Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kraj Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 DareuSGR Młotek Przyłęk Polska MTB - - SGR Specialized
2 Rafał Ignaczak Jelenia Góra Polska SZOSA - - Optyk-Okular
3 Marek Janiszewski Belęcin Polska SZOSA - - Orzeł Belęcin
4 Iwona Rychlewska Kołobrzeg Polska MTB - - ZDROJOWA HOTELS KOŁOBRZEG
5 Tomasz Mach Wałbrzych Polska MTB - - Sportfuel.pl
6 Krystian Mroczkowski Zgorzelec Polaska SZOSA - - EDI TEAM ZGORZELEC
7 Michał Grzeszczak Wrocław Polska MTB - - Torq
8 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno Polska SZOSA - - 4 EVER BIKE
9 Piotr RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne Polska SZOSA - - ORZEŁ LIPNO
10 Robert Kwaśnik Wrocław Polska SZOSA - - -
11 krzysztof krupa wroclaw Polska SZOSA - - gvt
12 Radoslaw Kuciapiński Wrocław Polska SZOSA - - Team Podgorzyn
13 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój Polska SZOSA - - TMMP BIKE TEAM
14 Przemysław Górak Wrocław Polska SZOSA - - PM Rider Team
15 Marcin Stefański Żary Polska MTB - - REAL 64-STO
16 Marcin Robakowski Nowy Tomyśl Polska SZOSA - - Klub Kolarski Fala Park
17 RADOSŁAW MARKIEWICZ Poznań Polska MTB - - RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
18 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław Polska MTB - - IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team
19 Paweł Czecholiński Poniec Polska SZOSA - - -
20 Bartosz Zając Jelenia Góra Polska SZOSA - - QUEST ROAD
21 Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki Polska SZOSA - - QUEST ROAD
22 Marcin Przewłocki Jelenia Góra Polska SZOSA - - duvenbeck wąs sport
23 Łukasz Olaczek Mrozów Polska SZOSA - - Wieczorni Biegacze
24 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra Polska MTB - 1 Po.Po.Lu.Po. Kamienna Góra
25 Kamil Kosek Dzierżoniów Polska SZOSA - - DZIERZONIOW
26 Kazimierz Rojek Brzeg Polska SZOSA - - K2Win Magazyn Rowerowy Eska Team
27 Anna Michalak-Warżała Wrocław Polska MTB - - PM Rider Team
28 MARIUSZ PRZYBYCIEŃ Piechowice Polska MTB - - Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
29 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Polska SZOSA - - CCC Środa Śląska
30 Ewa Duszyńska Jelenia Góra Polska SZOSA - - Quest Road
31 Andrzej Frodyma Wrocław Polska SZOSA - - QUEST ACT
32 Michał Plucha Kowary Polska SZOSA - 1 Klub Górskiej Turystyki Rowerowej "Korba"
33 Paweł Bierut Kamieniec Ząbkowicki Polska SZOSA - - -
34 Radosław WUJDA Żary Polska MTB - - ŻARY CYCLING TEAM
35 Adam Jaros Jelenia Góra Polska SZOSA - 1 -
36 Piotr Andrejków Kowary Polska MTB - - Mitsubishi Materials MTB Team
37 Antoni Bańdura Bardo Polska SZOSA - - Nadleśnictwo Bardo Śl.
38 JACEK STARAK Kowary Polska MTB - - Samotny Wilk
39 Sebastian Biruta Wrocław Polska SZOSA - 1 GVT
40 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki Polska MTB - - QUEST-TEAM
41 Przemysław Szyber Wrocław Polska SZOSA - - -
42 Andrzej Śmigielski Wałbrzych Polska SZOSA - 1 -
43 Damian Bahaj Zgorzelec Polska MTB - - -
44 Dariusz Tessmer Nowa Ruda Polska SZOSA - - LEFERO TEAM SPORT
45 Roksana Czerwińska Kowary Polska SZOSA - - -
46 Krzysztof ŻUKOWSKI Jelenia Góra Polska SZOSA - - GRUPA KOLARSKA JELENIA GÓRA CZARNY KAMIEŃ RESORT & SPA
47 Paweł KIMBORT TALVI SPORT Szklarska Poręba Polska SZOSA - - TALVI SPORT
48 Maciek Gil Wrocław Polska SZOSA - 1 Synexus Polska
49 marek wawrzyniak Jelenia Góra Polska SZOSA - 1 jelenia gora cieplice
50 Oksana Krysiuk Wysoka Polska SZOSA - - PiuPIU catering pożywny
51 ROBERT WINIARSKI Kowary Polska MTB - - SZALENI ROWERZYŚCI
52 Rafał Krzemiński Kamienna Góra Polska SZOSA - - Ostre Koło
53 Alfred Przemieniecki Lubawka Polska MTB - 1 MTB Lubawka
54 Grzegorz Sikora Kowary Polska SZOSA - 1 -
55 tadeusz skowroński Kowary Polska MTB - - -
56 Arkadiusz Sokołowski Lubań Polska SZOSA - - -
57 Agnieszka Ptak Błażkowa Polska MTB - - Ostre Koło
58 Rafał Urbańczyk Kowary Polska SZOSA - - -
59 Aleksander Jędrosz Jelenia Góra Polska SZOSA - - Aeroklub Jeleniogórski
60 Adam Pociecha Szczecin Polska SZOSA - - Uznam Świnoujście
61 Przemek Kucharski Mysłakowice Polska SZOSA - - Grupa Kolarska Śnieżka
62 KAROL GOLEMBKA rawicz Polska MTB - - www.sklepkarol.pl
63 Michał Decewicz Wrocław Polska MTB - 1 -
64 Kamil Królikowski Jelenia Góra Polska SZOSA - 1 GKJG CZARNY KAMIEŃ RESORT & SPA
65 KAMIL PUKA Żmigród Polska MTB - - www.sklepkarol.pl
66 Tomasz Giren Wałbrzych Polska SZOSA - - Mercatone Uno
67 Marian Myjak Wałbrzych Polska SZOSA - - Parafia Aniołów Strózów
68 Piotr Szczepaniak Borówno Polska SZOSA - 1 nie
69 Emil Dmochowski Lubawka Polska MTB - 1 MTB Lubawka
70 Monika Dmochowska Lubawka Polska MTB - 1 MTB Lubawka
71 Łukasz Szlendak Kowary Polska MTB - - Kowary Biegają/ Jelenia Plast MTB Team
72 KRZYSZTOF ELWART Luszowice POL SZOSA - - Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
73 Sebastian Wojciechowski TRZEBNICA Polska SZOSA - 1 brak
74 Mateusz Przemieniecki Lubawka Polska MTB - 1 MTB Lubawka
75 Łukasz Gierlik rawicz Polska SZOSA - - Limited Edition
76 Robert Charłampowicz Wrocław Polska SZOSA - - -
77 Marek Oleszczuk Lubiatów Polska MTB - - SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM
78 Karol Rutski Wrocław Polska MTB - - Sport-Profit Cannondale Team
79 Jacek Sury Bielawa Polska MTB - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
80 Dorota Kruk Wrocław Polska MTB - - -
81 Marcin Sieradzki Wrocław Polska SZOSA - - -
82 Marek Kubala Wałbrzych Polska SZOSA - - -
83 Robert Krok głuszyca Polska SZOSA - 1 Elastotech Bohema MTBTeam
84 Dariusz Stojke Grodowiec Polska SZOSA - 1 MSPORT Obudowa Grupa Pościgowa
85 Dariusz Jamielucha Poznań Polska SZOSA - - Zgrupka Team
86 Hubert Iwankiewicz Swarzędz Polska SZOSA - 1 Zgrupka Luboń
87 Paweł Bury Bielany Wrocławskie Polska SZOSA - - LKK Wulkan CCC
88 Anita Kostecka Luboń Polska SZOSA - - Zgrupka Team
89 Dariusz Boruczkowski Poznań Polska SZOSA - - -
90 Marcin Rabenda Pielgrzymka Polska SZOSA - - OLAWS Złotoryja
91 Slawomir Bogusz Dobroszyce Polska SZOSA - - Fresenius Netcare
92 Marcin Kurpiewski Wrocław Polska MTB - - SGS POLAND TEAM MTB SECTION
93 TOMASZ ŁUKAWSKI Rząśnik Polska SZOSA - - Road-Racing Bolesławiec
94 MARIUSZ PRZYBYŁOWICZ Polkowice Polska SZOSA - - Volkswagen Motor Polska Polkowice
95 Marcin Mokiejewski Wrocław Polska SZOSA - - Serwis MowiSport
96 Daniel Majkowski Gdynia Polska SZOSA - 1 FTI Racing Team
97 Radosław Kozal Krotoszyn Polska MTB - - FTI Racing Team
98 Adrian Jaworski Kowary Polska SZOSA - - -
99 Sebastian Klizner Kowary Polska MTB - - Szaleni Rowerzyści
100 Dawid Mazur Kowary Polska SZOSA - - -
101 Ireneusz Wiącek Kowary Polska MTB - - Szaleni Rowerzyści
102 Maciej Michella Kowary Polska SZOSA - - Szaleni Rowerzyści
103 Ewelina Marczak Wrocław Polska SZOSA - - -
104 Mikołaj Szewczyk Zielona Góra Polska SZOSA - 1 BodyiCoach Cycling Team
105 Piotr Szewczuk Karpniki Polska SZOSA - - Elektrolider
106 Robert Buczkowski Jelenia Góra POL SZOSA - - -
107 Marcin Rokicki Szczepanów Polska SZOSA - 1 -
108 Tomasz Andreasik Ścięgny Polska SZOSA - 1 -
109 Aleksandra Grzelak-Kula Jelenia Góra Polska SZOSA - 1 Qlki
110 Gabriela Niciejewska Lubawka Polska MTB - 1 MTB Lubawka
111 Marcin Krzywonos Lubawka Polska SZOSA - - Ostre Koło
112 Henryk KURZAJ Wojcieszów Polska MTB - - -
113 Maciej Radzikowski Struga Polska MTB - - Luks Lider Stare Bogaczowice
114 Bartłomiej Grzegorczyk Wałbrzych Polska SZOSA - - GVT
115 Stanisław Jasiurkowski Kowary Polska SZOSA - - -
116 Wacław Byczkowski Wałbrzych Polska SZOSA - - KKZKklasykklodzki.com
117 SŁAWOMIR MATLĘGA Świdnica Polska SZOSA - 1 -
118 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra Polska MTB - - KS Lechia Piechowice
119 Łukasz Góreczny Swarzędz Polska SZOSA - - -
120 Kornel Olbrycht Podgórzyn Polska MTB - 1 Podgórzyn (i okolice)
121 Maciej Żywirski Wrocław Polska SZOSA - - Brak drużyny
122 Damian Hołyszewski Proboszczów Polska MTB - 1 -
123 Anna Bednarz Kowary Polska SZOSA - - szaleni rowerzysci
124 Petr Javůrek Svoboda nad Úpou Trutnov SZOSA - 1 Apache Loko Trutnov
125 Petr Holub Svoboda nad Úpou Trutnov SZOSA - 1 Apache Loko Trutnov
126 Andrzej Preizner Karpacz Polska SZOSA - - Szalone Pedały Karpacz
127 Janusz Bogdzio Kowary Polska SZOSA - - -
128 Krzysztof Skibski Warszawa Polska SZOSA - 1 AIRBIKE.PL Rocky Mountain
129 Robert Eliasz Kowary Polska MTB - 1 -
130 Janusz Gartkiewicz Jelenia Góra Polska SZOSA - - -
131 Henryk Tokarski Sobótka Polska SZOSA - 1 Specrower
132 Artur Gacek Wysoka Polska SZOSA - - GVT
133 Tomasz Koch Jelenia Góra Polska MTB - - -
134 MATEUSZ KOWALCZYK Oborniki Śląskie Polska SZOSA - - OŚ Racing Team
135 Sebastian Mikołajczyk Kutno Polska SZOSA - - Zgrupka Team
136 Piotr Gałązka Kostrzyca Polska SZOSA - - -
137 Ryszard Żurowski Kowary Polska SZOSA - - RYBCZYŃSKI BIKES REMMERS TP-LINK TEAM
138 Piotr Berdzik Wrocław Polska MTB - - IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
139 KAROL LIGĘZA Kowary Polska SZOSA - - VERGE
140 Jakub Kowalczyk Oborniki Śląskie Polska MTB - - Mitutoyo azs wratislavia
141 Stanisław Biernaczyk Leszno Polska SZOSA - 1 -
142 GRZEGORZ KUZMA Wrocław Polska MTB - - -
143 Jerzy Koszucki Wrocław Polska MTB - - -
144 Bogdan Łukaszuk Wrocław Polska MTB - - -
145 Robert Borowski Kowary USA SZOSA - - -
146 Lesław Rzadkowski CHWAŁOWICE Polska SZOSA - - Diehl Controls MTB Team
147 Piotr Sitarz Wrocław Polska SZOSA - 1 wkk wrocław
148 Marcin Niemiec Kamienna Gora Polska MTB - 1 Mtb Lubawka
149 Artur Socha Wałbrzych Polska SZOSA - - Physiorunner
150 Maciej Harasym Wysoka Polska SZOSA - 1 Ostre Koło Lubawka
151 Wiktor Tátray Legnica Polska MTB - - Stelvio Team
152 Mariusz Choroszewski Mysłakowice Polska MTB - - Interferie Optyk Okular Team
153 Piotr Jasiński Wrocław Polska SZOSA - - VELUX TEAM
154 Dominik Dwornik Radłów Polska SZOSA - - Ostrowska kawaleria kolarska
155 Michał Nowakowski zacharzew Polska SZOSA - - Ostrowska Kawaleria Kolarska
156 Łukasz Kubacki Jelenia Góra Polska MTB - - Interferie Optyk Okular Team
157 Robert Stróżyk rawicz Polska MTB - 1 -
158 Joanna Wiśniewska Kowary Polska MTB - - -
159 Łukasz Huzarski Sobótka Polska MTB - - HUZARCOM HBA SOBÓTKA
160 Ireneusz Kucewicz Jelenia Góra Polska SZOSA - - QUEST ROAD
161 Roman Pazgan Krzeszów Polska MTB - - MTB Lubawka
162 Robert Selewski Kowary Polska MTB - 1 -
163 Mateusz Filarowski Wrocław Polska SZOSA - - GVT
164 Leopold Laskowski Poznań Polska SZOSA - - FTI RACING TEAM
165 IGOR KNIAŻUK Staniszów Polska MTB - 1 Riva Team
166 Andrzej Przybytek Ogorzelec Polska SZOSA - - -
167 Anna Duda paszowice Polska MTB - 1 UKK Wiadrów
168 Łukasz Kowalski Błażejów Polska SZOSA - 1 MTB Lubawka
169 Ewa Mroczkowska Zgorzelec Polska SZOSA - - EDI TEAM ZGORZELEC
170 Tomasz Fijałkowski Janowice Wielkie Polska SZOSA - 1 Brak
171 Henryk Piotr Tokarski Ligota Piękna Polska SZOSA - 1 Specrower Wrocław
172 Michał Spolnik Piechowice Polska MTB - - MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
173 Marcin Gryboś Mogilno Polska SZOSA - 1 FTI Racing Team
174 Henryk Kruk Jelenia Góra Polska MTB - - -
175 Robert Kosal Ogorzelec Polska SZOSA - 1 -
176 Bogusław Czerny Kowary Polska SZOSA - - -
177 Konrad Delekta Karpacz Polska SZOSA - - DELEKTA & BOSCOteam
178 Jacek Waszczyński Kowary Polska SZOSA - - -
179 MIROSŁAW TREPKA Świdnica Polska SZOSA - - KS SUŁEK SPORT BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA
180 Jacek Martynkiewicz Wrocław Polska SZOSA - - niezrzeszony
181 Łukasz Łuniewski Pieszyce Polska SZOSA - 1 -
182 Rafał Rozdolski Ściegny PL MTB - 1 -
183 Jakub Eliadz Kowary Polska MTB - - -
184 Mieczysław Sala Jelenia Góra Polska SZOSA - - -
185 Radosław Łukasik Wałbrzych Polska SZOSA - 1 -
186 Robert Kosal Ogorzelec Polska SZOSA - - -
187 Kamil Kotliński Kowary Polska MTB - - -
188 Anna Hamziuk Kowary Polska SZOSA - 1 -
189 Andrzej Kliszewski Kowary Polska SZOSA - - Kowary Biegaja
190 Wiesław Filipiak Miłków Polska SZOSA - - MIŁKÓW
191 Michał Iwankiewicz Swarzędz Polska SZOSA - 1 Zgrupka Luboń
192 MARIUSZ ORŁOWSKI Polkowice Polska SZOSA - - Polkowice
193 PAWEŁ PYZIK Kłobuck Polska SZOSA - 1 KS SCOUT Częstochowa
194 Jakub Poniedziałek Kłobuck Polska SZOSA - - BOSCOTEAM
195 Aleksandra Tyrpa Osiek Polska SZOSA - - BOSCOTEAM
196 Piotr Andrejków Kowary Polska SZOSA - - Mitsubishi materials mtb team
197 Dawid Duława Łomnica Polska SZOSA - 1 Elastotech Bohema MTB TEAM
198 Tomasz Hęćka Poznań Polska SZOSA - 1 -
199 Marcin Barański Kowary Polska MTB - - Kowary
200 Piotr Pęcherz Kowary Polska SZOSA - 1 -
201 stanisław szlachetka Mysłakowice Polska SZOSA - 1 grupa kolarska jelenia góra
202 Artur Barański Kowary Polska SZOSA - - Kowary
203 Wojciech Zieliński Radzimowice Polska SZOSA - - -
204 Zdzisław Moczydłowski Kowary Polska SZOSA - - -
205 Tomasz Kisiel Przedwojów Polska SZOSA - - Ostre Koło
206 Łukasz Kuźma Warszawa Polska MTB - - -
207 Paweł Zieliński Kowary Polska SZOSA - - -
208 Miroslav Tlamka Trutnov Czeska Raepublika SZOSA - - -
209 Michał Poleszko Komarno Polska SZOSA - - Komarno
210 Piotr Nowicki Wrocław Polska SZOSA - - rosebikes.pl
211 ARKADIUSZ CZAJA Ściegny Polska MTB - - -
212 Filip Czernicki Jelenia Góra Polska MTB - - -
213 Bogdan Sarnecki Kowary Polska SZOSA - 1 Szaleni Roweżyści
214 Renata Sarnecka Kowary Polska SZOSA - 1 Szaleni Rowerzyści
215 Janusz Kwak Kowary Polska SZOSA - 1 Szaleni Rowerzyści
216 Janek Kwak Kowary Polska MTB - 1 Szaleni Rowerzyści
217 Robert Selewski Kowary Polska SZOSA - - -
218 ADAM CIOSEK Opole Polska MTB - - JADE BO MI OJCIEC KAZALI
219 Jarosław Cembrowicz Bolesławiec Polska SZOSA - - -
220 Bartłomiej Bednarski Legnica Polska SZOSA - - Legnica Cycling Team
221 Przemysław Perka Lubin Polska MTB - - Drużyna NSR
222 Jakub Miliszkiewicz Jeżów Sudecki PL MTB - - -
223 NATAN BRZOZOWICZ Jeżów Sudecki Polska MTB - - -
224 Rafał Wiewiór Karpacz Polska MTB - - -
225 Dominik Urbański Kowary Polska SZOSA - - -
226 Jacek Ulicki Kowary Polska SZOSA - - -
227 JAN KOCZBERSKI Kowary Polska SZOSA - - -
228 Łukasz Szrubkowski Jelenia Góra Plska SZOSA - - -
229 Grzegorz Walczak Jelenia Góra POL MTB - - Klub Sportowy Plawna
230 Zbigniew Wróblewski Staniszów Polska SZOSA - - -
231 Dariusz Kwiatkowski Kowary Polska MTB - - -
232 Bartek Węglewki Miłków Polska SZOSA - - GO4life
233 Waldemar Twardziszewski Podgórzyn Polska SZOSA - - RED-OX Champion Podgórzyn
234 Ireneusz Futyma Walbrzych Polska SZOSA - - -
235 damian makowski pławniowice Polska SZOSA - - pławniowice
236 Łukasz Kędzior Stara Kamienica Polska MTB - - Stelvio Team
237 Tomasz Augustyniak Kowary Polska MTB - - -
238 Rafal Radomski Kowary Polska SZOSA - - -
239 Aleksandra Malinowska Jelenia Góra Polska SZOSA - - Prema Cycling Team
240 Rafał Ludwisiak Kowary Polska MTB - - BikePlanet
241 Mirosław Sokołowski Kowary Polska SZOSA - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 20
Mężczyźni 221
Wszyscy 241