Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Gmina Śmigiel
1 Robert Syc Leszno OPEN 4 x 2,5KM - 1 REAL 64-sto NIE
2 Adam Kędzia Śmigiel OPEN 4 x 2,5KM - 1 Via Con TAK
3 Daniel Wilczak Leszno OPEN 4 x 2,5KM - - - NIE
4 Dariusz Fedorowicz Niechlów OPEN 4 x 2,5KM - 1 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA NIE
5 Bartosz Stanek Śmigiel OPEN 4 x 2,5KM - 1 Śmigiel TAK
6 KRZYSZTOF JAGIEŁKA Leszno OPEN 4 x 2,5KM - 1 REAL 64-sto NIE
7 Marcin MOSTOWSKI Koscian OPEN 4 x 2,5KM - 1 - NIE
8 Krzysztof SZYMANOWSKI Koscian OPEN 4 x 2,5KM - - SZYMANOWSKI TEAM / JW1517 NIE
9 GRZEGORZ BIENIEK Leszno OPEN 4 x 2,5KM - 1 PEKHO NIE
10 Beata Jagiełka Leszno OPEN 4 x 2,5KM - - REAL 64-sto NIE
11 Martyna Zielińska Leszno OPEN 4 x 2,5KM - 1 4 STEPS NIE
12 MILENA TOMASZYK WONIEŚĆ OPEN 4 x 2,5KM - - SZYMANOWSKI TEAM TAK
13 MARLENA NOWACKA Piaski Wlkp OPEN 4 x 2,5KM - - jan-mar.pl NIE
14 Łukasz Gembalski Leszno GIMNAZJUM 2,5KM - - UKS Achilles Leszno/Lucy Luki NIE
15 Sławomir Kaniuk Grodzisk Wielkopolski OPEN 4 x 2,5KM - 1 GB Wielkopolscy Biegacze NIE
16 TADEUSZ Domagała Kościan OPEN 4 x 2,5KM - 1 - NIE
17 Kacper Taterka Leszno PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - Lucky Luki NIE
18 Dawid Miaskowski Leszno OPEN 4 x 2,5KM - 1 MIASEK TEAM NIE
19 Stanisław Ludwiczak Śmigiel OPEN 4 x 2,5KM - - ZP Grodzisk TAK
20 Damian Zarzycki Leszno OPEN 4 x 2,5KM - 1 - NIE
21 Marian Michalski Bruszczewo OPEN 4 x 2,5KM - 1 niezrzeszony TAK
22 Agata Barszowska Leszno OPEN 4 x 2,5KM - 1 Real 64-sto NIE
23 Adrian Bajstok Czempiń PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo NIE
24 Agnieszka Sokołowska Góra OPEN 4 x 2,5KM - - Maratończyk Góra NIE
25 Dominik Marcinkowski Śmigiel PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - LKS Sana Kościan TAK
26 Michał Bródka rawicz OPEN 4 x 2,5KM - - - NIE
27 Oliwia Kaczmarek Rakoniewice PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo TAK
28 Marika Zarabska Karśnice OPEN 4 x 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo TAK
29 DAMIAN KAŹMIERCZAK Śmigiel OPEN 4 x 2,5KM - 1 DIM TAK
30 Oliwia Józefczak Biskupice PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo NIE
31 Sebastian Wasielewski Koscian PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - LKS SANA KOŚCIAN NIE
32 Łukasz Sztul Kościan OPEN 4 x 2,5KM - - - NIE
33 Tomasz ZAJĄC Czacz OPEN 4 x 2,5KM - - UKS Junior TAK
34 Piotr Mikołajczak Kościan OPEN 4 x 2,5KM - - Szymanowski Team NIE
35 Patrycja Wojtkowiak Robaczyn PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - UKS junior TAK
36 Adrian Seń Leszno OPEN 4 x 2,5KM - 1 - NIE
37 Dagmara Seń Leszno OPEN 4 x 2,5KM - 1 - NIE
38 Rafał Okupniczak Leszno OPEN 4 x 2,5KM - 1 - NIE
39 Tomasz Rybarczyk Leszno OPEN 4 x 2,5KM - 1 Tomasz Rybarczyk NIE
40 Weronika Ruskowiak Spytkówki OPEN 4 x 2,5KM - - UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO NIE
41 Szymon Grześkowiak Czempiń OPEN 4 x 2,5KM - 1 UKS Junior Nietążkowo NIE
42 Kamil Mitura Gołanice OPEN 4 x 2,5KM - 1 UKS Junior NIE
43 Aleksandra Wojciechowska Czacz PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - - TAK
44 Radosław Stanek Włoszakowice OPEN 4 x 2,5KM - - Run Club Włoszakowice NIE
45 Adrianna Dworczak Kościan OPEN 4 x 2,5KM - 1 - NIE
46 Kinga Zielińska Stare Oborzyska OPEN 4 x 2,5KM - - speed feet 16 NIE
47 Radosław Styziński Śmigiel OPEN 4 x 2,5KM - - uks junior nietążkowo TAK
48 Waldemar Grześkowiak Czempiń OPEN 4 x 2,5KM - 1 Drużyna Szpiku NIE
49 Anna Płatek Leszno OPEN 4 x 2,5KM - 1 Real 64-sto NIE
50 Wiktor Bielawski Karśnice PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo TAK
51 Nikodem Rybczyński Kościan PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo NIE
52 Ewa Murawska Leszno OPEN 4 x 2,5KM - 1 - NIE
53 Marta Murawska Leszno PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - - NIE
54 Karol Domagała Śmigiel PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo TAK
55 Patryk Kubiak Śmigiel PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo TAK
56 Patryk Zając Włoszakowice PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo NIE
57 Aleksander Mularczyk Krzycko Wielkie PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo NIE
58 Rafał Sworacki Kośćian OPEN 4 x 2,5KM - 1 - NIE
59 Estera Pusiak Grotniki OPEN 4 x 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo NIE
60 Milena Szudra Robaczyn PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - - TAK
61 Miłosz Kozłowski Kościan PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - - NIE
62 Bruno Handke Kościan GIMNAZJUM 2,5KM - - Obra Kościan NIE
63 Jarosław Kalemba Kościan OPEN 4 x 2,5KM - 1 - NIE
64 Małgorzata Kalemba Kościan OPEN 4 x 2,5KM - 1 - NIE
65 Michał Urbanek Dąbcze OPEN 4 x 2,5KM - 1 - NIE
66 Jakub Dziura Kościan PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - Obra Kościan NIE
67 Robert Biały Popowo Stare GIMNAZJUM 2,5KM - - Czacz NIE
68 Wojciech Wieczorek Śmigiel OPEN 4 x 2,5KM - 1 - TAK
69 Marta Przezbór Grotniki PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - - NIE
70 Adam Jakubowski Karśnice GIMNAZJUM 2,5KM - - Czacz TAK
71 Patryk Golec Księginki GIMNAZJUM 2,5KM - - CZACZ TAK
72 Katarzyna Nowak Czaczyk GIMNAZJUM 2,5KM - - Czacz TAK
73 Grzegorz Józefczak Przemęt PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - - NIE
74 Wiktoria Łabędzka Bucz PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - - NIE
75 Magdalena Zuter Bojanowo OPEN 4 x 2,5KM - - MUKS SZOK BOJANOWO NIE
76 konrad kowalski Poznań OPEN 4 x 2,5KM - 1 - NIE
77 Julia Andrzejewska Czacz GIMNAZJUM 2,5KM - - - TAK
78 Piotr Wencel Leszno PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo NIE
79 Piotr Nawrot Poznań OPEN 4 x 2,5KM - 1 gRUNwald Team Poznań NIE
80 Adam Hadrysiak Czacz GIMNAZJUM 2,5KM - - Gimnazjum w Czaczu TAK
81 Mateusz Weinert Czacz GIMNAZJUM 2,5KM - - czacz TAK
82 Dawid Grodzki Leszno GIMNAZJUM 2,5KM - - UKS Achilles Leszno NIE
83 Agnieszka Jerzyk Święciechowa OPEN 4 x 2,5KM - - 64-sto NIE
84 Jeremiasz Witkiewicz Brońsko GIMNAZJUM 2,5KM - - Czacz TAK
85 sebastian rybczyński Śmigiel OPEN 4 x 2,5KM - 1 ALVO MEDICAL TAK
86 Dagmara Maćkowiak Nowy Białcz PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - - TAK
87 Patryk Maćkowiak Nowy Białcz GIMNAZJUM 2,5KM - - Czacz TAK
88 Szymon Łukaszewski Leszno OPEN 4 x 2,5KM - - - NIE
89 Krzysztof Woźniak Leszno OPEN 4 x 2,5KM - - - NIE
90 Joanna Józefczak Przemęt PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo NIE
91 Sara Józefczak Przemęt PONADGIMNAZJALNE 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo NIE
92 Dobrochna Pietrowska Leszno GIMNAZJUM 2,5KM - - UKS Junior Nietążkowo NIE
93 Kacper Bednarczyk Leszno GIMNAZJUM 2,5KM - - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 31
Mężczyźni 62
Wszyscy 93