Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Klasa Status zawodnika SZKOŁA Wybierz szkołę podstawową Wybierz Gimnazjum Wybierz Liceum Wybierz Technikum Wybierz szkołę ZSZ / LIC Nazwa szkoły poza wykazem
1 Szymon Kłoczek Zamość NIE DOTYCZY UCZEŃ ZAWODNIK OPEN - - - - - -
2 Krzysztof Młynarczyk Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiegow Lublinie - - - - -
3 Patrycja Tarasińska Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
4 Sandra Podpora Ćmiłów NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
5 Mateusz Giszczak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
6 Bartosz Wajszczuk Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
7 Joanna Latało Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
8 Mateusz Traczyński Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Ekonomiczno-Handlowe w Lublinie - -
9 Adrian Oleksiejuk Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
10 Kamil Kozicki Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
11 Natalia Dyrda Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
12 Natalia Klimek Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
13 Julia Blicharz Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
14 Agnieszka Nowak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
15 Mateusz Karwowski Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
16 Jakub Cichosz Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
17 Jakub Długosz Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
18 Kuba Markiewicz Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
19 Piotr Stoiński Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
20 Michał Zawadzki Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
21 Adrian Bielec Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
22 Krystian Harlej Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
23 Zuzia Król Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
24 Aleksandra Górna Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
25 MICHAŁ BRODZIAK Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
26 MIŁOSZ JÓZEFACIUK Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
27 ALESSANDRO PERIA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
28 ALICJA KOWALCZYK Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
29 AMELIA WÓJTOWICZ Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
30 ZUZANNA SOŁOWIEJ Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
31 LENA SOBIECH Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
32 DAWID SOBIESZCZAŃSKI Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
33 MAKSYMILIAN WALCZYŃSKI Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
34 PASTUSZAK JAROSŁAW Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
35 Konrad Zając Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
36 Anna Bloch Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
37 PIOTR HORBACZEWSKI Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
38 DAMIAN WĄTROBA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
39 PIOTR GĄSIOR Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
40 DARIA BOCZKOWSKA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
41 NATALIA WOŁOSZYN Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
42 ALICJA DROZD Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
43 AGATA CZEKAJ Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
44 JAKUB FATYGA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
45 IZABELA ZIELIŃSKA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
46 IGA KOŁCIŃSKA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
47 SEBASTIAN SZYMBOROWSKI Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
48 KACPER MACIĄG Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
49 LAILA NASSAR Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
50 Klaudia Osińska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
51 Patryk Drozd Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
52 Maciej Góralski Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
53 Mateusz Chrześcijanek Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
54 Joanna Pelc Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
55 Wojciech Bano Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
56 Aleksandra Kowalska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
57 Ewelina Styrnik Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
58 Alicja Basiakowska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
59 Łukasz Nowak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
60 Adrian Perec Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
61 Marcin Bernecki Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
62 Dariusz Samarczenko Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - -
63 Kacper Kowalski Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
64 Kuba Czerwonka Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
65 Piotr Bocian Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
66 Emilia Zabłotni Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - -
67 Marta Kujawska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - -
68 Maja Bocian Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
69 Wiktoria Miąsek Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
70 Agnieszka Boguska Ignasin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie - - -
71 Oleksandra Blazhiievska Biłgoraj NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - ZSZiO w Biłgoraju
72 Mariana Shymko Biłgoraj NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - ZSZiO w Biłgoraju
73 Olena Yastremska Biłgoraj NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - ZSZiO w Biłgoraju
74 Jaś Dmochowski Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
75 Mateusz Gajek Lubin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
76 Mateusz Hurkała Tereszpol Zaorenda NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - ZSZiO w Biłgoraju
77 Szymon Małek Hedwiżyn NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - ZSZiO w Biłgoraju
78 Karol Kulanin Wola Dereźniańska NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - ZSZiO w Biłgoraju
79 Arek Bednarczyk Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
80 Filip Hańczur Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
81 Wiktor Kaszczyszyn Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
82 Norbert Wierzchowski Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
83 Wojciech Górniak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
84 Anna Shcherbyna Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
85 Maja Kotowska Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
86 Nina Kotowska Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
87 Ewa Głodowicz Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
88 Nina Chudy Lubin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
89 Szymon Zimnicki Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
90 Filip Zimnicki Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
91 Eryk Chudy Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
92 Emil Zieliński Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
93 julia mazurek Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
94 Kacper Nowakowicz Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
95 Milena Łukiewicz Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
96 Monika Łukiewicz Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
97 Konrad Miłkowski Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
98 Ola Ciekot Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
99 Konrad Folusz Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
100 Zuzanna Wolińska Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
101 Alan Wójcik Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
102 Julia Dziwina Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
103 Wiktor Tarnowski Lubin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
104 Julia Tarnowska Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
105 Paweł Przyłucki Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
106 Jarosław Czekalski Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
107 Wiktoria Krysa Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie - - - - -
108 Patryk Bryk Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
109 Kamil Oleszek Karolin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie - - -
110 Mikołaj Jachowicz Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie - - -
111 Karol NOWACKI Ćmiłów VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
112 Krzysztof Kaźmierczak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
113 Natalia Wierzbicka Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
114 Oliwier Wójcik Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
115 Mikołaj Bielawski Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
116 Mieszko Chmura Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
117 Szymon Kowalczyk Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
118 Dominik Lipiński Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
119 Filip Węgorski Lubin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
120 dominik jóźwik Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
121 Julia Grymuza Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie - - -
122 Aleksandra Murat Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
123 Jakub Błaszczyk Lubin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
124 WOJCIECH CHAŁAT Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
125 Kacper Kancik Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
126 Piotr Stąsik Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
127 Maciej Stąsik Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 11 im. por. mar. Mariana Tadeusza Mokrskiego w Lublinie - - - -
128 Szymon Berdak Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
129 Dominika Stawska Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
130 Anna Lutomska Żabia Wola IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
131 Oliwia Skrzypczak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie - - -
132 Aleksandra Walko Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
133 Mateusz Lutomski Żabia Wola NIE DOTYCZY UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
134 Paweł Grymuza Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
135 Adam Grudziński Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Budowlane w Lublinie - -
136 Hanna Ligęza Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
137 magdalena joszczuk Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
138 Ewelina Wojdaszka Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
139 Benedykt Kościołek Lubin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 38 im.Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
140 Maciej Sądej Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
141 Alicja Pawłowicz Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
142 Jakub Jasik Łęczna VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
143 Paulina Rupniewska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA ZSZ / LICEUM ZAWODOWE - - - - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 11 w Lublinie -
144 Adam Pytka Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
145 Mateusz Maruszak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA ZSZ / LICEUM ZAWODOWE - - - - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 11 w Lublinie -
146 Grzegorz Samoraj Ryki NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA ZSZ / LICEUM ZAWODOWE - - - - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 11 w Lublinie -
147 Patrycja Woźniak Lubartów NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA ZSZ / LICEUM ZAWODOWE - - - - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 11 w Lublinie -
148 Wiktoria Kosobucka Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
149 Wiktoria Serej Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
150 Mikołaj Kubiniec Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
151 Magdalena Kowalska Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
152 Elżbieta Kuchta Lubin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
153 Julia Nóżka Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
154 Weronika Rybicka Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
155 Michał Juda Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
156 Sebastian Jonasz Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
157 Martyna kinik Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
158 Julia Pioś Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
159 Patrycja Włodarczyk Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
160 Hubert Tażbirek Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
161 Zuzanna Florek Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
162 Robert Ogórek Wielkie NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Budowlano-Geodezyjne w Lublinie - -
163 Natalia Krupa Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
164 Angelika Nieradko Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
165 Weronika Nieradko Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
166 Wiktoria Samuś Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
167 Natalia Durko Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
168 Hanna Misztal Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
169 Antonina Sarzyńska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
170 Maja Gryć Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
171 Michał Dołba Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
172 Piotr Brodziak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
173 Dominik Małecki Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
174 Sebastian Tarka Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
175 Damian Kargul Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
176 Jakub Grzywaczewski Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
177 Michał Suska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
178 Rafał Banaszak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
179 Jakub Kozioł Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
180 Anna Pyza Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
181 Bartłomiej Rogoziński Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
182 Zuzanna Szczęsna Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
183 Aleksandra Kukiełka Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
184 Zuzanna Michalczuk Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
185 Izabela Szmit Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
186 Anna Natkaniec Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
187 Nikolas Dao Manh Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
188 Paulina Ligęza Dębica NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - ZSP Niemce
189 Adam Gawidziel Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
190 Aleksandra Oleszkiewicz Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
191 Natalia Szyszło Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
192 Jakub Fugiel Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
193 Alicja Ławecka Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
194 Robert Kruger Roodepoort NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
195 Julia Grabarczuk Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
196 Daniel Nowicki Lubin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
197 Paulina Nawrocka Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
198 Jan Romanek Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
199 Hubert Wierzchowski Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
200 Iga Zabaryło Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
201 Klara Chargot Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
202 Adam Królikowski Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
203 ALEKSANDRA BUCZKOWSKA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie - - -
204 Oliwia Kochańska Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
205 Sebastian Mazurek Kozybszczyzna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 11 im. por. mar. Mariana Tadeusza Mokrskiego w Lublinie - - - -
206 Patryk Cytawa Kozubszczyzna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 11 im. por. mar. Mariana Tadeusza Mokrskiego w Lublinie - - - -
207 Nela Kaproń Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
208 Michalina Batyra Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
209 Wojtek Bartosiak Siedliska Drugie NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Publiczne Gimnazjum w Siedliskach Drugich
210 Adrian Kucharski Siedliska Drugie NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Publiczne Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich
211 Kacper Kasprzak Siedliska Drugie NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Publiczne Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich
212 Karol Greczkowski Siedliska Drugie NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Publiczne Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich
213 Karol Parka Siedliska Drugie NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Publiczne Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich
214 Bartłomiej Kowalczyk Siedliska Drugie NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Publiczne Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich
215 Przemysław Wójcik Siedliska Drugie NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Publiczne Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich
216 Jakub Majcher Siedliska Drugie NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Publiczne Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich
217 Aleksandra Gora Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie - - - - -
218 Szymon Poleszak Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
219 Agata Piasecka Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie - - -
220 Wiktoria Nagórna Lubin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
221 Sandra Nagórna Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie - - - - -
222 Julia Rzeźnik Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
223 Iga Mirosław Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
224 Iza Drąg Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
225 Maciej Jurkowski Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
226 Alicja Garbacka Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
227 Karina Sępoch Lubin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
228 Jakub Kot Lubin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
229 Kacper Mącik Lubin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie - - - -
230 Rafał Bandzarewicz Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
231 Jakub Ślązak Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
232 Szymon Łakomy Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
233 Bartłomiej Ciupak Janów Lubelski NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim
234 Izabela Obrusiewicz Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie - - -
235 Kacper Dudek Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
236 Maciej Nowakowski Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lublinie - - - - -
237 Marcin Nowakowski Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lublinie - - - - -
238 Maja Stypuła Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
239 Ola Kubik Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
240 Julia Persona Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
241 Ada Szewczyk Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
242 Ola Gruszczyk Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
243 Kacper Boguń Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
244 Karolina Duma Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
245 Kamila Kucharzyk Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
246 Julia Tajak Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
247 Kamila Woźniak Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
248 Anna Fajgielska Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
249 Tymoteusz Korab Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
250 Sabina Matczyńska Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
251 Marta Mazur Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
252 Kinga Sołoducha Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
253 Amelia Odeyale Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
254 Natalia Oleszek Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
255 Oktawia Mazurek Niemce NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie - - -
256 Annia Kłos Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
257 Szymon Grudziński Abramowice Prywatne NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie - - - -
258 Miłosz Karski Lubin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie - - -
259 Gabriela Winiarska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 12 w Lublinie - - - -
260 Wiktoria Śmiechowska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 12 w Lublinie - - - -
261 Natalia Antosiewicz Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 12 w Lublinie - - - -
262 Karolina Szymańska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie - - -
263 Krystian Rola Lubin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie - - - - -
264 Piotr Tomczuk Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - -
265 Szymon Wieleba Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - -
266 Paweł Cyfra Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
267 Maja Łątkowska Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
268 Radosław Mendykowski Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
269 Jakub Janusz Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
270 Paweł Szcześniak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
271 JAKUB WASILEWSKI Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
272 Katarzyna Szcześniak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
273 JULIA OGRODNIK Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
274 ZOFA BUTRYM Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
275 KAMIL AUGUSTOWSKI Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
276 ANGELINA BEHRENS Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
277 RAFAŁ DZIKI Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
278 ŁUKASZ JARZYNA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
279 JAKUB JĘDRZEJEWSKI Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
280 NATALIA KOBIAŁKA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
281 Olga Nalewajko Bełżyce VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Krzu
282 KAJA KĘDRA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
283 WIKTORIA ŁAGOWSKA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
284 MIŁOSZ POLISIAKIEWICZ Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
285 WERONIKA WĘGRZYNOWICZ Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
286 DANIEL POPŁAWSKI Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
287 Julia Lewczuk Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
288 Alicja Bociarn Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiegow Lublinie - - - - -
289 maciej olech Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
290 Bartłomiej Misztal Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
291 Jan Pacocha Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
292 Jakub Halat Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
293 Filip Augustynek Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
294 Natalia Zych Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 24 w Lublinie - - - -
295 Magdalena Zych Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie - - -
296 Michał Zdun Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie - - - - -
297 Dawid Domański Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
298 Michał Różański Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie
299 PATRYK SOBSTYL Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
300 WERONIKA ANULEWICZ Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
301 Paweł Wasak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie
302 DOMINIKA KUŹMIUK Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
303 MATEUSZ CYWIŃSKI Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
304 Gabriela Bernat Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie
305 WIKTOR TRANCYGIER Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
306 Julia Oleszczyńska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie
307 DAMIAN ZAJĄC Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
308 Agnieszka Szczerbińska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie
309 JULIA MAJAK Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
310 Gabriela Szymczak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie
311 Julia Tomaszewska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie
312 ZUZANNA WINIARSKA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
313 STANISŁAW WIERZCHOWSKI Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
314 RAFAŁ MICHNA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
315 DOMINIKA KRÓLIK Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
316 PATRYK WÓJTOWICZ Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
317 ALEKSANDER WIERNICKI Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
318 Jakub Pal Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 11 im. por. mar. Mariana Tadeusza Mokrskiego w Lublinie - - - -
319 Jędruszczak Natalia Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
320 MAJA DZIERŻAK Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
321 MAJA OLESZCZUK Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
322 STANISŁAW WOJCIECHOWSKI Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
323 JAKUB MICHNO Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
324 ALEKSANDER MUCHA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
325 DANIEL GOŁĘBIOWSKI Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
326 MIŁOSZ DUDEK Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
327 DARIUSZ WYROŚLAK Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
328 ALICJA SADOWSKA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
329 ALEKSANDRA KRĘPECKA Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
330 Sebastian Maciejewski Lublin IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
331 Weronika Zaborek Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum nr 20
332 Łukasz Poniatowski Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum nr 20
333 Jakub Tkaczyk Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum nr 20
334 Robert Książek Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum nr 20
335 Przemysław Sokołowski Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum nr 20
336 Kamil Głos Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum nr 20
337 Bartłomiej Kłak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum nr 20
338 Kuba Nalepa Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
339 Anna Kruszyńska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
340 Zuzanna Rosolińska Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
341 Oliwia Mańka Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
342 Rafał Nieznaj Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
343 Jakub Janiszewski Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
344 JAROSŁAW ORGASIŃSKI Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
345 MATEUSZ WOLSKI Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
346 KAMILA KUŹNIAR Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
347 WIKTORIA MACHLARZ Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
348 Julia Krupianik Besko NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
349 Nikolina Samborska Wróblik Królewski NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
350 Maria Różowicz Posada Górna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
351 Kinga Osękowska Zarszyn NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
352 Antonina Szczęsna Ladziw NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
353 Filip Cisek Rymanów NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
354 Michał Węglowski Rymanów Zdrój NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
355 Alicja Staroń Rymanów Zdrój NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
356 Kornelia Szul Posada Górna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
357 Oliwia Staroń Posada Górna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
358 Julia Bolanowska Rymanów Zdrój NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
359 Mateusz Markiewicz Posada Górna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
360 Karol Jurasz Rymanów Zdrój NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
361 Julia Krzysztyńska Rymanów Zdrój NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
362 Michał Rajnik Posada Górna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
363 Jakub Rajchel Posada Górna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
364 Konrad Wójcik Posada Górna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
365 Weronika Lipińska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
366 Jakub Hanus Posada Górna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
367 Wiktoria Lipińska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
368 Szymon Szpetnar Posada Górna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
369 Mateusz Buczek Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
370 Piotr Tabisz Posada Górna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
371 Katarzyna Penar Rymanów VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
372 Julia Szul Posada Górna VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
373 Zuzanna Różowicz Rymanów VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
374 Mikołaj Kuzak Rymanów Zdrój IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
375 Szymon Bober Rymanów Zdrój IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
376 Jakub Krukar Iwonicz Zdrój IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
377 Małgorzata Chudzik Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie
378 Kacper Michnowicz Posada Górna IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
379 Monika Bernecka Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie
380 Kacper Buczek Rymanów Zdrój IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
381 Kacper Wiśniowski Rymanów IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
382 Mikołaj Ostrowski Rymanów IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
383 Przemysław Małek Rymanów Zdrój IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
384 Karol Mazurkiewicz Rymanów IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
385 Milena Szałajko Posada Górna V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
386 Filip Zięba Posada Górna V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
387 WIKTORIA STYRNIK Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
388 ZOFIA PYŁYPCZUK Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
389 ZUZANNA KOZAK Lublin VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
390 Kacper Stępniak Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
391 Katarzyna Jaroszewska Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
392 MARCELINA STĘPNIAK Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
393 MARTYNA JĘDRYCH Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
394 NATALIA GAJOWIAK Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
395 KLAUDIA STASIAK Lublin V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
396 Mateusz Tomkiewicz Posada Górna IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
397 Radosław Szałajko Posada Górna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - -
398 Miłosz Sołtysiak Posada Górna NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
399 Izabela Grymuza Lublin NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie - - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Klasa Status zawodnika SZKOŁA Wybierz szkołę podstawową Wybierz Gimnazjum Wybierz Liceum Wybierz Technikum Wybierz szkołę ZSZ / LIC Nazwa szkoły poza wykazem
1 Artur Młynarczyk Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiegow Lublinie - - - - -
2 Dagmara Timoszuk Dęblin - RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - ZSO nr 1 w Rykach
3 Łukasz Timoszuk Dęblin - RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - -
4 Anna Jagiełło-Czerwonka Lublin - RODZIC GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
5 Wojciech Łukiewicz Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
6 Andrzej Krysa Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie - - - - -
7 Tomasz Kancik Krasnystaw - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
8 Joanna Stąsik Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
9 Paweł Ligęza Lublin NIE DOTYCZY RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie INNA POZA WYKAZEM INNA POZA WYKAZEM INNA POZA WYKAZEM INNA POZA WYKAZEM -
10 Maciej Zglobica Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
11 Krzysztof Kościołek Lubin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 38 im.Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
12 Wojciech Stoiński Lublin - RODZIC GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
13 Marcin Florek Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
14 Małgorzata Krupa Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
15 Monika Szymańska-Chargot Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
16 Jarosław Chargot Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
17 Anna Węcławik Lublin - RODZIC GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
18 Sebastian Kochański Świdnik - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
19 Agnieszka Tracz Lublin - RODZIC GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
20 Leszek Jurkowski Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
21 Lilla Bandzarewicz Lublin - RODZIC GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
22 Piotr Ślązak Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
23 Robert Nowakowski Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lublinie - - - - -
24 Anna Duma Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
25 Anna Tajak Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
26 Monika Woźniak Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
27 Justyna Lewczuk Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
28 Karina Włoszczak-Bociarn Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiegow Lublinie - - - - -
29 Tomasz Misztal Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
30 Paweł Śliwiński Świdnik - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie - - - - -
31 Jakub FRĄK Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie - - - - -
32 Piotr Konopka Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
33 Małgorzata Ochal Lublin - RODZIC GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
34 Krzysztof Ochal Lublin - RODZIC GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
35 Aneta Hernas Lublin - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
36 Piotr Cisek Rymanów - RODZIC GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
37 Piotr Sołtysik Posada Górna - RODZIC GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
38 Sabina Buczek Rymanów Zdrój - RODZIC GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Klasa Status zawodnika SZKOŁA Wybierz szkołę podstawową Wybierz Gimnazjum Wybierz Liceum Wybierz Technikum Wybierz szkołę ZSZ / LIC Nazwa szkoły poza wykazem
1 Joanna Goś Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
2 Eliza Pitura Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
3 Paweł Tarasiński Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
4 Tomasz Chmielewski Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
5 Katarzyna Prygoń Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
6 Anna Niezgoda Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
7 Agnieszka Klisz Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
8 Róża Skrzypek Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
9 Paweł Kozyra Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
10 MARCIN WASILEWSKI Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
11 Paweł Wójtowicz Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
12 Katarzyna Bechta Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
13 Jakub Knurek Besko - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
14 Aleksandra Buchaj Stalowa Wola - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
15 Krzysztof Kowalczyk Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
16 Marcin Zakościelny Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
17 Adrian Skoczylas Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
18 Radek Polechoński Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
19 Sylwia Górniak Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
20 Piotr Sawa Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
21 Adam Nawłatyna Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
22 Jarek Józefczuk Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
23 Maria Dynya Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
24 Jan Kasprzak Lubartów - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
25 SEBASTIAN WIERZBIŃSKI Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
26 Marcin Sprawka Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
27 Mariusz Filipek Niedrzwica Duża - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
28 Jarosław Sawa Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
29 Marek HARASIMIUK Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
30 Andrey Svitanko Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
31 Radosław Klimek Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
32 GRZEGORZ PROŚCIŃSKI Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
33 Arek Pelc Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
34 Maciej Kubinowski Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
35 Konrad Jusiak Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
36 Krzysztof Gałat Skorczyce - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
37 ARTUR NOWACKI Ćmiłów - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
38 ROBERT MAZUREK Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
39 Mateusz Mazurek Niedrzwica Duża - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
40 Paweł Świst Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
41 Ireneusz Pszczoła Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
42 Szymon Kłoczek Zamość - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
43 Damian Chmiel Janów Lubelski - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
44 Paweł Bartnik Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
45 Sylwester Łazur Łada - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
46 Krzysztof Majcher Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
47 Aleksandra Gora Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
48 Anna Żakiewicz Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
49 Rafał Pokorski Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
50 Ireneusz Macik Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
51 Karolina Szewc Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
52 Jan Znajomski Łęczna - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
53 Łukasz adynowski Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
54 LUKASZ KAMINSKI Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
55 Marek Jabłoński Wola Niemiecka - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
56 Leszek Janusz Przemyśl - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
57 Grzegorz Cybulski Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
58 Basia Malec Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
59 Katarzyna Józefacka Warszawa - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
60 Karolina Jóźwik Przypisówka - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
61 Mateusz Kiereś Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
62 Bogusław Kukiełka Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
63 Przemysław Tkaczyk Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
64 Jolanta Tkaczyk Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
65 Mikołaj Strumidło Dyniska - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
66 Łukasz Solan Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
67 Grzegorz Zdun Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
68 Artur Zdun Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
69 Emil Winiarczyk Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
70 Sylwia Jędrej Wojciechów - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
71 Radosław Bociarn Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
72 jarosław wawrzykowski Lubin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
73 Dorota Kornicka Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
74 Joanna Gąszczyk Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
75 Grzegorz Pawlak Łeczna - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
76 Katarzyna Sobieszczańska Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
77 Anna Głos Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
78 Krystian Romański Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
79 Justyna Franczuk Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
80 Małgorzata Pietrzak Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
81 Magdalena Bzówka Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
82 Bartłomiej Bielski Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
83 Krzysztof Pylak Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
84 Marta Jata Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
85 Beata Stępkowska Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
86 Małgorzata Długosz Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
87 Robert Kaszczyszyn Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
88 Anna Zimnicka Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
89 Daniel Zimnicki Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
90 Kasia Dziwina Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
91 Robert Zamurek Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
92 Mariusz Nawrocki Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
93 Tomasz Królikowski Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
94 Hubert Obrusiewicz Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
95 Grzegorz Dudek Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
96 Joanna Nalewajko Bełżyce - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
97 Piotr Słotwiński Lublin - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -
98 Grzegorz Parol firlej - OPEN ZAWODNIK OPEN - - - - - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Klasa Status zawodnika SZKOŁA Wybierz szkołę podstawową Wybierz Gimnazjum Wybierz Liceum Wybierz Technikum Wybierz szkołę ZSZ / LIC Nazwa szkoły poza wykazem
1 Małgorzata Grzenia Tuchów - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie - - -
2 Marek Mirosław Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
3 Marcin Jonik Lublin - NAUCZYCIEL ZAWODNIK OPEN - - - - - -
4 BOGUMIŁ PIWONI Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
5 EWA SZABŁOWSKA Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
6 KRYSTYNA ADAMIEC Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
7 KRZYSZTOF SZUPTARSKI Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
8 Maria Krupa Lublin - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie - - -
9 Daniel Osiński Lublin - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
10 Krzysztof Wąsowski Lublin - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie - - -
11 Paweł Misiągiewicz Tarnogród - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - ZSZiO w Biłgoraju
12 Kacper Nowakowicz Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
13 Mirosław Tarkowski Świdnik - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
14 Barbara Turska-Paprzycka Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
15 Magdalena Kruk Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
16 Agnieszka Szcześniak Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
17 TOMASZ PIASECKI Lublin - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
18 Kamila Surowiec Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum nr 20
19 Marzena Smyk Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
20 Iwona Piotrowicz Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 14 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Lublinie - - - -
21 Milena Mardoń Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
22 Karolina Gierczak Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
23 Kamil Siwczyński Siedliska Drugie - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Publiczne Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich
24 Łukasz Jarmuł Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
25 Beata Michalak Siedliska Drugie - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Publiczne Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich
26 Iwona Dudek Lubin - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie - - - - -
27 Szymon Miłkowski Lublin - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
28 Katarzyna Kordowska-Woch Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
29 Mariusz Cieślik Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie
30 Olga Surus Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
31 Sebastian Styła Lublin - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 roku w Lublinie - -
32 Tomasz Kruk Lublin - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - -
33 Magdalena Augustynek Lublin - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie - - -
34 PIOTR KAWECKI Lublin - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
35 MAŁGORZATA MILCZAREK-GÓŹDŹ Lublin - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie - - - - -
36 Joanna Wierchoła Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - -
37 MAREK KRUKOWSKI Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
38 Karol Herda Lublin - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - -
39 Józef Krzysztyński Rymanów Zdrój - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
40 Artur Piotrowski Rymanów - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej
41 Grzegorz Argasiński Rymanów - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum w Posadzie Górnej
42 Wojciech Nowomiejski Lublin - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM - INNA POZA WYKAZEM - - - Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 257
Mężczyźni 319
Wszyscy 578