Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki Gmina Ciepłowody
1 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - - Bielawska Akademia Biegania L NIE
2 Andrzej Bottcher Strzelin - - SKB Granit L NIE
3 Tomasz Janik Bardo - - KP PSP Ząbkowice Śl. L NIE
4 DAWID Knychas Henryków - - SKTF XL NIE
5 Zbigniew Woszczak Strzelin - - STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT M NIE
6 Łukasz Piskorz Borek Strzeliński - - KB Sobótka M NIE
7 Adrian Samołuk Biały Kościół - - Strzeliński Klub Biegacza Granit M NIE
8 Dawid Kutaj Henryków - - Klasztor Księgi Henrykowskiej M NIE
9 Dariusz Herman Ciepłowody - - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN M TAK
10 Karina Zając Starczówek - - Mamy biegamy S NIE
11 Sonia Rozumkiewicz Świdnica - - Świdnicka Grupa Biegowa M NIE
12 Marzanna Baryła Strzelin - - Strzeliński Klub Biegacza Granit L NIE
13 Magdalena Tokaruk Bobolice/Ząbkowice Śląskie - - - M NIE
14 Wojciech Urzędowski Ciepłowody - - Ósemka PWr L TAK
15 Błażej Lenard Brzeg - - Strzeliński Klub Biegacza Granit L NIE
16 Katarzyna Terlecka Ząbkowice Śląskie - - FBW/CKB ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE S NIE
17 Paweł Stolarczyk Ząbkowice Śląskie - - ZKKK M NIE
18 Jolanta WOSZCZAK Strzelin - - STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT S NIE
19 MARCIN Czubala Ziębice - - SPARTA ZIĘBICE M NIE
20 Marcin Kornaś Braszowice - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN L NIE
21 Dariusz KARP Biały Kościół - - Karp Sport Team M NIE
22 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M NIE
23 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie - - Aby Do Mety M NIE
24 Błażej Sobala Ząbkowice Śląskie - - FULL BODY WORKOUT ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE / CENTRUM KETTLEBELL ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE M NIE
25 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein S NIE
26 Dorota Szarafińska-Juszczak Wrocław - - Vege Runners M NIE
27 Ewa Błauciak Tarnów - - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN M NIE
28 Kamila Rutkowska-Krehut Ząbkowice Śląskie - - ZGB Frankenstein S NIE
29 Tomasz Kowalczyk Pieszyce - - Bielawska Akademia Biegania L NIE
30 Mirosław Kapłan Bardo - - - S NIE
31 Błażej Piękoś Raczyce - - Błękitni Raczyce M NIE
32 Andrzej Cendrowski Jakubów - - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT L TAK
33 Marta Bukowska Piława Dolna - - Bielawska Akademia Biegania L NIE
34 Marta Zielecka Ząbkowice Śląskie - - Brak M NIE
35 JAN LECHOWSKI Jelcz-Laskowice - - - L NIE
36 MACIEJ GALIK Raczyce - - - M NIE
37 Krzysztof Ciepierski Lutomierz - - Aby do Mety XL NIE
38 Ewelina Herman Ciepłowody - - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN S TAK
39 Martyna Gędłek Ząbkowice Śląskie - - - L NIE
40 Natalia Gędłek Ząbkowice Śląskie - - - L NIE
41 Mariusz Malinowski Strzelin - - Strzeliński Klub Biegacza Granit M NIE
42 PIOTR CHORĄŻEWSKI Borów - - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT L NIE
43 Damian Cabaj Świdnica - - Świdnicka Grupa Biegowa S NIE
44 Szymon Klunder Ziębice - - - M NIE
45 Rafał Rączka Bielawa - - Bielawska Akademia Biegania L NIE
46 Patrycja Wrona Ząbkowice Śląskie - - ZKKK/Stronger Runner M NIE
47 Monika Wójcik Ziębice - - LUKS Żórawina Team S NIE
48 Anna Gnutek Ząbkowice Śląskie - - Aby do Mety L NIE
49 Grzegorz Turyński Ciepłowody - - - L TAK
50 Piotr Kociołowicz Janowiec - - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN L NIE
51 Dorota Wójcik Ziębice - - - M NIE
52 Bartek Petronecki Muszkowice - - brak L TAK
53 Bartek Tatarek Targowica - - - XL TAK
54 Sylwia Kodzis Janowiec - - - S NIE
55 Oliwier Knychas Henryków - - SKTF L NIE
56 Patrycja Sowa Rososznica - - SKTF S NIE
57 Karolina Tarnowska Żórawina - - SKTF M NIE
58 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M NIE
59 DANIEL TRACZYŃSKI Świdnica - - BIEGOWA ŚWIDNICA M NIE
60 tomasz walenczak Strzelin - - - L NIE
61 Jakub Stanik Strzelin - - SKB Granit M NIE
62 Bartłomiej Żak Wrocław - - - M NIE
63 Anna Świrska Strzelin - - - S NIE
64 Tomasz Żurek Wrocław - - Zurek team M NIE
65 Wiesław Lęga Świdnica - - BRAK TEAM L NIE
66 Iza Węgrzyniak Ciepłowody - - brak M TAK
67 Maciej Rudy Ząbkowice Śląskie - - Aby do mety M NIE
68 ANNA WOLANO Słotwina - - Świdnicka Grupa Biegowa S NIE
69 Michał Margasiński Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M NIE
70 Artur KOZA Ząbkowice Śląskie - - zkkk XL NIE
71 Ewelina Rączka Bielawa - - - M NIE
72 Michał Szlachetka Kamieniec Ząbkowicki - - - M NIE
73 Mirosław DĄBEK Ziębice - - TYLKO AMATOR L NIE
74 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M NIE
75 Karolina Suchecka Ząbkowice Śląskie - - brak M NIE
76 Joanna Ostrowska Henryków - - - L NIE
77 Anna Piła Swidnica - - Świdnicka grupa biegowa M NIE
78 Grzegorz Juszczak Wrocław - - Gibki Rasta L NIE
79 Bartosz Panek Kamieniec Ząbkowicki - - klub szachowy Zamek Kamieniec M NIE
80 Jakub Mrozowski Kępino - - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA L NIE
81 Grzegorz Czapiga BORECZEK - - - M NIE
82 Sylwia Klita Ząbkowice Śląskie - - - M NIE
83 Kacper Szuwarowski Ciepłowody - - - M TAK
84 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein S NIE
85 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie - - - M NIE
86 PIOTR KASPERSKI Lubnów - - MALINY Z LUBNOWA M NIE
87 Bartosz Rudzki Strzelin - - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT L NIE
88 Agata Dymała Ząbkowice Śląskie - - - M NIE
89 Paulina Głowa Słotwina - - - M NIE
90 Dorota SOWA Rososznica - - SKTF M NIE
91 Dariusz Frej Dębnki - - - XL NIE
92 Małgorzata Gąsior Ziębice - - - M NIE
93 Justyna Zarzycka Olbrachcice,Ząbkowice Śląskie - - - S NIE
94 Piotr Kuźmiński Strzelin - - STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT M NIE
95 Radosław Panek Kamieniec Ząbkowicki - - - L NIE
96 Artur Waluśkiewicz Wrocław - - - M NIE
97 Piotr Michalkiewicz Ząbkowice Śląskie - - - L NIE
98 Sylwester Kubiak Ciepłowody - - - M TAK
99 Magdalena Żurek Wrocław - - Zurek Team M NIE
100 Krystian Ramus Henryków - - - L NIE
101 Adam Pukacz Strzelin - - - XL NIE
102 Beata Kasperska Lubnów - - MALINY Z LUBNOWA M NIE
103 Maciej Hałajda Strzelin - - Strzeliński Klub Biegacza Granit L NIE
104 Magdalena Cerulewicz Strzelin - - Strefa Fitness S NIE
105 Łukasz Cyris Wrocław - - - M NIE
106 Joanna Furtan Kamieniec Ząbkowicki - - - S NIE
107 Dariusz Szczepanik Pszenno - - Świdnicka Grupa Biegowa M NIE
108 Czesław Marciak Bielawa - - Bielawska Akademia Biegania M NIE
109 Arek Bielawski Bielawa - - Bielawska Akademia Biegania XL NIE
110 Maciej Kisiel Dzierżoniów - - MTL M NIE
111 Bartłomiej Żak Bystrzyca Oławska - - - L NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 40
Mężczyźni 71
Wszyscy 111