Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Jacek Bajorek Wyszków 5KM - - IZBI KONSULTING
2 Małgorzata Wyszyńska Wyszków 10KM - - KB Wyszków
3 Grzegorz Kaczyński Wyszków 5KM - - KB Wyszków
4 Katarzyna Dobrzyńska Wyszków 10KM - - -
5 Marek Oleksiak Chrzęsne 10KM - - -
6 Paweł Bala Zawiszyn 10KM - - -
7 Zdzisław Bocian Gulczewo 10KM - - -
8 ELŻBIETA ROSA Tłuszcz 10KM - - Bóbr Tłuszcz
9 Mariusz Filipowicz Mostówka 5KM - - -
10 Mateusz Filipowicz Mostówka 5KM - - -
11 Izabela Gudanis Wyszków 10KM - - KB Wyszków
12 Andrzej Balcerzak Warszawa 10KM - - -
13 Dariusz Król Wołomin 10KM - - Aktywny Relaks
14 Darek Gotowiec Tłuszcz 10KM - - Bóbr Tłuszcz
15 WALDEMAR ZDUNEK Wołomin 10KM - - BÓBR TŁUSZCZ
16 Marcin Dymiński Ząbki 10KM - - BÓBR TŁUSZCZ
17 Magdalena Górek Tłuszcz 5KM - - KOBRA
18 Aneta Kruszewska Wyszków 5KM - - KB Wyszków
19 Marta Baranowska Leszczydół Nowiny 5KM - - Nadleśnictwo Wyszków
20 Kamil Andrzejewski Wyszków 10KM - - Beye Kohane
21 Łukasz Domalewski Wyszków 5KM - - KB Wyszków
22 Mateusz Dylewski Mostówka 5KM - - -
23 Adam Lipiński Tłuszcz 10KM - - Bóbr Tłuszcz
24 Tomasz Sadlik Lucynow Duzy 10KM - - -
25 Agnieszka Pólkowska Postoliska 5KM - - BÓBR Tłuszcz
26 Justyna Rogulska-Nowak Wyszków 5KM - - KB WYSZKÓW
27 Romuald Pomiński Wołomin 5KM - - POMIN RUN TEAM
28 Tobiasz Nowakowski Stanisławów 10KM - - MKB Dreptak
29 Oskar Piekut Tłuszcz 10KM - - Bóbr Tłuszcz
30 Katarzyna Michalik Wólka Kozłowska 10KM - - -
31 Wiktor Diakonow Klembow 10KM - - BŁYSKAWICA KLEMBÓW
32 Beata Kornatka zabrodzie 5KM - - -
33 Anna Zalewska Warszawa 5KM - - -
34 Agnieszka Andrejew Ząbki 10KM - - -
35 Monika Andrzejewska Wyszków 10KM - - Beye Kohane
36 Martyna Grzywacz Wyszków 10KM - - Beye Kohane
37 Kamil Onisk Mińsk Mazowiecki 5KM - - Nadleśnictwo Drewnica
38 Łukasz Suchenek Nowinki 10KM - - -
39 Karolina Sokołowska Płatków 5KM - - -
40 Kamil Smoderek Józefin 5KM - - -
41 Rafał Strokosz Warszawa 5KM - - -
42 Edward Kolasa Ząbki 5KM - - -
43 Marcin Paź zabrodzie 10KM - - GS Zabrodziaczek
44 Dawid Dąbrowski Niegów 10KM - - -
45 Piotr Antczak Niegów 10KM - - -
46 Mateusz Bala Zazdrość 10KM - - -
47 Arkadiusz Redlicki Niegów 5KM - - "Bractwo Zabrodzkie"
48 Jacek Garbarczyk Głuchy 5KM - - Bractwo Zabrodzie
49 Przemysław Kamiński Karpin 10KM - - -
50 Monika Rakowska Mostówka 5KM - - -
51 Emilia Wójcik Wyszków 5KM - - -
52 Jacek Gorczyca Czarnów 10KM - - -
53 Piotrek Miąsko Stanisławów 10KM - - MKB Dreptak
54 Renata Koll Zazdrość 10KM - - -
55 TOMASZ KOLL Zazdrość 10KM - - -
56 Konrad Bulik słopsk 10KM - - -
57 Robert Godlewski Tłuszcz 10KM - - KOBRA
58 Radosław Makowski Warszawa 5KM - - -
59 Krzysztof Mirecki Kobyłka 5KM - - Nadleśnictwo Drewnica
60 Jacek Henzel Mińsk Mazowiecki 5KM - - -
61 Dawid Leśniakiewicz Mostówka 10KM - - -
62 Paweł Wilkowski Wyszków 10KM - - -
63 Adrian Dobrzyński Wyszków 10KM - - -
64 Monika Ponichtera Wyszków 5KM - - -
65 Krzysztof Ponichtera Wyszków 5KM - - -
66 Gabriel Kozłowski Tłuszcz 10KM - - Bóbr Tłuszcz
67 Magda Dylewska Mostówka 5KM - - -
68 Monika Czuba Mostówka 5KM - - -
69 Paweł Tajchman Wołomin 5KM - - POMIN RUN TEAM


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 22
Mężczyźni 47
Wszyscy 69