Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Niepełnosprawny
1 Beata Wrońska Jasło Bieg Główny K 30-39 1 Jasełka NIE
2 Magdalena Wrońska Jasło Bieg Główny K 40-49 1 Jasełka NIE
3 Mariusz Cupiał MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
4 Mariola Pasikowska Żarki Bieg Główny K 30-39 1 Positive Energy NIE
5 Roman Kuras MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 - - NIE
6 Jacek Starzyk Olkusz Bieg Główny M 50-59 1 - NIE
7 Kamil Daszczyński MYSZKÓW Bieg Główny M 20-29 1 Lecimy, nie śpimy NIE
8 SŁAWOMIR GRELA Zawiercie Bieg Główny M 50-59 1 - NIE
9 leszek Mielcarek Bytom Nordic Walking M NORDIC 1 niezrzeszony NIE
10 GRZEGORZ DORS Janów Nordic Walking M NORDIC 1 RTB Tracker Podkowa Janó NIE
11 GRAŻYNA ZIELIŃSKA DOBIESZOWICE Nordic Walking K NORDIC - Bobry Walking NIE
12 Jakub Caban Moskorzew Bieg Główny M 20-29 1 - NIE
13 Mateusz Kostrzewski MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
14 Sebastian Syma MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
15 Artur Myrta Wojkowice Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
16 Paweł Zięba Zawiercie Bieg Główny M 40-49 1 Zielona Mila Zawiercie NIE
17 krzysztof miara Lubliniec Bieg Główny M 60-69 1 - TAK
18 SEBASTIAN LIWOCH MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 1 AJD Częstochowa NIE
19 Bożena Starzyk Olkusz Nordic Walking K NORDIC 1 - NIE
20 Wojciech Apostolski Sosnowiec Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
21 Agnieszka Janocha Żarki Letnisko Bieg Główny K 30-39 1 Ambitni Amatorzy Myszków NIE
22 Piotr Janocha Żarki Letnisko Bieg Główny M 30-39 1 Libero Myszków NIE
23 Jarosław Filawski Postęp Bieg Główny M 50-59 1 - NIE
24 Marzena Wrona MYSZKÓW Nordic Walking K NORDIC 1 Myszków NIE
25 Anna Kowalska Żytno Nordic Walking K NORDIC - Ks. Victoria Żytno NIE
26 Jacek Cesarz MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
27 Kazimierz Lorens MYSZKÓW Nordic Walking M NORDIC 1 CLLEO ZAWIERCIE NIE
28 Sylwia Miśta-Dorobisz MYSZKÓW Bieg Główny K 40-49 1 - NIE
29 Marek Dorobisz MYSZKÓW Bieg Główny M 50-59 1 Jurajska TAK
30 Tadeusz Klimek Kusięta Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
31 Jacek Okularczyk Kroczyce Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
32 Edward Antolak Katowice Bieg Główny M 60-69 - TKKF Saturn Czeladź NIE
33 Jolanta Cesarz MYSZKÓW Nordic Walking K NORDIC 1 - NIE
34 ROBERT TUORA MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
35 BEATA KAMIŃSKA MYSZKÓW Bieg Główny K 50-59 1 Z bieganiem mi do twarzy NIE
36 PAWEŁ MUCHA Postęp Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
37 Krzysztof Bubel Katowice Nordic Walking M NORDIC 1 - NIE
38 Adam Rybak Zawiercie Bieg Główny M 40-49 - - NIE
39 ANETA SZECÓWKA Biskupice Bieg Główny K 30-39 1 - NIE
40 Grzegorz Szczerba Poręba Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
41 Lech Kępski Zawiercie Nordic Walking M NORDIC 1 Grupa Jura PL NIE
42 Sławomir Żarski MYSZKÓW Bieg Główny M 50-59 1 - NIE
43 Adrian Kotarba MYSZKÓW Bieg Główny M 20-29 1 - NIE
44 Marek Fajer MYSZKÓW Bieg Główny M 50-59 - Zwik Myszków, Ambitni Amatorzy NIE
45 Józef Leski Zawiercie Bieg Główny M 70 + 1 Grupa Jura PL NIE
46 Marek Ferdynand MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
47 Rafał Kowalski Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
48 Rafal Kazimierczak MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 - - NIE
49 Sylwester Górski Częstochowa Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
50 Rafał Piernikarski Poraj Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
51 Małgorzata CZOPEK SKAŁKA gmina. Włodowice Nordic Walking K NORDIC 1 Grupa Jura.pl NIE
52 Jolanta Giza-Dubik MYSZKÓW Nordic Walking K NORDIC - Kijomaniacy NIE
53 Dagmara Smoleń Tychy Bieg Główny K 30-39 - Press Glass Biegamy i Wspieramy NIE
54 STEFAN MAJOR Żarki Bieg Główny M 60-69 1 AMBITNI AMATORZY NIE
55 Zbigniew Szecówka Poraj Bieg Główny M 40-49 1 Ambitni Amatorzy NIE
56 Mariusz Dąbrowski Żytno Bieg Główny M 30-39 1 KS VICTORIA ŻYTNO NIE
57 Włodzimierz Żak MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
58 ROBERT MOŚCIŃSKI MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
59 Katarzyna Nowak Żarki Bieg Główny K 20-29 - BIEGAJ Z ŻARKAMI NIE
60 Zbigniew Ujejski MYSZKÓW Nordic Walking M NORDIC 1 Team Pohulanka NIE
61 Zuzanna Tuora MYSZKÓW Bieg Główny - 1 - NIE
62 Błażej Ratman MYSZKÓW Bieg Główny M 20-29 1 - NIE
63 Renata Matusik-Skalska Dziewki Bieg Główny K 40-49 1 - NIE
64 Julia Turek Miedźno Bieg Główny K 20-29 - - NIE
65 Zbigniew Hasik Sosnowiec Bieg Główny M 40-49 - - NIE
66 rafał kaucz Żarki Bieg Główny M 20-29 - Biegaj z Żarkami NIE
67 Kamil Kufel Włodowice Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
68 Elzbieta Żuchowicz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 50-59 - DĄBROWA NORDIC TEAM NIE
69 Henryk Staszewski Chorzów Nordic Walking M NORDIC 1 Gibkie Patyki Chorzów NIE
70 Andrzej SUTKOWSKI MYSZKÓW Bieg Główny M 50-59 - Grupa Rafała NIE
71 Klaudiusz Chrzanowski MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
72 Joanna Badeńska MYSZKÓW Nordic Walking K NORDIC 1 Kijomaniacy NIE
73 Marta Walocha-Jurczyk MYSZKÓW Nordic Walking K NORDIC - Kijomaniacy NIE
74 Dariusz Grabowski Sosnowiec Nordic Walking M NORDIC - - NIE
75 Małgorzata Bojanek Pustkowie Lgockie Nordic Walking K NORDIC 1 Kijomaniacy TAK
76 Ewa Supernak MYSZKÓW Nordic Walking K NORDIC - Kijomaniacy NIE
77 Robert Rorat JASKRÓW Bieg Główny M 50-59 1 - NIE
78 Marcin Drozd Dąbrowa Gòrnicza Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
79 Marcin Gil Cynków Bieg Główny M 20-29 - - NIE
80 Grzegorz Karcz MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 1 Gk projekt NIE
81 Radosław Grabowski Janów Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
82 Jakub Ambros Koprivnice Bieg Główny M 30-39 1 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice NIE
83 Josef Kvita Koprivnice Bieg Główny M 60-69 1 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice NIE
84 Radek Raska Koprivnice Bieg Główny M 40-49 1 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice NIE
85 Jiri Kramolis Koprivnice Bieg Główny M 20-29 1 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice NIE
86 Petr Navara Koprivnice Bieg Główny M 70 + 1 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice NIE
87 Mateusz Wolnik LYSKI Bieg Główny M 20-29 - MOSiR ŁAZISKA GÓRNE NIE
88 Karolina Machura Przystajń Nordic Walking K NORDIC - - NIE
89 Beata Świtalska Przystajń Nordic Walking K NORDIC - - NIE
90 Andrzej Król MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 - - NIE
91 Grzegorz Wyrobiec Jaworzno Bieg Główny M 40-49 - - NIE
92 Witold Maj Wręczyca Wlk. Bieg Główny M 50-59 1 - NIE
93 Ryszard Mazur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 60-69 1 - NIE
94 Tomasz Walnik Łazy Bieg Główny M 30-39 - - NIE
95 Tomasz Major Żarki Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
96 Eugeniusz Kot Katowice Nordic Walking M NORDIC 1 - NIE
97 BRONISŁAW KASPRZAK Wręczyca Wlk. Nordic Walking M NORDIC 1 1951 NIE
98 Lucja Wajzer Zawiercie Nordic Walking K NORDIC 1 - NIE
99 Bogdan GODLEWSKI Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 50-59 1 - NIE
100 Justyna Dąbrowska Żytno Nordic Walking M NORDIC 1 KS VICTORIA ŻYTNO NIE
101 Marek Król MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 - - NIE
102 Monika Kisiel Słowik Bieg Główny K 30-39 - - NIE
103 Agnieszka Cieniuch Żarki Bieg Główny K 20-29 1 Biegaj z Żarkami NIE
104 Artur Salamon Łódź Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
105 Michał Prymas Włoszczowa Bieg Główny M 30-39 1 West Chester NIE
106 Dariusz Borek MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
107 Dagmara Bednarczyk Zawiercie Bieg Główny K 30-39 1 Sengam Sport Racing Team /Grupa Jura PL NIE
108 Mariusz Kostrzewski Mysłowice Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
109 Marcin Czyżykowski Świętochłowice Bieg Główny M 40-49 - - NIE
110 Grzegorz Wrona MYSZKÓW Nordic Walking M NORDIC 1 - NIE
111 Mateusz Kuraś Siewierz Bieg Główny M 20-29 1 Fast Foot NIE
112 Łukasz Kuraś Siewierz Bieg Główny M 20-29 1 Fast Foot NIE
113 Dominik Klimek Kusięta Bieg Główny M 20-29 1 - NIE
114 Łukasz Dors Janów Nordic Walking M NORDIC 1 RTB Tracker Podkowa Janów NIE
115 Jacek Szmuc MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 JURAJSKA NIE
116 Joanna Grabna Radomsko Nordic Walking K NORDIC 1 - NIE
117 Brygida Jurczak Sosnowiec Nordic Walking K NORDIC - - NIE
118 Aleksandra Radosz Złoty Potok Nordic Walking K NORDIC 1 RTB Tracker Podkowa Janów NIE
119 Patryk Zawiślak Wojkowice Bieg Główny M 20-29 - Runners Wojkowice Team NIE
120 Michal Machura Hucisko Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
121 Jan Hajduk Czeladź Bieg Główny M 30-39 1 Strong House Czeladź NIE
122 Sylwia Sokół Sędziszów Bieg Główny K 30-39 1 - NIE
123 Konrad Maleńczak MYSZKÓW Bieg Główny M 16-19 1 IV LO Częstochowa NIE
124 Leszek TRESCIŃSKI bystrzanowice Nordic Walking M NORDIC 1 rtb tracker pokowa janów NIE
125 Mariusz Konopka Masłońskie Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
126 Zbigniew Poloczek MYSZKÓW Bieg Główny M 50-59 - SRH 73pp z Katowic NIE
127 Magdalena Hajduk Czeladź Bieg Główny K 30-39 1 Strong House Czeladź NIE
128 Emilia Wronecka Toruń Bieg Główny K 20-29 1 Triathlon X team NIE
129 Angelika Pietrzyk Janów ,Bystrzanowice Nordic Walking K NORDIC 1 RTB Tracker Podkowa Janów NIE
130 Kamil Bogdański Częstochowa Nordic Walking M NORDIC - - NIE
131 Karolina Skrobek Rudniki Bieg Główny K 30-39 - Vege Runners NIE
132 Michał Szamborski Mysłowice Bieg Główny M 30-39 1 Sengam Sport Racing Team NIE
133 Adam Kucharewicz Radzionkow Bieg Główny M 40-49 - Cidry Lotajom NIE
134 Aneta Polewczak Zawiercie Nordic Walking K NORDIC 1 CLLEO ZAWIERCIE NIE
135 Mariusz Polewczak Zawiercie Nordic Walking M NORDIC 1 CLLEO ZAWIERCIE NIE
136 Janusz Machnik Zawiercie Nordic Walking M NORDIC 1 Clleozawiercie NIE
137 Grzegorz Wołoszczuk Zawiercie Nordic Walking M NORDIC 1 - NIE
138 Marzena Kreczmer Zawiercie Nordic Walking K NORDIC 1 Clleo Zawiercie NIE
139 Henryk Pajda Przemyśl Bieg Główny M 60-69 1 Ośrodek Joggingu NIE
140 Anna Kapuścińska Świętochłowice Bieg Główny K 60-69 1 Ośrodek Joggingu NIE
141 Sebastian Brzdęk Zawiercie Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
142 Wojciech Broncel Gniazdów Bieg Główny M 20-29 1 - NIE
143 Anita Brzdęk Zawiercie Bieg Główny K 30-39 1 Zawiercie biega, Jura PL NIE
144 Marta RODKO Czeladź Bieg Główny K 30-39 - SEKCJA PIASKI NIE
145 Monika Słabosz MYSZKÓW Bieg Główny K 20-29 - - NIE
146 Martyna Olesińska Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 20-29 - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16-19 0
K 20-29 6
K 30-39 12
K 40-49 3
K 50-59 2
K 60-69 1
K 70 + 0
K NORDIC 20
M 16-19 1
M 20-29 13
M 30-39 27
M 40-49 23
M 50-59 11
M 60-69 6
M 70 + 2
M NORDIC 18
Kobiety 45
Mężczyźni 101
Wszyscy 146