Lista startowa: VII BIEG CICHOCIEMNYCH


Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 PIOTR EWERTOWSKI MARKI BIEG - 1 MARKOWI BIEGACZE
2 Jacek Bajorek Wyszków BIEG - 1 IZBI KONSULTING
3 Tomasz Waligórski MARKI BIEG - 1 MARKOWI BIEGACZE
4 Andrzej Czerczak Warszawa BIEG - 1 -
5 TOMASZ ROSZKOWSKI Warszawa BIEG - 1 WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI
6 Tomasz Wardak RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM
7 Wiktor Karczewski MARKI BIEG - 1 Markowi Biegacze
8 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec BIEG - 1 -
9 Dariusz Mędrek Warszawa BIEG - 1 Rembertów Team
10 DARIUSZ ROMEJKO Komorowo BIEG - 1 OSTRÓW BIEGA
11 paulina kuś Warszawa BIEG - 1 Kusie Biegają
12 Anna Byczuk Tłuszcz BIEG - 1 BÓBR TŁUSZCZ
13 Marzena Klimkiewicz RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM
14 Anna Karłowicz Warszawa BIEG - 1 -
15 Paweł Krauz Zagościniec BIEG - 1 KP Warszawa Ursynów
16 Tomasz Miller Ząbki BIEG - 1 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM
17 Danuta Jezierska Warszawa NORDIC WALKING - 1 -
18 Jan Jezierski Warszawa BIEG - 1 Trucht Tarchomin Team
19 Edyta DĄBROWSKA Piaseczno BIEG - 1 -
20 Magdalena Górek Tłuszcz BIEG - 1 KOBRA
21 Sławomir Gałązka Ostrów Mazowiecka BIEG - 1 Ostrów Biega
22 Artur Tyczyński Białobrzegi BIEG - 1 -
23 Paweł Żydowo Dobczyn BIEG - 1 -
24 Dariusz Zduniuk Zagościniec BIEG - 1 -
25 Eugeniusz Dembiński Wołomin BIEG - 1 Huragan Wołomin
26 Tomasz Wojnarowicz Warszawa Mokotów BIEG - 1 Obozybiegowe.pl
27 Piotr Łucak Łochów BIEG - 1 -
28 Jarosław Rudnik Wołomin BIEG - 1 -
29 Agnieszka Pólkowska Postoliska BIEG - 1 BÓBR Tłuszcz
30 Arkadiusz Szczotka Wola Rasztowska BIEG - 1 Wola Rasztowska
31 Piotr Starczewski PRUSZKÓW BIEG - 1 -
32 Oskar Piekut Tłuszcz BIEG - 1 Bóbr Tłuszcz
33 Katarzyna Dąbrowska Piaseczno BIEG - 1 HW TRI TEAM
34 Magdalena Rawicka Warszawa-Wesoła BIEG - 1 Grupa Biegowa UM W-WA
35 Mariusz Polnik Warszawa-Wesoła BIEG - 1 Grupa Biegowa UM W-WA
36 AGATA NOWACKA Ostrów Mazowiecka BIEG - 1 OSTRÓW BIEGA
37 Katarzyna Michalik Wólka Kozłowska BIEG - 1 -
38 Wojciech Syrocki Warszawa BIEG - 1 Delta Run
39 Paweł Pomaski Warszawa BIEG - 1 Pomascy biegają
40 Agnieszka Wołk-Pomaska Warszawa BIEG - 1 Pomascy biegają
41 Krystian Steplikowski Białobrzegi BIEG - 1 -
42 Michał Wojda Klembów BIEG - 1 Orły Klembów
43 Piotr Wojcieszkiewicz Wyszków BIEG - 1 -
44 robert wasilewski Warszawa BIEG - 1 -
45 Robert Czajkowski ostrowek BIEG - 1 Bad Boys Ostrowek
46 Wiktor Diakonow Klembow BIEG - 1 -
47 Arkadiusz Górek Tłuszcz BIEG - 1 KOBRA
48 Agnieszka Wardak RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING BIEG - - ultima
2 JACEK KWIECIEŃ MARKI BIEG - - MARKOWI BIEGACZE
3 Bartosz Wojtasik Warszawa BIEG - - -
4 Przemysław Wojtasik Warszawa BIEG - - -
5 Kazimierz Radomski Wołomin BIEG - - Aktywny Relaks
6 Patryk Matejak Pasek BIEG - - -
7 Cezary Kępiński Wiązowna BIEG - - Legia Run Club
8 Monika Grabarczyk MARKI BIEG - - Markowi Biegacze
9 Jerzy Marszałek Warszawa Praga BIEG - - -
10 Eugeniusz Moszkowicz Warszawa BIEG - - Kondycja
11 Marcin Dymiński Ząbki BIEG - - BÓBR TŁUSZCZ
12 Tomek Bogusiewicz Tłuszcz BIEG - - Run Team "Kruszewianka" Krusze
13 Lidia Kurcińska Piaseczno BIEG - - -
14 Alicja Kępa Warszawa BIEG - - -
15 piotr lubański Warszawa BIEG - - lubański team
16 Michał Laskowski Kobyłka BIEG - - -
17 Waldemar Żółciński Warszawa BIEG - - Grupa Biegowa UM W-WA
18 Paweł Makarowski Warszawa BIEG - - biegam bo lubię
19 Ryszard Opiatowski Kobyłka BIEG - - -
20 Dawid Szałkowski Warszawa BIEG - - Ekobiegi
21 Sylwia Zduniuk Zagościniec NORDIC WALKING - - -
22 Tomasz Budziszewski MARKI BIEG - - KS Markowi Biegacze
23 Mariusz Puścian Rysie BIEG - - KOBRA
24 Paweł Lipny Kobyłka BIEG - - The tripper
25 Milena Matera Nowy Kraszew BIEG - - Mila z Krasza
26 Paweł Marczak Warszawa BIEG - - -
27 Kamil Zieliński Warszawa BIEG - - -
28 Janusz Puscian Tłuszcz BIEG - - -
29 Barbara Zielińska Ciemne NORDIC WALKING - - -
30 Maciej Ferdyn Ostrówek BIEG - - -
31 agnieszka kerner Warszawa BIEG - - GRUPA BIEGOWA UM W-WA
32 stanisław lubański Warszawa BIEG - - lubański team
33 Maksymilian Sochacz Łoziska BIEG - - Jw2414
34 Paweł WARDAK RADZYMIN BIEG - - RADZYMIN RUN TEAM
35 Adam Olszewski Warszawa BIEG - - -
36 Krzysztof Kucucha RADZYMIN BIEG - - Radzymin Run Team


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 22
Mężczyźni 62
Wszyscy 84