Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Team Mieszkaniec Gminy Bardo
1 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów 5KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
2 Artur Drabik Kamieniec Ząbkowicki 5KM - - - NIE
3 Tomasz Janik Bardo 10KM - - KP PSP Ząbkowice Śl. TAK
4 Tomasz Kowal Kłodzko 15KM - - LKS ISKRA Jaszkowa NIE
5 Ewelina Kowal Kłodzko 5KM - - - NIE
6 Marek Zbyryt Nowa Ruda 10KM - - UKS Ludwikowice NIE
7 Paweł Bogdał Międzygórze 15KM - - ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE
8 Dominika Leszczyńska-Bogdał Wrocław/Międzygórze 10KM - - ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE
9 Wojtek Siewruk Ząbkowice Śląskie 15KM - - ZGB FRANKENSTEIN NIE
10 Marcin Laburda Kłodzko 10KM - - - NIE
11 Marcin Kornaś Braszowice 15KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
12 Dariusz KARP Biały Kościół 5KM - - Karp Sport Team NIE
13 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 10KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
14 Ewelina Kieraś Nowa Ruda 5KM - - - NIE
15 Jakub Kieraś Nowa Ruda 5KM - - - NIE
16 Adrian Radziszewski Ząbkowice Śląskie 5KM - - - NIE
17 Roman Trocha Dzierżoniów 5KM - - BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA NIE
18 Marcin Laskowski Nowa Ruda 5KM - - Aktywna Nowa Ruda NIE
19 Krzysztof Kuczek Gorzanów 5KM - - Karmazynowy Odpływ NIE
20 Marta Bukowska Piława Dolna 10KM - - Bielawska Akademia Biegania NIE
21 Bartosz Kuziel Stronie Śląskie 5KM - - Black Running Stronie Śląskie NIE
22 Marta Drabik Kamieniec Ząbkowicki 5KM - - - NIE
23 Małgorzata Koza Ząbkowice Śląskie 5KM - - ZKKK NIE
24 FRANCISZEK Kornaś Dzbanów 5KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK
25 BARTŁOMIEJ WALOSZCZYK Świętoszów 10KM - - ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE
26 Martyna Gędłek Ząbkowice Śląskie 5KM - - - NIE
27 Natalia Gędłek Ząbkowice Śląskie 5KM - - - NIE
28 Artur Koza Ząbkowice Śląskie 5KM - - ZKKK NIE
29 Piotr Kociołowicz Janowiec 5KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK
30 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec 5KM - - AKTYWNA NOWA RUDA NIE
31 Robert Ziółkowski Bielawa 10KM - - Lincoln Electric Bester Run Team Bielawa NIE
32 Karolina Kargol Dzbanów 5KM - - - TAK
33 Tomasz Skrzypiec Koziniec 5KM - - - NIE
34 Barbara Niemiec Nowa Ruda 5KM - - Amator NIE
35 Robert Banaś Nowa Ruda 5KM - - Aktywna Nowa Ruda NIE
36 Wiesław Lęga Świdnica 10KM - - BRAK TEAM NIE
37 Aleksander Sobczak Dzierżoniów 5KM - - BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA NIE
38 Ewa Błauciak Tarnów 15KM - - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN NIE
39 MARCIN PAŁYS Nowa Ruda-Słupiec 5KM - - AKTYWNA NOWA RUDA NIE
40 JADWIGA SOWIŃSKA Bardo 5KM - - - TAK
41 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie 5KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
42 Robert Sadzik Bardo 10KM - - - TAK
43 Sylwia Klita Ząbkowice Śląskie 5KM - - - NIE
44 Daniel Piwowarczyk Polanica Zdrój 10KM - - Bielawska Akademia Biegania NIE
45 Waldemar Niemiec Nowa Ruda 5KM - - Zg Polkowice- Sieroszowice NIE
46 Halina Zbyryt Nowa Ruda 5KM - - UKS Ludwikowice NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 16
Mężczyźni 30
Wszyscy 46