Lista startowa: VII BIEG CICHOCIEMNYCH


Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 PIOTR EWERTOWSKI MARKI BIEG - 1 MARKOWI BIEGACZE
2 Jacek Bajorek Wyszków BIEG - 1 IZBI KONSULTING
3 Bartosz Wojtasik Warszawa BIEG - 1 -
4 Przemysław Wojtasik Warszawa BIEG - 1 -
5 Piotr Serocki Kobyłka BIEG - 1 Markowi Biegacze
6 Tomasz Waligórski MARKI BIEG - 1 MARKOWI BIEGACZE
7 PAWEŁ KAMIŃSKI Warszawa BIEG - 1 DREAM RUN
8 Kazimierz Radomski Wołomin BIEG - 1 Aktywny Relaks
9 Grzegorz Kaczyński Wyszków BIEG - 1 KP Tłuszcz
10 Andrzej Czerczak Warszawa BIEG - 1 -
11 TOMASZ ROSZKOWSKI Warszawa BIEG - 1 WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI
12 Marek Oleksiak Chrzęsne BIEG - 1 -
13 Cezary Kępiński Wiązowna BIEG - 1 Legia Run Club
14 Tomasz Wardak RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM
15 Grzegorz Świętoń Strachów BIEG - 1 -
16 Mariusz Myśliwiec RADZYMIN BIEG - 1 FastFurious
17 Andrzej Brzozowski Zamość BIEG - 1 WKZ
18 Wiktor Karczewski MARKI BIEG - 1 Markowi Biegacze
19 Mariusz Klin Chełm BIEG - 1 Chełm Biega
20 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec BIEG - 1 -
21 Jerzy Marszałek Warszawa Gocław BIEG - 1 -
22 Dominika Sosnowska ŻYRARDÓW BIEG - 1 -
23 Dariusz Mędrek Warszawa BIEG - 1 Rembertów Team
24 DARIUSZ ROMEJKO Komorowo BIEG - 1 OSTRÓW BIEGA
25 paulina kuś Warszawa BIEG - 1 Kusie Biegają
26 Anna Byczuk Tłuszcz BIEG - 1 BÓBR TŁUSZCZ
27 AGNIESZKA CAŁKA RADZYMIN BIEG - 1 Radzymin Run Team
28 Marzena Klimkiewicz RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM
29 Sylwia Getka Chrzęsne BIEG - 1 -
30 Tomek Bogusiewicz Tłuszcz BIEG - 1 Run Team "Kruszewianka" Krusze
31 Marcin Szczapa Wola Rasztowska BIEG - 1 Bad Boys Ostrówek
32 Anna Karłowicz Warszawa BIEG - 1 -
33 Magdalena Stachowicz Kobyłka NORDIC WALKING - 1 Urszulki team
34 JANUSZ BOLA Warszawa BIEG - 1 Biegus
35 Michał Jachacy Krusze BIEG - 1 -
36 Paweł Krauz Zagościniec BIEG - 1 KP Warszawa Ursynów
37 Artur Fijałkowski RADZYMIN BIEG - 1 Radzymin Run Team
38 Paweł Szczapa Ostrówek BIEG - 1 Bad Boys Ostrówek
39 Jarosław Kowalski Kobyłka BIEG - 1 -
40 Taduesz Maciążek Wołomin BIEG - 1 -
41 Tomasz Miller Ząbki BIEG - 1 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM
42 Danuta Jezierska Warszawa NORDIC WALKING - 1 -
43 Jan Jezierski Warszawa BIEG - 1 Trucht Tarchomin Team
44 Radosław Orzechowski Strachówka BIEG - 1 -
45 Daniel Maćkowski Zagościniec BIEG - 1 -
46 Edyta DĄBROWSKA Piaseczno BIEG - 1 -
47 Agnieszka Wardak Dąbrówka BIEG - 1 -
48 Magdalena Górek Tłuszcz BIEG - 1 KOBRA
49 Sławomir Gałązka Ostrów Mazowiecka BIEG - 1 Ostrów Biega
50 Jan Nartowski Warszawa BIEG - 1 MORT!
51 Urszula Kopytowska Dobczyn NORDIC WALKING - 1 -
52 Pawel Bukowski Klembów BIEG - 1 Radzymin Run Team
53 Magdalena Bukowska Klembów BIEG - 1 Radzymin Run Team
54 Iwona Rosiak Pasek NORDIC WALKING - 1 Stowarzyszenie Czas na Działanie
55 Andrzej SULEWSKI STARY KRASZEW BIEG - 1 RZĄDZA KRASZEW
56 Artur Tyczyński Białobrzegi BIEG - 1 -
57 Rafał Mathiak STARY KRASZEW BIEG - 1 -
58 Paweł Żydowo Dobczyn BIEG - 1 -
59 Krystian Jusiński Warszawa BIEG - 1 -
60 Damian Stankiewicz Lasków BIEG - 1 WAT
61 Dariusz Zduniuk Zagościniec BIEG - 1 -
62 Eugeniusz Dembiński Wołomin BIEG - 1 Huragan Wołomin
63 piotr lubański Warszawa BIEG - 1 lubański team
64 Ewa Chacińska Dobczyn NORDIC WALKING - 1 -
65 Jagoda JASZCZUK Warszawa BIEG - 1 -
66 Tomasz Wojnarowicz Warszawa Mokotów BIEG - 1 Obozybiegowe.pl
67 Piotr Łucak Łochów BIEG - 1 -
68 Jarosław Rudnik Wołomin BIEG - 1 -
69 Maciej Dobrzański MARKI BIEG - 1 Markowi Biegacze
70 Agnieszka Pólkowska Postoliska BIEG - 1 BÓBR Tłuszcz
71 Arkadiusz Szczotka Wola Rasztowska BIEG - 1 Wola Rasztowska
72 Piotr Starczewski PRUSZKÓW BIEG - 1 -
73 Konrad Krawczyk Warszawa BIEG - 1 -
74 Waldemar Żółciński Warszawa BIEG - 1 Grupa Biegowa UM W-WA
75 Paweł Makarowski Warszawa BIEG - 1 biegam bo lubię
76 Oskar Piekut Tłuszcz BIEG - 1 Bóbr Tłuszcz
77 Katarzyna Dąbrowska Piaseczno BIEG - 1 HW TRI TEAM
78 Magdalena Rawicka Warszawa-Wesoła BIEG - 1 Grupa Biegowa UM W-WA
79 Mariusz Polnik Warszawa-Wesoła BIEG - 1 Grupa Biegowa UM W-WA
80 AGATA NOWACKA Ostrów Mazowiecka BIEG - 1 OSTRÓW BIEGA
81 Ryszard Opiatowski Kobyłka BIEG - 1 -
82 Katarzyna Michalik Wólka Kozłowska BIEG - 1 -
83 Wojciech Syrocki Warszawa BIEG - 1 Delta Run
84 Paweł Pomaski Warszawa BIEG - 1 Pomascy biegają
85 Agnieszka Wołk-Pomaska Warszawa BIEG - 1 Pomascy biegają
86 Krystian Steplikowski Białobrzegi BIEG - 1 -
87 Michał Wojda Klembów BIEG - 1 Orły Klembów
88 Piotr Wojcieszkiewicz Wyszków BIEG - 1 -
89 Mariusz Puścian Rysie BIEG - 1 KOBRA
90 robert wasilewski Warszawa BIEG - 1 -
91 Robert Czajkowski ostrowek BIEG - 1 Bad Boys Ostrowek
92 Paweł Lipny Kobyłka BIEG - 1 The tripper
93 Paweł Marczak Warszawa BIEG - 1 -
94 Kamil Zieliński Warszawa BIEG - 1 -
95 Wiktor Diakonow Klembow BIEG - 1 -
96 Janusz Puscian Tłuszcz BIEG - 1 -
97 Barbara Zielińska Ciemne NORDIC WALKING - 1 -
98 Arkadiusz Górek Tłuszcz NORDIC WALKING - 1 KOBRA
99 Maciej Ferdyn Ostrówek BIEG - 1 -
100 Agnieszka Wardak RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM
101 agnieszka kerner Warszawa BIEG - 1 GRUPA BIEGOWA UM W-WA
102 stanisław lubański Warszawa BIEG - 1 lubański team
103 Adam Olszewski Warszawa BIEG - 1 -
104 Krzysztof Kucucha RADZYMIN BIEG - 1 Radzymin Run Team
105 GRZEGORZ CAŁKA RADZYMIN BIEG - 1 Radzymin Run Team
106 Jarosław Staszak RADZYMIN BIEG - 1 Radzymin Run Team
107 Jarosław Chmielarek RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM
108 Darek Walasiewicz Jabłonna NORDIC WALKING - 1 -
109 Tomasz Zdanowski Sitne BIEG - 1 -
110 robert traczyk Czarny Las BIEG - 1 -
111 Maciej Stachowicz Kobyłka BIEG - 1 Urszulki team
112 Piotr Mazur Warszawa BIEG - 1 -
113 Przemysław Roman Wołomin BIEG - 1 -
114 Tomasz Biernacki Warszawa BIEG - 1 -
115 Przemysław Krzymowski SIEDLCE BIEG - 1 Baza zdrowia OLPP
116 Tomasz Kościelny Warszawa NORDIC WALKING - 1 -
117 Malgorzata Malec RADZYMIN BIEG - 1 -
118 Agnieszka Ryszkus RADZYMIN BIEG - 1 -
119 Grzegorz Kuchta Słupno BIEG - 1 -
120 Szczepan Jędral Chynów BIEG - 1 Baza Zdrowia OLPP
121 Katarzyna Florecka Chynów BIEG - 1 Baza Zdrowia OLPP
122 Piotr Mielnik Tłuszcz BIEG - 1 Wyżyłowane ślimaki
123 Mateusz Różycki Nadma BIEG - 1 -
124 Wojciech Rębacz Sułkowice BIEG - 1 -
125 Bartek Wilkowski Guzowatka BIEG - 1 NOCNE WILKI
126 Krystian Kielak Wołomin BIEG - 1 OPS
127 Patrycja Grzyb Wyszków BIEG - 1 -
128 Michał Skoczek Nałęczów BIEG - 1 WAT
129 Agnieszka Jarząbek RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM
130 Paulina Tarach Stary Dybów BIEG - 1 Radzymin Run Team
131 DAMIAN LIPIŃSKI RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM
132 Olga Malik Podborze BIEG - 1 Ostrów Biega
133 Magdalena Malik Podborze BIEG - 1 Ostrów Biega
134 Paweł Nowak Kalinowo BIEG - 1 Roch Jasienica
135 Piotr Matak Klembów BIEG - 1 -
136 Sergiusz Wysocki Wiązowna BIEG - 1 KPPSP Otwock
137 Gabriel Kozłowski Tłuszcz BIEG - 1 Bóbr Tłuszcz
138 Paulina Szczepankowska RADZYMIN BIEG - 1 Radzymin Run Team
139 Paweł Dołowy Ostrówek NORDIC WALKING - 1 -
140 Albert Woźniak Ostrówek BIEG - 1 Bad Boys Ostrówek
141 ZBIGNIEW WÓJCIK Tłuszcz BIEG - 1 -
142 Dorota Wnuk Ostrówek NORDIC WALKING - 1 -
143 Hubert Josk Słupno BIEG - 1 Nocne wilki
144 Andrzej Zalewski Warszawa BIEG - 1 Team Nutrilite
145 Łukasz Semeniuk Biała Podlaska BIEG - 1 -
146 Adam Rembelski RADZYMIN BIEG - 1 -
147 TADEUSZ BERLIŃSKI Brwinów BIEG - 1 ind
148 Piotr Cudzich Przyborów BIEG - 1 -
149 Jakub Chojnacki RADZYMIN BIEG - 1 -
150 Adrian Zarzecki Warszawa BIEG - 1 SBR TEAM/ BÓBR Tłuszcz
151 Wojciech Adamski Radzymina BIEG - 1 Radzymin Run Team

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING BIEG - - ultima
2 SYLWESTER KUŚMIERZ MARKI BIEG - - MARKOWI BIEGACZE
3 JACEK KWIECIEŃ MARKI BIEG - - MARKOWI BIEGACZE
4 Stanisław Kamiński Nadarzyn BIEG - - GOS Nadarzyn
5 Patryk Matejak Pasek BIEG - - -
6 ELŻBIETA ROSA Tłuszcz BIEG - - Bóbr Tłuszcz
7 Dariusz Wieczorek Warszawa BIEG - - -
8 Monika Grabarczyk MARKI BIEG - - Markowi Biegacze
9 Eugeniusz Moszkowicz Warszawa BIEG - - Kondycja
10 Marcin Dymiński Ząbki BIEG - - BÓBR TŁUSZCZ
11 Paweł Rakowski Kozły BIEG - - -
12 Wiesław SZLACHTA Warszawa BIEG - - BÓBR TŁUSZCZ
13 Lidia Kurcińska Piaseczno BIEG - - -
14 Alicja Kępa Warszawa BIEG - - -
15 Tomasz Sadlik Lucynow Duzy BIEG - - -
16 Monika Matyszczak Warszawa NORDIC WALKING - - KENKO
17 Michał Laskowski Kobyłka BIEG - - -
18 Dawid Szałkowski Warszawa BIEG - - Ekobiegi
19 Sylwia Zduniuk Zagościniec NORDIC WALKING - - -
20 Tomasz Budziszewski MARKI BIEG - - KS Markowi Biegacze
21 Milena Matera Nowy Kraszew BIEG - - Mila z Krasza
22 Maksymilian Sochacz Łoziska BIEG - - Jw2414
23 Paweł WARDAK RADZYMIN BIEG - - RADZYMIN RUN TEAM
24 Adam Mościcki Kobyłka BIEG - - -
25 Agnieszka Gałka Warszawa BIEG - - -
26 Jacek Noworyta Warszawa Mokotów BIEG - - ASA TEAM Biegiem po zdrowie
27 Andrzej Bielski Warszawa BIEG - - -
28 Kazimierz Grundas Tłuszcz BIEG - - -
29 Tomasz Zakrzewski Wołomin BIEG - - Zółw Ultras Team
30 Robert Stachelski Józefów BIEG - - -
31 Kamil Roguski Pasek BIEG - - Auto Szkoła RAK
32 Cezary Babańczyk Jasienica BIEG - - All Stars Jasienica
33 Małgorzata Kurek Duczki BIEG - - -
34 Bartłomiej Sitnik Warszawa BIEG - - -
35 Mateusz ŚLIWA Jasienica BIEG - - Osp Jasienica
36 Sylwia Karolczyk Warszawa BIEG - - Power Training
37 Krzysztof Dąbrowski RADZYMIN BIEG - - Radzymin Run Team
38 borys kozakow Warszawa BIEG - - -
39 Jarosław Przybysz Stary Pasek BIEG - - Bad Boys Ostrówek
40 ANDRZEJ SAWCZENKO Wołomin BIEG - - solo
41 Andrzej Stryjek Ostrówek BIEG - - Bad Boys Ostrówek
42 Radosław Stańczak Ostrówek BIEG - - Bad Boys Ostrówek
43 Paweł Radzio Tłuszcz BIEG - - -
44 Robert Kabat Wołomin BIEG - - TINH LONG OSTRÓWEK
45 Rafał Bartkiewicz Otwock BIEG - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 47
Mężczyźni 149
Wszyscy 196