Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Team
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING - ultimasport.pl TIMING
2 Marcin Włoskowicz Wąchock - MAN
3 Michał Capała Starachowice - Zabiegane Starachowice
4 Mariusz Sokołowski Starachowice - Zabiegane Starachowice
5 Marcin Gruszczyński Kielce - -
6 Wojciech Moskwa Wielka Wieś - -
7 Adrian Grabda Wąchock - -
8 Robert Kot Oleśnica - -
9 Krzysztof Miernik Suchedniów - niezrzeszony
10 Adrian Ponikowski Wielka Wieś - -
11 Łukasz Seremak Tczów - -
12 Krzysztof Mąka Wielka Wieś - -
13 Agnieszka Jaroszek Iłża - niezrzeszona
14 Krzysztof Szymoniak Oblęgorek - -
15 Andrzej Bies Starachowice - MAN
16 Piotr Kutera Sochaczew - -
17 Biegaj Roman Starachowice - niezrzeszony
18 Michał Jamioł Kielce - -
19 Anna Jamioł Kielce - -
20 Arek Wnukowski Skarżysko-Kamienna - Państwowa Straż Pożarna
21 Katarzyna Piątek rudnik - City Security
22 Paweł Łyżwa Starachowice - City Security
23 WOJCIECH CIEŚLA Starachowice - -
24 Dariusz Nowak Skarżysko-Kamienna - bez klubu
25 Hubert Michalski Starachowice - RWS Starachowice
26 Rafał Szeląg Starachowice - -
27 Krzysztof Próchnicki Starachowice - -
28 Beata Pawełko Starachowice - -
29 Rafał Cichocki Starachowice - Starachowice
30 Tomasz Kucharski Brody - niezrzeszony
31 Rafał Warchoł Skarżysko-Kamienna - City Security
32 Damian Kutera Dąbrowa - MAN
33 Łukasz Sieczka Skarżysko-Kamienna - Burza Skarżysko
34 Damian Ożarek Skarżysko-Kamienna - Akademia Holistyczna
35 ROBERT FABIŚ Ostrów Wlkp. - City Security West
36 Michał Seremak Janów - Zwoleń
37 Sebastian Markowski Starachowice - 100%
38 Marian Boczek Skarżysko-Kamienna - -
39 SŁAWOMIR SARZYŃSKI Radom - -
40 Karolina Gacoń Starachowice - LKB Rudnik
41 Krzysztof Magdziarz Skarżysko-Kamienna - Akademia Holistyczna
42 Dominik Przerwa Tczów - -
43 Monika GRUSZCZYŃSKA Barcza - -
44 Emilia Kucy Wąchock - -
45 PAWEŁ BRÓDKA Radom - Biegiem radom !
46 Konrad Pocheć Stsrachwice - Zabiegane Starachowice
47 Jarosław Sepioło Jadowniki - -
48 Norbert Stępniewski Starachowice - -
49 Krzysztof Rutkowski Stary Jawór - MAN
50 Piotr Łuczyński Końskie - PSP
51 PIOTR Miernikiewicz nietulisko duże - drim tim
52 Łukasz Fryziel Starachowice - PSP
53 Aldona Kaim Radom - Biegiem Radom
54 Jacek Walkowski Starachowice - PZOZ
55 Renata Sarna-Walkowska Starachowice - PZOZ
56 Sylwia marcza Kielce - -
57 Paweł Janiec Starachowice - Lubelski Klub Karate Kyokushin
58 SYLWESTETR DUDEK rudnik - lkb.rudnik
59 LILIA FISKOWICZ moldawia - lkb.rudnik
60 sergiej FISKOWICZ ukraina - lkb.rudnik
61 pavlo weretki ukraina - lkb.rudnik
62 sergiej okseniuk ukaina - lkb.rudnik
63 Marcin Zięba Warszawa - Kuźnia Triathlonu
64 Zbigniew Dulemba Skarżysko-Kamienna - Akademia Holistyczna - Skarżysko-Kamienn
65 DAWID KUBIEC starchowice - -
66 Paweł Pastuszka Starachowice - TERMATEX
67 Michal Krupa Skarzysko-Kamienna - Akademia Holistyczna
68 Nodir Alimjanov Taszkient/Uzbekistan - Starachowice
69 Dawid Pastuszka Starachowice - -
70 Agnieszka Matysek Pawłów - -
71 Marcin Osiński Mazowszany - Biegiem Radom !
72 PIOTR ŻŁOBECKI ŚWIĘTOMARZ - PKC
73 kamil JASIŃSKI Suchedniów - biegnę żeby Bartek mógł biegać
74 Ireneusz Gwóźdź Starachowice - Zabiegane Starachowice
75 Kinga Brzoszkiewicz Starachowice - Sport Medical Rehabilitacja Ostrowiec Świętokrzyski
76 Michał Jagieło Starachowice - Sport Medical Rehabilitacja Ostrowiec Świętokrzyski
77 ANNA WRONA Starachowice - Zabiegane Starachowice/Lemon Star
78 KAROLINA SUCHMIEL Radom - -
79 Piotr Kaniewski Starachowice - -
80 Marcin Sznapka Świętochłowice - MarcinFit Świętochłowice
81 Nodir Alimjanow Starachowice - Starachowice
82 Eugeniusz Sznapka Świętochłowice - MARCINFIT
83 Halina Sznapka Świętochłowice - MARCINFIT
84 Piotr Sztandera Parszów - MAN
85 Rafał Barański Ostrowiec Świetokrzyski - Centrum Sport Ostrowiec Świętokrzyski
86 Jakub Nowacki Kielce - TERMATEX
87 Andrzej Ziemba Kielce - TERMATEX
88 Łukasz Woźniak strawczyn - Woźniak!
89 Andrzej Kutera Iłża - niezrzeszony
90 Jerzy Styczeń Starachowice - MAN
91 Nelson Cherutich Eldoret - Benedekt-Team
92 Justus Kiprono Eldoret - Benedekt-Team
93 Agnes Chebet Eldoret - Benedekt-Team
94 Michał Tamiołło Starachowice - -
95 Bartosz Turliński Radom - -
96 Grzegorz Rakoczy Starachowice - LKB RUDNIK
97 Agata Turlińska Radom - -
98 Pawel Niklewski Radom - -
99 Maria Włoskowicz Wąchock - -
100 Piotr Poliszczuk Starachowice - -
101 Slawomir Niedziela Szewna - Sport Medical Rehabilitacja Ostrowiec Świętokrzyski
102 Marcin Mazurek Starachowice - niezrzeszony
103 Robert Wierucki Starachowice - Hotel EUROPA
104 Bartosz BIAŁOBŁOCKI Bieliny - -
105 Grzegorz Malicki Nowy Kazanów - -
106 Paweł Sokół Starachowice - -
107 Jarosław Kowalczyk Starachowice - PR Kielce
108 KATARZYNA DOMAŃSKA Majków - niezrzeszona
109 Konrad Sulik Ostrowiec Świętokrzyski - Sport Medical Rehabilitacja
110 Maciek Rakowski Starachowice - -
111 Paweł Kosin Kielce - Klub Biegających Leśników
112 KAMIL BERNACKI Ostrowiec Świętokrzyski - SPORT MEDICAL REHABILITACJA OSTROWIEC ŚW
113 Sylwester` Lepiarz WRONÓW - CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKI
114 Tomasz Lis Sandomierz - -
115 Mariusz Dyk Kielce - Morawia
116 DOMINIK KRZCIUK Łączna - Akademia Holistyczna
117 Paweł Wojton Starachowice - -
118 Tomasz Żurawski Poznań - MAN
119 Paweł Wysocki Lublin - Perfect Runner Lublin lubelskibiegacz.pl
120 LILIA FISKOWICZ rudnik6 - lkb.rudnik
121 vertskij pavlo donieck - lkb.rudnik
122 Sylwester niewadzi serwis - niezrzeszony
123 dmytro didovodiuk rudnik - lkb.rudnik
124 valentina kiliarska rudnik - lkb.rudnik
125 darja michojovo rudnik - lkb.rudnik
126 natalia jakimowicz rudnik - lkb.rudnik
127 alesander holovnicki rudnik - lkb.rudnik
128 pavlo stepenko rudnik - lkb.rudnik
129 gennadii kuznietsov rudnik - lkb.rudnik
130 almaz kosmala rudnik - lkb.rudnik
131 majka dyoniziak rudnik - lkb.rudnik
132 Andrzej Zielonka Rataje - MAN
133 izabela komar rudnik - lkb.rudnik
134 krzystof komar rudnik - lkb.rudnik
135 andrzej lasota rudnik - lkb.rudnik
136 Robert Gładyś Starachowice - MAN
137 Dominik Kępski Radom - SG SQUAD
138 Łukasz Żaczek Ostrowiec Św. - -
139 Adrian Gadomski Starachowice - LKB Rudnik
140 mateusz borkowski rudnik - lkb.rudnik
141 AGNIESZKA FILIPOWSKA rudnik - lkb.rudnik
142 aleksader borysiuk rudnik - lkb.rudnik
143 Tomasz Andzela serwis - Nadleśnictwo Łagów
144 Paweł Wosiek Ostrowiec Świętokrzyski - ROZBIEGANI.pl
145 Mirosław Poński Starachowice - -
146 jarosław pocheć Rzepin Drugi - MAN
147 Wojciech Jaworski Starachowice - zabiegane starachowice
148 Małgorzata Wyderska Starachowice - zabiegane starachowice
149 Michał Kosek Ostrowiec Świętokrzyski - -
150 SERGII OKSENIUK luck - lkb rudnik
151 Ewa Pawłowska Starachowicwe - Iva&Pablo
152 Paweł Bujak Starachowice - Iva&Pablo
153 Agata Wzorek Starachowice - Juventa Kobex Starachowice
154 Paweł Pożoga Starachowice - -
155 Damian Sator Busko Zdrój - -
156 Mirosław Fiutowski Starachowice - amator
157 Piotr Kuszewski Brzeście - -
158 Mateusz Kita Młynek - Brody Rts7
159 Piotr Raczyński Dziurów - -
160 Damian Chochół Starachowice - -
161 Patryk Styczyński Starachowice - -
162 Izabela Sztykiel Starachowice - -
163 Waldemar Horyza Skarżysko-Kamienna - TERMATEX
164 Yuriy Blahodir Ostrow Wlkp - FINISZ KALISZ
165 Piotr Gałek Ostrowiec Świętokrzyski - Sport Medical Rehabilitacja
166 Krzysztof Wąsik Ostrowiec Świętokrzyski - -
167 Beata Madejska Ostrowiec Św. - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 33
Mężczyźni 133
Wszyscy 167