Lista startowa: VII BIEG CICHOCIEMNYCH


Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 PIOTR EWERTOWSKI MARKI BIEG - 1 MARKOWI BIEGACZE
2 Jacek Bajorek Wyszków BIEG - 1 IZBI KONSULTING
3 TOMASZ ROSZKOWSKI Warszawa BIEG - 1 WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI
4 Wiktor Karczewski MARKI BIEG - 1 Markowi Biegacze
5 Dariusz Mędrek Warszawa BIEG - 1 Rembertów Team
6 DARIUSZ ROMEJKO Komorowo BIEG - 1 OSTRÓW BIEGA
7 paulina kuś Warszawa BIEG - 1 Kusie Biegają
8 Marzena Klimkiewicz RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM
9 Anna Karłowicz Warszawa BIEG - 1 -
10 Paweł Krauz Zagościniec BIEG - 1 KP Warszawa Ursynów
11 Sławomir Gałązka Ostrów Mazowiecka BIEG - 1 Ostrów Biega
12 Artur Tyczyński Białobrzegi BIEG - 1 -
13 Dariusz Zduniuk Zagościniec BIEG - 1 -
14 Tomasz Wojnarowicz Warszawa Mokotów BIEG - 1 Obozybiegowe.pl
15 Piotr Łucak Łochów BIEG - 1 -
16 Jarosław Rudnik Wołomin BIEG - 1 -
17 Agnieszka Pólkowska Postoliska BIEG - 1 BÓBR Tłuszcz
18 Arkadiusz Szczotka Wola Rasztowska BIEG - 1 Wola Rasztowska
19 Piotr Starczewski PRUSZKÓW BIEG - 1 -
20 Oskar Piekut Tłuszcz BIEG - 1 Bóbr Tłuszcz
21 Katarzyna Dąbrowska Piaseczno BIEG - 1 HW TRI TEAM
22 Magdalena Rawicka Warszawa-Wesoła BIEG - 1 Grupa Biegowa UM W-WA
23 Mariusz Polnik Warszawa-Wesoła BIEG - 1 Grupa Biegowa UM W-WA
24 AGATA NOWACKA Ostrów Mazowiecka BIEG - 1 OSTRÓW BIEGA
25 Katarzyna Michalik Wólka Kozłowska BIEG - 1 -
26 Wojciech Syrocki Warszawa BIEG - 1 Delta Run
27 Paweł Pomaski Warszawa BIEG - 1 Pomascy biegają
28 Agnieszka Wołk-Pomaska Warszawa BIEG - 1 Pomascy biegają
29 Krystian Steplikowski Białobrzegi BIEG - 1 -
30 Michał Wojda Klembów BIEG - 1 Orły Klembów
31 Piotr Wojcieszkiewicz Wyszków BIEG - 1 -
32 robert wasilewski Warszawa BIEG - 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING BIEG - - ultima
2 JACEK KWIECIEŃ MARKI BIEG - - MARKOWI BIEGACZE
3 Tomasz Waligórski MARKI BIEG - - MARKOWI BIEGACZE
4 Patryk Matejak Pasek BIEG - - -
5 Cezary Kępiński Wiązowna BIEG - - Legia Run Club
6 Anna Byczuk Tłuszcz BIEG - - BÓBR TŁUSZCZ
7 Eugeniusz Moszkowicz Warszawa BIEG - - Kondycja
8 Lidia Kurcińska Piaseczno BIEG - - -
9 Edyta DĄBROWSKA Piaseczno BIEG - - -
10 Alicja Kępa Warszawa BIEG - - -
11 Magdalena Górek Tłuszcz BIEG - - KOBRA
12 Michał Laskowski Kobyłka BIEG - - -
13 Waldemar Żółciński Warszawa BIEG - - Grupa Biegowa UM W-WA
14 Paweł Makarowski Warszawa BIEG - - biegam bo lubię
15 Ryszard Opiatowski Kobyłka BIEG - - -
16 Dawid Szałkowski Warszawa BIEG - - Ekobiegi
17 Sylwia Zduniuk Zagościniec NORDIC WALKING - - -
18 Tomasz Budziszewski MARKI BIEG - - KS Markowi Biegacze
19 Mariusz Puścian Rysie BIEG - - KOBRA
20 Robert Czajkowski ostrowek BIEG - - Bad Boys Ostrowek
21 Paweł Lipny Kobyłka BIEG - - The tripper
22 Milena Matera Nowy Kraszew BIEG - - Mila z Krasza
23 Paweł Marczak Warszawa BIEG - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 16
Mężczyźni 39
Wszyscy 55