Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Drużyna Pracownik LW Bogdanka oraz spółek Emeryt LW Bogdanka oraz spółek Uczeń Technikum Górniczego w Łęcznej
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING M2 4EVER BIKE NIE NIE NIE
2 Marek Chadaj Adamów M4 KB V-MAX ADAMÓW NIE NIE NIE
3 Kinga Brzoszkiewicz Starachowice K1 Husaria Race Team NIE NIE NIE
4 Michał Jagieło Lubienia M2 Husaria Race Team NIE NIE NIE
5 Joanna Wasilewska Biłgoraj K2 BIŁGORAJ NIE NIE NIE
6 Sylwester DUDEK Brody M4 LKB RUDNIK NIE NIE NIE
7 Piotr Swacha Biłgoraj M2 - NIE NIE NIE
8 Robert Szkoda Biłgoraj M2 - NIE NIE NIE
9 DANIEL WOSIK Kunów M2 Trener Biegaczy Górskich Wosik Team NIE NIE NIE
10 Jarosław Wawrzykowski Lublin M3 Sklep Biegacza Lublin Team NIE NIE NIE
11 mariusz kowalczyk Lubartów M4 - NIE NIE NIE
12 Adam Zbiciak Lubartów M4 - NIE NIE NIE
13 PAWEŁ BRÓDKA Radom M3 Biegiem Radom! NIE NIE NIE
14 Agnieszka Matysek Pawłów K2 LKB RUDNIK NIE NIE NIE
15 Wioletta Dessauer Lubartów K3 Lubartowbiega.pl NIE NIE NIE
16 Ireneusz Hawryluk Krasnystaw M3 Krasnystaw Birga NIE NIE NIE
17 Tomasz Choduń Jawidz M3 - NIE NIE NIE
18 Paweł Wosiek Ostrowiec Świętokrzyski M3 Team Ostrowiec NIE NIE NIE
19 Barbara Pudło Lublin K4 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
20 Joanna Snopkiewicz Skwarne K2 BIEGACZ CEGŁÓW NIE NIE NIE
21 Marian Urbaniak Trześń M4 - NIE NIE NIE
22 Sebastian Szpinda Biłgoraj M2 Biłgoraj Ultra Trail NIE NIE NIE
23 Krzysztof Jarzynka Lublin M3 - NIE NIE NIE
24 Emil Winiarczyk Lublin M2 - NIE NIE NIE
25 Bogumił Haponiuk Chelm M2 Chełm Biega NIE NIE NIE
26 Adam Stepaniuk Wierzbica-Osiedle M3 CHEŁM BIEGA TAK NIE NIE
27 Andrzej Kołtuniewicz Lublin M3 wieś tańczy i biega NIE NIE NIE
28 Tomasz Milart Włodawa M2 - NIE NIE NIE
29 Mateusz Pruszkowski Chełm M3 CHEŁM BIEGA NIE NIE NIE
30 Aleksandra Jakubczak Zamość K2 - NIE NIE NIE
31 Piotr KONOPKA Lublin M2 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
32 Mariusz Klin Chełm M2 - NIE NIE NIE
33 Wojciech Mróz Chełm M3 Chełmska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
34 Krzysztof Kowalczyk Lublin M2 RUN_HELPERSI NIE NIE NIE
35 Elżbieta Mróz Chełm K2 Chełmska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
36 Ewa Furmanik Świerże K2 Krasnystaw Biega NIE NIE NIE
37 Tomasz Gałan Lublin M3 RUN_HELPERSI / LSB NIE NIE NIE
38 Marcin Zakościelny Lublin M3 wieś tańczy i biega NIE NIE NIE
39 Marcin Próchniewicz Lublin M2 marcinprochniewicz.pl NIE NIE NIE
40 Mirosław Włodarczyk Włodawa M3 I LO UKS Kościuszko NIE NIE NIE
41 Zbigniew Kraska Chełm M4 - NIE NIE NIE
42 Piotr Jaśtal Domaszowice M1 LKB Rudnik / AZS UJK Kielce NIE NIE NIE
43 Marek Heniborg Dorohusk M2 - NIE NIE NIE
44 Adam Uliczny Lublin M3 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
45 Agnieszka Przech-Fus Lublin K3 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
46 Mariusz Dembowski Lidzbark M2 - NIE NIE NIE
47 magdalena gajek Lublin K3 - NIE NIE NIE
48 grzegorz gajek czółna M2 wieś tańczy i biega NIE NIE NIE
49 Małgorzata Siembida Ulanów K2 STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE NIE NIE
50 Magdalena Pawlak Adamów K1 V-MAX Adamów NIE NIE NIE
51 ZBIGNIEW PIETRZYK Kępa Borzechowska M3 - NIE NIE NIE
52 Wojciech Ciupa Puławy M3 Multimedia NIE NIE NIE
53 Tomasz Wójcik Gorzyce M2 FARTLEK GO NIE NIE NIE
54 Waldemar Brodacki Puławy M5 - NIE NIE NIE
55 KAZIMIERZ SYSA Krasnystaw M5 Krasnystaw Biega NIE NIE NIE
56 Przemysław Pietrzak Opole-Krapkowice M2 Intersport Opole NIE NIE NIE
57 Michał Fila Lublin M1 - TAK NIE NIE
58 Dawid Bogaczewicz Kamionka M1 ENDORŚWINKI NIE NIE NIE
59 Jarosław Jeż Niemce M2 - NIE NIE NIE
60 Mariusz Filipek Niedrzwica Duża M3 WWW.RowerowyLublin.org NIE NIE NIE
61 Zbigniew Siedlaczek Lublin M4 Sklep Biegacza Lublin Team NIE NIE NIE
62 Eliza Pitura Lublin K3 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
63 Tomasz Koguciuk Chełm M2 CHEŁM BIEGA NIE NIE NIE
64 Łukasz Piotrowski Lublin M2 Lublin Biega / RUNFORFUN.COM.PL NIE NIE NIE
65 Dariusz Listopad Lublin M3 Chemik Elektrowanie Puławy NIE NIE NIE
66 Angelika Gałus Lublin K1 - NIE NIE NIE
67 Karolina Lato Lublin K2 Capital Finanse i Nieruchomości NIE NIE NIE
68 Tomasz Chmielewski Lublin M3 Centrum Medyczne Orto-Optymist NIE NIE NIE
69 Paweł Wójtowicz Lublin M2 - NIE NIE NIE
70 ŁUKASZ IWANICKI Lublin M2 LUBELSKI WĘGIEL "BOGDANKA" TAK NIE NIE
71 Izabela Walczak Lublin K2 WW team NIE NIE NIE
72 Grzegorz Zdun Lublin M2 Team Dynsanios NIE NIE NIE
73 Dawid Książek Lublin M1 Lublin Biega TAK NIE NIE
74 Łukasz Solan Lublin M2 VAN Running Team NIE NIE NIE
75 Marta Jata Lublin K2 WW team NIE NIE NIE
76 Aneta Hernas Lublin K2 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST NIE NIE NIE
77 Marek Jabłoński Niemce M1 PGB Sportowa Paczka NIE NIE NIE
78 Adrian Skoczylas Świdnik M1 Cham Zawzięty NIE NIE NIE
79 Katarzyna Falkowicz Lublin K1 WW Team/Sklep BiegaczaLublin NIE NIE NIE
80 DOROTA PARKA PILASZKOWICE PIERWSZE K1 - NIE NIE NIE
81 Piotr Gawda Lublin M4 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST NIE NIE NIE
82 Katarzyna Dąbrowska Lublin K2 - NIE NIE NIE
83 EUGENIUSZ JANKOWSKI Puławy M5 - NIE NIE NIE
84 Marcin Walczak Lublin M2 - NIE NIE NIE
85 Piotr Bystrek Świdnik M2 Biegający Świdnik NIE NIE NIE
86 Jarosław Sawa Lublin M2 Sklep Biegacza Lublin Team NIE NIE NIE
87 Adrian Polski Lublin M1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
88 Marlena Teleon Lublin K1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
89 Wojciech Deleżuch Niemce M3 - NIE NIE NIE
90 Marcin Bąk Lublin M2 ZMIANA KLIMATU NIE NIE NIE
91 Piotr Mamej Lublin M4 Sklep Biegacza Lublin NIE NIE NIE
92 Artur Zdun Lublin M2 Dynsanios NIE NIE NIE
93 Bogusław Kukiełka Lublin M2 - NIE NIE NIE
94 Marcin Kozak Lubartów M2 Saint-Gobain Squad NIE NIE NIE
95 Wojciech Kapkin Chełm M2 - NIE NIE NIE
96 Joanna Warych Lublin K2 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
97 maciej bujak Lublin M3 TRAINING ROOM M M B U J A K CENTRUM LECZENIA BÓLU NIE NIE NIE
98 Andrzej Wegiera Abramowice Prywatne M3 - NIE NIE NIE
99 MARCIN MIANOWSKI Lublin M3 - NIE NIE NIE
100 Marcin Jonik Lublin M3 http://marcinjonik.prv.pl NIE NIE NIE
101 Mariusz Adamczyk Borzechow Kolonia M3 - NIE NIE NIE
102 Monika Hołub Lublin K3 SIOSTRY BIEGAJĄ NIE NIE NIE
103 Joanna Szczerbatko Lublin K2 SIOSTRY BIEGAJĄ NIE NIE NIE
104 Angelika Kamińska Warszawa K2 SIOSTRY BIEGAJĄ NIE NIE NIE
105 Piotr Słotwinski Lublin M2 turbo sprzęgło NIE NIE NIE
106 WŁADYSŁAW IWANICKI Łęczna M4 LW.Bogdanka NIE TAK NIE
107 Konrad Szczerbatko Lublin M3 - NIE NIE NIE
108 Mariusz Małek Łuków M3 V max Adamów NIE NIE NIE
109 Wiesław Wepa Chełm M5 Chełmska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
110 Zbigniew Karwan Lublin M4 SAM NIE NIE NIE
111 Marcin ONISZCZUK Kozłówka M2 - NIE NIE NIE
112 ZBIGNIEW Stelmach Ćmiłów M4 Lubelski Wegiel Bogdanka NIE TAK NIE
113 Wojciech Kochaj Lublin M2 - NIE NIE NIE
114 Przemysław Mroczek Lublin M3 UMCS biega NIE NIE NIE
115 Henryk Pytka Łęczna M4 Lubelski Węgiel Bogdanka NIE TAK NIE
116 Marcin Nowomiejski Siostrzytów M2 OWM Lublin NIE NIE NIE
117 Kamil Panczenko Lublin M1 OWM Lublin NIE NIE NIE
118 Robert Skomorowski Strzyżewice M1 - NIE NIE NIE
119 Paulina Serewa Lublin K1 OWM Lublin NIE NIE NIE
120 Antoni Olesiejuk Lubartów M5 MORSY LUBARTOW NIE NIE NIE
121 Andrzej Makaryczew Chełm M3 CHEŁMBIEGA NIE NIE NIE
122 Aneta Mitura-Bakalarczyk Lubartów K2 - NIE NIE NIE
123 Sławek Rachoń Lubartów M2 Lubartowbiega.pl NIE NIE NIE
124 Bartosz Sawczuk Milanów M2 - NIE NIE NIE
125 Paweł Szczygieł Lubartów M2 - NIE NIE NIE
126 Zbigniew Zych Lublin M3 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
127 Mikołaj Zasiadko Łęczna M3 LW Bogdanka NIE NIE NIE
128 Jacek Kusal Łęczna M2 - NIE NIE NIE
129 Adrian Kobielarz Lublin K2 Pantoflarz NIE NIE NIE
130 Marek Bisek Lublin M4 Lubelski Węgiel Bogdanka NIE TAK NIE
131 Łukasz Rusinek Lubartów M2 MORSY LUBARTÓW TAK NIE NIE
132 ROBERT Mazurek Lublin M3 Sklep Biegacza Lublin Team / Run Helpers NIE NIE NIE
133 Grzegorz Pawlak Łęczna M2 LW Bogdanka TAK NIE NIE
134 Jan Kościarz Łęczna M4 LW Bogdanka TAK NIE NIE
135 Leon Tomaszewski Cyców M5 LW Bogdanka NIE TAK NIE
136 Marek Podlipny Wesołówka M3 LW Bogdanka TAK NIE NIE
137 Andrzej Śliwa Łęczna M4 - NIE TAK NIE
138 Joanna Nalewajko Kierz K2 Bełżyce i okolice biegają NIE NIE NIE
139 Piotr Gajewski Lublin M2 Run_Helpersi NIE NIE NIE
140 Marian Surowiec Milanów M5 AGROCORN LKS MILANÓW NIE NIE NIE
141 Tomasz Chwedyna Radzyń Podlaski M3 AGROCORN LKS MILANÓW NIE NIE NIE
142 Małgorzata Bury Smólsko Duże K2 BKS Biłgoraj NIE NIE NIE
143 Magdalena Zych Lublin K1 AZS UMCS Lublin NIE NIE NIE
144 Witold Prill Urszulin M4 Pozytywnie Aktywni NIE NIE NIE
145 Natalia Kwiecień Brody - LKB RUDNIK NIE NIE NIE
146 Witold Prill Urszulin M4 Pozytywnie Aktywni NIE NIE NIE
147 Norbert Stępniewski Brody M3 LKB RUDNIK NIE NIE NIE
148 Radosław Kędra Łęczna M2 LW Bogdanka TAK NIE NIE
149 Leszek Kot Łęczna M5 LW Bogdanka NIE TAK NIE
150 Kamil Matyjaszczyk Łęczna M1 LW Bogdanka TAK NIE NIE
151 Mariusz Pruszkowski Chełm M1 Tłusty Bynio NIE NIE NIE
152 Paweł Janowski Turowola Kolonia M2 ED5 TAK NIE NIE
153 Monika Danił Lubartów K3 - NIE NIE NIE
154 Arkadiusz Niziołek Wesołówka M2 SENATORSKA TAK NIE NIE
155 Artur Rudnik Garbów M2 Lublin NIE NIE NIE
156 Kamil Resztak Łęczna M2 - NIE NIE NIE
157 Andrzej Marzęta Lubartów M4 - NIE NIE NIE
158 Marek Litwinek Lubartów M2 - NIE NIE NIE
159 Mirosław Raczyński Chełm M4 - TAK NIE NIE
160 Mariusz Lubaś Chelm M3 - NIE NIE NIE
161 Kamila Domownik Niemce K2 - NIE NIE NIE
162 Piotr LEŚNIAK Włodawa M2 DAS Team NIE NIE NIE
163 Barbara Dudek Lublin K3 Lusia Biega NIE NIE NIE
164 Karol Trąbka Lubartrów M1 LubartowBiega NIE NIE NIE
165 Tomasz Józefek Chełm M2 DAS NIE NIE NIE
166 Krzysztof Jaszczuk Lubartów M1 - NIE NIE NIE
167 Marek Podlecki Ćmiłów M3 - NIE NIE NIE
168 Grzegorz Kowalczyk Lublin M3 - NIE NIE NIE
169 Sylwia Górnika Jabłonna K1 - NIE NIE NIE
170 Wojciech Machaj Lubartów M2 - NIE NIE NIE
171 GRAZYNA BRZOSTOWSKA Lubartów K4 Saint Gobain Squad NIE NIE NIE
172 WIESŁAW BRZOSTOWSKI Lubartów M4 - NIE NIE NIE
173 Paulina Stopyra Lublin K2 STOPYRKI BIEGAJĄ:-) NIE NIE NIE
174 Michał Stopyra Lublin M2 STOPYRKI BIEGAJĄ:-) NIE NIE NIE
175 Tomasz Zwolak Zamość M2 - NIE NIE NIE
176 Marcin Porada JASIONKA M1 Run_Helpersi NIE NIE NIE
177 Krzysztof RYCAK Małków M3 - NIE NIE NIE
178 Sławomir MITRUS Mełgiew M2 - TAK NIE NIE
179 Paweł Paszkowski Świdnik M2 - NIE NIE NIE
180 Patryk Pachuta Krasnystaw M1 - NIE NIE NIE
181 SYLWESTER LEPIARZ WRONÓW M1 - NIE NIE NIE
182 Marek HARASIMIUK Lublin M2 Rowerowy Lublin NIE NIE NIE
183 Paweł Bochra Okszów M2 Okszów Biega NIE NIE NIE
184 Karol Czajka Krępiec M2 Inkubator Przedsiębiorczości w Lublinie NIE NIE NIE
185 Tomek Zając Bardo M6 gert NIE NIE NIE
186 DARIUSZ KURENDA RADZYN PODLASKI M2 ORLETA SPOMLEK RADZYN PODLASKI NIE NIE NIE
187 JACEK KROK Lubartów M3 - NIE NIE NIE
188 Piotr Janiuk Chełm M3 Chełm Biega NIE NIE NIE
189 Bogdan Burdach Lublin M3 - NIE NIE NIE
190 Marian Stylski milczany M5 LKB RUDNIK NIE NIE NIE
191 Tomasz Giza Cyców M1 1 Batalion Zmechanizowany NIE NIE NIE
192 Piotr Opolski Lubartów M3 LUKS Lubartów - Sekcja Szachowa NIE NIE NIE
193 Radosław Ozonek Lubartów M3 - NIE NIE NIE
194 Paweł Kociołko Ostrów Lubelski M1 - TAK NIE NIE
195 Wojciech Wenerski Lublin M5 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe NIE NIE NIE
196 Kamil Kawalec Lublin M2 7 Piwek Górnik Lublin TAK NIE NIE
197 Monika Jarosz Lubartów K4 - NIE NIE NIE
198 Robert Lach Dęblin M3 Skład- Dęblin NIE NIE NIE
199 KAROL KRYSTJAŃCZUK LUDWIN M2 - NIE NIE NIE
200 Jolanta Malczewska Lubartów K2 - NIE NIE NIE
201 Grzegorz Pożak Lubartów M2 - NIE NIE NIE
202 Joanna Gąszczyk Lublin K2 - NIE NIE NIE
203 Robert Kowalczyk Łęczna M2 - NIE NIE NIE
204 DOROTA WAWRUCH Lubartów K4 - NIE NIE NIE
205 Magdalena Ogórek Łęczna K1 - NIE NIE NIE
206 Grzegorz Parol firlej M2 Firlej Biega NIE NIE NIE
207 Leszek Belowski Puławy M5 - NIE NIE NIE
208 Paweł Szelchauz Lublin M2 PKO Bank Polski NIE NIE NIE
209 Hubert Ćwik Zamość M2 Agros Zamość NIE NIE NIE
210 Radosław Badziak Łęczna M1 - NIE NIE NIE
211 Małgorzata Czemerys Świdnik K2 Biegający Świdnik NIE NIE NIE
212 Łukasz Czemerys Świdnik M2 Biegający Świdnik NIE NIE NIE
213 Wiesław Kochalski Lubartów M5 PGK NIE NIE NIE
214 Tomasz Pleskot Cyców M2 Poleska Chata-Nadrybie Wies 55 NIE NIE NIE
215 Bartosz Bernaciak Brody - LKB RUDNIK NIE NIE NIE
216 Monika Bonio Brody - LKB RUDNIK NIE NIE NIE
217 Mirosław Chwil Fajsławice M3 - NIE NIE NIE
218 Anna Kowalik Łada K2 UMCS Biega NIE NIE NIE
219 Joanna Korzeniowska Lublin K2 UMCS Biega NIE NIE NIE
220 Miron Misiurek Lublin M2 Ogary Sprawiedliwości NIE NIE NIE
221 Michał Grzesiuk Łęczna M2 Ogary Sprawiedliwości NIE NIE NIE
222 Wojciech Hajkowski Świdnik M2 - TAK NIE NIE
223 Dariusz Kuzdra Zamość M3 Agros Zamość NIE NIE NIE
224 Bartłomiej Wójcik Ćmiłów M1 - NIE NIE NIE
225 Piotr Bisek Lublin M1 - TAK NIE NIE
226 Przemysław Kasperski Biskupie-Kolonia M3 - NIE NIE NIE
227 Wojciech Leziak Wilkołaz M3 - NIE NIE NIE
228 Krzysztof Bielak Lublin M2 RunVenture Biegowa Przygoda NIE NIE NIE
229 Łukasz Augustyniak Jacków M1 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK NIE NIE NIE
230 Mariusz Uzarek Turka M3 - NIE NIE NIE
231 Damian Chmiel Godziszów M1 Husaria Race Team NIE NIE NIE
232 Anastazja Raznatowska Łęczna K2 UMCS BIEGA NIE NIE NIE
233 Tomasz Bisek Lublin M1 - NIE NIE NIE
234 Olga Zarzeczna Lublin K1 Husaria Race Team NIE NIE NIE
235 Roman Denisiuk Lubartów M2 - NIE NIE NIE
236 Tomasz Bednarczyk firlej M2 FIRLEJ BIEGA NIE NIE NIE
237 Piotr Królikowski Lublin M3 Instytut Leksykografii KUL NIE NIE NIE
238 DARIUSZ CHOJECKI Lublin M3 KEREZA TEAM NIE TAK NIE
239 Łukasz Zmysłowski Motycz M2 BiegamBoMuszę NIE NIE TAK
240 Jan Gąsior Susiec M3 OSP Susiec NIE NIE NIE
241 Robert Pasieczny Gorzyce M2 FARTLEK GO NIE NIE NIE
242 Mariusz Orłowski Turka M1 - TAK NIE NIE
243 Mariusz Orłowski Turka M1 - TAK NIE NIE
244 Aleksandra Czerniec Jastków K1 - NIE NIE NIE
245 Edyta Grzebała Łęczna K3 - NIE NIE NIE
246 Ireneusz Sałata Lublin M4 Home-Trader NIE NIE NIE
247 Tomasz Lipa Lublin M2 ED-3 TAK NIE NIE
248 Jacek Blicharz Biłgoraj M4 - NIE NIE NIE
249 Ireneusz Połeć Lublin M2 Polska Marka NIE NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 12
K2 27
K3 8
K4 4
K5 0
K6 0
M1 26
M2 80
M3 53
M4 23
M5 12
M6 1
Kobiety 53
Mężczyźni 196
Wszyscy 249