Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Wicko
1 Zdzisław ANDRYSKOWSKI lębork - - 1 NIE
2 PAWEL BAJORSKI brzeszcze - - - NIE
3 Sebastian Baran Gołczewo - - - NIE
4 Seweryn Baran Gołczewo - - - NIE
5 Roman Baranowski Wejherowo - - - NIE
6 justyna barganska Bytów - - - NIE
7 Zbigniew BĄK Darłowo - - 2 NIE
8 Roman Błoński Gdynia - - - NIE
9 Robert Błoński Charbrowo - - - TAK
10 ŁUKASZ BOBRUCKI LINIA - - - NIE
11 Krzysztof BORUSZEWSKI lębork - - - NIE
12 Patrycja Borys Gdansk - - - NIE
13 Łukasz Brzezicki Kępice - - - NIE
14 Andrzej Brzoskowski Lędziechowo - - - NIE
15 Patrycja Brzozowska Częstochowa - - 2 NIE
16 Elżbieta Budzyńska Słupsk - - - NIE
17 Aleksandra Bujak Bolszewo - - - NIE
18 Dariusz CIESIULSKI KĘBŁOWO - - - NIE
19 Marek Ciesiulski KĘBŁOWO - - - NIE
20 Anita Czeczott Gdańsk - - - NIE
21 Jakub Czerwionka Charbrowski Bór - - 1 TAK
22 Rafał Czeszewski Toruń - - - NIE
23 Joanna Dobrowolska Reda - - - NIE
24 Tomasz Durzyński lębork - - - NIE
25 Zdzisław Ekman Gdynia - - - NIE
26 Tadeusz Filipów lębork - - 0 NIE
27 Izabela Frontczak Szczecinek - - - NIE
28 Aleksandra Froń Tychy - - - NIE
29 Mariusz Froń Tychy - - - NIE
30 Piotr Groen Wierzchucino - - - NIE
31 Filip Jabłoński Toruń - - - NIE
32 Piotr Jabłoński Toruń - - - NIE
33 Justyna JANKOWSKA Słupsk - - - NIE
34 Adam Jankowski Przodkowo - - - NIE
35 Beata Jóskowska Rekowo Lęborskie - - - NIE
36 Seweryn Jóskowski Rekowo Lęborskie - - - NIE
37 Sylwester Jóskowski Łebunia - - - NIE
38 Bogdan Jóskowski Rekowo Lęborskie - - - NIE
39 Jolanta Kaczynska lebork - - - NIE
40 Tadeusz Kaczynski lebork - - - NIE
41 Damian Karczewski KĘBŁOWO - - - NIE
42 Anna KITA Siemirowice - - - NIE
43 Emila Kluczewska Bytów - - - NIE
44 Gabriela Kmita Darłowo - - 2 NIE
45 Malwina Kowalska Mosty - - - NIE
46 BŁAŻEJ KRÓL KĘBŁOWO - - - NIE
47 Aneta Krzeptowska lebork - - - NIE
48 Krzysztof Kulpa Szczecin - - - NIE
49 Andrzej Kuźmiński lębork - - - NIE
50 Marek Labuda lębork - - - NIE
51 TOMASZ LACHETA Dąbrowa Górnicza - - - NIE
52 KACPER LACHETA Dąbrowa Górnicza - - - NIE
53 Krzysztof Licau Rozłazino - - 1 NIE
54 Krzysztof MADEJ Kobylnica - - - NIE
55 Dariusz Majdanski Łebień - - - NIE
56 Rafał Maszota lębork - - - NIE
57 Michał Milewski Częstochowa - - 2 NIE
58 Zygmunt Miszke lębork - - - NIE
59 Karol Młyński Wicko - - - TAK
60 Damian Myszk Robakowo - - - NIE
61 Leonard NACZK lębork - - - NIE
62 Iwona Nieradka Gdynia - - - NIE
63 Krzysztof Obrzud Bożepole Wielkie - - - NIE
64 Katarzyna Obrzud Bożepole Wielkie - - - NIE
65 Ewelina Paprocka Obliwice - - - NIE
66 Kamil Pieńkowski Czyżew - - 1 NIE
67 Paweł Piotraschke Słupsk - - - NIE
68 Tadeusz Pirycki Rozłazino Karczemki - - - NIE
69 Jakub Podlewski Cewice - - - NIE
70 Dorota Podolak lębork - - - NIE
71 Arkadiusz Połeć Sopot - - - NIE
72 Jarosław Reszke Robakowo - - - NIE
73 ŁUKASZ ROGALA Słupsk - - - NIE
74 Grzegorz Sałabon lębork - - 1 NIE
75 Paweł Strzelecki lębork - - 1 NIE
76 BOGDAN SZCZEPUCHOWSKI Nidzica - - - NIE
77 Natalia Szczuko lębork - - - NIE
78 paulina szojda Tychy - - - NIE
79 Grzegorz Tracewicz lębork - - - NIE
80 Sebastian Trzeciak lębork - - - NIE
81 Grzegorz TURCZYN Słupsk - - - NIE
82 Przemysław Urzędowski Siemirowice - - - NIE
83 Sebastian Wąsicki Reda - - - NIE
84 Dorota Wątroba lębork - - - NIE
85 Marek Wątroba lębork - - - NIE
86 James Weli-Wegbe Słupsk - - - NIE
87 Damian Wenta Łebunia - - 1 NIE
88 Marlena Wisniewska Wrzescienko - - - TAK
89 Michał Woźniak Brodnica Górna - - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 24
Mężczyźni 65
Wszyscy 89