Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Sektor startowy Licencja Dystans
1 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra - - SGR Specialized AMATOR NIE CZASÓWKA
2 Dawid Markiel Srebrna Góra - - SGR Specialized AMATOR NIE CZASÓWKA
3 Arek Błachut Brzeźnica - - SGR Specialized AMATOR NIE CZASÓWKA
4 Marek Ardelli Wysoka - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych AMATOR NIE CZASÓWKA
5 Adam Rogala Gryfów Śląski - - IM-Motion Specialized AMATOR NIE CZASÓWKA
6 Rafał Krzaczek Jankowice Wielkie - - - AMATOR NIE CZASÓWKA
7 Tomasz Mach Wałbrzych - - Sportfuel.pl PROFI NIE CZASÓWKA
8 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice - 1 TMIP MTB TEAM AMATOR NIE CZASÓWKA
9 AREK LUBECKI Strzelin - - Bike FreeRide DST AMATOR NIE CZASÓWKA
10 Michał Grzeszczak Wrocław - - - AMATOR NIE CZASÓWKA
11 Krystian Kotlarz Lubin - 1 STS EXTREME STRZELIN AMATOR NIE CZASÓWKA
12 Sławomir Kińczyk Oława - - KIN-SPAW AMATOR NIE CZASÓWKA
13 Robert Regner Oława - - Świat Roweru Welda Omega Team AMATOR NIE CZASÓWKA
14 Maciej Wiekiera Oława - - TMIP MTB TEAM AMATOR NIE CZASÓWKA
15 Dariusz Welzer Oława - - Świat Roweru Welda Omega Team AMATOR NIE CZASÓWKA
16 Waldemar Baran Namysłów - - Hardcore Holidays MTB AMATOR NIE CZASÓWKA
17 Dominika Waraczewska Bardo - - UKS KUSY BARDO AMATOR NIE CZASÓWKA
18 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław - - IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team PROFI NIE CZASÓWKA
19 Robert Jakielaszek Strzelin - - BayWa TEAM AMATOR NIE CZASÓWKA
20 Szczepan Kuś Wrocław - - OWL MOUNTAINS MTB TEAM AMATOR NIE CZASÓWKA
21 Daniel Kińczyk Oława - - Kin-spaw AMATOR NIE CZASÓWKA
22 Wojciech Łuczyński Wrocław - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa AMATOR NIE CZASÓWKA
23 Adam Moskaluk Wrocław - - XTRABIKE BOLESŁAWIEC AMATOR NIE CZASÓWKA
24 Marcelina Hnatkowska Wiązów - - Mtb świteź wiązów AMATOR NIE CZASÓWKA
25 Paweł Perkowski Oława - 1 MTB Votum Team Wrocław PROFI TAK CZASÓWKA
26 krzysztof kania Strzelin - - HBA AMATOR NIE CZASÓWKA
27 Piotr Cieśla Strzelin - - Osadkowski BIKE TEAM AMATOR NIE CZASÓWKA
28 Krzysztof Dombek Görlitz - - XTRABIKE BOLESŁAWIEC AMATOR NIE CZASÓWKA
29 Piotr Janczak Wrocław - - TMIP MTB TEAM AMATOR NIE CZASÓWKA
30 Grzegorz Szczepański Bielawa - - - AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
31 Antoni Bańdura Bardo - - Nadleśnictwo Bardo Śl. AMATOR NIE CZASÓWKA
32 Daniel Warmillo Boguszów Gorce - - Sportfuel.pl AMATOR NIE CZASÓWKA
33 Krzysztof Hetnar Wrocław - - Krajek MTB Team AMATOR NIE CZASÓWKA
34 BARTŁOMIEJ WITKOWSKI Walim - 1 MTB WALIM AMATOR NIE CZASÓWKA
35 MATEUSZ BOJARSKI Wałbrzych - - MTB VotumTeam Wrocław AMATOR NIE CZASÓWKA
36 Radosław Klekociński Wrocław - - - AMATOR NIE CZASÓWKA
37 DANIEL BELICA Zabrze - 1 - AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
38 Sebastian Regulski Zabrze - 1 - AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
39 Michał Decewicz Wrocław - - - PROFI NIE CZASÓWKA
40 Stanisław Nikiel Oława - 1 MTB OŁAWA AMATOR NIE CZASÓWKA
41 Łukasz Rus Grodków - - Pałac Sulisław MTB Team PROFI NIE CZASÓWKA
42 Grzegorz Bober Przeworno - - Kobra Team AMATOR NIE CZASÓWKA
43 Jacek Sury Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa AMATOR NIE CZASÓWKA
44 ROBERT POLAK Wrocław - 1 MODECO MTB TEAM AMATOR NIE CZASÓWKA
45 Marek Twaróg Wrocław - - - AMATOR NIE CZASÓWKA
46 Adam Kędzierski Łódź - - - AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
47 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław - - - AMATOR NIE CZASÓWKA
48 Justyna Zając Bardo - - UKS KUSY BARDO PROFI NIE CZASÓWKA
49 Marek Jaskólski Strzelce Opolskie - - - AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
50 Krzysztof Gicala Stachów - 1 Korba Team AMATOR NIE CZASÓWKA
51 TOMASZ ROK Lubań - - STS Extreme Strzelin AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
52 GRZEGORZ WITCZAK Wrocław - - - AMATOR NIE CZASÓWKA
53 ŁUKASZ RUBIK Namysłów - - TEAM ŁAJ NOT MEBLE MARZENIE PROFI NIE CZASÓWKA
54 ROBERT ADAMSKI Trzcinica - - TEAM ŁAJ NOT MEBLE MARZENIE AMATOR NIE CZASÓWKA
55 Bartosz Łysak Świdnica - - Cranberry Team Głuszyca PROFI NIE CZASÓWKA
56 Szymon Juchniewicz Walim - 1 MTB WALIM AMATOR NIE CZASÓWKA
57 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny - - FitStyle Team AMATOR NIE CZASÓWKA
58 Mariusz Prusak Henryków - - - AMATOR NIE CZASÓWKA
59 Łukasz Jarzyński Wrocław - - - AMATOR NIE CZASÓWKA
60 Sławomir Gaworski Wrocław - - STS AMATOR NIE CZASÓWKA
61 Rafał Urbanek Bierutów - - Im Motion Specialized AMATOR NIE CZASÓWKA
62 Dariusz Dorsch Bydgoszcz - - NbikeAkademy AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
63 Patryk Paśko Lutomia Górna - - MTB OWL Mountains Team AMATOR NIE CZASÓWKA
64 Tomasz Naryniecki Wrocław - 1 - AMATOR NIE CZASÓWKA
65 PIOTR WÓJCIK Stoszowice - - - AMATOR NIE CZASÓWKA
66 Michał Tarapata Wrocław - - - AMATOR NIE CZASÓWKA
67 Dawid Olszyński Wrocław - - - AMATOR NIE CZASÓWKA
68 Sławomir Demczar Wrocław - - IT KONTRAKT BIKE TEAM AMATOR NIE CZASÓWKA
69 Kacper Bernardziak Łęczyca - - - AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
70 Marek Migdał Wrocław - - METABO TORA BIKE AMATOR NIE CZASÓWKA
71 Tomasz Gradecki Wrocław - - Wrocławski Klub Kolarski AMATOR TAK CZASÓWKA
72 Marcin Noworol Wrocław - - Wrocławski klub kolarski AMATOR TAK CZASÓWKA
73 Remik Polaczek Świdnica - 1 STS EXTREME AMATOR NIE CZASÓWKA


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 3
Mężczyźni 70
Wszyscy 73