Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna Jestem z gminy Wicko
1 Tomasz KILAR Koszalim 8,5KM M5 Rodzinka Kilar NIE
2 Wiktoria naczk lebork 8,5KM K2 Dynamic NIE
3 Leonard NACZK lębork 12KM M15 Dynamic NIE
4 Marlena Wisniewska Wrzescienko 12KM K14 - TAK
5 Anita Czeczott Gdańsk 12KM M13 - NIE
6 Anita Czeczott Gdańsk 12KM K16 Orły Wicko NIE
7 Agnieszka Labuda lębork 12KM K14 Gimnazjum nr 2 NIE
8 Tymoteusz Reszka Lubowidz 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
9 Dawid Bikowski lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
10 Dominika Krajdocha lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
11 Mateusz Lis lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
12 Mateusz Wejer lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
13 Jakub Wontor lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
14 Julia Andrzejewska lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
15 Łukasz Rymanowski lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
16 Dawid Majchrzak lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
17 Krystian Wolski Małoszyce 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
18 Krystian Nagórski Cewice 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
19 Adam Domaros lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
20 Radosław Skiba lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
21 Dominika Zakrzewska lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
22 Nikodem Małoszycki lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
23 Weronika Czajka Cewice 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
24 Marta Wrzachol lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
25 Karolina Iwaniak lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
26 Oliwer Repp lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
27 Piotr Klata lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
28 Dominik Kalkowski Cewice 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
29 Dominik Popławski Mosty 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
30 Janina Sikorra Lędziechowo 12KM K17 Orły Wicko NIE
31 Adam Szymański Charbrowo 12KM M13 - TAK
32 Józef Czeczott Jankowo Gdańskie 8,5KM M8 - NIE
33 Zofia Pawlak Gdańsk 12KM K12 Orły Wicko NIE
34 Beata Hawryluk Garczegorze 12KM K15 Orły Wicko NIE
35 Beata Hawruto Charbrowo 12KM K15 Orły Wicko TAK
36 Ewelina Formela lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
37 Magdalena Chrzanowska lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
38 Julia Pietrzak lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
39 Kornelia Klawikowska lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
40 Julia Przybyła lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
41 Wiktor Andrzejczak lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
42 Zuzanna Lubańska lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
43 Natalia Pawłowska lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
44 Małgorzata Peter Gdynia 12KM K16 Orły NIE
45 Renata Maculewicz Wicko 12KM K15 ORŁY WICKO TAK
46 Robert Maculewicz Wicko 12KM M15 ORŁY WICKO TAK
47 Hanna SZYMANOWSKA lębork 12KM K16 Team Lęborskie Kije NIE
48 Ania Domagalska Gdynia 8,5KM K5 - NIE
49 Natasza Domagalska Gdynia 8,5KM K1 - NIE
50 Michał Landowski Gdynia 12KM M14 - NIE
51 Regina Pieper Wejherowo 8,5KM K8 - NIE
52 Iwona Zyznowska Gdańsk 8,5KM K6 - NIE
53 Ewa Chądzyńska Gdańsk 12KM K15 - NIE
54 Renata Chromczuk lębork 12KM K15 - NIE
55 Iwona Hinc Żukowo-Borkowo 12KM K15 Face Nordic Walking Team NIE
56 ewa muszynska Gdańsk 12KM K16 - NIE
57 Anna Gałka Gdańsk 12KM K16 - NIE
58 Michał Orłowski Gdańsk 8,5KM M5 Orły Wicko NIE
59 Hanna Orłowska Gdańsk 8,5KM K5 Orły Wicko NIE
60 Julia Skuza Gdańsk 12KM K13 Orły Wicko NIE
61 Joanna Budzyńska Gdańsk 12KM K15 Orły Wicko NIE
62 Agata Budzyńska Gdańsk 12KM K13 - NIE
63 Anna Budzyńska Gdańsk 12KM K13 - NIE
64 Adrian Jarecki Gdańsk 12KM M13 - NIE
65 Marzena Janczurewicz Gdańsk 12KM K15 - NIE
66 Weronika Laskowska Redkowice 12KM K13 Marzenie NIE
67 Wiesława Winnicka lębork 12KM K15 Marzenie NIE
68 Alicja Piwowar Lądek Zdrój 12KM K14 - NIE
69 Klaudia Szatan Lądek Zdrój 12KM K12 - NIE
70 Beata Kaczmarczyk Lądek Zdrój 12KM K16 - NIE
71 Karolina Socha Lądek Zdrój 12KM K12 - NIE
72 Anna Kwidzyńska Lędziechowo 8,5KM K3 - NIE
73 SYLWIA RESEMAN ŻUKOWO 12KM K15 FACE NORDIC WALKING TEAM NIE
74 Barbara Pietrosiuk Wicko 8,5KM K4 - TAK
75 Kaja Chustak Charbrowo 12KM K11 Zespół Szkół w Wicku TAK
76 Oliwia Konczalska Charbrowo 12KM K11 Zespół Szkół w Wicku TAK
77 Jakub Rajewicz Wicko 12KM M11 Zespół Szkół w Wicku TAK
78 Tymoteusz Wroński Wicko 12KM M11 Zespół Szkół w Wicku TAK
79 Zuzanna Gołębiewska Wicko 12KM K11 Zespół Szkół w Wicku TAK
80 Hubert Lewicki Wicko 12KM M11 Zespół Szkół w Wicku TAK
81 Anna Brach Krakulice 12KM K11 Zespół Szkół w Wicku TAK
82 Emilia Suchodolska Krakulice 12KM K11 Zespół Szkół w Wicku TAK
83 Aleksandra Wolańska Charbrowo 12KM K11 Zespół Szkół w Wicku TAK
84 Olgierd Bończyszyn Charbrowo 12KM M11 Zespół Szkół w Wicku TAK
85 Magdalena Wiśniewska Gdynia 8,5KM K6 - NIE
86 Martyna Wiśniewska Gdynia 12KM K12 - NIE
87 Sandra Runowicz RUMIA 12KM K12 - NIE
88 Aleksandra Majchrzak KRĘPA KASZUBSKA 12KM K15 - NIE
89 Mirosława Mordaszewska Gęś 8,5KM K5 Zespół Szkół w Wicku TAK
90 Roksana Kwidzińska Wicko 8,5KM K1 TAK TAK
91 Mikołaj Lewicki Wicko 8,5KM M1 Zespół Szkół w Wicku TAK
92 Zuzanna Wicka Wicko 8,5KM K1 Zespół Szkół w Wicku TAK
93 Ireneusz Marciniak Łebieniec 8,5KM M8 - TAK
94 Iwona Kiercul Charbrowo 12KM K16 Orły Wicko TAK
95 Iwona Rzepka Charbrowo 12KM K15 Orły Wicko TAK
96 Bożena Kruszyńska Wicko 12KM K16 OPS Wicko TAK
97 Wiktoria Puź lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
98 Monika Karcz lębork 12KM K12 Gimnazjum nr 2 NIE
99 Zuzanna Kupicz Łebieniec 12KM K11 Zespół Szkół w Wicku TAK
100 Natalia Waleśkiewicz Wicko 12KM K11 Zespół Szkół w Wicku TAK
101 Dawid Kijewski Wicko 12KM M11 Zespół Szkół w Wicku TAK
102 Martyna Wiśniewska Wrześcienko 12KM K11 Zespół Szkół w Wicku TAK
103 Aleksandra Popławska Gęś 12KM K11 Zespół Szkół w Wicku TAK
104 Agnieszka Rzepka Charbrowo 12KM K11 Zespół Szkół w Wicku TAK
105 Piotr Łyźniak Wicko 12KM M12 Zespół Szkół w Wicku TAK
106 Bożena Bończyszyn Charbrowo 12KM K15 - TAK
107 Iga Kryger Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
108 Martyna Struglewska Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
109 Mateusz Masztalerz Pruszcz Gdański 8,5KM M1 Zespół Szkół nr 4 NIE
110 Jakub Szymborski Pruszcz Gdański 8,5KM K1 Zespół Szkół nr 4 NIE
111 Karol Leśniowski Pruszcz Gdański 8,5KM K1 Zespół Szkół nr 4 NIE
112 Patryk Karsznia Pruszcz Gdański NIEPEŁNOSPRAWNY - Zespół Szkół nr 4 NIE
113 Gabriela Wichert-Krzyżanowska Wicko 8,5KM K5 Zespół Szkół w Wicku TAK
114 Przemysława Krzyżanowski Charbrowo 8,5KM M1 Zespół Szkół w Wicku TAK
115 Antoni Mularczyk Charbrowo 8,5KM M1 Zespół Szkół w Wicku TAK
116 Witold Wiczliński Gdańsk 8,5KM M6 - NIE
117 Laura Habyk Wrześcienko 8,5KM K1 Zespół Szkół w Wicku TAK
118 Joanna Jurewicz Krakulice 8,5KM K1 Zespół Szkół w Wicku TAK
119 Agnieszka Wiczlińska Gdańsk 8,5KM K6 - NIE
120 Michał Popławski Gęś 8,5KM M1 Zespół Szkół w Wicku TAK
121 Katarzyna Chmielewska Wicko 8,5KM K1 Zespół Szkół w Wicku TAK
122 Julita Wiśniewska Wrześcienko 8,5KM K1 Zespół Szkół w Wicku TAK
123 Maciej Stojek Łebieniec 8,5KM M1 Zespół Szkół w Wicku TAK
124 Marta Mazurek Wicko 8,5KM K1 Zespół Szkół w Wicku TAK
125 Zuzanna Wiesiołek Charbrowo 8,5KM K1 Zespół Szkół w Wicku TAK
126 Jakub Gołąbowicz Charbrowo 8,5KM M1 Zespół Szkół w Wicku TAK
127 Saturnina Wilkołek-Szudarska Słupsk 8,5KM K6 Dwa Kije Słupsk NIE
128 Edward Szudarski Słupsk 8,5KM M6 Dwa Kije Słupsk NIE
129 Marek Szudarski Słupsk 8,5KM M3 Dwa Kije Słupsk NIE
130 Radosław Szycko Słupsk 8,5KM M5 Dwa Kije Słupsk NIE
131 Oliwia Szycko Słupsk 8,5KM K1 Dwa Kije Słupsk NIE
132 Teresa Czernichowska Reblino NIEPEŁNOSPRAWNY - Dwa Kije Słupsk NIE
133 Ela SZCZYPEK Słupsk 8,5KM K7 Dwa Kije Słupsk NIE
134 Wioletta Antoszek SZCZENURZE 8,5KM K4 SP Szczenurze TAK
135 Karolina Antoszek SZCZENURZE 8,5KM K1 SP Szczenurze TAK
136 Borys Grubba Wrzeście 8,5KM M1 Zespół Szkół w Wicku TAK
137 Oliwka KILAR koszalin 8,5KM K1 Rodzinka Kilar NIE
138 Igor KILAR koszalin 8,5KM M1 Rodzinka Kilar NIE
139 Kamila Sobolewska-Milczarczyk lębork 12KM K14 Zespół Szkół w Wicku NIE
140 Patrycja Marcisz Wrześcienko 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
141 Magdalena Rakoczy Charbrowo 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
142 Patryk Łyźniak Wicko 12KM M11 Zespół Szkół w Wicku TAK
143 Amelia Parulska Białogarda 12KM K11 Zespół Szkół w Wicku TAK
144 Wiktoria Kozioł Wrzeście 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
145 Julia Wiertel Charbrowo 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
146 Angelika Klawikowska Górka 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
147 Dawid Śmiechowski Wicko 12KM M12 Zespół Szkół w Wicku TAK
148 Paweł Tokarz Wicko 12KM M12 Zespół Szkół w Wicku TAK
149 Karolina Suchodolska Charbrowski Bór 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
150 Elżbieta Zaręba Nowa Wieś Lęborka 12KM K14 Gimnazjum nr 2 NIE
151 Mateusz Jeliński lębork 12KM M12 Gimnazjum nr2 NIE
152 KACPER POPŁAWSKI SZCZENURZE 8,5KM M1 SPSZCZENURZE TAK
153 JAN LACH SZCZENURZE 8,5KM M1 SPSZCZENURZE TAK
154 GABRIELA JANKOWSKA SZCZENURZE 8,5KM K1 SPSZCZENURZE TAK
155 MACIEJ POPŁAWSKI Szczenurze 34 8,5KM M1 SPSZCZENURZE TAK
156 WIKTORIA JANKOWSKA SZCZENURZE 8,5KM K1 SPSZCZENURZE TAK
157 TOBIASZ JANKOWSKI SZCZENURZE 8,5KM M1 SPSZCZENURZE TAK
158 Sebastian Szczur lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
159 Adrianna Konkol SZCZENURZE 8,5KM K1 SPSZCZENURZE TAK
160 Oskar Baranowski lębork 12KM M12 Gimnazjum nr 2 NIE
161 OSKAR MAZUR Łebieniec 8,5KM M1 - TAK
162 Izebela Popławska SZCZENURZE 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
163 Urszula Tokarz Wicko 12KM K11 Zespół Szkół w Wicku TAK
164 Kinga Klassa SZCZENURZE 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
165 Dominik Papke Białogarda 12KM M12 Zespół Szkół w Wicku TAK
166 Joanna Tylka Charbrowo 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
167 Radosław Suchodolska Charbrowski Bór 12KM M11 Zespół Szkół w Wicku TAK
168 Aleksandra Perczyńska Wicko 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
169 Piotr Rosinke Poraj 12KM M12 Zespół Szkół w Wicku TAK
170 Krystian Kruszyński Charbrowo 12KM M12 Zespół Szkół w Wicku TAK
171 Marcelina Lach SZCZENURZE 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
172 Maja Popławska SZCZENURZE 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
173 Natalia Jankowska SZCZENURZE 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
174 Adrian Zabieło Charbrowo 12KM M12 Zespół Szkół w Wicku TAK
175 Damian Ronszkowski Białogarda 12KM M12 Zespół Szkół w Wicku TAK
176 Przemysław Kondratowicz Białogarda 12KM M12 Zespół Szkół w Wicku TAK
177 Renata Juszczak Wicko 12KM K16 Zespół Szkół w Wicku TAK
178 Waldemar Juszczak Wicko 12KM M16 Zespół Szkół w Wicku TAK
179 Zuzanna Monczak Charbrowo 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
180 Mateusz Krzyżostanek Pruszcz Gdański 8,5KM M2 Zespół Szkół nr 4 NIE
181 Natalia Bela Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
182 Ewelina Nędzi Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
183 Weronika Różycka Pruszcz Gdański 8,5KM K1 Zespół Szkół nr 4 NIE
184 Ines Zwolak Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
185 Magdalena Warda Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
186 Zuzanna Rudaś Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
187 Andżelika Hyzińska Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
188 Aleksandra Cieśluk Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
189 Magda Frankowska Pruszcz Gdański 8,5KM K1 Zespół Szkół nr 4 NIE
190 Maciej Pozorski Pruszcz Gdański 8,5KM M2 Zespół Szkół nr 4 NIE
191 Maciej Buczek Pruszcz Gdański 8,5KM M1 Zespół Szkół nr 4 NIE
192 Anna Nehring Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
193 Krystyna Królikowska KRĘPA KASZUBSKA 12KM K15 - NIE
194 Nikola Lewandowska Pruszcz Gdański 8,5KM K1 Zespół Szkół nr 4 NIE
195 Michalina Bąkała Charbrowo 8,5KM K1 Zespół Szkół w Wicku TAK
196 Daria Opara Gęś 12KM K14 - TAK
197 Sebastian Marcisz Wrześcienko 8,5KM M1 Zespół Szkół w Wicku TAK
198 Remigiusz Wroński Charbrowo 8,5KM M1 Zespół Szkół w Wicku TAK
199 Kacper Ronszkowski Charbrowo 8,5KM M1 Zespół Szkół w Wicku TAK
200 Natalia Rychert Wrześcienko 8,5KM K1 Zespół Szkół w Wicku TAK
201 Halina Badzioch Wrześcienko 8,5KM K6 Zespół Szkół w Wicku TAK
202 Elwira Panek lębork 8,5KM K6 Szkoła Podstawowa nr 5, Lębork NIE
203 Radosław Kański lębork 8,5KM M1 Szkoła Podstawowa nr5, Lębork NIE
204 Kornelia Brzeska lębork 8,5KM K1 Szkoła Podstawowa nr5, Lębork NIE
205 Agata Kotlenga Gdańsk 12KM K12 - NIE
206 Katarzyna Busz Gdynia 12KM K15 - NIE
207 Grażyna Piór Gdynia 8,5KM K7 - NIE
208 Kornelia Opara Wicko 8,5KM K1 Szkoła Podstawowa nr5, Lębork TAK
209 Sandra von Bronk lębork 8,5KM K1 Szkoła Podstawowa nr5, Lębork NIE
210 Zuzanna Łukasiewicz lębork 8,5KM K1 Szkoła Podstawowa nr5, Lębork NIE
211 Nikola Pobłocka lębork 8,5KM K1 Szkoła Podstawowa nr5, Lębork NIE
212 Jakub Pieniążek lębork 8,5KM M1 Szkoła Podstawowa nr5, Lębork NIE
213 Kinga Ronszkowska Charbrowo 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
214 Michał Szymichowski Łebieniec 12KM M12 Zespół Szkół w Wicku TAK
215 Iga Chustak Charbrowo 12KM K12 Zespół Szkół w Wicku TAK
216 Błażej Karpus SZCZENURZE 12KM M12 Zespół Szkół w Wicku TAK
217 Litwin Natalia Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
218 Emilia Łagowska Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
219 Agata Kwiatkowska Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
220 Nicole Gajewska Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
221 Julia Apanasewicz Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
222 Jan Mączewski Pruszcz Gdański 8,5KM M2 Zespół Szkół nr 4 NIE
223 Jakub Sztejter Pruszcz Gdański 8,5KM M2 Zespół Szkół nr 4 NIE
224 Weronika Ossowska Pruszcz Gdański 8,5KM K2 Zespół Szkół nr 4 NIE
225 Adam Kazimierczak Pruszcz Gdański NIEPEŁNOSPRAWNY - Zespół Szkół nr 4 NIE
226 Aleksandra Szarzyńska Pruszcz Gdański 8,5KM K4 Zespół Szkół nr 4 NIE
227 Natalia Wrzałka Pruszcz Gdański 8,5KM K4 Zespół Szkół nr 4 NIE
228 Ilona Jabłkowska Łeba 12KM K16 - NIE
229 Zofia Samoilik Pruszcz Gdański 8,5KM K1 Zespół Szkół nr 4 NIE
230 Katarzyna Pietrzak Pruszcz Gdański 8,5KM K6 Zespół Szkół nr 4 NIE
231 Mariola Stasiak Łeba 12KM K16 - TAK
232 Piotr Bartosiewicz Pruszcz Gdański 8,5KM M4 Zespół Szkół nr 4 NIE
233 Katarzyna Filipionek Charbrowo NIEPEŁNOSPRAWNY - Zespół Szkół w Wicku TAK
234 Marianna Klimaszewska Sopot 12KM K16 - NIE
235 Aleksandra Czeczott-Szymańska Charbrowo 8,5KM K5 Orły Wicko TAK
236 Agnieszka Bielecka lębork 8,5KM K2 Szkoła Podstawowa nr5, Lębork NIE
237 Sławomir Gibas Elblag 8,5KM M4 Nordic walking Pasłek NIE
238 Joanna Gibas Elblag 8,5KM K4 - NIE
239 Amelia Wróblewska lębork 8,5KM K1 Szkoła Podstawowa nr5, Lębork NIE
240 Nikola Patelczyk lębork 8,5KM K1 Szkoła Podstawowa nr5, Lębork NIE
241 Paulina Pawlak Gdańsk 8,5KM K3 - NIE
242 Anna Mazurek Wicko 8,5KM K4 Zespół Szkół w Wicku TAK
243 Mateusz Podkowski Pruszcz Gdański 8,5KM M2 Zespół Szkół nr 4 NIE
244 Emilia Gruda-Sławińska lębork 8,5KM K4 Zespół Szkół w Wicku NIE
245 Inga Sławińska lębork 8,5KM K1 Szkoła Podstawowa nr 3 Lębork NIE
246 Nikodem Krężołek Stężyca 8,5KM M1 Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy NIE
247 Iwona Górska lębork 12KM K15 Marzenie NIE
248 Ewa Głombiewska lębork 8,5KM K7 - NIE
249 Alicja Głombiewska Lęborl 8,5KM K4 - NIE
250 Katarzyna Labudda Wejherowo 12KM K14 - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 31
K11 13
K12 37
K13 4
K14 7
K15 16
K16 12
K17 1
K18 0
K2 18
K3 2
K4 8
K5 5
K6 7
K7 3
K8 1
M1 21
M11 7
M12 31
M13 3
M14 1
M15 2
M16 1
M17 0
M18 0
M2 5
M3 1
M4 2
M5 3
M6 2
M7 0
M8 2
Kobiety 168
Mężczyźni 82
Wszyscy 250