Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Drużyna
1 Daniel Kwiatkowski Lubań - Husaria Race Team
2 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - WKB PIAST Wrocław
3 Joanna Pikul Świebodzice - -
4 NORBERT KUBIK Świdnica - GtŻ
5 Wojtek Turlej Wilczyce - -
6 Konrad Biela Kowary - Kowary Biegają & Karpacz Sport
7 TOMASZ MARCZYK Janowice Wielkie - NATURALNIE JANOWICE
8 HENRI LEMPEREUR SEVRES - TEAM ETHAN
9 Tomasz Raczko Bolesławiec - KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA
10 Paweł Pituch Kowary - -
11 Ryszard Bartkowski Kowary - -
12 Michał Plucha Kowary - Klub Górskiej Turystyki Rowerowej "Korba"
13 DAMIAN ROGOZIŃSKI Świebodzice - Aktywny Wałbrzych
14 Magdalena Łapczyńska Jelenia Góra - Karpacz Sport
15 MIROSŁAW OZIMKOWSKI Kowary - Kowary Biegają
16 Wojciech Fiedorowicz Świebodzice - -
17 Krzysztof Borecki Kowary - Kowary biegają
18 Dariusz Kubiak Legnica - KGHM
19 Aleksandra Krzysztofiak Kowary - Kowary Biegają
20 Janusz Czaplicki Jelenia Góra - Zabiegani.com.pl
21 Paweł Grzesik Świebodzice - SOR WAŁBRZYCH
22 BOGUMIŁ MIECHUR Jelenia Góra - STOOR RUNEXTREME
23 Kamil Szczepaniak Karpacz - -
24 Wacław Leszczyński Swibodzice - -
25 Adam Pyta Walbrzych - -
26 Daniel Majewski Kowary - Kowary Biegają
27 Magdalena Ogłaza Kowary - Kowary Biegają
28 Mateusz Bialic Karpniki - BlueTrinity
29 Kornel Olbrycht Podgórzyn - Podgórzyn (i okolice)
30 Bożena Kozak-Sroka Kowary - Kowary Biegają
31 Sławek Hnisdiłów Kamienna Góra - Kamiennogórska Grupa Biegowa
32 Tomasz Szkudlarski Wrocław - -
33 Justyna Wojciul Kowary - Kowary Biegają
34 Michał Gadzimski Jelenia Góra - Fun2Run
35 AGNIESZKA LECH Świebodzice - STRZEGOMSKA DWUNASTKA
36 MICHAŁ LECH Świebodzice - STRZEGOMSKA DWUNASTKA
37 Patryk Kafel Kowary - -
38 Patryk Włodarczyk Kowary - Bike Planet
39 Piotr Jochymek Lubawka - wyszedlzdomu.pl
40 Genowefa Nowakowska Jelenia Góra - -
41 Andrzej Tereda Pęgów - Pęgów Pędziwiatr (Road Runner)
42 Waldemar Sobiński Jelenia Góra - Biegamdlazdrowia.pl
43 Marek Klimowicz Jelenia Góra - zabiegani.com.pl
44 Artur Krawczyk Jelenia Góra - Pro-Run
45 Bartosz Burgielski Kowary - Kowary Biegają
46 Tomasz Raczko Bolesławiec - -
47 Michał Klaga Karpacz - -
48 Robert Oskulski Kowary - -
49 Maciej Janas Kowary - UM Team
50 Tomasz Kucz Jelenia Góra - -
51 Julia Marciniak Poznań - Night Runners/NBR Team
52 Mikołaj Sekut Wrocław - -
53 RAFAŁ MORITZ Barcin - Ślimaki Barcin
54 bartłomiej bednarek Radwanice - bednar team
55 Tomasz Stawiarski Kowary - -
56 Michał Słomski Jelenia Góra - Biegamdlazdrowia.pl
57 Magdalena Janiak Karpacz - MKS Karkonosze
58 tomek wołoszczuk Brzeg - -
59 Michał Bunikowski jelenia gora - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 10
Mężczyźni 49
Wszyscy 59