Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Mieszkaniec Powiatu Mieszkaniec Dolnego Śląska Mieszkaniec Gminy Strzelin Koszulka
1 Iwona Adamów SIECHNICE 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
2 Adam Adamski Bierutów 1 Bierutowska Grupa Biegowa NIE DOTYCZY TAK NIE M
3 ADAM AMBROZIK Brzeg 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
4 Michał Andrzejewski Bielawa 1 BŁYSK FEJMU POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE L
5 rudolf ates Kudowa Zdrój 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE S
6 alicja banachowska Brzeg 1 walvet NIE DOTYCZY NIE NIE S
7 Tomasz Baran Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
8 magdalena barszczowska Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
9 jerzy barszczowski Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
10 MARZANNA BARYŁA Strzelin 1 strzaliński klub biegacza Granit POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
11 Kamil Beczyński Wrocław 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
12 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg 1 Kotwica Brzeg NIE DOTYCZY NIE NIE L
13 Stanisław Bednarski Strzelin 1 Fan Strzelin POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
14 IZABELA BIAŁAS-SOBCZAK Kudowa-Zdrój 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE M
15 Robert Bil SARBY 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
16 Grzegorz Bira Ziębice 1 Sparta Ziębice POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
17 Ewa Błauciak Tarnów 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
18 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
19 Łukasz Boratyński Gać 1 Popapraniec Gać POWIAT OŁAWSKI TAK NIE XL
20 Andrzej Bottcher Strzelin 1 SKB Granit POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
21 Krystek Bubula Strzelin 1 Strzeliński Klub Biegacza "Granit" POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
22 Dominik Buk Iwiny 1 Biegam z Matyldą POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
23 Marta Bukowska Piława Dolna 1 Bielawska Akademia Biegania POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
24 Paweł Bzowy Oława 1 - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L
25 Marcin Cędrowski Wierzchlas 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE L
26 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie 1 WKS Wrocław POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE L
27 Piotr Chłoń Strzelin 1 #rusz4litery POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
28 Magdalena Chruszcz Wrocław 1 Nowosolska Grupa Biegowa POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
29 Marcin Ciesłowski kuropatnik 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
30 Monika Cylwa Piła 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
31 Robert Cylwa Piłą 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE L
32 Maciej CZWARTOS Gułów 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
33 JERZY DĄBROWSKI Polkowice 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE XL
34 Łukasz Dobrowolski Oława 1 www.satx.net.pl POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L
35 Kamil Dominik Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
36 Bartosz Dreszer SARBY 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
37 Paweł Drozdowski Bielawa 1 BŁYSK FEJMU POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
38 Roman Dudek Dzierżoniów 1 BŁYSK FEJMU POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
39 Wojciech Dzieduszyński Brzeg 1 BBL NIE DOTYCZY NIE NIE L
40 Jakub Figiel Wrocław 1 FIDŻI TEAM POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
41 Ewelina Figura węża 1 FIGURA TEAM NIE DOTYCZY NIE NIE S
42 Robert Figura węża 1 FIGURA TEAM NIE DOTYCZY TAK NIE M
43 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko 1 REKINYSUKCESU.PL NIE DOTYCZY TAK NIE L
44 Sławomir Galant Wrocław 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE L
45 MACIEJ GALIK Raczyce 1 - POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
46 Marcin Galos Czernichów 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
47 Arkadiusz Gardzielewski Wrocław 1 Gardzielewski Running Group POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
48 Małgorzata Gąsior Ziębice 1 - POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
49 MONIKA GŁOWACKA SIECHNICE 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
50 Tomasz Głowacki SIECHNICE 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
51 Mateusz Głód kuropatnik 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
52 Arkadiusz Gołuch Łagiewniki 1 Autsajder POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE L
53 Sławek Gorczyca Strzelin 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
54 Marzena Górnicka gęsiniec 1 REGain Cross Box POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
55 Ewelina Górnicka gęsiniec 1 REGain Cross Box POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
56 Agnieszka Gruszecka Lewin Brzeski 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
57 Diana Grynienko Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
58 Grzegorz Grzybowski Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
59 WIESŁAW HRYDCZUK Wiązów 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE M
60 Tomasz Iwaszczyszyn Wrocław 1 Dirks POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
61 SEBASTIAN JABŁOŃSKI Wrocław 1 Positiv Vibration POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
62 Tomasz Janik Bardo 1 KP PSP Ząbkowice Śl. POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE L
63 Łukasz Jaworski Wysoka 1 Dirks POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
64 Jarosław Jędrzejowski Warszawa 1 Strzeliński Klub Biegacza "Granit" NIE DOTYCZY NIE NIE M
65 Zygfryd Jurecki Wrocław 1 Pro-Run Wrocław NIE DOTYCZY TAK NIE L
66 Grzegorz Juszczak Wrocław 1 Gibki Rasta NIE DOTYCZY TAK NIE M
67 Katarzyna Kaczmarek Dzierżoniów 1 - POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE S
68 Marian Kamiński Nowa Ruda-Słupiec 1 STUDIO FITNESS WORKOUT NIE DOTYCZY TAK NIE XL
69 Dariusz KARP Biały Kościół 1 Karp Sport Team POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
70 PIOTR KASPERSKI Lubnów 1 MALINY Z LUBNOWA POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
71 Paweł Kędzior SIECHNICE 1 Sobas team POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
72 Grzegorz Klesiński Dobrogoszcz 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
73 Oliwier Knychas Henryków 1 SKTF POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE L
74 DAWID Knychas Henryków 1 SKTF POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE XL
75 Marcin Kornaś Braszowice 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE L
76 Tomasz Kowalczyk Pieszyce 1 Bielawska Akademia Biegania POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE L
77 Katarzyna Kowalewska Krzeptów 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
78 Ewa Kowalska Prusy 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE S
79 ADAM KOWALSKI Wiązów 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
80 Joanna Krasuska kuropatnik 1 1970 POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
81 Paulina Krauza Borów 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE S
82 Jerzy Krochmalny Wiązów 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE XL
83 Dennis Krügel wroclaw 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE M
84 Łukasz Krupa` Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
85 Agata Krzywda Cierpice 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE S
86 Katarzyna Kubat Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
87 Tadeusz Kuczera świerklany 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
88 Hanna Kuczera świerklany 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE L
89 Paweł Kuczera świerklany 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE L
90 Robert Kumaszka Strzelin 1 Stachowicz Taekwon-do POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
91 Michał Kumaszka Strzelin 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK -
92 klaudia Kuriata Sobótka 1 Kb sobótka NIE DOTYCZY TAK NIE M
93 Justyna Kuszewska Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
94 Maciej Kuszewski Wrocław 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
95 Piotr Kuźmiński Strzelin 1 STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
96 KAMIL LASZCZYŃSKI Zielenice 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
97 Magdalena Lechowicz Sobótka 1 Korff Team POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
98 Kamil Lechowicz Sobótka 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
99 JAN LECHOWSKI Jelcz-Laskowice 1 - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L
100 MICHAŁ LENKIEWICZ Jawor 1 JKB TKKF JAWORZANIE NIE DOTYCZY TAK NIE M
101 Leonard Lis Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
102 MARCIN LIZAK Kąty Wrocławskie 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE XL
103 Mateusz Łabys Wilemowice 1 Athletics Nysa NIE DOTYCZY NIE NIE M
104 Szymon Łukowicz Strzelin 1 Collibra POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
105 Grzegorz Machij SIECHNICE 1 aikido-oława kyokushin-wrocław POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
106 JADWIGA MAGUSZCZAK WAWRZĘCICE 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE S
107 Daria Maj-Zalewska SIECHNICE 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
108 Teresa Makocka Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
109 Marta Małasiewicz Jaczkowice 1 - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
110 Michał Margasiński Ząbkowice Śląskie 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
111 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
112 Paweł Maślanka Bielawa 1 BŁYSK FEJMU POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
113 Jacek MAZUR Szczawin 1 Szczawin POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
114 Benita Mikitowicz Nowosielce 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE S
115 Tomasz Milewski Domasław 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
116 Mirosław Młodożeniec Sobótka 1 Rembertów team POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
117 Rafał Mosoń Oława 1 Europa Ubezpieczenia POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L
118 Marta Mroczkowska Oława 1 - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
119 Jakub Mrozowski Kępino 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA "GRANIT" POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
120 Marcin Muraszew kuropatnik 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
121 ADAM MUSUR Oleśnica 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE L
122 Tomek Niemiec Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
123 Andrzej Nowak Górzec 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
124 MAREK OSTOLSKI Wrocław 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
125 Michał Ostrowski Strzelin 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
126 Michał Ostrowski Strzelin 1 Strzeliński Klub Biegacza POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
127 Jan Pacułt jordanów śląski 1 Wataha Sobótka / Klub Biegacza KP POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
128 ANDRZEJ PELINSKI Świdnica 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE M
129 Błażej Piękoś Raczyce 1 Błękitni Raczyce POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
130 Agnieszka Pilch Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK -
131 Bartosz Płaza Wrocław 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
132 Jacek Pomorski Nowa Ruda 1 Studio Fitness Workout NIE DOTYCZY TAK NIE L
133 Michał Posyniak Żłobizna 1 Złota-Grań FCI NIE DOTYCZY NIE NIE L
134 Jacek Pożarowski Ząbkowice Śląskie 1 - POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
135 Maciej Prorok Gościęcice 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
136 Krzysztof Pruciak Oława 1 Lecymy Durś / RUN-LOG.COM POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
137 Tomasz Prusinowski Strzelin 1 lubi biegac POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
138 DAWID PUKALSKI-PUKAŁA Strzelin 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
139 ZENON Puszczewicz Pisarzowice 1 Niezrzeszony NIE DOTYCZY NIE NIE L
140 Krystian Ramus Henryków 1 - POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
141 Agnieszka Rogalińska Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI NIE TAK L
142 Krzysztof Rogan Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
143 Lech Rudkowski Zabrze 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE XL
144 Bartosz Rudzki Strzelin 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
145 Katarzyna Sabok- Muszyńska Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
146 Maciej Sawicki Trzeboszowice 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
147 WALDEMAR SŁOBODZIAN Namysłów 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
148 Aleksander Sobczak Dzierżoniów 1 Bielawska Akademia Biegania POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE L
149 Sylwia Sobczak Wrocław 1 Today is yours POWIAT OŁAWSKI TAK NIE S
150 Patrycja Sowa Rososznica 1 SKTF POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE S
151 Dorota SOWA Rososznica 1 SKTF POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
152 Grzegorz Spodniewski Jaczkowice 1 - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
153 Łukasz Srokowski Wrocław 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE M
154 Krzysztof Stachowicz Strzelin 1 Stachowicz Taekwon-do POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
155 Jakub Stanik Strzelin 1 1 Pułk Saperów POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
156 Marek Steczyszyn Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
157 Andrzej Stefaniak Wrocław 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
158 Tomasz Sucharski Strzelin 1 STS EXTREME STRZELIN POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
159 Rafał Sukiennik Szczodrowice 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
160 Sławomir Szarafin Wałbrzych 1 BiegiGórskie.eu NIE DOTYCZY TAK NIE M
161 Marcin Szarek Ząbkowice Śląskie 1 z-ce śl POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE L
162 Magdalena Szwabowicz Kotowice 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
163 ARTUR SZWABOWICZ Kotowice 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
164 Mariusz Szypa Kotowice 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE L
165 Ryszard Świerczyński kuropatnik 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
166 Sebastian Świtała Borów 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
167 Przemysław Talik Ziębice 1 Sparta Ziębice POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE S
168 Krzysztof Tatrocki Sobótka 1 KBSobótka POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE XL
169 Łukasz Tatys Wrocław 1 Zdyskwalifikowani POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE XL
170 Giuseppe Tetro Bielany Wroclawskie 1 Airone della Murgia NIE DOTYCZY NIE NIE M
171 DANIEL TRACZYŃSKI Dzierżoniów 1 BIEGOWA ŚWIDNICA POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
172 Krystyna Tupik Sobótka 1 KORFF TEAM POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
173 tomasz walenczak Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
174 Artur Waluśkiewicz Wrocław 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE M
175 Jacek Widelski Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
176 Michał Wiśniewski Opole 1 TEAM LUKS ZÓRAWINA WROCŁAW POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
177 Krzysztof Włosiński Skarbimierz Osiedle 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE L
178 Sławomir Wnęk Strzelin 1 Fan Strzelin POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
179 Krzysztof Wojarnik Wysoka 1 Dirks POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
180 Paulina Wojtanowska Bielawa 1 BŁYSK FEJMU POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE S
181 Zbigniew Woszczak Strzelin 1 STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
182 Jolanta WOSZCZAK Strzelin 1 STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
183 Dorota Wójcik Ziębice 1 - POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
184 Monika Wójcik Ziębice 1 LUKS Żórawina Team POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE S
185 Tomasz Wójcik Ziębice 1 - POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE S
186 Magdalena Wszołek Wrocław 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
187 Sławomir Zabawa Przeworno 1 - NIE DOTYCZY TAK TAK M
188 Jacek Zapotoczny Oława 1 Today is yours POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
189 Waldemar Zarychta Świdnica 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE DOTYCZY TAK NIE L
190 Michał Zasada Domasław 1 Pro-Run Wrocław POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
191 Łukasz Ząbek Wrocław 1 Pro-run Wrocław NIE DOTYCZY TAK NIE L
192 PAWEŁ ZYBURA Poznań 1 Nysa Biega NIE DOTYCZY NIE NIE M
193 Tomasz Żurek Wrocław 1 Zurek team POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
194 Magdalena Żurek Wrocław 1 Żurek Team POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Mieszkaniec Powiatu Mieszkaniec Dolnego Śląska Mieszkaniec Gminy Strzelin Koszulka
1 Agnieszka Adamowska Wrocław - - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
2 Grzegorz Baraniuk Pieszyce - Bielawska Akademia Biegania POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
3 Iwona Baraniuk Pieszyce - Bielawska Akademia Biegania POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
4 Paweł Białowąs Oława - - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
5 andrzej bora wroclaw - wkb piast wroclaw NIE DOTYCZY TAK NIE L
6 PIOTR CHORĄŻEWSKI Borów - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
7 Arkadiusz Cytawa Wrocław - KP PSP Trzebnica NIE DOTYCZY TAK NIE M
8 Grzegorz Czapiga BORECZEK - - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE M
9 Daria Durczewska Wrocław - Drużyna A POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
10 DARIUSZ FREJ Dębniki - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
11 Robert Gaciek Prudnik - - NIE DOTYCZY NIE NIE M
12 Rafał Galant Strzelin - Zimny Drań POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
13 czesław gawryś Duszniki Zdrój - - NIE DOTYCZY TAK NIE M
14 Dorota Glusinska-Wawrzynow Mnichowice - - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
15 Dorota Gniado TRZEBNICA - PRO-RUN Wrocław NIE DOTYCZY TAK NIE S
16 ALEKSY GOMÓŁKA Kudowa Zdrój - - NIE DOTYCZY TAK NIE M
17 Miranda Grochalska gęsiniec - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK -
18 Maciej Grochalski gęsiniec - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
19 Milena Gronkowska Strzelin - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
20 Wojciech Grzesiak Wrocław - - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
21 Mateusz Grzyb Bystrzyca Kłodzka - ULKS Bystrzyca Kłodzka/TEAM KOPEĆ NIE DOTYCZY TAK NIE M
22 Piotr Iwaszczyszyn Wrocław - - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
23 Piotr Jabłoński Oława - KB Harcownik POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
24 Ryszard Jankowski Wrocław - WKB PIAST POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
25 Tomasz Juszkiewicz Borów - - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
26 ŁUKASZ KARASOWSKI Brzeg - - NIE DOTYCZY NIE NIE M
27 Kamil Karbowiak Brzeg - Kotwica Brzeg/Wosiek Team NIE DOTYCZY NIE NIE L
28 Marzena Kicak Grodków - - NIE DOTYCZY NIE NIE S
29 Tomasz Kińczyk Oława - Oławska Grupa Biegowa POWIAT OŁAWSKI TAK NIE -
30 Maksymilian Kocur Wołów - - NIE DOTYCZY TAK NIE S
31 Sebastian Kocur Wołów - - NIE DOTYCZY TAK NIE XL
32 Alicja Kosińska Biały Kościół - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
33 DOROTA KROWICKA Wrocław - WKB PIAST POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
34 Anna Księżnik Oława - OGB POWIAT OŁAWSKI TAK NIE S
35 NORBERT KUBIK Świdnica - GtŻ NIE DOTYCZY TAK NIE L
36 Stanisław Kuczkowski Wrocław - WKB Piast Wrocław NIE DOTYCZY TAK NIE L
37 Michał Laszczynski Zielenice - - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
38 Szymon LASZCZYŃSKI Zielenice - Biega-nina POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
39 TADEUSZ LEWANDOWSKI Wrocław - - NIE DOTYCZY TAK NIE L
40 André Lorenz Strzelin - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
41 Zygmunt Lubaski Świdnica - Świdnicka Grupa Biegowa NIE DOTYCZY TAK NIE M
42 AREK LUBECKI Strzelin - Bike FreeRide DST POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
43 Beata Lupa Brzeg - Amatorsko NIE DOTYCZY NIE NIE M
44 Dorota Maniecka Ludów Polski - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
45 Fabiola Manuel Palacios Podgaj - Klub Meksyk POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE M
46 Krystian Matlak Strzelin - Zimny Drań POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
47 Mariusz Mroz W - - NIE DOTYCZY TAK NIE M
48 Aleksander Nowak Nysa - GREITON PLAYGROUNDS NIE DOTYCZY NIE NIE L
49 Barbara Olejnik Droszków - - NIE DOTYCZY NIE NIE M
50 Joanna Ostrowska Henryków - brak POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE L
51 Artur Osyda Jelenia Góra - - NIE DOTYCZY TAK NIE M
52 KATARZYNA PAWLAK Wrocław - Radio Wrocław NIE DOTYCZY TAK NIE S
53 Krzysztof Pełdiak Podgaj - Klub Meksyk POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
54 ULA PETRYSZYN Jelcz -Laskowice - - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L
55 Ania Pławiak Wrocław - GT RAT NIE DOTYCZY TAK NIE S
56 Marek Poważny Głęboka - Strzeliński Klub Biegacza POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
57 KRZYSZTOF PRYSTASZ Oława - Oławska grupa biegowa POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
58 MONIKA SALIŃSKA Brzeg - - NIE DOTYCZY NIE NIE M
59 Artur Sierka Wrocław - - NIE DOTYCZY TAK NIE XL
60 Marcin Stefaniszyn Brzeg - Kotwica Brzeg NIE DOTYCZY NIE NIE -
61 Paweł Szachniewicz Oława - Moto-Jelcz Oława POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
62 Karol Szczepański Nietuszyna - - NIE DOTYCZY NIE NIE M
63 Tomasz Szegda Dębniki - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
64 Zbigniew Szwarc Oława - Termy Jakuba - Oławski Park Wodny POWIAT OŁAWSKI TAK NIE XL
65 Katarzyna Święcicka Borów - - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE M
66 Anna Świrska Strzelin - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
67 Karolina Tarnowska Żórawina - SKTF POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
68 Marta Wawrzynów Borów - - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
69 Iza Węgrzyniak Ciepłowody - brak POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
70 Tomek Wołoszczuk Brzeg - - NIE DOTYCZY NIE NIE L
71 Marek Wójcik Wierzbno - Wójcik biega Team POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L
72 Łukasz Żydowski Oława - - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 73
Mężczyźni 193
Wszyscy 266