Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Służba Mundurowa Rodzaj roweru
1 ARTUR BASALAK Szczecin GIGA GIGA_M4 1 - NIE SZOSA
2 Zbigniew Bauta Kaszczor GIGA GIGA_M4 1 Cień Szułany NIE INNY
3 Henryk Bentlewski Słupsk GIGA GIGA_M5 1 - NIE SZOSA
4 Witold Biernacki Gostyń GIGA GIGA_M3 1 TKKF TĘCZA NIE SZOSA
5 Andrzej Binkowski Barlinek GIGA GIGA_M6 1 Barlinecka Grupa Kolarska NIE SZOSA
6 Sławomir Chwirot Opalenica GIGA GIGA_M5 1 Brak NIE SZOSA
7 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA_M4 1 - NIE SZOSA
8 Mateusz Danielski Rokietnica GIGA GIGA_M3 1 Kibolski KS NIE SZOSA
9 Edward Dąbrowski Bojadła GIGA GIGA_M7 1 - NIE SZOSA
10 Michał Długołęcki Szczecin GIGA GIGA_M2 1 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus NIE SZOSA
11 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. GIGA GIGA_M5 1 MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI NIE SZOSA
12 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL GIGA GIGA_M5 1 K.R. GRYFLAND GRYFICE NIE INNY
13 Romuald Gałażewski Piła GIGA GIGA_M6 1 Niezrzeszony NIE SZOSA
14 Jacek Ilmer Poznań GIGA GIGA_M2 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-link Team NIE SZOSA
15 Przemysław Inglot Nowa Sól GIGA GIGA_M3 1 Brak NIE SZOSA
16 Marek Janiszewski Belęcin GIGA GIGA_M5 1 Orzeł Belęcin TAK SZOSA
17 Iwona JANKOWSKA Sulechów GIGA GIGA_K6 1 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM NIE SZOSA
18 Leszek Jóźwiak Murowana-Goślina GIGA GIGA_M5 1 OTC OBORNIKI NIE INNY
19 Paweł Jóźwiak Rokietnica GIGA GIGA_M3 1 DHL TEAM NIE SZOSA
20 zdzisław kalinowski Choszczno GIGA GIGA_M5 1 - NIE SZOSA
21 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA_M4 1 - NIE INNY
22 Konrad Konkol Miastko GIGA GIGA_M3 1 35 PLUS NIE INNY
23 Marcin Kosicki Zalasewo GIGA GIGA_M4 1 Kosa Team NIE SZOSA
24 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA_M4 1 - TAK SZOSA
25 Jacek kozioł Michałowice GIGA GIGA_M5 1 MAJJACK NIE SZOSA
26 Czesława Kruczkowska Trzebiatów GIGA GIGA_K2 1 LUKS Fala NIE INNY
27 JAROSŁAW KUBIAK Bydgoszcz GIGA GIGA_M3 1 - NIE INNY
28 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. GIGA GIGA_M4 1 - NIE SZOSA
29 Małgorzata Kubicka Nowogard GIGA GIGA_K5 1 LKK Nowogard NIE SZOSA
30 KRZYSZTOF KUBIK Krotoszyn GIGA GIGA_M2 1 OTR Interkol NIE SZOSA
31 ZBIGNIEW KURZAWIŃSKI Lubin GIGA GIGA_M5 1 niezrzeszony NIE SZOSA
32 PAULINA KUSAJDA Płoty GIGA GIGA_K3 1 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus NIE SZOSA
33 Jakub Latajka Ostrów Wielkopolski GIGA GIGA_M3 1 OTR INTERKOL NIE SZOSA
34 Mariusz Lisiecki Krobia GIGA GIGA_M3 1 1008 NIE SZOSA
35 Krzysztof Łańcucki Wrocław GIGA GIGA_K6 1 KKS Trzebnica NIE SZOSA
36 Agnieszka Mielcarek Poznań GIGA GIGA_K2 1 Objadę Glinę! NIE SZOSA
37 Klaudiusz Mikołajczak Poznań GIGA GIGA_M3 1 Crazy Team NIE INNY
38 Krzysztof Naskręt czapury GIGA GIGA_M3 1 kulawy NIE SZOSA
39 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski GIGA GIGA_M5 1 AGK Koźmin Wlkp NIE SZOSA
40 Artur Paterek Krotoszyn GIGA GIGA_M4 1 OTR Interkol NIE SZOSA
41 Paweł Pesz Wrocław GIGA GIGA_M4 1 InsERT Team NIE SZOSA
42 Artur Piedo Radowo Małe GIGA GIGA_M3 1 - NIE SZOSA
43 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp. GIGA GIGA_M6 1 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki NIE SZOSA
44 Piotr Protasiewicz Konin GIGA GIGA_M4 1 KTK ImageCyklingTeam NIE SZOSA
45 Krystyna Roszak police GIGA GIGA_K5 1 - NIE SZOSA
46 Marcin Sierant Zielona Góra GIGA GIGA_M4 1 - NIE SZOSA
47 Paweł Sojecki Jaworzno GIGA GIGA_M4 1 Jas-Kółka NIE SZOSA
48 Mariusz Staszak Śrem GIGA GIGA_M5 1 - NIE SZOSA
49 Piotr Szudra Śmigiel GIGA GIGA_M2 1 AMBIT Racing Team NIE SZOSA
50 MATEUSZ TOMASZEWSKI Leszno GIGA GIGA_M3 1 KLIMA LESZNO TEAM NIE SZOSA
51 Mariusz Truszkiewicz Gryfino GIGA GIGA_M4 1 brak NIE SZOSA
52 Marcin Trzaska Wrocław GIGA GIGA_M4 1 GVT TAK SZOSA
53 Paweł Walerczyk Kórnik GIGA GIGA_M5 1 Kórnickie Bractwo Rowerowe NIE SZOSA
54 rafał walkowski Szczecin GIGA GIGA_M6 1 - NIE INNY
55 iza włosek Dąbrowa Górnicza GIGA GIGA_K4 1 RogelliTeam NIE SZOSA
56 Przemek Zawada Jelenia Góra GIGA GIGA_M3 1 Quest Road NIE SZOSA

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Służba Mundurowa Rodzaj roweru
1 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce MEGA MEGA_M4 1 OTR INTERKOL NIE SZOSA
2 KRZYSZTOF BARTKOWIAK Sepno MEGA MEGA_M2 1 Brak NIE SZOSA
3 Piotr Bąkowski Szczecin MEGA MEGA_M5 1 CUBICA RACING TEAM NIE SZOSA
4 Eugeniusz Brodziak Międzyrzecz MEGA MEGA_M5 1 TEAM MIĘDZYRZECZ NIE INNY
5 Witold Buczyński Szczecin MEGA MEGA_M6 1 SznupaTeam NIE INNY
6 Józef Busse Śrem MEGA MEGA_M6 1 --- NIE INNY
7 Paweł Cichy ŁASK MEGA MEGA_M6 1 Jastrzębie Łaskie NIE SZOSA
8 TOMASZ CZUBINIAK Skwierzyna MEGA MEGA_M3 1 AGROSNET TEAM NIE SZOSA
9 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI Włoszakowice MEGA MEGA_M4 1 35 PLUS TAK SZOSA
10 Józef Drozdowski Głogów MEGA MEGA_M6 1 brak NIE INNY
11 Slawek Dworniczak TRZEBNICA MEGA MEGA_M2 1 - NIE SZOSA
12 Dariusz Dwulit Miastko MEGA MEGA_M4 1 MTS Hamer TAK SZOSA
13 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki MEGA MEGA_M4 1 szybki rolnik NIE SZOSA
14 ANDRZEJ FLORCZAK Berlin MEGA MEGA_M5 1 BEZ DRUŻYNY NIE SZOSA
15 Sławomir Forberger TRZEBNICA MEGA MEGA_M3 1 Szerszenie Trzebnica NIE INNY
16 Jolanta Gajtkowska Szczecin MEGA MEGA_K4 1 Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS NIE SZOSA
17 JAKUB GIERLIK Miejska Górka MEGA MEGA_M2 1 Team Piwko Naprzeciwko NIE SZOSA
18 Marta Gierlik Miejska Górka MEGA MEGA_K2 1 Team Piwko Naprzeciwko NIE SZOSA
19 ROBERT Glapiak Leszno MEGA MEGA_M5 1 Brzechwa Team NIE SZOSA
20 SŁAWOMIRA GLAPIAK Leszno MEGA MEGA_K4 1 Brzechwa Team NIE SZOSA
21 Mariusz Gniado TRZEBNICA MEGA MEGA_M4 1 SzerszenieTrzebnica NIE INNY
22 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA_M4 1 - TAK INNY
23 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój MEGA MEGA_K4 1 klasykklodzki.com NIE INNY
24 URSZULA HAŁUPKA Włoszakowice MEGA MEGA_K6 1 Kołownik Włoszakowice NIE SZOSA
25 ROMAN HAŁUPKA Włoszakowice MEGA MEGA_M6 1 Kołownik Włoszakowice NIE SZOSA
26 Zbigniew Heleniarz police MEGA MEGA_M3 1 Góral Police NIE SZOSA
27 Krzysztof Hermanowicz Dobrzeń Wielki MEGA MEGA_M3 1 - NIE SZOSA
28 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski MEGA MEGA_M3 1 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki NIE SZOSA
29 JACEK HOFFMAN jastrowie MEGA MEGA_M4 1 PRECON POLSKA NIE INNY
30 Piotr Jakubowski Gorzów Wlkp. MEGA MEGA_M6 1 KOLARZE GORZÓW NIE SZOSA
31 Adam Jaros Jelenia Góra MEGA MEGA_M3 1 - NIE SZOSA
32 Marcin Jezierski Rogoźno MEGA MEGA_M3 1 - NIE SZOSA
33 Robert Kampa Gliwice MEGA MEGA_M4 1 niezrzeszony NIE INNY
34 Marian Kołodziejski Dzierżoniów MEGA MEGA_M5 1 - NIE SZOSA
35 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA_K3 1 - NIE SZOSA
36 Andrzej Kot Murowana Goślina MEGA MEGA_M6 1 OTC Oborniki NIE SZOSA
37 Rafał Kowalczyk Wrocław MEGA MEGA_M3 1 PROFANA breslau NIE SZOSA
38 Tomasz Kruszakin Kostrzyn nad Odrą MEGA MEGA_M4 1 - NIE SZOSA
39 Marek Kuhn Rogoźno MEGA MEGA_M5 1 - NIE SZOSA
40 Mariusz Kurlapski Świdwin MEGA MEGA_M4 1 STR Świdwin TAK INNY
41 Krzysztof Lech Sulistrowice MEGA MEGA_M4 1 Leśmian NIE TAK
42 Tomasz Leciejewski Święciechowa MEGA MEGA_M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE SZOSA
43 Jan Lisiecki Krobia MEGA MEGA_M6 1 1008 NIE SZOSA
44 Maciej Łukaszewicz Skwierzyna MEGA MEGA_M2 1 BE3 CityZen NIE SZOSA
45 Tomasz Maciaś Opole MEGA MEGA_M4 1 K2Win Magazyn Rowerowy ESKA Team NIE SZOSA
46 Andrzej Majewski Miastko MEGA MEGA_M4 1 MTS HAMER Miastko NIE SZOSA
47 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA_M6 1 CB NIE SZOSA
48 przemysław małecki Pobiedziska MEGA MEGA_M2 1 FTI Racing Team NIE SZOSA
49 Jacek Matuszkiewicz Września MEGA MEGA_M2 1 - NIE SZOSA
50 Ryszard Maziarz Trzcianka MEGA MEGA_M6 1 K.R. Gryfland Gryfice NIE INNY
51 Robert Mencfeldowski Dobroszyce MEGA MEGA_M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE SZOSA
52 PIOTR MIAŁKAS BUK MEGA MEGA_M4 1 - NIE SZOSA
53 Dominik Michalak Frankowo MEGA MEGA_M4 1 LKK Leszno Drużyna Szpiku NIE SZOSA
54 Damian Michalski Ostrów Wlkp. MEGA MEGA_M2 1 OTR Interkol NIE SZOSA
55 Józef Mika Poznań MEGA MEGA_M5 1 Brylant Kórnik TAK INNY
56 Wojciech Mizgalski Węgorzyno MEGA MEGA_M3 1 Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS NIE SZOSA
57 Dawid Mulczyński Śmigiel MEGA MEGA_M4 1 ŚTC ŚMIGIEL TAK SZOSA
58 Darek Noga Łagów Lubuski MEGA MEGA_M3 1 InsERT Team NIE INNY
59 Mariusz Ochałek Katowice MEGA MEGA_M2 1 - NIE SZOSA
60 DAMIAN PASIŃSKI Wrocław MEGA MEGA_M2 1 MiCaR NIE SZOSA
61 Mariusz Pawelec Cieszków MEGA MEGA_M5 1 brak NIE SZOSA
62 Mariusz Pietraszek Będkowice MEGA MEGA_M4 1 POLBUS-PKS WROCŁAW NIE SZOSA
63 ROMAN PRZEWORSKI BUK MEGA MEGA_M4 1 Grupa Kolarska Buk NIE SZOSA
64 TADEUSZ PRZYBYLSKI Pudliszki MEGA MEGA_M6 1 GKR Gostyń NIE SZOSA
65 Michał Ratajczak rawicz MEGA MEGA_M2 1 RSC BIKE RAWICZ NIE SZOSA
66 Mariusz Sadło swarzedz MEGA MEGA_M4 1 - NIE SZOSA
67 Andrzej Słociński Nowy Tomyśl MEGA MEGA_M3 1 - NIE SZOSA
68 Szymon Stępniewski Leszno MEGA MEGA_M2 1 R-TEAM RYDZYNA NIE SZOSA
69 Małgorzata Szalewicz Szczecin MEGA MEGA_K5 1 SZYBCIEJ NIE MOGĘ NIE INNY
70 Kamil Szerszeń Bydgoszcz MEGA MEGA_M3 1 Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM TAK INNY
71 Marek Szymański Nowogard MEGA MEGA_M6 1 LKK Nowogard NIE SZOSA
72 MICHAŁ TOPOLSKI Kudowa Zdrój MEGA MEGA_M2 1 KKZK NIE INNY
73 Beata Tulimowska Włocławek MEGA MEGA_K5 1 LUMAC WTR Włocławek NIE SZOSA
74 MAREK ZADWORNY GRYFICE MEGA MEGA_M5 1 K.R.GRYFLAND GRYFICE NIE INNY
75 Henryk Zięba TRZEBNICA MEGA MEGA_M6 1 - NIE SZOSA
76 Adam Żytkowiak police MEGA MEGA_M4 1 Góral Police NIE SZOSA

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Służba Mundurowa Rodzaj roweru
1 Marzena Adamczak Stare Bojanowo MINI MINI_K3 1 Brzechwa Team NIE SZOSA
2 Tomasz Adamczewski Popowo Stare MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
3 Tomasz Albrecht Poznań MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
4 Maciej Andrzejczak Ostrów Wlkp. MINI MINI_M5 1 amator NIE INNY
5 Zdzisław APIECIONEK Karpicko MINI MINI_M5 1 - NIE SZOSA
6 Sebastian Babuszkiewicz Bukówiec Górny MINI MINI_M3 1 - NIE INNY
7 Jarosław Balawajder Świdnica MINI MINI_M4 1 PL+US Cycling Team Świdnica NIE SZOSA
8 Paweł Balcerzak Słupca MINI MINI_M4 1 SŁUPCA NIE SZOSA
9 Piotr Baranowski Śmigiel MINI MINI_M5 1 ŚTC NIE SZOSA
10 Agnieszka Bartkowiak Sepno MINI MINI_K4 1 Brak NIE SZOSA
11 Przemek Bartoszewski Poznań MINI MINI_M3 1 SELEKCJA_NR NIE SZOSA
12 Łukasz Bieniek Leszno MINI MINI_M2 1 Bemko NIE SZOSA
13 Grzegorz Bogdajewicz Topola Mała MINI MINI_M4 1 OTR Interkol NIE SZOSA
14 andrzej bogdański Będkowice MINI MINI_M4 1 - NIE SZOSA
15 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI_M4 1 Fresenius TAK SZOSA
16 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI_M3 1 - TAK SZOSA
17 Szymon Brzechwa Strzyżewice MINI MINI_M3 1 BRZECHWA TEAM NIE SZOSA
18 Marcin Buchwald Śmigiel MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
19 Adam Budzyński Zielona Góra MINI MINI_M3 1 4 pplot TAK SZOSA
20 Damian Burtowski Wrocław MINI MINI_M2 1 PROM RIDERS TEAM NIE SZOSA
21 Jakub Chmielewski Oborniki MINI MINI_M1 1 OTC Oborniki NIE SZOSA
22 MARCIN CHMIELEWSKI Poznań MINI MINI_M3 1 PROTYM Reacing Team NIE SZOSA
23 WOJCIECH CIECHANOWSKI Szczecin MINI MINI_M6 1 - NIE INNY
24 Andrzej Ciesielski Śmigiel MINI MINI_M5 1 ŚTC NIE SZOSA
25 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI_M2 1 Tempus Telecom Team NIE SZOSA
26 Dariusz Czarniecki Środa Śląska MINI MINI_M5 1 CCC Środa Śląska NIE SZOSA
27 MAREK CZWOJDZIŃSKI Leszno MINI MINI_M4 1 Brzechwa Team NIE INNY
28 Kzysztof Daniłowski Gorzów Wlkp. MINI MINI_M4 1 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki NIE SZOSA
29 Jan Dawicki Buczek MINI MINI_M6 1 Jastrzębie Łaskie NIE SZOSA
30 Danuta Dąbkowska Włoszakowice MINI MINI_K4 1 35 PLUS TAK SZOSA
31 Paweł Dobrzański Nowogard MINI MINI_M3 1 - NIE INNY
32 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI_M3 1 - NIE INNY
33 Jacek Dudar Leszno MINI MINI_M4 1 REAL 64-STO NIE SZOSA
34 Ks. Józef DUDEK Pniewo MINI MINI_M5 1 VIVA CRISTO REY NIE SZOSA
35 Benedykt Dudziak Leszno MINI MINI_M4 1 Bikefun NIE SZOSA
36 ROBERT DUDZIAK rawicz MINI MINI_M4 1 RSC Bike Rawicz NIE SZOSA
37 Wojciech Dylik Świnoujście MINI MINI_M2 1 2.dOTrM TAK SZOSA
38 Adam Dyszkiewicz Stare Oborzyska MINI MINI_M2 1 - NIE INNY
39 Maciej Feld Bydgoszcz MINI MINI_M6 1 BZ WBK Runners Team NIE INNY
40 Mieczysław Frankowski Łódź MINI MINI_M7 1 KS Mocne Koło NIE SZOSA
41 Wojciech Frącek Poznań MINI MINI_M2 1 ZF WIELKOPOLANIE NIE SZOSA
42 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI MINI_M2 1 Orzeł Lipno NIE INNY
43 Sławomir Frąckowiak Komorniki MINI MINI_M4 1 PTC Poznań NIE SZOSA
44 Jarosław Gabryszak Poznań MINI MINI_M3 1 Zgrupka Luboń NIE SZOSA
45 Przemysław Gacek Świebodzin MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
46 Marcin Gaj Szczecin MINI MINI_M3 1 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus NIE INNY
47 Wiesław Galas Wrocław MINI MINI_M5 1 - NIE SZOSA
48 Mikołaj Garczarek Granowo MINI MINI_M3 1 Garchem Team NIE SZOSA
49 Waldemar Gebel Śrem MINI MINI_M4 1 Kolarze Śrem NIE SZOSA
50 Andrzej Gierusz Wrocław MINI MINI_M5 1 T&J NIE SZOSA
51 Renata Głód Leszno MINI MINI_K4 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE SZOSA
52 Kazimierz Gogolewski Poznań MINI MINI_M6 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
53 Antoni Gonera Choszczno MINI MINI_M6 1 KTR Voyager NIE SZOSA
54 Artur Gonera Szczecin MINI MINI_M4 1 STC Stargard NIE SZOSA
55 Marcin Gosk Swarzędz MINI MINI_M4 1 --- TAK SZOSA
56 Katarzyna Gosk Nowa Sól MINI MINI_K4 1 ------ NIE INNY
57 Piotr Gozdziejewski Złotoryja MINI MINI_M4 1 Olaws Złotoryja NIE SZOSA
58 krzysztof graniczny Wrocław MINI MINI_M4 1 --- NIE SZOSA
59 Ryszard Grempka Wrocław MINI MINI_M6 1 - NIE SZOSA
60 Marek Grzelak Kudowa Zdrój MINI MINI_M2 1 KKZK TAK SZOSA
61 Karol Grzeskowiak Leszno MINI MINI_M6 1 Brzechwa Team NIE SZOSA
62 Franciszek Gustowski Sobótka MINI MINI_M7 1 KKS Ślęża MAT Sobótka NIE SZOSA
63 Zbigniew Gziut GRYFICE MINI MINI_M4 1 KP PSP 100% TAK SZOSA
64 Tadeusz Hołubicki TRZEBNICA MINI MINI_M6 1 SZERSZENIE TRZEBNICA NIE SZOSA
65 Wigosław Jakubowicz Poznań MINI MINI_M6 1 Drużyna Szpiku NIE SZOSA
66 Mirosław Janusek Międzyrzecz MINI MINI_M4 1 TEAM MIĘDZYRZECZ TAK INNY
67 Marcin Jarek Leszno MINI MINI_M3 1 DGR Racing Team NIE SZOSA
68 Jarosław Jasiński Mosina MINI MINI_M5 1 AF Mosina Team NIE SZOSA
69 Dominik Jaśkiewicz Czacz MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
70 Michał Józefiak Leszno MINI MINI_M3 1 4 EVER BIKE NIE SZOSA
71 Andrzej Kaczmarek Tarnowo Podgórne MINI MINI_M6 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
72 Leszek Kajewski Śmigiel MINI MINI_M5 1 ŚTC Śmigiel NIE SZOSA
73 Jaroslaw Kajoch Leszno MINI MINI_M4 1 Galibier Bikefun Team NIE SZOSA
74 witold kardaś Żerniki Wrocławskie MINI MINI_M5 1 jedna osoba NIE SZOSA
75 zbigniew kaźmierczak Leszno MINI MINI_M5 1 LKK NIE SZOSA
76 Piotr Kaźmierski Śmigiel MINI MINI_M3 1 ŚTC Śmigiel NIE SZOSA
77 Robert Kierzek Raszków MINI MINI_M4 1 OTR Interkol NIE SZOSA
78 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach/ DE MINI MINI_M3 1 UKS Ratusz Maszewo NIE SZOSA
79 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
80 Piotr Kocyła Złotoryja MINI MINI_M4 1 OLAWS Złotoryja NIE INNY
81 Katarzyna Koczwara OSOLIN MINI MINI_K2 1 Oś Racing Team NIE INNY
82 Małgorzata Kokocińska Leszno MINI MINI_K2 1 THERMIC TEAM NIE SZOSA
83 Piotr Kołacki Śrem MINI MINI_M1 1 Kołacki Team NIE SZOSA
84 Leszek Kołacki Śrem MINI MINI_M5 1 Kolacki Team NIE SZOSA
85 BOGDAN KONIECZNY Środa Śląska MINI MINI_M6 1 50upat NIE SZOSA
86 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI MINI_K4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE INNY
87 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn MINI MINI_M6 1 brak NIE INNY
88 Leszek Korzep Czerwonak MINI MINI_M5 1 - NIE INNY
89 Józef Koszarek Morzyczyn MINI MINI_M5 1 - NIE SZOSA
90 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp. MINI MINI_K5 1 OTR Interkol NIE INNY
91 Mariusz Kowalczyk Wrocław MINI MINI_M4 1 GVT NIE SZOSA
92 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp. MINI MINI_M5 1 OTR Interkol NIE SZOSA
93 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań MINI MINI_M6 1 KK TARNOVIA NIE SZOSA
94 Mariusz Krause Szczecin MINI MINI_M4 1 Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS NIE INNY
95 Aleksandra Krause Szczecin MINI MINI_K2 1 Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS NIE SZOSA
96 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA MINI MINI_M5 1 ELMAR TEAM NIE SZOSA
97 Przemysław Kukwa Sulechów MINI MINI_M3 1 - TAK SZOSA
98 Grzegorz Kumiszczo Głogów MINI MINI_M6 1 niezrzeszony-emeryt NIE SZOSA
99 PAWEŁ KURCZAK TRZEBNICA MINI MINI_M4 1 SZERSZENIE TRZEBNICA NIE SZOSA
100 Roman Kwaśny Luboń MINI MINI_M5 1 - NIE SZOSA
101 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Luboń MINI MINI_M4 1 BLUMEN TEAM NIE SZOSA
102 Patrycja Langner Stare Bojanowo MINI MINI_K3 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE INNY
103 Agata Lichocka Piaseczno MINI MINI_K3 1 - NIE SZOSA
104 Sławomir Lipiński Nowogard MINI MINI_M4 1 Lipa Team Nowogard TAK INNY
105 ARKADIUSZ LOTEK Poznań MINI MINI_M4 1 - NIE SZOSA
106 Malwina Luboń Włoszakowice MINI MINI_K3 1 4 EVER BIKE NIE SZOSA
107 Ireneusz Lula Gdynia MINI MINI_M5 1 - NIE SZOSA
108 ROMAN LUTOSTAŃSKI Swięciechowa MINI MINI_M6 1 Brzechwa Team NIE SZOSA
109 Joanna Łaban-Nanowska Wrocław MINI MINI_K4 1 - NIE SZOSA
110 Tomasz Łagoda Głogów MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
111 Irena Łańcucka Wrocław MINI MINI_K5 1 KKS Trzebnica NIE SZOSA
112 Andrzej Ławniczak Śrem MINI MINI_M3 1 Nasza 3 NIE SZOSA
113 ROBERT ŁĘSZCZAK Grodzisk Wlkp. MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
114 Romuald Łukaszewicz Skwierzyna MINI MINI_M4 1 - NIE SZOSA
115 Konrad Majewski Przedecz MINI MINI_M1 1 ZSP Kłodawa NIE SZOSA
116 Paweł Majorczyk Leszno MINI MINI_M4 1 Woleos Companeros NIE SZOSA
117 Łukasz Majorczyk Leszno MINI MINI_M3 1 Woleos Companeros NIE SZOSA
118 ARKADIUSZ MAJORCZYK Osieczna MINI MINI_M4 1 Woleos Companeros NIE SZOSA
119 Oskar Majorczyk Leszno MINI MINI_M2 1 Woleos Companeros NIE SZOSA
120 Krzysztof Maksimczyk GRYFICE MINI MINI_M4 1 K.R GRYFLAND NIE INNY
121 Piotr Malak Leszno MINI MINI_M3 1 BIKEFUN LESZNO NIE SZOSA
122 PIOTR MAŁECKI Milicz MINI MINI_M4 1 PKK BARYCZANIE MILICZ NIE SZOSA
123 Piotr Marciniak Milicz MINI MINI_M5 1 MAIDEN MILICZ NIE TAK
124 Bartłomiej Marczewski Leszno MINI MINI_M3 1 Metabo TORA Bike NIE SZOSA
125 Paweł Markiewicz Oborniki MINI MINI_M5 1 Samotny Wilk NIE SZOSA
126 Jerzy Markowski Kłodawa MINI MINI_M5 1 ZSP Kłodawa NIE SZOSA
127 Małgorzata Maśkiewicz OSOLIN MINI MINI_K3 1 Oś Racing Team NIE INNY
128 Zygmunt Matejczuk Swnoujscie MINI MINI_M7 1 Ks Uznam NIE SZOSA
129 Mariusz Matela Poznań MINI MINI_M6 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
130 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin MINI MINI_K3 1 - NIE INNY
131 BERNARD MATUSZAK Śmigiel MINI MINI_M3 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE SZOSA
132 Roman Mędrek Środa Wielkopolska MINI MINI_M4 1 wolny strzelec NIE SZOSA
133 Jakub Michalak Czempiń MINI MINI_M2 1 ChampionMan Team NIE SZOSA
134 Kazimierz Michalak Czempiń MINI MINI_M5 1 ChampionMan Team NIE SZOSA
135 Jakub Mikołajczak Poznań MINI MINI_M3 1 MTB ZEELANDIA TEAM NIE INNY
136 Barbara Mikołajczak Poznań MINI MINI_K4 1 MTB ZEELANDIA TEAM NIE INNY
137 Michał Mikuła Poznań MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
138 JAKUB Muszyński Wiry MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
139 Wiktor Naraziński Krośnice MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
140 Jan Nawrot Szczecin MINI MINI_M6 1 WARS NIE INNY
141 PAWEŁ NOWACKI RYDZYNA MINI MINI_M4 1 MEIBES NIE SZOSA
142 Waldemar Olejarski Konin MINI MINI_M5 1 ImageCyclingTeam NIE SZOSA
143 Beata Oleksy Kościan MINI MINI_K3 1 TGV Club NIE SZOSA
144 Tomasz Opaska Batorowo MINI MINI_M4 1 - NIE SZOSA
145 Sławomir Ostrowski Leszno MINI MINI_M4 1 4 EVER BIKE NIE SZOSA
146 Robert Oślizło Wodzisław Śląski MINI MINI_M4 1 - TAK SZOSA
147 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI_M5 1 - NIE SZOSA
148 Daniel Parus 12 MINI MINI_M3 1 SGR Racing Team NIE SZOSA
149 Agnieszka Pawlaczek prusice MINI MINI_K3 1 - NIE INNY
150 Alojzy Pawlaczek Pudliszki MINI MINI_M6 1 Szerszenie Trzebnica NIE SZOSA
151 Karol Pazera Kudowa Zdrój MINI MINI_M4 1 klasykklodzki.com NIE INNY
152 BOGUSŁAW PAZOŁA Leszno MINI MINI_M5 1 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI TAK SZOSA
153 Wojciech Piasecki Czempiń MINI MINI_M4 1 ChampionMan Team NIE SZOSA
154 Ireneusz Piasecki Czempiń MINI MINI_M7 1 Champion Czempiń NIE INNY
155 Klaudiusz Piętak Szczecin MINI MINI_M6 1 - NIE SZOSA
156 Adam Pilarczyk Luboń MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
157 Natalia Pindera Szczecin MINI MINI_K3 1 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus NIE INNY
158 Michal Plominski Krakow MINI MINI_M4 1 - NIE SZOSA
159 Paweł Polesiak Środa Wielkopolska MINI MINI_M3 1 Brak NIE SZOSA
160 Jan Poniecki Syców MINI MINI_M7 1 KB.Lupus NIE SZOSA
161 Tadeusz Porzucek Gostyń MINI MINI_M6 1 GKR Gostyń NIE INNY
162 Natalia Przybylak Leszno MINI MINI_K2 1 Lkk Leszno drużyna szpiku NIE SZOSA
163 Dariusz Przybylski Leszno MINI MINI_M5 1 Stowarzyszenie Gimnastyczne Sokół NIE SZOSA
164 Rafał Przybył Gosstyń MINI MINI_M3 1 Gkr NIE SZOSA
165 Marcin Przybyła Przemęt MINI MINI_M4 1 GHOST RIDER NIE INNY
166 SEBASTIAN PRZYCHÓDZKO Kołobrzeg MINI MINI_M1 1 KTC KOŁOBRZEG NIE SZOSA
167 ROMAN PRZYCHÓDZKO Kołobrzeg MINI MINI_M4 1 KTC KOŁOBRZEG NIE SZOSA
168 Jacek Ptaszyński Turew MINI MINI_M5 1 Rehabilitacja Hetman NIE SZOSA
169 Arkadiusz Pytel Choszczno MINI MINI_M4 1 Choszczno NIE SZOSA
170 Dariusz Pytlak Oborniki MINI MINI_M5 1 OTC Oborniki NIE INNY
171 Maciej Pytlak Kostrzyn MINI MINI_M2 1 Tempus Telecom Team NIE SZOSA
172 Mirosław Raburski Leszno MINI MINI_M5 1 AMBIT Racing Team NIE SZOSA
173 Sebastian Ratajczak BUK MINI MINI_M3 1 Grupa Kolarska BUK NIE SZOSA
174 Adam Rdzenny Leszno Brzeg Dolny MINI MINI_M4 1 ŻABKA TEAM LESZNO TOUR NIE SZOSA
175 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI_M4 1 - TAK INNY
176 Kazimierz Rojek Brzeg MINI MINI_M6 1 ESKA TEAM NIE SZOSA
177 Remigiusz Rolski Świdnica MINI MINI_M4 1 Talvi Sport Szklarska Poręba NIE SZOSA
178 Dominik Rosa Miejska Górka MINI MINI_M3 1 RSC BIKE RAWICZ NIE SZOSA
179 Piotr Rosiński Osieczna MINI MINI_M5 1 Śmigło Osieczna NIE SZOSA
180 Jakub Ruszkowski Krzycko Wielkie MINI MINI_M2 1 brak NIE SZOSA
181 Grzegorz Rychel Luboń MINI MINI_M3 1 Zgrupka Team NIE SZOSA
182 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg MINI MINI_M3 1 ZDROJOWA HOTELS KOŁOBRZEG NIE INNY
183 Dariusz Ryszewski Poznań MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
184 SZYMON SADKOWSKI Babimost MINI MINI_M5 1 . NIE SZOSA
185 Aleksander Samofał Wrocław MINI MINI_M4 1 Wrocławski Klub Kolarski NIE SZOSA
186 Paweł Samol Włoszakowice MINI MINI_M4 1 Kołownik Włoszakowice NIE SZOSA
187 ROBERT SAMOLĄG Leszno MINI MINI_M3 1 - NIE INNY
188 Krystian Schiller Śmigiel MINI MINI_M3 1 Orzeł Lipno NIE SZOSA
189 Czesław Seraszek Koźmin Wielkopolski MINI MINI_M5 1 AGK-Koźmin Wlkp. NIE SZOSA
190 Daniel Sidor Wrocław MINI MINI_M3 1 Cicilismo Wrocław NIE SZOSA
191 Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. MINI MINI_M6 1 - NIE INNY
192 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI MINI_M5 1 SMIGŁO OSIECZNA NIE SZOSA
193 Bartosz Skotarczak BUK MINI MINI_M3 1 Grupa Kolarska Buk NIE SZOSA
194 Krzysztof Spisacki Wrocław MINI MINI_M4 1 - TAK SZOSA
195 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo MINI MINI_M2 1 śmigło osieczna NIE SZOSA
196 Robert Stefaniak Lubrza MINI MINI_M4 1 Ultra Diabły Lubrza NIE SZOSA
197 Elżbieta Stempińska Szczecin MINI MINI_K5 1 Atos Team Szczecin NIE INNY
198 Paweł Stempiński Szczecin MINI MINI_M2 1 Atos Team Szczecin NIE INNY
199 Bartosz Strzelecki Gubin MINI MINI_M2 1 Brak NIE SZOSA
200 Krzysztof Suchanecki Leszno MINI MINI_M5 1 Suchary Team NIE SZOSA
201 Piotr Suchecki Ostrów Wielkopolski MINI MINI_M2 1 OTR INTERKOL NIE SZOSA
202 Piotr Sućko Poznań MINI MINI_M4 1 FUNCLUB Biuro Podróży NIE SZOSA
203 MARIUSZ SZKARADEK Wrocław MINI MINI_M3 1 Prom Riders Team NIE SZOSA
204 Maciej Szmit Oborniki MINI MINI_M3 1 OTC OBORNIKI NIE SZOSA
205 Piotr Szpajer Luboń MINI MINI_M2 1 Coco Jumbo Team NIE SZOSA
206 Mieczysław, Maciej Sztendel Łódź MINI MINI_M6 1 Jastrzębie Łaskie NIE SZOSA
207 Grzegorz Szymczak Lubień kujawski MINI MINI_M2 1 Kolorado Team NIE SZOSA
208 Maciej Śliwczyński Września MINI MINI_M4 1 SGR RACING TEAM NIE SZOSA
209 Bożena Śmiałko Wrocław MINI MINI_K4 1 Prom Riders Team NIE SZOSA
210 Marcin Tokłowicz Bielawy MINI MINI_M4 1 KTK Image Cycling Team NIE SZOSA
211 Henryk TORBUS Kalisz MINI MINI_M7 1 Tama Polska NIE SZOSA
212 Lidia Trzepizur Swarzędz MINI MINI_K5 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
213 Eugeniusz Tymczuk Choszczno MINI MINI_M6 1 KTR Voyager NIE INNY
214 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI_M5 1 - NIE SZOSA
215 Tomasz Walas Poznań MINI MINI_M4 1 tomaszwalas.pl NIE SZOSA
216 Przemysław Walaszczyk Kórnik MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
217 Tobiasz Walczak Koźmin Wielkopolski MINI MINI_M3 1 AGK Koźmin Wlkp. NIE SZOSA
218 Witold Walczak Swarzędz MINI MINI_M4 1 AND.NOVA NIE SZOSA
219 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI_M2 1 Auto-Abs NIE SZOSA
220 Jakub Wiciak Dopiewiec MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
221 Godzisław Wieczorkowski Łany MINI MINI_M4 1 Łany Cycling Team NIE SZOSA
222 PATRYK WIELGOSZ Oborniki MINI MINI_M2 1 OTC Oborniki TAK SZOSA
223 TOMASZ WIŚNIEWSKI Oborniki MINI MINI_M5 1 DT4YOU NIE SZOSA
224 Dariusz Wojciechowski Śmigiel MINI MINI_M5 1 ŚTC Śmigiel NIE SZOSA
225 Mateusz Wojtkowiak Zielona Góra MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
226 Sebastian Wojtysiak Biadki MINI MINI_M4 1 OTR INTERKOL NIE SZOSA
227 ROMAN WOŹNIAK Szymanów MINI MINI_M4 1 GVT NIE SZOSA
228 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA MINI MINI_M3 1 BIAŁE TYGRYSY JAROCIN NIE SZOSA
229 Robert Wysokiński Szczecin MINI MINI_M4 1 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus NIE SZOSA
230 Tadeusz Zagdanski Stargard MINI MINI_M7 1 STC Stargard NIE SZOSA
231 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wielkopolski MINI MINI_M4 1 AGK Koźmin Wlkp. NIE SZOSA
232 Wiktor Żak Wrocław MINI MINI_M6 1 GVT NIE SZOSA
233 Andrzej Żurawik GOLINA MINI MINI_M5 1 IMAGE CYCLING TEAM NIE SZOSA
234 Paweł Życki Dąbrówka MINI MINI_M3 1 diet&more NIE SZOSA
235 Szymon Życki Dąbrówka MINI MINI_M1 1 diet&more NIE SZOSA
236 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA MINI MINI_M3 1 Galibier Bikefun Team NIE INNY

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Służba Mundurowa Rodzaj roweru
1 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA GIGA_M5 - nie zrzeszony NIE SZOSA
2 Paweł Brodziński Węgorzyno GIGA GIGA_M3 - Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS NIE INNY
3 Tadeusz Burewicz Nowogard GIGA GIGA_M5 - LKK NOWOGARD NIE INNY
4 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz GIGA GIGA_M5 - Team Międzyrzecz NIE INNY
5 Leon-Leszek Piasecki Zielona Góra GIGA GIGA_M6 - SZAKAL NIE SZOSA
6 Małgorzata Rajczyba Wrocław GIGA GIGA_K5 - - NIE SZOSA
7 Piotr Rogaczewski Banie GIGA GIGA_M2 - Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus NIE SZOSA
8 STANISLAW szczesny-stanislaw Krzepice GIGA GIGA_M5 - - NIE SZOSA

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Służba Mundurowa Rodzaj roweru
1 Robert Bielawski Dobroszyce MEGA MEGA_M4 - Brak NIE SZOSA
2 Dariusz Główczyk Grzymalin MEGA MEGA_M3 - bicycle grzymalin TAK SZOSA
3 Leszek Hypś Olsztyn MEGA MEGA_M5 - AIRBIKE.PL TAK SZOSA
4 Tomasz Imielski Wrocław MEGA MEGA_M3 - Prom Riders Team TAK SZOSA
5 Karol Jakuszyk Kaszczor MEGA MEGA_M3 - Cień Szułany NIE SZOSA
6 piotr janus Leszno MEGA MEGA_M4 - Pozytywnie zakręceni leszno TAK SZOSA
7 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MEGA MEGA_M4 - KONWA BIKE LESZNO NIE SZOSA
8 Leopold Laskowski Poznań MEGA MEGA_M3 - FTI RACING TEAM NIE SZOSA
9 Michał Miazga Dzierżoniów MEGA MEGA_M4 - miazga.pl NIE SZOSA
10 Michał Nochowski Gostyń MEGA MEGA_M3 - Brak NIE SZOSA
11 Gerard Samol Kołobrzeg MEGA MEGA_M4 - KTC Kołobrzeg NIE SZOSA
12 Zenon Tarnawski Świnoujście MEGA MEGA_M6 - KS Uznam NIE INNY

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Służba Mundurowa Rodzaj roweru
1 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI_M6 - Kryniczno NIE SZOSA
2 Sebastian Biruta Wrocław MINI MINI_M4 - GVT NIE SZOSA
3 MATEUSZ BOGDAŃSKI Środa Śląska MINI MINI_M2 - - NIE SZOSA
4 Dariusz Czerwiński Bolechowo Osiedle MINI MINI_M4 - TECHPO PRO CYCLING NIE SZOSA
5 KONRAD DANEK LIPNO MINI MINI_M1 - - NIE SZOSA
6 Mateusz Data Leszno MINI MINI_M2 - METABO TORA BIKE NIE SZOSA
7 ZBIGNIEW DERDA Tarnowo Podgórne MINI MINI_M5 - KK Tarnovia NIE SZOSA
8 Adam Dobosz Wrocław MINI MINI_M3 - DEICHMANN NIE SZOSA
9 Jarosław Dreluch Wrocław MINI MINI_M4 - - NIE SZOSA
10 Agnieszka Dudziak Wolsztyn MINI MINI_K3 - Seven Perceptus NIE SZOSA
11 Jarosław Gąsior Leszno MINI MINI_M3 - SpeedBike Leszno NIE SZOSA
12 Przemysław Gruca Kobylanka MINI MINI_M4 - STC Stargard NIE INNY
13 Grzegorz Gumny Poznań MINI MINI_M3 - GUMIJAGODY MULTISPORT NIE SZOSA
14 Andrzej Janik Leszno MINI MINI_M4 - AND.NOVA NIE SZOSA
15 Dawid Jessa Śrem MINI MINI_M2 - Kolarze Śrem NIE SZOSA
16 Józef Jurczak Środa Śląska MINI MINI_M6 - - NIE INNY
17 Adrian Juszczak Godziesze Małe MINI MINI_M2 - Kaliski Trening Na Szosie NIE SZOSA
18 Tomasz Konstanczak obra MINI MINI_M3 - - NIE SZOSA
19 krzysztof krupa wroclaw MINI MINI_M5 - gvt NIE SZOSA
20 Alicja Krzanowska Nowa Ruda-Słupiec MINI MINI_K3 - Wolf Bike NIE INNY
21 Kacper Kurzawski Włocławek MINI MINI_M1 - - NIE INNY
22 Marcin Lenart Leszno MINI MINI_M3 - - NIE INNY
23 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI MINI_K3 - - NIE SZOSA
24 Daniel Lindner Opatówek MINI MINI_M4 - - NIE SZOSA
25 Piotr Markiewicz Szamotuły MINI MINI_M5 - - NIE SZOSA
26 SŁAWOMIR MATLĘGA Świdnica MINI MINI_M4 - - NIE SZOSA
27 Tomasz Matuszczak Śrem MINI MINI_M3 - Kolarze Śrem NIE SZOSA
28 MAREK MICHALSKI Wolsztyn MINI MINI_M3 - KKFP NIE SZOSA
29 Daniel Michałowski Sady MINI MINI_M3 - Bike4Poznań NIE SZOSA
30 Robert Millert Skórzewo MINI MINI_M5 - 8atm NIE SZOSA
31 Mariusz Niedzielski Milicz MINI MINI_M4 - PKK BARYCZANIE MILICZ NIE SZOSA
32 Dominika Nowacka Sulęcinek MINI MINI_K2 - Polart Nutraxx Team NIE SZOSA
33 Daniel Nowak Leszno MINI MINI_M3 - LeszczyńskiSport.pl NIE SZOSA
34 Arkadiusz Peters Zalasewo MINI MINI_M4 - Swarzędzki Peleton NIE SZOSA
35 Maciej Poprawski Koscian MINI MINI_M4 - - NIE SZOSA
36 Andrzej Quoos Leszno MINI MINI_M6 - Impol Wieniawa Lezsno NIE SZOSA
37 ROBERT SCHABEL Leszno MINI MINI_M4 - Ciesiółka Team NIE INNY
38 Szymon Serbin kłecko MINI MINI_M2 - Carbon Kłecko NIE SZOSA
39 Paweł Smelkowski Stare Bojanowo MINI MINI_M5 - ŚTC ŚMIGIEL NIE SZOSA
40 Dariusz Solski Stargard Szczeciński MINI MINI_M5 - STC Stargard TAK SZOSA
41 Waldemar Stempin Wolsztyn MINI MINI_M4 - KKFP WOLSZTYN NIE SZOSA
42 Mariusz Szyc Kalisz MINI MINI_M5 - - NIE SZOSA
43 Jan Szymański Leszno MINI MINI_M1 - LKK - junior Leszno NIE INNY
44 Michał Wieczorkowski Łany MINI MINI_M1 - Łany Cycling Team NIE SZOSA
45 Dawid Wojciechowski Leszno MINI MINI_M1 - LKK TEAM- junior Leszno NIE SZOSA
46 Tomasz Wojtkowiak 62-050 Mosina MINI MINI_M3 - 29R Kaliska Grupa Kolarska NIE SZOSA
47 Maciej Zembik Plewiska MINI MINI_M2 - NIE SZOSA


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
GIGA_K2 2
GIGA_K3 1
GIGA_K4 1
GIGA_K5 3
GIGA_K6 2
GIGA_K7 0
GIGA_M2 5
GIGA_M3 14
GIGA_M4 14
GIGA_M5 16
GIGA_M6 5
GIGA_M7 1
MEGA_K2 1
MEGA_K3 1
MEGA_K4 3
MEGA_K5 2
MEGA_K6 1
MEGA_K7 0
MEGA_M2 12
MEGA_M3 17
MEGA_M4 27
MEGA_M5 10
MEGA_M6 14
MEGA_M7 0
MINI_K1 0
MINI_K2 5
MINI_K3 12
MINI_K4 8
MINI_K5 4
MINI_K6 0
MINI_K7 0
MINI_M1 10
MINI_M2 32
MINI_M3 59
MINI_M4 72
MINI_M5 46
MINI_M6 28
MINI_M7 7
Nie będzie rodzinnego 0
Kobiety 46
Mężczyźni 389
Wszyscy 435