Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 MATEUSZ GIERAK Kępno Bieg godz 13:00 - 1 K.S. LENIWIEC
2 Łukasz Hłądzyński Kępno Bieg godz 13:00 - 1 K. S. Leniwiec
3 Krzysztof Morek Kępno Bieg godz 13:00 - 1 K.S. Leniwiec
4 Samanta Zborowska Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
5 PRZEMYSŁAW ZIMOCH Kępno Bieg godz 13:00 - 1 K.S. LENIWIEC
6 Dawid Jerzyk Kępno Bieg godz 13:00 - 1 K.S. Leniwiec
7 Ania Hazubska Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 AKTYWNY OSTRZESZÓW
8 Paweł Parzonka Kępno Bieg godz 13:00 - 1 K.S. LENIWIEC
9 ANDRZEJ FRANKOWSKI Ostrów Wlkp. Bieg godz 13:00 - 1 -
10 ELŻBIETA JANY Kępno Bieg godz 13:00 - 1 K.S. LENIWIEC
11 ROMAN MODRZEJEWSKI grabów nad prosną Bieg godz 13:00 - 1 Kings of Metal
12 Norbert Piekielny Klon Bieg godz 13:00 - 1 Puma running
13 KRZYSZTOF MACHAJ Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
14 Tomasz Mądrzejewski Olszowa Bieg godz 13:00 - 1 K.S.Leniwiec
15 Mariusz Gaszczak Kepno Bieg godz 13:00 - 1 KS. LENIWIEC
16 Agnieszka Połomska Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
17 Sebastian Goldyn Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszow
18 Bartosz Horosiewicz Łęka Mroczeńska Bieg godz 13:00 - 1 -
19 SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI Kępno Bieg godz 13:00 - 1 K.S. Leniwiec
20 Zenon Królik Ostrów Wielkopolski Bieg godz 13:00 - 1 -
21 MARCIN GRZESIAK Ostrzerzów Bieg godz 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
22 RAFAŁ POLEWSKI Kępno Bieg godz 13:00 - 1 KS GEPARD KĘPNO
23 WŁODZIMIERZ JUSZCZAK Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 SKS SZCZĘŚCIE
24 MIŁOSZ ŚMIŁOWICZ Ostrów Wlkp Bieg godz 13:00 - 1 GPO
25 Teresa Okoń Torzeniec Bieg godz 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
26 Maciej Marczak Doruchów Bieg godz 13:00 - 1 Zs Nr 1 w Ostrzeszowie
27 arkadiusz smolis Jeziorna Bieg godz 13:00 - 1 brak
28 DOMINIK Świtoń Doruchów Bieg godz 13:00 - 1 -
29 BARTŁOMIEJ ZGADZAJ Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
30 Jarosław Zawierta Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 AKTYWNY OSTRZESZÓW
31 Kacper Żurawa Kępno Bieg godz 13:00 - 1 K.S. LENIWIEC
32 Kinga Gierak Kępno Bieg godz 13:00 - 1 K.S.Leniwiec
33 Sławomir Szczepaniak Kępno Bieg godz 13:00 - 1 K S Leniwiec
34 Julia Hoja Torzeniec Marszobieg godz 12:00 - 1 -
35 Piotr Tomalak Doruchów Marszobieg godz 12:00 - 1 Orkan Ostrzeszów
36 Łukasz Kosik Stara Kuźnica Bieg godz 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
37 Monika Kramarczyk Doruchów Bieg godz 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
38 Robert Zborowski Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
39 Krzysztof Nawrocki Kępno Bieg godz 13:00 - 1 -
40 Marcin Statkiewicz Kępno Bieg godz 13:00 - 1 Związek Strzelecki Kępno
41 Kacper Berski Baranów Bieg godz 13:00 - 1 Związek Strzelecki Kępno
42 Mikołaj Radłowski Baranów Bieg godz 13:00 - 1 Związek Strzelecki Kepno
43 Miłosz Albert Baranów Bieg godz 13:00 - 1 Związek Strzelecki Kępno
44 Mateusz Kosiński Kępno Bieg godz 13:00 - 1 Związek Strzelecki Kępno
45 Iwona Gąszczak Kępno Bieg godz 13:00 - 1 KS.LENIWIEC
46 Piotr Pauś Ostrów Wielkopolski Marszobieg godz 12:00 - 1 -
47 Rafał Kupijaj Ostrów Wlkp. Marszobieg godz 12:00 - 1 OSTROVIA 1909
48 Mateusz Maury Rogaszyce Bieg godz 13:00 - 1 -
49 Patryk Pieprzka KOBYLA GÓRA Bieg godz 13:00 - 1 -
50 Maja Grabowska Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 11 Drużyna Wędrownicza "INKA" im. Danuty Siedzikówny w Ostrzeszowie
51 Jakub Reczulski Tomaszów Maz. Bieg godz 13:00 - 1 11 Drużyna Wędrownicza
52 Aleksandra Rudolph Ostrów Wlkp. Marszobieg godz 12:00 - 1 GPO
53 SŁAWOMIR BARTKOWIAK Ostrów Wielkopolski Bieg godz 13:00 - 1 atamedica.pl
54 Mateusz Mrugalski Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 -
55 MIROSŁAW FLORCZAK Kępno Bieg godz 13:00 - 1 K.S. LENIWIEC
56 Krzysztof Woryma Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
57 Bartłomiej Borkowski grabów nad prosną Bieg godz 13:00 - 1 HIPERIA
58 Jacek Gajda Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
59 Jakub Nowak grabów nad prosną Bieg godz 13:00 - 1 -
60 BARTOSZ SMOLIS Galewice Marszobieg godz 12:00 - 1 SMOLIS TEAM
61 MARCEL SMOLIS Galewice Marszobieg godz 12:00 - 1 SMOLIS TEAM
62 CYPRIAN SMOLIS Galewice Marszobieg godz 12:00 - 1 SMOLIS TEAM
63 Natalia Tymczewska Wieruszów Bieg godz 13:00 - 1 Związek Strzelecki Kępno
64 Michał Kowalczyk Olszowa Bieg godz 13:00 - 1 -
65 Ewa Kupczak Mroczeń Bieg godz 13:00 - 1 -
66 Martyna Lubojańska GRĘBANIN Bieg godz 13:00 - 1 LKS Orkan Ostrzeszów
67 Tomasz Przymencki Ostrów Wlkp. Marszobieg godz 12:00 - 1 Ostrovia1909
68 Malgorzta Maury Mąkoszyce Bieg godz 13:00 - 1 -
69 Karol Kuchciak Kępno Marszobieg godz 12:00 - 1 Związek Strzelecki Kępno
70 Małgorzata Michalczyk Kępno Bieg godz 13:00 - 1 -
71 Jarosław Michalczyk Kępno Bieg godz 13:00 - 1 -
72 ROMAN STRYJAKIEWICZ Baranów Bieg godz 13:00 - 1 -
73 Agata Zalwert Mroczeń Marszobieg godz 12:00 - 1 -
74 Błażej Gajewski Ostrzeszów Marszobieg godz 12:00 - 1 BMW Sauber
75 Wiesław Marzęcki Olszyna Marszobieg godz 12:00 - 1 Lukasyno
76 Damian Marek Marydół Bieg godz 13:00 - 1 -
77 Aleksandra Grenda Siedlików Marszobieg godz 12:00 - 1 11 Drużyna Wędrownicza
78 TOMASZ DYMAŁA Ostrzeszów Bieg godz 13:00 - 1 FRYTA TEAM
79 Bożena Dybul Ostrzeszów Marszobieg godz 12:00 - 1 -
80 TOMASZ KOZAK Ostrów Wlkp. Bieg godz 13:00 - 1 -
81 Rafał Sochalec Olszowa Bieg godz 13:00 - 1 -
82 Łukasz Gracz Kraszewice Bieg godz 13:00 - 1 -
83 Kamil Rogala Olszyna Marszobieg godz 12:00 - 1 Hgn Team

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 ŁUKASZ MATYSIAK KOBYLA GÓRA Bieg godz 13:00 - - KOBYLA GÓRA
2 ADAM WALACIK Kuźnica Skakawska Bieg godz 13:00 - - -
3 Małgorzata Magnowska Ząbkowice Śląskie Bieg godz 13:00 - - Full Body Workout Ząbkowice Śląskie
4 Aneta Klinke-Osadnik Ząbkowice Śląskie Bieg godz 13:00 - - Aby do Mety, Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
5 Weronika Paleczna Baranów Bieg godz 13:00 - - -
6 Paweł kulig Doruchów Marszobieg godz 12:00 - - -
7 Mateusz Szatkowski Kępno Bieg godz 13:00 - - -
8 Mateusz Nowak Kępno Bieg godz 13:00 - - -
9 Dawid Cuper Ostrów Wielkopolski Marszobieg godz 12:00 - - Ostrovia
10 Bartosz Semba Ostrów Wielkopolski Marszobieg godz 12:00 - - Ostrovia
11 John Wyklety G Marszobieg godz 12:00 - - -
12 Jacek Busz Ostrzeszów Marszobieg godz 12:00 - - Busze
13 Mikołaj Kuklo Ostrzeszów Marszobieg godz 12:00 - - Busze
14 Damian Gajewski Ostrzeszów Marszobieg godz 12:00 - - Hgn Team
15 Magdalena Noweta grabów nad prosną Bieg godz 13:00 - - brak
16 Dominik Noweta Palaty Marszobieg godz 12:00 - - Brak


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
75
Kobiety 24
Mężczyźni 75
Wszyscy 99