Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Jestem mieszkańcem Gminy Bardo Team
1 Damian Nowicki M Bardo GIGA Giga M TAK -
2 Tomasz Mach M Wałbrzych GIGA Giga M NIE -
3 Tomek Zając M ultimasport.pl TIMING GIGA Giga M TAK ultimasport.pl TIMING
4 Piotr Frydryk M Kudowa Zdrój GIGA Giga M NIE Cyklon Proal Team
5 Mikołaj Dziewa M Bardo GIGA Giga M TAK KTM Racing Team
6 Dariusz Młotek M Przyłęk GIGA Giga M TAK Jadę dla swojej Żaby :))
7 Konrad Gawryjołek M Ząbkowice Śląskie GIGA Giga M NIE SGR Srebrna Góra
8 Witold Kapłon M Polanica Zdrój GIGA Giga M NIE Maxxis Wąs-sport UKS centrum Nowa Ruda
9 Dawid Markiel M Srebrna Góra GIGA Giga M NIE SGR Srebrna Góra
10 Arek Błachut M Ząbkowice Śląskie GIGA Giga M NIE Dobry Rower
11 Marcin Górski M Jemna GIGA Giga M NIE SGR Srebrna Góra
12 Zbigniew Maślanka M 5 GIGA Giga M NIE -
13 Łukasz Czemarmazowicz M Stary Wielisław GIGA Giga M NIE Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
14 Łukasz Michalczyk M Wałbrzych GIGA Giga M NIE Maka Paka Team :p
15 Radosław Opiłka M Dzierżoniów GIGA Giga M NIE dzierżoniów
16 Łukasz Krawczyk M Dzierżoniów GIGA Giga M NIE DDZ
17 ROBERT DUŁAWA M głuszyca GIGA Giga M NIE elastotech MTB team
18 Marcin Duszak M Jelcz-Laskowice GIGA Giga M NIE Duszi Team
19 Robert Bachmatiuk M głuszyca GIGA Giga M NIE sklep rowerowy bike finger
20 Artur Pawlaczek M Bielawa GIGA Giga M NIE Dream-Bike.pl Bielawa
21 Karol Kupczak M Złoty Stok GIGA Giga M NIE Ckip Złoty Stok
22 KRZYSZTOF KUPIEC M Bielawa GIGA Giga M NIE -
23 Aneta Imielska K Smolec GIGA GIGA K NIE MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
24 Kacper Gacek M Kamieniec Zbkowicki GIGA Giga M NIE UKS Kusy Bardo
25 Magdalena Trędak K Bardo GIGA GIGA K TAK UKS KUSY Bardo
26 Jan Trędak M Bardo GIGA Giga M TAK UKS KUSY Bardo
27 Szymon Krzysztofczyk M Srebrna Góra GIGA Giga M NIE SGR Srebrna Góra
28 Przemysław Tyczyński M Miłoszyce GIGA Giga M NIE -
29 Łukasz Litowiński M Brzezinki GIGA Giga M NIE -
30 Tomasz Jakubiec M Strzelin GIGA Giga M NIE STS EXTREME
31 Piotr Krasuski M Wrocław GIGA Giga M NIE Ostra Gora
32 Kinga Wyrzucka K Ostroszowice GIGA GIGA K NIE MTB VOTUM Team Wrocław
33 Marcin Kuczyński M Polanica-Zdrój GIGA Giga M NIE Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
34 Julen Elguea M Wrocław GIGA Giga M NIE Daleko jeszcze?
35 Piotr Cholewa M Jelcz-Laskowice GIGA Giga M NIE Fosalamandra MTB Team
36 Maciej Wiekiera M Oława GIGA Giga M NIE FOSALAMANDRA MTB TEAM
37 Andrzej Reczuch M Wrocław GIGA Giga M NIE Biegamy we Wrocławiu
38 Jacek Bereżnicki M Oława GIGA Giga M NIE Welda Omega Team
39 paweł grabczyk M Wrocław GIGA Giga M NIE -
40 Grzegorz Firlit M Wrocław GIGA Giga M NIE -
41 Marcin Skoczeń M Bardo GIGA Giga M TAK -
42 Rafał JANKOWSKI M Smolec GIGA Giga M NIE TOYOTA NOWAKOWSKI
43 Monika Strychar K Wrocław GIGA GIGA K NIE -
44 Grzegorz Strychar M Wrocław GIGA Giga M NIE -
45 Sebastian Horodecki M Ścinawka Średnia GIGA Giga M NIE -
46 Arkadiusz Kuna M Wrocław GIGA Giga M NIE Polska na Rowery
47 Krzysztof Paluszek M głuszyca GIGA Giga M NIE Sklep Rowerowy Bike -Finger Wałbrzych
48 Marcin Makowski M Wałbrzych GIGA Giga M NIE -
49 Przemek Wójtowicz M Kłodzko GIGA Giga M NIE -
50 Łukasz Olma M Jaszkowa Dolna GIGA Giga M NIE Maxxis Wąs-sport UKS centrum Nowa Ruda
51 SŁAWOMIR ZAWADZKI M WOLANY GIGA Giga M NIE -
52 Krystian Kwaśny M Strzelin GIGA Giga M NIE STS EXTREME
53 Marek Wydmuch M Bardo GIGA Giga M TAK SGR Srebrna Góra
54 KAROL LIGĘZA M Kowary GIGA Giga M NIE VERGE
55 KAMIL SMOLIŃSKI M Jelenia Góra GIGA Giga M NIE VERGE
56 Paweł Biczysko M Wrocław GIGA Giga M NIE NSN Cycling Team
57 Michał Basiński M Wrocław GIGA Giga M NIE bass-spido
58 Krzysztof Kubicki M Ząbkowice Śląskie GIGA Giga M NIE DOBRY ROWER
59 Marcin Mańczak M Nowa Ruda GIGA Giga M NIE -
60 Paweł Chojnacki M Bielawa GIGA Giga M NIE -
61 Maciej Dobosz M Ząbkowice Śląskie GIGA Giga M NIE Trójnóg Team
62 Piotr Szpila M Ponikwa GIGA Giga M NIE -
63 Andrzej Prus M CHWAŁOWICE GIGA Giga M NIE SGR Srebrna Góra

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Jestem mieszkańcem Gminy Bardo Team
1 Emek Kurasiński M Nowa Ruda MEGA MEGA M NIE SGR Srebrna Góra
2 Marcin Kuler M Wrocław MEGA MEGA M NIE -
3 Andrzej Szałapata M Ciepłowody MEGA MEGA M NIE SGR SREBRNA GÓRA
4 Katarzyna Białowąs K Strzelin MEGA MEGA K NIE -
5 Jakub Błaźniak M Ząbkowice Śląskie MEGA MEGA M NIE -
6 Paweł Rozdolski M Jelcz-Laskowice MEGA MEGA M NIE UKS MOTO Jelcz-Laskowice
7 Dorota Janusz K Wrocław MEGA MEGA K NIE -
8 Patryk Marcinowski M Kłodzko MEGA MEGA M NIE Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
9 Waldemar Kulaszewicz M Walim MEGA MEGA M NIE MTB Walim
10 Adam Firlej M Walim MEGA MEGA M NIE MTB Walim
11 Marcin Kulaszewicz M Walim MEGA MEGA M NIE MTB Walim
12 Joanna Ceglarek K Zagórze Śląskie MEGA MEGA K NIE MTB Walim
13 Piotr Macek M Bardo MEGA MEGA M TAK UKS Kusy Bardo
14 Michał Grzeszczak M Wrocław MEGA MEGA M NIE -
15 Dariusz Macek M Bardo MEGA MEGA M TAK UKS KUSY BARDO
16 Aneta Imielska K Smolec MEGA MEGA K NIE MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
17 Dominika Waraczewska K Bardo MEGA MEGA K TAK UKS KUSY
18 Damian Waraczewski M Bardo MEGA MEGA M TAK UKS KUSY
19 Sławomir Węgrzyn M Bardo MEGA MEGA K TAK UKS KUSY 1
20 Sławomir Węgrzyn M Bardo MEGA MEGA M TAK UKS KUSY 2
21 Ryszard Duszak M Jelcz-Laskowice MEGA MEGA M TAK Duszi Team
22 Sylwester Molski M głuszyca MEGA MEGA M NIE Byle do mety
23 Anna Dańkowska K Wrocław MEGA MEGA K NIE SPORTSTORE.pl
24 Adrian Ferenc M Przyłek MEGA MEGA M TAK uks kusy bardo
25 marco fontana M Złoty Stok MEGA MEGA M NIE specialized
26 Marek Nowakowski M Przeworno MEGA MEGA M NIE -
27 Krzysztof Szary M Wałbrzych MEGA MEGA M NIE -
28 Grzegorz Wąsowicz M 48- MEGA MEGA M NIE "Szprycha"
29 Marcin Furtak M gesiniec MEGA MEGA M NIE -
30 Władek Nowicki M Kłodzko MEGA MEGA M NIE -
31 HENRYK ALCHIMOWICZ M Złoty Stok MEGA MEGA M NIE KTM RACING TEAM ZLOTY STOK
32 Eryk Kleszewski M Biały Kościół MEGA MEGA M NIE MTB Świteź Wiązów
33 Michał Słowik M Polanica-Zdrój MEGA MEGA M NIE -
34 Ryszard Maślak M Opolnica MEGA MEGA M TAK UKS KUSY Bardo
35 Sławomir Kińczyk M Oława MEGA MEGA M NIE KIN-SPAW
36 Paweł Garczyk M Oborniki Śląskie MEGA MEGA M NIE OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE
37 Jakub Jakimiuk M Wrocław MEGA MEGA M NIE -
38 Katarzyna Białowąs K Strzelin MEGA MEGA K NIE sklep rowerowy bike finger
39 Mateusz Łazarowicz M Kłodzko MEGA MEGA M NIE Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
40 Marcin Zawada M Przyłęk MEGA MEGA M TAK -
41 Grzegorz Alchimowicz M Złoty Stok MEGA MEGA M NIE KTM Racing Team Zloty Stok
42 PIOTR PADUCH M Wałbrzych MEGA MEGA M NIE SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
43 JAN PADUCH M Wałbrzych MEGA MEGA M NIE SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
44 Michał Kowalski M Wiązów MEGA MEGA M NIE MTB ŚWITEŹ WIĄZÓW
45 Janusz Wojciechowski M Bardo MEGA MEGA M TAK -
46 Mariusz Bartnik M Przyłęk MEGA MEGA M TAK -
47 Piotr Urbaniak M Przyłęk MEGA MEGA M TAK Fire Brigade Poland
48 Marcin Dragon M Wrocław MEGA MEGA M NIE AZS UP MTB TEAM
49 Yaroslav Komotskiy M TRZEBNICA MEGA MEGA M NIE AZS UP MTB TEAM

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Jestem mieszkańcem Gminy Bardo Team
1 oskar natołoczny M Polanica Zdrój MINI MINI M NIE wąs sport maxxis
2 Wiktor Waraczewski M Bardo MINI MINI M TAK UKS KUSY
3 Maciej Węgrzyn M Bardo MINI MINI M TAK UKS KUSY
4 Anna Dańkowska K Wrocław MINI MINI M NIE MITUTOYO DEMA PWR
5 Natalia Dańkowska K Wrocław MINI MINI K NIE SPORTSTORE.pl
6 Antek Muryj M Nowa Ruda MINI MINI M NIE UKS CENTRUM Nowa Ruda
7 Sebastian Leśków M Bardo MINI MINI M TAK UKS Kusy Bardo
8 Karolina Leśków K Bardo MINI MINI K TAK UKS Kusy Bardo
9 Paula Bernaczek K Bardo MINI MINI K TAK Uks Kusy Bardo
10 Sylwia Chuda K Jelcz-Laskowice MINI MINI K NIE -
11 Joanna Horodecka K Ścinawka Średnia MINI MINI K NIE -
12 Mariusz Łazanowski M głuszyca MINI MINI M NIE Strefa MTB Głuszyca
13 Mariusz Łazanowski M głuszyca MINI MINI M NIE Strefa MTB Głuszyca
14 Damian Śliwiński M Dzbanów MINI MINI M TAK UKS KUSY BARDO 1
15 Natalia Nowicka K Bardo MINI MINI K TAK UKS Kusy Bardo
16 Iwo Basiński M wroclaw MINI MINI K NIE Bass-spido
17 Aleksander Basiński M Wrocław MINI MINI M NIE bass-spido
18 Iwo Basińska M Wrocław MINI MINI M NIE bass-spido
19 Natalia Dańkowska K Wrocław MINI MINI K NIE SPORTSTORE.pl


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
GIGA K 4
Giga M 59
MEGA K 8
MEGA M 41
MIMI K1 0
MINI K 8
MINI K2 0
MINI K3 0
MINI K4 0
MINI M 11
MINI M1 0
MINI M2 0
MINI M3 0
MINI M4 0
Kobiety 19
Mężczyźni 112
Wszyscy 131