Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Gmina Goleniów Rozmiar koszulki
1 Anita Andryszczyk police 10KM - 1 - NIE -
2 Marcin Aszkiłowicz Warzymice 10KM - 1 ZAPP Warzymice NIE S
3 Zbigniew Banasiewicz Stargard Szczecinski 10KM - 1 - NIE L
4 Agata Banucha Szczecin 10KM - 1 Wieczorne Bieganie W SZCZECINIE NIE S
5 Tomasz Bąk Goleniów 10KM - 1 Orły Goleniów TAK M
6 Paulina Bielańska Stargard 10KM - 1 Drużyna Szpiku NIE -
7 Mirek Bielański Stargard 10KM - 1 Drużyna Szpiku NIE -
8 Karolina Borowska Pucice 10KM - 1 - TAK L
9 Joanna Bzdawka Świnoujście 10KM - 1 - NIE L
10 Ireneusz Charlej Mierzyn 10KM - 1 - NIE -
11 Andżelika Chorążewska Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK -
12 Sebastian Chorążewski Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Gielniów TAK -
13 Elżbieta CHROBOCIŃSKA Szczecin 10KM - 1 - NIE -
14 Daniel CHROBOCIŃSKI Szczecin 10KM - 1 - NIE -
15 Marek Chudzia Szczecin 10KM - 1 - NIE -
16 Dariusz Ciepiela Szczecin 10KM - 1 Biegohollica NIE L
17 Beata Cieśla Goleniów 10KM - 1 Biuro Rachunkowe K&C TAK -
18 Tomasz Czapla Szczecin 10KM - 1 - NIE L
19 Krzysztof Czerwiński Goleniów 10KM - 1 niezrzeszony TAK -
20 Karolina Dąbrowska Szczecin 10KM - 1 - NIE -
21 Mariusz Deberny Policko 10KM - 1 - NIE -
22 Ewelina Demkowicz Skoszewo 10KM - 1 - NIE S
23 Mateusz Dobrowolski Goleniów 10KM - 1 szweje TAK -
24 Agnieszka Doleżek Szczecin 10KM - 1 - NIE S
25 Robert Duchowski Gryfino 10KM - 1 100% Ekipa Gryfino NIE M
26 Ewelina Duda-Religa Szczecin 10KM - 1 OZKB NIE -
27 Paulina Dudaronek Szczecin 10KM - 1 - NIE -
28 Dawid Durkowski Szczecin 10KM - 1 - NIE -
29 Sławek Durman Stargard 10KM - 1 szweje NIE -
30 Artur Florczak Kołbacz 10KM - 1 - NIE L
31 Paulina Grabowska Szczecin 10KM - 1 - NIE S
32 KONRAD GRUDOWSKI Szczecin 10KM - 1 Puszczyk Bukowy NIE M
33 Wacław GRUŻEWSKI Stargard 10KM - 1 Ja się nie ścigam NIE -
34 SEBASTIAN GRZESZCZYK Szczecin 10KM - 1 Szczecin NIE XL
35 Marcin GUZIKIEWICZ Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK -
36 Justyna Hałka Łobez 10KM - 1 - NIE M
37 Arkadiusz Hałka Łobez 10KM - 1 - NIE L
38 DIANA HETMAŃSKA police 10KM - 1 LoveLasy NIE -
39 Arek Hetmański police 10KM - 1 LoveLasy NIE -
40 Leszek Holynski Przecław 10KM - 1 Wieczorne bieganie w Szczecinie NIE -
41 Jan Jakubowski Szczecin 10KM - 1 Szczecin Grupa -Bukowo NIE M
42 Sandra Jarosławska Goleniów 10KM - 1 Sterna Tim TAK -
43 Jowita Jarosławska Szczecin 10KM - 1 - NIE -
44 Artur Jarosz Szczecin 10KM - 1 - NIE XL
45 Aleksandra Jarosz Szczecin 10KM - 1 TTS NIE S
46 Przemysław Jarosz Szczecin 10KM - 1 TTS NIE M
47 Jarosław Jesionka Nowogard 10KM - 1 - NIE S
48 Seweryn Kacprzak Goleniów 10KM - 1 - TAK M
49 Michał Kalinowski Stara dąbrowa 10KM - 1 WKB Bielkowo NIE -
50 MAŁGORZATA KĘSKA-PLĄSEK police 10KM - 1 LoveLasy NIE L
51 Katarzyna Klimecka Goleniów 10KM - 1 Biuro Rachunkowe K&C TAK -
52 Natalia Kłosowska Szczecin 10KM - 1 - NIE M
53 Seweryn Kłosowski Szczecin 10KM - 1 - NIE -
54 Piotr Knieć Goleniów 10KM - 1 Be active and help TAK S
55 Łukasz Kopacz Szczecin 10KM - 1 - NIE L
56 Robert KOPCEWICZ Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK -
57 Henryk Kopcewicz Goleniów 10KM - 1 Crown Goleniów TAK L
58 Mateusz Kosiński Szczecin 10KM - 1 Drużyna Szpiku NIE -
59 Tomasz Kotowicz Szczecin 10KM - 1 Skrzywieni Goście NIE -
60 Iwona Kozanecka Szczecin 10KM - 1 Grupa Szczecin-Bukowo NIE M
61 Piotr Krause Goleniów 10KM - 1 - TAK L
62 ireneusz kubiaczyk Mosty 10KM - 1 - TAK S
63 Karolina Kubicka Nowogard 10KM - 1 Drużyna Szpiku NIE -
64 Magda Kujawska Szczecin 10KM - 1 - NIE L
65 Tomasz Kuźmicz Dołuje 10KM - 1 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus NIE L
66 Katarzyna Kuźmicz Dołuje 10KM - 1 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus NIE S
67 Janek Kwintal Krępsko 10KM - 1 - TAK -
68 Koralia LABUDA Żarnowo 10KM - 1 - NIE S
69 Piotr Lewandowski police 10KM - 1 SKB Dzik NIE -
70 Robert Ling Goleniów 10KM - 1 - TAK -
71 Sebastian Lipertowicz police 10KM - 1 - NIE -
72 Łukasz Lipski Szczecin 10KM - 1 Biegohollica NIE L
73 Madga Maciaszczyk Jarosławki 10KM - 1 - NIE M
74 Jolanta Maciejewska Goleniów 10KM - 1 BIURO RACHUNKOWE K&C TAK S
75 ANETA MACKOWICZ Szczecin 10KM - 1 REHABILITACJA WOMP SZCZECIN NIE -
76 Anna Madej Szczecin 10KM - 1 - NIE S
77 KRZYSZTOF MADERA chojna 10KM - 1 ACTIVE CHOJNA NIE M
78 Marcin Malinowski Goleniów 10KM - 1 Maruder TAK L
79 Karolina Małecka Szczecin 10KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE -
80 Michal Marszal Szczecin 10KM - 1 - NIE -
81 Łukasz Martyniak Gryfino 10KM - 1 Wieczorne Bieganie w Gryfinie NIE -
82 Andrzej Maruszczak Szczecin 10KM - 1 - NIE -
83 Maciej Mataj Gryfino 10KM - 1 100%Ekipa Gryfino NIE L
84 Grzegorz Mazurek Moracz 10KM - 1 - NIE XL
85 Magdalena MIKIEWICZ Swinoujscie 10KM - 1 - NIE S
86 DARIA MIZIELINSKA Szczecin 10KM - 1 Szczecin NIE -
87 Darek Motyka Goleniów 10KM - 1 Maruder TAK L
88 Monika Murawska Świnoujście 10KM - 1 - NIE -
89 Ela Musiał Wysoka kamieńska 10KM - 1 - NIE S
90 Adam Neryng Szczecin 10KM - 1 - NIE XL
91 Magda Niewiadomska Warzymice 10KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE -
92 Daniel Nowak Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK -
93 Klaudia Nowak Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK S
94 Przemysław Oleksiuk Gryfino 10KM - 1 - NIE S
95 Julita Olesińska Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK -
96 Sebastian Osetek Gryfino 10KM - 1 Sebastian Osetek NIE -
97 Joanna Paczyńska Wysoka Kamieńsks 10KM - 1 - NIE S
98 Tomasz Pakuła Goleniów 10KM - 1 Pan Brokuł Team TAK M
99 Sławomir Pietruszka Szczecin 10KM - 1 BBL Szczecin NIE M
100 Teresa Pilecka Szczecin 10KM - 1 - NIE S
101 Robert Pilecki Szczecin 10KM - 1 - NIE M
102 Sylwester Pląsek police 10KM - 1 LoveLasy NIE L
103 KAROLINA POSACKA Nowogard 10KM - 1 Endorfina NIE -
104 Michał Przybysz Maszewo 10KM - 1 Gwiezdna Flota NIE -
105 Paweł Racinowski Gryfino 10KM - 1 - NIE -
106 Anna Radoła-Gurgul Goleniów 10KM - 1 - TAK L
107 Radek Radożycki Szczecin 10KM - 1 - NIE L
108 Wojciech Radzki Goleniów 10KM - 1 - TAK M
109 Magdalena Rogala Nowogard 10KM - 1 wkurw_team NIE S
110 Adrian Rogala Nowogard 10KM - 1 Żona mi kazała NIE L
111 Mateusz Rojewski Szczecin 10KM - 1 - NIE -
112 Artur RUMISTRZEWICZ Świnoujście 10KM - 1 - NIE -
113 Robert Rumistrzewicz Świnoujście 10KM - 1 KMP NIE M
114 Mariusz Rybski Szczecin 10KM - 1 - NIE -
115 Magdalena Sapikowska Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK S
116 Justyna Siadak Kołbaskowo 10KM - 1 - NIE -
117 Krzysztof Sowa Szczecin 10KM - 1 Hot-Point.pl NIE -
118 Agnieszka Sowa Gryfino 10KM - 1 Drużyna Szpiku NIE -
119 Ewa Szatanek Szczecin 10KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE -
120 Tomasz Szkatulski Darłowo 10KM - 1 Runnerswalde Darłowo NIE -
121 Dariusz Szłapka Świnoujście 10KM - 1 - NIE -
122 Helena Szulc police 10KM - 1 SMT Szczecin NIE S
123 Anna Szymańska Goleniów 10KM - 1 Hanza Goleniów TAK S
124 Joanna Świst Gryfino 10KM - 1 Running Queen/Drużyna Szpiku NIE -
125 Marta Tokarczyk Szczecin 10KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE -
126 Kamil Twarogal Szczecin 10KM - 1 - NIE XL
127 Alina Twarowska Szczecin 10KM - 1 TT Szczecin NIE S
128 Jakub Tymul Szczecin 10KM - 1 Hawajskie rekiny NIE M
129 Tomasz Ułanowicz Szczecin 10KM - 1 - NIE L
130 Katarzyna Ułanowicz Szczecin 10KM - 1 - NIE S
131 Arkadiusz Warchalowski Dobra Szczecinska 10KM - 1 - NIE -
132 Maciej Warmiński Goleniów 10KM - 1 - TAK XL
133 Katarzyna Wasylów Szczecin 10KM - 1 Wieczorne bieganie w Szczecinie NIE -
134 Tomasz WERESZCZYŃSKI Przecław 10KM - 1 12 BZ NIE XXL
135 Ania Widuch Szczecin 10KM - 1 - NIE -
136 Bartłomiej Wiśniewski Szczecin 10KM - 1 Biegam dla Poli NIE L
137 Marcin Wojciechowski Szczecin 10KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE M
138 DARIUSZ WOLIŃSKI Szczecin 10KM - 1 - NIE L
139 Piotr Woźniak Goleniów 10KM - 1 - TAK L
140 Krzysztof Wróblewski Szczecin 10KM - 1 Ziomki z jednej łąki NIE M
141 MARIUSZ ZALEWSKI STRZELCE KRAJEŃSKIE 10KM - 1 - NIE L
142 DAWID ZAREMBSKI Resko 10KM - 1 - NIE -
143 Katarzyna Zgraja Świnoujście 10KM - 1 - NIE M
144 Jarosław Żyrek Przybiernów 10KM - 1 - NIE -
145 Barbara Żywicka Wołczkowo 10KM - 1 - NIE -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Gmina Goleniów Rozmiar koszulki
1 Dariusz Andrzejczak Rekowo 5KM - 1 - NIE XL
2 Kacper Babicki Stargard 5KM - 1 - NIE M
3 Tomasz Banach Szczecin 5KM - 1 - TAK L
4 Malgorzata Bartkiewicz Szczecin 5KM - 1 - NIE -
5 Joanna Bęben Goleniów 5KM - 1 BIEGNĘ DLA EMILA TAK L
6 Dorota Bielańska Stargard 5KM - 1 Drużyna Szpiku NIE -
7 Marcin Błoński Goleniów 5KM - 1 FAYMONVILLE TO THE MAX TAK M
8 Łukasz Bogusław Wałcz 5KM - 1 - NIE M
9 Karolina Borkowska Szczecin 5KM - 1 AblaAlabla NIE S
10 Monika Borkowska Stargard 5KM - 1 - NIE -
11 Andrzej Borkowski Stargard 5KM - 1 - NIE L
12 Agata Brzuszkiewicz Goleniów 5KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK S
13 Mariola Buczkowska -Słomka Wierzchowo 5KM - 1 - NIE M
14 Hanna Chłapowska Szczecin 5KM - 1 - NIE -
15 Jacek Chłapowski Szczecin 5KM - 1 - NIE -
16 Elżbieta Cichocka police 5KM - 1 - NIE M
17 Irena Czaplicka-Bednarz Kościno 5KM - 1 - NIE -
18 Jerry Dobosz Szczecin 5KM - 1 AblaAlabla NIE M
19 Rafał Gapiński Szczecin 5KM - 1 ProGdar Marathon Team NIE -
20 Krzysztof Garbacz Goleniów 5KM - 1 - TAK M
21 Aneta Glądała Goleniów 5KM - 1 Be active and help TAK -
22 Magda Grot Goleniow 5KM - 1 - TAK -
23 Bartłomiej Gwardiak Goleniów 5KM - 1 PRIME CARGO POLAND TAK -
24 Laura Hoffmann Goleniów 5KM - 1 - TAK L
25 KUBA IZMAJŁOWICZ Stargard 5KM - 1 - NIE L
26 Tomasz Jabłoński Czarna Łąka 5KM - 1 - TAK S
27 Agata Jadczyszyn Szczecin 5KM - 1 - NIE M
28 Paulina Janicka Szczecin 5KM - 1 - NIE -
29 Natalia Jasińska Szczecin 5KM - 1 - NIE -
30 Justyna Jaz chojna 5KM - 1 Active Chojna NIE S
31 Aneta Jaz chojna 5KM - 1 Active Chojna NIE S
32 Jakub Kaczmarek Stargard 5KM - 1 STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM NIE -
33 Anna Kania-Jesionka Nowogard 5KM - 1 - NIE M
34 Marcin Kasperowicz Kurów 5KM - 1 - NIE -
35 Aleksandra Kasperowicz Kurów 5KM - 1 Vege Runners NIE -
36 Michał Kazanowski Przybiernów 5KM - 1 Biegnę dla Emila NIE L
37 Anna Kieliszek Szczecin 5KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE -
38 Dorota Klages Mosty 5KM - 1 - TAK S
39 Krzysztof Kleparski Goleniów 5KM - 1 - TAK -
40 Michał Klimecki Goleniów 5KM - 1 Biuro Rachunkowe K&C TAK M
41 Roksana Kowalska Gryfino 5KM - 1 Wieczorne Bieganie w Gryfinie NIE -
42 Weronika Kozłowska Komarowo 5KM - 1 BE ACTIVE AND HELP TAK M
43 Paulina Kozłowska Nowogard 5KM - 1 Za-biegane Babeczki Nowogard NIE S
44 Jolanta Krajcer Goleniów 5KM - 1 - TAK S
45 Monika Kruczek Pyrzyce 5KM - 1 - NIE S
46 Małgorzata Kruczek Pyrzyce 5KM - 1 - NIE XL
47 Robert Krupowicz Stawno 5KM - 1 - TAK M
48 Katarzyna Kubicka Nowogard 5KM - 1 - NIE S
49 Błażej Kubicki Nowogard 5KM - 1 - NIE L
50 Agnieszka Kulinicz Goleniów 5KM - 1 - TAK S
51 Krzysztof Kuszyk Goleniów 5KM - 1 - TAK -
52 Mateusz Leśniak Choszczno 5KM - 1 Choszczeńska 10 NIE M
53 Janusz Lewandowski Szczecin 5KM - 1 Wieczorne Bieganie NIE -
54 Joanna Łaszkiewicz Goleniów 5KM - 1 - TAK S
55 Robert Łodyga Stargard 5KM - 1 - NIE L
56 JOANNA ŁODYGA Stargard 5KM - 1 - NIE M
57 Daniel Ługowski Czarnogłowy 5KM - 1 Biegnę dla Emila NIE XL
58 Anna Maj Szczecin 5KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE -
59 Edyta Małkowska Ińsko 5KM - 1 - NIE M
60 Małgorzata Markowska Szczecin 5KM - 1 Wieczorne bieganie w Szczecinie NIE S
61 Milena Michałuszko Nowogard 5KM - 1 - NIE M
62 Arkadiusz MINKO Szczecin 5KM - 1 - NIE M
63 Natalia Misztal Maszewo 5KM - 1 Flota Maszewo TAK -
64 Anna Mroczek Pyrzyce 5KM - 1 - NIE M
65 AGNIESZKA MŚCICHOWSKA Goleniów 5KM - 1 - TAK -
66 Monika Musialska Goleniów 5KM - 1 be active and help TAK L
67 Jarosław Musialski Goleniów 5KM - 1 Be active and help TAK L
68 Bartek Musiał Wysoka kamieńska 5KM - 1 OSP Wysoka Kamieńska NIE XL
69 Agnieszka Odzioba Goleniów 5KM - 1 - TAK -
70 Karolina Owczarz Barlinek 5KM - 1 - NIE S
71 Krystyna Owczarz Barlinek 5KM - 1 - NIE S
72 Bartosz Pawlicki Marszewo 5KM - 1 K3 Meble TAK M
73 Monika Pierzchała Szczytna 5KM - 1 - NIE M
74 Franciszek Pietras Świnoujście 5KM - 1 Rozbiegani Wyspiarze NIE M
75 Anita Pietras Świnoujście 5KM - 1 Rozbiegani wyspiarze NIE -
76 Agnieszka PIĘTAK Szczecin 5KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE -
77 Beata Piotrowska Goleniów 5KM - 1 Be active and help TAK L
78 Julia Rachuba Przemocze 5KM - 1 Flota Maszewo NIE -
79 Magdalena Ratajczak Słubice 5KM - 1 - NIE -
80 Justyna Ratkiewicz Goleniów 5KM - 1 BE ACTIVE AND HELP TAK -
81 Mariusz Ratkiewicz Goleniów 5KM - 1 BE ACTIVE AND HELP TAK -
82 Katarzyna Rojek Szczecin 5KM - 1 Skrzywieni Goście NIE -
83 Damian SAMSON Szczecin 5KM - 1 - NIE L
84 Ewa Sell Goleniów 5KM - 1 BE ACTIVE AND HELP TAK S
85 Anna Sidorowicz Szczecin 5KM - 1 Szczecin Kijewo NIE -
86 Jarek SIWEK Szczecin 5KM - 1 - NIE M
87 Maciej Słomka Wierzchowo 5KM - 1 - NIE L
88 Andrzej Stachowski Szczecin 5KM - 1 - NIE -
89 Małgorzata Stanek Dzwonowo 5KM - 1 - NIE -
90 JOANNA STUDENNA Gryfino 5KM - 1 Wieczorne Bieganie w Gryfinie NIE M
91 Natalia Szafran Nowogard 5KM - 1 Endorfina NIE -
92 Kamila Szaruga Gryfino 5KM - 1 Wieczorne Bieganie w Gryfinie NIE S
93 Gracjan Szczęsny Choszczno 5KM - 1 - NIE M
94 Wioletta Szłapka Świnoujście 5KM - 1 - NIE -
95 Kasia SZYMAŃSKA Szczecin 5KM - 1 - NIE -
96 Karolina Tylmanowska Nowogard 5KM - 1 Endorfina Nowogard NIE -
97 Pulina Waluś Goleniów 5KM - 1 Biegnę dla Emila TAK S
98 Kamil Wasielewski Szczecin 5KM - 1 - NIE XL
99 Łukasz Wierzbicki Szczecin 5KM - 1 Wierzba Running Team NIE M
100 Magdalena Więsko Choszczno 5KM - 1 - NIE -
101 Justyna WIlk Osina 5KM - 1 - TAK -
102 Alicja Wiśniewska Szczecin 5KM - 1 Biegam dla Poli NIE M
103 Paweł Włodarczyk Goleniów 5KM - 1 Be active and help TAK L
104 Rafał Wypych Gryfino 5KM - 1 Wieczorne Bieganie w Gryfinie NIE M
105 Agata Wyroślak Stargard 5KM - 1 - NIE -
106 Katarzyna Zacharska Szczecin 5KM - 1 - NIE L
107 Marzena Zadróżna Nowogard 5KM - 1 - TAK XXL
108 Wioleta Zając Goleniów 5KM - 1 Biegnę dla Emila TAK S
109 Aleksandra Zapartek Szczecin 5KM - 1 - NIE M
110 Sandra Zielazek Gryfino 5KM - 1 Wieczorne Bieganie w Gryfinie NIE M
111 MAJA ZIELONKA Goleniów 5KM - 1 Rozbiegany Goleniow TAK M
112 Norbert ZIĘBA Człopa 5KM - 1 MNCNE NIE L
113 Anetta Ziomecka Gdańsk 5KM - 1 - TAK -
114 Amadeusz Żaczkiewicz Świętoszewko 5KM - 1 KOMFORT TAK M
115 Dominika Żak Szczecin 5KM - 1 - NIE M

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Gmina Goleniów Rozmiar koszulki
1 Joanna BZDAWKA Świnoujście 10KM - - - NIE L
2 Michał Charowski Stargard 10KM - - - NIE -
3 MARCIN CHAROWSKI Stargard 10KM - - - NIE -
4 Łukasz Gębski Szczecin 10KM - - - NIE -
5 Arleta Gęga Goleniów 10KM - - - TAK -
6 Jacek GIBA Świnoujście 10KM - - MKL Maraton Świnoujście NIE M
7 Anna Górska Świnoujście 10KM - - - NIE -
8 Katarzyna KIELCZYK Dobra 10KM - - Brawo MY! NIE -
9 Maciej Kosmalski Szczecin 10KM - - 5 Pułk Inżynieryjny NIE XL
10 Krystian Kubik GRYFICE 10KM - - - NIE L
11 Sebastian LATUSZEK Szczecin 10KM - - - NIE M
12 Wojciech Lewczuk Szczecin 10KM - - - NIE M
13 Paweł Lewczuk Tarnówko 10KM - - - TAK L
14 Hanna Lisinska Goleniow 10KM - - - TAK M
15 Grzegorz Momot Świnoujście 10KM - - brak NIE XL
16 Maciej Sajdyk Świnoujście 10KM - - PO-11 NIE M
17 Monika Skawińska Pyrzyce 10KM - - - NIE M
18 Anna Sobieraj Wolin 10KM - - - NIE -
19 Tomasz Strzelec Gryfino 10KM - - Wieczorne Bieganie w Gryfinie NIE M
20 Agnieszka Ulak Goleniów 10KM - - - TAK -
21 Natalia Wiklak Dolice 10KM - - - NIE -
22 Piotr Woźniak Goleniów 10KM - - - TAK L
23 Piotr Wrzeszcz Szczecin 10KM - - - NIE -
24 Magdalena Wysocka RUMIA 10KM - - Diana Gołek NIE -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Gmina Goleniów Rozmiar koszulki
1 Paweł Ampuła Gorzów Wielkopolski 5KM - - - NIE XL
2 Magdalena Belewska Przybiernów 5KM - - - NIE -
3 Renata Bernacka Trzcińsko Zdrój 5KM - - kb Hermes Gryfino NIE S
4 Mariusz Bzdak Szczecin 5KM - - - NIE L
5 Ewelina Garbień Goleniów 5KM - - - TAK -
6 Joanna Głuszyk Szczecin 5KM - - Fizjobiegacze Szczecin/ JMG-dietetyk NIE S
7 Marta Jaszczak Stargard 5KM - - - NIE -
8 Jakub Kaminski GRYFICE 5KM - - RunGryf Gryfice NIE L
9 Karolina Kijana Szczecin 5KM - - UKS Volley 71 NIE -
10 Renata Kubiaczyk Mosty 5KM - - - TAK -
11 Jarek Lech Dołuje 5KM - - - NIE -
12 Anna Ling Goleniów 5KM - - - TAK -
13 Grzegorz Matuszewski Goleniów 5KM - - 3blog TAK L
14 Konrad Mazur Goleniów 5KM - - - TAK -
15 Agata Minda Nowogard 5KM - - Za-Biegane Babeczki NIE M
16 Natalia Misztal Maszewo 5KM - - Flota Maszewo NIE -
17 AGNIESZKA MŚCICHOWSKA Goleniów 5KM - - - TAK -
18 Joanna Olszewska Maszewo 5KM - - Ślęzak Team NIE S
19 Małgorzata Osojca Szczecin 5KM - - Puszczyk Bukowy NIE -
20 Michal Rupinski Szczecin 5KM - - Jw 4531 NIE L
21 Maciej Słomka Wierzchowo 5KM - - - NIE L
22 MAREK STEFANICKI Świnoujście 5KM - - Włóczykije NIE -
23 Jakub Strugielski Szczecin 5KM - - RS Opony Team NIE -
24 Monika Suchecka Goleniów 5KM - - - TAK -
25 Jolanta Szymańska Mosty 5KM - - Endorfina TAK -
26 Brygida WERESZCZYŃSKA Przecław 5KM - - Przecław NIE -
27 Dominika Zagórska Gryfino 5KM - - Run&Fun NIE -
28 IWONA ŻURKOWSKA Myślibórz 5KM - - WIERZBICKI RUNNING PROJECT NIE M


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 158
Mężczyźni 154
Wszyscy 312