Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Robert Mencfeldowski Dobroszyce MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL
2 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI M5 1 Orzeł Lipno
3 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno MINI M4 1 4 EVER BIKE
4 Piotr RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne MINI M4 1 ORZEŁ LIPNO
5 Jerzy Nogała Leszno MINI M4 1 Metabo Tora Bike
6 Jędrzej Quoos Leszno MINI M3 1 Impol Wieniawa
7 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA M4 1 DGR RACING TEAM
8 KRZYSZTOF ZALESIŃSKI Leszno MEGA M3 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
9 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
10 Michał Ciekański Leszno MEGA M4 1 35 plus
11 piotr janus Leszno MINI M4 1 Pozytywnie zakręceni leszno
12 Krzysztof Kubiak LIPNO MINI M3 1 Pozytywnie Zakręcony
13 KAMIL KOWALSKI Leszno MINI M2 1 Galibier Bikefun Team
14 Dariusz Walczak Leszno MINI M5 1 Pozytywnie Zakręceni
15 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI M6 1 ŚMIGŁO OSIECZNA
16 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
17 Szymon Nowaczyk Leszno MEGA M4 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
18 Daniel Dudziński Leszno MINI M4 1 FEBE & REAL TEAM
19 Marcin Intek Nowy Tomysl MEGA M3 1 Team Berotu
20 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI M2 1 Orzeł Lipno
21 Arkadiusz Milewski Robakowo MINI M3 1 Pozytywnie Zakreceni
22 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA MINI M3 1 Galibier Bikefun Team
23 Tomasz Kołogryw Szprotawa MEGA M3 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
24 Zenon Szoplik Leszno MINI M4 1 -
25 Robert Gbiorczyk Śmigiel MINI M5 1 ŚTC Śmigiel
26 Tomasz Grondal Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE
27 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI M3 1 Metabo TORA bike
28 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MEGA M4 1 -
29 WIKTOR STANIEWSKI GRONÓWKO MŁODZIK MŁODZIK 1 FEBE&REAL Team
30 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI M4 1 CIESIÓŁKA TEAM
31 Władysław BODNAR BORÓWIEC MINI M5 1 Kórnickie Bractwo Rowerowe
32 Mirosław Raburski Leszno MINI M5 1 AMBIT Racing Team
33 BARTOSZ WOLNY Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
34 Marcin Brzozowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
35 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI M2 1 Metabo Tora Bike
36 MIROSŁAW MIKOŁAJCZAK Leszno MINI M4 1 REAL 64-STO
37 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL
38 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI M5 1 ŚMIGŁO OSIECZNA
39 Marek Wawrowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
40 daniel świątkowski Głogów MEGA M4 1 tc chrobry betron głogów
41 Marcin Woziwodzki rawicz MINI M4 1 -
42 Paweł Wasiński Kąkolewo MEGA M2 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
43 Karol Skałecki Śrem MINI M2 1 BRZECHWA TEAM
44 Zdzisław Wasiołka Leszno MINI M5 1 Spinko Leszno
45 MARCIN SOBAŃSKI Góra MEGA M3 1 DGR RACING TEAM
46 DARIUSZ DROBNIAK Leszno MEGA M5 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
47 Franciszek Komolka Święciechowa MINI M6 1 Brzechwa team
48 Iwona Chyła Leszno MINI K4 1 REAL 64-STO
49 łukasz mularczyk rawicz MEGA M3 1 DGR RACING TEAM
50 Szymon Wasiołka Leszno MINI M2 1 Orzeł Lipno
51 Tomasz Ratajczak Leszno MINI M5 1 METABO TORA BIKE
52 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA M2 1 Kołownik Włoszakowice
53 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MEGA M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
54 Krzysztof Skorliński Leszno MEGA M5 1 LKK TEAM
55 Marcin Nowak Leszno JUNIOR JUNIOR 1 R-Team Rydzyna
56 Przemysław Skorupka Leszno MINI M3 1 MORO Team
57 Witold Walczak Swarzędz MINI M4 1 AND.NOVA
58 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI M5 1 KROSS EURO-ROWER.PL
59 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
60 Kacper Szłapka Karolewko MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
61 Przemysław Szłapka Karolewko MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
62 Szymon Sędzik rawicz MINI M4 1 Pozytywnie Zakręceni
63 Robert Drozdowski Jerzmanowa MINI M4 1 MSPORT OBUDOWA Grupa Pościgowa
64 Tomasz Paradowski Głogów MINI M4 1 MSPORT OBUDOWA Grupa Pościgowa
65 Karol Kuik Poznań MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
66 Tomasz Kuik Leszno MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
67 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM
68 Marcin Nowak Śmigiel MINI M3 1 Orzeł Lipno
69 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM
70 Bartłomiej Marczewski Leszno MINI M3 1 Metabo TORA Bike
71 Janusz Majchrzak Luboń MINI M5 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
72 Michał Szulczyński Kościan MINI M2 1 MRÓWKA CZEMPIŃ
73 Jakub Mądry Kąkolewo JUNIOR JUNIOR 1 REAL 64-sto
74 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
75 WOJCIECH PIECZYŃSKI Osieczna MINI M5 1 Śmigło Osieczna
76 Maciej Płatek Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
77 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI M4 1 Galibier Bikefun Team
78 Jakub Bordecki Święciechowa MINI M2 1 Galibier Bikefun Team
79 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI M5 1 ŚMIGŁO OSIECZNA
80 Dawid Kowalczyk Leszno JUNIOR JUNIOR 1 Real 64-sto
81 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI M3 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
82 Przemysław Frąckowiak Leszno MEGA M3 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
83 Marcin JURKÓW Leszno MEGA M3 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
84 Mirosław Pleskot Leszno MEGA M5 1 Orzeł Lipno
85 Witold Banaszak Oporówko MINI M3 1 KLIMA LESZNO TEAM
86 Marcin Kowalczyk Nowy Lubosz MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
87 Fryderyk Gorlas Śmigiel MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
88 Łukasz Dembski rawicz MEGA M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL
89 Hanna Dembska rawicz MEGA K 1 KROSS EURO-ROWER.PL
90 Renata Głód Leszno MEGA K 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
91 Jarek Czekaj Leszno MEGA M5 1 REAL 64-Sto
92 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM
93 Maciej Bogdanów Leszno MINI M4 1 CIESIÓŁKA TEAM
94 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MINI M6 1 -
95 Patryk Zajaczkowski Leszno MINI M3 1 SPINKO LESZNO
96 grzegorz napierała Bolechówko MINI M6 1 REAL 64-sto
97 Artur Walkowiak Wyciążkowo MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL
98 Bartosz Andrzejczak Piaski MINI M2 1 Orzeł Lipno
99 Szymon Sobierajski Bukówiec Górny MINI M2 1 kołownik włoszakowice
100 ANDRZEJ MATYLEK Głogów MINI M4 1 MTB G-TEAM
101 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
102 Radosław Łata RYDZYNA MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
103 Marcin Czekaj Leszno MEGA M4 1 REAL 64-STO
104 Bartosz Mkołajczak Przemęt MEGA M3 1 -
105 Andrzej Janik Leszno MEGA M4 1 AND.NOVA
106 Krzysztof Kaźmierowski Leszno MINI M4 1 Astromal
107 Bartłomiej Temporale Mechlin MINI M3 1 Goggle Pro Active Eyewear
108 Adam Marciniak Gostyń MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
109 Marek Migdał Wrocław MINI M3 1 METABO TORA BIKE
110 Marek Skorupiński Leszno MINI M4 1 FEBE@REAL
111 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI M3 1 4 EVER BIKE
112 Andrzej Szymański Dolsk MINI M4 1 ANP TEAM Dolsk
113 Damian Ratajczak Dolsk MINI M2 1 ANP TEAM Dolsk
114 Mariusz Ratajczak Leszno MINI M4 1 4 EVER BIKE
115 Mariusz Majchrzak Leszno MINI M4 1 REAL 64-sto
116 Łukasz Zimmer Leszno MINI M3 1 MORO Team
117 Hubert Czekała Wilkowice MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM
118 Andrzej Ratajczak Dolsk MINI M5 1 ANP TEAM Dolsk
119 Paweł Samol Włoszakowice MINI M4 1 Kołownik Włoszakowice
120 Andrzej Skiba Leszno MEGA M3 1 LKK Team
121 Jacek Nowak Leszno MINI M5 1 R-TEAM RYDZYNA
122 Bartłomiej Kapała Święciechowa MINI M3 1 Galibier Bikefun Team
123 Aleksander Jęsiek Leszno MINI M5 1 Ciesiółka Team
124 Przemysław Zalewski Śrem MEGA M3 1 KOMETA ŚREM
125 Adam Kończak Polkowice MINI M5 1 Valdi Sport
126 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI M3 1 -
127 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI M4 1 CIESIÓŁKA TEAM
128 Tomasz Gościewicz Radwanice MINI M2 1 Piątek Salony Rowerowe - SCOTT
129 Magdalena Zimniak Leszno MINI K4 1 Galibier Bikefun Team
130 Maurycy Lewicki Osieczna MINI M1 1 Strefasportu.pl
131 Szymon Lutostański Leszno MEGA M3 1 STREFASPORTU.PL
132 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI M3 1 Galibier Bikefun Team
133 Wiktor Dominiczak Kościan MINI M1 1 MRÓWKA CZEMPIŃ
134 Przemysław Kosowicz Gostyń MINI M4 1 KOSOWICZ TEAM
135 Kazimierz Ratajczak Dolsk MINI M5 1 ANP TEAM Dolsk
136 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI K4 1 KROSS EURO-ROWER.PL
137 Kacper Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIK MŁODZIK 1 REAL 64-sto
138 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI M6 1 BRZECHWA TEAM
139 Łukasz RAUHUT Leszno MINI M3 1 MORO Team
140 Arkadiusz Samol Leszno MINI M4 1 -
141 Joanna CIEKAŃSKA Leszno MINI K3 1 35 plus
142 Rafał DZIEDZIC Polkowice MINI M4 1 BUDSTYL
143 Maciej Łazarenko Śrem MEGA M3 1 GreeN Bike MTB TEAM
144 Kacper Fiszer łoniewo JUNIOR JUNIOR 1 REAL 64-sto
145 Marcin Plisak Głogów MINI M2 1 Piątek Salony Rowerowe - SCOTT
146 Grzegorz Mądry Kąkolewo MINI M3 1 -
147 Wojciech Grajnert Leszno MINI M3 1 MW INVEST GROUP
148 Łukasz Ratajczak Leszno MINI M3 1 4 EVER BIKE
149 Jarosław Gąsior Leszno MINI M3 1 SpeedBike Leszno
150 Mateusz Matuszewski Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE
151 Tomasz Rogowicz Pogorzela MINI M3 1 ATINSTALACJE.PL
152 Włodzimierz Pospiech Leszno MINI M5 1 FEBE & REAL TEAM
153 Paweł Hrankowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
154 Danuta Dąbkowska Włoszakowice MEGA K 1 35 PLUS
155 Roman Szczepaniak Leszno MEGA M4 1 lkk team
156 Agnieszka Gołembiewska Śrem MEGA K 1 Brzechwa Team
157 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI K3 1 Orzeł Lipno
158 Joanna Jarząb Góra MINI K3 1 Pozytywnie Zakręceni
159 Wacław Florczyk Modrzyca MINI M6 1 -
160 Krzysztof Mączka Wrocław MINI M3 1 -
161 - - Wrocław MINI M3 1 Spinko Leszno
162 Krzysztof Wójt Leszno MINI M2 1 Spinko Leszno
163 Dominik Łakomy Kościan MINI M3 1 Spinko Leszno
164 Tomasz Pazgrat Nowy Tomyśl MEGA M2 1 Team BEROTU
165 ARTUR WIERCHOWIEC Szprotawa MEGA M4 1 Szprotawa
166 Sebastian Sielągowski Włoszakowice MEGA M3 1 Kołownik Włoszakowice
167 paweł piotrowski Wilkowice MINI M4 1 TEAM ARBET
168 Arkadiusz Skrzypiński Leszno MINI M3 1 -
169 Krzysztof Król Leszno MINI M4 1 -
170 Mateusz Ludwiczak Leszno MINI M2 1 LKS SZAWER LESZNO
171 Jakub Śląski Pępowo MINI M2 1 -
172 Jerzy Nowak Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM
173 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI M4 1 4 EVER BIKE
174 Łukasz Patelka Leszno MINI M3 1 4 EVER BIKE
175 Piotr Machowicz Poznań MINI M3 1 Crazy team
176 Tadeusz Damski Poznań MINI M5 1 VTD CYCLING TEAM
177 Arkadiusz Nędzewicz Leszno MINI M2 1 Metabo Tora Bike
178 Mikołaj MARCINIAK Osieczna MŁODZIK MŁODZIK 1 KROSS EURO-ROWER.PL
179 Zdzisław Binkowski Śrem MINI M6 1 BRZECHWA TEAM
180 Andrzej Brzechwa Śrem MINI M6 1 BRZECHWA TEAM
181 DAWID SZUDRA Leszno MŁODZIK MŁODZIK 1 LKS SZAWER LESZNO
182 Darek Świt RYDZYNA JUNIOR JUNIOR 1 4 EVER BIKE
183 Marek Wróblewski Sądzia MINI M3 1 Kołownik Włoszakowice
184 Krzysztof Kaźmierczak Głogów MINI M4 1 MTB G-TEAM
185 Krystian MRÓZ RYDZYNA MINI M2 1 4 EVER BIKE
186 Tomasz Sobczak Leszno MINI M3 1 MORO Team
187 Agata Mularczyk rawicz MINI K3 1 DGR RACING TEAM
188 Zygmunt Kurpisz Poznań MEGA M4 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
189 KRZYSZTOF PATERKA Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM
190 Marcin Kurpiewski Wrocław MINI M3 1 SGS POLAND TEAM MTB SECTION
191 Daniel Kęska Wrocław MINI M3 1 SGS Poland Team MTB Section
192 Michał Konieczny Krzywiń MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
193 Daria Marczewska Leszno MINI K3 1 Metabo TORA Bike
194 Łukasz Klupieć Leszno MINI M3 1 MORO Team
195 Monika Buchowska Kurza Góra MINI K3 1 4 EVER BIKE
196 FRANCISZEK MATYSIK KOPANICA MINI M6 1 -
197 Zbigniew Ludwiczak KOPANICA MINI M4 1 -
198 Kinga MOCEK Leszno MINI K2 1 MM-FOTO.eu - fotografia ślubna
199 Daniel Piątkowski Siedlec MEGA M3 1 SIEDLEC
200 Filip Sobczak Leszno JUNIOR JUNIOR 1 -
201 Sławomir Ostrowski Leszno MINI M4 1 4 EVER BIKE
202 MONIKA MANIA Leszno MINI K3 1 35 plus
203 Maciej Mogiłka Leszno MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
204 Kamil Dańczak Leszno MINI M1 1 REAL 64-sto
205 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA M4 1 -
206 Andrzej Pacanowski Leszno MINI M3 1 MORO Team
207 Przemek Kozowski RYDZYNA JUNIOR JUNIOR 1 R-TEAM RYDZYNA
208 Dominik Wels Nowy Belęcin MINI M2 1 KM PSP
209 Krzysztof Majewski Stara Góra MINI M4 1 DGR RACING TEAM
210 Marcin Matysiak Jutrosin MINI M2 1 MORO Team
211 Kacper Jabłoński rawicz MINI M1 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
212 Amadeusz Wróblewski Sądzia MŁODZIK MŁODZIK 1 Kołownik Włoszakowice
213 Mateusz Konopka Osieczna MINI M2 1 MORO Team
214 Robert Wels Nowy Belęcin MINI M2 1 -
215 Dariusz Muszalski Leszno MINI M3 1 -
216 Piotr Kaźmierowski Leszno JUNIOR JUNIOR 1 -
217 Filip Zinowiew Dąbcze JUNIOR JUNIOR 1 REAL 64-sto
218 Hubert Ciaciuch Poznań MINI M3 1 ITAM RACING TEAM
219 Przemysław Biernat Leszno MINI M3 1 -
220 Grzegorz Karg Turew MINI M3 1 QUESTY
221 Tomasz Maczyński Poznań MINI M2 1 QUESTY
222 Tomasz Sokołowski Leszno MINI M3 1 -
223 MARIUSZ CHMIEL Bądzów MINI M4 1 Bike Atelier Maximus Urbex Team
224 Karol Rychlik Leszno MINI M3 1 4 EVER BIKE
225 Iwona Ogrodowska czapury MINI K2 1 QUESTY
226 Agnieszka Plewka Leszno MINI K2 1 LKS SZAWER LESZNO
227 Paweł Jabłoński rawicz MINI M4 1 RSC BIKE RAWICZ
228 Bartosz Foltyn Poznań MINI M3 1 Convert Mroz Rowery Team
229 Magdalena Janczura Czerwonak MEGA K 1 DOORHAN
230 Błażej Kutrowski Leszno MINI M1 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
231 Maciej Bonikowski Leszno MINI M3 1 -
232 Karol Martynów Krzycko Małe MINI M3 1 78
233 Krystian Schiller Śmigiel MINI M3 1 Orzeł Lipno
234 Kinga Lorenz-Dziubich Kórnik MINI K3 1 Kórnickie Bractwo Rowerowe
235 Przemysław Łysak Stęszew MINI M3 1 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
236 Kamil Stelmaszyk Leszno MINI M1 1 -
237 Paweł Matykiewicz Leszno MINI M5 1 REAL 64 - sto
238 Marcin Rybiński Poznań MINI M4 1 -
239 Zuzanna KOTLARZ błotnica JUNIOR JUNIORKA 1 Orzeł Lipno
240 Zbigniew MATYLEK Sośnie MINI M4 1 -
241 Mikołaj Skorupiński Leszno MŁODZIK MŁODZIK 1 Real 64-sto
242 Eryk Stróżycki Leszno JUNIOR JUNIOR 1 Metabo Tora bike
243 Michał Adamski Babimost MINI M3 1 AGA TEAM MTB
244 Marcin Przybylak Kościan MINI M3 1 -
245 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno MEGA M4 1 35 PLUS
246 Dawid Kubera Osieczna MINI M2 1 Czarny Kruk
247 MARIUSZ JANKOWIAK Bronikowo MINI M2 1 ORZEŁ LIPNO
248 Sandra Samolewska Wilkowice MINI K2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
249 Adam Kozłowski Leszno MINI M1 1 -
250 Tomasz Bartkowiak Rawicz- Masłowo MEGA M3 1 DGR RACING TEAM
251 Mateusz WOZIWODZKI rawicz JUNIOR JUNIOR 1 LKS SZAWER LESZNO
252 Kacper Kosowicz Gostyń MŁODZIK MŁODZIK 1 KOSOWICZ TEAM KKS Gostyń
253 Łukasz Zieliński Kościan MINI M3 1 4 EVER BIKE
254 Dawid Marcinkowski LIPNO MEGA M3 1 DAFMAR BIKE
255 Marcin Kisieliński Leszno MEGA M3 1 -
256 Maciej Jakubowski Poznań MEGA M3 1 -
257 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
258 Wojciech Józefiak Leszno MINI M2 1 -
259 Piotr Sikora Kiełczewo MEGA M3 1 -
260 Damian Grajewski Lisówki MINI M2 1 -
261 Monika Ratajczak Leszno MINI K3 1 Metabo TORA bike
262 Daniel FENGLER lubiń MINI M3 1 -
263 Mikołaj Urbaniak jerka MINI M3 1 -
264 Przemysław Silbernagel Luciny MINI M3 1 -
265 Jakub Banaszkiewicz GRONÓWKO MŁODZIK MŁODZIK 1 ORZEŁ LIPNO
266 Tomasz Marcinek Krzycko Wielkie MINI M2 1 Orzeł Lipno
267 Krzysztof Urban RYDZYNA MEGA M2 1 -
268 Jakub Antkowiak Września MINI M2 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
269 Jacek TUTUCKI Leszno MINI M3 1 -
270 Małgorzata Kokocińska Leszno MINI K2 1 THERMIC TEAM
271 TOMASZ GRABARA Święciechowa MINI M3 1 CANYON BIKE
272 Dawid Bogdanòw Leszno MŁODZIK MŁODZIK 1 LKS SZAWER LESZNO
273 Leszek Pożegowiak Wilkowice MINI M3 1 REAL 64-sto
274 Bartosz Kisieliński Leszno MEGA M2 1 -
275 Sławomir Stachowiak LIPNO MINI M3 1 -
276 ROBERT SIECLA rawicz MEGA M4 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
277 MICHAŁ KACZMAREK KRAJEWICE MINI M3 1 TEAM ARBET
278 RADOSŁAW KLICH Garzyn MINI M3 1 TEAM ARBET
279 zbigniew kaźmierczak Leszno MINI M5 1 LKK
280 Malwina Kusz Prezmęt JUNIOR JUNIORKA 1 Orzeł Lipno
281 Jan Schulz Osieczna MŁODZIK MŁODZIK 1 REAL 64-STO
282 Alicja Szudra Leszno JUNIOR JUNIORKA 1 LKS Szawer Leszno
283 Magdalena Matuszewska Poznań MINI K2 1 QUESTY
284 Natalia Łukaszkiewicz Wiry JUNIOR JUNIORKA 1 Orzeł Lipno
285 Jarosław Kasperczak Nowy Tomyśl MINI M3 1 NTonBIKE
286 Daniel SCIERNICKI Radwanice MEGA M4 1 LKK TEAM
287 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MEGA M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
288 Dawid Gindera RYDZYNA JUNIOR JUNIOR 1 R-Team Rydzyna
289 Michał SKRZYPCZAK Grodzisk Wlkp. MINI M4 1 -
290 Piotr Stasiński Leszno MŁODZIK MŁODZIK 1 LKS SZAWER LESZNO
291 Daniel Michalak Leszno MINI M4 1 MTB G-TEAM
292 MARTYNA SZUDRA Leszno JUNIOR JUNIORKA 1 LKS SZAWER LESZNO
293 Martyna Ratajczak Warszawa MINI K2 1 METABO TORA BIKE
294 Zbigniew Rozwalka GONIEMBICE MINI M5 1 Galibier Bikefun Team
295 Grzegorz Bryl Polkowice MINI M4 1 Budstyl
296 Jakub Bryl Polkowice JUNIOR JUNIOR 1 Budstyl
297 Marcin Mostowski Kościan MEGA M2 1 MRÓWKA CZEMPIŃ
298 Michał Górski Leszno JUNIOR JUNIOR 1 LKS SZAWER LESZNO
299 Piotr Karaś Zielona Góra MINI M3 1 -
300 Piotr Lipelt Boguszyn MINI M3 1 -
301 Jacek Biliński Dąbcze MEGA M4 1 -
302 Maksymilian Biernat Leszno MŁODZIK MŁODZIK 1 REAL 64-sto
303 Bartosz DZIEDZIC Polkowice MŁODZIK - 1 BUDSTYL
304 Tomasz Stefaniak czapury MINI M3 1 Convert Mroz Rowery Team
305 Michał Zając Leszno MINI M2 1 LKS SZAWER LESZNO
306 Michał Kaźmierczak Leszno MINI M1 1 REAL 64-STO
307 Piotr Wojciechowski Kobylin MINI M3 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING MEGA M3 - ULTIMASPORT
2 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra MEGA M3 - SGR Specialized
3 Marek Jakubowski Leszno MINI M4 - REAL 64-STO
4 Konrad STANIEWSKI GRONÓWKO MINI M4 - FEBE&REAL Team
5 Robert Syc Leszno MEGA M3 - REAL 64-sto
6 Robert Świętek sława MINI M4 - AMBIT Racing Team
7 Adam Baksalary Leszno MINI M3 - STREFASPORTU.PL MW INVEST
8 Adam Kędzia Śmigiel MEGA M4 - Strefa Sportu. Pl MW Invest
9 Paweł Konieczny Osieczna MINI M3 - KROSS EURO-ROWER.PL
10 Łukasz Zielony Bełcz Wielki MINI M1 - DGR RACING TEAM
11 Michał Stachowski Leszno MEGA M2 - REAL 64-sto
12 Remigiusz Wawrzyniak Leszno MEGA M3 - REAL 64-STO
13 PIOTR DOMŻAŁ Leszno MINI M4 - Metabo Tora Bike
14 Przemyslaw Nalewaj Leszno MINI M2 - REAL 64-sto
15 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław MINI M2 - IMMOTION Specialized Skoda GALL-ICM Team
16 Jerzy Sochacki Sława. MINI M4 - Brzechwa Team
17 Emilian Pajzert Leszno MINI M1 - Real 64-sto
18 Jakub BANASZKIEWICZ GRONÓWKO MINI M4 - ORZEŁ LIPNO
19 ŁUKASZ MARCINIAK Leszno MINI M3 - KROSS EURO-ROWER.PL
20 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA M4 - REAL-64sto
21 MICHAŁ BUKOWSKI Święciechowa MINI M4 - Onninen Team
22 MIROSŁAWA SZUDRA Leszno MINI K3 - LKS SZAWER LESZNO
23 Mirosław Idziak Kościan MINI M3 - STREFASPORTU.PL MW INVEST
24 Tomasz Tęgi Leszno MEGA M3 - REAL 64-STO
25 Waldemar Kajoch Leszno MINI M3 - Galibier Bikefun Team
26 Aleksander Khitrykau Bucz MEGA M5 - Real64-sto
27 ROMAN LUTOSTAŃSKI Swięciechowa MINI M6 - Brzechwa Team
28 Piotr Kukla Leszno MINI M3 - Galibier Bikefun Team
29 MAREK OSTROWSKI Poznań MINI M4 - BORANT
30 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI M2 - GKR GOSTYŃ
31 Adam Wiśniewski Leszno MINI M2 - AMBIT RACING TEAM
32 Piott Andrzejczak Piaski Wllp MINI M4 - TR PIASKI
33 Mirosław Kajoch Leszno MINI M3 - Galibier Bikefun Team
34 Mariusz Mazurkiewicz Kąkolewo MINI M5 - BRZECHWA TEAM
35 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo MINI M2 - Brzechwa Team (śmigło osieczna)
36 Maciek Gil Wrocław MEGA M3 - Synexus Polska
37 Krzysztof Łuczak Leszno MINI M4 - REAL 64-sto
38 Przemysław Dudziak Leszno MEGA M3 - LKK TEAM
39 Michał Andrzejewski Wilkowice MEGA M2 - REAL 64-STO
40 PRZEMYSŁAW KUBIAK Leszno MINI M4 - -
41 Dawid Wojciechowski Leszno MINI M1 - REAL 64-sto
42 Dariusz Landzwojczak Krzywiń MINI M3 - KROSS Euro-Rower.pl
43 Jakub Sierczyński Leszno MINI M1 - -
44 Krystian Kruk Kluczewo MEGA M2 - -
45 Daria Skrzypek Poznań MEGA K - CityZen Club
46 Michał Józefiak Leszno MINI M3 - 4 EVER BIKE
47 Adam Kotłowski Leszno MINI M3 - Indiana Bike Team
48 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza MINI M2 - 64-sto
49 Grzegorz Huzar Włodków Górny MINI M1 - DGR Racing Team
50 Bartosz Wujczak Leszno MEGA M2 - REAL 64-sto
51 Ryszard Bróździński Poznan MEGA M5 - Real 64-Sto
52 Dawid Stachowiak Włoszakowice MINI M1 - -
53 Marcin Mrozowski Góra MINI M2 - DGR RACING TEAM
54 Robert Sudoł Poznań MEGA M5 - Borant team
55 Łukasz Rybarczyk Wiórek MINI M2 - Convert Mroz Rowery Team
56 Jan Szymański Leszno MINI M1 - LKK - junior Leszno
57 Wojcieck Mizuro Leszno MEGA M3 - REAL-64-STO
58 Łukasz PATELKA Leszno MINI M3 - 4 EVER BIKE
59 Benedykt Dudziak Leszno MINI M4 - Bikefun
60 Sławomir Szolc Golina Wielka MINI M4 - Pantery Bojanowo
61 Robert PIOTROWSKI Zaborowice MINI M3 - Astromal
62 Marek Sadowski Góra MEGA M4 - MUKS Szok Bojanowo
63 Artur Adamczak Stęszew MINI M4 - -
64 Mateusz Miedziński Żary MINI K2 - -
65 Witold Fiebich Leszno MEGA M4 - Galibier Bikefun Team
66 Łukasz Reiter Wrocław MINI M2 - IMmotion Specialized Skoda GAll-Icm Team
67 Grzegorz Jakubowski Leszno MINI M4 - MTB G-TEAM
68 Waldemar Stachowiak Włoszakowice MINI M4 - -
69 Grzegorz Fórman Żary MEGA M2 - -
70 Tomasz Roszak GRONÓWKO MINI M3 - Metabo Tora Bike


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
JUNIOR 14
JUNIORKA 5
K 6
K2 8
K3 10
K4 3
M1 15
M2 45
M2 12
M3 92
M3 28
M4 63
M4 23
M5 7
M5 23
M6 10
MŁODZICZKA 0
MŁODZIK 12
Kobiety 32
Mężczyźni 345
Wszyscy 377