Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Gmina Czastary Rozmiar koszulki
1 MATEUSZ GIERAK Kępno - 1 K.S. LENIWIEC NIE XL
2 Aneta Pabiniak Złoczew K40 1 Publiczne Gimnazjum im. A. Ruszkowskiego w Złoczewie NIE S
3 Joanna Smyrek trzcinica K40 - niezrzeszona NIE S
4 JANEK MANDAT Oleśnica M40 - KB Lupus Oleśnica NIE M
5 WIESŁAW PYRA Praszka M40 1 - NIE M
6 ADAM WALACIK Kuźnica Skakawska - - - NIE L
7 Mariusz Strzelczak Zajączki Drugie M40 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE M
8 Grzegorz Baros Rudniki M40 1 FALSTART Rudniki NIE L
9 Grzegorz Grzywna Olesno - - WKB META LUBLINIEC NIE L
10 Bartłomiej Mistygacz Wierzchlas - - KB Florian Zajączki Drugie NIE M
11 Danuta Piskorowska Wrocław - 1 TEAM-LUKS Zórawina-Wrocław NIE S
12 Jan Cieśla Rudniki M40 1 Falstart Rudniki NIE L
13 ANGELIKA PIEKIELNA CZASTARY - - WieRUNszów TAK S
14 Robert Bieda CZASTARY M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK L
15 MARIUSZ SZAFLIK ŁASK M40 - Rajsport Active NIE L
16 Łukasz Bartela Wieruszów - 1 WieRUNszów NIE XL
17 GRZEGORZ STOPAREK Kraszkowice M40 1 WIELUŃ BIEGA NIE L
18 Dariusz Magott wieluń - 1 wybieganie.com NIE L
19 Marek Dudka Parcice M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK XL
20 Damian Orłowski Skomlin M40 1 PMDKiS Victoria Skomlin NIE L
21 Szymon Obalka Sieradz M40 1 Sieradz Biega NIE L
22 Arek Budzyński wieluń M40 1 Wieluń Biega NIE L
23 Adam Bednarz Złoczew - 1 AZS UJ NIE S
24 Małgorzata Walacik Kuźnica Skakawska K40 1 - NIE M
25 Daria Misiak Opojowice - 1 wieluń biega NIE S
26 Roman Marciniak wieluń M40 1 - NIE L
27 Zbigniew Redkiewicz Sieradz - 1 - NIE L
28 Adam Dąbek Pieczyska - 1 - NIE S
29 Damian Szczesny wieluń - 1 Wieluń Biega NIE M
30 Jarosław Włodarczyk Okalew M40 1 WIELUŃ BIEGA NIE S
31 Marek Wróbel ŁASK M40 1 Niezrzeszony NIE XL
32 ANDRZEJ KAWOŃ Namysłów M40 1 - NIE L
33 Mariusz Gaszczak Kepno - - KS LENIWIEC NIE M
34 Paweł Wójcik wieluń - - Olusiowo Handmade Kinga Wójcik NIE L
35 Arek Gęsiak WIELUN - 1 WIELUŃ BIEGA NIE S
36 Michał Bieda CZASTARY - 1 GKS Czastary TAK XL
37 Dariusz Wereszczyński Warszawa M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar NIE M
38 Andrzej Pabiniak Złoczew M40 1 Złoczew NIE S
39 Zdzisław Łytkowski CZASTARY - 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK M
40 Jagoda Bieda CZASTARY - 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK L
41 Przemysław Nawrocki Raczyn M40 1 Odeprzeć Nawałę Nachodźców z Warszawy ;-) NIE M
42 Magdalena Bieda CZASTARY K40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK XL
43 Żaneta Powolna Mirków - - - NIE M
44 MARLENA CYBULSKA CZASTARY - 1 - TAK XL
45 Bartosz Płonka Opole - 1 - NIE M
46 Krzysztof Glapa Bolesławiec - 1 - NIE L
47 Bartosz Horosiewicz Łęka Mroczeńska - 1 KS GEPARD KĘPNO NIE M
48 SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI Kępno - 1 KS LENIWIEC NIE XL
49 Maciej Lewiński CZASTARY M40 1 GKS Czastary TAK L
50 Robert Majchrowski wieluń M40 1 Wieluń Biega NIE L
51 Damian Pabianiak Osjaków - 1 Wieluń Biega NIE M
52 ZDZISŁAWA Baros Rudniki K40 1 FALSTART Rudniki NIE M
53 Krystyna Łytkowska CZASTARY K40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK XL
54 Marcin Grela wieluń - 1 IPA Region Wieluń NIE M
55 Tomasz Lewiński CZASTARY M40 1 XXL TAK L
56 Florentyna Emessaouden Katowice K40 1 - NIE M
57 Zenon Królik Ostrów Wielkopolski M40 1 sam sobie sterem NIE M
58 Agnieszka Lewandowska Józefów K40 1 - TAK L
59 Sebastian Sikora Wieruszów - 1 SS NIE XL
60 Agnieszka Sazon Przywóz - 1 Wieluń Biega NIE S
61 Andrzej Kozłowski Wieruszów - 1 - NIE L
62 Przemysław Przybylski Krzepice - 1 - NIE M
63 Ewa Kmieć CZASTARY - - - TAK S
64 KINGA GIERAK Kępno - 1 - NIE M
65 MARCIN JAREMKO Wieruszów - 1 - NIE M
66 Kacper Żurawa Kępno - - KS LENIWIEC NIE S
67 Robert Zborowski Ostrzeszów M40 1 Aktywny Ostrzeszów NIE S
68 Piotr Malecha Zdziechowice - 1 Rajsport Active NIE M
69 Maciej Świątek Kępno - 1 KS Gepard Kępno NIE M
70 Tobiasz Lis Bolesławiec - 1 geo-team NIE M
71 Marcin Kapuściński Warszawa - 1 PKO BP NIE L
72 Jarosław Woźniak Przedmość - - FALSTART Rudniki NIE M
73 Dawid Smolarkiewicz Wielgie - 1 Wieluń Biega NIE L
74 Edyta Majchrowska wieluń K40 1 Wieluń Biega NIE L
75 Rafał Lemanik wieluń - - TrenerBiegu.pl/ Wybieganie.com NIE M
76 Dominik Cieślak Biała - 1 - NIE S
77 Edyta Młynarczyk Rudniki - 1 Falstart Rudniki NIE S
78 Bogusz Dworak Warszawa M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar NIE S
79 Larysa Duniec Warszawa - 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar NIE S
80 Jacek Grzana Parcice M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK L
81 Sebastian Olejnik wieluń - 1 - NIE L
82 PATRYCJA PASZKOWSKA Sieradz - - Sieradzbiega NIE S
83 Magdalena Włodarczyk Okalew K40 1 - NIE L
84 Piotr Goździk Łódź - 1 Razem Trenujemy Sport NIE M
85 Andrzej Lewandowski Józefów M40 1 - TAK L
86 Diana Przybylska Kępno - - - NIE M
87 Paulina Panek Wrocław - 1 - NIE S
88 Monika Ignasiak Załęcze Wielkie - 1 - NIE S
89 Mateusz Młynarczyk Żytniow - 1 - NIE L
90 BRONISŁAW SZAŁKOPLAS Wroclaw M40 1 - NIE L
91 Marcin Demkowski Wrocław - 1 - NIE L
92 Ireneusz Mordalski Działoszyn M40 1 - NIE XL
93 Adam Liszewski BEŁCHATÓW - 1 Shakur NIE L
94 Paweł Udała Opatów M40 1 --- NIE XL
95 Marek Sekieta Pabianice M40 1 - NIE M
96 ryszard szewczyk Działoszyn M40 1 - NIE L
97 Andrzej Łytkowski CZASTARY M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK XL
98 Magdalena Miłosz Sieradz K40 1 - NIE S
99 Mariusz Zapłotny CZASTARY - 1 - TAK XXL
100 Sylwester Pochroń Mokrsko - 1 TPCZ NIE M
101 Weronika Kuźnik Ostrówek - 1 - NIE S
102 Wojciech KŁOS Opole - 1 FizjoFits Team NIE L
103 Mariusz Chrzan Oleśnica M40 - PENNY GONDEK TEAM NIE L
104 Paulina Trzeciak Wyszanów - 1 - NIE S
105 Marcin Pochroń Mokrsko - 1 WieRUNszów NIE M
106 Katarzyna Pochroń Mokrsko - 1 - NIE S
107 Katarzyna Bomba Łódź - - - NIE S
108 Łukasz Dawid Kępno - 1 - NIE M
109 Mateusz Stefański Opole - 1 Basen NWK NIE XL
110 Piotr Olejnik Opole - 1 Odra Opole NIE XL
111 Katarzyna Adaszyńska- Kłos Opole - 1 FizjoFitsTeam NIE S
112 Arkadiusz Przebierała Ruda - 1 - NIE L
113 Michał Skąpski Łęka Opatowska - 1 - NIE M
114 Joanna Skąpska Słupia pod Kępnem - 1 - NIE M
115 Kacper Skąpski Słupia pod Kępnem - 1 - NIE M
116 Piotr Kwaśnicki Wołczyn - 1 Wołczyn biega NIE L
117 Katarzyna Knetki Rudniki - 1 Falstart Rudniki NIE S
118 Wacław Żbikowski kowalówka M40 1 - NIE L
119 Roch wieczorek Pątnów M40 1 - NIE L
120 Pioty Rudnik Wieruszów - 1 UMLKS START NIE L
121 Jarosław Grabowski Biskupice koło Radłowa - - KB Florian Zajączki Drugie NIE L


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K40 11
M40 36
Kobiety 33
Mężczyźni 88
Wszyscy 121