Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rodzaj Roweru
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING PRO 4 OKR M_PRO 1 KUSY BARDO CX / PRZEŁAJ / INNY
2 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra PRO 4 OKR M_PRO 1 SGR Specialized MTB
3 Artur Widecki Oleśnica PRO 4 OKR M_PRO 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych MTB
4 Dareus Młotek Przyłęk PRO 4 OKR M_PRO 1 ŻABA TEAM MTB MTB
5 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych PRO 4 OKR M_PRO 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych MTB
6 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie PRO 4 OKR M_PRO 1 SGR Specialized MTB
7 Przemysław Tyczyński Miłoszyce PRO 4 OKR M_PRO 1 MTB Świteź Wiązów MTB
8 Szymon Molski głuszyca PRO 4 OKR M_PRO 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych MTB
9 Przemek Wójtowicz Kłodzko FUN 2 OKR M_FUN 1 KRĘŻBUD WĄS SPORT MTB
10 Łukasz Mendera Bardo PRO 4 OKR M_PRO 1 KUSY BARDO MTB
11 Agata Hamera Bielawa PRO 4 OKR K_PRO 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH MTB
12 Krzysztof Hetnar Wrocław PRO 4 OKR M_PRO 1 MTB KRAJEK TEAM MTB
13 Justyna Pokorska Łomnica FUN 2 OKR K_FUN 1 - MTB
14 Konrad Krzyżan Ząbkowice Śląskie PRO 4 OKR M_PRO 1 - MTB
15 Piotr Walczak głuszyca PRO 4 OKR M_PRO 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych MTB
16 Piotr Szpila Ponikwa PRO 4 OKR M_PRO 1 KRĘŻBUD WĄS SPORT MTB
17 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie FUN 2 OKR M_FUN 1 UKS Kusy Bardo MTB
18 Marcin Zięba Strąkowa PRO 4 OKR M_PRO 1 - CX / PRZEŁAJ / INNY
19 Łukasz Rutkowski Polanica Zdrój PRO 4 OKR M_PRO 1 - MTB
20 Dawid Markiel Srebrna Góra PRO 4 OKR M_PRO 1 SGR Specialized MTB
21 Grzegorz Szeremet Braszowice PRO 4 OKR M_PRO 1 - MTB

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rodzaj Roweru
1 Arek Błachut Brzeźnica PRO 4 OKR M_PRO - SGR Specialized MTB
2 Marek Ardelli Wysoka PRO 4 OKR M_PRO - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych MTB
3 Rafał Adamczyk Wrocław PRO 4 OKR M_PRO - IM-Motion Kross Team MTB
4 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice PRO 4 OKR M_PRO - TMIP MTB TEAM MTB
5 Wiktor Waraczewski Bardo FUN 2 OKR M_FUN - KUSY BARDO MTB
6 Sławomir Węgrzyn Bardo FUN 2 OKR M_FUN - Kusy MTB
7 Marcin Skoczen Bardo PRO 4 OKR M_PRO - - MTB
8 Dominika Waraczewska Bardo FUN 2 OKR K_FUN - KUSY BARDO MTB
9 Artur Gilewski Kudowa Zdrój PRO 4 OKR M_PRO - CyklonProalTeam CX / PRZEŁAJ / INNY
10 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój FUN 2 OKR M_FUN - - MTB
11 Wojciech Pietras Szalejów Górny FUN 2 OKR M_FUN - KRĘŻBUD WĄS SPORT MTB
12 Maciej Węgrzyn Bardo FUN 2 OKR M_FUN - Kusy MTB
13 Justyna Zając Bardo FUN 2 OKR K_FUN - KUSY BARDO MTB
14 Łukasz Rynkowski Bardo FUN 2 OKR M_FUN - UKS KUSY MTB
15 Eddy Back Wrocław PRO 4 OKR M_PRO - Ultimasport MTB
16 Dawid Huzarewicz Kamieniec Ząbkowicki FUN 2 OKR M_FUN - - MTB
17 JAROSŁAW KIELAR Srebrna Góra PRO 4 OKR M_PRO - SGR Specialized MTB
18 Tomasz Cyraniuk Nowa Ruda PRO 4 OKR M_PRO - Krężbud Wąs Sport MTB
19 Ola Malinowska Jelenia Góra PRO 4 OKR K_PRO - Prema MTB


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K_FUN 3
K_PRO 2
M_FUN 9
M_PRO 26
Kobiety 5
Mężczyźni 35
Wszyscy 40