Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Osieczna
1 Robert Mencfeldowski Dobroszyce MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
2 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI - 1 Orzeł Lipno NIE
3 Jerzy Nogała Leszno MINI - 1 METABO TORA BIKE NIE
4 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA - - DGR RACING TEAM NIE
5 PATRYK JANKOWSKI Śmigiel MEGA - 1 Śtc Śmigiel NIE
6 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI - - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
7 piotr janus Leszno MINI - 1 Pozytywnie zakręceni leszno NIE
8 Dariusz Walczak Leszno MINI - 1 Pozytywnie Zakręceni NIE
9 BERNARD MATUSZAK Śmigiel MEGA - 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE
10 Robert Syc Leszno MEGA - 1 REAL 64-sto NIE
11 Robert Świętek sława MEGA - 1 AMBIT Racing Team NIE
12 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI - 1 ŚMIGŁO OSIECZNA NIE
13 Anna Olszańska Poznań MEGA - - RABEN NIE
14 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański MEGA - - FTI Racing Team NIE
15 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI - 1 Orzeł Lipno NIE
16 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA MINI - 1 Galibier Bikefun Team NIE
17 Zenon Szoplik Leszno MEGA - 1 - NIE
18 Robert Gbiorczyk Śmigiel MEGA - 1 ŚTC Śmigiel NIE
19 Tomasz Grondal Leszno MINI - 1 METABO TORA BIKE NIE
20 Jakub Marczewski Leszno MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
21 Leszek Lisiecki Gostyń MEGA - - GKR NIE
22 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI - 1 Metabo TORA bike NIE
23 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MEGA - 1 FITNESS KLUB SPORTING NIE
24 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM TAK
25 Mirosław Raburski Leszno MINI - - AMBIT Racing Team NIE
26 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI - 1 Metabo Tora Bike NIE
27 Adam Kędzia Śmigiel MEGA - 1 StrefaSportu.MW.Invest.Group NIE
28 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
29 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI - 1 SMIGŁO OSIECZNA TAK
30 Marek Wawrowski Leszno MINI - 1 Spinko Leszno NIE
31 Waldemar Gebel Śrem MINI - - Kolarze Śrem NIE
32 Paweł Wasiński Kąkolewo MEGA - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST TAK
33 PAWEL KOSMOWSKI Oborniki MEGA - - ROOWEROMANIA OBORNIKI NIE
34 Przemysław Papież Leszno MEGA - - STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
35 Franciszek Komolka Święciechowa MINI - 1 Brzechwa team NIE
36 Jakub Błachowiak Leszno MEGA - - STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
37 PRZEMYSŁAW ROZWALKA LIPNO MEGA - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
38 Michał Stachowski Leszno MEGA - 1 REAL 64-sto NIE
39 Paweł Szymański Osieczna MINI - - Pozytywnie Zakręceni TAK
40 łukasz mularczyk rawicz MEGA - 1 DGR RACING TEAM NIE
41 Tomasz Ratajczak Leszno MINI - 1 METABO TORA BIKE NIE
42 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA - 1 Kołownik Włoszakowice NIE
43 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL TAK
44 Krzysztof Skorliński Leszno MEGA - 1 LKK TEAM NIE
45 Marcin Nowak Leszno JUNIOR - 1 R-Team Rydzyna NIE
46 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
47 Przemysław Szłapka Karolewko MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
48 Jakub BANASZKIEWICZ GRONÓWKO MŁODZIK - 1 ORZEŁ LIPNO NIE
49 Karol Kuik Poznań MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
50 Tomasz Kuik Leszno MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
51 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
52 Marcin Nowak Śmigiel MINI - 1 Orzeł Lipno NIE
53 Bartłomiej Marczewski Leszno MINI - 1 Metabo TORA Bike NIE
54 Janusz Majchrzak Luboń MINI - 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team NIE
55 Jakub Mądry Kąkolewo JUNIOR - 1 REAL 64-sto TAK
56 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA - 1 REAL 64-sto TAK
57 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI - 1 Galibier Bikefun Team NIE
58 Jakub Bordecki Święciechowa MINI - 1 Galibier Bikefun Team NIE
59 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI - 1 Śmigło Osieczna TAK
60 MICHAŁ KOWALEWSKI Leszno MINI - 1 Spinko Leszno NIE
61 Dawid Kowalczyk Leszno JUNIOR - 1 REAL 64-sto NIE
62 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
63 Mirosław Pleskot Leszno MINI - 1 Orzeł Lipno NIE
64 Łukasz Dembski rawicz MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
65 Hanna Dembska rawicz MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
66 Renata Głód Leszno MEGA - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
67 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA - 1 LKK TEAM NIE
68 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MINI - 1 - NIE
69 Patryk Zajaczkowski Leszno MINI - 1 Spinko Leszno NIE
70 Przemysław Samol Grodzisko MINI - 1 FEBE REAL TEAM TAK
71 ANDRZEJ MATYLEK Głogów MEGA - 1 MTB G-TEAM NIE
72 ARKADIUSZ ŁATA RYDZYNA MINI - - R-TEAM RYDZYNA NIE
73 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
74 Radosław Łata RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
75 Tomasz Tęgi Leszno MEGA - 1 REAL 64-STO NIE
76 Waldemar Kajoch Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team NIE
77 Bartosz Mkołajczak Przemęt MEGA - 1 OLCIO Team NIE
78 Aleksander Khitrykau Bucz MEGA - 1 Real 64-sto NIE
79 Sylwia Tumiłowicz Góra MINI - - DGR RACING TEAM NIE
80 DARIUSZ ŁABIAK rawicz MEGA - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
81 Andrzej Szymański Dolsk MEGA - 1 ANP TEAM Dolsk NIE
82 Damian Ratajczak Dolsk MINI - 1 ANP TEAM Dolsk NIE
83 Mariusz Ratajczak Leszno MINI - 1 4 EVER BIKE NIE
84 Mariusz Majchrzak Leszno MINI - 1 REAL 64-sto NIE
85 Andrzej Ratajczak Dolsk MINI - 1 ANP TEAM Dolsk NIE
86 Paweł Samol Włoszakowice MINI - 1 Kołownik Włoszakowice NIE
87 Andrzej Skiba Leszno MEGA - 1 LKK Team NIE
88 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI - - GKR Gostyń NIE
89 Jacek Nowak Leszno MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
90 Aleksander Jęsiek Leszno MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
91 Robert Chudak Smolno MEGA - 1 ŚTC NIE
92 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI - - - TAK
93 Daniel HUZAR Góra MEGA - - DGR RACING TEAM NIE
94 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
95 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski MEGA - - Środa Racing Team NIE
96 Tomasz Gościewicz Radwanice MEGA - - Piątek Salony Rowerowe - SCOTT NIE
97 Magdalena Zimniak Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team NIE
98 Marek Skorupiński Leszno MINI - 1 FEBE & REAL TEAM NIE
99 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team NIE
100 Mirosław Kajoch Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team NIE
101 Kazimierz Ratajczak Dolsk MINI - 1 ANP TEAM Dolsk NIE
102 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
103 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo MINI - 1 śmigło osieczna TAK
104 Kacper Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIK - 1 REAL 64-sto TAK
105 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI - 1 BRZECHWA TEAM NIE
106 Krzysztof Łuczak Leszno MINI - - STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
107 Krzysztof Kubiak LIPNO MINI - - Orzeł Lipno NIE
108 Arkadiusz Szczepaniak Śmigiel MINI - 1 ŚTC Śmigiel NIE
109 Przemysław Dudziak Leszno MEGA - 1 LKK TEAM NIE
110 Mateusz Kaszuba Leszno MINI - - - NIE
111 Dawid Marcinkowski LIPNO MINI - 1 Ciesiółka Team NIE
112 Michał Andrzejewski Wilkowice MEGA - 1 REAL 64-STO NIE
113 Marek Wójciak Wrocław MEGA - - SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM NIE
114 PRZEMYSŁAW KUBIAK Leszno MINI - 1 - NIE
115 Kacper Fiszer łoniewo JUNIOR - 1 REAL 64-sto TAK
116 Michał Wolny rawicz MINI - 1 - NIE
117 Dawid Wojciechowski Leszno MINI - 1 LKK TEAM - junior NIE
118 Grzegorz Mądry Kąkolewo MINI - 1 Śmigło Osieczna TAK
119 Łukasz Ratajczak Leszno MINI - 1 4 EVER BIKE NIE
120 szymon sobierajski Bukówiec Górny MEGA - 1 Kołownik Włoszakowice NIE
121 Jarosław Gąsior Leszno MINI - - SpeedBike Leszno NIE
122 Mateusz Matuszewski Leszno MINI - 1 METABO TORA BIKE NIE
123 Paweł Hrankowski Leszno MINI - 1 Spinko Leszno NIE
124 Roman Szczepaniak Leszno MEGA - 1 LKK TEAM NIE
125 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI - 1 Orzeł Lipno NIE
126 Dominik Łakomy Kościan MINI - 1 Spinko Leszno NIE
127 Sebastian Sielągowski Włoszakowice MEGA - - Kołownik Włoszakowice NIE
128 Jan Jankowiak rawicz MINI - - Enigma NIE
129 WERONIKA DOMAGALSKA Wolsztyn MINI - 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE
130 Hubert Iwankiewicz Swarzędz MŁODZIK - 1 Zgrupka Luboń NIE
131 Marcin Jarek Leszno MEGA - - DGR Racing Team NIE
132 Jerzy Nowak Leszno MEGA - 1 LKK TEAM NIE
133 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI - - 4 EVER BIKE NIE
134 Daria Skrzypek Poznań MEGA - - CityZen Club NIE
135 Marta Mrowińska Mosina MINI - 1 Adrenalina Fitness Team / Mrówy Biegają! NIE
136 Anna Lipowa Krzycko Wielkie MINI - 1 Kołownik Włoszakowice NIE
137 Łukasz Lewandowski Leszno MINI - 1 MORO Team NIE
138 Arkadiusz Nędzewicz Leszno MINI - 1 Metabo Tora Bike NIE
139 Zdzisław Binkowski Śrem MINI - - BRZECHWA TEAM NIE
140 DAWID SZUDRA Leszno MŁODZIK - 1 LKS SZAWER LESZNO NIE
141 Darek Świt RYDZYNA JUNIOR - 1 4 EVER BIKE NIE
142 Marek Wróblewski Sądzia MINI - 1 Kołownik Włoszakowice NIE
143 Tomasz Sobczak Leszno MINI - 1 MORO Team NIE
144 Agata Mularczyk rawicz MINI - 1 DGR RACING TEAM NIE
145 KRZYSZTOF PATERKA Leszno MEGA - - LKK TEAM NIE
146 Mariusz Michalak Leszno MINI - - brak NIE
147 Łukasz Klupieć Leszno MINI - 1 MORO Team NIE
148 Andrzej Smereka Milicz MINI - 1 - NIE
149 Monika Buchowska Kurza Góra MINI - 1 4 EVER BIKE NIE
150 Michał Nochowski Gostyń MEGA - - KD7W NIE
151 Czesław Seraszek Koźmin Wielkopolski MINI - 1 AGK-Koźmin Wlkp. NIE
152 Filip Sobczak Leszno JUNIOR - 1 MORO Team NIE
153 Sławomir Ostrowski Leszno MINI - 1 4 EVER BIKE NIE
154 Tomasz Leciejewski Święciechowa MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
155 Marek Mierzwiczak Oborniki MINI - 1 Rooweromania Oborniki NIE
156 Andrzej Pacanowski Leszno MINI - 1 MORO Team NIE
157 Wiesław Cerazy Milicz MINI - 1 Technikum Leśne w Miliczu NIE
158 Przemek Kozowski RYDZYNA JUNIOR - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
159 Krzysztof Majewski Stara Góra MINI - 1 DGR RACING TEAM NIE
160 Bartosz Wujczak Leszno MEGA - 1 REAL 64-sto NIE
161 Kacper Jabłoński rawicz MINI - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
162 Amadeusz Wróblewski Sądzia MŁODZIK - 1 Kołownik Włoszakowice NIE
163 Filip Zinowiew Dąbcze JUNIOR - 1 REAL 64-sto NIE
164 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA MINI - - ELMAR TEAM NIE
165 Tomasz Kretschmer Osieczna MINI - 1 ŚMIGŁO OSIECZNA TAK
166 Paweł John Kaszczor MINI - 1 - NIE
167 Przemysław Biernat Leszno MINI - 1 FEBE & REAL TEAM NIE
168 Grzegorz Karg Turew MINI - 1 QUESTY NIE
169 Tomasz Maczyński Poznań MINI - 1 QUESTY NIE
170 Tomasz Sokołowski Leszno MINI - 1 - NIE
171 MARIUSZ CHMIEL Bądzów MINI - 1 Bike Atelier Maximus Urbex Team NIE
172 Karol Rychlik Leszno MINI - 1 4 EVER BIKE NIE
173 Bartosz Foltyn Poznań MEGA - - Convert MrózRowery Team NIE
174 Błażej Kutrowski Leszno MINI - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
175 Dawid Stachowiak Włoszakowice MINI - - Real 64 sto NIE
176 Cezary Szturomski Głogów MEGA - - Red Devils Głogów NIE
177 Krystian Schiller Śmigiel MINI - 1 Orzeł Lipno NIE
178 Katarzyna Padula Leszno MINI - 1 - NIE
179 Kamil Stelmaszyk Leszno MINI - 1 Orzeł Lipno NIE
180 Artur Selbirak Krotoszyn MINI - 1 - NIE
181 Grzegorz Bryl Gostyń MINI - 1 - NIE
182 Joanna Bryl Gostyń MINI - 1 - NIE
183 Łukasz Rybarczyk Wiórek MEGA - - Convert Mroz Rowery Team NIE
184 Rafał Borówczak Wolsztyn MEGA - 1 - NIE
185 Mikołaj Skorupiński Leszno MŁODZIK - 1 Real 64-sto NIE
186 Eryk Stróżycki Leszno JUNIOR - 1 Metabo Tora bike NIE
187 Dawid Grodzki Leszno MINI - 1 - NIE
188 Alina Selbirak Krotoszyn MINI - 1 - NIE
189 Jan Szymański Leszno MINI - - LKK TEAM - junior NIE
190 Dawid Kubera Osieczna MINI - 1 Czarny Kruk TAK
191 Tomasz Bartkowiak Rawicz- Masłowo MEGA - 1 DGR RACING TEAM NIE
192 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI - - Spinko Leszno NIE
193 zbigniew kaźmierczak Leszno MINI - - LKK NIE
194 Malwina Kusz Prezmęt JUNIOR - 1 Orzeł Lipno NIE
195 Jan Schulz Osieczna MŁODZIK - 1 REAL 64-STO TAK
196 Magdalena Matuszewska Poznań MINI - 1 QUESTY NIE
197 Waldemar Stachowiak Włoszakowice MINI - - - NIE
198 Maksymilian Biernat Leszno MŁODZIK - 1 REAL 64-sto NIE
199 Michał Kaźmierczak Leszno MINI - 1 REAL 64-STO NIE
200 Maciej Dymitrowski Wolsztyn MINI - 1 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION NIE
201 Szymon Stępniewski Leszno MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
202 Patryk Szkudlarczyk Włoszakowice MINI - 1 Kołownik Włoszakowice NIE
203 Waldemar Przybylski Śrem MINI - 1 ANP TEAM DOLSK NIE
204 Mateusz Lorych Leszno MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
205 Wojciech Chojnicki Poznań MINI - - - NIE
206 Marcin NAWROTKIEWICZ RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
207 Michał Izydorek Święciechowa MINI - 1 - NIE
208 Wojciech Niedźwiecki RYDZYNA JUNIOR - 1 - NIE
209 Bartosz Grodzki Leszno MEGA - - Onninen team NIE
210 Tomasz Adamczewski Popowo Stare MINI - 1 - NIE
211 Patrycja Langner Stare Bojanowo MINI - 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE
212 Tomasz Skrzypczak Gostyń MINI - - Gostyń NIE
213 BOGUSŁAW PAZOŁA Leszno MINI - - PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI NIE
214 Julia BOROWSKA Kąty MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL TAK
215 Halina Jacejko Poznań MINI - - QUESTY NIE
216 Robert Selewski Kowary MINI - - - NIE
217 ŁUKASZ WITKOWSKI Leszno MINI - 1 - NIE
218 Piotr Baranowski Śmigiel MEGA - 1 ŚTC Śmigiel NIE
219 Patryk Krzyżyński RYDZYNA MŁODZIK - 1 R-TEAM Rydzyna NIE
220 Wojciech Skorupinski Świętno MINI - 1 Orzeł Lipno NIE
221 Bartosz Kozak Śmigiel MINI - 1 Orzeł Lipno NIE
222 Hubert Lubinski LIPNO MINI - 1 Orzeł Lipno NIE
223 Marta Halczyn Leszno JUNIOR - 1 LKK TEAM - JUNIOR NIE
224 Sara Jóźwiak Bruszczewo MŁODZIK - 1 ŚTC Śmigiel NIE
225 Rafał Kamiński Oborniki MEGA - - Rooweromania Oborniki NIE
226 Wiktor STANIEWSKI GRONÓWKO MŁODZIK - 1 REAL 64-sto NIE
227 Michał Iwankiewicz Swarzędz MINI - 1 Zgrupka Luboń NIE
228 Jakub Ignyś Leszno JUNIOR - 1 LKS SZAWER LESZNO NIE
229 Alex Szkudlarek Leszno MŁODZIK - 1 LKS Szawer Leszno NIE
230 Łukasz Piszczelak Gostyń MINI - 1 ---- NIE
231 Piotr Marek RYDZYNA MINI - 1 RYDZYNA NIE
232 Jakub Klimpel Kąkolewo MŁODZIK - 1 REAL 64-sto TAK
233 Dawid Gindera RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
234 Wojciech Jurewicz Góra MEGA - - - NIE
235 ADAM RAJKO TOSZOWICE MINI - 1 RATOWNICY ZG RUDNA NIE
236 Jarosław Biały WSCHOWA MEGA - 1 - NIE
237 Maciek Dąbrowski Warszawa MEGA - - Kamyk Radzymin MTB Team NIE
238 Arkadiusz Broda Luboń MINI - - Rooweromania Team NIE
239 Igor Stachowiak Bruszczewo MŁODZIK - 1 ŚTC Śmigiel NIE
240 Bartosz Lewandowski Śmigiel MŁODZIK - 1 ŚTC Śmigiel NIE
241 Rajmund Dudziak Poznań MINI - 1 Ziołolek Team Poznań NIE
242 Dominika Konowałów Jerzykowo MEGA - - Pobiedziska Racing Team NIE
243 Krystian Nieć Sady MINI - 1 - NIE
244 artur szczygielski Zbąszyń MINI - - - NIE
245 Dominik Doliński Babimost MINI - - Babimost NIE
246 Jakub Doliński Babimost JUNIOR - 1 babimost NIE
247 Monika Świętek sława MINI - 1 - NIE
248 Dawid Śliwiński Leszno MŁODZIK - 1 LKS Szawer Leszno NIE
249 Jerzy Ratajczak Osieczna MINI - 1 POZYTYWNIE ZAKRĘCENI TAK
250 Mikołaj Konieczny LIPNO MEGA - 1 FOGO Cycling Team NIE
251 Marcin Kołoszuk Leszno MEGA - 1 4 Pułk przeciwlotniczy NIE
252 Bartłomiej Spychała Nietążkowo MINI - 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE
253 Maciej Kłoczaniuk Zielona Góra MEGA - - UKS Peleton Nowa Sól NIE
254 Tomasz Banaszak Gostyń MEGA - 1 KD7W NIE
255 Sylwia Szpulewska-Larek Łukowo MEGA - - Rooweromania Oborniki wpkl NIE
256 Daniel FENGLER Lubin MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
257 Mikołaj Urbaniak jerka MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
258 Tomasz Kaszyński Luboń MINI - 1 - NIE
259 Jakub Chudak Smolno MŁODZIK - 1 ŚTC Śmigiel NIE
260 Oskar Hrankowski Leszno MŁODZIK - 1 Spinko Leszno NIE
261 Jagoda Szabelska Rogalin MINI - 1 WAWRZYN TEAM NIE
262 Piotr Bugała Dolsk MINI - 1 - NIE
263 Maciej Krzyżyński RYDZYNA MINI - - - NIE
264 Robert Wawrzyniak Biernatki MEGA - 1 WAWRZYN TEAM NIE
265 Jarosław Jurga Śrem MEGA - 1 - NIE
266 Witold Gałęzewski Pudliszki MINI - - - NIE
267 Damian Popowicz Pawłowice MINI - 1 Spinko NIE
268 MICHAŁ ZAWORSKI Leszno MINI - - StrefaSportu.MW.Invest.Group NIE
269 Piotr Mierzyński Włoszakowice MEGA - 1 KKS Gostyń NIE
270 Edward Radke Włoszakowice MINI - 1 Kołownik Włoszakowice NIE
271 Marek Goliński Poznań MEGA - - speeder Poznań NIE
272 Michał Konieczny ŚWIERCZYNA JUNIOR - 1 Real 64-sto TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 27
Mężczyźni 245
Wszyscy 272