Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING MEGA M2 - rr
2 Marek Jakubowski Leszno MEGA M3 - REAL 64-sto
3 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI M5 1 Orzeł Lipno
4 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno MINI M4 - 4 EVER BIKE
5 Piotr RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne MINI M4 1 ORZEŁ LIPNO
6 Jerzy Nogała Leszno MINI M4 1 METABO TORA BIKE
7 Konrad STANIEWSKI GRONÓWKO MŁODZIK - - FEBE&REAL Team
8 Łukasz Sibila Leszno MINI M3 1 DGR RACING TEAM
9 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA M4 1 DGR RACING TEAM
10 TOMASZ NOWAK Śrem MINI M3 1 Rehau Cycling Team
11 piotr janus Leszno MINI M4 - Pozytywnie zakręceni leszno
12 Dariusz Walczak Leszno MINI M5 1 Pozytywnie Zakręceni
13 Robert Syc Leszno MEGA M3 - REAL 64-sto
14 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI M6 1 ŚMIGŁO OSIECZNA
15 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
16 Daniel Dudziński Leszno MINI M4 1 FEBE & REAL TEAM
17 Tomasz Grondal Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE
18 Maciej Michalski Gostyń MINI M3 1 GKR Gostyń
19 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI M3 1 Metabo TORA bike
20 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MEGA M3 - FITNESS KLUB SPORTING
21 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI M4 1 CIESIÓŁKA TEAM
22 BARTOSZ WOLNY Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
23 Marcin Brzozowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
24 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI M2 1 Metabo Tora Bike
25 Adam Kędzia Śmigiel MEGA M4 - StrefaSportu.MW.Invest.Group
26 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL
27 Marek Wawrowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
28 daniel świątkowski Głogów MEGA M3 1 tc chrobry betron głogów
29 Adam Adamkiewicz Piaski MEGA M2 - REAL 64-sto
30 Zdzisław Wasiołka Leszno MINI M5 1 Spinko Leszno
31 MARCIN SOBAŃSKI Góra MEGA M3 1 DGR RACING TEAM
32 Franciszek Komolka Święciechowa MINI M6 1 Brzechwa team
33 Iwona Chyła Leszno MINI K4 1 REAL 64-STO
34 PRZEMYSŁAW ROZWALKA LIPNO MEGA M2 - STREFASPORTU.PL MW INVEST
35 Michał Stachowski Leszno MEGA M2 - REAL 64-sto
36 Szymon Wasiołka Leszno MINI M2 1 Orzeł Lipno
37 Tomasz Ratajczak Leszno MINI M5 1 METABO TORA BIKE
38 Przemyslaw Nalewaj Leszno MINI M2 - REAL 64-sto
39 MARTYNA SZUDRA Leszno JUNIOR JUNIORKA - LKS SZAWER LESZNO
40 Sebastian Bassa Krzemieniewo MINI M2 - KLIMA LESZNO TEAM
41 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MEGA M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
42 Krzysztof Skorliński Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM
43 Przemysław Skorupka Leszno MINI M3 - MORO Team
44 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
45 Przemysław Szłapka Karolewko MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
46 Karol Kuik Poznań MINI M3 - KROSS EURO-ROWER.PL
47 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM
48 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM
49 Janusz Majchrzak Luboń MINI M5 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
50 Jakub Mądry Kąkolewo JUNIOR JUNIOR - REAL 64-sto
51 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
52 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA M4 - REAL 64-sto
53 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI M4 - Galibier Bikefun Team
54 Jakub Bordecki Święciechowa MINI M2 - Galibier Bikefun Team
55 Dawid Kowalczyk Leszno JUNIOR JUNIOR - REAL 64-STO
56 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI M3 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
57 MAGDALENA SOSZYŃSKA Krzywiń MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
58 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM
59 Maciej Bogdanów Leszno MINI M4 1 CIESIÓŁKA TEAM
60 grzegorz napierała Bolechówko MINI M6 1 REAL 64-sto, RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
61 Bartosz Andrzejczak Piaski MINI M2 1 Orzeł Lipno
62 ARKADIUSZ ŁATA RYDZYNA MINI M4 - R-TEAM RYDZYNA
63 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
64 Radosław Łata RYDZYNA MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
65 Waldemar Kajoch Leszno MINI M3 1 Galibier Bikefun Team
66 PIOTR KRYSMAN Leszno MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
67 Aleksander Khitrykau Bucz MEGA - - Real64-sto
68 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MEGA M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
69 Sylwia Tumiłowicz Góra MINI K2 1 DGR RACING TEAM
70 MAREK OSTROWSKI Poznań MINI M4 - BORANT
71 Adam Marciniak Gostyń MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
72 Marek Migdał Wrocław MINI M3 1 METABO TORA BIKE
73 Marek Skorupiński Leszno MINI M4 1 FEBE@REAL
74 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI M3 - 4 EVER BIKE
75 Damian Ratajczak Dolsk MINI M2 1 ANP TEAM Dolsk
76 Dariusz Ratajczak Dolsk MINI M4 1 ANP TEAM Dolsk
77 Andrzej Ratajczak Dolsk MINI M5 1 ANP TEAM Dolsk
78 Bartosz Browarczyk Śrem MINI M4 1 -
79 Andrzej Skiba Leszno MEGA M3 - LKK Team
80 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI M2 - GKR GOSTYŃ
81 Jacek Nowak Leszno MINI M5 1 R-TEAM RYDZYNA
82 Aleksander Jęsiek Leszno MINI M5 1 Ciesiółka Team
83 Hubert Spławski Tworzanice MEGA - - Team Agrochest
84 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI M3 1 -
85 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI M4 1 CIESIÓŁKA TEAM
86 Dawid Bogdanów Leszno MŁODZIK MŁODZIK - LKS SZAWER LESZNO
87 Magdalena Zimniak Leszno MINI K4 1 Galibier Bikefun Team
88 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI M3 1 Galibier Bikefun Team
89 Mirosław Kajoch Leszno MINI M3 1 Galibier Bikefun Team
90 Kazimierz Ratajczak Dolsk MINI M5 1 ANP TEAM Dolsk
91 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo MINI M2 - śmigło osieczna
92 Kacper Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIK MŁODZIK - REAL 64-sto
93 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI M6 1 BRZECHWA TEAM
94 Łukasz RAUHUT Leszno MINI M3 - MORO Team
95 Arkadiusz Samol Leszno MINI M4 1 -
96 Joanna CIEKAŃSKA Leszno MINI - 1 35 plus
97 Jan Szymański Leszno MINI M1 1 LKK - junior Leszno
98 Przemysław Dudziak Leszno MEGA M3 1 LKK TEAM
99 Michał Andrzejewski Wilkowice MEGA M2 1 REAL 64-STO
100 Kacper Fiszer łoniewo JUNIOR JUNIOR - REAL 64-sto
101 Grzegorz Mądry Kąkolewo MINI M3 - Śmigło Osieczna
102 Łukasz Ratajczak Leszno MINI M3 1 4 EVER BIKE
103 Mateusz Matuszewski Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE
104 Tomasz Rogowicz Pogorzela MINI M3 1 SKLEP-INSTALACYJNY.PL
105 Paweł Hrankowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
106 Roman Szczepaniak Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM
107 Joanna Jarząb Góra MINI - - Pozytywnie Zakręceni
108 Wacław Florczyk Modrzyca MINI M6 1 -
109 Krzysztof Wójt Leszno MINI M2 1 Spinko Leszno
110 Sebastian Sielągowski Włoszakowice MINI M3 1 Kołownik Włoszakowice
111 Robert Furmańczak Leszno MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL
112 Jerzy Nowak Leszno MEGA M4 - LKK TEAM
113 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI M4 1 4 EVER BIKE
114 Anna Lipowa Krzycko Wielkie MINI K2 1 Kołownik Włoszakowice
115 Arkadiusz Nędzewicz Leszno MINI M2 1 Metabo Tora Bike
116 Zdzisław Binkowski Śrem MINI M6 1 BRZECHWA TEAM
117 Andrzej Brzechwa Śrem MINI M6 1 BRZECHWA TEAM
118 DAWID SZUDRA Leszno MŁODZIK MŁODZIK - LKS SZAWER LESZNO
119 Darek Świt RYDZYNA JUNIOR JUNIOR - 4 EVER BIKE
120 Marek Wróblewski Sądzia MINI M3 1 Kołownik Włoszakowice
121 Krystian MRÓZ RYDZYNA MINI M2 - 4 EVER BIKE
122 Tomasz Sobczak Leszno MINI M3 1 MORO Team
123 Dawid Polewski Śrem MINI M3 - REHAU Relazzo Team
124 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza MINI M2 - REAL 64-sto
125 KRZYSZTOF PATERKA Leszno MEGA M3 - LKK TEAM
126 Łukasz Klupieć Leszno MINI M3 1 MORO Team
127 Natalia Mierzyńska Włoszakowice MINI K2 1 KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
128 Piotr Mikołajczak Leszno MINI M5 1 R-TEAM RYDZYNA
129 Filip Sobczak Leszno JUNIOR JUNIOR - MORO Team
130 Sławomir Ostrowski Leszno MINI M4 - 4 EVER BIKE
131 Maciej Mogiłka Leszno MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
132 Krzysztof Lektarski Poznań MINI M5 1 Pomarańczarnia
133 Kamil Dańczak Leszno MINI M1 1 REAL 64-sto
134 Mariusz Cińcio Leszno MINI M5 1 Galibier Bikefun Team
135 Andrzej Pacanowski Leszno MINI M3 1 MORO Team
136 Przemek Kozowski RYDZYNA JUNIOR JUNIOR - R-TEAM RYDZYNA
137 Janusz Soszyński Poznań MINI M4 1 Kolarski Czerwonak
138 Krzysztof Majewski Stara Góra MINI M4 1 DGR RACING TEAM
139 Bartosz Wujczak Leszno MEGA M2 - REAL 64-sto
140 Amadeusz Wróblewski Sądzia MŁODZIK MŁODZIK - Kołownik Włoszakowice
141 Ryszard Bróździński Poznan MEGA - 1 RYBCZYNSKI_BIKES Remmers TP-Link Team
142 Patryk Świerblewski Żerków MEGA M2 1 eRka Team MTB
143 Grzegorz Karg Turew MINI M3 1 QUESTY
144 Tomasz Maczyński Poznań MINI M2 1 QUESTY
145 MARIUSZ CHMIEL Bądzów MINI M4 1 Bike Atelier Maximus Urbex Team
146 Karol Rychlik Leszno MINI M3 1 4 EVER BIKE
147 Szymon Serbin kłecko MINI M2 1 Carbon Kłecko
148 Julia NOWAK Śrem MŁODZIK MŁODZICZKA - REHAU RELAZZO TEAM
149 Martyna Dziewic Góra MŁODZIK MŁODZICZKA - DGR Racing Team
150 Marcin Mrozowski Góra MINI M2 1 DGR RACING TEAM
151 Kamil Stelmaszyk Leszno MINI M1 1 -
152 Robert Sudoł Poznań MINI M5 - Borant team
153 Grzegorz Bryl Gostyń MINI M4 1 -
154 Joanna Bryl Gostyń MINI K4 1 -
155 Łukasz Rybarczyk Wiórek MINI M2 - Convert Mroz Rowery Team
156 Mikołaj Skorupiński Leszno MŁODZIK MŁODZIK - Real 64-sto
157 Marcin Przybylak Kościan MINI M3 1 REAL 64-STO
158 Dawid Kubera Osieczna MINI M2 1 Czarny Kruk
159 MARIUSZ JANKOWIAK Bronikowo MINI M2 1 ORZEŁ LIPNO
160 Dawid Marcinkowski LIPNO MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM
161 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
162 Wojciech Józefiak Leszno MINI M2 1 AGA TEAM MTB
163 Tomasz Marcinek Krzycko Wielkie MINI M2 1 Orzeł Lipno
164 TOMASZ GRABARA Święciechowa MINI M3 1 CANYON BIKE
165 Leszek Pożegowiak Wilkowice MINI M3 1 REAL 64-STO
166 Malwina Kusz Prezmęt JUNIOR JUNIORKA - Orzeł Lipno
167 Alicja Szudra Leszno JUNIOR JUNIORKA - LKS Szawer Leszno
168 Magdalena Matuszewska Poznań MINI K2 1 QUESTY
169 Zbigniew Rozwalka GONIEMBICE MINI M5 1 Galibier Bikefun Team
170 Michał Kaźmierczak Leszno MINI M1 - REAL 64-STO
171 Mateusz Czubak Leszno MINI M3 1 Brzechwa Team
172 KONRAD DANEK LIPNO MINI M1 - -
173 Patryk Szkudlarczyk Włoszakowice MINI M3 1 Kołownik Włoszakowice
174 Waldemar Przybylski Śrem MINI M4 1 ANP TEAM DOLSK
175 Marcin Piątek Poznań MINI M2 1 -
176 Daniel FENGLER lubiń MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
177 Mikołaj Urbaniak jerka MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
178 SZYMON KUMOLKA RYDZYNA JUNIOR JUNIOR - R-TEAM
179 Tomasz Skrzypczak Gostyń MINI M3 - Gostyń
180 Kacper Golak Ziemnice MŁODZIK - - -
181 Mikołaj Marciniak Kąty MŁODZIK MŁODZIK 1 KROSS EURO-ROWER.PL
182 dawid Kościuszko Poznan MINI M2 1 -
183 Sławomir Matuszewski Sroda Sląska MEGA K MEGA - -
184 Julia BOROWSKA Kąty MINI K2 1 -
185 Ilona Gruszka Murowana Goślina MINI - 1 -
186 Bartek Ostrasz Wrocław MINI M3 1 Viessmann Bike Team
187 Krzysztof Cielon Góra MINI M4 1 -
188 Halina Jacejko Poznań MINI K2 1 QUESTY
189 Waldemar WARGUŁA RAKOWNIA MINI M3 1 Kibolski KS
190 ŁUKASZ WITKOWSKI Leszno MINI M2 1 -
191 Piotr Nowak Krzywiń MŁODZIK - - -
192 Błażej Senftleben henrykowo MINI M3 1 Black Rider Team
193 Andrzej Gierszewski Krosno MINI M3 1 -
194 Patryk Krzyżyński RYDZYNA MŁODZIK MŁODZIK - R-Team Rydzyna
195 Adam Zakrzewski Kiekrz MINI M2 - -
196 Edward Radke Włoszakowice MINI M5 1 KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
197 piotr baziak Nowy Sącz MEGA M4 1 BodyiCoach
198 Tomasz Janicki Gostyń MINI M3 1 Werner Kenkel
199 Karol Janicki Gostyń MŁODZIK MŁODZIK 1 Werner Kenkel/Chod-Dróg TRI Team
200 Sławek JANISZEWSKI Zalesie MINI M2 1 KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
201 Wojciech Mizuro Leszno MINI M3 - REAL-64 STO


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
JUNIOR 7
JUNIORKA 3
K MEGA 1
K2 6
K3 0
K4 3
M1 5
M2 8
M2 31
M3 9
M3 49
M4 29
M4 8
M5 15
M5 0
M6 7
MŁODZICZKA 2
MŁODZIK 8
Kobiety 19
Mężczyźni 182
Wszyscy 201