Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Sebastian Andrzejczak Baczyna EPIC M4_EPIC - - XL
2 RAFAŁ BALAWAJDER Nowa Sól EPIC M3_EPIC - EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM S
3 JOANNA Balawajder Nowa Sól EPIC K3_EPIC - Euro Bike Kaczmarek Electric Team S
4 Michał Baranowski Dziekanów Leśny EPIC M3_EPIC - Trybik Team S
5 Marcin Barszcz Bielawa EPIC M4_EPIC - Dream-Bike Bielawa L
6 Mikołaj Dziewa Bardo EPIC M2_EPIC - SGR Specialized M
7 Antoni Gil Murowana goslina EPIC M2_EPIC - - L
8 Antoni Gil Murowana goslina EPIC M2_EPIC - - L
9 MICHAŁ GÓRNIAK Poznań EPIC M2_EPIC - RYBCZYŃSKI BIKES Remmers TP-Link Team M
10 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski EPIC M2_EPIC - Środa Racing Team M
11 Mariusz Kamiński Mirków EPIC M4_EPIC - - L
12 Radosław Klekociński Wrocław EPIC M3_EPIC - - L
13 Bartosz Kołakowski Konin EPIC M3_EPIC 1 KTK ImageCyclingTeam L
14 Mariusz Kulawik Lencze EPIC M4_EPIC - - S
15 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Wiry EPIC - - BLUMEN TEAM S
16 Krzysztof Leszczyński Nowogrodziec EPIC M2_EPIC - - M
17 Daniel Lorenz Kiekrz EPIC M4_EPIC 1 Kibolski KS L
18 Dawid Łuczak Wągrowiec EPIC M2_EPIC - MLUKS Victoria Jarocin S
19 Izabela Macutkiewicz Warszawa EPIC K2_EPIC - Trezado S
20 Jerzy Maćków Nysa EPIC M5+_EPIC - Trezado M
21 Kamil Marczak Warszawa EPIC M3_EPIC - AIRSHOT i PEATYs uszczelniacz M
22 Dareus Młotek Przyłęk EPIC M4_EPIC - SGR Specialized M
23 Dariusz Nowak Jaworze EPIC M4_EPIC - NOVI TEAM L
24 PAWEŁ OCHMAŃSKI Wałcz EPIC M3_EPIC 1 Celfast MTB team L
25 Krzysztof Pawlak Oborniki EPIC M4_EPIC - DT4YOU MTB TEAM L
26 Leszek Płudowski Warszawa EPIC M3_EPIC 1 Cycliści M
27 jacek popiolek WIELUN EPIC M4_EPIC - - S
28 JACEK Rządca Warszawa EPIC M3_EPIC - Trezado S
29 Alina Serafin Opole EPIC K3_EPIC - THP Team S
30 Krzysztof Skierlak Tanowo EPIC M4_EPIC - Tanowo M
31 Krzysztof Skupin głuszyca EPIC M2_EPIC - AZS UP Poznań XL
32 Gracjan Stankiewicz Oborniki EPIC M2_EPIC - DT4YOU MTB TEAM L
33 Damian Staroń Zacharzyce EPIC M2_EPIC - PM Rider Team S
34 Damian Starzyński Piła EPIC M4_EPIC - - XL
35 Dariusz Stojke Grodowiec EPIC M4_EPIC 1 MTB Grębocice M
36 Rafał Szczepuch Świdnica EPIC M4_EPIC - QUEST TEAM S
37 Aleksander Szot Lublin EPIC M2_EPIC - BikeSalon.pl L
38 Wojciech Szperlik Dachowa EPIC M3_EPIC - Airpol Compressors MTB Team M
39 Paweł Wasiński Kąkolewo EPIC M2_EPIC - STREFASPORTU.PL MW INVEST S
40 Marcin Wichłacz Poznań EPIC M3_EPIC - Gomola Trans Airco XL
41 Marek Witkiewicz Poznań EPIC M5+_EPIC - Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team S
42 Tomasz Wróbel Szreniawa EPIC M3_EPIC 1 Komorniki MTB Team M
43 Kinga Wyrzucka Ostroszowice EPIC K2_EPIC - - S
44 Tomasz Zając Bardo EPIC M3_EPIC - ultimasport.pl / KUSY BARDO M

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Michał Andrzejewski Wilkowice CLASSIC M3_CLASSIC - REAL 64-STO M
2 JAN ANDRZEJEWSKI Oborniki CLASSIC M3_CLASSIC - OTC OBORNIKI L
3 Sascha Asfandiar Berlin CLASSIC M4_CLASSIC - Crass Oldpunx Team XL
4 Karol Banaszek Krotoszyn CLASSIC M3_CLASSIC - - M
5 Adam Bąk Bolesławiec CLASSIC M3_CLASSIC - - L
6 Bartłomiej Bąk Sulechów CLASSIC M3_CLASSIC - Computec S
7 Bartosz Bejm Koło CLASSIC M2_CLASSIC - BejmTeam S
8 Mateusz Błaszak Strzelce Kraj. CLASSIC M3_CLASSIC - Szczepan Bike S
9 Adrian Budasz Żelechów CLASSIC M2_CLASSIC - SECO/WARWICK M
10 Małgorzata Chyrowska Kiekrz CLASSIC K4+_CLASSIC 1 Kibolski KS M
11 Paweł Czecholiński Poniec CLASSIC M4_CLASSIC - Strefa Sportu.pl MW Invest L
12 Malwina Dobrowolska grudziądz CLASSIC K2_CLASSIC - - M
13 Wiktor Dominiczak Kościan CLASSIC M2_CLASSIC - MRÓWKA CZEMPIŃ M
14 Lukasz Duda Wroclaw CLASSIC M3_CLASSIC - IMMOTION SPECIALIZED TEAM L
15 Marek Dynaka Kąty Wrocławskie CLASSIC M3_CLASSIC - - L
16 Krzysztof Glapski Chocianów CLASSIC M3_CLASSIC - KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice L
17 Janusz Gontarek Bielawa CLASSIC M3_CLASSIC 1 - L
18 Fryderyk Gorlas Śmigiel CLASSIC M2_CLASSIC - KROSS EURO-ROWER.PL M
19 Tomasz Gościewicz Radwanice CLASSIC M2_CLASSIC - Piątek Salony Rowerowe - SCOTT M
20 MARCIN GRUSZCZYŃSKI Lipienica CLASSIC M3_CLASSIC - - S
21 Dominik Harber Świebodzin CLASSIC M3_CLASSIC - SECO/WARWICK M
22 Rafał Horbowy Małomice CLASSIC M3_CLASSIC - OSPWL-Żagań XL
23 Mateusz Kaczewiak Kościan CLASSIC M3_CLASSIC - Bismarck M
24 Rafał Kamiński Oborniki CLASSIC M4_CLASSIC - Rooweromania Oborniki XL
25 Wojciech Karkosz Świebodzin CLASSIC M2_CLASSIC - SECO/WARWICK L
26 Jarosław Kielar Srebrna Góra CLASSIC M3_CLASSIC - SGR Specialized S
27 Roman Kopczynski wroclaw CLASSIC M4_CLASSIC 1 K-TEAM M
28 Łukasz Kopczyński Wrocław CLASSIC M3_CLASSIC - K-Team M
29 PAWEL KOSMOWSKI Oborniki CLASSIC M4_CLASSIC - ROOWEROMANIA OBORNIKI L
30 Patryk Kowalewski Zielona Góra CLASSIC M2_CLASSIC - - L
31 Tomasz Kowalewski Nowa Sól CLASSIC M3_CLASSIC - #KowalewskiTeam L
32 Mateusz Kucharski Świebodzin CLASSIC M3_CLASSIC - SECO/WARWICK L
33 Dmytro Kudashev Wrocław CLASSIC M3_CLASSIC - Banzaj-Ra M
34 Paweł Kulikowski Kłodzko CLASSIC M2_CLASSIC - - L
35 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie CLASSIC M2_CLASSIC - AA M
36 Rafał Kuriata Środa Śląska CLASSIC M3_CLASSIC - LOVATO Electric MTB Team L
37 Sebastian Langner Świebodzin CLASSIC M2_CLASSIC - Seco/Warwick M
38 Michał Maciejewski Zielona Góra CLASSIC M2_CLASSIC - Masterchem MTB Team M
39 Adrian Majchrzak Kąkolewo CLASSIC M2_CLASSIC - STREFASPORTU.PL MW INVEST M
40 Anna Mandes Laski CLASSIC K3_CLASSIC - Izabelin na Start M
41 Krzysztof Mania Kargowa CLASSIC M4_CLASSIC - Kaczmarek Electric L
42 Anna Michalak-Warżała Wrocław CLASSIC K3_CLASSIC - PM Rider Team S
43 Mariusz Mieczkowski Bielawa CLASSIC M3_CLASSIC - Lincol Electric bester bike team Bielawa M
44 Paweł Młynarczyk Kudowa Zdrój CLASSIC M4_CLASSIC - Brak L
45 Michał Młynarkiewicz Wrocław CLASSIC M3_CLASSIC - Immotion Specialized Team M
46 Piotr Panek Wrocław CLASSIC M4_CLASSIC - immotion specialized team M
47 Robert Papierowski Wolsztyn CLASSIC M4_CLASSIC - Seven - Perceptus Team M
48 Bogusława Pilarczyk Ostrzeszów CLASSIC K2_CLASSIC - - M
49 Małgorzata Płudowska Warszawa CLASSIC K3_CLASSIC 1 KPMG Bike Team M
50 Łukasz Przybyła Wolsztyn CLASSIC M3_CLASSIC - Seven - Perceptus Team M
51 KAMIL SADOWSKI Świebodzin CLASSIC M3_CLASSIC - Computec M
52 Michał Siodła Świebodzin CLASSIC M2_CLASSIC - SECO/WARWICK MTB TEAM S
53 Tomasz Siudeja Polkowice CLASSIC M3_CLASSIC - - M
54 Maciej Skowron Lubań CLASSIC M2_CLASSIC - Immotion Specialized Team M
55 Sylwester Sordyl Bielawa CLASSIC M4_CLASSIC - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa L
56 Marcin Staniszewski Dzierżoniów CLASSIC M4_CLASSIC - - M
57 Tomasz Szarata głuszyca CLASSIC M3_CLASSIC - BALSI.PL M
58 Marcin Szczerbanowski Walbrzych CLASSIC M3_CLASSIC - SOWIE TEAM M
59 Cezary Szturomski Głogów CLASSIC M4_CLASSIC - Red Devils Głogów XL
60 Jacek Szulga Radwanice CLASSIC M4_CLASSIC - Volkswagen Motor Polska-Polkowice M
61 Michał Świderski Radonie CLASSIC M4_CLASSIC - Trezado M
62 Michał Tarapata Wrocław CLASSIC M2_CLASSIC - DT4YOU MTB TEAM L
63 Tomasz Tomasz Trzcińsko CLASSIC M3_CLASSIC - - M
64 Tomasz Turczyn Dzbanów CLASSIC M2_CLASSIC - SGR Specialized M
65 Przemysław Waliwonis Świebodzin CLASSIC M3_CLASSIC - SECO/WARWICK M
66 Piotr Wasilewski Zielona Góra CLASSIC M3_CLASSIC - Masterchem MTB Team M
67 Andrzej Worona Zielona Góra CLASSIC M3_CLASSIC - SEVEN - Perceptus Team M
68 Justyna Zając Bardo CLASSIC K2_CLASSIC - KUSY BARDO S
69 Magdalena Zimniak Leszno CLASSIC K4+_CLASSIC - Galibier Bikefun Team S


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K2_CLASSIC 3
K2_EPIC 2
K3_CLASSIC 3
K3_EPIC 2
K4+_CLASSIC 2
K4+_EPIC 0
M2_CLASSIC 16
M2_EPIC 12
M3_CLASSIC 31
M3_EPIC 12
M4_CLASSIC 14
M4_EPIC 13
M5+_CLASSIC 0
M5+_EPIC 2
Kobiety 12
Mężczyźni 101
Wszyscy 113