Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING 42KM - - test
2 Henryk Ostropolski Dzierżoniów 12KM - - Bielawska Akademia Biegania
3 NORBERT KUBIK Świdnica 21KM - - GTW
4 Mariusz Kwaszewski Pszenno 21KM - 1 Krause running team
5 Marek Wydmuch Bardo 12KM - 1 sgr specialized
6 Dariusz Krause Radlin 42KM - 1 Radlinioki w biegu
7 Tomasz Durkiewicz Dębno k.Stęszewa 42KM - 1 DOM KULTURY JOGI
8 Paulina Wojtanowska Bielawa 21KM - 1 GLKS Świdnica
9 Tomasz Janik Bardo 12KM - 1 KP PSP Ząbkowice Śl.
10 KRZYSZTOF LESIK Wodzisław Śląski 42KM - 1 FORMA Wodzisław Śląski
11 Krzysztof Kokot Żory 42KM - 1 HRmax Żory
12 Krzysztof Gaweł Pszów 42KM - 1 Forma Wodzisław Śląski
13 Krzysztof Węglarczyk Wodzisław Śląski 42KM - 1 Forma Wodzisław Śląski
14 ADAM BADURA Jankowice 12KM - 1 Forma Wodzisław Śląski
15 Aleksander Rzeczkowski Namysłów 42KM - - NTT TRIADA NAMYSŁÓW
16 Wojciech Ptak Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 BROWAR REBELIA
17 SYLWESTER ŁABUZ Dzierżoniów 21KM - 1 Unison Runners
18 Agnieszka lemiec Płock 42KM - - -
19 Paweł Kołowrocki Dzierżoniów 21KM - 1 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
20 Marcin Durkowski Oborniki Śląskie 42KM - 1 -
21 Agnieszka Malik Ząbkowice Śląskie 21KM - - -
22 Jacek Wojaczek Pszów 42KM - 1 -
23 mateusz hyski Kluczbork 42KM - - -
24 Marcin Kornaś Braszowice 12KM - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
25 Wojciech Kozłowski Lisowice 42KM - - -
26 MIROSŁAW KUCZOK Wodzisław Śląski 42KM - 1 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI
27 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
28 Paweł Grzesik Wałbrzych 42KM - 1 SOR WAŁBRZYCH
29 ADRIAN KOSTRZEWSKI Oleśnica 12KM - 1 ciemna strona pomidora
30 Tomasz Jackowski Bydgoszcz 42KM - 1 run&fun
31 Alicja Jackowska Bydgoszcz 42KM - 1 run&fun
32 Jaroslaw Czarny Wrocław 21KM - 1 #sobasteam
33 Malgorzata Labuz Wrocław 21KM - 1 #sobasteam
34 Paweł Olesiuk Szczytna 12KM - 1 -
35 Jan Skrutek Wrocław 12KM - - WKB Piast
36 Sebastian Bednarz Otmuchów 42KM - 1 -
37 Sebastian Mroziński Radwanice 21KM - 1 -
38 Jakub Kowalski Lubin 12KM - 1 -
39 Grzegorz Kopacki Wałbrzych 21KM - - FollowMe - zmieniamyfinanse.pl
40 Tomasz Miłuch Wałbrzych 21KM - 1 SOWIE TEAM
41 JAROSŁAW RODAK Wałbrzych 42KM - - -
42 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec 12KM - 1 NOWA RUDA-BIEGA
43 Marcin Szarek Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 -
44 Marta Jędrzejowska Oława 12KM - 1 LEVEL ONE RUN
45 Tomasz Skrzypiec Koziniec 21KM - 1 -
46 KRZYSZTOF LAZAROWICZ Paczków 21KM - - -
47 Marcin Kowalczyk Warszawa 12KM - 1 SGR
48 Sebastian Franek Luboń 21KM - - WLKP Mountains Ultra
49 Sebastian Machalski Strzelin 42KM - - -
50 EMILIA KOSTRZEWSKA Oleśnica 12KM - 1 ciemna strona pomidora
51 Łukasz Gałan Gałan Oleśnica 12KM - 1 CIEMNA STRONA POMIDORA
52 Adrian Schwitalla SIECHNICE 21KM - 1 TEAM-LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAW
53 Marcin Gawlik SIECHNICE 21KM - 1 TEAM-LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAW
54 AGNIESZKA LECH Świebodzice 21KM - 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
55 MICHAŁ LECH Świebodzice 21KM - 1 Strzegomska Dwunastka
56 Łukasz Kuzik Dzierzoniow 12KM - 1 -
57 Ryszard Seredyniecki Oława 21KM - 1 -
58 Łukasz Franków głuszyca 12KM - 1 -
59 Malgorzata Zioła-Bensz Strzelin 12KM - - -
60 Bartłomiej Racławski Oława 21KM - 1 Oławianie w Górach
61 Marcin Szyndler Wojcieszów 42KM - 1 -
62 Arkadiusz Markowiak Janowice Wielkie 42KM - 1 -
63 Paweł Nowak Janowice Wielkie 42KM - 1 -
64 Ulrich laclautre Warszawa 21KM - 1 -
65 Fabien Walch Warszawa 21KM - 1 -
66 MARCIN PAŁYS Nowa Ruda-Słupiec 12KM - 1 NOWA RUDA-BIEGA
67 Filip Szuszkiewicz Mieroszów 42KM - - small girl medium boy
68 Nicolas Kern Warszawa 21KM - 1 -
69 Damien Guerin Warszawa 21KM - 1 -
70 Patryk Przysiwek Poznań 42KM - 1 -
71 Artur Kowalczyk Boguszów Gorce 42KM - - -
72 Aleksandra Gruszka Boguszów - Gorce 42KM - - Grupa Biegowa Dzikowiec
73 Piotr Roszko TRZEBNICA 12KM - - Velux Team
74 Piotr Berger Otmuchow 21KM - - -
75 Małgorzata Ostrowska-Markowska Oława 12KM - 1 POWERFUL FREAKS
76 Piotr Szaradowski Świdnica 21KM - 1 Orły Jezusa
77 Marcin Szaradowski Świdnica 21KM - 1 Orły Jezusa
78 Andrzej Kolisz Opole 42KM - 1 -
79 Łukasz Pokrzyk Jugowa 21KM - 1 Orły Jezusa
80 Tomasz Noszczyk Nowa Ruda-Słupiec 21KM - 1 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA
81 Daniel Krasulak Wrocław 21KM - - WKS Śląsk Wrocław
82 Michał Kołodziejski Warszawa 42KM - 1 -
83 MACIEJ MATCZAK Odolanów 12KM - - -
84 Joanna Habram Wodzisław Śląski 21KM - 1 Forma Wodzisław Śląski
85 Aleksander Chromik Bluszczów 21KM - 1 Forma Wodzisław Śląski
86 Konrad Mąkosa Warszawa 12KM - 1 -
87 Robert Wilczyński Warszawa 12KM - - -
88 Agata Gowik Żary 21KM - 1 -
89 Marlena Pauszek Wągrowiec 42KM - 1 Lucky Team
90 Roman Pauszek Wągrowiec 42KM - 1 Lucky Team
91 Sławomir Buk Śrem 21KM - 1 -
92 Bartłomiej Muszewski Wodzisław Śląski 21KM - 1 Forma Wodzisław Śląski
93 Michał Biela Świdnica 12KM - 1 Biegowa Świdnica
94 Arek Pawłowski Międzyrzec Podlaski 42KM - 1 -
95 Mateusz Prokop Milkow 12KM - 1 -
96 Agata Toporowicz Bielsko - Biała 42KM - - -
97 Sebastian Bilecki Bielsko - Biała 42KM - - -
98 PIOTR WOŹNIAK Wrocław 12KM - 1 -
99 Rafał Kocemba Wrocław 21KM - 1 -
100 Tomasz Makaruk Warszawa 21KM - 1 -
101 Pawel Fradczak London 42KM - 1 -
102 Michał Koszewski Bydgoszcz 21KM - - -
103 Sławek Mazur Żory 42KM - 1 iniemaslabych.pl
104 Dorota Księżnik Brzeg 42KM - 1 -
105 Kamil Krzywicki wroclaw 21KM - 1 -
106 Bogusław Gracz Jaworzno 12KM - - NORDICLIFE
107 Marcin Rachwał Trzemeśnia 21KM - 1 www.adserwisagrobud.pl
108 Robert Wasik Wrocław 42KM - - -
109 MACIEJ Czopek Wrocław 12KM - 1 -
110 Paweł Jasiński SIECHNICE 12KM - - LEVEL ONE RUN
111 Beata Dębska Św. Katarzyna 12KM - - Level One Run
112 Julita Kolbus SIECHNICE 12KM - - LEVEL ONE RUN
113 Jakub Pałczak Wrocław 21KM - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 18
Mężczyźni 95
Wszyscy 113