Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Mistrzostwa Ziemi Górowskiej IV PUŁK PRZECIWLOTNICZY
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING MEGA M3 - ultimasport.pl TIMING NIE -
2 Robert Mencfeldowski Dobroszyce MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE NIE DOTYCZY
3 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice MEGA M3 1 Huzar Bike Academy NIE NIE DOTYCZY
4 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI M5 1 Orzeł Lipno NIE NIE DOTYCZY
5 Jerzy Nogała Leszno MINI M4 1 METABO TORA BIKE NIE NIE DOTYCZY
6 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA M4 1 DGR RACING TEAM TAK NIE DOTYCZY
7 KRZYSZTOF ZALESIŃSKI Leszno MEGA M3 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST TAK NIE DOTYCZY
8 piotr janus Leszno MINI M4 1 Pozytywnie zakręceni leszno NIE NIE DOTYCZY
9 KAMIL KOWALSKI Leszno MINI M2 1 Galibier Bikefun Team NIE NIE DOTYCZY
10 Dariusz Walczak Leszno MINI M5 1 Pozytywnie Zakręceni NIE NIE DOTYCZY
11 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI M6 1 ŚMIGŁO OSIECZNA NIE NIE DOTYCZY
12 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI M2 - KROSS EURO-ROWER.PL NIE NIE DOTYCZY
13 Szymon Nowaczyk Leszno MINI M4 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE NIE DOTYCZY
14 Daniel Dudziński Leszno MINI M4 1 FEBE & REAL TEAM NIE NIE DOTYCZY
15 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI M2 1 Orzeł Lipno NIE NIE DOTYCZY
16 ROBERT SCHABEL Leszno MINI M4 1 Ciesiółka Team NIE NIE DOTYCZY
17 Zenon Szoplik Leszno MINI M4 1 - NIE NIE DOTYCZY
18 Robert Gbiorczyk Śmigiel MEGA M5 1 ŚTC Śmigiel NIE NIE DOTYCZY
19 Tomasz Grondal Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE NIE NIE DOTYCZY
20 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI M3 1 Metabo TORA bike NIE NIE DOTYCZY
21 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MEGA M4 1 FITNESS KLUB SPORTING NIE NIE DOTYCZY
22 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI M4 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE NIE DOTYCZY
23 BARTOSZ WOLNY Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE NIE DOTYCZY
24 Marcin Brzozowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE NIE DOTYCZY
25 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI M2 1 Metabo Tora Bike NIE NIE DOTYCZY
26 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE NIE DOTYCZY
27 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI M5 1 SMIGŁO OSIECZNA NIE NIE DOTYCZY
28 Marek Wawrowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE NIE DOTYCZY
29 Marcin Woziwodzki rawicz MINI M4 - - NIE NIE DOTYCZY
30 Mateusz Woziwodzki rawicz JUNIOR JUNIOR - LKS Szawer Leszno NIE NIE DOTYCZY
31 Zdzisław Wasiołka Leszno MINI M5 1 Spinko Leszno NIE NIE DOTYCZY
32 MARCIN SOBAŃSKI Góra MEGA M3 1 DGR RACING TEAM TAK NIE DOTYCZY
33 Przemysław Papież Leszno MEGA M3 1 STREFASPORTU.PL NIE NIE DOTYCZY
34 Franciszek Komolka Święciechowa MINI M6 1 Brzechwa team NIE NIE DOTYCZY
35 Iwona Chyła Leszno MINI K3 1 REAL 64-STO NIE NIE DOTYCZY
36 PRZEMYSŁAW ROZWALKA LIPNO MEGA M2 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE NIE DOTYCZY
37 Michał Stachowski Leszno MEGA M2 1 REAL 64-sto NIE NIE DOTYCZY
38 łukasz mularczyk rawicz MEGA M3 - DGR RACING TEAM NIE NIE DOTYCZY
39 Tomasz Ratajczak Leszno MINI M5 1 METABO TORA BIKE NIE NIE DOTYCZY
40 MARTYNA SZUDRA Leszno JUNIOR JUNIORKA - LKS SZAWER LESZNO NIE -
41 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA M2 1 Kołownik Włoszakowice NIE NIE DOTYCZY
42 Przemysław Skorupka Leszno MINI M3 1 MORO Team NIE SZEREGOWY
43 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI M4 - R-TEAM RYDZYNA NIE NIE DOTYCZY
44 Przemysław Szłapka Karolewko MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE NIE DOTYCZY
45 Tomasz Paradowski Głogów MINI M4 1 MSPORT OBUDOWA Grupa Pościgowa NIE NIE DOTYCZY
46 Karol Kuik Poznań MINI M3 - KROSS EURO-ROWER.PL NIE -
47 Tomasz Kuik Leszno MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE NIE DOTYCZY
48 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE NIE DOTYCZY
49 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE NIE DOTYCZY
50 Jakub Mądry Kąkolewo JUNIOR JUNIOR - REAL 64-sto NIE NIE DOTYCZY
51 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE NIE DOTYCZY
52 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA M4 1 REAL 64-sto NIE NIE DOTYCZY
53 Maciej Płatek Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE NIE DOTYCZY
54 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI M4 1 Galibier Bikefun Team NIE NIE DOTYCZY
55 Jakub Bordecki Święciechowa MINI M2 1 Galibier Bikefun Team NIE NIE DOTYCZY
56 Dawid Kowalczyk Leszno JUNIOR JUNIOR - REAL 64-sto NIE NIE DOTYCZY
57 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI M3 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE NIE DOTYCZY
58 Mirosław Pleskot Leszno MINI M5 1 Orzeł Lipno NIE NIE DOTYCZY
59 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM NIE NIE DOTYCZY
60 Maciej Bogdanów Leszno MINI M4 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE NIE DOTYCZY
61 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MINI M6 1 - NIE NIE DOTYCZY
62 Patryk Zajaczkowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE NIE DOTYCZY
63 ANDRZEJ MATYLEK Głogów MINI M4 - MTB G-TEAM NIE NIE DOTYCZY
64 ARKADIUSZ ŁATA RYDZYNA MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE NIE DOTYCZY
65 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE NIE DOTYCZY
66 Radosław Łata RYDZYNA MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE NIE DOTYCZY
67 Tomasz Tęgi Leszno MEGA M3 1 REAL 64-STO NIE NIE DOTYCZY
68 Marcin Czekaj Leszno MEGA M4 1 REAL 64-STO NIE NIE DOTYCZY
69 Waldemar Kajoch Leszno MINI M3 1 Galibier Bikefun Team NIE NIE DOTYCZY
70 Aleksander Khitrykau Bucz MEGA M5 1 Real 64-sto NIE NIE DOTYCZY
71 Sylwia Tumiłowicz Góra MINI K2 1 DGR RACING TEAM TAK NIE DOTYCZY
72 Krzysztof Kaźmierowski Leszno MINI M4 1 Astromal NIE NIE DOTYCZY
73 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI M3 1 4 EVER BIKE NIE NIE DOTYCZY
74 Andrzej Szymański Dolsk MINI M4 1 ANP TEAM Dolsk NIE NIE DOTYCZY
75 Mariusz Ratajczak Leszno MINI M4 1 4 EVER BIKE NIE NIE DOTYCZY
76 Łukasz Zimmer Leszno MINI M3 1 MORO Team NIE SZEREGOWY
77 Paweł Samol Włoszakowice MINI M4 1 Kołownik Włoszakowice NIE NIE DOTYCZY
78 Andrzej Skiba Leszno MEGA M3 1 LKK Team NIE NIE DOTYCZY
79 Jacek Nowak Leszno MINI M5 1 R-TEAM RYDZYNA NIE NIE DOTYCZY
80 Aleksander Jęsiek Leszno MINI M5 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE NIE DOTYCZY
81 Michał Woźny Święciechowa MINI M4 1 Bikefun Galibier NIE NIE DOTYCZY
82 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI M3 1 - NIE NIE DOTYCZY
83 Daniel HUZAR Góra MEGA M3 1 DGR RACING TEAM TAK NIE DOTYCZY
84 Tomasz Dudek Poznań MINI M2 - Q-Systems NIE NIE DOTYCZY
85 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI M4 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE NIE DOTYCZY
86 Magdalena Zimniak Leszno MINI K3 1 Galibier Bikefun Team NIE NIE DOTYCZY
87 Zbigniew Dudek Święciechowa MINI M5 - Q-SYSTEMS NIE NIE DOTYCZY
88 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI M3 1 Galibier Bikefun Team NIE NIE DOTYCZY
89 Krzysztof Hetnar Wrocław MEGA M4 1 Krajek MTB Team NIE -
90 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI K3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE NIE DOTYCZY
91 Piotr Panek Wrocław MINI M4 - immotion specialized team NIE NIE DOTYCZY
92 Kacper Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIK MŁODZIK - REAL 64-sto NIE NIE DOTYCZY
93 Bartosz Lisiecki Góra MINI M3 1 DGR RACING TEAM TAK NIE DOTYCZY
94 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI M6 1 BRZECHWA TEAM NIE NIE DOTYCZY
95 Tomasz Jaz Góra MINI M4 1 DGR RACING TEAM TAK NIE DOTYCZY
96 Łukasz RAUHUT Leszno MINI M3 1 MORO Team NIE SZEREGOWY
97 Bartosz Samborski Góra MINI M3 1 DGR Racing Team TAK NIE DOTYCZY
98 Arkadiusz Samol Leszno MINI M4 1 - NIE NIE DOTYCZY
99 Joanna CIEKAŃSKA Leszno MINI K3 1 35 plus NIE NIE DOTYCZY
100 JERZY CIAPIERZYŃSKI Ołobok MINI M6 1 MTB OŁOBOK NIE NIE DOTYCZY
101 Eugeniusz ZAJĄC Polkowice MINI M4 1 BIKE ATELIER NIE NIE DOTYCZY
102 Przemysław Dudziak Leszno MEGA M3 1 LKK TEAM NIE NIE DOTYCZY
103 Dawid Marcinkowski LIPNO MINI M3 1 Ciesiółka Team NIE NIE DOTYCZY
104 Grzegorz Mądry Kąkolewo MINI M3 1 Śmigło Osieczna NIE NIE DOTYCZY
105 Łukasz Ratajczak Leszno MINI M3 1 4 EVER BIKE NIE NIE DOTYCZY
106 Jarosław Gąsior Leszno MINI M3 - SpeedBike Leszno NIE NIE DOTYCZY
107 Mateusz Matuszewski Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE NIE NIE DOTYCZY
108 Tomasz Rogowicz Pogorzela MINI M3 1 SKLEP-INSTALACYJNY.PL NIE NIE DOTYCZY
109 Paweł Hrankowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE NIE DOTYCZY
110 Roman Szczepaniak Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM NIE NIE DOTYCZY
111 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI K3 1 Orzeł Lipno NIE NIE DOTYCZY
112 Joanna Jarząb Góra MINI K3 1 Pozytywnie Zakręceni TAK NIE DOTYCZY
113 Krzysztof Wójt Leszno MINI M2 1 Spinko Leszno NIE NIE DOTYCZY
114 Dominik Łakomy Kościan MINI M3 1 Spinko Leszno NIE NIE DOTYCZY
115 Marcin Madaliński Leszno MINI M3 1 SAMOTNY WILK NIE PODOFICER
116 Arkadiusz Skrzypiński Leszno MINI M3 1 drużyna Gładkiego NIE NIE DOTYCZY
117 Krzysztof Król Leszno MINI M4 1 4pplot NIE PODOFICER
118 Michał Kumolka Leszno MINI M2 1 4 zielonogórski pułk przeciwlotniczy/moro team NIE SZEREGOWY
119 Jakub Śląski Pępowo MINI M2 1 - NIE NIE DOTYCZY
120 Jerzy Nowak Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM NIE NIE DOTYCZY
121 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI M4 1 4 EVER BIKE NIE NIE DOTYCZY
122 Łukasz Lewandowski Leszno MINI M3 1 MORO Team NIE PODOFICER
123 Arkadiusz Nędzewicz Leszno MINI M2 1 Metabo Tora Bike NIE NIE DOTYCZY
124 Zdzisław Binkowski Śrem MINI M6 - BRZECHWA TEAM NIE NIE DOTYCZY
125 DAWID SZUDRA Leszno MŁODZIK MŁODZIK - LKS SZAWER LESZNO NIE -
126 Marek Wróblewski Sądzia MINI M3 1 Kołownik Włoszakowice NIE NIE DOTYCZY
127 Krzysztof Kaźmierczak Głogów MINI M4 1 MTB G-TEAM NIE NIE DOTYCZY
128 Krystian MRÓZ RYDZYNA MINI M2 1 4 EVER BIKE NIE NIE DOTYCZY
129 Tomasz Sobczak Leszno MINI M3 1 MORO Team NIE SZEREGOWY
130 Agata Mularczyk rawicz MINI K3 - DGR RACING TEAM NIE NIE DOTYCZY
131 Piotr Szymczak Leszno MEGA M5 1 TC CHROBRY GŁOGÓW NIE NIE DOTYCZY
132 KRZYSZTOF PATERKA Leszno MEGA M4 - LKK TEAM NIE NIE DOTYCZY
133 Łukasz Klupieć Leszno MINI M3 1 MORO Team NIE SZEREGOWY
134 Monika Buchowska Kurza Góra MINI K3 - 4 EVER BIKE NIE NIE DOTYCZY
135 jarosław matłoka Komorniki MINI M5 1 komorniki mtb team NIE NIE DOTYCZY
136 Tomasz Wróbel Szreniawa MINI M3 1 Komorniki MTB Team NIE NIE DOTYCZY
137 Filip Sobczak Leszno JUNIOR JUNIOR - MORO Team NIE NIE DOTYCZY
138 Maciej Mogiłka Leszno MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE NIE DOTYCZY
139 Kamil Dańczak Leszno MINI M1 1 REAL 64-sto NIE NIE DOTYCZY
140 Andrzej Pacanowski Leszno MINI M3 1 MORO Team NIE PODOFICER
141 Przemek Kozowski RYDZYNA JUNIOR JUNIOR - R-TEAM RYDZYNA NIE NIE DOTYCZY
142 Michał Wysoczański Środa Śląska MINI M4 1 - NIE NIE DOTYCZY
143 Krzysztof Majewski Stara Góra MINI M4 - DGR RACING TEAM TAK NIE DOTYCZY
144 Marcin Matysiak Jutrosin MINI M2 1 MORO Team NIE SZEREGOWY
145 Patryk Jabczanik Nietków MINI M3 1 4pplot/MORO TEAM NIE PODOFICER
146 Grzegorz Huzar Włodków Górny MINI M1 - DGR Racing Team TAK NIE DOTYCZY
147 Bartosz Wujczak Leszno MEGA M2 1 REAL 64-sto NIE NIE DOTYCZY
148 Kacper Jabłoński rawicz MINI M1 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE NIE DOTYCZY
149 Amadeusz Wróblewski Sądzia MŁODZIK MŁODZIK - Kołownik Włoszakowice NIE NIE DOTYCZY
150 Piotr Kaźmierowski Leszno JUNIOR JUNIOR - - NIE NIE DOTYCZY
151 Filip Zinowiew Dąbcze JUNIOR JUNIOR - REAL 64-sto NIE NIE DOTYCZY
152 Paweł DROZD Zielona Góra MINI M4 1 4pplot TAK PODOFICER
153 Przemysław Biernat Leszno MINI M3 1 FEBE & REAL TEAM NIE NIE DOTYCZY
154 Grzegorz Karg Turew MINI M3 1 QUESTY NIE NIE DOTYCZY
155 Tomasz Maczyński Poznań MINI M2 1 QUESTY NIE NIE DOTYCZY
156 Tomasz Sokołowski Leszno MINI M3 1 - NIE NIE DOTYCZY
157 MARIUSZ CHMIEL Bądzów MINI M4 1 Bike Atelier Maximus Urbex Team NIE NIE DOTYCZY
158 Karol Rychlik Leszno MINI M3 1 4 EVER BIKE NIE NIE DOTYCZY
159 Paweł Jabłoński rawicz MINI M4 1 RSC BIKE RAWICZ NIE NIE DOTYCZY
160 Błażej Kutrowski Leszno MINI M1 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE NIE DOTYCZY
161 Dawid Stachowiak Włoszakowice MINI M1 1 Real 64 sto NIE NIE DOTYCZY
162 Karol Martynów Krzycko Małe MINI M3 1 Kołownik Włoszakowice NIE NIE DOTYCZY
163 Krystian Schiller Śmigiel MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE NIE DOTYCZY
164 Marcin Mrozowski Góra MINI M2 - DGR RACING TEAM TAK NIE DOTYCZY
165 Kamil Stelmaszyk Leszno MINI M1 1 Orzeł Lipno NIE NIE DOTYCZY
166 JAROSŁAW ADAMCZAK Poznań MINI M4 1 Komorniki MTB Team NIE NIE DOTYCZY
167 Grzegorz Bryl Gostyń MINI M4 1 - NIE NIE DOTYCZY
168 Mikołaj Skorupiński Leszno MŁODZIK MŁODZIK - Real 64-sto NIE NIE DOTYCZY
169 Eryk Stróżycki Leszno JUNIOR JUNIOR - Metabo Tora bike NIE NIE DOTYCZY
170 Marcin Przybylak Kościan MINI M3 - REAL 64-STO NIE -
171 Jan Szymański Leszno MINI M1 1 LKK TEAM - junior NIE NIE DOTYCZY
172 Dawid Kubera Osieczna MINI M2 1 Czarny Kruk NIE NIE DOTYCZY
173 Tomasz Bartkowiak Rawicz- Masłowo MEGA M3 - DGR RACING TEAM NIE NIE DOTYCZY
174 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE NIE DOTYCZY
175 Tomasz Marcinek Krzycko Wielkie MINI M2 1 Orzeł Lipno NIE NIE DOTYCZY
176 Leszek Pożegowiak Wilkowice MINI M3 1 REAL 64-STO NIE NIE DOTYCZY
177 Magdalena Matuszewska Poznań MINI K2 1 QUESTY NIE NIE DOTYCZY
178 Daniel Michalak Leszno MINI M4 1 MTB G-TEAM NIE NIE DOTYCZY
179 Zbigniew Rozwalka GONIEMBICE MINI M5 1 Galibier Bikefun Team NIE NIE DOTYCZY
180 Waldemar Stachowiak Włoszakowice MINI M4 1 - NIE NIE DOTYCZY
181 Maksymilian Biernat Leszno MŁODZIK MŁODZIK - REAL 64-sto NIE NIE DOTYCZY
182 Michał Kaźmierczak Leszno MINI M1 1 REAL 64-STO NIE NIE DOTYCZY
183 Dariusz Siewruk Święciechowa MINI M4 1 4 EVER BIKE NIE NIE DOTYCZY
184 Dominik Tałanda Bolesławiec MINI M3 1 XTRABIKE Bolesławiec NIE NIE DOTYCZY
185 Maciej Dymitrowski Wolsztyn MINI M3 1 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION NIE NIE DOTYCZY
186 Szymon Stępniewski Leszno MINI M2 1 R-TEAM RYDZYNA NIE NIE DOTYCZY
187 Marcin NAWROTKIEWICZ RYDZYNA MINI M3 1 R-TEAM RYDZYNA NIE NIE DOTYCZY
188 SZYMON KUMOLKA RYDZYNA JUNIOR JUNIOR - R-TEAM NIE NIE DOTYCZY
189 Julia BOROWSKA Kąty MINI K2 1 - NIE NIE DOTYCZY
190 Krzysztof Cielon Góra MINI M4 1 - TAK NIE DOTYCZY
191 Halina Jacejko Poznań MINI K2 1 QUESTY NIE NIE DOTYCZY
192 Patryk Krzyżyński RYDZYNA MŁODZIK MŁODZIK - R-TEAM Rydzyna NIE NIE DOTYCZY
193 Edward Radke Włoszakowice MINI M6 1 Kołownik Włoszakowice NIE NIE DOTYCZY
194 Wojciech Skorupinski Świętno MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE NIE DOTYCZY
195 Bartosz Kozak Śmigiel MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE NIE DOTYCZY
196 Hubert Lubinski LIPNO MINI M4 1 Orzeł Lipno NIE NIE DOTYCZY
197 Marta Halczyn Leszno JUNIOR JUNIORKA - LKK TEAM - JUNIOR NIE NIE DOTYCZY
198 Sara Jóźwiak Bruszczewo MŁODZIK MŁODZICZKA - ŚTC Śmigiel NIE NIE DOTYCZY
199 Piotr Wojciechowski Kobylin MINI M3 1 - NIE NIE DOTYCZY
200 Wiktor STANIEWSKI GRONÓWKO MŁODZIK MŁODZIK - REAL 64-sto NIE NIE DOTYCZY
201 Alex Szkudlarek Leszno MŁODZIK MŁODZIK - LKS Szawer Leszno NIE NIE DOTYCZY
202 Paulina GRAJNERT Leszno MINI K3 1 - NIE NIE DOTYCZY
203 Sandra Samolewska Wilkowice MINI K2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE NIE DOTYCZY
204 Adam Obiegała Leszno MINI M3 1 MEGAN NIE NIE DOTYCZY
205 Bartosz Drożdżyński Leszno MŁODZIK MŁODZIK - REAL 64-STO NIE NIE DOTYCZY
206 Piotr Marek RYDZYNA MINI M4 1 RYDZYNA NIE NIE DOTYCZY
207 Joanna Marek RYDZYNA MINI K3 1 RYDZYNA TAK NIE DOTYCZY
208 Jakub Klimpel Kąkolewo MŁODZIK MŁODZIK - REAL 64-sto NIE NIE DOTYCZY
209 Bartosz Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIK MŁODZIK - Real 64-sto NIE NIE DOTYCZY
210 Bartosz Zborowski Zielona gora MINI M3 1 - NIE SZEREGOWY
211 Adam Chmiel Góra MINI M4 1 Aktywna Góra TAK PODOFICER
212 Dawid Śliwiński Leszno MŁODZIK MŁODZIK - Lks Szawer Leszno NIE NIE DOTYCZY
213 Wojciech Jurewicz Góra MINI M3 1 - TAK NIE DOTYCZY
214 Jacek Grajser Poznań MINI M3 1 Komorniki MTB Team NIE NIE DOTYCZY
215 Paweł Wszołek Leszno MINI M2 1 MORO Team NIE SZEREGOWY
216 Bartłomiej Domaniecki rawicz MEGA M3 1 MGŁA NIE NIE DOTYCZY
217 ARKADIUSZ POPRAWA Ligota MINI M2 1 - TAK SZEREGOWY
218 Wojciech Grochała Grębocice MINI M3 - - NIE NIE DOTYCZY
219 Jarosław ŚLIWA WSCHOWA MEGA M4 1 FWS BIKE TEAM NIE NIE DOTYCZY
220 Jakub Kruczek RYDZYNA MINI M3 1 Być jak Maciuś NIE NIE DOTYCZY
221 Przemysław Mocek Ostrów Wielkopolski MEGA M2 - Bike Serwis Scott Team NIE NIE DOTYCZY
222 Krystian Pajzert Leszno MŁODZIK MŁODZIK - Real 64-sto NIE NIE DOTYCZY
223 Daniel FENGLER Lubin MINI M3 - KROSS EURO-ROWER.PL NIE NIE DOTYCZY
224 Mikołaj Urbaniak jerka MINI M3 - KROSS EURO-ROWER.PL NIE NIE DOTYCZY
225 Adrian Kaźmierczak Śmigiel MINI M2 1 STREFASPORTU.PL MW.INVEST GROUP NIE NIE DOTYCZY
226 Robert Budnik Góra MINI M3 1 - TAK NIE DOTYCZY
227 Edyta Stańczak Leszno MINI K3 1 35 plus TAK NIE DOTYCZY
228 Kamil GŁĄB Zielona Góra MINI M3 - 4pplot NIE OFICER
229 Łukasz Kaźmierczak Głogów MŁODZIK MŁODZIK - - NIE NIE DOTYCZY
230 Łukasz Kaźmierczak Głogów MŁODZIK MŁODZIK - - NIE NIE DOTYCZY
231 Arkadiusz Lisowski Zielona Góra MINI M3 1 4pplot NIE PODOFICER
232 Mariusz Piszczek Środa Śląska MINI M3 1 - NIE NIE DOTYCZY
233 Michał Laskowski Ligota Piękna MINI M4 1 - NIE NIE DOTYCZY
234 Izabela Karolczyk Wolsztyn MINI K3 1 - NIE NIE DOTYCZY
235 RYSZARD GOŁĄBEK Głogów MINI M3 1 - NIE NIE DOTYCZY
236 Mateusz Gindera RYDZYNA MŁODZIK MŁODZIK - R-TEAM RYDZYNA NIE NIE DOTYCZY
237 Grzegorz Mierzyński Włoszakowice MINI M5 1 Kołownik Włoszakowice NIE NIE DOTYCZY
238 Arkadiusz STEFANIAK Miejska Górka- Dąbrowa MINI M3 1 WALBET NIE NIE DOTYCZY


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
JUNIOR 9
JUNIORKA 2
K 0
K2 5
K3 12
K4 0
M1 8
M2 5
M2 24
M3 12
M3 65
M4 10
M4 47
M5 3
M5 12
M6 7
MŁODZICZKA 1
MŁODZIK 16
Kobiety 20
Mężczyźni 218
Wszyscy 238