Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 ŁUKASZ ADAMCZUK Wrocław - 1 -
2 Artur Badowski Burkatów - 1 -
3 Ireneusz Banasiak Bożków - 1 Gmina Nowa Ruda
4 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 -
5 Wacław Barancewicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
6 Dariusz Bednarczyk dabrowa gornicza - 1 Bike Atelier Team
7 Piotr Biernat Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM
8 Vadym Biriuch Wroclaw - 1 UA
9 Mariusz BODYŁ Dzierżoniów - 1 -
10 MATEUSZ BOJARSKI Wałbrzych - 1 MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
11 Rafał Byczkowski Jugów - 1 Mitsubishi Materials MTB Team
12 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie - 1 SOWIE TEAM
13 Dawid Cerekwicki Sokołowsko - 1 Mitsubishi Materials MTB Team
14 Marcin Chłądowicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
15 Rafał Czyżewski Warszawa - 1 -
16 PAWEŁ Daniłów Wrocław - 1 DP Synergia
17 Marcin Debski Wrocław - 1 Muchobór Wielki
18 Marcin Draczuk Świebodzice - 1 -
19 Jan Dubas Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
20 Tomasz Filipiuk Inowrocław - 1 SISU-OWB Team
21 Mariusz Florek Zdzieszowice - 1 MTB Krapkowice
22 Michał Frydrych Wrocław - 1 -
23 Katarzyna Frydrych Wrocław - 1 -
24 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM
25 Dariusz Gac Wałbrzych - 1 -
26 Sebastian Globisz Tarnowskie Góry - 1 Bike Atelier Team
27 Anna Gnutek Ząbkowice Śląskie - 1 Aby do Mety
28 Bogdan Grabarczyk Przygórze - 1 MTB REFA ŚWIEBODZICE
29 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 Dziki
30 Sobiesław Groński Świdnica - 1 -
31 Marek Gumienny Wołów - 1 -
32 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
33 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 PoPoLuPo Kamienna Góra
34 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław - 1 -
35 Jakub Iwaniec Pieszyce - 1 -
36 Grzegorz Janas Różana - 1 Lincoln electric bester bike team bielawa
37 Artur Jarczok Jugowice - 1 MTB WALIM
38 Radosław Jasiński Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM
39 Michał Jóźwiakowski Wałbrzych - 1 TMMP Bike Team
40 Szymon Juchniewicz Walim - 1 MTB WALIM
41 Bogusław Karolewski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
42 Daniel Kińczyk Oława - 1 Kin-spaw
43 Maciej Kloc Wrocław - 1 -
44 Waldemar Kończak Burkatów - 1 -
45 Robert Kopeć Wałbrzych - 1 -
46 Rafał Koszka Świdnica - 1 -
47 Krystian Kotlarz Lubin - 1 STS EXTREME STRZELIN
48 Marek Kowalewski Bielawa - 1 -
49 Łukasz Kowalski Błażejów - 1 MTB Lubawka
50 Mirosław Kowalski Pieszyce - 1 -
51 Łukasz Kowzan Mieroszów - 1 -
52 Wojciech Krupiński Wałbrzych - 1 TMMP Bike Team
53 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
54 Rafał Krzaczek Jankowice Wielkie - 1 -
55 Daniel Kucharski Bielawa - 1 Dream Bike Bielawa
56 Krzysztof Kuczyński Gliwice - 1 Bike Atelier Team
57 Grzegorz Kudelski Świdnica - 1 Koloseum Świdnica
58 Michał Kulej Jelenia Góra - 1 QUEST TEAM
59 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój - 1 SOWIE TEAM
60 Arkadiusz Kuna Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia
61 PIOTR Kunigowski Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
62 Henryk KURZAJ Wojcieszów - 1 bez
63 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
64 Marcin Kwiecień Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
65 Daniel Lorenz Kiekrz - 1 Kibolski KS
66 ALEKSANDRA Łabuda Przedwojów - 1 -
67 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - 1 -
68 Marcin Mańczak Nowa Ruda - 1 TMMP BIKE TEAM
69 Mateusz Marcinek Krotoszyn - 1 Dziki
70 Roman Marczuk Wałbrzych - 1 SOWIE Team
71 Dawid Markiel Srebrna Góra - 1 SGR Specialized
72 ROMUALD MIERZEJEWSKI Bożków - 1 GMINA NOWA RUDA
73 Sylwester Molski głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych
74 Marcin MOSTOWSKI Koscian - 1 Mrówka Czempiń
75 Krystian Muszalik Mieroszów - 1 Mieroszów Bike Team
76 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - 1 PST OSTSPED
77 MICHAŁ Nowak Wołów - 1 -
78 Przemyslaw Nowakowski Wrocław - 1 Immotion Specialized Team
79 Krystian Okulski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
80 Marcin Olejniczak Zdzieszowice - 1 Klub Sportowy Bike Team Zdzieszowice
81 Paweł Oleszkiewicz Sokołowsko - 1 S-E-Bet
82 RADOSŁAW OPIŁKA Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
83 Wojciech Orłowski Świdnica - 1 Koloseum Świdnica
84 Piotr Pajdak Mieroszów - 1 -
85 Marek Pankowski Wałbrzych - 1 -
86 Jakub Pasiewicz Świdnica - 1 -
87 Roman Pazgan Krzeszów - 1 -
88 Konrad Pełczyński Wałbrzych - 1 MTB Votum Team Wrocław
89 Paweł Perkowski Oława - 1 MTB Votum Team Wrocław
90 ZENON PĘKALSKI Kudowa Zdrój - 1 CYKLON PROAL TEAM
91 Wojciech Piechowicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
92 Piotr Pietrusiewicz Świebodzice - 1 -
93 MACIEJ PLUTA Walbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM
94 Małgorzata Podgórska Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
95 Justyna Pokorska Łomnica - 1 -
96 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - 1 SGR Specialized
97 Marcin Przewłocki Jelenia Góra - 1 duvenbeck wąs sport
98 Tomasz Ptak Bielany Wrocławskie - 1 czasnarower.pl
99 Andrzej Puć Szalejów Górny - 1 Duvenbeck Wąs Sport
100 Piotr Rasztar Wałbrzych - 1 sportfuel.pl
101 Robert Regner Oława - 1 Świat Roweru Welda Omega Team
102 Petr Rinn Broumov - 1 Continental Adršpach
103 Krzysztof Rowicki Pieszyce - 1 -
104 Adam Ryba Mieroszów - 1 Mieroszów Bike Team
105 Alina Serafin Opole - 1 THP Team
106 Maciej Skulski Tyniec Mały - 1 MS-automatik
107 Paweł Sobieralski Ząbkowice Śląskie - 1 SGR SPECIALIZED
108 Maciej Stanowicz Świebodzice - 1 Mitsubishi Materials MTB Team
109 Grzegorz Stolarczyk Wałbrzych - 1 -
110 Szymon Stolarczyk Wałbrzych - 1 PC Service Wałbrzych
111 Tomasz Szarata głuszyca - 1 BALSI.PL
112 Grzegorz Szczepański Bielawa - 1 -
113 Rafał Szczepuch Świdnica - 1 QUEST TEAM
114 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - 1 SOWIE TEAM
115 Grzegorz Szymanski Walim - 1 SOWIE TEAM
116 Bartosz Szymański Krotoszyn - 1 Team MazdaSpeed
117 ROBERT TADLA Świdnica - 1 TMMP BIKE TEAM
118 Tomasz Turczyn Dzbanów - 1 SGR Specialized
119 Paulina Walczak Świdnica - 1 GT RAT
120 Piotr Walczak głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
121 Paweł Walkowiak Wrocław - 1 -
122 Dorota Warszewski Chur - 1 Szwajcaria
123 Mariusz Wereszczynski Mieroszów - 1 Bike Mieroszów
124 Artur Widecki Oleśnica - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
125 krzysztof wiejkut Kudowa Zdrój - 1 KKZK
126 Wojciech Winiarz Wilczyce - 1 MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
127 BARTŁOMIEJ WITKOWSKI Walim - 1 MTB WALIM
128 Patrycja Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM
129 Andrzej Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM
130 Wojciech Wróblewski Świdnica - 1 -
131 Radosław WUJDA Żary - 1 ŻARY Cycling TEAM
132 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
133 Andrzej Zieliński Lubin - 1 XTRABIKE BOLESŁAWIEC
134 Wojciech Żołyński Zielona Góra - 1 Czasnarower.pl
135 Szymon Żuławiński Pieszyce - 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Rafał Cipirski Przylesie - - Epicteam
2 Petr Adámek Rtyně v Podkrkonoší - - Apache LOKO Trutnov
3 Marek Ardelli Wysoka - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
4 Sascha Asfandiar Berlin - - Crass Oldpunx Team
5 RYSZARD BINIEK Dobromierz - - TEAM29ER
6 Arek Błachut Brzeźnica - - SGR Specialized
7 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - - SGR Specialized
8 Ryszard Brandt Sieradz - - -
9 Tomasz Bryłka Bralin - - UKS SPORT BRALIN
10 Dominik Chłodowicz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa
11 Mariusz Choroszewski Mysłakowice - - Interferie Optyk Okular Team
12 RAFAŁ CIPIRSKI Przylesie - - Epicteam
13 Dominik Czemarnik Mieroszów - - Decathlon Racing Team
14 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM
15 BARTŁOMIEJ GARBACZ Tarnów/Ząbkowice Śląskie - - -
16 Marta Garnek Dzierżoniów - - Dream-Bike Bielawa
17 ROBERT GAWRON Świdnica - - -
18 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie - - SGR SPECIALIZED
19 Krzysztof Gefert Świebodzice - - -
20 Dawid Grzelak Gluszyca górna - - -
21 Agata Hamera Bielawa - - SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
22 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - - CyklonProalTeam
23 Oskar Huzarski Wrocław - - Decathlon Racing Team
24 Joanna Ignasiak Świdnica - - Mitsubishi Materials MTB Team
25 Szymon Ilczyszyn Sokołowsko - - -
26 Samanta Jaroszewicz Gostków - - Luks Lider Stare Bogaczowice
27 Filip Kaczanowski Luboń - - Skoda Auto Szkoła Bike Team
28 Sebastian Kilian Wałbrzych - - Sowie Team
29 Sławomir Kińczyk Oława - - KIN-SPAW
30 krzysztof klich sława - - STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM
31 Krzysztof Konopacki Zabkowice Śląskie - - Aby do Mety
32 Adam Kopeć Bolesławiec - - Bikestacja.pl
33 Przemek Koralewski Świdnica - - -
34 Piotr Kowalski Wałbrzych - - -
35 Mateusz Kowalski Stare Bogaczowice - - Decathlon BTwin Racing Team
36 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza - - REAL 64-sto
37 Krzysztof Kreczetowski WSCHOWA - - STREFASPORTU
38 Bogdan Krupiński Świdnica - - -
39 Piotrek Krusz Mieroszów - - Mieroszów Bike Team
40 Mateusz Kuczewski Kruszyn Krajeński - - -
41 Marcin Kusza Mieroszów - - Mieroszów Bike Team
42 Szczepan Kuś Wrocław - - OWL MOUNTAINS MTB TEAM
43 Tomasz Kuś Wrocław - - Decathlon Racing Team
44 Damian Lasota Wałbrzych - - Decathlon Racing Team
45 Dagmar Lelek Hronov - - INS atelier Nachod
46 Josef Lelek Hronov - - IS ateliér Nachod
47 Przemysław Lewandowski Namysłów - - Mitutoyo AZS Wratislavia
48 Maurycy Lewicki Osieczna - - Strefasportu.pl
49 Dariusz Macek Bardo - - UKS KUSY BARDO
50 Paweł Maciąg Oława - - -
51 Kamil Majchrzak Berlin - - Crass Oldpunx Team
52 Michał Malicki Wrocław - - -
53 Bernard Malwic głuszyca - - SOWIE TEAM
54 Ryszard Maślak Opolnica - - UKS KUSY BARDO
55 Anna Michalak-Warżała Wrocław - - PM Rider Team
56 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych - - SOWIE TEAM
57 Piotr Niciejewski Knurów - - FeByS Bike Team
58 ANDRZEJ NOWICKI Sokołowsko - - UKS Sokołowsko
59 Wojciech Olszewski Wałbrzych - - SRTG Mieroszów
60 Szymon OSTRYSZ Wrocław - - -
61 Sebastian Pankiewicz Jugowice - - MTB WALIM
62 Krzysztof Pawlak Oborniki - - DT4YOU MTB TEAM
63 Roman Paziowski Wrocław - - -
64 Ondřej Penc Meziměstí 3 - - Cyklo TONY
65 Tomasz Pietraho Lubin - - XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
66 Dariusz Podgórski Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
67 Jakub Podkówka Sady Dolne - - Luks Lider Stare Bogaczowice
68 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra - - SGR Specialized
69 RRRRRRRRR PPPP Brzeg Dolny - - uuu
70 Barnaba Pustelniak Jelenia Góra - - Medicycling Team
71 Maciej Radzikowski Struga - - Luks Lider Stare Bogaczowice
72 Sebastian Ratajczak Opole - - THP Team
73 Tomasz Rudnicki Pieszyce - - -
74 Łukasz Rus Grodków - - Pałac Sulisław MTB Team
75 Daniel Ryczko Wrocław - - Team MazdaSpeed
76 Paweł Sadomski Wałbrzych - - Decathlon Racing Team
77 Martin Šanda Jívka - - Contiental Adršpach
78 Tomáš Ševců Police nad Metují - - HSK cycling team
79 FILIP SKALSKI Sokołowsko - - UKS SOKOŁOWSKO
80 Rafał Słonina Wałbrzych - - Decathlon Racing Team
81 Andrzej Solarski Lubin - - XTRABIKE BOLESŁAWIEC
82 Karolina Sowa Bosutów - - 72D Windsport Team powered by Oshee
83 Emil Sowiżdżał Nowa Ruda - - MATPLAST TEAM
84 Jacek Sury Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
85 Łukasz Ślawski Wałbrzych - - Decathlon Racing Team
86 Piotr Turek Lubin - - -
87 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz - - ATAK CHMIELU
88 Mikołaj Weiss Wrocław - - Decathlon Racing Team
89 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki - - QUEST-TEAM
90 wojtek wiktor 30 - - Decathlon Racing Team
91 Tomasz Woźniak Wrocław - - Decathlon Racing Team
92 Tomasz Zając Bardo - - brak
93 Damian Zalejski Dzierżoniów - - Dream-Bike Bielawa


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 19
Mężczyźni 209
Wszyscy 228