Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Drużyna
1 Jerzy Szałajko Wrocław - Duch Gór
2 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - WKB PIAST Wrocław
3 Wacław Wanat Wrocław - SKY TOWER RUNNERS
4 Kazimierz Matkowski PIETRZYKOWICE - -
5 AGNIESZKA JANKOWICZ Wałbrzych - TeMMPo Wałbrzych
6 Łukasz Budnik Wrocław - KB VAMOS AMIGOS
7 Ariel Cheba Bojanowo - Night Runners Wrocław
8 Krzysztof Pruciak Oława - RUN-LOG.COM / Wkurw_Team
9 Tomasz Sobczyk Wrocław - TEAM LUKS ZÓRAWINA WROCŁAW
10 MAREK WIĄCEK Wrocław - Team LUKS Żórawina - Wrocław
11 Jan Wojdanowski Jelcz-Laskowice - KB Harcownik Jelcz-Laskowice
12 Cezary Kupiński Wrocław - Team Luks Żórawina Wrocław
13 Katarzyna Szpyrna Wrocław - -
14 Natalia Stanisławska Kępno - -
15 Jolanta Nowak Wrocław - Team Asa
16 EWA Łabuz Wrocław - wkb piast wrocław
17 Mirona Zielińska Wrocław - Sky Tower Runners
18 EWA DURAWA Żórawina - BIEGAMSOBIE
19 Michał Esteban Łojko Drzonków - Rajtarowianka Drzonków
20 Sławomir Wiśniewski Wrocław - -
21 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg - niezrzeszony
22 TOMASZ SMEREKA Milicz - RUNNING TEAM MILICZ
23 Andrzej Cendrowski Jakubów - -
24 Marek ŁABUZ Wrocław - wkb piast wrocław
25 Agnieszka Wiśniewska SIECHNICE - -
26 PIOTR CHORĄŻEWSKI Borów - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT
27 Marta Romanów-Łojko Wrocław - -
28 Sebastian Zieliński Żórawina - -
29 Adam Głogowski Wrocław - jeżozwierze group
30 Monika Wójcik Ziębice - Team LUKS Żórawina Wrocław
31 Adrian Schwitalla SIECHNICE - Team Luks Żórawina Wrocław
32 Marcin Gawlik SIECHNICE - Team Luks Żórawina Wrocław
33 Paweł Pasisz Iwiny - Team Luks Żórawina Wrocław
34 Łukasz Bęś Iwiny - Team Luks Żórawina Wrocław
35 Natalia Olszyńska Żórawina - Team Luks Żórawina-Wrocław
36 Patryk Kałęka Żerniki Wrocławskie - Team Luks Żórawina Wrocław
37 Miłosz Mrugała Wrocław - -
38 Waldemar Wójcik Ziębice - -
39 jan LECHOWSKI Jelcz-Laskowice - volvo polska
40 Adam Muzyka Żórawina - -
41 Kamil Krzanowski Żerniki Wrocławskie - -
42 Małgorzata Grzybowska Wrocław - -
43 Mirosław Trzciński Sulimów - Thron
44 MICHAŁ KOTŁOWSKI SIECHNICE - -
45 Rafał ADAMSKI Wrocław - SKY TOWER RUNNERS
46 Andrzej Sadowski Pustków Żórawski - WKB Piast Wrocław
47 Łukasz Szydło Stary Sleszów - -
48 Tomasz Szarek Zórawina - -
49 Brygida Szymańska JAROSZÓW - STRZEGOMSKA DWUNASTKA
50 slawek szachewicz wroclaw - jezozwierze
51 Dorota Bijak Wrocław - niezrzeszona
52 Ilona Gajduk wroclaw - Night Runners Wroclaw
53 LEON DUBIJ Wrocław - WKB Piast Wrocław
54 Anna Tchórzewska-Pietrzyk Wrocław - -
55 Maria Sławik Kraków - AZS AWF Kraków
56 Magdalena Kocik Wrocław - BIEGAMSOBIE
57 Hanna Kabzińska Wrocław - BIEGAMSOBIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 19
Mężczyźni 38
Wszyscy 57