Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja NEWAG
1 Grzegorz PRADEL Kraków M 50-59 - JW 4686 NIE
2 Beata Wrońska Jasło K 30-39 1 Jasełka NIE
3 Magdalena Wrońska Jasło K 40-49 1 Jasełka NIE
4 Krzysztof Nowak Zabierzów Bocheński M 50-59 - - NIE
5 Stanisław Cebula Łącko M 20-29 - Visegrad Maraton Rytro NIE
6 Robert Zielonka Chrzanów M 40-49 1 - NIE
7 Daniel Koszyk Nowy Sącz M 30-39 - Visegrad Maraton Rytro NIE
8 Jan Tomasiak Rytro M 40-49 - Visegrad Maraton Rytro NIE
9 LEOPOLD JAMRO GORLICE M 60+ 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
10 Katarzyna Albrycht Krościenko Wyżne K 30-39 - - NIE
11 Dariusz Faron Nowy Sącz M 40-49 1 Faronik Team NIE
12 Łukasz Sierotowicz Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
13 Zbigniew Szpila Nowy Sącz M 40-49 1 Sądecka Grupa Biegowa NIE
14 Wojtek Kamieński Kamionka Wielka M 30-39 1 BDATeam NIE
15 Piotr Hyży Tarnowiec M 30-39 1 - NIE
16 Artur Michalik Nowy Sącz M 30-39 1 BDA TEAM NIE
17 Andrzej Borek Nawojowa M 50-59 - TenisAsNowySącz/VisegradMaratonRytro NIE
18 Mieczysław Miś Strzeszyce M 50-59 1 Strzeszyce NIE
19 Maciej Niedźwiedź Nowy Sącz M 30-39 1 Szost Team NIE
20 Szymon Wcześny Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
21 Krzysztof Jaworski Stary Sącz M 30-39 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
22 Karol Lisowski Nawojowa M 20-29 1 - NIE
23 Szymon Kołek Nowy Sącz M 50-59 1 - NIE
24 Jacek Adamczyk Krynica-Zdrój M 50-59 - MTB Krynica-Zdrój NIE
25 Urszula Twardy Nawojowa K 50-59 - niezrzeszony NIE
26 łukasz tuleja Kraków M 40-49 - - NIE
27 Grzegorz Ptak Nowy Sącz M 40-49 1 Sądecka Grupa Biegowa NIE
28 Elżbieta Górka Grybów K 30-39 - Visegrad Maraton Rytro NIE
29 Bogdan Roman Dominikowice M 50-59 - UKSJunior Siary NIE
30 Robert Franczyk Nowy Sącz M 40-49 1 Carabus Nowy Sącz NIE
31 Andrzej Długosz Równe M 40-49 1 - NIE
32 HELENA WSZOŁEK Kraków K 60+ 1 - NIE
33 Bogdan Gawron Limanowa M 20-29 1 Brygada Beskidów NIE
34 Marcin Wielosik Kadcza M 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
35 Ewa Pałuzewicz Nowy Sącz K 40-49 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
36 Damian Dziewiński Sanok M 30-39 1 TG Sokół Sanok NIE
37 Mateusz Kurczab Limanowa M 30-39 - NEWAG-KRW- TAK
38 Sławomir Nadratowski Nowy Sącz M 50-59 1 WB NIE
39 Kazimierz Kulig Rytro M 50-59 1 UKS RYTER RYTRO NIE
40 Mariusz Szczurek Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
41 Marek Tomasiak Barcice M 50-59 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
42 KAROL KULIG Rytro M 20-29 1 UKS RYTER RYTRO NIE
43 Jakub Dziedzic podegrodzie M 30-39 - NEWAG TAK
44 Jerzy Kamiński Szymbark M 50-59 1 Maraton Gorlice NIE
45 Krzysztof Piotrowicz Nowy Sącz M 50-59 - NEWAG TAK
46 Leszek Pytel Klęczany M 60+ - - NIE
47 Łukasz Przybyłowicz Maciejowa M 30-39 - Gorlicka Grupa Biegowa NIE
48 Bartłomiej Badowski Krużlowa Wyżna M 30-39 - NEWAG TAK
49 Tomasz Pociecha Kryg M 20-29 1 www.radekkleczek.pl NIE
50 Mateusz Baran Szymbark M 20-29 - Gorlicka Grupa Biegowa NIE
51 Regina Kulka Ropa K 20-29 1 - NIE
52 Artur Petrykowski Nowy Sącz M 40-49 - - NIE
53 Andrzej BEŁKO GORLICE M 40-49 - Bartnia Biega NIE
54 Artur Konieczek Kraków M 30-39 1 - NIE
55 Marek Nadkański Mszana Górna M 50-59 1 MOK Mszana Dolna NIE
56 Piotr Podobiński Gołkowice Dolne M 30-39 - - NIE
57 Michał Dalewski Nowy Sącz M 30-39 - TEAM NEWAG TAK
58 Lilla Kubacka-Pyrc Limanowa K 40-49 1 - NIE
59 Piotr Pociecha Jelna M 20-29 - Newag TAK
60 Krystian Konopka Nowy Sącz M 30-39 1 FundacjaNaRatunek NIE
61 Sebastian Florek Gaboń M 30-39 1 NORAFSPORT NIE
62 MATEUSZ GOLONKA GORLICE M 20-29 1 GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL NIE
63 Dominik Basiaga Stary Sącz M 16-19 - Uks budowlani NIE
64 Sebastian Buchman Nowy Sącz M 40-49 - - NIE
65 Jacek Poręba Nowy Sącz M 40-49 - Visegrad Maraton Ryto NIE
66 Grzegorz Wysowski Ptaszkowa M 40-49 1 PKS Jaworze Ptaszkowa NIE
67 Jacek Chowaniec Nowy Sącz M 40-49 1 Sądecka Grupa Biegowa NIE
68 Robert Poręba Nowy Sącz M 16-19 - Visegrad Maraton Rytro NIE
69 Waldemar Kuper podegrodzie M 50-59 1 HOT BLOOD NIE
70 Grzegorz Rosłoński Szymbark M 20-29 1 GORLICKA GRUPA BIEGOWA NIE
71 Artur Janczyk Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
72 Ireneusz Łachmanek GORLICE M 20-29 1 - NIE
73 Konrad Tokarczyk Kamionka Wielka M 20-29 1 - NIE
74 Marek Ślęzak Nowy Sącz M 30-39 1 Carabus Nowy Sącz NIE
75 Ewa Kucharska Pszczyna K 30-39 - CA Aktywni NIE
76 Andrzej Macioł Kraków M 60+ - ESKADRA-KRAKOW NIE
77 Mirosław Gołębiewski rybnik M 50-59 - Chemika Rybnik NIE
78 Paweł Sułkowski Limanowa M 30-39 1 VISEGRAD MARATON RYTRO/KS LIMANOWA FORREST NIE
79 Edward Mucha Limanowa M 60+ - limanowa Forest NIE
80 Robert Faron Zalesie M 40-49 1 Salco Garmin Team NIE
81 Mariusz Fyda Bobowa M 40-49 - - NIE
82 Robert Michniak Nowy Sącz M 50-59 1 - NIE
83 Ryszard Pudzisz Ludżmierz M 50-59 1 - NIE
84 Jarosław Kisiński Nowy Sącz M 40-49 - COMP TEAM / NOVITUS NIE
85 Robert Radzik Biała Niżna M 20-29 1 - NIE
86 Krzysztof Kozioł Gorzów M 40-49 1 - NIE
87 Marcin Piecuch Kraków M 30-39 1 Lacho Team NIE
88 Małgorzata Piecuch Przeworsk K 50-59 1 Przeworska Grupa Biegowa NIE
89 Michał Talaga Raba Wyżna M 30-39 1 MOK Mszana Dolna NIE
90 Karolina Piecuch Przeworsk K 30-39 1 Lacho Team/Sklepbiegowy.com NIE
91 Franciszek Dlugosz mlodow M 50-59 - Newag TAK
92 DARIUSZ BULANDA nowy sacz M 50-59 1 - NIE
93 DARIUSZ TRYSTUŁA Kraków M 40-49 1 - NIE
94 Karolina Kiszka Bratkowice K 20-29 - - NIE
95 Laburda Kinga Kraków K 30-39 1 Eskadra Kraków NIE
96 Jacek Palka Dobra M 30-39 1 KLIforniaTRI NIE
97 Ania Sołtysik Nowy Sącz K 20-29 1 Ambasador Festiwalu Biegowego NIE
98 Janusz Kajder Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
99 zygmunt Brożek Kraków M 50-59 1 - NIE
100 Paulina Lis Długołęka-Świerkla K 20-29 - KS Krokus Przyszowa NIE
101 Marcin Chlipała Szczawa M 30-39 - - NIE
102 Adam Winiarski Chocchołów M 50-59 1 - NIE
103 Magdalena Lisowska Nawojowa K 16-19 1 - NIE
104 Grzegorz Gołębiowski Nowy Sącz M 40-49 - mBank NIE
105 Szymon Poremba Nowy Sącz M 20-29 - MS Ubezpieczenia Sp. z o.o/Sądecka Grupa Biegowa NIE
106 Karolina Czarnecka Zakopane K 30-39 1 KB Śnieżka 1602 NIE
107 Konrad Gródek Kraków M 40-49 1 KRK Crazy Runners NIE
108 Dariusz Bąba Nowy Sącz M 16-19 - - TAK
109 Piotr Ptak Biskupice M 40-49 - Fred Olsen& Co NIE
110 Anna Michalik Krościenko n.D K 20-29 1 - NIE
111 Dariusz Chwastek Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
112 GRZEGORZ DZIAŁA WIELICZKA M 30-39 - Dobczycki Klub Biegacza NIE
113 Wincenty Wojtasiewicz Nowy Glinik M 60+ - - NIE
114 Mariusz Wnęk Świniarsko M 30-39 1 - NIE
115 Angelika Brończyk Nowy Sącz K 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
116 Piotr Dyrek Stary Sącz M 40-49 - POCZEKAJ Running Team NIE
117 Karol Trojan Nowy Sącz M 30-39 - biegamboso.pl/biegambo.pl NIE
118 Irena Kisińska Nowy Sącz K 40-49 - VISEGRAD MARATON RYTRO NIE
119 Justyna Kurczab Limanowa K 20-29 - - NIE
120 Kamil Dusza Paszyn M 20-29 1 - NIE
121 Radosław Szeligiewicz Nowy Sącz M 40-49 1 DAKO NIE
122 Patryk Marmon Nawojowa M 20-29 - AZS AWF Kraków NIE
123 Zenon Michniak Nowy Sącz M 60+ - - NIE
124 Kamil Sądej Powroźnik M 20-29 - - NIE
125 Marek Podraza GORLICE M 50-59 - Gorlicka Grupa Biegowa NIE
126 Krzysztof Kosecki Łososina Dolna M 30-39 - Memory Fife NIE
127 Valentyna Kiliarska Nikolaev, Ukraine K 20-29 - LKB Rudnik NIE
128 Pavel Vereckyi Ukraina, Doneck M 30-39 - Chemik noxy Pulawy TAK
129 Maciej Majda Nowy Sącz M 30-39 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
130 Anna Bodziony niskowa K 30-39 - Start Nowy Sącz/ Visegrad Maraton Rytro NIE
131 Piotr Tokarczyk Przysietnica M 20-29 1 BRYGADA BESKIDÓW NIE
132 Kazimierz Wawrzyniak Nowy Sącz M 60+ - Visegrad Maraton Rytro NIE
133 JÓZEF ĆWIKŁA Jankowa M 50-59 - EDEN NIE
134 WIOLETTA GNUTEK Nowy Sącz K 30-39 1 - NIE
135 Michał Szymański Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
136 Anna Stelmach Kamienica K 16-19 1 - NIE
137 Piotr Broniszewski Stary Sącz M 20-29 1 SZOST TEAM NIE
138 Marcin Pietrzak Nowy Sącz M 30-39 - NEWAG TAK
139 Tomasz Dyda Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
140 Tomasz Jabłoński Busko Zdrój M 40-49 - DRUŻYNA SZWAGRÓW TAK
141 Ireneusz Trojan Nowy Sącz M 30-39 1 Rób to co Kochasz NIE
142 Krystyna Wojslaw Nowy Sącz K 50-59 1 RUNshop NIE
143 HENRYK GOLIŃSKI Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
144 Sławomir Walaszek Gilowice M 30-39 - NEWAG TAK
145 Klaudia Kolegowicz Klęczany K 20-29 - NEWAG TEAM TAK
146 Łukasz Świerad Nowy Sącz M 40-49 - Run 4 Fun Team NIE
147 Mariusz Jagiełka Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
148 Rafał Sułkowski Limanowa M 16-19 - - NIE
149 Sebastian Kantor Nowy Sącz M 30-39 1 Run 4 Fun Team NIE
150 Kamil Jacak Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
151 Artur Sanocki Chełmiec M 40-49 1 - NIE
152 Wojciech Drozd Muszyna M 50-59 1 - NIE
153 Arkadiusz mucha Krynica-Zdrój M 20-29 - NEWAG TAK
154 Radosław Chojecki Tymowa M 16-19 - - NIE
155 KLAUDIA TUREK Nowy Sącz K 20-29 - - NIE
156 Piotr Łękawski Rytro M 16-19 1 UKS RYTER NIE
157 Łukasz Łoboda Raba Wyżna M 40-49 1 - NIE
158 Sylwia Wardęga podegrodzie K 20-29 - NEWAG / BodyiCoach TAK
159 Anna Nowak Limanowa K 30-39 - KS Krokus Przyszowa NIE
160 Marcin Natkowski Nowy Sącz M 30-39 1 naniebie.com NIE
161 James Macfarlane nowy sacz M 40-49 - - NIE
162 Teresa Mróz Krynica-Zdrój K 50-59 1 - NIE
163 Janusz Wójcik Raba Wyżna M 50-59 1 MOK Mszana Dolna NIE
164 Łukasz Dudzik Kamienica M 30-39 1 Góral Biega NIE
165 Bogusława Polak Myślenice K 50-59 1 - NIE
166 Marek Sajdak Powroźnik M 40-49 1 - NIE
167 Paweł Buchman Stary Sącz M 40-49 1 - NIE
168 Monika Chojnacka Stronie K 30-39 1 Krokus Przyszowa NIE
169 kazimierz pietrucha Łukowica M 30-39 1 ks krkokus przyszowa TAK
170 Marian jajesnica Jedlicze M 60+ - Muks Podkarpacie Jedlicze NIE
171 Tomasz Zając Bardo M 30-39 - brak NIE
172 Włodzimierz Tokarczyk Muszyna M 50-59 1 - NIE
173 Artur Pietrucha Krynica Zdrój M 30-39 1 HARNAŚ TAK
174 Renata Stawiarska Nowy Sącz K 20-29 - Andrzej Tokarz Group NIE
175 Bogdan Kałuziński Muszyna M 40-49 1 - NIE
176 Grzegorz Wołoszyn Muszyna M 30-39 1 - NIE
177 Sławomir Szczepaniak Stary Sącz M 40-49 1 - NIE
178 Stanisław Prymula Krościenko n/Dunajcem M 40-49 1 Krościenko n/D NIE
179 Przemysław Widlak Kamionka Wielka M 30-39 1 - NIE
180 Marcelina Gaborek Kamionka Wielka K 20-29 1 - NIE
181 Damian Sulicz Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
182 Jarosław Biedron Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
183 Barbara Wożniak Zagórze K 60+ - ks limanowa forest NIE
184 Czesław Łękawski Rytro M 50-59 1 Visegrad Maraton NIE
185 Damian Struziak Nowy Sącz M 20-29 - - NIE
186 Krzysztof Kuropeska Nowy Sącz M 20-29 - - NIE
187 Konrad Sopala Nowy Targ M 20-29 1 - NIE
188 Mirosław Mróz Jedlicze M 40-49 - MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
189 Grzegorz Twardowski Nowy Sącz M 30-39 1 Sądecka Grupa Biegowa NIE
190 Krystian Chowaniec Nowy Sącz M 16-19 1 Sądecka Grupa Biegowa NIE
191 Alicja Płazińska Bobowa K 20-29 1 - NIE
192 Pawel Morawiec Niepołomice M 30-39 1 IAG GBS NIE
193 Aleksander Szczepaniak Stary Sącz M 40-49 1 - NIE
194 Piotr Plata Stary Sącz M 30-39 1 - NIE
195 Wojciech Tarasek Stara Wieś M 20-29 1 TARASEK TEAM TAK
196 Marcin Pażucha Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
197 Szymon Kulig Nowy Sącz M 16-19 1 - NIE
198 Monika Hasior-Krzak Nowy Sącz K 30-39 1 - NIE
199 Jacek Żelasko Nowy Sącz M 40-49 1 Koalicja Nowosądecka NIE
200 RYSZARD DRYPS Nowa Sarzyna M 60+ - - NIE
201 DANIEL Słowik Żabno M 30-39 1 Master Gym NIE
202 Maciej Dusza Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
203 Rafał Homa Muszyna M 16-19 - Muszyna sokół NIE
204 Maciej Wójcik WIELICZKA M 40-49 - mako NIE
205 kamila hejmej Nowy Sącz K 30-39 1 - NIE
206 Maria Mrowca Nowy Sącz K 40-49 1 - NIE
207 Andrzej Mrowca Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
208 Tomasz Palka Kraków - 1 Eskadra Kraków NIE
209 ALICJA JÓZEFOWSKA Świniarsko K 20-29 - - NIE
210 Przemysław Laburda Świniarsko M 20-29 1 Eskadra Kraków NIE
211 Jacek Stanek Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
212 Maciej Rydzanicz Powroźnik M 30-39 1 - NIE
213 Joanna Stanek Nowy Sącz K 40-49 1 - NIE
214 Honorata Zając Raciechowice K 30-39 1 Zajączki TAK
215 Bartosz Zając Raciechowice M 30-39 1 Zajączki TAK
216 KRZYSZTOF PUDA JELEŚNIA M 30-39 1 - NIE
217 Maciej Mamak Nowy Sącz M 30-39 - Kolano łąkotka ACL TAK
218 Maria Lińczowska Raciechowice K 50-59 1 Zajączki TAK
219 Krzysztof Witowski Nowy Sącz M 30-39 - Andrzej Tokarz Group NIE
220 Rafał Marmuszewski Stary Sącz M 20-29 1 Andrzej Tokarz Group NIE
221 Tadeusz Jasek Radziechowy M 60+ - - NIE
222 Bogusław Iwański Nowy Sącz M 40-49 - - NIE
223 KRZYSZTOF KORNAŚ Nowy Sącz M 40-49 1 Husaria Race Tram NIE
224 Grzegorz Krerowicz Nowy Sącz M 40-49 1 nie NIE
225 Agnieszka Szeliga Nowy Sącz K 40-49 1 - NIE
226 TOMASZ SUROWIAK Nowy Sącz M 30-39 - - NIE
227 Paweł Zieliński Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
228 Kamil Janik Golkowice M 20-29 - Newag TAK
229 Jacek Abramczyk Rytro M 50-59 - Newag TAK
230 Witold Waliszewski Ostrów Wlkp. M 50-59 1 SYGA NIE
231 Paweł Chlipała Kamienica M 20-29 1 - NIE
232 Piotr Szyszka Rytro M 20-29 1 - NIE
233 Mateusz Reszkiewicz Nowy Sącz M 30-39 - - TAK
234 Łukasz Sułkowski Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
235 Kinga Sanocka chelmiec K 40-49 - - NIE
236 Joanna Chełmecka Nowy Sącz K 20-29 1 - NIE
237 Łukasz Gocek Nowy Sącz M 30-39 1 Poligrafia Małopolska RT TAK
238 Andrzej Górszczyk Szczawnica M 60+ - - NIE
239 Mariusz Papież tymbark M 30-39 1 MOK Mszana Dolna NIE
240 ROBERT KRASOWSKI przyszowa M 50-59 1 KS Krokus Przyszowa NIE
241 Marek Zelek Łososina Dolna M 20-29 1 ZIP Squad NIE
242 Damian Kolegowicz Kraków M 20-29 1 BeFit24Team NIE
243 BARBARA Zygadlo Nowy Sącz K 30-39 1 - NIE
244 Norbert Świerczek Nowy Sącz M 20-29 - - NIE
245 Ewa Mordarska ROŻNÓW K 50-59 1 - NIE
246 KAZIMIERZ BOJKO Kraków M 50-59 1 - NIE
247 Dawid Sobarnia Nowy Sącz M 16-19 1 - NIE
248 Marcin Matusiewicz Jazowsko M 16-19 - - NIE
249 Mariusz Kocemba Kamionka Wielka M 30-39 1 - NIE
250 Krzysztof Górski Kraków M 20-29 1 - NIE
251 Bartłomiej Owsianka Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
252 Zbigniew Gawroński Bielsko-Biała M 40-49 1 - NIE
253 Katarzyna Biela Nowy Sącz K 30-39 - - NIE
254 Dawid Mielke Bażanowice M 16-19 - - NIE
255 RAPHAEL Mielke Bażanowice M 50-59 - - NIE
256 Tomasz Kołek Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
257 Judyta Lech Kraków K 20-29 - ITMBW NIE
258 Ryszard Kobajło Gródek nad Dunajcem M 50-59 1 MOK Mszana Dolna NIE
259 Jan Kapicki Mysłowice M 60+ - - NIE
260 Barbara Borkowska Chełmiec K 30-39 - - NIE
261 Natalia Repelewicz nowy sacz K 20-29 1 - NIE
262 Sergii OKSENIUK luck M 30-39 - mk luchesk-lkb rudnik NIE
263 oksana OKSENIUK luck K 20-29 - mk luchesk-lkb rudnik NIE
264 dmutro didovodiuk iwano-frankiwsk M 30-39 - mk luchesk-lkb rudnik NIE
265 olesya didovodiuk iwano-frankiwsk K 20-29 - mk luchesk-lkb rudnik NIE
266 maryna nemchenko harkiw K 20-29 - mk luchesk-lkb rudnik NIE
267 Zbyszek Basta Nowy Sącz M 40-49 - solo TAK
268 Adam Pycia Kraków M 50-59 1 - NIE
269 Piotr Szatkowski Warszawa M 20-29 1 Urząd Transportu Kolejowego NIE
270 Małgorzata Kostka Krościenko Wyżne K 40-49 1 - TAK
271 Andrzej Kostka Krościenko Wyżne M 50-59 1 - TAK
272 Michał Kądziołka Nowy Sącz M 20-29 - TKKF DĄBRÓWKA TAK
273 Paweł Parzuchowski Kościelisko M 30-39 1 KB Śnieżka 1602 NIE
274 Edmund Kramarz Sanok M 40-49 1 - NIE
275 Jan Ostrowski Korczyna M 60+ - - TAK
276 ANETA Suwaj Jastrzębie Zdrój K 30-39 - - NIE
277 Jarosława Kozdra Nowy Sącz M 40-49 1 Team Mandaryn NIE
278 Grzegorz Knop Nowy Sącz M 30-39 - NEWAG TAK
279 Adrian Wojtas GORLICE M 20-29 1 - NIE
280 Sylwia Baran Januszowa K 30-39 1 - NIE
281 Łukasz Kowalczyk Kłodne M 30-39 1 - NIE
282 ALEKSANDRA SZEWCZYK Iwonicz Zdrój K 16-19 - - NIE
283 Grzegorz Tabor Chełmiec M 40-49 - - NIE
284 Kasia Kmieć Biadoliny K 20-29 - Bkb Victoria Brzesko NIE
285 Tomasz Kazimierz Gałecki Chełmiec M 60+ - Niezrzeszony NIE
286 Rafał Cabała przyszowa M 40-49 1 Krokus Przyszowa NIE
287 Justyna Plata przyszowa K 20-29 1 Krokus Przyszowa TAK
288 Maciej Hassak GORLICE M 30-39 1 Gorlicki Klub Cyklistów NIE
289 Wojciech Gorzkowicz GORLICE M 50-59 1 Gorlicki Klub Cyklistów NIE
290 Dorota Hassak GORLICE K 30-39 1 Gorlicki Klub Cyklistów NIE
291 Andrzej Pajur Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
292 SLAWOMIR NIEDZIELA Szewna M 40-49 1 Sport Medical Rehabilitacja Ostrowiec Św NIE
293 Karol Pękala Nowy Sącz M 60+ - - NIE
294 Olga TSIKHANOUSKAYA Minsk K 30-39 - - NIE
295 Arnold Berezowski Nowy Sącz M 20-29 1 Biker Team NIE
296 Marcin Berezowski Nowy Sącz M 40-49 1 Biker Team NIE
297 Beata Berezowska Nowy Sącz K 40-49 1 Biker Team NIE
298 Ruslan Savchuk Ivano-Frankovsk M 30-39 - - NIE
299 Valeriia Zinenko Ivano-Frankovsk K 20-29 - - NIE
300 Wojciech Damian Piątkowa M 16-19 - - TAK
301 Mieczysław Brodziński Nowy Sącz M 50-59 1 - TAK
302 Dariusz Nowakowski Rzepiennik Strzyżewski M 16-19 - - NIE
303 Jan Damian Piątkowa M 16-19 - KS Jedność Nowy Sącz NIE
304 Jan Wydra Mszana Dolna M 40-49 1 MOK MSZANA DOLNA NIE
305 Ignacy Strojny Nowy Sącz - - KS Jedność NIE
306 Grzegorz Tyrpak Nowy Sącz M 30-39 - Dolina Dunajca NIE
307 Justyna Potaczek niedźwiedź K 30-39 1 MOK MSZANA DOLNA NIE
308 Paweł Michon podegrodzie M 20-29 - - NIE
309 Nelson Kipkogei CHERUTICH Kenya M 20-29 - Benedek-Team TAK
310 Benard KITUR Kenya M 20-29 - Individuel NIE
311 Gideon Kipkemboi KOSGEI Kenya M 20-29 - Individuel NIE
312 Wojciech Kliś Chełmiec M 40-49 - - NIE
313 Maureen Kipkoech KIPRONO Kenya K 20-29 - Individuel NIE
314 Karol Ogorzałek Kamionka Wielka M 20-29 - - TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16-19 3
K 20-29 25
K 30-39 22
K 40-49 10
K 50-59 7
K 60+ 2
M 16-19 15
M 20-29 46
M 30-39 68
M 40-49 62
M 50-59 37
M 60+ 15
Kobiety 69
Mężczyźni 245
Wszyscy 314