Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Maciej Mekitów Namysłów - 1 #ACTIVRUN NAMYSŁÓW
2 Łukasz Budnik Wrocław - 1 KB VAMOS AMIGOS
3 Maria Kurzawa Nysa - 1 TeamDogfield
4 Wojtek Lewandowski Tokary - 1 -
5 Tomasz Zakrzewski Wrocław - 1 NOKIA
6 Justyna Lewicka Wrocław - 1 Wroclaw Marathon Team
7 Mariusz Chodor Wrocław - 1 Ślęzak Team
8 Piotr Sobczyk Wrocław - 1 -
9 Mateusz Jarzębowicz TRZEBNICA - 1 Athletics Team Prusice
10 Piotr Remian Siedlec - 1 -
11 andrzej bora wroclaw - 1 wkb piast wroclaw
12 ADRIAN DĄBROWICZ Miejska Górka - 1 Nikola Zuza Team
13 ARKADIUSZ KOMOROWSKI TRZEBNICA - - Athletics Team Prusice
14 Hubert Wierzbicki Pasikurowice - 1 -
15 Krzysztof Omelko Pasikurowice - 1 -
16 Maria Omelko Pasikurowice - - -
17 Piotr Rozłąkowski Smolec - 1 Biegam bo lubię
18 BARBARA ROZŁĄKOWSKA Smolec - 1 Biegam z mężem
19 Paweł Rozłąkowski Siedlec - 1 Biegam sobie
20 Lukasz Szajda Siedlec - - -
21 Dominik Baranek Sulików - 1 -
22 Sylwia Krzywania Wrocław - 1 -
23 Paweł Krzywania Wrocław - 1 -
24 AGNIESZKA KOZŁOWSKA Siedlec - 1 -
25 Konrad Puchała Stępin - 1 -
26 Rafał Spyrka Siedlec - 1 -
27 Marek Konopiński Świnoujście - - TRASA MARASA
28 TOMASZ OPAŁKA TRZEBNICA - 1 -
29 Klaudia Miter Pasikurowice - - -
30 Roman Jemioło Łosice - 1 ---
31 Przemysław Esik Wrocław - - -
32 Paweł Bak Siedlec - 1 -
33 Paweł Tarasiński Wrocław - 1 Blaze i Mega Maszyny
34 Piotr Jasiński Pasikurowice - 1 -
35 Ewa Jasińska Pasikurowice - 1 -
36 Katarzyna Kowalczyk Wrocław - - -
37 TADEUSZ MARCINKIEWICZ wroclaw - 1 -
38 Mariusz Michalczuk Siedlec - 1 -
39 Dariusz Antoniszyn Szczytkowice - - Matner Running Team
40 Tomasz Szczyrba Siedlec - 1 -
41 Radosław Groblicki Wrocław - 1 D&G Wrocław
42 Magdalena Krawiec Wrocław - 1 D&G Wrocław
43 MARZENA CIURA Siedlec - 1 -
44 Marek Zarzycki Siedlec - - D&G Wrocław
45 Andrzej Sacharewicz Siedlec - 1 -
46 Aleksander Wroński Wrocław - 1 -
47 Magdalena Wrońska Wrocław - 1 -
48 Justyna Peniowicz Sułów - 1 Running Team Milicz
49 Karol Komorowski Ujezdziec Mały - 1 Athletics Team Prusice
50 Bartosz Szczyrba Siedlec - 1 -
51 Maciej Zimkowski Pasikurowice - 1 Nikola Zuza Team
52 Sylwia Zimkowska Pasikurowice - 1 Nikola Zuza Team
53 Łukasz Jasiński Pasikurowice - 1 -
54 DARIUSZ NIETREBA TRZEBNICA - 1 -
55 Krzysztof Rajter Pasikurowice - 1 -
56 Leslaw Zalenski Wrocław - 1 Wroclaw Maraton Tim
57 Małgorzata Kraszewska Wrocław - 1 -
58 Jakub Zołoteńki Mirków - 1 -
59 Jakub Sendo Pasikurowice - 1 -
60 Maciej Zołoteńki Mirków - 1 -
61 SYLWIA KIERZKOWSKA Siedlec - 1 -
62 Tamara Zimkowska Pasikurowice - 1 -
63 Agata Cześniewicz Siedlec - 1 -
64 Sylwia Łozińska Pasikurowice - 1 -
65 Paweł Fiet TRZEBNICA - - -
66 Dawid Baraniec Pasikurowice - 1 -
67 Dawid Baraniec Pasikurowice - - -
68 Anna Biegańska Bukowina - 1 -
69 Marek Zachara Siedlec - 1 -
70 ryszard chojnacki wroclaw - 1 wkb piast wroclaw
71 Maria Majda Siedlec - - -
72 Michal Majda Siedlec - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 21
Mężczyźni 51
Wszyscy 72