Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Pracownik LW Bogdanka oraz spółek Emeryt LW Bogdanka oraz spółek Uczeń Technikum Górniczego w Łęcznej
1 Marek Chadaj Adamów M4 NIE NIE NIE
2 Sylwester DUDEK Brody M4 NIE NIE NIE
3 Robert Szkoda Biłgoraj M2 NIE NIE NIE
4 Jarosław Wawrzykowski Lublin M3 NIE NIE NIE
5 ROMAN PRAŻMO SAMOKLĘSKI M5 NIE NIE NIE
6 Adam Zbiciak Lubartów M4 NIE NIE NIE
7 Cezary Kalita Biała Podlaska M4 NIE NIE NIE
8 Sylwester` Lepiarz WRONÓW M1 NIE NIE NIE
9 Marian Urbaniak Trześń M4 NIE NIE NIE
10 Krzysztof Jarzynka Lublin M3 NIE NIE NIE
11 Dariusz Ratajczak Dolsk M3 NIE NIE NIE
12 Bogumił Haponiuk Chelm M2 NIE NIE NIE
13 Adam Stepaniuk Wierzbica-Osiedle M3 TAK NIE NIE
14 Mateusz Pruszkowski Chełm M1 NIE NIE NIE
15 Aleksandra Jakubczak Zamość K2 NIE NIE NIE
16 Joanna Biszkont Świdnik K4 NIE NIE NIE
17 Sławomir Biszkont Świdnik M3 NIE NIE NIE
18 Piotr KONOPKA Lublin M2 NIE NIE NIE
19 ARTUR ŁUKASZEK Lubartów M3 NIE NIE NIE
20 Krzysztof Kowalczyk Lublin M2 NIE NIE NIE
21 Ewa Furmanik Świerże K2 NIE NIE NIE
22 Tomasz Gałan Lublin M3 NIE NIE NIE
23 Marcin Próchniewicz Lublin M2 NIE NIE NIE
24 Sebastian Czerwiński Świdnik M3 NIE NIE NIE
25 KAMIL MŁYNARZ Łęcznowola M1 NIE NIE NIE
26 Piotr LEŚNIAK Chełm M2 NIE NIE NIE
27 Arkadiusz Prach Lubartów M3 NIE NIE NIE
28 Marek Heniborg Dorohusk M2 NIE NIE NIE
29 KRZYSZTOF CYWKA ZWOLEŃ M3 NIE NIE NIE
30 Agnieszka Przech-Fus Lublin K4 NIE NIE NIE
31 Magdalena Pawlak Adamów K1 NIE NIE NIE
32 ZBIGNIEW PIETRZYK Kępa Borzechowska M3 NIE NIE NIE
33 Wojciech Ciupa Puławy M3 NIE NIE NIE
34 Jagoda JASZCZUK Warszawa K2 NIE NIE NIE
35 Zbigniew Pawłowski Puławy M5 NIE NIE NIE
36 KAZIMIERZ SYSA Krasnystaw M5 NIE NIE NIE
37 Czeslaw Nowakowski Warszawa Ursynów M6 NIE NIE NIE
38 Dawid Bogaczewicz Kamionka M1 NIE NIE NIE
39 Jarosław Jeż Niemce M2 NIE NIE NIE
40 Zbigniew Siedlaczek Lublin M5 NIE NIE NIE
41 Eliza Pitura Lublin K3 NIE NIE NIE
42 Karolina Lato Lublin K2 NIE NIE NIE
43 Paweł Wójtowicz Lublin M2 NIE NIE NIE
44 ŁUKASZ IWANICKI Lublin M2 TAK NIE NIE
45 Izabela Walczak Lublin K2 NIE NIE NIE
46 Grzegorz Zdun Lublin M2 NIE NIE NIE
47 Dawid Książek Lublin M2 TAK NIE NIE
48 Łukasz Solan Lublin M2 NIE NIE NIE
49 Marek Jabłoński Niemce M1 NIE NIE NIE
50 EUGENIUSZ JANKOWSKI Puławy M5 NIE NIE NIE
51 Piotr Bystrek Świdnik M2 NIE NIE NIE
52 Wojciech Deleżuch Niemce M3 NIE NIE NIE
53 Marcin Bąk Lublin M2 NIE NIE NIE
54 Piotr Mamej Lublin M4 NIE NIE NIE
55 Artur Zdun Lublin M2 NIE NIE NIE
56 Marcin Kozak Lubartów M2 NIE NIE NIE
57 maciej bujak Lublin M3 NIE NIE NIE
58 Marcin Jonik Lublin M3 NIE NIE NIE
59 Joanna Szczerbatko Lublin K3 NIE NIE NIE
60 WŁADYSŁAW IWANICKI Łęczna M4 NIE TAK NIE
61 Konrad Szczerbatko Lublin M3 NIE NIE NIE
62 ZBIGNIEW Stelmach Ćmiłów M4 NIE TAK NIE
63 Wojciech Kochaj Lublin M2 NIE NIE NIE
64 Przemysław Mroczek Lublin M3 NIE NIE NIE
65 Marcin Nowomiejski Siostrzytów M2 NIE NIE NIE
66 Kamil Panczenko Lublin M1 NIE NIE NIE
67 Antoni Olesiejuk Lubartów M5 NIE NIE NIE
68 Aneta Mitura-Bakalarczyk Lubartów K2 NIE NIE NIE
69 Sławek Rachoń Lubartów M3 NIE NIE NIE
70 Paweł Szczygieł Lubartów M2 NIE NIE NIE
71 Adrian Kobielarz Lublin K2 NIE NIE NIE
72 ROBERT Mazurek Lublin M3 NIE NIE NIE
73 Andrzej Śliwa Łęczna M4 NIE TAK NIE
74 Joanna Nalewajko Kierz K2 NIE NIE NIE
75 Piotr Gajewski Lublin M2 NIE NIE NIE
76 Radosław Kędra Łęczna M3 TAK NIE NIE
77 Kamil Matyjaszczyk Łęczna M2 TAK NIE NIE
78 Mariusz Pruszkowski Chełm M3 NIE NIE NIE
79 Paweł Janowski Turowola Kolonia M2 TAK NIE NIE
80 Monika Danił Lubartów K3 NIE NIE NIE
81 Arkadiusz Niziołek Wesołówka M2 TAK NIE NIE
82 Kamil Resztak Łęczna M2 NIE NIE NIE
83 Marek Litwinek Lubartów M2 NIE NIE NIE
84 Barbara Dudek Lublin K3 NIE NIE NIE
85 Karol Trąbka Lubartrów M1 NIE NIE NIE
86 Wojciech Machaj Lubartów M2 NIE NIE NIE
87 Michał Stopyra Lublin M2 NIE NIE NIE
88 Marcin Porada JASIONKA M1 NIE NIE NIE
89 Sławomir MITRUS Mełgiew M2 TAK NIE NIE
90 Paweł Paszkowski Świdnik M2 NIE NIE NIE
91 Paweł Bochra Okszów M2 NIE NIE NIE
92 Bogdan Burdach Lublin M3 NIE NIE NIE
93 Kamil Kawalec Lublin M2 TAK NIE NIE
94 KAROL KRYSTJAŃCZUK LUDWIN M2 NIE NIE NIE
95 Robert Kowalczyk Łęczna M3 NIE NIE NIE
96 Leszek Belowski Puławy M5 NIE NIE NIE
97 Mirosław Chwil Fajsławice M3 NIE NIE NIE
98 Joanna Korzeniowska Lublin K2 NIE NIE NIE
99 Miron Misiurek Lublin M2 NIE NIE NIE
100 Michał Grzesiuk Łęczna M3 NIE NIE NIE
101 Przemysław Kasperski Biskupie-Kolonia M3 NIE NIE NIE
102 Olga Zarzeczna Lublin K2 NIE NIE NIE
103 Roman Denisiuk Lubartów M2 NIE NIE NIE
104 DARIUSZ CHOJECKI Lublin M3 NIE NIE NIE
105 Łukasz Zmysłowski Motycz M2 NIE NIE NIE
106 Robert Pasieczny Gorzyce M3 NIE NIE NIE
107 Tomasz Janowski Łęczna M2 TAK NIE NIE
108 Arkadiusz Kuliński Łęczna M1 TAK NIE NIE
109 Marcin Janowski Łęczna M2 TAK NIE NIE
110 Małgorzata Dudzik Kamionka K2 NIE NIE NIE
111 Sylwia Patrzylas-Janczak Kamionka K2 NIE NIE NIE
112 Anna Kowalik Chrzanów K2 NIE NIE NIE
113 Olga Kuzmicz STARY UŚCIMÓW K2 NIE NIE NIE
114 Piotr Janiuk Chełm M3 NIE NIE NIE
115 Michał Biały Kraśnik M1 NIE NIE NIE
116 Magdalena Mroczek Lublin K3 NIE NIE NIE
117 Olaf Lipczyński Lublin M2 NIE NIE NIE
118 Ireneusz Pszczoła Lublin M2 NIE NIE NIE
119 Piotr Słotwiński Lublin M2 NIE NIE NIE
120 Marzena Juraś-Kmieć Lublin K3 NIE NIE NIE
121 Mariusz Świrk Łęczna M2 NIE NIE NIE
122 Marcin Wójcicki Łęczna M3 NIE NIE NIE
123 Henryk Pytka Łęczna M4 NIE TAK NIE
124 Paweł Ciechanowicz Puławy M2 NIE NIE NIE
125 Bogdan Czech Łęczna M3 NIE NIE NIE
126 Grzegorz Zbiciak Spiczyn M3 NIE NIE NIE
127 Joanna Stepaniuk Wierzbica-Osiedle K3 NIE NIE NIE
128 Wioletta Drzazga Wierzbica- Osiedle K2 NIE NIE NIE
129 Wioletta Matwiejczuk Wierzbica K3 NIE NIE NIE
130 Rafał Biszczan Wierzbica M3 NIE NIE NIE
131 Anna Winiarska-Biszczan Wierzbica K2 NIE NIE NIE
132 Iwona Łukaszek Lubartów K3 NIE NIE NIE
133 Dawid Opoka Turka M1 NIE NIE NIE
134 Irmina Pańczuk Figura Puławy K3 NIE NIE NIE
135 Jacek Jeżowski Lublin M3 NIE NIE NIE
136 Anna Niezgoda Lublin K2 NIE NIE NIE
137 Lilianna Demczuk Łęczna K3 NIE NIE NIE
138 Joanna Widomska-Maciejewska Lublin K2 NIE NIE NIE
139 Lucyna Baran-Hałasa Zamość K2 NIE NIE NIE
140 Monika Hejduk Lublin K3 NIE NIE NIE
141 GRZEGORZ ZABIELSKI Lublin M3 NIE NIE NIE
142 Ula Foltyn LUDWIN K3 NIE NIE NIE
143 Agata Żuk Lublin K3 NIE NIE NIE
144 Wiktoria Żuk Lublin K1 NIE NIE NIE
145 Mateusz Śliwiński Lublin M1 NIE NIE NIE
146 Bartłomiej Kawalec Lublin M3 NIE NIE NIE
147 Ryszard Król Lublin M4 NIE NIE NIE
148 Ewa Bilska-Zając Puławy K2 NIE NIE NIE
149 Witold Michalak Lublin M3 NIE NIE NIE
150 Katarzyna Iwaniuk-Mroczek Lubartów K1 NIE NIE NIE
151 Daniel Białek Lublin M2 NIE NIE NIE
152 EWA PASTUSZAK Łęczna K2 NIE NIE NIE
153 Michał Głowacki Lublin M2 NIE NIE NIE
154 Paulina Stopyra Lublin K2 NIE NIE NIE
155 Michał Fila Lublin M1 TAK NIE NIE
156 Krzysztof Król Świdnik M3 TAK NIE NIE
157 Natalia Kot Ostrówek K1 NIE NIE NIE
158 Darek Steć Łęczna M3 NIE NIE NIE
159 Marcin Styrnik Niemce M2 NIE NIE NIE
160 Robert Karwat Baranówka M2 NIE NIE NIE
161 Michał Serewa Lubartów M2 NIE NIE NIE
162 JERZY DROZD Lublin M5 NIE NIE NIE
163 Pawel Nowacki Lublin M2 NIE NIE NIE
164 Izabela Malinowska Kraśniczyn K1 NIE NIE NIE
165 Mariusz Kosiński Lublin M2 NIE NIE NIE
166 Jerzy Młodzikowski Adamów M4 NIE NIE NIE
167 ANDRZEJ PACEK Lublin M3 NIE NIE NIE
168 Mikołaj Zasiadko Łęczna M3 NIE NIE NIE
169 Agnieszka Szczepaniak Lubartów K2 NIE NIE NIE
170 Rafal Romaniszyn Chełm M3 NIE NIE NIE
171 Paweł Sobolewski Lublin M2 NIE NIE NIE
172 Monia WOŹNIAK Elizówka K3 NIE NIE NIE
173 MICHAŁ KARASIŃSKI Janowice M1 NIE NIE NIE
174 Mariusz Orłowski Turka M1 TAK NIE NIE
175 Dariusz Piątkowski Nowiny M4 NIE NIE NIE
176 Maciej Wilk Lublin M2 NIE NIE NIE
177 Maciej Kołodziejczyk Łęczna K2 NIE NIE NIE
178 Marta Kołodziejczyk Łęczna K2 NIE NIE NIE
179 Marek Lik Chelm M4 NIE TAK NIE
180 Andrzej Jabłoński Chełm M3 NIE NIE NIE
181 Agnieszka Kudło Lubartów K3 NIE NIE NIE
182 Mariusz Adamczyk Borzechow Kolonia M3 NIE NIE NIE
183 Irena PAŹDZIOR Chełm K4 NIE NIE NIE
184 Przemysław Pasiak Łęczna M2 NIE NIE NIE
185 Mateusz Pasiak Łęczna M1 NIE NIE NIE
186 PIOTR WOŹNIAK Baranówka M2 NIE NIE NIE
187 Ireneusz Połeć Lublin M2 NIE NIE NIE
188 JACEK CHARABA Pawłów M2 NIE NIE NIE
189 Leszek Kot Łeczna M5 NIE TAK NIE
190 Marek Podlipny Wesołówka M3 TAK NIE NIE
191 Stanisław Wrocławski Łęczna M5 NIE TAK NIE
192 Paweł Szubartowski Bełżyce M1 NIE NIE NIE
193 Wiesław Wepa Chełm M5 NIE NIE NIE
194 Karol Stawecki Lublin M1 NIE NIE NIE
195 Elżbieta Mamej Lublin K4 NIE NIE NIE
196 Radoslaw Mróz Łęczna M1 TAK NIE NIE
197 Karol Grochowski Łęczna M2 NIE NIE NIE
198 Leon Tomaszewski Cyców M5 NIE TAK NIE
199 Adam Uniowski Lublin M3 NIE NIE NIE
200 Justyna Sidor-Waszczuk Serniki K1 NIE NIE NIE
201 Agnieszka Wasiluk Łeczna K1 NIE NIE NIE
202 Marta Rylska Łęczna K1 NIE NIE NIE
203 Jolanta Żebrowska Puławy K3 NIE NIE NIE
204 Kazimierz Kamola Puławy M4 NIE NIE NIE
205 Bartłomiej Bednarczyk Lubartów M2 NIE NIE NIE
206 Michał Bornus Chełm M1 TAK NIE NIE
207 Tomasz Prażmo Lubartów M3 NIE NIE NIE
208 MARCIN IGLICKI Łęczna M2 NIE NIE NIE
209 Marcin Socha Lubartów M2 NIE NIE NIE
210 Kamil Wasil Lubartów M2 NIE NIE NIE
211 STANISŁAW GADZAŁA Lubartów M2 NIE NIE NIE
212 Jacek Zmyslowski Lublin M5 NIE NIE NIE
213 Rafał Milanowski Lublin M2 NIE NIE NIE
214 Krzysztof Salak Włodawa M1 NIE NIE NIE
215 Paweł Dylewski Łęczna M2 TAK NIE NIE
216 Wojciech Ślifirczyk Lubartów M3 NIE NIE NIE
217 Tomasz Mach Lublin M3 NIE NIE NIE
218 Andrzej Kawalec Łęczna M5 NIE NIE NIE
219 Adam Rejak Lublin M3 NIE NIE NIE
220 Bartłomiej Zub Łęczna M2 NIE NIE NIE
221 Robert Solpa Świdnik M3 NIE NIE NIE
222 Grzegorz Polak Lublin M3 NIE NIE NIE
223 Piotr Stefaniak Nasutów M2 NIE NIE NIE
224 Basia Malec Lublin K4 NIE NIE NIE
225 Łukasz Wroński Łęczna M2 TAK NIE NIE
226 Bogusław Siedlecki Włodawa M4 NIE NIE NIE
227 Jerzy Hiller Lublin M6 NIE NIE NIE
228 Radosław Kiczyński Świdnik M2 NIE NIE NIE
229 Bartłomiej Bednarz Kraśnik M2 NIE NIE NIE
230 Tomasz Dyniec Lublin M2 NIE NIE NIE
231 MAREK KUBICKI Pliszczyn M3 NIE NIE NIE
232 Łukasz Bucior Franciszków M1 NIE NIE NIE
233 Andrzej Stachyra Lublin M3 NIE NIE NIE
234 Konrad Meresta Łęczna M1 TAK NIE NIE
235 Elżbieta Pawłowska Puławy K5 NIE NIE NIE
236 Józef Kaniewski Lubartów M5 NIE NIE NIE
237 Jacek Goławski Łuków M4 NIE NIE NIE
238 Stanisław Terentowicz Lublin M4 NIE NIE NIE
239 Maria Żmurek Puchaczów K5 NIE NIE NIE
240 Grzegorz Nadulski Świdnik M2 NIE NIE NIE
241 monika hołub Lublin K3 NIE NIE NIE
242 Wiesław Kochalski Lubartów M5 NIE NIE NIE
243 Sylwia Rybicka Serniki K2 NIE TAK NIE
244 Wojciech Szymański Sarnaki M4 NIE NIE NIE
245 Basia Okorska-Bombińska Skaryszew K2 NIE NIE NIE
246 Maciej Galiński Lublin M3 TAK NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 8
K2 27
K3 18
K4 5
K5 2
K6 0
M1 23
M2 71
M3 55
M4 19
M5 16
M6 2
Kobiety 60
Mężczyźni 186
Wszyscy 246