Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Joanna Bajaczyk Wrocław 12KM - 1 -
2 Aleksander Berg Kłodzko 12KM - 1 Niezrzeszony
3 Paweł Biskup Łagów Lubuski 12KM - 1 -
4 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
5 Mateusz Bularz Oława 12KM - 1 Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
6 Paulina Bularz Oława 12KM - 1 Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
7 Zuzanna Cąkała Szczytno 12KM - 1 -
8 Maciej Chromiński Gorzów Wlkp. 12KM - 1 -
9 Robert Czapiga Nowa Ruda-Słupiec 12KM - 1 TeMMPo Wałbrzych
10 Dariusz Fuchs Ołdrzychowice Kłodzkie 12KM - 1 -
11 Edyta Gardecka Wałbrzych 12KM - 1 -
12 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów 12KM - 1 -
13 Mateusz Grzegorczyk Trzebielino 12KM - 1 Wabco Runners
14 Daniel Halko Lubin 12KM - 1 #wódkaiszlaki
15 Tomasz Królicki Opole 12KM - 1 -
16 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec 12KM - 1 NOWA RUDA-BIEGA
17 Marek Kulczycki Bystrzyca Kłodzka 12KM - 1 -
18 Mariusz Kwaszewski Pszenno 12KM - 1 Krause running team
19 Patrycja Lewandowska Ołdrzychowice Kłodzkie 12KM - 1 LKS ISKRA JASZKOWA
20 MARCIN PAŁYS Nowa Ruda-Słupiec 12KM - 1 NOWA RUDA-BIEGA
21 Marek Piotrowski Bystrzyca Kłodzka 12KM - 1 Goggle PAE Team
22 Andrzej Rabsztyn Wrocław 12KM - 1 Triathlon Mietków Team
23 Jakub Radecki Wrocław 12KM - 1 Kubutek Running Team Wrocław
24 Piotr Roszko TRZEBNICA 12KM - 1 Velux Team
25 Joanna Sidorowicz Nowa Ruda-Słupiec 12KM - 1 ProRita Team
26 Jan Skrutek Wrocław 12KM - 1 WKB Piast Wrocław
27 Czesław SOWIŃSKI Bardo 12KM - 1 -
28 Grzegorz Strojek Przemków 12KM - 1 -
29 Michał Szlachetka Kamieniec Ząbkowicki 12KM - 1 -
30 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
31 Anna Więcek Wrocław 12KM - 1 Kubutek Running Team Wrocław
32 Tomek Wołoszczuk Brzeg 12KM - 1 -
33 Jacek Załubski Jelcz-Laskowice 12KM - 1 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
34 Sebastian Bednarz Otmuchów 21KM - 1 -
35 Piotr Berger Otmuchow 21KM - 1 -
36 Paweł Bogdał Międzygórze 21KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka/Bogdał team
37 Emilia Boruta-Kołodziej Wrocław 21KM - 1 -
38 JACEK DĄBROWSKI Wilczyce 21KM - 1 Dąbrowski Brothers
39 Piotr Dziuba Wrocław 21KM - 1 -
40 KRZYSZTOF GODLEWSKI Żarów 21KM - 1 -
41 Mariusz Iciek Gomunice 21KM - 1 Aktywni Kamieńsk
42 JANUSZ JANIA Świętoszów 21KM - 1 -
43 Mariusz Jarosławski Oława 21KM - 1 Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
44 Ireneusz Kirkiewicz Oława 21KM - 1 Kolega Maćka Oława
45 Magdalena Kocik Wrocław 21KM - 1 Księska
46 Paweł Kocik Wrocław 21KM - 1 Księska
47 Marcin Kornaś Braszowice 21KM - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
48 Paweł Kwiatkowski Pisarzowice 21KM - 1 -
49 Przemysław Kwiatkowski Pisarzowice 21KM - 1 -
50 SYLWESTER ŁABUZ Dzierżoniów 21KM - 1 Unison Runners
51 Beata Łysiak Wrocław 21KM - 1 -
52 Paweł Mikrut Wrocław 21KM - 1 run-log.com
53 Bartłomiej Racławski Oława 21KM - 1 Oławianie w Górach
54 Michał Rzepecki Poznań 21KM - 1 -
55 Ryszard Seredyniecki Oława 21KM - 1 -
56 Dariusz Skrok Namysłów 21KM - 1 Hardcore Holidays
57 Tomasz Skrzypiec Koziniec 21KM - 1 -
58 AYSEN SOLAK 6 21KM - 1 small girl medium boy
59 JADWIGA SOWIŃSKA Bardo 21KM - 1 -
60 Filip Szuszkiewicz Mieroszów 21KM - 1 small girl medium boy
61 Tomasz Trzaskacz TRZEBNICA 21KM - 1 DTR Biega
62 Aneta Bednarczyk-Iciek Radomsko 5KM - 1 -
63 Elwira Berg Kalisz 5KM - 1 -
64 Mirosław Chodasewicz Bardo 5KM - 1 -
65 Krzysztof Doroszko Wrocław 5KM - 1 -
66 Artur Drabik Kamieniec Ząbkowicki 5KM - 1 -
67 Marta Drabik Kamieniec Ząbkowicki 5KM - 1 -
68 Wiesław Gardecki Wałbrzych 5KM - 1 -
69 Anna Gnutek Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 ABY DO METY
70 Mateusz Grzyb Bystrzyca Kłodzka 5KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka/Team Kopeć
71 Betina Josefowicz WSCHOWA 5KM - 1 -
72 Wiesław Maciej Kocoń Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
73 Sławomir Kopytek Wrocław 5KM - 1 WABCO Runners
74 FRANCISZEK Kornaś Dzbanów 5KM - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
75 Dominika Leszczyńska-Bogdał Wrocław/Międzygórze 5KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka
76 Michał Masłowski Słubice 5KM - 1 -
77 Adrian Nowak Wrocław 5KM - 1 -
78 Henryk Ostropolski Dzierżoniów 5KM - 1 WKB PIAST Wrocław
79 Kamila Rutkowska-Krehut Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 -
80 KATARZYNA RYBCZYŃSKA Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 Aby do Mety
81 ANNA WOLANO Słotwina 5KM - 1 -
82 Michał Zajączkowski Wrocław 5KM - 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Sylwia Gardecka Wałbrzych 12KM - - -
2 Leokadia Głowacka Budzów 12KM - - -
3 Karol Ratułowski Kraków 12KM - - -
4 Tomasz Tyl Kłodzko 12KM - - PSG KŁODZKO
5 Paweł Wilk Boguszyn 12KM - - BoguszynTeam
6 Adam Anusz Imbramowice 21KM - - -
7 Artur Głowacki Głogów 21KM - - -
8 Daniel Krasulak Wrocław 21KM - - WKS Śląsk Wrocław
9 Małgorzata KUSO rybnik 21KM - - -
10 Zuzanna Kwiatkowska Szczytna 21KM - - -
11 KRZYSZTOF LAZAROWICZ Paczków 21KM - - -
12 KATARZYNA LELONKIEWICZ-KURIATA marcinkowice 21KM - - -
13 Paweł Letki Namysłów 21KM - - -
14 ADAM LUPA Namysłów 21KM - - NTT TRIADA
15 Agnieszka Malik Ząbkowice Śląskie 21KM - - -
16 Lesław Rzadkowski CHWAŁOWICE 21KM - - -
17 Aleksander Rzeczkowski Namysłów 21KM - - NTT TRIADA NAMYSŁÓW
18 ARKADIUSZ SARAMA Lubin 21KM - - Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
19 ADAM WALACIK Kuźnica Skakawska 21KM - - -
20 Hubert Wierzbicki Pasikurowice 21KM - - -
21 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING 21KM - - ultimasport.pl
22 Łukasz Żydowski Oława 21KM - - -
23 Marcel Broj Źlinice 5KM - - BROJ TEAM ZLINICE
24 Krzysztof Hetnar Wrocław 5KM - - Heti team


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 28
Mężczyźni 78
Wszyscy 106