Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja PSPS / OSP Dyscyplina
1 Ewa Błauciak Tarnów - - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN TAK OSP Na biegówkach
2 Zygmunt Bomba Zloty Stok - - niezrzeszony Nie dotyczy Na biegówkach

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja PSPS / OSP Dyscyplina
1 Andrzej Reczuch Wrocław - - Dywizjon 102 Nie dotyczy Bieg przełajowy
2 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein Nie dotyczy Bieg przełajowy
3 Basia Szpilarewicz Lubnów - - Aby do Mety TAK OSP Bieg przełajowy
4 Marcin Kornaś Braszowice - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Nie dotyczy Bieg przełajowy
5 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK OSP Bieg przełajowy
6 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie - - Aby Do Mety Nie dotyczy Bieg przełajowy
7 DARIUSZ BODIO Ziębice - - SPARTA ZIĘBICE Nie dotyczy Bieg przełajowy
8 Krzysztof Cieśla Ziębice - - Sparta Ziębice Nie dotyczy Bieg przełajowy
9 Aneta Klinke-Osadnik Ząbkowice Śląskie - - Aby do Mety / Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Nie dotyczy Bieg przełajowy
10 Piotr Kociołowicz Janowiec - - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN Nie dotyczy Bieg przełajowy
11 Sylwia Kodzis Janowiec - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein Nie dotyczy Bieg przełajowy
12 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Nie dotyczy Bieg przełajowy
13 Krzysztof Konopacki Zabkowice Śląskie - - Aby do Mety Nie dotyczy Bieg przełajowy
14 Rafał Kozak Ząbkowice Śląskie - - Kryzys :) Nie dotyczy Bieg przełajowy
15 Andrzej Piotrowski Wałbrzych - - YinYang OCRTeam Nie dotyczy Bieg przełajowy
16 Wojciech Olszewski Wałbrzych - - YinYang OCRTeam Nie dotyczy Bieg przełajowy
17 Janusz Bukała Otmuchów - - Ślęzak Team, OTM.B Nie dotyczy Bieg przełajowy
18 Ewa Kowalska Prusy - - Sparta Nie dotyczy Bieg przełajowy
19 Jan Nowaczyk Mieroszów - - YinYang OCRTeam Nie dotyczy Bieg przełajowy
20 Adam Sikora Mieroszów - - YinYang OCRTeam Nie dotyczy Bieg przełajowy
21 Tomasz Bogacki Wałbrzycha - - Yin yang Nie dotyczy Bieg przełajowy
22 Tomasz Bogacki Wałbrzych - - YinYang OCRTeam Nie dotyczy Bieg przełajowy
23 Paweł PASTUSZKA Ziebice - - Aby do mety Nie dotyczy Bieg przełajowy
24 Filip Lewicki Miłoszyce - - KB Harcownik Jelcz-Laskowice Nie dotyczy Bieg przełajowy
25 Jarosław Sikorski Przedborowa - - LKS Przedborowianka Nie dotyczy Bieg przełajowy
26 Adam Bartosiewicz Gryfino - - OCR Polska Nie dotyczy Bieg przełajowy
27 Ryszard Osadnik Ząbkowice Śląskie - - Drużyna Jezusa Nie dotyczy Bieg przełajowy

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja PSPS / OSP Dyscyplina
1 Dawid Markiel Srebrna Góra - - SGR Specialized Nie dotyczy -
2 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie - - a Nie dotyczy -
3 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka, Polska - - Amator Nie dotyczy -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 6
Mężczyźni 26
Wszyscy 32