Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Ząbkowiczanin Powiat Ząbkowicki Koszulka
1 aaaa aaaaa a - 1 brak NIE NIE S
2 Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie M-40 1 Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin TAK TAK M
3 Katarzyna Andrusyszyn- Sołtys Borów K-30 1 - NIE NIE S
4 Ewelina Bajcar Nysa K-20 1 Athletics Nysa NIE NIE M
5 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg M-60 1 Kotwica Brzeg NIE NIE L
6 Jakub Bednarczyk Wrocław M-20 1 Stronger Runner NIE NIE M
7 Szymon Belgrau Międzyrzecz M-20 1 Rehabalance Team NIE NIE M
8 Piotr Berger Otmuchow M-30 1 Athletics Nysa NIE NIE S
9 Jerzy Błaszczyk Ząbkowice Śląskie M-60 1 - NIE NIE XL
10 Ewa Błauciak Tarnów K-18 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN TAK TAK M
11 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie M-18 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN TAK TAK M
12 DARIUSZ BODIO Ziębice M-50 1 SPARTA ZIĘBICE NIE TAK M
13 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie K-40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK M
14 Dariusz Boratyński Wrocław M-20 1 CITY TRAIL Team / Wosiek Team NIE NIE M
15 Piotr Boratyński Wrocław M-40 1 CAPITOL I PRZYJACIELE NIE NIE L
16 Marcin Borowik Ząbkowice Śląskie M-30 1 Ząkowicka Grupa Biegowa TAK TAK L
17 Jarosław BORUKAŁO Kłodzko M-50 1 - NIE NIE XL
18 Jędrzej Budzik Dzierżoniów M-30 1 Lincoln Electric Bike Team Bielawa NIE NIE M
19 Marta Bukowska Piława Dolna K-18 1 - NIE NIE M
20 Łukasz Burmiński Nysa M-30 1 Athletics Nysa NIE NIE XXL
21 Kacper Burzała Ożary M-20 1 Delta Runners - Filia Ożary NIE TAK L
22 Piotr Cabaj Ząbkowice Śląskie M-40 1 - TAK TAK L
23 Daniel Cedzyński Wrocław M-40 1 - NIE NIE XXL
24 Renata Celuch chojnow K-40 1 KB Lew Legnica NIE NIE XL
25 DAMIAN CENARSKI Byczeń M-30 1 PIEKŁO BYCZEŃ NIE TAK M
26 Andrzej Cendrowski Jakubów M-20 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT NIE TAK L
27 Marcin Choma Wrocław M-30 1 amator NIE NIE M
28 Monika Choma Wrocław K-30 1 Amator TAK TAK S
29 Artur Chorzępa Wolibórz M-50 1 UKS Ludwikowice NIE NIE L
30 KRYSTIAN CHRAPCZYŃSKI Boguszów-Gorce M-40 1 LUBIĘ I CHCĘ TO BIEGAM NIE NIE M
31 Elżbieta Cichoń Strzegom K-30 1 Strzegomska12 NIE NIE S
32 Krzysztof Ciepierski Lutomierz M-30 1 Moje Poczatki Biegania NIE TAK XL
33 Maciek Ciesielski Wrocław M-30 1 Ciesiu Team NIE NIE L
34 Krzysztof Cieśla Ziębice M-40 1 Sparta Ziębice NIE TAK XL
35 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie M-40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK M
36 Karol Cociński Ząbkowice Śląskie M-20 1 - TAK TAK L
37 Łukasz Cyris Wrocław M-20 1 - NIE NIE S
38 Tomek Cywka Ząbkowice Śląskie M-40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK L
39 Grzegorz Czapiga BORECZEK M-30 1 - NIE NIE M
40 Dariusz Czarnota WSCHOWA M-20 1 - NIE NIE M
41 Paulina Czerna Ząbkowice Śląskie K-30 1 - TAK TAK M
42 Halina Czyż Kamieniec Ząbkowicki K-40 1 - NIE TAK L
43 Marcin Czyż Kamieniec Ząbkowicki M-18 1 #SobasTeam NIE TAK L
44 Maciej Danik Ladek Zdroj M-30 1 - NIE NIE L
45 JERZY DĄBROWSKI Polkowice M-60 1 - NIE NIE XL
46 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie K-30 1 ZGB Frankenstein TAK TAK S
47 Adrian Drozdowski Bielawa M-30 1 - NIE NIE L
48 Andrzej Duda Dzierżoniów M-30 1 - NIE NIE L
49 MONIKA DUDEK Ziębice K-30 1 pasja chrzanka running team NIE TAK S
50 BARTOSZ DZIEDZIC Wrocław M-30 1 AR NIE NIE S
51 Krzysztof Dzierżak Nysa M-30 1 Athletics Nysa NIE NIE XL
52 Janusz Ferenc Ludwikowice Kł. M-60 1 UKS LUDWIKOWICE NIE NIE M
53 Ewelina Figura węża K-30 1 FIGURA TEAM NIE NIE S
54 Robert Figura węża M-40 1 FIGURA TEAM NIE NIE M
55 Patryk Frankowski Wrocław M-20 1 - NIE NIE L
56 Joanna Furtan Kamieniec Ząbkowicki K-20 1 - NIE TAK S
57 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko K-40 1 - NIE NIE S
58 Jacek Gajewski Paczków M-20 1 - NIE NIE L
59 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko M-40 1 - NIE NIE L
60 Elżbieta Ganowska-Mikrut Ząbkowice Śląskie K-40 1 - NIE TAK XL
61 Dominika Gawryjołek Ząbkowice Śląskie K-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK S
62 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie M-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK M
63 Martyna Gędłek Ząbkowice Śląskie K-18 1 - TAK TAK M
64 Natalia Gędłek Ząbkowice Śląskie K-18 1 - TAK TAK M
65 STANISŁAW GIL Dzierżoniów M-60 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE M
66 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów K-40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE TAK S
67 Leokadia Głowacka Budzów K-50 1 - NIE TAK S
68 Daniel Gniadek Ząbkowice Śląskie M-40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstain TAK TAK M
69 Jan Gnus Wrocław M-60 1 - NIE NIE L
70 Ewa Gnus Wrocław K-50 1 - NIE NIE M
71 Katarzyna Golis Ząbkowice Śląskie K-18 1 - TAK TAK M
72 Anna Gołębiewska Kłodzko K-30 1 - NIE NIE M
73 SEBASTIAN GOŁĘBIEWSKI Kłodzko M-30 1 - NIE NIE L
74 Jakub Grabowy Ząbkowice Śląskie M-18 1 Rodzina Grabowy TAK TAK M
75 Stanisław Grabowy Ząbkowice Śląskie M-40 1 Rodzina Grabowych TAK TAK L
76 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie K-20 1 Ząbkowicka grupa biegowa TAK TAK S
77 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie M-30 1 - TAK TAK M
78 Daniel Gurbała Ząbkowice Śląskie M-20 1 - NIE TAK M
79 Ryszard Gurgul Boguszów Gorce M-60 1 Swidnicka Grupa Biegowa NIE NIE L
80 Monika Gwóźdź Ząbkowice Śląskie K-30 1 - TAK TAK S
81 Dariusz Herman Ciepłowody M-40 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN NIE TAK S
82 Ewelina Herman Ciepłowody K-30 1 - NIE TAK S
83 Marta Homa Kłodzko K-30 1 KLODZKOprzyTWIERDZA BIEGANIE NIE NIE S
84 Dariusz Jagieła Zwrócona M-50 1 - NIE TAK XXL
85 Aleksandra Jagieła Zwrócona K-20 1 - NIE TAK M
86 Mateusz Jakowski Bardo M-20 1 Janusze NIE TAK L
87 Bogdan Jamniuk Ząbkowice Śląskie M-60 1 MonoRipley os. XX lecia TAK TAK M
88 Tomasz Janik Bardo M-40 1 KP PSP Ząbkowice Śl. NIE TAK L
89 Anna Janowicz Szalejów Dolny K-40 1 - NIE NIE S
90 Narcyz Jasiecki Swidnica sl M-70 1 niezrzeszony NIE NIE M
91 Elżbieta Jóźwicka Wrocław K-40 1 Dobry Pomysł NIE NIE S
92 Robert Jóźwicki Wrocław M-40 1 Dobry Pomysł NIE NIE XL
93 Natalia Junik Ząbkowice Śląskie K-20 1 - TAK TAK M
94 Zita KÁCSER Debrecen K-20 1 Benedek-Team NIE NIE S
95 Krzysztof Kaczmarek Stolec M-20 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK L
96 PIOTR KADŁUBOWSKI Brzeg M-40 1 KOTWICA BRZEG NIE NIE L
97 Jacek Kalus Wałbrzych M-20 1 Sudeckie Wycieczki Biegowe NIE NIE M
98 Marian Kamiński Nowa Ruda M-40 1 - NIE NIE XXL
99 IRENEUSZ KAMIŃSKI Świdnica M-40 1 Biegam bo lubię :) NIE NIE L
100 Kamil Karbowiak Brzeg M-20 1 Kotwica Brzeg/Wosiek Team NIE NIE M
101 Dawid Karwat Świebodzice M-20 1 - NIE NIE XL
102 Piotr Kasperski Lubnów M-40 1 MALINY Z LUBNOWA NIE TAK M
103 Marek Kępiński Bystrzyca Kłodzka M-40 1 niezrzeszony NIE NIE L
104 Mirosław Kępka Świdwin M-40 1 K.B.SPRINT ŚWIDWIN NIE NIE XL
105 Anna Kielar Srebrna Góra K-30 1 Full Body Workaut NIE TAK S
106 Martyn Kiełbik Ostrzeszów M-20 1 niezrzeszony NIE NIE M
107 Jakub Kieraś Nowa Ruda M-20 1 - NIE NIE M
108 Ewelina Kieraś Nowa Ruda K-30 1 - NIE NIE S
109 Adam Kierski Bielawa M-40 1 LIW LEWANT NIE NIE L
110 Małgorzata Klimowicz-Bodys Wrocław K-40 1 FAST FOOT Opole NIE NIE M
111 Aneta Klinke-Osadnik Ząbkowice Śląskie K-40 1 Aby do Mety / Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK M
112 Grzegorz Klisowski Środa Wielkopolska M-30 1 Polonia Środa NIE NIE M
113 Sylwia Klita Ząbkowice Śląskie K-20 1 - TAK TAK M
114 Wojciech Kluczkiewicz Głubczyce M-20 1 - NIE NIE XL
115 Szymon Klunder Ziębice M-30 1 - NIE TAK M
116 ROBERT KMITA Wrocław M-40 1 BROWAR REBELIA NIE NIE L
117 Piotr Kociołowicz Janowiec M-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE TAK L
118 Wiesław Maciej Kocoń Ząbkowice Śląskie M-20 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK M
119 Sylwia Kodzis Janowiec K-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE TAK S
120 Sebastian Kogut Ząbkowice Śląskie M-40 1 Jaworkowi biegacze TAK TAK L
121 DARIUSZ KOŁAKOWSKI Świdwin M-40 1 K.B.SPRINT ŚWIDWIN NIE NIE XXL
122 Adam Konopka Kłodzko M-40 1 - NIE NIE L
123 Marcin Kornaś Braszowice M-30 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN TAK TAK XL
124 Paweł Korzeniowski Kłodzko M-30 1 - NIE NIE L
125 Roman Kos Ząbkowice Śląskie M-40 1 - TAK TAK L
126 Wiesław Kowal Ziębice M-40 1 SPARTA ZIĘBICE NIE TAK L
127 Tomasz Kowalczyk Pieszyce M-40 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE L
128 Małgorzata Koza Ząbkowice Śląskie K-18 1 ZKKK TAK TAK M
129 Artur KOZA Ząbkowice Śląskie M-40 1 - TAK TAK XL
130 Rafał Kozak Ząbkowice Śląskie M-30 1 Centrum Kettlebell Ząbkowice Śląskie TAK TAK XL
131 Paweł Kraszczyński Lubin M-30 1 KB LEW LEGNICA NIE NIE L
132 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec M-40 1 AKTYWNA NOWA RUDA NIE NIE M
133 Radosław Krzywak Kamieniec Ząbkowicki M-40 1 - NIE TAK L
134 Katarzyna Kubica SIECHNICE K-30 1 Kubica Team NIE NIE M
135 Aneta Kubicz Ząbkowice Śląskie K-20 1 - TAK TAK L
136 Justyna Kubicz Ząbkowice Śląskie K-18 1 - TAK TAK S
137 Krzysztof Kuczek Gorzanów M-30 1 Karmazynowy Odpływ NIE NIE S
138 Daniel Kuk Wrocław M-20 1 AIRCOM AUTOMOTIVE NIE NIE M
139 Krzysztof Kukuryk Nowa Ruda-Słupiec M-30 1 NOWA RUDA-BIEGA NIE NIE M
140 Rafał Kulak Ciepłowody M-20 1 FULL BODY WORKOUT NIE TAK M
141 Agnieszka Kulesza Kłodzko K-20 1 - NIE NIE S
142 Michał Kumaszka Strzelin M-20 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit NIE NIE M
143 Mariusz Kupiec Kłodzko M-40 1 Sper Mario NIE NIE M
144 Cezary Kupiński Wrocław M-40 1 Team-Luks Żórawina-Wrocław NIE NIE M
145 STANISŁAW KURNYTA WITKÓW ŚL. M-40 1 TeMMPo Wałbrzych NIE NIE M
146 Marlena Kurowska Kamienna Góra K-30 1 - NIE NIE M
147 Marcin Laskowski Nowa Ruda M-30 1 Aktywna Nowa Ruda NIE NIE M
148 Piotr Latała Olbrachcice Wielkie M-20 1 - TAK TAK M
149 Patrycja Lewandowska Ołdrzychowice Kłodzkie K-20 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE NIE M
150 Wiesław Lęga Świdnica M-40 1 BRAK TEAM NIE NIE L
151 Grzegorz Lisiecki Ząbkowice Śląskie M-40 1 - TAK TAK XL
152 Izabela Lisowska Ząbkowice Śląskie K-40 1 - TAK TAK S
153 Izabela Lisowska Ząbkowice Śląskie K-40 1 - TAK TAK S
154 Radomir Lozia Ząbkowice Śląskie M-40 1 ITigers TAK TAK M
155 Mateusz Łabys Wilemowice M-20 1 Athletics Nysa NIE NIE M
156 Dariusz Łaszczewski Budzów M-40 1 Świt Wrocław TAK TAK L
157 Mirosław Łęczek Ząbkowice Śląskie M-50 1 - TAK TAK M
158 Iwona Łuciów Piława Górna K-20 1 - NIE NIE XL
159 Karolina Łuczak Nysa K-30 1 - NIE NIE S
160 Marcin Łuczak Nysa M-30 1 - NIE NIE M
161 Krystian Machowczyk Wałbrzych K-40 1 - NIE NIE XL
162 Agnieszka Machowczyk Wałbrzych K-40 1 - NIE NIE M
163 Grzegorz Maciaszek Zduńska Wola M-40 1 KW PSP Łódź NIE NIE L
164 Piotr Maciejewski Nysa M-20 1 - NIE NIE M
165 Monika Macowska Kamienna Góra K-30 1 Kamiennogórska Grupa Bieegowa NIE NIE M
166 Alicja Madej Ząbkowice Śląskie K-20 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK S
167 Joanna Magon Czestocice K-20 1 - NIE NIE M
168 Wojciech Maj ząbkowice ślaskie K-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa TAK TAK M
169 Arkadiusz Malczewski Środa Śląska M-40 1 Express-Miejski.pl NIE NIE L
170 Mariusz Malinowski Strzelin M-30 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit NIE NIE M
171 Grzegorz Małkowski Ząbkowice Śląskie M-20 1 - TAK TAK XL
172 Fabiola Manuel Palacios Podgaj K-30 1 Klub Meksyk NIE NIE M
173 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie M-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK M
174 Michał Margasiński Ząbkowice Śląskie M-20 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK M
175 Łukasz Markowicz Wrocław M-20 1 KU AZS UWr/ Wosiek Team NIE NIE M
176 Michał Marmura Ząbkowice Śląskie M-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK M
177 Vanessa Marzec Ząbkowice Śląskie K-20 1 - TAK TAK S
178 Zbigniew Marzec Ząbkowice Śląskie M-50 1 - TAK TAK L
179 Paweł Maślanka Bielawa M-30 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE M
180 Miłosz Matillek Międzybórz M-20 1 Vervomaniacy NIE NIE M
181 Bogusław Matura Nysa M-30 1 - NIE NIE L
182 Jacek Mazur Ząbkowice Śląskie M-30 1 - TAK TAK L
183 Marcin Mąkosza Dębowiec M-40 1 - NIE TAK L
184 Edwin Cheruiyot MELLY Eldoret M-20 1 Benedek-Team NIE NIE M
185 Marcin Miazga Oława M-40 1 - NIE NIE XL
186 jan mielczarek Ziębice M-60 1 amator NIE TAK XL
187 Radosław Mielecki Ząbkowice Śląskie M-40 1 Wosiek Team TAK TAK S
188 Natalia Mielniczek Żary K-20 1 - NIE NIE L
189 Radosław Milewski Świdnica M-40 1 Run Forrest run! NIE NIE XL
190 Jakub Misiąg Ząbkowice Śląskie M-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK XL
191 Kazimierz Modrzejewski Nysa M-50 1 Athletics Nysa NIE NIE L
192 Rafał Mosoń Oława M-30 1 Europa Ubezpieczenia NIE NIE L
193 KAMIL Musielski Dzierżoniów M-30 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE M
194 adrian mytnik czerwieńczyce M-30 1 AKTYWNA NOWA RUDA NIE NIE L
195 Dominika Napieraj Wrocław K-20 1 Wosiek Team NIE NIE M
196 Władysława Nocna Bielawa K-50 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE S
197 TERESA NOWAK Ziębice K-60 1 - NIE TAK S
198 Dagmara Olewicz Tarnów/Ząbkowice Śląskie K-20 1 Załoga Górska TAK TAK S
199 Paweł Onyśków Ząbkowice Śląskie M-40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK XL
200 Dorota Opalińska Dzierżoniów K-30 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE S
201 Jacek Opaliński Dzierżoniów M-30 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE L
202 Ryszard Osadnik Ząbkowice Śląskie M-40 1 Drużyna Jezusa TAK TAK XL
203 Anna Osadnik Lisów K-30 1 - NIE NIE S
204 Magdalena Ostaszewska Brzeźnica K-20 1 Janusze NIE TAK M
205 Karol Ostaszewski Bardo M-20 1 - NIE TAK M
206 Henryk Ostropolski Dzierżoniów M-60 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE L
207 MARCIN OŚLIZŁO niedźwiedź M-30 1 - NIE TAK XXL
208 Michał Otfinowski Oława M-30 1 Programista biega NIE NIE M
209 Paweł Ozieraniec Wrocław M-30 1 - NIE NIE M
210 Marcin Pacholak Ząbkowice Śląskie M-20 1 Silesian Flour / Silesian Grain TAK TAK L
211 Bartosz Panek Kamieniec Ząbkowicki M-20 1 klub szachowy Zamek Kamieniec NIE TAK M
212 Jarosław Papierz Opole M-50 1 OPOLE biega NIE NIE M
213 KATARZYNA PASTERNAK Wrocław K-30 1 - TAK TAK M
214 Iwona Patro Ząbkowice Śląskie K-30 1 - TAK TAK M
215 Gracjan Pawelka Perzów M-30 1 OIRP WROCŁAW NIE NIE M
216 Krzysztof Pełdiak Podgaj M-30 1 Klub Meksyk NIE NIE L
217 Bartek Petronecki Muszkowice M-20 1 - NIE TAK L
218 Sandra Piątkowska Wrocław K-20 1 - NIE NIE S
219 Monika Pierzchała Szczytna K-40 1 - NIE NIE M
220 PRZEMYSŁAW PIETKIEWICZ Wrocław M-30 1 NOKIA NIE NIE L
221 Waldemar Pietkiewicz Dzierżoniów M-70 1 OGNISKO TKKF DZIERŻONIÓW NIE NIE XL
222 Sylwia Pietroczuk Nysa K-20 1 Athletics Nysa NIE NIE M
223 Jarosław Pietrzak Dzierżoniów M-50 1 - NIE NIE M
224 Grzegorz Piórek KOBYLA GÓRA M-20 1 - NIE NIE S
225 Łukasz Piskorz Borek Strzeliński M-30 1 KB Sobótka NIE NIE M
226 Aneta Pitoń Ząbkowice Śląskie K-20 1 Full Body Workout TAK TAK M
227 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie M-30 1 CKB Zabkowice Slm NIE TAK L
228 Daniel Piwowarczyk Polanica Zdrój M-40 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE M
229 Kamil Piwowarski Wrocław M-30 1 - NIE NIE L
230 Ryszard Plantos Złoty Stok M-50 1 Truchcikiem NIE TAK L
231 Aleksandra Pleskaczewicz Chwaliszów K-20 1 SRTG Wałbrzych NIE NIE L
232 Jacek Pomorski Nowa Ruda M-40 1 - NIE NIE L
233 JAN POPIEL Wrocław M-30 1 - NIE NIE L
234 Krzysztof Portasiński Kiełczyn M-40 1 Biceps Team NIE NIE XL
235 Zdzisław Poświat Kamieniec Ząbkowicki M-50 1 - TAK TAK M
236 Jacek Pożarowski Ząbkowice Śląskie M-30 1 - TAK TAK M
237 Anna Przyjazna Wrocław K-20 1 Wosiek Team NIE NIE S
238 Wojciech Ptak Ząbkowice Śląskie M-30 1 BROWAR REBELIA TAK TAK L
239 ZENON Puszczewicz Pisarzowice M-70 1 Niezrzeszony NIE NIE S
240 Klaudia Puzio Ząbkowice Śląskie K-20 1 - TAK TAK S
241 Adam Pyta Walbrzych M-40 1 - NIE NIE L
242 Adrian Radziszewski Ząbkowice Śląskie M-20 1 - TAK TAK L
243 WOJCIECH RAGAN Wrocław M-30 1 - NIE NIE XXL
244 Krzysztof Ragan Ząbkowice Śląskie M-18 1 - TAK TAK L
245 Magdalena Ragan Ząbkowice Śląskie K-40 1 - TAK TAK L
246 Wojciech Rajczakowski Wrocław M-30 1 Mo Farah Team Poland NIE NIE M
247 Jerzy Rakoczy Ladek Zdroj M-40 1 - NIE NIE L
248 Ewelina Rączka Bielawa K-30 1 - NIE NIE M
249 Rafał Rączka Bielawa M-30 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE L
250 Tomasz Rękas Nysa M-40 1 - NIE NIE XL
251 Jarosław Rokosz Ząbkowice Śl. M-30 1 - TAK TAK S
252 Anita Romanowska-Lizis Ziębice K-40 1 - NIE TAK M
253 Jarosław Rosikiewicz Ząbkowice Śląskie M-30 1 ZGB TAK TAK L
254 Ryszard Rowszar Bystrzyca Kłodzka M-40 1 - NIE NIE L
255 Kamil Rozlach Nowa Ruda M-20 1 - NIE NIE M
256 Sonia Rozumkiewicz Świdnica K-20 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE S
257 Paweł Rozumkiewicz Świdnica M-30 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE M
258 Karolina Różańska Dzierżoniów K-30 1 - NIE NIE S
259 GRZEGORZ RÓŻYCKI Bielawa M-40 1 NIEZRZESZONY NIE NIE L
260 Rafał Rudy Ząbkowice Sląskie M-20 1 - NIE NIE L
261 Maciej Rudy Ząbkowice Śląskie M-18 1 - NIE TAK L
262 EWA RUSZCZYŃSKA Wałbrzych K-30 1 SRTG Wałbrzych NIE NIE L
263 Patrycja Rutkowska Ząbkowice Śląskie K-30 1 - TAK TAK S
264 Kamila Rutkowska-Krehut Ząbkowice Śląskie K-40 1 - TAK TAK S
265 Lukasz Rutkowski Ząbkowice Śląskie M-30 1 - TAK TAK M
266 Konrad Rzatkiewicz Wrocław M-30 1 KS DW Opona NIE NIE XL
267 Maciek Samolak Boguszów-Gorce M-30 1 AMATOR NIE NIE S
268 Waldemar Sawicki Trzeboszowice M-50 1 - NIE NIE M
269 Maciej Sawicki Trzeboszowice M-20 1 - NIE NIE M
270 Jakub Schreiber Ząbkowice Śląskie M-20 1 - TAK TAK M
271 Łukasz Schreiber Ząbkowice Śląskie M-20 1 - TAK TAK M
272 Anna Sękowska Prudnik K-30 1 FREE RUNNERS - OPOLSKIE NIE NIE S
273 WADIM SIELUTIN Legnica M-60 1 kb lew legnica NIE NIE L
274 Maria SIELUTIN Głogów K-60 1 - NIE NIE L
275 Katarzyna Silarska Złoty Stok K-50 1 złotostocka grupa biegowa NIE TAK M
276 LESZEK SILARSKI Złoty Stok M-50 1 złotostocka grupa biegowa NIE TAK M
277 PAWEŁ SKORECKI Olbrachcice M-20 1 - TAK TAK XL
278 Witold Skorecki Ząbkowice Śląskie M-50 1 - TAK TAK L
279 Tomasz Skrzypiec Koziniec M-20 1 Brak NIE TAK M
280 Maksymilian Smalec Ząbkowice Śląskie M-30 1 - TAK TAK M
281 Daniel Smuga Brzeg M-30 1 Kotwica Brzeg NIE NIE L
282 Aleksander Sobczak Dzierżoniów M-30 1 - NIE NIE L
283 TOMASZ SOKOŁOWSKI Kraków M-40 1 - NIE NIE L
284 Jarosław Sołtys Borów M-40 1 - NIE NIE L
285 Patrycja Sowa Rososznica K-18 1 SKTF NIE TAK S
286 Weronika Spisak Ożary K-18 1 - TAK TAK M
287 Adam Stanny Ząbkowice Śląskie M-40 1 - TAK TAK M
288 Marcin Stępień Łagiewniki M-30 1 - NIE NIE M
289 Piotr Stojanowicz Ząbkowice Śląskie M-40 1 ARCHEOLOGIX TAK TAK XL
290 Piotr Stryszewski Ziębice M-50 1 SPARTA ZIEBICE NIE TAK M
291 HENRYK STRZELCZAK Nowa Ruda M-50 1 KS MARATON NIE NIE M
292 Paweł Studnicki Wrocław M-30 1 STOMATOLOGIA STUDNICCY NIE NIE M
293 Karolina Suchecka Ząbkowice Śląskie K-20 1 - NIE TAK L
294 Marcin Syrek Świdnica M-30 1 - NIE NIE L
295 Marcin Szczepankiewicz Wrocław M-30 1 PCC SQUAD NIE NIE M
296 Radosław Szczepańczuk Samborowice M-30 1 amator NIE NIE XL
297 Paweł Szemelak Wrocław M-40 1 - NIE NIE L
298 Izabela Szkwarek Ząbkowice Śląskie K-30 1 FULL BODY WORKOUT ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE TAK TAK S
299 Michał Szlachetka Kamieniec Ząbkowicki M-20 1 - NIE TAK M
300 Michał Szpilarewicz Lubnów M-18 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie NIE TAK M
301 Mariusz Szpilarewicz Ziębice M-40 1 ZSP Ziębice / Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE TAK XL
302 Basia Szpilarewicz Lubnów K-30 1 RADIO WROCŁAW / Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE TAK S
303 Mirosław Szwal Wrocław M-30 1 - NIE NIE XL
304 Piotr Szymański Ząbkowice Śl. M-30 1 - TAK TAK XL
305 Marek Śliwa Nysa M-40 1 Athletics Nysa NIE NIE M
306 SYLWIA Świerk Ząbkowice Śląskie K-30 1 - TAK TAK S
307 Stanisław Świerk Janowice Wielkie M-60 1 NaturalniE Janowice NIE NIE M
308 Krystyna Świerk Janowice Wielkie K-50 1 NaturalniE Janowice NIE NIE M
309 Urszula Świniańska Grodków K-20 1 - NIE NIE S
310 Anna Tchórzewska-Pietrzyk Wrocław K-30 1 Team-Luks Żórawina- Wrocław NIE NIE S
311 Katarzyna Terlecka Ząbkowice Śląskie K-20 1 ZKKK/FULL BODY WORKOUT ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE TAK TAK S
312 Magdalena Tokaruk Bobolice/Ząbkowice Śląskie K-20 1 - TAK TAK M
313 Mateusz Tokaruk Bobolice M-20 1 - TAK TAK S
314 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie M-40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK M
315 MACIEJ TOMAKA Kłodzko M-30 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE NIE M
316 ALEKSANDRA TOMAKA Kłodzko K-30 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE NIE S
317 Przemysław Tomalik Malczyce M-30 1 - NIE NIE XL
318 Mateusz Tomanek Ząbkowice Śląskie M-30 1 - TAK TAK L
319 DANIEL TRACZYŃSKI Dzierżoniów M-20 1 BIEGOWA ŚWIDNICA NIE NIE M
320 Malina Tryba Ząbkowice Śląskie K-20 1 - TAK TAK S
321 Grzegorz Trzebski Żarów M-30 1 - NIE NIE S
322 Krzysztof Tusznio Ząbkowice Śląskie M-30 1 - TAK TAK L
323 Adam Tymiński Strzelce M-20 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE L
324 Piotr Umów Legnica M-30 1 - NIE NIE L
325 aleksandra WASIK Kluczbork K-20 1 - NIE NIE M
326 Beata Wierzbicka Kłodzko K-30 1 - NIE NIE S
327 Henryk Wierzejski Wrocław M-60 1 Amator NIE NIE XL
328 Monika Wilanska Zloty Stok K-40 1 - NIE TAK S
329 Michał Wiśniewski Opole M-20 1 TEAM LUKS ZÓRAWINA WROCŁAW NIE NIE M
330 Patryk Witka Nowa Ruda M-30 1 brak NIE NIE M
331 KATARZYNA WNUK Kłodzko K-40 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE NIE S
332 GRZEGORZ WNUK Kłodzko M-40 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE NIE M
333 Kroczak Wojciech Pieszyce M-40 1 - NIE NIE L
334 ANNA WOLANO Słotwina K-40 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE S
335 Jolanta Wolska Ziębice K-50 1 ZSP Ziębice NIE TAK S
336 Przemysław Wołczek Strzegom M-30 1 Strzegomska Dwunastka NIE NIE L
337 Michał Woś Ołdrzychowice Kłodzkie M-20 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE NIE M
338 Waldemar Wójcik Ziębice M-40 1 - NIE TAK M
339 Monika Wójcik Ziębice K-20 1 LUKS Żórawina Team NIE TAK S
340 Dorota Wójcik Ziębice K-40 1 - NIE TAK M
341 Tomasz Wójcik Ziębice M-20 1 - NIE TAK M
342 Patrycja Wrona Ząbkowice Śląskie K-20 1 ZKKK/Stronger Runner TAK TAK M
343 Michał Wrona Ząbkowice Śląskie - 1 - TAK TAK M
344 Mateusz Wysłobocki Lądek-Zdrój M-20 1 Woś Team NIE NIE M
345 Justyna Zarzycka Olbrachcice,Ząbkowice Śląskie K-20 1 - NIE TAK S
346 Kamil Zawalski Ząbkowice Śląskie M-30 1 - TAK TAK S
347 Leonarda Zdrojkowska Ziębice K-30 1 Brak NIE TAK M
348 Łukasz Zebzda Kamieniec Ząbkowicki M-30 1 22 BPG NIE TAK M
349 Marta Zielecka Ząbkowice Śląskie K-30 1 - TAK TAK M
350 Małgorzata Zieleń Wrocław K-20 1 PWR/ Wosiek Team NIE NIE M
351 Katarzyna Zielińska Tychy K-30 1 - NIE NIE S
352 Robert Zieliński Stoszowice M-30 1 PZU SPORT TEAM NIE TAK L
353 Jarosław Zieliński Tychy M-30 1 - NIE NIE L
354 Katarzyna Ziemianek-Zielińska Stoszowice K-30 1 PZU SPORT TEAM TAK TAK S
355 Bogdan Zięba Pszenno M-40 1 Biegowa Świdnica NIE NIE XL
356 Paulina Ziółkowska Wałbrzych K-20 1 PZU Sport Team NIE NIE S
357 Robert Ziółkowski Bielawa M-30 1 Lincoln Electric Bester Run Team Bielawa NIE NIE M
358 Krzysztof Zugaj Ząbkowice Śląskie M-30 1 - TAK TAK L
359 Przemysław Zwaduch Kłodzko M-40 1 - NIE NIE XL
360 ZBIGNIEW Żuk Wałbrzych M-40 1 KB FAURECJA/STOOR NIE NIE XL

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Ząbkowiczanin Powiat Ząbkowicki Koszulka
1 Marta Alfawicka Oława K-30 - - NIE NIE S
2 Adrian Alfawicki Oława M-30 - - NIE NIE XXL
3 JANUSZ BARTYZEL Ząbkowice Śląskie M-40 - - TAK TAK L
4 Grzegorz Bira Ziębice M-30 - Sparta Ziębice NIE TAK M
5 Arek Błachut Brzeźnica M-40 - - NIE TAK S
6 Dariusz Borzęcki Kamieniec Ząbkowicki M-50 - brak NIE TAK XL
7 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie K-30 - WKS Wrocław TAK TAK L
8 Alicja Chłopecka Nowa Ruda K-18 - UKS LUDWIKOWICE KŁODZKIE NIE NIE M
9 Katarzyna Chmielowska Ząbkowice Śląskie K-20 - - TAK TAK M
10 Karolina Chmielowska Ząbkowice Śląskie K-20 - - TAK TAK S
11 Marcin Chorzępa Jelcz-Laskowice M-30 - - NIE NIE L
12 Krzysztof Ciura Oleśnica M-40 - - NIE NIE XL
13 Grzegorz Czajka Nowa Ruda M-30 - USKS Ludwikowice Klodzkie NIE NIE M
14 Piotr Danik Ożary M-40 - Rodzinka NIE TAK L
15 Artem Denys SIECHNICE M-20 - - NIE NIE L
16 Marta Drabik Kamieniec Ząbkowicki K-30 - - NIE TAK M
17 Artur Drabik Kamieniec Ząbkowicki M-40 - - NIE TAK L
18 Roman Dudek Dzierżoniów M-40 - Błysk fejmu NIE NIE M
19 Roman Dudek Dzierżoniów M-40 - Błysk Fejmu NIE NIE M
20 Martyna Fedko Braszowice K-18 - - NIE TAK S
21 Piotr Gaborski Nysa M-30 - Athletics Nysa NIE NIE XL
22 Łukasz Gachowski Wrocław M-40 - - NIE NIE L
23 Przemysław Głuszek Szklarska Poręba M-20 - KB Lew Legnica NIE NIE XL
24 Anna Gnutek Ząbkowice Śląskie K-30 - Aby do Mety TAK TAK L
25 Sławek Gorczyca Strzelin M-30 - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT NIE NIE M
26 malgorzata grudzien Zabkowice Śląskie K-30 - - TAK TAK S
27 BOLESLAW GRYGIEL kedzierzyn/kozle M-70 - - NIE NIE M
28 Denis Halas Mursko Sredisce M-30 - - NIE NIE M
29 Michał Jakubowski ząbkowice ślaskie M-30 - ZGB Ząbkowice TAK TAK L
30 RYSZARD JANUSZ Szczytna M-50 - - NIE NIE M
31 Grzegorz Jaworski Dzierżoniów M-30 - LIW LEWANT NIE NIE L
32 Dominik Junik Ząbkowice Śląskie M-30 - - TAK TAK M
33 Rafał Jurak Jaszkowa Dolna M-40 - KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE NIE M
34 Beata Klita Ząbkowice Śląskie K-40 - ZGB Frankenstein TAK TAK M
35 Ireneusz Kowalkowski Wrocław M-30 - - NIE NIE L
36 Roman Kozakiewicz Dzierżoniów M-40 - - NIE NIE M
37 Sławomir Krocz Ząbkowice Śląskie M-40 - - TAK TAK XL
38 Elzbieta Król Pieszyce K-30 - ZaBIEGANI NIE NIE S
39 Tomasz Kruk Nysa M-30 - Athletics Nysa NIE NIE M
40 Paweł Kurczab Zabkowice Slaskie M-20 - slugang TAK TAK S
41 Łukasz Kuzik Dzierzoniow M-40 - - NIE NIE M
42 Marcin Łosin Wrocław M-40 - - NIE NIE L
43 Dariusz Makos Bardo M-30 - - NIE TAK XL
44 Rafal Makowiecki wroclaw M-40 - - NIE NIE M
45 Rafał Malinowski Kamieniec Ząbkowicki M-30 - Wataha NIE TAK L
46 Jarosław Mardaus Jaszkowa Dolna M-40 - KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE NIE M
47 Irena Marzec Ząbkowice Śląskie K-40 - - TAK TAK S
48 Aleksander Marzec Ząbkowice Śląskie M-40 - PODZAMCZE TAK TAK XL
49 Tomasz​ Mazur Ząbkowice Śląskie M-30 - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK XL
50 Zofia Michta Zabkowice Slaskie K-30 - - TAK TAK M
51 MARIUSZ MYSZKA Pieszyce M-40 - - NIE NIE L
52 Władysława Nocna Bielawa K-50 - - NIE NIE S
53 Tomasz Okonski Sulistrowice M-20 - - NIE NIE S
54 Wojciech Olszewski Wałbrzych M-20 - SRTG Mieroszów NIE NIE M
55 Magdalena Ostaszewska Bardo K-20 - Janusze NIE TAK M
56 Joanna Ostaszewska Zabkowice Slaskie K-30 - - TAK TAK M
57 MARCIN PAŁYS Nowa Ruda-Słupiec M-30 - NOWA RUDA-BIEGA NIE NIE L
58 Paweł Panek Ząbkowice Śląskie M-30 - - TAK TAK XL
59 Andrzej Piotrowski Wałbrzych M-30 - SRTG Mieroszów NIE NIE L
60 Paula Polak Wrocław - - - TAK TAK S
61 Tomasz Pruszyński Lipa M-40 - Niezrzeszonych NIE TAK M
62 Jolanta Rapacz Zloty Stok K-40 - - NIE TAK L
63 Jacek Robak Ziębice M-30 - - NIE TAK L
64 RAFAŁ RUSZNICA Opole M-20 - AZS KU Politechniki Opolskiej Opole / KALENJI POLAND NIE NIE M
65 Wojtek Siewruk Ząbkowice Śląskie M-30 - ZGB Frankenstein TAK TAK M
66 Sebastian Smoleń Stronie Śląskie M-30 - - NIE NIE S
67 Błażej Sobala Ząbkowice Śląskie M-20 - FULL BODY WORKOUT ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE / CENTRUM KETTLEBELL ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE TAK TAK M
68 Paweł Sobieralski Ząbkowice Śląskie M-40 - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK M
69 Tadeusz Sobski Ząbkowice Śląskie M-50 - - TAK TAK M
70 Grzegorz Sokołowski Lubin M-30 - KB LEW LEGNICA NIE NIE L
71 Dorota SOWA Rososznica K-50 - SKTF NIE TAK M
72 Adam SOWIŃSKI Opole M-50 - OPOLE biega NIE NIE L
73 Dominika Stankiewicz Krapkowice K-20 - - NIE NIE S
74 Kamila Stefanów Ziębice K-30 - - NIE TAK XL
75 Mariola Stelmaszek-Szukała Sulisławice K-40 - - TAK TAK M
76 Paweł Stolarczyk Ząbkowice Śląskie M-20 - ZKKK TAK TAK M
77 Damian Stukus Nowa Ruda M-30 - UKS Ludwikowice Kłodzkie NIE NIE L
78 Marcin Szarek Ząbkowice Śląskie M-30 - z-ce śl TAK TAK L
79 Krzysztof Szczepański Strzelin M-30 - IPA Strzelin NIE NIE XL
80 Konrad Szczypiński Ateny M-18 - SZCZYPIŃŚKI-TEAM TAK NIE XL
81 Anna Szlachetka Dzierżoniów K-20 - - TAK TAK S
82 Kacper Szuwarowski Ciepłowody M-18 - - NIE TAK M
83 Anna Świrska Strzelin K-30 - - NIE NIE S
84 Rafał Tomczyk Wrocław M-30 - Wosiek Team NIE NIE M
85 Roman Trocha Dzierżoniów M-50 - Bielawska Akademia Biegania NIE NIE M
86 MAŁGORZATA TUL Gniechowice K-40 - DRUŻYNA SZPIKU NIE NIE XXL
87 Ariel Wcisło Ząbkowice Śląskie M-20 - Wrocławski Klub Wysokogórski TAK TAK L
88 Agnieszka Wiśniewska Nowa Ruda-Słupiec K-30 - NOWA RUDA BIEGA NIE NIE L
89 JACEK WIŚNIEWSKI Nowa Ruda-Słupiec M-40 - NOWA RUDA BIEGA NIE NIE XL
90 Tomek Wiśniowski Ząbkowice Śląskie M-18 - Orzeł Ząbkowice TAK TAK M
91 Grzegorz Wołczyk Ziebice M-40 - Sparta Ziębice NIE TAK L
92 Tomasz Zając Bardo M-30 - brak TAK TAK S
93 Karina Zając Starczówek K-30 - Mamy biegamy NIE TAK S
94 Katarzyna Zaklińska Gliwice K-40 - - NIE NIE S
95 Jacek Zapotoczny Oława M-20 - Today is yours NIE NIE M
96 Tomasz ZAWADZKI Kłodzko M-40 - - NIE NIE M
97 Asia ZET ŁĄKOCINY K-20 - LKS Ogniwo Łąkociny NIE NIE S


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K-18 11
K-20 42
K-30 52
K-40 28
K-50 8
K-60 2
M-18 9
M-20 62
M-30 111
M-40 91
M-50 21
M-60 13
M-70 4
Kobiety 144
Mężczyźni 313
Wszyscy 457