Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja Lincoln
1 ŁUKASZ ADAMCZUK Wrocław - 1 - -
2 Michał Adamczyk Bobrowniki - 1 Tryton Bike Team NIE
3 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra - 1 Interferie Optyk Okular Jelenia Góra NIE
4 Robert ANTONIEWICZ Mosina - 1 AF Mosina Team NIE
5 Marek Ardelli Wysoka - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych -
6 Sascha Asfandiar Berlin - 1 Crass Oldpunx Team -
7 Artur Badowski Burkatów - 1 - -
8 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 - NIE
9 Mateusz Banaś Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM NIE
10 Dariusz Baran Strzelin - 1 STS EXTREME STRZELIN -
11 Grzegorz Bardadyn Wrocław - 1 - NIE
12 Tomasz Bąk Jedlina-Zdrój - 1 - -
13 Dariusz Bednarczyk dabrowa gornicza - 1 Bike Atelier Team NIE
14 GRZEGORZ BIELECKI Legnica - 1 G.B TEAM LEGNICA NIE
15 Piotr Biernat Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM TAK
16 RYSZARD BINIEK Dobromierz - 1 TEAM29ER NIE
17 Vadym Biriuch Wroclaw - 1 UA NIE
18 Emil Bisek Wałbrzych - 1 Bike Expert Team Wałbrzych NIE
19 Mariusz BODYŁ Dzierżoniów - 1 - -
20 Rafał Byczkowski Jugów - 1 Mitsubishi Materials MTB Team -
21 Lidia Bzdenga- Antoniewicz Mosina - 1 AF MOSINA TEAM NIE
22 Paulina Capanda Wrocław - 1 - NIE
23 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie - 1 SOWIE TEAM NIE
24 Łukasz Chalastra Racibórz - 1 Prema Cycling Team NIE
25 Łukasz Cywiński Wałbrzych - 1 - NIE
26 Marcin Debski Wrocław - 1 Muchobór Wielki NIE
27 Adam Deska Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team NIE
28 Marcin Draczuk Świebodzice - 1 - NIE
29 Mateusz Dżugaj Mysłaków - 1 - -
30 Mariusz Florek Zdzieszowice - 1 MTB Krapkowice -
31 Katarzyna Frydrych Wrocław - 1 - NIE
32 Michał Frydrych Wrocław - 1 - NIE
33 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM NIE
34 BARTŁOMIEJ GARBACZ Tarnów/Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
35 Bogdan Grabarczyk Przygórze - 1 MTB REFA ŚWIEBODZICE -
36 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 Dziki -
37 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski - 1 Środa Racing Team -
38 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
39 Agata Hamera Bielawa - 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH -
40 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 PoPoLuPo Kamienna Góra -
41 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - 1 KudowiankaCyklonProalTeam NIE
42 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław - 1 - NIE
43 Jakub Iwaniec Pieszyce - 1 - -
44 Sławomir Jakubowski Knurów - 1 febys bike team NIE
45 Rafał Janusz Wroclaw - 1 Team MazdaSpeed -
46 Radosław Jasiński Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM -
47 Bogusław Karolewski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team -
48 Hubert Kasprzak Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team -
49 Sławomir Kińczyk Oława - 1 KIN-SPAW NIE
50 Daniel Kińczyk Oława - 1 Kin-spaw NIE
51 krzysztof klich sława - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM NIE
52 Waldemar Kończak Burkatów - 1 - NIE
53 Rafał Koszka Świdnica - 1 - NIE
54 Szymon Koszykowski Oława - 1 Mitsubishi Materials MTB Team -
55 Krystian Kotlarz Lubin - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
56 Marek Kowalewski Bielawa - 1 - TAK
57 TOMASZ KOWALSKI Świdnica - 1 BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA NIE
58 Mirosław Kowalski Pieszyce - 1 - NIE
59 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej -
60 BARTOSZ KRYSMAN Kościan - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
61 Rafał Krzaczek Jankowice Wielkie - 1 - -
62 Daniel Kucharski Bielawa - 1 Dream Bike Bielawa -
63 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
64 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój - 1 SOWIE TEAM NIE
65 Paweł Kurczab Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Srebrna Góra NIE
66 Iwona Kurczab Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Specialized -
67 Beata Lechman Legnica - 1 - NIE
68 Radosław Lisowski Pszenno - 1 - NIE
69 Kamil Lorek PIEKARY ŚL. - 1 Tryton Bike Team NIE
70 Daniel Lorenz Kiekrz - 1 Kibolski KS -
71 MAREK LUBAS Tarnowskie Góry - 1 - NIE
72 Waldemar Łatka Bielawa - 1 - NIE
73 MARIUSZ MACHURA Głuszyaca - 1 Cranberry team Głuszyca NIE
74 Paweł Maciąg Oława - 1 - -
75 Paweł Maczuba Legnica - 1 - NIE
76 MAREK MADZIARA Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH NIE
77 Marek Maj Wrocław - 1 - -
78 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - 1 - -
79 Kamil Majchrzak Berlin - 1 Crass Oldpunx Team -
80 Michał Mandala Zdzieszowice - 1 - -
81 Marcin Mańczak Nowa Ruda - 1 TMMP BIKE TEAM -
82 Mateusz Marcinek Krotoszyn - 1 Dziki NIE
83 Wojciech Maślanka Sokolec - 1 - NIE
84 Mateusz Matuszewski Leszno - 1 METABO TORA BIKE NIE
85 Jarek Miazga Wrocław - 1 GVT NIE
86 ROMUALD MIERZEJEWSKI Bożków - 1 GMINA NOWA RUDA NIE
87 Marek Migdał Wrocław - 1 METABO TORA BIKE NIE
88 Dareus Młotek Przyłęk - 1 SGR Specialized -
89 Marcin Mokiejewski Wrocław - 1 Serwis MowiSport / JBĆBDE NIE
90 Marcin MOSTOWSKI Koscian - 1 Mrówka Czempiń NIE
91 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - 1 PST OSTSPED NIE
92 Łukasz Namysł Koziegłowy - 1 Nikośbike -
93 Piotr Niciejewski Knurów - 1 FeByS Bike Team NIE
94 Jan Nitka Duszniki Wielkopolskie - 1 AF MOSINA TEAM NIE
95 Przemyslaw Nowakowski Wrocław - 1 Immotion Specialized Team NIE
96 Krystian Okulski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
97 RADOSŁAW OPIŁKA Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
98 WALDEMAR OTOK Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH NIE
99 Krzysztof Paluszek głuszyca - 1 Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
100 Jakub Pasiewicz Świdnica - 1 - NIE
101 Roman Pazgan Krzeszów - 1 - NIE
102 Konrad Pełczyński Wałbrzych - 1 MTB Votum Team Wrocław NIE
103 Mateusz Pepera Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH TAK
104 Wojciech Piechowicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
105 Piotr Pietrusiewicz Świebodzice - 1 - NIE
106 Bartosz Piramowicz Łeba - 1 Łeba TAK
107 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki - 1 - NIE
108 MACIEJ PLUTA Walbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM NIE
109 Krzysztof Podraza Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH NIE
110 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra - 1 SGR Specialized NIE
111 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - 1 SGR Specialized NIE
112 Andrzej Puć Szalejów Górny - 1 Duvenbeck Wąs Sport -
113 Łukasz Rachwalski Cieszyn - 1 - NIE
114 Robert Regner Oława - 1 Świat Roweru Welda Omega Team NIE
115 Krzysztof Rowicki Pieszyce - 1 - NIE
116 Krzysztof Rozenek Marcinowice - 1 SOWIE TEAM NIE
117 Rafał Rusin Świdnica - 1 - NIE
118 Łukasz Rutkowski Polanica Zdrój - 1 PM RIDER TEAM NIE
119 Daniel Ryczko Wrocław - 1 Team MazdaSpeed -
120 Krzysztof Sadurski Pieszyce - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
121 Grzegorz Serafin Wrocław - 1 - NIE
122 Roman Sidor Niedźwiedzica - 1 SOWIE TEAM NIE
123 Justyna Sidor Niedźwiedzica - 1 SOWIE TEAM NIE
124 Maciej Skulski Tyniec Mały - 1 MS-automatik NIE
125 Łukasz Sławski Świebodzice - 1 - TAK
126 MARCIN SOBAŃSKI Góra - 1 DGR RACING TEAM NIE
127 Paweł Sobieralski Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Specialized -
128 Emil Sowiżdżał Nowa Ruda - 1 MATPLAST TEAM NIE
129 Marcin Staniszewski Dzierżoniów - 1 - -
130 Marek Stańko głuszyca - 1 TMMP BIKE TEAM NIE
131 Szymon Stolarczyk Wałbrzych - 1 PC Service Wałbrzych NIE
132 Grzegorz Szczepański Bielawa - 1 - NIE
133 Leszek Szlauer Goleszów - 1 Strefa Wolności Cieszyn NIE
134 Wojciech Szperlik Dachowa - 1 Airpol Compressors MTB Team -
135 Grzegorz Szymanski Walim - 1 SOWIE TEAM NIE
136 Bartosz Szymański Krotoszyn - 1 Team MazdaSpeed -
137 Marek Śledziona Ruszów - 1 Road Racing Bolesławiec NIE
138 MARTA TŁUMAK Sława. - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM NIE
139 Tomasz Turczyn Dzbanów - 1 SGR Specialized -
140 Jacek Urban Oława - 1 Świat Roweru Omega Welda Team -
141 Roman Vovk Wrocław - 1 UA NIE
142 Paulina Walczak Świdnica - 1 GT RAT NIE
143 Piotr Walczak głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych -
144 Krzysztof Wardzała Świebodzice - 1 Dzida Serwinów NIE
145 Artur Widecki Oleśnica - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
146 Przemyslaw Wolicki Poznan - 1 FTI Ricing Team NIE
147 ROMAN WOŹNIAK Szymanów - 1 GVT -
148 Patrycja Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM NIE
149 Andrzej Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM NIE
150 BOLESŁAW ZAGÓRSKI Wrocław - 1 ADEX BIKE TEAM WROCŁAW -
151 Tomasz Zając SIECHNICE - 1 Simoldes Plasticos Team NIE
152 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE
153 WIESŁAW ZALEWSKI Bytom Odrzański - 1 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM NIE
154 SEBASTIAN ZUG Jodłownik - 1 lincoln electric bester bike team bielawa TAK
155 Szymon Żuławiński Pieszyce - 1 - NIE
156 DAWID ŻUREK Głogów - 1 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja Lincoln
1 Tomasz Antczak Kościan - - - NIE
2 Antoni Bańdura Bardo - - Nadleśnictwo Bardo Śl. NIE
3 Wacław Barancewicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
4 Paula Bernaczek Bardo - - KUSY BARDO NIE
5 Dorota Bielecka Wałbrzych - - Kkw Superior Wałbrzych NIE
6 Jakub Bieliński Jaworzyna Śląska - - MKS "Karolina" Jaworzyna Śląska NIE
7 Ireneusz Biernacki Dzierżoniów - - - NIE
8 Arek Błachut Brzeźnica - - SGR Specialized -
9 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - - SGR Specialized -
10 Filip Bogucki Poznań - - Bób Ogór Włoszczyzna NIE
11 Tomasz Bryłka Bralin - - UKS SPORT BRALIN -
12 Maciej Bujewicz Wrocław - - - NIE
13 TOMAS CADA Teplice nad Matuji - - redpoint eleven team NIE
14 Tomasz Chaj Legnica - - LITR NIE
15 Marcin Chłądowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
16 Dominik Chłodowicz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa NIE
17 RAFAŁ CIPIRSKI Przylesie - - Epicteam NIE
18 Radek Dalecki Wałbrzych - - Alex TEAM NIE
19 Karolina Deutschmann-Kośkiewicz Świdnica - - - -
20 Jan Dubas Bielawa - - lincoln electric bester bike team bielawa TAK
21 Ignacy Dumin Jelenia Góra - - Interferie Optyk Okular NIE
22 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice - - TMIP MTB TEAM -
23 Łukasz Działo Bielawa - - - NIE
24 Piotr Dziedzic Brzeziny - - Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team NIE
25 Jakub Dziewa Bardo - - SGR Specialized NIE
26 Mikołaj Dziewa Bardo - - SGR Specialized -
27 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM -
28 Dariusz Gac Wałbrzych - - - -
29 ROBERT GAWRON Świdnica - - - NIE
30 Wiktoria Gawrońska Stare Bogaczowice - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
31 Krzysztof Gefert Świebodzice - - - -
32 Krzysztof Gicala Stachów - - Korba Team NIE
33 Artur Gilewski Kudowa Zdrój - - Kudowianka CyklonProalTeam NIE
34 Sobiesław Groński Świdnica - - - NIE
35 Arkadius Gross Fischbach - - Cranberry Team Gluszyca NIE
36 Monika Grzebinoga brzeszcze - - Brzeszcze NIE
37 Maciej Gut głuszyca - - - -
38 Rafał Hebisz Mirków - - Kellys Oshee Racing NIE
39 Joanna Ignasiak Świdnica - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE
40 Maciej Jamry Konarzew - - Dziki NIE
41 Artur Jarczok Jugowice - - MTB WALIM -
42 Wojciech Jarosz Tychy - - 2J Enduro Team -
43 Samanta Jaroszewicz Gostków - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
44 Łukasz Jarzyński Wrocław - - - -
45 Lelek Josef Hronov - - INS atelier Nachod NIE
46 Filip Kaczanowski Luboń - - Skoda Auto Szkoła Bike Team NIE
47 alicja kaucka Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
48 Marcin Kawalec Wrocław - - IM-Motion Specialized Skoda Gall-ICM Team NIE
49 Sebastian Kilian Wałbrzych - - Sowie Team NIE
50 Radosław Klekociński Wrocław - - - NIE
51 Maciej Kloc Wrocław - - - NIE
52 Łukasz Komarnicki Oława - - - NIE
53 Alicja Kopeć Wleń - - nie pytaj -
54 KRZYSZTOF Koszyka Wałbrzych - - tmmp Bike Team NIE
55 Dariusz Kowalczyk Wałbrzych - - - NIE
56 MATEUSZ KOWALCZYK Oborniki Śląskie - - OŚ Racing Team NIE
57 Jakub Kowalczyk Oborniki Śląskie - - Mitutoyo azs wratislavia NIE
58 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra - - SGR Specialized -
59 Grzegorz Kucharek Pieszyce - - - -
60 Krzysztof Kuczyński Gliwice - - Bike Atelier Team NIE
61 Michał Kulej Jelenia Góra - - QUEST TEAM NIE
62 PIOTR Kunigowski Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
63 Szczepan Kuś Wrocław - - OWL MOUNTAINS MTB TEAM -
64 Grzegorz Łazar Szczecin - - - -
65 Krzysztof Łuczak Leszno - - REAL 64-sto NIE
66 Tomasz Mach Wałbrzych - - Sportfuel.pl NIE
67 Michał Malicki Wrocław - - - -
68 Bernard Malwic głuszyca - - SOWIE TEAM NIE
69 Filip Markiewicz Tychy - - - NIE
70 Artur Marzec Bielawa - - Lincol Electric Bester bike Team Bielawa TAK
71 Ryszard Maślak Opolnica - - UKS KUSY BARDO NIE
72 Anna Michalak-Warżała Wrocław - - PM Rider Team -
73 Tomasz Mickiewicz Dzierżoniów - - - NIE
74 Bartłomiej Mielczarek Wrocław - - Hazo NIE
75 Piotr Mihilewicz Dzierżoniów - - Lincoln Elektric Bester Bike Team TAK
76 Maciej Milewski Wrocław - - - NIE
77 Sebastian Mitręga Jelcz-Laskowice - - UKS Moto Jelcz-Laskowice NIE
78 Jan Nitka Duszniki Wielkopolskie - - AF MOSINA TEAM NIE
79 Bartek Ostrasz Wrocław - - Viessmann Bike Team NIE
80 Szymon OSTRYSZ Wrocław - - - NIE
81 Mateusz Owczynników Krotoszyn - - Quest Team NIE
82 Zbigniew Marcin Pala Bielawa - - - NIE
83 Sebastian Pankiewicz Jugowice - - MTB WALIM -
84 Tomek Paś Wrocław - - Pasiol Team Wrocław NIE
85 Ondřej Penc Meziměstí 3 - - Cyklo TONY NIE
86 Jan Piasecki Bielawa - - Dream-bike Bielawa NIE
87 Kamila Piechowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
88 adam plaszczyk Bielawa - - - NIE
89 Dariusz Podgórski Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
90 Jakub Podkówka Sady Dolne - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
91 Maciej Połatyński nowe miastonad wartę - - superior bike team NIE
92 Maciej Radzikowski Struga - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
93 Piotr Rasztar Wałbrzych - - sportfuel.pl NIE
94 Tomasz Rudnicki Pieszyce - - - NIE
95 Katarzyna Sobczyńska Niedźwiedzica - - SOWIE TEAM -
96 Wojciech Sroka Warszawa - - - -
97 Krzysztof Sroka Legnica - - - -
98 Jacek Sury Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
99 Jacek Sztandera Wrocław - - Osadkowski Team NIE
100 Wiktor Tátray Legnica - - - NIE
101 Dariusz Tessmer Nowa Ruda - - LEFERO TEAM SPORT -
102 Andrzej Wasylkiewicz Namysłów - - DIEHL CONTROLS MTB TEAM NIE
103 MARIUSZ WERESZCZYŃSKI Mieroszów - - - NIE
104 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki - - QUEST-TEAM -
105 Michał Wielosik Wałbrzych - - BikeExpert Team Wałbrzych NIE
106 Przemyslaw Winny Bielawa - - - NIE
107 Krystian Winogrodzki Bielawa - - - -
108 Rafał Wójcik Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
109 Piotr Zieliński Świebodzice - - nie pytaj -
110 Andrzej Zieliński Lubin - - XTRABIKE BOLESŁAWIEC NIE
111 Marek Zych Katowice - - Bike Atelier Team NIE
112 Marcin Żurowski Wrocław - - GVT NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 23
Mężczyźni 245
Wszyscy 268