Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Tomasz Bartkowiak Rawicz- Masłowo MEGA - 1 DGR RACING TEAM
2 Kacper Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIK - - REAL 64-sto
3 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
4 Przemysław Biernat Leszno MINI - 1 -
5 Maksymilian Biernat Leszno MŁODZIK - - REAL 64-sto
6 Zdzisław Binkowski Śrem MINI - - BRZECHWA TEAM
7 Dawid Bogdanów Leszno MŁODZIK - - LKS SZAWER LESZNO
8 Maciej Bogdanów Leszno MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
9 Jakub Bordecki Święciechowa MINI - - Galibier Bikefun Team
10 Joanna Bryl Gostyń MINI - 1 -
11 Grzegorz Bryl Gostyń MINI - 1 -
12 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI - 1 BRZECHWA TEAM
13 Marcin Brzozowski Leszno MINI - - Spinko Leszno
14 MARIUSZ CHMIEL Bądzów MINI - 1 Bike Atelier Maximus Urbex Team
15 Jakub Chudak Smolno MŁODZIK - - ŚTC ŚMIGIEL
16 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA - - REAL 64-sto
17 Iwona Chyła Leszno MINI - - REAL 64-STO
18 Krzysztof Cielon Góra MINI - 1 -
19 Szymon Cieśliński Leszno MINI - 1 MS Brucke
20 Karol Cieśliński Leszno MINI - 1 REAL 64-STO
21 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
22 Kamil Dańczak Leszno MINI - 1 REAL 64-sto
23 Hanna Dembska rawicz MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
24 Łukasz Dembski rawicz MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
25 Przemysław Dudziak Leszno MEGA - 1 LKK TEAM
26 Maciej Dymitrowski Wolsztyn MINI - 1 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION
27 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI - - Orzeł Lipno
28 Jarosław Gąsior Leszno MINI - 1 SpeedBike Leszno
29 Monika Gilewska Zielona Góra MINI - 1 -
30 Paweł Gilewski Zielona Góra MINI - 1 -
31 Cornelia Gliwa Poznań MINI - 1 METABO TORA BIKE
32 Michał Gołąbka LIPNO MINI - 1 ORZEŁ LIPNO
33 TOMASZ GRABARA Święciechowa MINI - 1 35 PLUS /CANYON
34 Paulina GRAJNERT Leszno MINI - 1 -
35 Tomasz Grondal Leszno MINI - 1 METABO TORA BIKE
36 Marta Halczyn Leszno JUNIOR - - LKK TEAM - JUNIOR
37 Paweł Hrankowski Leszno MINI - - Spinko Leszno
38 Grzegorz Huzar Włodków Górny MINI - - DGR Racing Team
39 Daniel HUZAR Góra MEGA - - DGR RACING TEAM
40 Jakub Ignyś Leszno JUNIOR - - LKS SZAWER LESZNO
41 Halina Jacejko Poznań MINI - 1 QUESTY
42 Marek Jakubowski Leszno MINI - - REAL 64-sto
43 piotr janus Leszno MINI - - Pozytywnie zakręceni leszno
44 Joanna Jarząb Góra MINI - 1 Pozytywnie Zakręceni
45 Aleksander Jęsiek Leszno MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
46 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MEGA - - FITNESS KLUB SPORTING
47 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team
48 Waldemar Kajoch Leszno MINI - - Galibier Bikefun Team
49 Mirosław Kajoch Leszno MINI - - Galibier Bikefun Team
50 Piotr Karaś Zielona Góra MEGA - 1 Sulima rowery team
51 Grzegorz Karg Turew MINI - 1 QUESTY
52 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MINI - 1 -
53 ERYK KARPOWICZ Kargowa MŁODZIK - - -
54 Krzysztof Kaźmierowski Leszno MINI - 1 Astromal
55 Piotr Kaźmierski Śmigiel MINI - 1 ŚTC Śmigiel
56 Przemysław Kęsicki Leszno MINI - 1 -
57 Aleksander Khitrykau Bucz MEGA - - Real 64-sto
58 Łukasz Klupieć Leszno MINI - 1 MORO Team
59 Krzysztof Knasiak kłecko MINI - 1 KEJ KEJ
60 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
61 Franciszek Komolka Święciechowa MINI - 1 Brzechwa team
62 Michał Konieczny Krzywiń MINI - - KROSS EURO-ROWER.PL
63 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
64 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI - - GKR Gostyń
65 Marcin Kowalczyk Nowy Lubosz MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
66 Dawid Kowalczyk Leszno JUNIOR - - REAL 64-sto
67 KAMIL KOWALSKI Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team
68 Przemek Kozowski RYDZYNA JUNIOR - - R-TEAM RYDZYNA
69 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI - 1 Metabo Tora Bike
70 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
71 Patryk Krzyżyński RYDZYNA MŁODZIK - - R-TEAM Rydzyna
72 Dawid Kubera Osieczna MINI - 1 Czarny Kruk
73 Tomasz Kuik Leszno MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
74 SZYMON KUMOLKA RYDZYNA JUNIOR - - R-TEAM
75 Malwina Kusz Prezmęt JUNIOR - - Orzeł Lipno
76 Błażej Kutrowski Leszno MINI - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
77 Łukasz Lewandowski Leszno MINI - 1 MORO Team
78 Anna Lipowa Krzycko Wielkie MINI - 1 Kołownik Włoszakowice
79 Mateusz Lorych Leszno MINI - - R-TEAM RYDZYNA
80 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI - 1 -
81 Dominik Łakomy Kościan MINI - 1 Spinko Leszno
82 ARKADIUSZ ŁATA RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
83 Radosław Łata RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
84 Krzysztof Łuczak Leszno MINI - 1 REAL 64-sto
85 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI - - Orzeł Lipno
86 Tomasz Maczyński Poznań MINI - 1 QUESTY
87 Janusz Majchrzak Luboń MINI - 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
88 Krzysztof Majewski Stara Góra MINI - 1 DGR RACING TEAM
89 Tomasz Marcinek Krzycko Wielkie MINI - - Orzeł Lipno
90 Mikołaj Marciniak Kąty MŁODZIK - - KROSS EURO-ROWER.PL
91 Adam Marciniak Gostyń MINI - - KROSS EURO-ROWER.PL
92 Dawid Marcinkowski LIPNO MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
93 Karol Martynów Krzycko Małe MINI - 1 78
94 Magdalena Matuszewska Poznań MINI - 1 QUESTY
95 Mateusz Matuszewski Leszno MINI - 1 METABO TORA BIKE
96 Marcin Matysiak Jutrosin MINI - 1 MORO Team
97 Grzegorz Mądry Kąkolewo MINI - 1 Śmigło Osieczna
98 Jakub Mądry Kąkolewo JUNIOR - - REAL 64-sto
99 Daniel Michalak Leszno MINI - 1 MTB G-TEAM
100 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI - 1 4 EVER BIKE
101 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI - 1 4 EVER BIKE
102 Kinga MOCEK Leszno MINI - - MM-FOTO.eu - fotografia ślubna
103 Maciej Mogiłka Leszno MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
104 Agata Mularczyk rawicz MINI - 1 DGR RACING TEAM
105 łukasz mularczyk rawicz MEGA - 1 DGR RACING TEAM
106 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI - - CIESIÓŁKA TEAM
107 Marcin NAWROTKIEWICZ RYDZYNA MINI - - R-TEAM RYDZYNA
108 Arkadiusz Nędzewicz Leszno MINI - 1 Metabo Tora Bike
109 Jerzy Nogała Leszno MINI - 1 METABO TORA BIKE
110 Marcin Nowak Śmigiel MINI - - Orzeł Lipno
111 Julia NOWAK Śrem MŁODZIK - - REHAU RELAZZO TEAM
112 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI - - Orzeł Lipno
113 Jerzy Nowak Leszno MEGA - 1 LKK TEAM
114 TOMASZ NOWAK Śrem MINI - 1 Rehau Cycling Team
115 Jacek Nowak Leszno MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
116 Marek Obiegała Leszno MINI - 1 -
117 Monika Otulakowska Poznań MINI - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
118 Andrzej Pacanowski Leszno MINI - 1 MORO Team
119 Przemysław Papież Leszno MEGA - 1 STREFASPORTU.PL
120 Tomasz Paradowski Głogów MINI - 1 MSPORT OBUDOWA Grupa Pościgowa
121 KRZYSZTOF PATERKA Leszno MEGA - - LKK TEAM
122 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
123 Łukasz Piszczelak Gostyń MINI - 1 ----
124 Mirosław Pleskot Leszno MINI - - Orzeł Lipno
125 Dawid Polewski Śrem MINI - - Rehau Cycling Team
126 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA - 1 Kołownik Włoszakowice
127 Leszek Pożegowiak Wilkowice MINI - 1 REAL 64-STO
128 Marcin Przybylak Kościan MINI - 1 REAL 64-STO
129 Edward Radke Włoszakowice MINI - 1 KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
130 Tomasz Ratajczak Leszno MINI - 1 METABO TORA BIKE
131 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI - 1 Metabo TORA bike
132 Piotr RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne MINI - - ORZEŁ LIPNO
133 Łukasz Ratajczak Leszno MINI - 1 4 EVER BIKE
134 Łukasz RAUHUT Leszno MINI - 1 MORO Team
135 Tomasz Rogowicz Pogorzela MINI - 1 SKLEP-INSTALACYJNY.PL
136 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
137 PRZEMYSŁAW ROZWALKA LIPNO MEGA - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
138 Karol Rychlik Leszno MINI - 1 4 EVER BIKE
139 Arkadiusz Samol Leszno MINI - 1 -
140 Paweł Samol Włoszakowice MINI - 1 Kołownik Włoszakowice
141 Sandra Samolewska Wilkowice MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
142 ROBERT SCHABEL Leszno MINI - 1 Ciesiółka Team
143 Krystian Schiller Śmigiel MINI - - Orzeł Lipno
144 Błażej Senftleben henrykowo MINI - - Black Rider Team
145 Łukasz Sibila Leszno MINI - 1 DGR RACING TEAM
146 Olaf Siejak Koszanowo MŁODZIK - - ŚTC Śmigiel
147 Dariusz Siewruk Święciechowa MINI - 1 4 EVER BIKE
148 Piotr Sikora Kiełczewo MINI - 1 -
149 Andrzej Skiba Leszno MEGA - - LKK Team
150 Wojciech Skorupinski Świętno MINI - - Orzeł Lipno
151 Mikołaj Skorupiński Leszno MŁODZIK - - Real 64-sto
152 Przemysław Skorupka Leszno MINI - 1 MORO Team
153 Arkadiusz Skrzypiński Leszno MINI - 1 drużyna Gładkiego
154 Jarosław Słomiński Poznań MINI - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
155 Filip Sobczak Leszno JUNIOR - - MORO Team
156 Tomasz Sobczak Leszno MINI - 1 MORO Team
157 Tomasz Sokołowski Leszno MEGA - 1 -
158 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI - 1 Galibier Bikefun Team
159 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
160 Michał Stachowski Leszno MEGA - - REAL 64-sto
161 Wiktor STANIEWSKI GRONÓWKO MŁODZIK - - FEBE&REAL Team
162 Piotr Stasiński Leszno MŁODZIK - - LKS Szawer Leszno
163 Kamil Stelmaszyk Leszno MINI - - Orzeł Lipno
164 Eryk Stróżycki Leszno JUNIOR - - Metabo Tora bike
165 Roman Szczepaniak Leszno MEGA - 1 LKK TEAM
166 Patryk Szkudlarczyk Włoszakowice MINI - 1 Kołownik Włoszakowice
167 Alex Szkudlarek Leszno MŁODZIK - - LKS Szawer Leszno
168 Przemysław Szłapka Karolewko MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
169 Zenon Szoplik Leszno MINI - 1 -
170 DAWID SZUDRA Leszno MŁODZIK - - LKS SZAWER LESZNO
171 Alicja Szudra Leszno JUNIOR - - LKS Szawer Leszno
172 MARTYNA SZUDRA Leszno JUNIOR - - LKS SZAWER LESZNO
173 Marcin Szymański Koszanowo MINI - - Orzeł Lipno
174 Jan Szymański Leszno MINI - 1 LKK TEAM - junior
175 Dawid Śliwiński Leszno MŁODZIK - - LKS SZAWER LESZNO
176 daniel świątkowski Głogów MEGA - 1 tc chrobry betron głogów
177 Darek Świt RYDZYNA JUNIOR - - 4 EVER BIKE
178 Tomasz Tęgi Leszno MEGA - - REAL 64-STO
179 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA - - LKK TEAM
180 Roman Trojnar Wilkowice MINI - 1 MTB G-TEAM
181 Sylwia Tumiłowicz Góra MINI - 1 DGR RACING TEAM
182 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA - 1 DGR RACING TEAM
183 Jacek TUTUCKI Leszno MINI - 1 -
184 Mikołaj Urbaniak jerka MINI - - KROSS EURO-ROWER.PL
185 Dariusz Walczak Leszno MINI - 1 Pozytywnie Zakręceni
186 Artur Walkowiak Wyciążkowo MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
187 Paweł Wasiński Kąkolewo MEGA - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
188 Zdzisław Wasiołka Leszno MINI - - Spinko Leszno
189 Szymon Wasiołka Leszno MINI - - Orzeł Lipno
190 Marek Wawrowski Leszno MINI - - Spinko Leszno
191 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
192 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
193 Dawid Wojciechowski Leszno MINI - - REAL 64-sto
194 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI - - Spinko Leszno
195 BARTOSZ WOLNY Leszno MINI - - Spinko Leszno
196 Krzysztof Wójt Leszno MINI - - Spinko Leszno
197 Bartosz Wujczak Leszno MEGA - - REAL 64-sto
198 Patryk Zajaczkowski Leszno MINI - - Spinko Leszno
199 KRZYSZTOF ZALESIŃSKI Leszno MEGA - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
200 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
201 Magdalena Zimniak Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team
202 Filip Zinowiew Dąbcze JUNIOR - - REAL 64-sto
203 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA MINI - 1 Galibier Bikefun Team


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 23
Mężczyźni 180
Wszyscy 203