Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Gmina Pieszyce
1 ŁUKASZ ADAMCZUK Wrocław - 1 - NIE
2 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra - 1 Interferie Optyk Okular NIE
3 Marek Ardelli Wysoka - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
4 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 - NIE
5 Mateusz Banaś Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM NIE
6 Antoni Bańdura Bardo - 1 Nadleśnictwo Bardo Śl. NIE
7 Wacław Barancewicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
8 Dariusz Bednarczyk dabrowa gornicza - 1 Bike Atelier Team TAK
9 Jarosław Bielakowicz Legnica - 1 - NIE
10 GRZEGORZ BIELECKI Legnica - 1 G.B TEAM LEGNICA NIE
11 Mariusz BODYŁ Dzierżoniów - 1 - NIE
12 Jarosław Broda Wrocław - 1 Rowerowa DOIIB NIE
13 Michał Broda Mrozów - 1 Rowerowa DOIIB NIE
14 Rafał Byczkowski Jugów - 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
15 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie - 1 SOWIE TEAM NIE
16 Stephane Chancerel Wrocław - 1 - NIE
17 Marcin Chłądowicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
18 Arkadiusz Chrzanowski Dzierżoniów - 1 SOWIE TEAM NIE
19 ŁUKASZ CICHOŃ Opatów - 1 - NIE
20 Grzegorz Czerwiński Dzierżoniów - 1 Delta NIE
21 Marcin Debski Wrocław - 1 Muchobór Wielki NIE
22 Karolina Deutschmann-Kośkiewicz Świdnica - 1 - NIE
23 Marcin Draczuk Świebodzice - 1 - NIE
24 Jan Dubas Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
25 Karolina Fiołek Wrocław - 1 - NIE
26 Robert Florek Polkowice - 1 Msport Obudowa grupa pościgowa NIE
27 Katarzyna Frydrych Wrocław - 1 - NIE
28 Michał Frydrych Wrocław - 1 - NIE
29 Dariusz Gac Wałbrzych - 1 pmrider NIE
30 Natalia Gałuszka Jelenia Góra - 1 Interferie Optyk Okular NIE
31 BARTŁOMIEJ GARBACZ Tarnów/Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
32 Grzegorz GARBACZ Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
33 Artur Gilewski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka CyklonProalTeam NIE
34 Janusz Gontarek Bielawa - 1 - NIE
35 Bogdan Grabarczyk Przygórze - 1 MTB REFA ŚWIEBODZICE NIE
36 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 Dziki NIE
37 Sobiesław Groński Świdnica - 1 - NIE
38 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
39 Łukasz Habura Wrocław - 1 - NIE
40 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 PoPoLuPo Kamienna Góra NIE
41 Krzysztof Hetnar Wrocław - 1 Krajek MTB Team NIE
42 Aneta Imielska Smolec - 1 MTB VOTUM TEAM WROCŁAW NIE
43 Jakub Iwaniec Pieszyce - 1 Wkurw_team/Rebelrunners TAK
44 Sławomir Jakubowski Knurów - 1 febys bike team NIE
45 Rafał Janusz Wroclaw - 1 Team MazdaSpeed NIE
46 Radosław Jasiński Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM NIE
47 MARIUSZ JASKULSKI Zawiercie - 1 - NIE
48 Szymon Juchniewicz Walim - 1 MTB WALIM NIE
49 Bogusław Karolewski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
50 Hubert Kasprzak Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team NIE
51 Radosław Klekociński Wrocław - 1 - NIE
52 krzysztof klich sława - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM NIE
53 Dorota Koczela Smolec - 1 Rowerowa DOIIB NIE
54 Waldemar Kończak Burkatów - 1 - NIE
55 Robert Kopeć Wałbrzych - 1 F2K ENDURO TEAM NIE
56 Przemek Koralewski Świdnica - 1 - NIE
57 Rafał Koszka Świdnica - 1 - NIE
58 Krystian Kotlarz Lubin - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
59 Marek Kowalewski Bielawa - 1 - NIE
60 Paweł Kowalski Bielawa - 1 Van Gekko NIE
61 Mirosław Kowalski Pieszyce - 1 - TAK
62 wojciech krawczyk Łódź - 1 - NIE
63 Tomasz Król Pieszyce - 1 WALCZ ZE SMOGIEM !!! TAK
64 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
65 Rafał Krzaczek Jankowice Wielkie - 1 - NIE
66 Bartosz Krzyśko Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia NIE
67 Daniel Kucharski Bielawa - 1 Dream Bike Bielawa NIE
68 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
69 Krzysztof Kuczyński Gliwice - 1 Bike Atelier Team NIE
70 Michał Kulej Jelenia Góra - 1 QUEST TEAM NIE
71 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój - 1 SOWIE TEAM NIE
72 Arkadiusz Kuna Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia NIE
73 PIOTR Kunigowski Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
74 Emek Kurasiński Nowa Ruda - 1 SGR Specialized NIE
75 Iwona Kurczab Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Specialized NIE
76 Henryk KURZAJ Wojcieszów - 1 - NIE
77 Dariusz Lewczak Lewin Brzeski - 1 - NIE
78 Daniel Lorenz Kiekrz - 1 Kibolski KS NIE
79 Waldemar Łatka Bielawa - 1 - NIE
80 Paweł Maczuba Legnica - 1 - NIE
81 Marek Maj Wrocław - 1 - NIE
82 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - 1 - NIE
83 Slawomir Malczyk Swidnica - 1 - NIE
84 Bernard Malwic głuszyca - 1 SOWIE TEAM NIE
85 Marcin Mańczak Nowa Ruda - 1 TMMP BIKE TEAM NIE
86 Mateusz Marcinek Krotoszyn - 1 Dziki NIE
87 Dawid Markiel Srebrna Góra - 1 SGR Specialized NIE
88 Artur Marzec Bielawa - 1 Lincol Electric Bester bike Team Bielawa NIE
89 Anna Michalak-Warżała Wrocław - 1 PM Rider Team NIE
90 ROMUALD MIERZEJEWSKI Bożków - 1 GMINA NOWA RUDA NIE
91 Dareus Młotek Przyłęk - 1 SGR Specialized NIE
92 Rafał Moczulski Legnica - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
93 Marcin MOSTOWSKI Koscian - 1 Mrówka Czempiń NIE
94 Piotr Niski Bielawa - 1 - NIE
95 Grzegorz Niski Bielawa - 1 - NIE
96 Przemyslaw Nowakowski Wrocław - 1 Immotion Specialized Team NIE
97 Krystian Okulski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team -
98 Daniel Oszczęda Wrocław - 1 Huzar Bike Academy NIE
99 Jakub Pasiewicz Świdnica - 1 - NIE
100 Piotr Pietrusiewicz Świebodzice - 1 - NIE
101 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki - 1 KORBA TEAM NIE
102 MACIEJ PLUTA Walbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM NIE
103 Krzysztof Podraza Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH NIE
104 Justyna Pokorska Łomnica - 1 - NIE
105 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra - 1 SGR Specialized NIE
106 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - 1 SGR Specialized NIE
107 Łukasz Przybyła Topola Mała - 1 - NIE
108 Andrzej Puć Szalejów Górny - 1 Duvenbeck Wąs Sport NIE
109 Marcin Pytel Dzierżoniów - 1 - NIE
110 Łukasz Rachwalski Cieszyn - 1 - NIE
111 Adam Rogala Gryfów Śląski - 1 IM-Motion Specialized NIE
112 Łukasz Rus Grodków - 1 Pałac Sulisław MTB Team NIE
113 Łukasz Rutkowski Polanica Zdrój - 1 PM RIDER TEAM NIE
114 Robert Rutkowski grzmiaca - 1 GTR CUBE NIE
115 Daniel Ryczko Wrocław - 1 Team MazdaSpeed NIE
116 Krzysztof Sadurski Pieszyce - 1 STOWARZYSZENIE GÓR SOWICH "PASJONAT" TAK
117 Maciej Skulski Tyniec Mały - 1 MS-automatik NIE
118 Łukasz Sławski Świebodzice - 1 - NIE
119 Norbert Słowiński Dzierżoniów - 1 Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie NIE
120 Andrzej Solarski Lubin - 1 XTRABIKE BOLESŁAWIEC TAK
121 Justyna Somniak Brzeg Dolny - 1 FitStyle TAK
122 Damian Staroń Zacharzyce - 1 PM Rider Team NIE
123 Dariusz Stwertetschka Kudowa-Zdrój - 1 KUDOWIANKA CyklonProalTeam NIE
124 Jacek Sury Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
125 Tomasz Szarata głuszyca - 1 BALSI.PL TAK
126 Grzegorz Szczepański Bielawa - 1 - NIE
127 Leszek Szlauer Goleszów - 1 Strefa Wolności Cieszyn NIE
128 Grzegorz Szymanski Walim - 1 SOWIE TEAM NIE
129 ROBERT TADLA Świdnica - 1 TMMP BIKE TEAM TAK
130 Tomasz Turczyn Dzbanów - 1 SGR Specialized NIE
131 Piotr Turek Lubin - 1 - NIE
132 Rafał Urbanek Bierutów - 1 Im Motion Specialized NIE
133 Krzysztof Wardzała Świebodzice - 1 Dzida Serwinów NIE
134 Artur Widecki Oleśnica - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
135 krzysztof wiejkut Kudowa Zdrój - 1 KKZK NIE
136 Paweł Winczaszek Pustków Żurawski - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
137 Wojciech Winiarz Wilczyce - 1 MTB VOTUM TEAM WROCŁAW TAK
138 BARTOSZ wiśniewski Żarów - 1 - NIE
139 GRZEGORZ WITCZAK Wrocław - 1 Volvo Polska Cycling Team NIE
140 Ryszard WITCZAK Wrocław - 1 - NIE
141 Patrycja Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM NIE
142 Andrzej Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM NIE
143 Marek Wydmuch Bardo - 1 sgr specialized NIE
144 Tomasz Zając SIECHNICE - 1 Simoldes Plasticos Team NIE
145 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE
146 Andrzej Zieliński Lubin - 1 XTRABIKE BOLESŁAWIEC NIE
147 Marcin Zięba Strąkowa - 1 - NIE
148 Wojciech Żołyński Zielona Góra - 1 Czasnarower.pl NIE
149 Szymon Żuławiński Pieszyce - 1 - TAK

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Gmina Pieszyce
1 Andrzej Apanasewicz Walim - - MTB WALIM NIE
2 Sascha Asfandiar Berlin - - Crass Oldpunx Team NIE
3 Maciej Bałd Oleśnica - - - NIE
4 Jakub Bekus Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
5 Paula Bernaczek Bardo - - KUSY BARDO NIE
6 Paweł Biczysko Wrocław - - - NIE
7 Ireneusz Biernacki Dzierżoniów - - - NIE
8 Miłosz Bik Częstochowa - - - NIE
9 RYSZARD BINIEK Dobromierz - - TEAM29ER NIE
10 Arek Błachut Brzeźnica - - SGR Specialized NIE
11 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - - SGR Specialized NIE
12 BARBARA BOROWIECKA Nowa Sobótka - - Klub Osób Niewidomych Omega NIE
13 Tomasz Bryłka Bralin - - UKS SPORT BRALIN NIE
14 Mariusz Budzianowski Wołów - - DS TEAM WOŁÓW NIE
15 TOMAS CADA Teplice nad Matuji - - redpoint eleven team NIE
16 Kuba Cebulski Ostroszowice - - - NIE
17 Dominik Chłodowicz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa NIE
18 Grzegorz Chłodowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
19 Mariusz Choroszewski Mysłakowice - - Interferie Optyk Okular Team NIE
20 Maciej Dalecki Świdnica - - - TAK
21 Filip Duława głuszyca - - Elastotech Bohema MTB TEAM NIE
22 Mikołaj Dziewa Bardo - - SGR Specialized NIE
23 maciek figat Wołów - - FITSTYLE NIE
24 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM NIE
25 ROBERT GAWRON Świdnica - - - NIE
26 Wiktoria Gawrońska Stare Bogaczowice - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
27 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie - - SGR SPECIALIZED NIE
28 Krzysztof Gefert Świebodzice - - - NIE
29 Dawid Gliwa Bystrzyca Dolna - - - NIE
30 Sebastian Globisz Tarnowskie Góry - - Bike Atelier Team NIE
31 Marcin Górski Jemna - - SGR Specialized NIE
32 Arkadius Gross Fischbach - - Cranberry Team Gluszyca NIE
33 Dawid Grzelak Gluszyca - - - NIE
34 Agata Hamera Bielawa - - SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH NIE
35 Filip Helta Boguszów Gorce - - SGR SPECIALIZED NIE
36 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - - CyklonProalTeam NIE
37 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław - - - NIE
38 Bartłomiej Iwański Polanica-Zdrój - - UKS Centrum Nowa Ruda NIE
39 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
40 Przemysław Janowicz Olesno - - Stivpol MTB Team NIE
41 Samanta Jaroszewicz Gostków - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
42 Maciej Kloc Wrocław - - - NIE
43 Michał Kłodowski Wrocław - - Rowerowa Doiib NIE
44 Tomasz Kosior Pieszyce - - - TAK
45 TOMASZ KOWALSKI Świdnica - - BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA NIE
46 Mateusz Kowalski Stare Bogaczowice - - Decathlon BTwin Racing Team NIE
47 Grzegorz Kucharek Pieszyce - - - TAK
48 Marzena Kuczyńska Jaworzyna Śl. - - - NIE
49 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śl. - - - NIE
50 Grzegorz Kudelski Świdnica - - Koloseum Świdnica NIE
51 Josef Lelek Hronov - - IS ateliér Nachod TAK
52 Radosław Lisowski Pszenno - - - NIE
53 Wojciech Łuczyński Wrocław - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
54 Michał Malicki Wrocław - - - NIE
55 Ryszard Maślak Opolnica - - UKS KUSY BARDO NIE
56 Szymon Molski głuszyca - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
57 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych - - SOWIE TEAM NIE
58 Piotr Niciejewski Knurów - - FeByS Bike Team NIE
59 Filip Owczarek Katowice - - Twomark Team Chorzów NIE
60 Wojciech Piechowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
61 Kamila Piechowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
62 Marcin Pietrzyk Pieszyce - - Zdyszani Pieszyce TAK
63 Adam Plaszczyk Bielawa - - - NIE
64 Aleksandra Podgórska Bielawa - - SGR Specialized NIE
65 Dariusz Podgórski Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
66 Jakub Podkówka Sady Dolne - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
67 Karol Przewdzięk Bralin - - UKS Sport Bralin NIE
68 Weronika Przewdzięk Bralin - - UKS Sport Bralin NIE
69 Marcin Przewłocki Jelenia Góra - - duvenbeck wąs sport NIE
70 Maciej Radzikowski Struga - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
71 grzegorz radziwonowski wroclaw - - Magazyn Bike NIE
72 Robert Regner Oława - - Świat Roweru Welda Omega Team NIE
73 Tomasz Rudnicki Pieszyce - - - TAK
74 Tomáš Ševců Police nad Metují - - HSK cycling team NIE
75 Sylwester Sordyl Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
76 Marcin Staniszewski Dzierżoniów - - - NIE
77 jan stróżek kopaniec - - - TAK
78 Paweł Szechowski Zielona Góra - - BIKEBOARD NIE
79 Sebastian Szlachetka Wrocław - - RST Software Masters Bike Team NIE
80 Wojciech Szlichta Bielawa - - - NIE
81 Przemysław Szymański Żmigród - - Alle Jazda NIE
82 Michał Świderski Radonie - - Trezado BikeTires.pl NIE
83 Dariusz Tessmer Nowa Ruda - - LEFERO TEAM SPORT NIE
84 Zdzisław Trybuła Warszawa - - Trezado BikeTires.pl NIE
85 Jacek Urban Oława - - Świat Roweru Omega Welda Team NIE
86 Piotr Walczak głuszyca - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
87 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz - - ATAK CHMIELU NIE
88 Witold Węglarz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
89 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki - - QUEST-TEAM NIE
90 Mateusz Wielgos Gliwice - - - NIE
91 Michał Wielosik Wałbrzych - - BikeExpert Team Wałbrzych NIE
92 Przemyslaw Winny Bielawa - - - NIE
93 Łukasz Wolano Świdnica - - - NIE
94 Michał Wysoczański Środa Śląska - - - NIE
95 Marek Zagórowski Bielawa - - - NIE
96 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING - - ultimasport.pl NIE
97 Tomasz Zając Bardo - - brak NIE
98 Robert Zięba Wrocław - - - NIE
99 SEBASTIAN ZUG Jodłownik - - lincoln electric bester bike team bielawa NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 21
Mężczyźni 227
Wszyscy 248