Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Kamieniec
1 andrzej albrecht Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 - TAK
2 Justyna Barzak Strzelin 10KM - 1 - NIE
3 Bożena Bawoł-Bernatek Strzegom 5KM - 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA NIE
4 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg 10KM - 1 Kotwica Brzeg NIE
5 Marcin Bernatek Strzegom 10KM - 1 Strzegomska Dwunastka NIE
6 Henryka Bilska-Mroczka Ziębice 10KM - 1 CKZiU Strzelin NIE
7 Ewa Błauciak Tarnów 10KM - 1 ZaBIEGANI NIE
8 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
9 Paweł Bogdał Międzygórze 10KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE
10 Dariusz Borzęcki Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 brak TAK
11 Kacper Burzała Ożary 5KM - 1 Delta Runners - Filia Ożary TAK
12 Tomasz Burzała Ożary 5KM - 1 Delta Runners - Filia Ożary TAK
13 Ireneusz CERAZY Jugów 5KM - 1 - NIE
14 Karolina Chmielowska Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 - NIE
15 Maciej Cieciuch Polanica Zdrój 10KM - 1 OLAWS ZŁOTORYJA NIE
16 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
17 Halina Czyż Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 - TAK
18 Marcin Czyż Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 #SobasTeam TAK
19 Iwona Domaradzka Oleśnica 5KM - 1 - NIE
20 Stanisław Domaradzki Oleśnica 5KM - 1 - NIE
21 Artur Drabik Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 - TAK
22 Marta Drabik Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 - TAK
23 Kamil Dziewanowski Nowa Ruda 10KM - 1 Osteopatia i Fizjoterapia KINESIO NIE
24 AUGUSTYN FABJAŃSKI Wrocław 10KM - 1 - NIE
25 Dariusz Fuchs Ołdrzychowice Kłodzkie 10KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE
26 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko 5KM - 1 REKINYSUKCESU.PL NIE
27 Edyta Gardecka Wałbrzych 5KM - 1 - NIE
28 Sylwia Gardecka Wałbrzych 5KM - 1 - NIE
29 Wiesław Gardecki Wałbrzych 5KM - 1 - NIE
30 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK
31 Leokadia Głowacka Budzów 10KM - 1 - NIE
32 Piotr Holly Wałbrzych 10KM - 1 sportfuel.pl NIE
33 Anita Hołubowicz Wrocław 10KM - 1 Matner Running Team NIE
34 Viktoria Hoppe Orzech 5KM - 1 - NIE
35 Piotr Jabłoński Oława 5KM - 1 KB Harcownik NIE
36 Emilia Janowska Polanica-Zdrój 10KM - 1 - NIE
37 Paweł Jasiński Polanica Zdrój 10KM - 1 - NIE
38 Agnieszka Jastrzębska Wrocław 5KM - 1 WKB Piast Wrocław NIE
39 Leopld Jowczyk Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 nie NIE
40 Jacek Kalus Wałbrzych 5KM - 1 Sudeckie Wycieczki Biegowe NIE
41 Karolina Kargol Dzbanów 5KM - 1 - NIE
42 Joanna Klimas-Zajączkowska Piecowice 10KM - 1 KTW Wrocław NIE
43 Mariola Klimek Sławęcin 5KM - 1 - TAK
44 Szymon Klunder Ziębice 10KM - 1 - NIE
45 Piotr Kociołowicz Janowiec 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
46 Edyta Korgul Strzelin 5KM - 1 - NIE
47 FRANCISZEK Kornaś Dzbanów 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
48 Marcin Kornaś Braszowice 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
49 Tomasz Kowal Kłodzko 10KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE
50 Ewa Kowal Ziębice 10KM - 1 Sparta Ziębice NIE
51 Tomasz Kowalczyk Pieszyce 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
52 Aleksandra Kowalczyk Pieszyce 5KM - 1 - NIE
53 Artur KOZA Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 zkkk NIE
54 Małgorzata Koza Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 ZKKK NIE
55 Dominika Krekora Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 - TAK
56 Anna Kruczek Polanica Zdrój 10KM - 1 - NIE
57 Radosław Krzywak Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 amator TAK
58 Anna Kucmus-Rapacz Kłodzko 10KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE
59 Iwona Kulińska-Pietrzak Kamieniec Zabkowicki 10KM - 1 Akademia Sportu Butterfly TAK
60 Dawid Kutaj Henryków 10KM - 1 Klasztor Księgi Henrykowskiej NIE
61 Bartosz Kuziel Stronie Śląskie 10KM - 1 Black Running Stronie Śląskie NIE
62 Dominika Leszczyńska-Bogdał Wrocław/Międzygórze 10KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE
63 MAREK LEŚNICKI Stanowice 5KM - 1 Strzegomska 12 NIE
64 Patrycja Lewandowska Ołdrzychowice Kłodzkie 10KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE
65 Kuba Lewandowski Wrocław 5KM - 1 MKS MOS Wrocław NIE
66 Piotr Lewandowski Wroclaw 5KM - 1 - NIE
67 Wiesław Lęga Świdnica 10KM - 1 BRAK TEAM NIE
68 Aleksandra Łapiak Walbrzych 5KM - 1 BZ TRAINING SYSTEM NIE
69 Michał Esteban Łojko Drzonków 10KM - 1 Rajtarowianka Drzonków NIE
70 Sandra Łyczek Kłodzko 5KM - 1 - NIE
71 Michał Margasiński Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
72 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
73 Zbigniew Marzec Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 - NIE
74 Patrycja Matraszek Wrocław 10KM - 1 - NIE
75 Marcin Miazga Oława 10KM - 1 - NIE
76 Rafał Michalik JAROSZÓW 5KM - 1 Młoda Unia NIE
77 Tomasz Mielnik Kłodzko 5KM - 1 - NIE
78 Mirosław Młodożeniec Sobótka 5KM - 1 Rembertów team NIE
79 ryszard Nesterewicz Kłodzko 10KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE
80 Monika Niedziółka grzmiaca 10KM - 1 Biegam bo lubie NIE
81 Barbara Niemiec Nowa Ruda 5KM - 1 Amator NIE
82 Waldemar Niemiec Nowa Ruda 5KM - 1 Zg Polkowice- Sieroszowice NIE
83 Rafał Okoński Nowa Ruda 10KM - 1 Aktywna Nowa Ruda NIE
84 Henryk Ostropolski Dzierżoniów 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
85 Michał Otfinowski Oława 10KM - 1 Programista biega NIE
86 Magda Pachuta-Jezierska Kłodzko 5KM - 1 - NIE
87 Ewelina Palac POTWORÓW 10KM - 1 - NIE
88 Bartosz Panek Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 klub szachowy Zamek Kamieniec TAK
89 Jarosław Papierz Opole 10KM - 1 OPOLE biega NIE
90 Michał Piłat Bolesławiec 5KM - 1 - NIE
91 Remigiusz Piotrowski Polanica Zdrój 10KM - 1 - NIE
92 Ryszard Piszczek Wrocław 10KM - 1 WKB Piast Wrocław NIE
93 Tomasz Piwiński Doboszowice 10KM - 1 - TAK
94 marek planetorz Lewin Brzeski 10KM - 1 - NIE
95 ANDRZEJ PODGÓRSKI Przyłęk 5KM - 1 - NIE
96 Agnieszka Popek Dzierzoniow 5KM - 1 - NIE
97 Zdzisław Poświat Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 - TAK
98 Sławomir Przybyło Strzegom 5KM - 1 strzegomska dwunastka NIE
99 ZENON Puszczewicz Pisarzowice 10KM - 1 Niezrzeszony NIE
100 Marta Romanów-Łojko Wrocław 10KM - 1 Rajtarowianka Drzonków NIE
101 Andrzej Różak Kłodzko 10KM - 1 - NIE
102 Waldemar Sawicki Trzeboszowice 10KM - 1 - NIE
103 Dawid Seweryn Laski 5KM - 1 DELTA RUNNERS - filia Laski NIE
104 Krzysztof Siwek Zloty Stok 10KM - 1 - NIE
105 Weronika Spisak Ożary 5KM - 1 - TAK
106 Marek Spychała Wrocław 10KM - 1 KTW Wrocław NIE
107 Mariusz Starke Świdnica 10KM - 1 Świdnica NIE
108 Antoni. Starościak Wrocław 10KM - 1 jedno osobowa NIE
109 Tomasz Turek Kłodzko 10KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE
110 Tomasz Twardowski Wrocław 10KM - 1 - NIE
111 Marcin Umiński Uciechów 10KM - 1 - NIE
112 Dawid Wąsowski Świdnica 5KM - 1 - NIE
113 Adam Wcisło Jaszkowa Dolna 10KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE
114 Henryk Wierzejski Wrocław 5KM - 1 Amator NIE
115 Aleksandra Wiśniewska Kłodzko 10KM - 1 - NIE
116 Anna Wloczyk Olesno 10KM - 1 - NIE
117 ANNA WOLANO Słotwina 5KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE
118 Rafał Wołczyński Jelenia Góra 5KM - 1 - NIE
119 Michał Woś Ołdrzychowice Kłodzkie 10KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE
120 Mateusz Wysłobocki Lądek-Zdrój 10KM - 1 KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA NIE
121 Bartosz Zając Struga 10KM - 1 BZ TRAINING SYSTEM-treningi personalne / AZS AWF KRAKÓW NIE
122 Sławomir Zajączkowski Piecowice 10KM - 1 KTW Wrocław NIE
123 Justyna Zarzycka Olbrachcice,Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - NIE
124 Stanisław Zawadzki Szczytna 10KM - 1 Lks iskra Jaszkowa NIE
125 Sebastian Zbroniec Opole 10KM - 1 - NIE
126 ROBERT ZIĘTERSKI Kłodzko 5KM - 1 - NIE
127 Przemysław Zwaduch Kłodzko 10KM - 1 - NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Kamieniec
1 Klaudia Berdychowska Kamieniec Ząbkowicki 5KM - - - TAK
2 KRYSTIAN BUBULA Strzelin 5KM - - Strzeliński Klub Biegacza NIE
3 Wojciech Ciapka Kamieniec Ząbkowicki 5KM - - - TAK
4 Elżbieta Cichoń Strzegom 10KM - - Strzegomska Dwunastka NIE
5 Piotr Danik Ożary 10KM - - Rodzinka TAK
6 MONIKA DUDEK Ziębice 5KM - - pasja chrzanka running team NIE
7 Przemysław Galik Sosnowa 5KM - - - TAK
8 Martyna Gędłek Ząbkowice Śląskie 5KM - - - NIE
9 Sławek Gorczyca Strzelin 10KM - - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT NIE
10 Angelika Grodz Slawecin 5KM - - - TAK
11 Dariusz KARP Biały Kościół 5KM - - Karp Sport Team NIE
12 Wojciech Kasowski Starczówek 5KM - - K. S. Młodzi Wilcy NIE
13 Marcin Kłocznik Ciepłowody 10KM - - - TAK
14 Arek Korman Śrem 5KM - - - TAK
15 Anita Kosela Kielce 10KM - - - NIE
16 Marta Krukiewicz Nowa Ruda 10KM - - NOWA RUDA BIEGA NIE
17 Łukasz Kulczewski Wrocław 10KM - - KB Vamos Amigos Wrocław NIE
18 Rafal Makowiecki wroclaw 10KM - - - NIE
19 Aleksandra Makowiecki Wrocław 5KM - - - NIE
20 Marta Mazurkiewicz Bardo 5KM - - - NIE
21 Jerzy Misiara Bolechowice 5KM - - - NIE
22 Ryszard Osadnik Ząbkowice Śląskie 10KM - - - NIE
23 Artur Osyda Jelenia Góra 10KM - - - NIE
24 Radosław Panek Kamieniec Ząbkowicki 5KM - - UKS GIECEK Radków TAK
25 KRZYSZTOF PRYSTASZ Oława 10KM - - Oławska grupa biegowa NIE
26 Sylwia Radzyńska Warszawa Ursynów 10KM - - Nessi Kolorowa Drużyna NIE
27 Oliwia Rejch Kamieniec Ząbkowicki 5KM - - - TAK
28 Andrzej Sadowski KOBIERZYCE 5KM - - WKB PIAST Wrocław NIE
29 Kacper Słomba Kamieniec Ząbkowicki 5KM - - - TAK
30 Jakub Stanik Strzelin 10KM - - - NIE
31 Renata Szafraniec Świebodzice 10KM - - amator NIE
32 Mirosław Tadrała Wrocław 10KM - - amator NIE
33 Katarzyna Tapka Kamieniec Ząbkowicki 5KM - - - TAK
34 DANIEL TRACZYŃSKI Świdnica 5KM - - BIEGOWA ŚWIDNICA NIE
35 Ewa Tulacz-Makowiecka Wrocław 5KM - - - NIE
36 Karina Zając Starczówek 10KM - - Mamy biegamy NIE
37 Tomasz Zając Bardo 5KM - - brak NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 59
Mężczyźni 105
Wszyscy 164