Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 leszek Mielcarek Bytom NORDIC WALKING Nordic M - nierzeszony
2 Tadeusz Kowalczyk Kraków NORDIC WALKING Nordic M 1 1954
3 Anna ZACZYŃSKA Lubin NORDIC WALKING Nordic K 1 KS Metraco Polkowice
4 Krzysztof Skiba Polkowice NORDIC WALKING Nordic M 1 ZG Polkowice-Sieroszowice
5 Monika Ciołkiewicz Sławków NORDIC WALKING Nordic K - Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie"
6 Bożena Starzyk Olkusz NORDIC WALKING Nordic K 1 -
7 Anna Malczyk Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 Dąbrowa Nordic Team
8 Jolanta Musialska Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 -
9 Rafał Ziętek Sławków NORDIC WALKING Nordic M 1 Sławkowskie Włóczy-Kije
10 Bożena Skotniczna Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic K 1 -
11 Elżbieta Tomczyk Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie"
12 Monika Zaorska Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-kije,,Samo się nie przejdzie"
13 Grażyna Glanowska Sławków NORDIC WALKING Nordic K - sławkowskie włóczykije
14 Magdalena Goniewicz-Błasiak Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczykije
15 Dorota Bagińska Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczykije
16 Danuta Krawczyk Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic K 1 -
17 Aneta Sośnierz Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-Kije
18 Katarzyna Pietraszek Rybak Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic K 1 -
19 Agnieszka Knol Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 -
20 Agnieszka Skubis Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie"
21 Justyna Łoszajć Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 CzubClub
22 Jarosław Czub Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M 1 CzubClub
23 Sylwia Purc Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie"
24 Monika Hajduk-Dołba Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowska Włóczy-kije " Samo się nie przejdzie"
25 Teresa Konopka Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 -
26 Michał Malinowski Sławków NORDIC WALKING Nordic M - Michanen Mannschaft Sławków
27 Agnieszka Grzesiak-Wnuk Bukowno NORDIC WALKING Nordic K - -
28 Elzbieta Żuchowicz Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic K - DĄBROWA NORDIC TEAM
29 Milena Gajewczyk Olkusz NORDIC WALKING Nordic K - -
30 Marta Szczęsna Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K - Harpagan Sosnowiec
31 Mateusz Muskała Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M 1 WIRUSY
32 Damian Bartos Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M - -
33 Lucyna Barchanowska Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 Harpagan Sosnowiec
34 Ewa Hachaj Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 -
35 Jerzy Górski Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M 1 -
36 Dariusz Grabowski Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M 1 -
37 Joanna Kowalczyk Kraków NORDIC WALKING Nordic K - -
38 Arkadiusz Żak Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic M 1 -
39 Magdalena Grucel Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 -
40 Wojciech Barchanowski Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M - Harpagan Sosnowiec
41 Barbara Lewandowska Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 -
42 Mateusz Janus Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic M - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 WACŁAW Rys MYSLENICE BIEG GŁÓWNY M 50> - ZARABIE biega
2 Norbert Brzózka Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 - Pogoria Biega
3 Dariusz Hyla Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Cafemobil Team
4 Rafał Bożek Kozłów BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Justus GKK
5 Dariusz Cupiał Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 50> 1 W pogoni za duchem
6 Oleksandr LABZIUK Winnica BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Ahilles Leszno
7 Marcin Sznapka Świętochłowice BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 3 kawały o... na YouTube
8 Halina Sznapka Świętochłowice BIEG GŁÓWNY K 50> 1 3 kawały o...na YouTube
9 Jacek Starzyk Olkusz BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
10 VIKTOR STARODUBTSEV Lwiw BIEG GŁÓWNY M 40-49 - JM DEMOLEX BARDEJOV
11 Marek Baranek Bytom BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 OPEL ACTIVE TEAM
12 Łukasz Noga Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Zdzieraj Kapcie
13 Anna Skalska Bytom BIEG GŁÓWNY K 30- 39 - -
14 ANDRZEJ GUZY Gliwice BIEG GŁÓWNY M 50> - JW 3940 Agat
15 ARTUR MOTYL Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 team Olkusz
16 ELWIRA Katanowska Sławków BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
17 Mariusz Dziedzic Łazy BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Zabierzów Biega
18 Zbigniew Mrożek Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50> - -
19 IWONA ZAJĄC Sławków BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
20 Agnieszka Janocha Żarki Letnisko BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 Ambitni Amatorzy Myszków
21 Piotr Janocha Żarki Letnisko BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Libero Myszków
22 Grażyna Kowina-Świderek Bukowno BIEG GŁÓWNY K 50> 1 MOSiR Bukowno
23 Łukasz Hofler Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE/SDP
24 Marcin Bierlet Ryczówek BIEG GŁÓWNY M 30-39 - NOVIGO
25 Aleksandra Kazirod Sławków BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 FADA-tech
26 Paweł Frąckiewicz Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
27 Piotrek Sowula Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Olkuszbiega
28 Robert Skomro WOLBROM BIEG GŁÓWNY M 40-49 - Wolbrom TEAM
29 Janina Malska krze BIEG GŁÓWNY K 40-49 - PGB sportowa paczka
30 ARKADIUSZ BUCZYŃSKI Bolesław BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
31 Adam Ziębiński Bukowno BIEG GŁÓWNY M 40-49 - OLKUSZBIEGA.PL
32 Dariusz Fijałkowski Pińczów BIEG GŁÓWNY M 30-39 - 5 Sów Run Team Pińczów
33 Jakub Ziętek Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
34 Paweł Kosek Tychy BIEG GŁÓWNY M 16-29 - www.pawelkosek.com
35 PAULINA Klasińska Pińczów BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 5 Sów Run Team Pińczów
36 Katarzyna Korpus-Mielczarska Sławków BIEG GŁÓWNY K 30- 39 - SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
37 Marta Rus Sławków BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 -
38 Mariusz Wilczyński Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 - CFO Running Team
39 ANNA TARGOWSKA Sosnowiec BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 -
40 Jarosław Kasperek Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
41 Marek Olszewski Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
42 Rafał Dacyk Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
43 Szymek Hnatów Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 - SDP "Balkon Bez Barier"
44 Michał Wieczorek Czeladz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
45 Tadeusz Prządka Chorzów BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 #rusz4litery
46 Mariusz BUCZYŃSKI Międzygórze BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
47 Dariusz Sadowski Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
48 Michał Zając Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
49 Tomasz Sadowski Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 W POGONI ZA DUCHEM
50 Zbigniew Król Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Wataha Czerwonego Kapturka
51 Marek Andruchów Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
52 Andrzej Banasik Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
53 Konrad Siutka Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
54 Grzegorz Ziental Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
55 Paweł Opala Klucze BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
56 Arkadiusz Lasota Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
57 Adam Proń Katowice BIEG GŁÓWNY M 40-49 - IPRONMAN
58 Marek Kawczyk Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
59 Krzysztof Jurewicz Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
60 Marta Jurewicz Sosnowiec BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 -
61 Grzegorz Zadęcki Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
62 PASTERNAK STANISŁAW Olkusz BIEG GŁÓWNY M 50> 1 olkuszbiega.pl
63 Katarzyna Motyl Olkusz BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 Team Olkusz
64 Dariusz Sidor Olkusz BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 olkuszbiega.pl
65 Adam Kozłowski Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Husaria Race Team
66 Dalia Delewska Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 MKS-MOS Płomień Sosnowiec
67 Kamil Skubis Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
68 Dariusz Molęda Krzykawka BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Achilles Polska
69 Łukasz Wiekiera Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
70 Piotr Rogowicz Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50> 1 Truchtacz Mysłowice
71 Anna Mroczka Katowice BIEG GŁÓWNY K 30- 39 - -
72 Tomasz Rybacki Katowice BIEG GŁÓWNY M 30-39 - #rusz4litery
73 Adrian Kurasz Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
74 Dominik Lorek Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
75 Angelika Malicka Rokitno Szlacheckie BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 Grupa jura
76 Paweł Wojtas Sanok BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 3940
77 Justyna Wojtas - Wójcik Sanok BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 Decathlon Magazyn Gliwice
78 Norbert Barczyk Chorzów BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Press Focus
79 Adam Cis Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 - -
80 Pavel Vereckyi Ukraina, Doneck BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Chemik noxy Pulawy
81 Paweł Rusek Bukowno BIEG GŁÓWNY M 50> 1 MOSIR Bukowno
82 Ryszard JALOWIEC Olkusz BIEG GŁÓWNY M 50> 1 KS Olkusz
83 JACEK KAMIONKA kolbark BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 paskambiega
84 Magdalena Jaśkowska Olkusz BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 KS Olkusz
85 Paweł Purc Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
86 Magdalena Wilczyńska Jaworzno BIEG GŁÓWNY K 16-29 - CFO Running Team
87 Dominik Koziński Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
88 Grzegorz Maciążek Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
89 Tomasz Kmera Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Saint-Gobain-SQUAD
90 Paweł Pudlik Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
91 Artur Potempa Zabrze BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
92 Joanna Potempa Zabrze BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 -
93 Monika Puszczewicz Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY K 30- 39 - -
94 Dawid Konopka Slawkow BIEG GŁÓWNY M 16-29 - -
95 Jan Gumuła Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Prawnicze Świry
96 Artur Czart Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
97 TOMASZ KACZMARZYK Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
98 Daniel Śladowski Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Okuszbiega.pl
99 Ryszard Mazur Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50> - -
100 Marcin Giemzik Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 olkuszbiega.pl
101 Agnieszka Sularz Siewierz BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 -
102 Ryszard Słomiany Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
103 Michał Motylewski Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
104 Valentyna Kiliarska Ilowaisk BIEG GŁÓWNY K 16-29 - -
105 Dominik Kosinski Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Saint-Gobain Squad
106 Agata Struzik Sosnowiec BIEG GŁÓWNY K 40-49 - -
107 Kamil Lorek Olkusz BIEG GŁÓWNY M 16-29 - -
108 Tomasz Baran Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
109 Sylwester Stafiej Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
110 Łukasz Ciołek Będzin BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
111 Monika Zając Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
112 Anna Nowak Olkusz BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 Olkusz
113 Damian Staszkiewicz Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Saint - Gobain Squad
114 Przemysław Cabaj Jaworzno BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Saint-Gobain Squad
115 Ewa Goncerz Strzegowa BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 -
116 Grzegorz Skworc Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
117 Paweł Probierz Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
118 Wojciech Barchanowski Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Harpagan Sosnowiec
119 Paweł BĄCZEWSKI Będzin BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Gwardia Królewska Będzin
120 Michał Sikora Chorzów BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Sala Zabaw Safari
121 Klaudia Radziwończyk Kalety BIEG GŁÓWNY K 40-49 - -
122 Mariusz Ignacak Jaworzno BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Drużyna Blondyna
123 Maciej Świda Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Magnetti Marelli Poland
124 Mateusz Kowalski Bryzdzyn BIEG GŁÓWNY M 16-29 - Fc fermentacja
125 Mariusz Sujka Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 olkuszbiega.pl
126 Tomasz Schabowicz Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
127 Ania Maszczyńska-Skalik Tychy BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 -
128 ALEKSANDRA ŚCIAŃSKA WOLBROM BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 Wolbrom Team
129 Julia Morawska Mysłowice BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 -
130 Ryszard Bagiński Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
131 Waldemar Raczyński Sławków BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
132 Marek Randak Będzin BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 W Pogoni Za Duchem
133 Andrzej Radwan Kraków BIEG GŁÓWNY M 50> 1 ITMBW Kraków
134 Maciej Kańczuga Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
135 Norbert Górski Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
136 Rafał Snochowski Katowice BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Retro Runners
137 MACIEJ WĄSACZ Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 - -
138 Piotr Pilecki Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
139 Aleksandra Duda Bukowno BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 MOSiR Bukowno
140 Dominik Krawczyk Małobądz BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 MOSiR Bukowno
141 Ireneusz Myjak Bolesław BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 MOSiR Bukowno
142 ARKADIUSZ BARON Łaziska Górne BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
143 Łukasz Łatka Warszawa BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Egis Polska
144 Mateusz Mucha Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
145 Radosław Waluda Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
146 Sehii Mazura Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
147 Przemysław Świder Gliwice BIEG GŁÓWNY M 16-29 - Prawnicze Świry
148 Sandra Sadowska Sławków BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 -
149 Michał Krawczyk Małobądz BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 MOSiR Bukowno
150 Paulina Szpilowska PYSKOWICE BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 K.S.Olkusz
151 Adrian Wojtacha Olkusz BIEG GŁÓWNY M 16-29 - KS Olkusz
152 Bartosz Karoń Olkusz BIEG GŁÓWNY M 16-29 - KS Olkusz
153 Tomek Jadczyk Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
154 SŁAWOMIR FLORKIEWICZ Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 50> - -
155 Mariusz Stryniak Mzyki BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 YES, I CAN!
156 Łukasz Radkow Będzin BIEG GŁÓWNY M 30-39 - -
157 Ryszard Skotniczny Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
158 Sławomir Grucel Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
159 Elżbieta Kosakowska Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 -
160 Paweł Jakubowski Będzin BIEG GŁÓWNY M 30-39 - -
161 Tomasz Rokita Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
162 Artur Jasiak Wodzisław Śląski BIEG GŁÓWNY M 16-29 - xRunners
163 Krzysztof Piontek rybnik BIEG GŁÓWNY M 40-49 - Chemika Rybnik
164 Patryk Biżek Będzin BIEG GŁÓWNY M 16-29 - -
165 Bolesław Michałowski Kraków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Night Runners Kraków
166 Karolina Dębska Bolesław BIEG GŁÓWNY K 30- 39 - -
167 MAREK KAWECKI WOLBROM BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Wolbrom Team
168 Wojciech Czerwiński Łazy BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
169 RAFAŁ Bednarski Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 - W pogoni za duchem
170 Jerzy Wojdyła Bukowno BIEG GŁÓWNY M 50> - -
171 Tomasz Stachowicz Zawada BIEG GŁÓWNY M 30-39 - KS Olkusz
172 Mariya Hudak Ukraina, Lwow BIEG GŁÓWNY K 16-29 - lviv
173 Tomasz Kawczyk Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
174 Rafał Woźniak Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
175 Andrzej Nowak Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Triathlon X-Team
176 Ruslan Savchuk Ivano-Frankovsk BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Run to win
177 Damian Szozda Jaworzno BIEG GŁÓWNY M 16-29 - -
178 Katarzyna Kacprzyk Kraków BIEG GŁÓWNY K 16-29 - -
179 Iwona Minor Olkusz BIEG GŁÓWNY K 40-49 - Olkuszbiega.pl
180 Patrycja Kosobudzka Bukowno BIEG GŁÓWNY K 30- 39 - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16-29 14
K 30- 39 18
K 40-49 7
K 50> 2
M 16-29 26
M 30-39 59
M 40-49 38
M 50> 16
Nordic K 29
Nordic M 13
Kobiety 70
Mężczyźni 152
Wszyscy 222