Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 MIKOŁAJ KONIECZNY LIPNO MEGA - 1 KKS GOSTYŃ
2 Marek Jakubowski Leszno MINI - - REAL 64-sto
3 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI - - "Orzeł" Lipno
4 Jerzy Nogała Leszno MINI - 1 METABO TORA BIKE
5 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA - 1 DGR RACING TEAM
6 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI - - Kross Euro-Rower.pl
7 Dariusz Walczak Leszno MINI - 1 Pozytywnie Zakręceni
8 Maciej Mania Leszno MEGA - - LKK TEAM
9 Robert Syc Leszno MEGA - 1 REAL 64-sto
10 Robert Świętek sława MINI - 1 AMBIT Racing Team
11 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI - 1 Brzechwa team
12 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI - - KROSS EURO-ROWER.PL
13 Szymon Nowaczyk Leszno MEGA - 1 STREFASPORTU.PL
14 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański MEGA - - Polart Nutraxx
15 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI - - Orzeł Lipno
16 Arkadiusz Milewski Robakowo MINI - - pss pozytywnie zakreceni
17 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA MEGA - 1 Galibier-Bikefun Team
18 Zenon Szoplik Leszno MINI - 1 -
19 MATEUSZ TOMASZEWSKI Leszno MINI - - KLIMA LESZNO TEAM
20 Mateusz Data Leszno MINI - 1 METABO TORA BIKE
21 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI - 1 Metabo TORA bike
22 Przemysław Darowski Modła MINI - - TEAM MTB PARKIETEX
23 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MEGA - 1 SPINKO LESZNO
24 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
25 PAWEŁ NOWACKI RYDZYNA MINI - 1 MEIBES
26 Władysław BODNAR BORÓWIEC MINI - - Brzechwa Team
27 Mirosław Raburski Leszno MINI - 1 AMBIT Racing Team
28 Adam Baksalary Leszno MINI - 1 MW Invest Group
29 BARTOSZ WOLNY Leszno MEGA - 1 Spinko Leszno
30 Marcin Brzozowski Leszno MEGA - 1 Spinko Leszno
31 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI - 1 Metabo Tora Bike
32 MIROSŁAW MIKOŁAJCZAK Leszno MINI - - REAL 64-sto
33 Adam Kędzia Śmigiel MINI - 1 MW Invest Group
34 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
35 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI - 1 BRZECHWA TEAM
36 Konrad Antkowiak Leszno MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
37 Marek Wawrowski Leszno MINI - 1 Spinko Leszno
38 Mateusz Woziwodzki rawicz JUNIOR - 1 LKS Szawer Leszno
39 Paweł Konieczny Osieczna MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
40 Paweł Wasiński Kąkolewo MEGA - 1 STREFASPORTU.PL
41 Mikołaj Kowalczyk LIPNO MEGA - 1 STREFASPORTU.PL
42 Gerard Wlekły Kościan MEGA - - Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
43 PAWEL KOSMOWSKI Oborniki MEGA - 1 OTC OBORNIKI
44 Karol Skałecki Śrem MINI - - Brzechwa Team
45 Zdzisław Wasiołka Leszno MEGA - 1 Spinko Leszno
46 Łukasz Zielony Bełcz Wielki MINI - 1 DGR RACING TEAM
47 MARCIN SOBAŃSKI Góra MEGA - 1 DGR RACING TEAM
48 Przemysław Papież Leszno MEGA - 1 STREFASPORTU.PL
49 DARIUSZ DROBNIAK Leszno MEGA - 1 STREFASPORTU.PL
50 Michał KAŹMIERCZAK Leszno MINI - - REAL 64-STO
51 Franciszek Komolka Święciechowa MINI - - Brzechwa team
52 Adam Duszyński Luboń MEGA - - -
53 PRZEMYSŁAW ROZWALKA LIPNO MEGA - 1 MW Invest Group
54 Michał Stachowski Leszno MEGA - - REAL 64-sto
55 Remigiusz Wawrzyniak Leszno MINI - - Pozytywnie Zakręceni
56 łukasz mularczyk rawicz MINI - 1 Rsc bike Rawicz
57 Szymon Wasiołka Leszno MINI - - Orzeł Lipno
58 Tomasz Ratajczak Leszno MINI - 1 Metabo Tora Bike
59 PIOTR DOMŻAŁ Leszno MINI - - Metabo Tora Bike
60 Przemyslaw Nalewaj Leszno MINI - - REAL 64-sto
61 Tomasz Pawlikowski Wilkowice MEGA - 1 Pozytywnie Zakręceni
62 Radosław Formanowski Wilkowice MINI - 1 Ambit Racing Team
63 MARTYNA SZUDRA Leszno JUNIOR - 1 LKS SZAWER LESZNO
64 Sebastian Bassa Krzemieniewo MINI - - KLIMA LESZNO TEAM
65 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MINI - 1 Kołownik Włoszakowice
66 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
67 Krzysztof Skorliński Leszno MEGA - - Lkk team
68 Marcin Nowak Leszno JUNIOR - 1 R-Team Rydzyna
69 Jerzy Sochacki Sława. MINI - 1 Brzechwa Team
70 Emilian Pajzert Leszno MINI - - REAL 64-sto
71 Witold Walczak Swarzędz MINI - 1 AndNova
72 Paweł Czecholiński Poniec MINI - - Orzeł Lipno
73 Konrad Danek Klonówiec MINI - - Orzeł Lipno
74 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
75 Kacper Szłapka Karolewko MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
76 Przemysław Szłapka Karolewko MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
77 Karol Kuik Poznań MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
78 Tomasz Kuik Leszno MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
79 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
80 Marcin Nowak Śmigiel MINI - - Orzeł Lipno
81 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
82 Bartłomiej Marczewski Leszno MINI - 1 Metabo TORA Bike
83 Lucjan BURA Leszno MEGA - - KLIMA LESZNO TEAM
84 Jakub Mądry Kąkolewo JUNIOR - 1 REAL 64-sto
85 Hania Darowska Modła MINI - - TEAM MTB PARKIETEX
86 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA - - REAL 64-sto
87 Maciej Płatek Leszno MINI - 1 SPINKO LESZNO
88 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI - - GALIBIER-BIKEFUN TEAM
89 Jakub Bordecki Święciechowa MINI - 1 GALIBIER BIKEFUN TEAM
90 Artur Janik Leszno MINI - 1 AMBIT RACING TEAM
91 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI - 1 Brzechwa Team
92 Dawid Kowalczyk Leszno JUNIOR - 1 Real 64-sto
93 Bartosz Wieloch Góra MINI - 1 DGR RACING TEAM
94 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI - - StrefaSportu
95 Mirosław Pleskot Leszno MEGA - - Orzeł Lipno
96 Witold Banaszak Oporówko MINI - - KLIMA LESZNO TEAM
97 Marcin Kowalczyk Nowy Lubosz MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
98 MAGDALENA SOSZYŃSKA Krzywiń MINI - - KROSS EURO-ROWER.PL
99 Łukasz Dembski rawicz MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
100 Hanna Dembska rawicz MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
101 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA - - LKK TEAM
102 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MEGA - 1 -
103 Joanna Kowalczyk Nowy Lubosz MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
104 Artur Walkowiak Wyciążkowo MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
105 Szymon Sobierajski Bukówiec Górny MEGA - - Kołownik Włoszakowice
106 ANDRZEJ MATYLEK Głogów MEGA - 1 -
107 ARKADIUSZ ŁATA RYDZYNA MINI - - R-TEAM RYDZYNA
108 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
109 Radosław Łata RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM
110 Tomasz Tęgi Leszno MEGA - - Real 64-sto
111 Marcin Czekaj Leszno MEGA - - REAL 64-STO
112 Waldemar Kajoch Leszno MINI - 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM
113 ROMAN LUTOSTAŃSKI Swięciechowa MINI - 1 Brzechwa Team
114 Sylwia Tumiłowicz Góra MINI - 1 DGR RACING TEAM
115 Andrzej Janik Leszno MEGA - - Onninen-andnova team
116 Krzysztof Kaźmierowski Leszno MINI - 1 Astromal
117 Karol Włodarczak Śmigiel MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
118 Marta Bura Dąbcze MINI - - KLIMA LESZNO TEAM
119 Marek Kreczetowski WSCHOWA MEGA - 1 STREFASPORTU.PL
120 MAREK OSTROWSKI Poznań MEGA - 1 Borant
121 Michał Łapacz Leszno MINI - 1 Spinko Leszno
122 Sandra Samolewska Wilkowice MINI - 1 Team SPS Polska
123 Marek Migdał Wrocław MINI - 1 METABO TORA BIKE
124 DARIUSZ ŁABIAK rawicz MEGA - 1 STREFASPORTU.PL
125 PIOTR JAMRÓG Polkowice MINI - - DRUŻYNA NSR POLKOWICE
126 Marek Skorupiński Leszno MINI - 1 FEBE & REAL TEAM
127 Andrzej Szymański Dolsk MINI - 1 ANP TEAM Dolsk
128 Damian Ratajczak Dolsk MINI - 1 ANP TEAM Dolsk
129 Mariusz Ratajczak Leszno MINI - 1 4EVER BIKE
130 Mariusz Majchrzak Leszno MINI - 1 REAL 64-sto
131 Paweł Semczuk Tarnowo Podgórne MEGA - - -
132 Sebastian Szerszeń Leszno MEGA - 1 Spinko Leszno
133 Andrzej Ratajczak Dolsk MINI - 1 ANP TEAM Dolsk
134 Bartosz Browarczyk Śrem MINI - 1 -
135 Paweł Samol Włoszakowice MINI - - kolownik wloszakowice
136 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI - 1 GKR Gostyń
137 Jacek Nowak Leszno MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
138 DANUTA WOŹNIAK Leszno MINI - - NOMINACJA
139 Krzysztof Wisniewski Leszno MINI - - Ambit Racing Team
140 Aleksander Jęsiek Leszno MINI - 1 Ciesiółka Team
141 Daniel HUZAR Góra MEGA - - DGR RACING TEAM
142 Wojciech Żołyński Zielona Góra MEGA - - -
143 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI - 1 Ciesiółka Team
144 Magdalena Zimniak Leszno MINI - 1 GALIBIER BIKE FUN team
145 Adam Wiśniewski Leszno MINI - 1 Ambit Racing Team
146 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI - - Galibier Bikefun team
147 Mirosław Kajoch Leszno MINI - 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM
148 Wiktor Dominiczak Kościan JUNIOR - 1 LKS Szawer Leszno
149 Kazimierz Ratajczak Dolsk MINI - 1 ANP TEAM Dolsk
150 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
151 Adam Dudziak Leszno MINI - 1 REAL 64-sto
152 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo MINI - 1 Brzechwa Team
153 Kacper Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIK - 1 REAL 64-sto
154 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI - 1 BRZECHWA TEAM
155 Łukasz Darowski Głogów MEGA - - MTB TEAM PARKIETEX
156 Krzysztof Łuczak Leszno MINI - - REAL 64-sto
157 Arkadiusz Samol Leszno MINI - 1 -
158 Hubert Żaba Góra MEGA - 1 DGR RACING TEAM
159 Rafał DZIEDZIC Polkowice MINI - - BUDSTYL
160 Robert Kurdyła Szczecin MEGA - - Metabo Tora Bike
161 Przemysław Dudziak Leszno MINI - 1 LKK TEAM
162 Piotr Szymczak Leszno MEGA - 1 Tc chrobry Głogów
163 Michał Andrzejewski Wilkowice MEGA - - REAL 64-STO
164 PRZEMYSŁAW KUBIAK Leszno MINI - 1 -
165 Kacper Fiszer łoniewo JUNIOR - 1 REAL 64-sto
166 Dawid Wojciechowski Leszno JUNIOR - 1 REAL 64-sto
167 Grzegorz Mądry Kąkolewo MINI - 1 -
168 Adam Bortlisz Kąkolewo JUNIOR - 1 REAL 64-STO
169 Łukasz Ratajczak Leszno MINI - 1 4EVER BIKE
170 Adrian Śliczniak Wrocław MEGA - - -
171 Angelika Sworowska Wilkowice JUNIOR - 1 Orzeł Lipno
172 Mateusz Matuszewski Leszno MINI - 1 METABO TORA BIKE
173 Tomasz Rogowicz Pogorzela MINI - 1 SKLEP-INSTALACYJNY.PL
174 Marcin Kaźmierczak Leszno MINI - - lkk
175 Paweł Hrankowski Leszno MINI - 1 Spinko Leszno
176 Paweł Tarnowski Poznań MEGA - - Trzy Smaki Pobiedziska
177 Roman Szczepaniak Leszno MEGA - 1 lkk team
178 Agnieszka Gołembiewska Śrem MINI - 1 Brzechwa Team
179 Romuald Głowacki Psarskie MINI - 1 -
180 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI - - Orzeł Lipno
181 Joanna Jarząb Góra MINI - 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
182 Wacław Florczyk Modrzyca MINI - 1 -
183 Bartosz Hoffmann WSCHOWA MEGA - - -
184 - - Wrocław MINI - 1 Spinko Leszno
185 Dominik Łakomy Kościan MINI - 1 Spinko Leszno
186 DOROTA STAWIŃSKA Głogów MINI - - NOMINACJA
187 Tomasz Kramer Leszno MINI - 1 Companeros
188 Sebastian Sielągowski Włoszakowice MEGA - - Kołownik Włoszakowice
189 Jan Jankowiak rawicz MINI - 1 Enigma
190 Arkadiusz Skrzypiński Leszno MEGA - 1 -
191 Robert Furmańczak Leszno MINI - - KROSS EURO-ROWER.PL
192 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI - - 4EVER BIKE
193 Daria Skrzypek Poznań MEGA - - CityZen Klub
194 Waldemar Baranowski Kryniczno MEGA - - Kryniczno
195 Anna Lipowa Krzycko Wielkie MINI - - Kołownik Włoszakowice
196 Łukasz Lewandowski Leszno MINI - 1 -
197 Arkadiusz Nędzewicz Leszno MINI - 1 Metabo Tora Bike
198 Marcin Przybylak Kościan MINI - - KROSS EURO-ROWER.PL
199 Zdzisław Binkowski Śrem MINI - - BRZECHWA TEAM
200 Andrzej Brzechwa Śrem MINI - 1 Brzechwa Team
201 Łukasz Napierała Bolechówko MINI - - Goggle Pro Active Eyewear
202 DAWID SZUDRA Leszno MŁODZIK - 1 LKS SZAWER LESZNO
203 Tomasz Godawa Wolsztyn MEGA - 1 -
204 Darek Świt RYDZYNA JUNIOR - - 4EVER BIKE
205 Jakub Pielech Krobia JUNIOR - - -
206 Marek Wróblewski Sądzia MINI - 1 Kołownik Włoszakowice
207 Adam Radkiewicz Poznań MINI - 1 -
208 Agata Mularczyk rawicz MINI - 1 Rsc bike Rawicz
209 Dawid Polewski Śrem MEGA - - REHAU Relazzo Team
210 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza MINI - - REAL 64-STO
211 MACIEJ KASPRZAK Poznań MEGA - - Euro Bike Kaczmarek Electric Team
212 KATARZYNA HENDRZYK - MAJEWSKA Poznań MEGA - - Euro Bike Kaczmarek Electric Team
213 Agnieszka Dudziak Wolsztyn MEGA - - Seven Perceptus
214 Michał Konieczny Krzywiń MINI - 1 KROSS EURO-ROWE.PL
215 Andrzej Smereka Milicz MINI - 1 -
216 Marcin Bura Dąbcze MINI - - KLIMA LESZNO TEAM
217 Monika Buchowska Kurza Góra MINI - 1 4EVER BIKE
218 jarosław matłoka Komorniki MEGA - 1 komorniki mtb team
219 Michał Nochowski Gostyń MEGA - 1 Brak
220 Piotr Mikołajczak Leszno MINI - 1 -
221 Dariusz Markiewicz LIPNO MINI - 1 MW Invest Group
222 Wojciech Grajnert LIPNO MINI - 1 MW Invest Group
223 Czesław Seraszek Koźmin Wielkopolski MEGA - 1 AGK-Koźmin Wlkp.
224 Maciej Mogiłka Leszno MINI - 1 Team SPS Polska
225 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI - 1 Spinko Leszno
226 Marek Mierzwiczak Oborniki MEGA - 1 Obornickie Towarzystwo Cyklistów - Sekcja Kolarska Motoklubu Oborniki
227 Kamil Dańczak Leszno MINI - 1 REAL 64-sto
228 Wiesław Cerazy Milicz MINI - 1 Technikum Leśne w Miliczu
229 Przemek Kozowski RYDZYNA MŁODZIK - 1 R-TEAM RYDZYNA
230 Wojciech Tycner Przybyszewo MINI - - -
231 Jagienka Szłapka Karolewko JUNIOR - 1 R-TEAM RYDZYNA
232 Krzysztof Majewski Stara Góra MINI - 1 DGR RACING TEAM
233 Grzegorz Huzar Włodków Górny MINI - - DGR Racing Team
234 Bartosz Wujczak Leszno MEGA - - REAL 64-sto
235 Kacper Jabłoński rawicz MINI - 1 RSC Bike Rawicz
236 Robert Wels Nowy Belęcin MINI - 1 -
237 Piotr Kaźmierowski Leszno MŁODZIK - 1 -
238 Filip Zinowiew Dąbcze MŁODZIK - 1 64-sto
239 Ryszard Bróździński Poznan MEGA - 1 Supersportowy Team
240 Przemysław Biernat Leszno MINI - 1 -
241 Grzegorz Karg Turew MINI - 1 QUESTY
242 Tomasz Maczyński Poznań MINI - - QUESTY
243 Tomasz Sokołowski Leszno MINI - 1 -
244 MARIUSZ CHMIEL Bądzów MEGA - 1 Red DevilS Głogów
245 Karol Rychlik Leszno MINI - 1 4EVER BIKE
246 Paweł Jabłoński rawicz MEGA - - RSC Bike Rawicz
247 Bartosz Foltyn Poznań MEGA - 1 -
248 Błażej Kutrowski Leszno JUNIOR - 1 STREFASPORTU.PL
249 Cezary Szturomski Głogów MEGA - 1 Red Devils Głogów
250 Barbara Ociepka Poznan MEGA - - Ibike Poznan
251 Filip Kaczanowski Luboń MINI - - Skoda Auto Szkoła Bike Team
252 Karol Martynów Krzycko Małe MINI - 1 78
253 Iwona Jamróg Polkowice MINI - - DRUŻYNA NSR POLKOWICE
254 Artur Wojciech Wolsztyn MEGA - 1 -
255 Rafał Cichocki Kurowice MEGA - 1 Red Devils Głogów
256 BEATA matłoka Komorniki MEGA - 1 komorniki mtb team
257 Szczepan Szłapka Komorniki MINI - 1 MOTHS love&adventure team/Żbik Komorniki
258 Paweł Jastrząb Luboń MEGA - - BIENIASZ ROWEROWNIA TEAM
259 Liliana Skibińska Komorniki MINI - - MOTHS love&adventure team/Noćni Leptir Komorniki
260 Krystian Schiller Śmigiel MINI - - Orzeł lipno
261 Kinga Lorenz-Dziubich Kórnik MINI - 1 -
262 Katarzyna Padula Leszno MINI - - -
263 Hanna Chojnicka Konin MEGA - 1 KSD Poznań
264 Maciej Blaszyk Krzemieniewo MINI - - Metabo Tora Bike
265 Przemysław Łysak Stęszew MEGA - 1 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
266 Mateusz Kaczmarek Wolsztyn MINI - 1 Aesculap B`Braun Team
267 Marcin Mrozowski Góra MINI - - -
268 Michał Masłowski WSCHOWA MINI - - -
269 Agnieszka Plewka Leszno MINI - - -
270 Aleksandra Świderska Szlichtyngowa JUNIOR - 1 -
271 Kamil Stelmaszyk Leszno MINI - 1 -
272 Emilia Zeiske Leszno MINI - 1 -
273 Paweł Matykiewicz Leszno MINI - - REAL 64-sto
274 Mateusz Wojewoda Czempiń MINI - 1 MTB JASIEŃ
275 JAROSŁAW ADAMCZAK Poznań MEGA - 1 -
276 Marcin Kmieciak Poznań MINI - 1 -
277 Rafał Tyliński Poznań MEGA - 1 -
278 Artur Adamczak Stęszew MEGA - 1 -
279 Artur Selbirak Krotoszyn MINI - 1 -
280 Artur Selbirak Krotoszyn MINI - 1 -
281 Marcin Janiński Poznań MEGA - - -
282 Robert Sudoł Poznań MEGA - - Borant Team
283 Marta Czwojdrak Wilkowice MEGA - 1 -
284 Oliwier Wawrzyniak Leszno MŁODZIK - 1 REAL 64-sto
285 Marcin MATUSZEWSKI Wilkowice JUNIOR - 1 Astromal
286 Grzegorz Bryl Gostyń MINI - 1 -
287 Joanna Bryl Gostyń MINI - 1 -
288 Danuta Sudół Dobra MINI - 1 -
289 Jacek Sudół Dobra MEGA - 1 -
290 Marcin Horemski Pobiedziska MEGA - 1 Fogt Bikes
291 Tomasz Foltyn Poznań MEGA - - -
292 Michał Koźma Poznań MEGA - - -
293 Marcin Rybiński Poznań MINI - - -
294 Karol Przybylski Głogów MINI - - -
295 Zuzanna KOTLARZ błotnica MŁODZIK - 1 orzeł lipno
296 Mateusz Kapelski rawicz MEGA - 1 KOZAK RAWICZ
297 Adam Urban Ostrów Wielkopolski MEGA - 1 Towarzystwo Rowerowe Pielgrzym Ostrów Wielkopolski
298 Zbigniew MATYLEK Sośnie MEGA - 1 -
299 Jacek Schroeder Poznań MINI - 1 CityZen Poznań
300 Mikołaj Urbaniak jerka MEGA - - ubaniak
301 Daniel FENGLER Lubin MEGA - - urbaniak
302 Marek Kozłowski Leszno MINI - 1 -
303 Marcin Kiełczewski Wolsztyn MEGA - 1 -
304 Łukasz Rybarczyk Wiórek MEGA - 1 Convert MrózRowery Team
305 Rafał Borówczak Wolsztyn MEGA - - -
306 Wojciech Mizuro Leszno MINI - - Real-64-sto
307 Dawid Głód Leszno MINI - - STREFASPORTU.PL
308 JAN ANDRZEJEWSKI Oborniki MEGA - - OTC
309 Malwina KUSZ Przemęt MŁODZIK - 1 Orzeł Lipno
310 Arkadiusz Czajka Koźmin Wielkopolski MINI - - -
311 Kacper Zegar Rozdrażew MINI - - -
312 Jakub Gajdosz Leszno JUNIOR - 1 -
313 Mikołaj Skorupiński Leszno MŁODZIK - 1 REAL 64-STO
314 Tomasz Barylski WSCHOWA MEGA - - FWS BIKE TEAM
315 Eryk Stróżycki Leszno MŁODZIK - 1 Metabo Tora BIke
316 Michał Kwiatkowski Zalasewo MEGA - - fogtbikes
317 Dariusz Kubiak LIPNO MINI - - Orzeł Lipno


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 39
Mężczyźni 278
Wszyscy 317