Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Złoty Stok
1 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
2 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
3 TERESA NOWAK Ziębice - 1 ZSP Ziębice NIE
4 Tomasz Sucharski Strzelin - 1 STS EXTREME NIE
5 Mariusz Kwaszewski Pszenno - 1 Krause Running Team NIE
6 Mirosław Łęczek Ząbkowice Śląskie - 1 brak NIE
7 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
8 DAWID Knychas Henryków - 1 SKTF NIE
9 ryszard Nesterewicz Kłodzko - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE
10 Wojciech Ptak Ząbkowice Śląskie - 1 REBELIA + LITWIN TRIATHLON TEAM NIE
11 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
12 Dawid Kutaj Henryków - 1 Klasztor Księgi Henrykowskiej NIE
13 JACEK DRĄG Mirków - 1 brak NIE
14 Piotr Stryszewski Ziębice - 1 SPARTA ZIEBICE NIE
15 Wojciech Maj ząbkowice ślaskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa NIE
16 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
17 Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie - 1 ZKKK/ Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
18 Alicja Madej Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
19 Marcin Pacholak Ząbkowice Śląskie - 1 Silesian Flour / Silesian Grain NIE
20 Janina Sosulska Włodary - - ATHLETICS NYSA NIE
21 Jacek Pożarowski Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
22 Wojtek Siewruk Ząbkowice Śląskie - 1 ZGB FRANKENSTEIN NIE
23 Zbigniew Marzec Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
24 Vanessa Marzec Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
25 Katarzyna Terlecka Ząbkowice Śląskie - 1 FBW/CKB ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE NIE
26 Paweł Stolarczyk Ząbkowice Śląskie - 1 ZKKK NIE
27 Marcin Mąkosza Dębowiec - 1 amator NIE
28 Agnieszka Malik Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa "FRANKENSTEIN" NIE
29 Tomek Cywka Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
30 Marcin Kornaś Braszowice - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
31 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
32 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie - 1 Aby Do Mety NIE
33 Andrzej Nowicki Wrocław - 1 zjednoczeni zwyciężamy NIE
34 Błażej Sobala Ząbkowice Śląskie - 1 FULL BODY WORKOUT ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE / CENTRUM KETTLEBELL ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE NIE
35 Jolanta Wolska Ziębice - 1 ZSP Ziębice NIE
36 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
37 DARIUSZ BODIO Ziębice - 1 SPARTA ZIĘBICE NIE
38 Adrian Radziszewski Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
39 Michał Jakubowski Ząbkowice Śląskie - 1 ZGB FRANKESTEIN NIE
40 Roman Trocha Dzierżoniów - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
41 Kamila Rutkowska-Krehut Ząbkowice Śląskie - 1 ZGB Frankenstein NIE
42 Paweł Ozieraniec Wrocław - - brak NIE
43 STANISŁAW GIL Dzierżoniów - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
44 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko - - REKINYSUKCESU.PL NIE
45 Tomasz Kowalczyk Pieszyce - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
46 Agnieszka Kulesza Kłodzko - - - NIE
47 Roman Bogdał Bystrzyca Kłodzka - 1 UlKS Bystrzyca Kłodzka NIE
48 Krzysztof Jilek Bystrzyca Kłodzka - 1 Ulks Bystrzyca Kłodzka NIE
49 Błażej Piękoś Raczyce - 1 Błękitni Raczyce NIE
50 Tomasz Wójcik Ziębice - 1 - NIE
51 Marta Zielecka Ząbkowice Śląskie - 1 Brak NIE
52 MONIKA DUDEK Ziębice - 1 pasja chrzanka running team NIE
53 Kamil Zawalski Ząbkowice Śląskie - 1 ZGB NIE
54 Aneta Pitoń Ząbkowice Śląskie - - Full Body Workout NIE
55 Witold Skorecki Ząbkowice Śląskie - 1 . NIE
56 Martyna Gędłek Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
57 Natalia Gędłek Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
58 Michał Kumaszka Strzelin - 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit NIE
59 Piotr Danik Ożary - 1 Rodzinka NIE
60 Michał Marmura Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
61 Krzysztof Cieśla Ziębice - 1 Sparta Ziębice NIE
62 GRZEGORZ WNUK Kłodzko - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
63 Rafał Rudy Ząbkowice Sląskie - 1 brak NIE
64 Michał Wiśniewski Opole - 1 TEAM LUKS ZÓRAWINA WROCŁAW NIE
65 Monika Wójcik Ziębice - 1 LUKS Żórawina Team NIE
66 Basia Rak Ziębice - 1 brak NIE
67 Aneta Klinke-Osadnik Ząbkowice Śląskie - 1 Aby do Mety / Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
68 Piotr Kociołowicz Janowiec - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
69 JACEK WIŚNIEWSKI Nowa Ruda-Słupiec - 1 NOWA RUDA BIEGA NIE
70 Dorota Wójcik Ziębice - 1 - NIE
71 Krzysztof Kaczmarek Stolec - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
72 Małgorzata Becela Złoty Stok - - Złotostocka Grupa Biegowa TAK
73 Bartek Petronecki Muszkowice - - brak NIE
74 Marcin Szarek Ząbkowice Śląskie - 1 z-ce śl NIE
75 Justyna Barzak Strzelin - 1 CKZiU Strzelin NIE
76 Tomasz Skrzypiec Koziniec - 1 - NIE
77 Oliwier Knychas Henryków - 1 SKTF NIE
78 Patrycja Sowa Rososznica - 1 SKTF NIE
79 Karolina Tarnowska Żórawina - 1 SKTF NIE
80 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
81 DANIEL TRACZYŃSKI Świdnica - 1 BIEGOWA ŚWIDNICA NIE
82 Jakub Stanik Strzelin - 1 - NIE
83 Anna Świrska Strzelin - - - NIE
84 Aleksander Sobczak Dzierżoniów - - BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA NIE
85 Waldemar Wójcik Ziębice - 1 x NIE
86 Weronika Spisak Ożary - 1 - NIE
87 Iza Węgrzyniak Ciepłowody - 1 brak NIE
88 MACIEJ TOMAKA Kłodzko - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
89 Sebastian Proszak Kłodzko - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
90 Izabela Lisowska Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
91 Ewa Błauciak Tarnów - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN NIE
92 Rafał Jurak Jaszkowa Dolna - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
93 Anna Mamon Zloty Stok - - Zlotostocka Grupa Biegowa TAK
94 Krzysztof Siwek Zloty Stok - 1 - TAK
95 Zygmunt Bomba Zloty Stok - - niezrzeszony TAK
96 Michał Margasiński Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
97 Ryszard Osadnik Ząbkowice Śląskie - - Drużyna Jezusa NIE
98 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
99 Mariola Wrońska Ziębice - 1 - NIE
100 Tomasz​ Mazur Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
101 MACIEJ Czopek Wrocław - 1 niezrzeszony NIE
102 SYLWIA Świerk Ząbkowice Śląskie - 1 Full body workout NIE
103 Przemysław Talik Ziębice - 1 Sparta Ziębice NIE
104 Piotr Rajczakowski Krzelków - 1 - NIE
105 Dominika Stankiewicz Srebrna Góra - - - NIE
106 Paweł Hytel Kłodzko - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
107 Adam Tymiński Strzelce - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE
108 Marcin Bronikowski Świdnica - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE
109 Waldemar Zarychta Świdnica - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE
110 Zygmunt Lubaski Świdnica - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE
111 Patrycja Rutkowska Ząbkowice Śląskie - - Rutkowska NIE
112 Joanna Ostrowska Henryków - 1 brak NIE
113 Krzysztof Danik Opole - 1 RODZINKA NIE
114 Jarosław Mardaus Jaszkowa Dolna - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
115 Seweryn Langheinig Nowa Ruda - 1 Nowa Ruda Biega NIE
116 Mariusz Kupiec Kłodzko - 1 KŁODZKO przy TWIERDZA BIEGANIE NIE
117 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka grupa biegowa NIE
118 Daniel Piwowarczyk Polanica Zdrój - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
119 Paweł Sobieralski Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
120 PIOTR KASPERSKI Lubnów - 1 MALINY Z LUBNOWA NIE
121 Magdalena Jaranowska Kłodzko - - KŁODZKO przy TWIERDZA BIEGANIE NIE
122 PAWEŁ SKORECKI Olbrachcice - 1 - NIE
123 Ola Wasowicz Złoty Stok - - ... TAK
124 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
125 Dorota SOWA Rososznica - 1 SKTF NIE
126 Przemysław Szymański Żmigród - - Alle Jazda NIE
127 Justyna Zarzycka Olbrachcice,Ząbkowice Śląskie - - - NIE
128 Małgorzata Boksa Ziębice - 1 Nie NIE
129 Stanisław Mikoda PRZEŁĘK - 1 - NIE
130 Wojciech Gwara Zabkowice Slaskie - 1 - NIE
131 Stanisław Szmit Laski - 1 - TAK
132 Leopld Jowczyk Ząbkowice Śląskie - 1 nie NIE
133 Dawid Kajdak Dąbrowa Górnicza - 1 - NIE
134 Krzysztof Kurek Olbrachcice,Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
135 wojciech Lewandowski Zabkowice Śląskie - 1 - NIE
136 Radosław Szczepańczuk Samborowice - 1 - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 43
Mężczyźni 93
Wszyscy 136