Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna klasyfikacja rodzinna Nazwa rodziny
1 Damian Bachniak Częstochowa Trasa MTB - 1 www.erowery.pl Częstochowa NIE -
2 Katarzyna Bachniak Częstochowa Trasa MTB - 1 www.erowery.pl Częstochowa NIE -
3 Jacek Bandura Chorzów Trasa MTB - 1 Cichy Bike Team NIE -
4 Anna Bednarczyk Bieruń Trasa Turystyczna - 1 Anna, Dawid, Lena, Julia TAK Power Riders
5 Dawid Bednarczyk Bieruń Trasa Turystyczna - 1 Dawid, Anna, Lena, Julia TAK Power Riders
6 Dawid Blacha Frydek Trasa MTB - 1 - NIE -
7 Joanna Borek Katowice Trasa MTB - 1 Yellobike NIE -
8 Grzegorz Brożek Mikołów Trasa MTB - 1 K8 Body Art NIE -
9 Stanisław Czarnynoga Bieruń Trasa Turystyczna - 1 - NIE -
10 Paulina Czmok Tychy Trasa Turystyczna - 1 - NIE -
11 Bartosz Dembiński Tychy Trasa Turystyczna - 1 - NIE -
12 Andrzej Dudziak Bieruń Trasa MTB - 1 - NIE -
13 Adam Dziuk MYSZKÓW Trasa MTB - 1 Sengam Sport Racing Team NIE -
14 Dawid Fałek Mysłowice Trasa Turystyczna - 1 CHOMA SPORT TRENER NIE -
15 Ryszard Fiałkiewicz Żory Trasa Turystyczna - 1 - NIE -
16 Maciej Fiałkiewicz Żory Trasa Turystyczna - 1 Fiołekteam TAK Fiołekteam
17 Anna Fiałkiewicz Żory Trasa Turystyczna - 1 - TAK Fiołekteam
18 Filip Fiałkiewicz Żory Trasa Turystyczna - 1 Fiołekteam TAK Fiołekteam
19 Julia Gajdzik Mikołów Trasa Turystyczna - 1 Klub Kolarski Świerklany TAK Gajdzik
20 Sławomira Gajdzik Mikołów Trasa MTB - 1 Klub Kolarski Świerklany TAK Gajdzik
21 Piotr Gajdzik Mikołów Trasa MTB - 1 Klub Kolarski Świerklany TAK Gajdzik
22 Augustyn Gawlik Lędziny Trasa Turystyczna - 1 - NIE -
23 Piotr Glita Bytom Trasa MTB - 1 - NIE -
24 Krzysztof Głowacz rybnik Trasa MTB - 1 - NIE -
25 Dariusz Gnat Dąbrowa Górnicza Trasa MTB - 1 Bike Atelier Team NIE -
26 Mateusz Goj Bieruń Trasa Turystyczna - 1 - NIE -
27 Adam Hantulik Tychy Trasa MTB - 1 - NIE -
28 Andrzej Hapek Jaworzno Trasa MTB - 1 - NIE -
29 Maciej Honcz Bielsko-Biała Trasa Turystyczna - 1 - NIE -
30 Oskar Jarnot Katowice Trasa MTB - 1 - NIE -
31 Marek Jaromin Bieruń Trasa Turystyczna - 1 - TAK Jaromin
32 Grzegorz Jaromin Wisła Wielka Trasa Turystyczna - 1 - NIE -
33 Marcin Kalita Chełmek Trasa MTB - 1 - NIE -
34 Grzegorz Kalman Oświęcim-Babice Trasa Turystyczna - 1 - NIE -
35 Łukasz Kocurek Tychy Trasa MTB - 1 RAFAKO ORBEA MTB TEAM NIE -
36 Joanna Kopciowska-Wątroba Jastrzębie-Zdrój Trasa MTB - 1 - NIE -
37 Adam Kostecki Bielsko-Biała Trasa MTB - 1 - NIE -
38 Agnieszka Koszyk Tychy Trasa Turystyczna - 1 - NIE -
39 Krzysztof Kraśnicki Wojkowice Trasa MTB - 1 MMBIKE TEAM NIE -
40 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza Trasa MTB - 1 REAL 64-sto NIE -
41 Grzegorz Krzeszowiak Wola Trasa MTB - 1 - NIE -
42 Michał Kubica Bieruń Trasa MTB - 1 EnduroSBL NIE -
43 Tomasz Wiesław Kubik Tychy Trasa MTB - 1 - NIE -
44 Piotr Kuś Tychy Trasa MTB - 1 - NIE -
45 Artur Labus Bieruń Stary Trasa MTB - 1 - NIE -
46 Łukasz Lasota Katowice Trasa MTB - 1 - NIE -
47 Łukasz Latusik Tychy Trasa MTB - 1 - NIE -
48 Artur Machowski Bielsko-Biała Trasa MTB - 1 - NIE -
49 Bartłomiej Malina Sosnowiec Trasa MTB - 1 Alva 1-Rowery.ruda.pl Team NIE -
50 Jacek Markiel Wyry Trasa MTB - 1 - NIE -
51 Andrzej Martynowicz Gliwice Trasa MTB - 1 - NIE -
52 Katarzyna Martynowicz Gliwice Trasa MTB - 1 - NIE -
53 Ireneusz Matyjaszczyk Lędziny Trasa Turystyczna - 1 SBL NIE -
54 Marcin Musiał Katowice Trasa MTB - 1 YelloBike NIE -
55 Tomasz Musioł Tychy Trasa MTB - 1 Gomola Trans Airco NIE -
56 Szymon Niesyto Bieruń Trasa MTB - 1 EnduroSBL NIE -
57 Marta Noga Będzin Trasa Turystyczna - 1 Ghostbikers TAK Żero
58 Bartłomiej Nowacki Żory Trasa MTB - 1 - NIE -
59 Aleksander Pawlak Bieruń Trasa MTB - 1 EnduroSBL NIE -
60 Marek Pluta Bieruń Stary Trasa MTB - 1 EnduroSBL NIE -
61 Mateusz Raff Tychy Trasa Turystyczna - 1 MYW TEAM NIE -
62 Piotr Romański Bieruń Trasa MTB - 1 Adient Team NIE -
63 Michał Rudnow Mysłowice Trasa Turystyczna - 1 Rudbikers NIE -
64 Paweł Sas Sosnowiec Trasa Turystyczna - 1 GHOSTBIKERS MTB TEAM NIE -
65 Katarzyna Skrzypiec Mikołów Trasa MTB - 1 K8 Body Art NIE -
66 Marek Sojka Tychy Trasa MTB - 1 - NIE -
67 Paweł Stanisz Oświęcim-Zaborze Trasa MTB - 1 UKS Sokół Kęty NIE -
68 PAWEŁ STARZYCKI Tychy Trasa Turystyczna - 1 CHOMA SPORT TRENER NIE -
69 Ireneusz Stiller Zabrze Trasa MTB - 1 Polart Nutraxx SMP Team NIE -
70 Bogusław Stokfisz Bieruń Trasa MTB - 1 bieruniok NIE -
71 Katarzyna Suchaja Mikołów Trasa Turystyczna - 1 - NIE -
72 Małgorzata Suchy Pszczyna Trasa MTB - 1 K8 Body Art NIE -
73 Wojciech Szczegielniak Katowice Trasa Turystyczna - 1 BIKE ATELIER TEAM NIE -
74 Mateusz Szewczyk Zawiercie Trasa MTB - 1 SENGAM SPORT RACING TEAM NIE -
75 Maciej Ścierski Tychy Trasa MTB - 1 TOMAZI BIKE TEAM TAK Ścierscy
76 Tomasz Ścierski Tychy Trasa Turystyczna - 1 - TAK Ścierscy
77 Paweł Ścierski Tychy Trasa Turystyczna - 1 - TAK Ścierscy
78 Paweł Świerc KOZY Trasa MTB - 1 - NIE -
79 Iwona Urbanek Bieruń Trasa Turystyczna - 1 - NIE -
80 Ania Wajzer Zawiercie Trasa MTB - 1 Sengam Sport Racing Team NIE -
81 Grzegorz Waśkowski Knurów Trasa Turystyczna - 1 Gruppetto Leaders NIE -
82 Marcin Wątroba Jastrzębie Zdrój Trasa MTB - 1 Tomazi Bike Team NIE -
83 Dominika Wiedemann Tychy Trasa Turystyczna - 1 - NIE -
84 inez Wilk Bojszowy Trasa Turystyczna - 1 Wilki TAK Wilki
85 Agata Wilk Bojszowy Trasa Turystyczna - 1 Wilki TAK Wilki
86 Arkadiusz Wilk Bojszowy Trasa Turystyczna - 1 Wilki TAK Wilki
87 Bronisław Wirkus Bojszowy Trasa Turystyczna - 1 SBL NIE -
88 Wojciech Wojtyczka Bieruń Trasa MTB - 1 - NIE -
89 Andrzej Woźnica Sosnowiec Trasa MTB - 1 BIKE ATELIER TEAM NIE -
90 Patrycja Woźnica Sosnowiec Trasa MTB - 1 BIKE ATELIER TEAM NIE -
91 JAREK WRONA Oświęcim Trasa MTB - 1 - NIE -
92 Zbigniew Zając Piekary Śląskie Trasa Turystyczna - 1 MMBIKE TEAM NIE -
93 EWA ZARZYCKA Jastrzębie-Zdrój Trasa MTB - 1 - NIE -
94 Dagmara Żero Będzin Trasa Turystyczna - 1 Ghostbikers TAK Żero
95 Sebastian Żero Będzin Trasa Turystyczna - 1 Ghostbikers TAK Żero
96 Kajetan Żmudziński Katowice Trasa MTB - 1 - NIE -
97 Grzegorz Żołna Mikołów Trasa Turystyczna - 1 NewBike.pl Racing TEAM NIE -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna klasyfikacja rodzinna Nazwa rodziny
1 Bronisława Czarnynoga Bieruń Trasa Turystyczna - - - NIE -
2 Sebastian Bem MIKOŁOW Trasa Turystyczna - - NewBike.pl Racing Team NIE -
3 Szymon Boruta Pruchna Trasa MTB - - - NIE -
4 Patryk Chomiuk rybnik Trasa MTB - - TOMAZI MTB TEAM NIE -
5 Remigiusz Chomiuk rybnik Trasa MTB - - Tomazi Bike Team NIE -
6 Szymon Chromik Czechowice Dziedzice Trasa MTB - - - TAK Skorupa
7 Wojciech Chucher Pisarzowice Trasa Turystyczna - - - NIE -
8 Marek Ciastoń Wojkowice Trasa MTB - - Bike Atelier Team NIE -
9 Jakub Dajmund Katowice Trasa MTB - - HOBAS TEAM Jelenia Góra NIE -
10 Michał Ficek Mysłowice Trasa MTB - - Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team NIE -
11 Monika Frystacka rybnik Trasa MTB - - Pressing Bike System Ice Went Team NIE -
12 Krzysztof Górny Katowice Trasa Turystyczna - - - NIE -
13 Konrad Grubecki Bieruń Trasa Turystyczna - - Jarząbki NIE -
14 Wiktor Grubecki Bieruń Trasa Turystyczna - - Jarząbki NIE -
15 Monika Grzebinoga brzeszcze Trasa MTB - - Brzeszcze NIE -
16 Bartosz Janik Dąbrowa Górnicza Trasa MTB - - Bikehead NIE -
17 Marcin Jekel Katowice Trasa MTB - - - NIE -
18 PIOTR KALITA Chełmek Trasa Turystyczna - - - NIE -
19 Mariusz Kastelik Brzezinka Trasa Turystyczna - - Waleczni Górale NIE -
20 Nika Kisiel Dąbrowa Górnicza Trasa Turystyczna - - - NIE -
21 Sonia Klimecka Jastrzębie Zdrój Trasa MTB - - - NIE -
22 Piotr Klimecki Jastrzębie Zdrój Trasa MTB - - - NIE -
23 Natalia Kołodziej Mikołów Trasa MTB - - Gomola Trans Airco NIE -
24 Tomasz Kubala Marklowice Trasa MTB - - Pressing Bike System Ice Went Team NIE -
25 Rafał Kubiak Piekary Śląskie Trasa Turystyczna - - - TAK Kubiak
26 Marek Kubuszok Świętochłowice Trasa MTB - - Bike Atelier Team NIE -
27 Artur Kuciel Jaworzno Trasa MTB - - - NIE -
28 Agnieszka Kuciel Jaworzno Trasa Turystyczna - - - NIE -
29 Aleksandra Kuciel Jaworzno Trasa Turystyczna - - - NIE -
30 Krzysztof Kuczyński Gliwice Trasa MTB - - Bike Atelier Team NIE -
31 Bruno Kulig Lędziny Trasa MTB - - - NIE -
32 Damian Langner Dzibice Trasa MTB - - Sengam Sport Racing Team NIE -
33 Krzysztof Łukasik Tychy Trasa MTB - - - NIE -
34 Renata Machowska Mysłowice-Krasowy Trasa MTB - - - NIE -
35 Filip Magiera Bieruń Trasa MTB - - EnduroSBL NIE -
36 Jarek Mrowiec Chorzów Batory Trasa MTB - - - NIE -
37 Edyta Mróz Tychy Trasa MTB - - - NIE -
38 Katarzyna Mzyk Lędziny Trasa Turystyczna - - 40-LATEK TYCHY TAK Mzyki
39 Janusz Mzyk Tychy Trasa MTB - - ADIENT TEAM/40-LATEK TYCHY TAK Mzyki
40 Grzegorz Mzyk Lędziny Trasa MTB - - ADIENT TEAM / 40-LATEK TAK Mzyki
41 Dariusz Nowak Jaworze Trasa MTB - - NOVI TEAM TAK Nowaki
42 Kamil Nowak Jaworze Trasa MTB - - novi team TAK Nowaki
43 Jacek Obroślak Jastrzębie-Zdrój Trasa Turystyczna - - brak NIE -
44 Robert Obuchowski Dąbrowa Górnicza Trasa Turystyczna - - Leader Fox MTB Team NIE -
45 Paweł Pabich Zawiercie Trasa MTB - - Sengam Sport Racing Team NIE -
46 Bogdan Pałczyk Chorzów Trasa MTB - - Kiosk Kolarski SPORTOSITO NIE -
47 Piotr Pasternak brzeszcze Trasa MTB - - - NIE -
48 Jakub Pasternak brzeszcze Trasa MTB - - - NIE -
49 Wojciech Pieczyrak Katowice Trasa MTB - - - NIE -
50 Maciej Pitach dabrowa gornicza Trasa MTB - - - NIE -
51 Jarek Płoszek Wyry Trasa MTB - - THP TEAM II NIE -
52 Jan Porwit Bieruń Trasa MTB - - - NIE -
53 Marcin Rasztabiga Zawiercie Trasa MTB - - Sengam Sport Racing Team NIE -
54 Paweł Richter Mysłowice Trasa MTB - - AB-Micro Cycling Team NIE -
55 Maciej Rochowiak Oswiecim Trasa MTB - - - NIE -
56 Anna Skorupa Radlin Trasa Turystyczna - - - TAK Skorupa
57 Radosław Skorupa Radlin Trasa MTB - - Mikesz Team TAK Skorupa
58 Izabela Skorupa Radlin Trasa Turystyczna - - RaBellaMTB TAK Skorupa
59 SZYMON STAWOWY brzeszcze Trasa MTB - - - NIE -
60 Adam Sternal Chełmek Trasa Turystyczna - - - NIE -
61 TERESA STUKATOR Tychy Trasa Turystyczna - - 40-latek Tychy NIE -
62 Mateusz Szkuta Tychy Trasa MTB - - FEBYS Bike Team NIE -
63 Janusz Szydłowski Bielsko - Biała Trasa Turystyczna - - - NIE -
64 Piotr Ścierski Bieruń Trasa Turystyczna - - SBL NIE -
65 Piotr Śleziona Tychy Trasa MTB - - RUNHOGS Tychy NIE -
66 MICHAŁ TOMECKI Żory Trasa Turystyczna - - SZWAGIER TEAM NIE -
67 Marek Uchman Mikołów Trasa MTB - - - NIE -
68 Wojtek Uchman Katowice Trasa MTB - - Aegon Cycling Team NIE -
69 Marcin Ulman Jaworzno Trasa MTB - - - NIE -
70 Grzegorz Węgrzyk Adamowice Trasa Turystyczna - - Węgrzyk TAK Węgrzyk
71 Sylwia Wierzbicka Żory Trasa Turystyczna - - - NIE -
72 Tomasz Wilczewski Tychy Trasa MTB - - Adient team / 40-latek Tychy TAK Wilczki
73 Inga Wilk Bojszowy Trasa Turystyczna - - Wilki TAK Wilki
74 Marcin Wilk Katowice Trasa MTB - - - NIE -
75 Paweł Witkoś Bieruń Trasa MTB - - - NIE -
76 Lidia Wycisk rybnik Trasa MTB - - Sport Profit Team Wrocław NIE -
77 Marek Zych Katowice Trasa Turystyczna - - Bike Atelier Team NIE -
78 Grzegorz Żołna Bieruń Trasa Turystyczna - - - NIE -
79 Michał Żołneczko Bieruń Trasa Turystyczna - - - NIE -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 40
Mężczyźni 136
Wszyscy 176