Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Powiat Skarżysko - Kamienna
1 Marcin Gruszczyński Kielce - - - NIE
2 Arek Wnukowski Skarżysko-Kamienna - - Biegam z SM / Daniel Wosik Tervel Team TAK
3 Damian Ożarek Skarżysko-Kamienna - - STS Skarżysko-Kamienna TAK
4 Zbigniew Dulemba Skarżysko-Kamienna - - STS Skarżysko-Kamienna TAK
5 DAWID KUBIEC starchowice - - juventa starachowice NIE
6 Piotr Sztandera Parszów - - STS Skarżysko-Kamienna NIE
7 ADAM SZYMANSKI Stalowa Wola - - SKB STALOWA WOLA NIE
8 Sylwester` Lepiarz WRONÓW - - LKB RUDNIK NIE
9 WOJCIECH BALIŃSKI SZKUCIN - - BALAX TEAM NIE
10 Stanislaw Lancucki Stalowa Wola - - SKB NIE
11 Michał Stopa szydłowiec - - - NIE
12 Bogusław Malicki Skarżysko-Kamienna - - STS SKARŻYSKO-KAMIENNA TAK
13 Anna Sprawka Starachowice - - Zabiegane Starachowice NIE
14 ANDRZEJ ŚWiRSZCZ Małogoszcz - - Unia Małogoszcz/Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remontowo Budowlane NIE
15 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec - - - NIE
16 Anna Żółtak Busko-Zdrój - - Daniel Wosik Tervel Team NIE
17 JOLANTA PIETRAS PRUSZKÓW - - - NIE
18 Anna Gromadzka Parszów - - STS Skarżysko-Kamienna NIE
19 Tomasz Szymkiewicz Kielce - - projekt świętokrzyskie NIE
20 AGNIESZKA Balińska SZKUCIN - - BALAX TEAM NIE
21 Grażyna Predko Tarnobrzeg - - - NIE
22 Marian Włodarczyk Skarżysko Kamienna - - Stalowowolski Klub Biegacza TAK
23 Andrzej Wotliński Skarżysko-Kamienna - - AAA TAK
24 EUGENIUSZ JANKOWSKI Puławy - - OPEC Puławy NIE
25 RYSZARD DRYPS Nowa Sarzyna - - NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA NIE
26 RAFAŁ CZARNECKI BLIŻYN - - STS SKARŻYSKO-KAM. TAK
27 LIDIA CZARNECKA BLIŻYN - - STS SKARŻYSKO-KAM. TAK
28 ROBERT PAWLAK Skarżysko-Kamienna - - RuduKon TAK
29 Filip Szymkiewicz Kielce - - Projekt Świętokrzyskie NIE
30 Michal Gajewski Skarżysko-Kamienna - - Stowarzyszenie Monar TAK
31 Kamil Kolebacz Skarżysko-Kamienna - - STS Skarżysko-Kamienna TAK
32 Piotr Mróz Skarżysko-Kamienna - - - TAK
33 Michał Pietras Kielce - - - NIE
34 Marcin Kucharski Radom - - bbl radom NIE
35 ARKADIUSZ BOGUCKI Skarżysko-Kamienna - - Akademia Holistyczna TAK
36 alicja gębska Skarżysko-Kamienna - - - TAK
37 Aneta Strycharska Skarżysko Kamienna - - - TAK
38 WOJCIECH WÓJCIK Kielce - - - NIE
39 Robert Niedziela Skarżysko-Kamienna - - - TAK
40 KLAUDIA KOTAŃSKA Skarżysko-Kamienna - - STS SKARŻYSKO TAK
41 Sylwia Strzelec Skarżysko-Kamienna - - Celsium TAK
42 Tomasz Bastrzyk Skarżysko-Kamienna - - STS Skarżysko-Kamienna TAK
43 Andrzej Kacprzak Radom - - Biegiem Radom! NIE
44 Marta Gębska BLIŻYN - - - TAK
45 Jacek Gębski BLIŻYN - - - TAK
46 Tomasz Bernas BLIŻYN - - - TAK
47 Małgorzata Czarnota Jastrząb - - - NIE
48 Krzysztof Kozieł Pińczów - - - NIE
49 Tomek Strycharski Skarżysko-Kamienna - - - TAK
50 Dawid Kwiecień Kielce - - - NIE
51 Magdalena Młynarczyk Skarżysko-Kamienna - - Akademia-Holistyczna TAK
52 Anna Edyk Tomaszów Mazowiecki - - - TAK
53 Wiola Żmijewska Suchedniów - - STS Skarżysko-Kam. TAK
54 PAWEŁ GRZESIK Gromadzice - - - NIE
55 Dariusz Michalski Skarżysko-Kamienna - - Biegnę, żeby Bartek mógł biegać TAK
56 Andrzej Tomczyk Tarnobrzeg - - TG SOKÓŁ Zakopane NIE
57 Krzysztof Stopa Ciechostowice - - - NIE
58 Maria Klatka Skarżysko-Kamienna - - - TAK
59 Eliasz Sygut Iłża - - - NIE
60 MARIUSZ BALCERAK Skarżysko-Kamienna - - WTÓRPOL MARATON TEAM TAK
61 Małgorzata Wiśnios Skarżysko-Kamienna - - WTÓRPOL MARATON TEAM TAK
62 Ania Ordyńska Skarżysko-Kamienna - - Janush Team TAK
63 Paweł Strzelec Skarżysko-Kamienna - - Celsium TAK
64 Monika Izbińska Skarżysko -Kamienna - - STS Skarżysko-Kamienna TAK
65 Emil Jakubowski Skarżysko-Kamienna - - - TAK
66 Dariusz Nowak Skarżysko-Kamienna - - BR TAK
67 Sylwester Konieczny Majdów - - - NIE
68 Emilia Szczepańska Skarżysko-Kamienna - - Akademia Holistyczna TAK
69 Marcin Ożóg Skarżysko-Kamienna - - STS Skarżysko-Kamienna TAK
70 Agnieszka Godzina Skarżysko-Kamienna - - - TAK
71 Agnieszka Sygut Iłża - - - NIE
72 Bartłomiej Błach Skarżysko-Kamienna - - STS Skarżysko-Kamienna TAK
73 Janusz Ordyński Skarżysko-Kamienna - - - TAK
74 Marta Suligowska Skarżysko-Kamienna - - - TAK
75 Przemysław Paćko Skarżysko-Kamienna - - - TAK
76 Piotr Szaniecki Daleszyce - - - NIE
77 Zenon Niziołek szydlowiec - - - NIE
78 Michał Zugaj Skarżysko-Kamienna - - STS SKarżysko/ KP PSP Szydłowiec TAK
79 Ewa Woś Rytwiany - - Zugi Team NIE
80 Anna Biela szydłowiec - - - NIE
81 Karolina Stopa Skarżysko-Kamienna - - - TAK
82 Rafał Izbiński Skarżysko-Kamienna - - STS Skarzysko-Kamienna TAK
83 Piotr Chmiel Suchedniów - - STS Skarżysko-Kamienna TAK
84 Sebastian Kasprowicz Skarżysko-Kamienna - - - TAK
85 Marian Boczek Skarżysko-Kamienna - - - TAK
86 Katarzyna Kaluga Mirów - - - NIE
87 BOGUSŁAW CZARNECKI BLIŻYN - - STS SKARŻYSKO-KAM. TAK
88 Milena Kaluga Mirów - - - NIE
89 Rafał Zagdan Skarzysko-Kamienna - - ESG GRUPA MEDIALNA TAK
90 Katarzyna Błasiak Skarżysko-Kamienna - - - TAK
91 Tomasz Wijas SKARŻYSKO-KAM. - - STS SKARŻYSKO TAK
92 Andrzej Zielonka Rataje - - - NIE
93 STEFAN BALTYN Suchedniów - - J.A.H.A.I.K. Suchedniów TAK
94 CEZARY WŁODARCZYK Skarzysko-Kamienna - - - TAK
95 Zbigniew Gawroński Bielsko - Biała - - - NIE
96 Dominika Łukasiewicz Ostrowiec Świętokrzyski - - UP Lublin NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 32
Mężczyźni 64
Wszyscy 96