Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Udział w Misrzostwach OSP i PSP
1 Kacper Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIK MŁODZIK - REAL 64-sto NIE UCZESTNICZĘ
2 Maksymilian Biernat Leszno MŁODZIK MŁODZIK - REAL 64-sto NIE UCZESTNICZĘ
3 Dawid Bogdanów Leszno MŁODZIK MŁODZIK - LKS SZAWER LESZNO NIE UCZESTNICZĘ
4 Stanisław Guciński Śmigiel MŁODZIK MŁODZIK - - NIE UCZESTNICZĘ
5 Sara Jóźwiak Bruszczewo MŁODZIK MŁODZICZKA - ŚTC Śmigiel NIE UCZESTNICZĘ
6 Patryk Krzyżyński RYDZYNA MŁODZIK MŁODZIK - R-Team Rydzyna NIE UCZESTNICZĘ
7 Mikołaj Marciniak Kąty MŁODZIK MŁODZIK - KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
8 Dawid Mulczyński Śmigiel MŁODZIK MŁODZIK 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE UCZESTNICZĘ
9 Julia NOWAK Śrem MŁODZIK MŁODZICZKA - REHAU RELAZZO TEAM NIE UCZESTNICZĘ
10 Olaf Siejak Koszanowo MŁODZIK MŁODZIK - ŚTC Śmigiel NIE UCZESTNICZĘ
11 Filip Sochacki rawicz MŁODZIK MŁODZIK - Brzechwa Team NIE UCZESTNICZĘ
12 Wiktor STANIEWSKI GRONÓWKO MŁODZIK MŁODZIK - FEBE&REAL Team NIE UCZESTNICZĘ
13 DAWID SZUDRA Leszno MŁODZIK MŁODZIK - LKS SZAWER LESZNO NIE UCZESTNICZĘ
14 Amadeusz Wróblewski Sądzia MŁODZIK MŁODZIK - Kołownik Włoszakowice NIE UCZESTNICZĘ

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Udział w Misrzostwach OSP i PSP
1 Marta Halczyn Leszno JUNIOR JUNIORKA - LKK TEAM - JUNIOR NIE UCZESTNICZĘ
2 Daniel Klecha Poladowo JUNIOR JUNIOR - ŚTC Śmigiel NIE UCZESTNICZĘ
3 Dawid Kowalczyk Leszno JUNIOR JUNIOR - REAL 64-sto NIE UCZESTNICZĘ
4 Przemek Kozowski RYDZYNA JUNIOR JUNIOR - R-TEAM RYDZYNA NIE UCZESTNICZĘ
5 Malwina Kusz Prezmęt JUNIOR JUNIORKA - Orzeł Lipno NIE UCZESTNICZĘ
6 Natalia Łukaszkiewicz Wiry JUNIOR JUNIORKA - Orzeł Lipno NIE UCZESTNICZĘ
7 Jakub Mądry Kąkolewo JUNIOR JUNIOR - REAL 64-sto NIE UCZESTNICZĘ
8 Filip Sobczak Leszno JUNIOR JUNIOR - MORO Team NIE UCZESTNICZĘ
9 MARTYNA SZUDRA Leszno JUNIOR JUNIORKA - LKS SZAWER LESZNO NIE UCZESTNICZĘ
10 Darek Świt RYDZYNA JUNIOR JUNIOR - 4 EVER BIKE NIE UCZESTNICZĘ
11 Filip Zinowiew Dąbcze JUNIOR JUNIOR - REAL 64-sto NIE UCZESTNICZĘ

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Udział w Misrzostwach OSP i PSP
1 Michał Andrzejewski Wilkowice MEGA M2 - REAL 64-STO NIE UCZESTNICZĘ
2 Tomasz Bartkowiak Rawicz- Masłowo MEGA M3 - DGR RACING TEAM NIE UCZESTNICZĘ
3 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA M4 - REAL 64-sto NIE UCZESTNICZĘ
4 Przemysław Dudziak Leszno MEGA M3 1 LKK TEAM NIE UCZESTNICZĘ
5 Robert Gbiorczyk Śmigiel MEGA M5 1 ŚTC Śmigiel NIE UCZESTNICZĘ
6 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MEGA M4 - FITNESS KLUB SPORTING NIE UCZESTNICZĘ
7 Adam Kędzia Śmigiel MEGA M4 - StrefaSportu.MW.Invest.Group NIE UCZESTNICZĘ
8 Aleksander Khitrykau Bucz MEGA M5 - Real64-sto NIE UCZESTNICZĘ
9 Marcin Kisieliński Leszno MEGA M3 1 - NIE UCZESTNICZĘ
10 Konrad Konkol Miastko MEGA M3 - 35 PLUS NIE UCZESTNICZĘ
11 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MEGA M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
12 BERNARD MATUSZAK Śmigiel MEGA M3 - ŚTC ŚMIGIEL NIE UCZESTNICZĘ
13 Bartosz Mkołajczak Przemęt MEGA M3 1 - NIE UCZESTNICZĘ
14 Jerzy Nowak Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM NIE UCZESTNICZĘ
15 KRZYSZTOF PATERKA Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM NIE UCZESTNICZĘ
16 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA M2 1 Kołownik Włoszakowice NIE UCZESTNICZĘ
17 Krzysztof Skorliński Leszno MEGA M5 1 LKK TEAM NIE UCZESTNICZĘ
18 MARCIN SOBAŃSKI Góra MEGA M3 - DGR RACING TEAM NIE UCZESTNICZĘ
19 Michał Stachowski Leszno MEGA M2 - REAL 64-sto NIE UCZESTNICZĘ
20 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM NIE UCZESTNICZĘ
21 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA M4 1 DGR RACING TEAM NIE UCZESTNICZĘ
22 Tomasz Wróbel Szreniawa MEGA M3 1 Komorniki MTB Team NIE UCZESTNICZĘ
23 Bartosz Wujczak Leszno MEGA M2 - REAL 64-sto NIE UCZESTNICZĘ
24 Tomasz Zając Bardo MEGA M3 - brak NIE UCZESTNICZĘ

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Udział w Misrzostwach OSP i PSP
1 Jakub Antkowiak Września MINI M2 - Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE UCZESTNICZĘ
2 Jacek Bartkowiak Kąkolewo MINI M4 1 - NIE UCZESTNICZĘ
3 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
4 Zdzisław Binkowski Śrem MINI M6 1 BRZECHWA TEAM NIE UCZESTNICZĘ
5 Maciej Bogdanów Leszno MINI M4 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE UCZESTNICZĘ
6 Jakub Bordecki Święciechowa MINI M2 - Galibier Bikefun Team UCZESTNICZĘ JAKO OSP
7 Grzegorz Bryl Gostyń MINI M4 1 - NIE UCZESTNICZĘ
8 Joanna Bryl Gostyń MINI K4 1 - NIE UCZESTNICZĘ
9 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI M6 1 BRZECHWA TEAM NIE UCZESTNICZĘ
10 MARIUSZ CHMIEL Bądzów MINI M4 1 Bike Atelier Maximus Urbex Team UCZESTNICZĘ JAKO OSP
11 Krzysztof Cielon Góra MINI M4 1 - NIE UCZESTNICZĘ
12 Karol Cieśliński Leszno MINI M1 - REAL 64-STO NIE UCZESTNICZĘ
13 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI M4 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE UCZESTNICZĘ
14 Mateusz Czubak Leszno MINI M3 1 BRZECHWA TEAM NIE UCZESTNICZĘ
15 Rafał Dawidziak Leszno MINI M4 1 - NIE UCZESTNICZĘ
16 Barbara Dąbkowska Włoszakowice MINI K2 1 Kołownik Włoszakowice NIE UCZESTNICZĘ
17 Daniel FENGLER Lubin MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
18 Wacław Florczyk Modrzyca MINI M6 1 - NIE UCZESTNICZĘ
19 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI M2 1 Orzeł Lipno NIE UCZESTNICZĘ
20 TOMASZ GRABARA Święciechowa MINI M3 1 35 PLUS /CANYON NIE UCZESTNICZĘ
21 Sebastian Inczewski Plewiska MINI M4 1 Komorniki MTB Team NIE UCZESTNICZĘ
22 Paweł Jabłoński rawicz MINI M4 1 RSC BIKE RAWICZ NIE UCZESTNICZĘ
23 Kacper Jabłoński rawicz MINI M1 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE UCZESTNICZĘ
24 Halina Jacejko Poznań MINI K2 1 QUESTY NIE UCZESTNICZĘ
25 MARIUSZ JANKOWIAK Bronikowo MINI M2 1 ORZEŁ LIPNO NIE UCZESTNICZĘ
26 piotr janus Leszno MINI M4 - Pozytywnie zakręceni leszno UCZESTNICZĘ JAKO OSP
27 Joanna Jarząb Góra MINI K3 1 Pozytywnie Zakręceni NIE UCZESTNICZĘ
28 Aleksander Jęsiek Leszno MINI M5 1 Ciesiółka Team NIE UCZESTNICZĘ
29 Paweł John Kaszczor MINI M3 1 - NIE UCZESTNICZĘ
30 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI M3 1 Galibier Bikefun Team NIE UCZESTNICZĘ
31 Mateusz KADŁUBEK Śrem MINI M3 1 Goggle Pro Active Eyewear NIE UCZESTNICZĘ
32 WALDEMAR KAJOCH Leszno MINI M3 - GALIBIER-BIKEFUN TEAM NIE UCZESTNICZĘ
33 Waldemar Kajoch Leszno MINI M3 1 Galibier Bikefun Team NIE UCZESTNICZĘ
34 Rafał Kamiński Oborniki MINI M3 1 Rooweromania Oborniki NIE UCZESTNICZĘ
35 Grzegorz Karg Turew MINI M3 1 QUESTY NIE UCZESTNICZĘ
36 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MINI M6 1 - NIE UCZESTNICZĘ
37 Michał Kaźmierczak Leszno MINI M1 - REAL 64-STO NIE UCZESTNICZĘ
38 Piotr Kaźmierski Śmigiel MINI M3 1 ŚTC Śmigiel NIE UCZESTNICZĘ
39 Piotr KIEDROWSKI Podstolice MINI M3 - Miłosław Fortuna Team NIE UCZESTNICZĘ
40 Jakub Kmieciak Oborniki MINI M1 1 Rooweromania Oborniki NIE UCZESTNICZĘ
41 Małgorzata Kokocińska Leszno MINI K2 1 THERMIC TEAM NIE UCZESTNICZĘ
42 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE UCZESTNICZĘ
43 Franciszek Komolka Święciechowa MINI M6 1 Brzechwa team NIE UCZESTNICZĘ
44 Paweł Konieczny Osieczna MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
45 Michał Konieczny Krzywiń MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
46 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI K4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
47 PAWEL KOSMOWSKI Oborniki MINI M4 1 ROOWEROMANIA OBORNIKI NIE UCZESTNICZĘ
48 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI M2 1 GKR Gostyń NIE UCZESTNICZĘ
49 Marcin Kowalczyk Nowy Lubosz MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
50 KAMIL KOWALSKI Leszno MINI M2 1 Galibier Bikefun Team UCZESTNICZĘ JAKO OSP
51 Bartosz Kozak Śmigiel MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE UCZESTNICZĘ
52 Adam Kozłowski Leszno MINI M1 1 - NIE UCZESTNICZĘ
53 Tomasz Kretschmer Osieczna MINI M4 1 ŚMIGŁO OSIECZNA NIE UCZESTNICZĘ
54 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI M2 1 Metabo Tora Bike NIE UCZESTNICZĘ
55 PIOTR KRYSMAN Leszno MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL JRG-9 MOSINA UCZESTNICZĘ JAKO PSP
56 Dawid Kubera Osieczna MINI M2 1 Czarny Kruk NIE UCZESTNICZĘ
57 Krzysztof Kubiak LIPNO MINI M3 1 Pozytywnie Zakręcony NIE UCZESTNICZĘ
58 Tomasz Kuik Leszno MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
59 Karol Kuik Poznań MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
60 Błażej Kutrowski Leszno MINI M1 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE UCZESTNICZĘ
61 Krzysztof Lektarski Poznań MINI M5 1 Pomarańczarnia NIE UCZESTNICZĘ
62 Łukasz Lewandowski Leszno MINI M3 1 MORO Team NIE UCZESTNICZĘ
63 Anna Lipowa Krzycko Wielkie MINI K2 1 Kołownik Włoszakowice UCZESTNICZĘ JAKO OSP
64 Hubert Lubinski LIPNO MINI M4 1 Orzeł Lipno NIE UCZESTNICZĘ
65 Zbigniew Ludwiczak KOPANICA MINI M4 1 - NIE UCZESTNICZĘ
66 ROMAN LUTOSTAŃSKI Swięciechowa MINI M6 - Brzechwa Team NIE UCZESTNICZĘ
67 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI M3 1 - NIE UCZESTNICZĘ
68 Radosław Łata RYDZYNA MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE UCZESTNICZĘ
69 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI M5 1 Orzeł Lipno NIE UCZESTNICZĘ
70 Tomasz Maczyński Poznań MINI M2 1 QUESTY NIE UCZESTNICZĘ
71 Janusz Majchrzak Luboń MINI M5 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team NIE UCZESTNICZĘ
72 Mariusz Majchrzak Leszno MINI M4 1 REAL 64-sto NIE UCZESTNICZĘ
73 Krzysztof Majewski Stara Góra MINI M4 1 DGR RACING TEAM NIE UCZESTNICZĘ
74 Kornel Malcherek Dąbcze MINI M3 1 R-Team Rydzyna UCZESTNICZĘ JAKO OSP
75 Adam Marciniak Gostyń MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
76 Łukasz Marciniak Leszno MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
77 Dawid Marcinkowski LIPNO MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE UCZESTNICZĘ
78 Jonatan Marcinkowski Karolewko MINI M1 1 - NIE UCZESTNICZĘ
79 Bartłomiej Marczewski Leszno MINI M3 1 Metabo TORA Bike NIE UCZESTNICZĘ
80 Magdalena Matuszewska Poznań MINI K2 1 QUESTY NIE UCZESTNICZĘ
81 Mateusz Matuszewski Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE NIE UCZESTNICZĘ
82 FRANCISZEK MATYSIK KOPANICA MINI M6 1 - NIE UCZESTNICZĘ
83 Grzegorz Mądry Kąkolewo MINI M3 1 Śmigło Osieczna NIE UCZESTNICZĘ
84 Robert Mencfeldowski Dobroszyce MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
85 Maciej Michalski Gostyń MINI M3 1 GKR Gostyń NIE UCZESTNICZĘ
86 Marek Mierzwiczak Oborniki MINI M6 - Rooweromania Oborniki NIE UCZESTNICZĘ
87 Paweł Mierzyński Włoszakowice MINI M2 1 Kołownik Włoszakowice NIE UCZESTNICZĘ
88 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI M3 1 4 EVER BIKE NIE UCZESTNICZĘ
89 Piotr Mikołajczak Leszno MINI M5 1 R-TEAM RYDZYNA NIE UCZESTNICZĘ
90 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI M4 1 4 EVER BIKE NIE UCZESTNICZĘ
91 Arkadiusz Milewski Robakowo MINI M3 1 Pozytywnie Zakreceni NIE UCZESTNICZĘ
92 Maciej Mogiłka Leszno MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
93 grzegorz napierała Bolechówko MINI M6 1 REAL 64-sto, RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team NIE UCZESTNICZĘ
94 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE UCZESTNICZĘ
95 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno MINI M4 1 35PLUS NIE UCZESTNICZĘ
96 Marcin NAWROTKIEWICZ RYDZYNA MINI M3 1 R-TEAM RYDZYNA NIE UCZESTNICZĘ
97 Arkadiusz Nędzewicz Leszno MINI M2 1 Metabo Tora Bike NIE UCZESTNICZĘ
98 Jerzy Nogała Leszno MINI M4 1 METABO TORA BIKE NIE UCZESTNICZĘ
99 TOMASZ NOWAK Śrem MINI M3 1 Rehau Cycling Team NIE UCZESTNICZĘ
100 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI K3 1 Orzeł Lipno NIE UCZESTNICZĘ
101 Jacek Nowak Leszno MINI M5 1 R-TEAM RYDZYNA UCZESTNICZĘ JAKO PSP
102 Marcin Nowak Śmigiel MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE UCZESTNICZĘ
103 Andrzej Pacanowski Leszno MINI M3 1 MORO Team NIE UCZESTNICZĘ
104 Katarzyna Padula Leszno MINI K4 1 - NIE UCZESTNICZĘ
105 Tomasz Paradowski Głogów MINI M4 1 MSPORT OBUDOWA Grupa Pościgowa NIE UCZESTNICZĘ
106 Rafał Paszek Leszno MINI M4 - Radio Elka NIE UCZESTNICZĘ
107 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI M3 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE UCZESTNICZĘ
108 Mirosław Pleskot Leszno MINI M5 1 Orzeł Lipno NIE UCZESTNICZĘ
109 Maciej Płatek Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE UCZESTNICZĘ
110 Dawid Polewski Śrem MINI M3 - Rehau Cycling Team NIE UCZESTNICZĘ
111 WALDEMAR PRZYBYLSKI Śrem MINI M4 1 ANP TEAM DOLSK NIE UCZESTNICZĘ
112 Jędrzej Quoos Leszno MINI M3 1 Impol Wieniawa NIE UCZESTNICZĘ
113 Mirosław Raburski Leszno MINI M5 - AMBIT Racing Team NIE UCZESTNICZĘ
114 Edward Radke Włoszakowice MINI M5 1 KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE NIE UCZESTNICZĘ
115 Piotr RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne MINI M4 1 ORZEŁ LIPNO UCZESTNICZĘ JAKO OSP
116 Kazimierz Ratajczak Dolsk MINI M5 1 ANP TEAM Dolsk UCZESTNICZĘ JAKO OSP
117 Łukasz Ratajczak Leszno MINI M3 1 4 EVER BIKE NIE UCZESTNICZĘ
118 Andrzej Ratajczak Dolsk MINI M5 1 ANP TEAM Dolsk UCZESTNICZĘ JAKO OSP
119 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI M3 1 Metabo TORA bike NIE UCZESTNICZĘ
120 Tomasz Ratajczak Leszno MINI M5 1 METABO TORA BIKE NIE UCZESTNICZĘ
121 Dariusz Ratajczak Dolsk MINI M4 1 ANP TEAM Dolsk UCZESTNICZĘ JAKO OSP
122 Damian Ratajczak Dolsk MINI M2 1 ANP TEAM Dolsk UCZESTNICZĘ JAKO OSP
123 Łukasz RAUHUT Leszno MINI M3 1 MORO Team NIE UCZESTNICZĘ
124 Tomasz Rogowicz Pogorzela MINI M3 1 SKLEP-INSTALACYJNY.PL NIE UCZESTNICZĘ
125 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI M5 1 Śmigło Osieczna NIE UCZESTNICZĘ
126 Mariusz Rossa Leszno MINI M3 1 4 EVER BIKE NIE UCZESTNICZĘ
127 Karol Rychlik Leszno MINI M3 1 4 EVER BIKE NIE UCZESTNICZĘ
128 Arkadiusz Samol Leszno MINI M4 - - NIE UCZESTNICZĘ
129 Paweł Samol Włoszakowice MINI M4 1 Kołownik Włoszakowice NIE UCZESTNICZĘ
130 Sandra Samolewska Wilkowice MINI K2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
131 Krystian Schiller Śmigiel MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE UCZESTNICZĘ
132 Błażej Senftleben henrykowo MINI M3 1 Black Rider Team NIE UCZESTNICZĘ
133 Łukasz Sibila Leszno MINI M3 1 DGR RACING TEAM NIE UCZESTNICZĘ
134 Dariusz Siewruk Święciechowa MINI M4 1 4 EVER BIKE NIE UCZESTNICZĘ
135 Wojciech Skorupinski Świętno MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE UCZESTNICZĘ
136 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI M5 1 SMIGŁO OSIECZNA NIE UCZESTNICZĘ
137 Arkadiusz Skrzypiński Leszno MINI M3 1 drużyna Gładkiego NIE UCZESTNICZĘ
138 Tomasz Sobczak Leszno MINI M3 - MORO Team NIE UCZESTNICZĘ
139 Jerzy Sochacki Sława. MINI M4 - Brzechwa Team NIE UCZESTNICZĘ
140 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI M4 1 Galibier Bikefun Team NIE UCZESTNICZĘ
141 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI M4 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE UCZESTNICZĘ
142 Krzysztof Stanek Górsko MINI M3 1 - NIE UCZESTNICZĘ
143 Marzena Stanek Górsko MINI K3 1 - NIE UCZESTNICZĘ
144 Konrad STANIEWSKI GRONÓWKO MINI M4 1 FEBE&REAL Team NIE UCZESTNICZĘ
145 Kamil Stelmaszyk Leszno MINI M1 1 - NIE UCZESTNICZĘ
146 Mateusz Szewczyk Chobienice MINI M2 1 LO Świebodzin Team NIE UCZESTNICZĘ
147 Patryk Szkudlarczyk Włoszakowice MINI M3 1 Kołownik Włoszakowice NIE UCZESTNICZĘ
148 Przemysław Szłapka Karolewko MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE UCZESTNICZĘ
149 Jan Szymański Leszno MINI M1 - LKK TEAM - junior NIE UCZESTNICZĘ
150 Jakub Śląski Pępowo MINI M2 1 - NIE UCZESTNICZĘ
151 Damian Śliwczyński Śmigiel MINI M2 1 - NIE UCZESTNICZĘ
152 Bartłomiej Temporale Mechlin MINI M3 1 Goggle Pro Active Eyewear NIE UCZESTNICZĘ
153 Tomasz Tęgi Leszno MINI M3 1 REAL 64-STO NIE UCZESTNICZĘ
154 Sylwia Tumiłowicz Góra MINI K2 1 DGR RACING TEAM NIE UCZESTNICZĘ
155 Jacek TUTUCKI Leszno MINI M3 1 - NIE UCZESTNICZĘ
156 Mikołaj Urbaniak jerka MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
157 Dariusz Walczak Leszno MINI M5 1 Pozytywnie Zakręceni NIE UCZESTNICZĘ
158 Artur Walkowiak Wyciążkowo MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
159 Zdzisław Wasiołka Leszno MINI M5 1 Spinko Leszno NIE UCZESTNICZĘ
160 Szymon Wasiołka Leszno MINI M2 1 Orzeł Lipno NIE UCZESTNICZĘ
161 Marek Wawrowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE UCZESTNICZĘ
162 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE UCZESTNICZĘ
163 ŁUKASZ WITKOWSKI Leszno MINI M2 1 - NIE UCZESTNICZĘ
164 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE UCZESTNICZĘ
165 Piotr Wojciechowski Kobylin MINI M3 1 - NIE UCZESTNICZĘ
166 Krzysztof Wójt Leszno MINI M2 1 Spinko Leszno NIE UCZESTNICZĘ
167 Marek Wróblewski Sądzia MINI M3 1 Kołownik Włoszakowice NIE UCZESTNICZĘ
168 Patryk Zajaczkowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE UCZESTNICZĘ
169 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE UCZESTNICZĘ
170 Magdalena Zimniak Leszno MINI K4 1 Galibier Bikefun Team NIE UCZESTNICZĘ
171 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA MINI M3 1 Galibier Bikefun Team NIE UCZESTNICZĘ


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
JUNIOR 7
JUNIORKA 4
K 0
K2 7
K3 3
K4 4
M1 9
M2 4
M2 22
M3 10
M3 64
M4 7
M4 37
M5 16
M5 3
M6 9
MŁODZICZKA 2
MŁODZIK 12
Kobiety 20
Mężczyźni 200
Wszyscy 220