Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Team
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING - ultimasport.pl TIMING
2 JAROSŁAW OCHMAŃSKI Zduńska Wola - zaBIEGani Zduńska Wola
3 Mariusz Gąsior Zduńska Wola - zaBIEGani Zduńska Wola
4 Jolanta Zięba-Gzik Zduńska Wola - ZaBIEGani
5 Maciej Urbański Zduńska Wola - zaBIEGani Zduńska Wola
6 Piotr Wągrowski Zduńska Wola - -
7 Wojciech Sadowski Zduńska Wola - -
8 ŁUKASZ KRZEMIŃSKI Zduńska Wola - -
9 Szymon Komorek Zduńska Wola - -
10 MACIEJ WOJNAR Zduńska Wola - KP PSP Zduńska Wola
11 Stanisław Kąkolewski Zduńska Wola - -
12 Tomasz Andruszewski Zduńska Wola - KB Geotermia Uniejów
13 Renata Kujawska Zduńska Wola - -
14 Agata Sochacka Zduńska Wola - -
15 Przemysław Balcerzak Sieradz - RajSport Activ Team
16 Szymon Szmyt Zduńska Wola - ZaBIEGani Zduńska Wola
17 marlena płóciennik Zduńska Wola - -
18 Michał Mieleszkiewicz Zduńska Wola - MUKS Park Zduńska Wola
19 Zbigniew Guziak Zduńska Wola - bbl Zduńska Wola
20 Marcin Kopka Zduńska Wola - BBL Zduńska Wola
21 Zbigniew Hesse Zduńska Wola - BBL Zduńska Wola
22 Aleksander Mieleszkiewicz Zduńska Wola - zaBIEGani Zdunska Wola
23 Małgorzata Światowa Zduńska Wola - Biegam Bo Lubie
24 Piotr Rosiak Łódź - Asseco Active Team
25 KAROL BEJMERT Zduńska Wola - -
26 Patrycja Kałuża Zduńska Wola - zaBIEGani Zduńska Wola
27 ARTUR RYCHLIŃSKI Zduńska Wola - BBL Zduńska Wola
28 Paulina Czekalska Zduńska Wola - KB Geotermia Uniejów
29 Konrad Filipczak Zduńska Wola - KP PSP Zduńska Wola
30 Marek Szymborski Leśnica gm. Wodzierady - www.orkiestra.kwiatkowice.pl
31 Dariusz Filipiak Zduńska Wola - PROMIL ZDUŃSKA WOLA
32 Jakub Kunert Warszawa - Smashing Pąpkins
33 SYLWESTER RĘBACZ Zduńska Wola - 32 BLT. JASTRZĄB
34 Filip Kilian Czechy - -
35 ANNA RĘBACZ Zduńska Wola - -
36 Roman Szmyt Zduńska Wola - KP PSP Zduńska Wola
37 MICHAŁ PODGÓRSKI Zduńska Wola - bbl zduńska wola
38 Krzysztof Badowski Zelów - Bieging Team Zelów
39 Mateusz Krajda Zelów - Bieging Team Zelów
40 TOMASZ HALISZ Zelów - Bieging Team Zelów
41 Mirosława Guziak Zduńska Wola - bbl Zduńska Wola
42 Jakub Mankowski Wojsławice - MKS Zduńska Wola
43 Krzysztof Krygier Grodzisko - Magellan S.A.
44 Wszebor Jończyk Zduńska Wola - BBL
45 Piotr KUCHARSKI Zduńska Wola - BBL Zdunska Wola
46 KAMILA LATUS Widawa - Sieradzbiega.pl
47 Adam Złomańczuk Zduńska Wola - ALTAX
48 Jacek Gnysiński Sieradz - sieradzbiega.pl
49 Mariusz Wieła Brzeźnio - Sieradzbiega.pl
50 Marcin WALCZUK Brzeźnio - sieradzbiega.pl
51 Magdalena Kuras-Smolnik Chojne - Sieradzbiega.pl
52 Paweł Krzymianowski Zduńska Wola - BBL Zduńska Wola
53 SYLWIA BADOWSKA Łódź - kb arturówek/FAN-RUN TEAM
54 Piotr Ośródek Zduńska Wola - BBL Zduńska Wola
55 Artur Kozłowski Sieradz - ASCLEPIOS POLTRAF TEAM
56 Dariusz Szafrański Zduńska Wola - -
57 Mariusz Owięcki Sieradz - -
58 Andrzej Stefaniak Zduńska Wola - BBL
59 Małgorzata Kwiecień Zduńska Wola - Biegamy we Wrocławiu
60 Włodzimierz Smolarek Kwiatkowice - Jastrząb 32 BLT
61 Paweł Worach Rębieskie - -
62 Tomasz Drozd Zdunska Wola - -
63 Zygmunt Werecki Zduńska Wola - -
64 Katarzyna Chudecka Korczew - -
65 Janusz Romanowicz Zduńska Wola - MKS Zduńska Wola
66 Marta Półgrabia Korczew - -
67 Sebastian Kulesza Sieradz - SIR-HA Sieradz
68 Agnieszka Kulesza Sieradz - SIR-HA Sieradz
69 Adrian Filipczak Warszawa - Zduńska Wola - 삼성
70 Aneta Pabiniak Złoczew - -
71 Dominik Nowicki Zduńska Wola - -
72 Daniel Sałagacki Okup Wielki - -
73 Bożena Rosiak 98-220 Zduńska Wola - -
74 Andrzej Pawłowski Granice - UKS FILIPIDES TERESIN
75 Kamil Winnicki żdżarów - UKS FILIPIDES TERESIN
76 Wojciech Jakubowski Uniejów - KB Geotermia Uniejów
77 Leszek Andruszewski Zduńska Wola - -
78 Piotr Kwiatkowski Zduńska Wola - -
79 Radosław Janiak Łódź - Biegacz Nowosolna
80 Piotr Romanowicz Zduńska Wola - -
81 RAFAŁ ZAKRZEWSKI Grabowiec - -
82 Paweł Wyglądacz Zduńska Wola - PABEL
83 Tomasz Jasiewicz Sieradz - Sieradzbiega.pl
84 Dominik Damas Zduńska Wola - -
85 Wiktor Rosiak Zduńska Wola - -
86 Krzysztof BARTOSIK Zduńska Wola - -
87 Zbigniew Hesse Zduńska Wola - BBL Zduńska Wola
88 Bartłomiej Ziętek Chajew - -
89 Piotr Danielewski Warta - -
90 Radosław Kłeczek Tomaszowice - ASA TEAM - BIEGIEM PO ZDROWIE / POLGER TRANSPORT
91 Paweł Zięba Szadek - zaBIEGani Zduńska Wola
92 Tomasz Macudziński Wrocław - ASA TEAM - BIEGIEM PO ZDROWIE
93 Karolina Sobieraj 98-220 Zduńska Wola - -
94 Natalia Iwaszczenko Zduńska Wola - -
95 Iwona Kowalska Zduńska Wola - BBL
96 Anita Gudaś Zduńska Wola - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 23
Mężczyźni 73
Wszyscy 96