Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Marek Siemiątkowski TRZEBNICA M40 1 -
2 WALDEMAR SOBIŃSKI Jelenia Góra M50 1 Biegam Dla Zdrowia.pl
3 Witold Szuturma Wrocław M30 1 Autocomplex Team
4 Tomasz Białek Kepno M30 1 Sidor Team
5 Andrzej Kołodziej Miłkowice M40 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
6 Anna Kurpiewska Wrocław K30 1 Tribition Team
7 MAREK OLEŚKÓW Kostomłoty M30 1 -
8 Grzegorz Tutkaj SIECHNICE M30 1 Radio ESKA
9 KRZYSZTOF ROBAK Gogołów M20 1 OSP GOGOŁÓW
10 Beata Jędryszek Wrocław K30 1 KOBIETY NA MEDAL
11 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój M40 1 GVT 1
12 JAROSŁAW GOLEC Wałbrzych M40 1 GANG RÓŻOWYCH MISIÓW
13 Agnieszka Opiela Kiełczów K40 1 KOBIETY NA MEDAL
14 Sławomir Czech Kiełczów M40 1 KOBIETY NA MEDAL
15 Jola Mularczyk Oborniki Śląskie K30 1 Kobiety Na Medal
16 Krzysztof Mularczyk Oborniki Śląskie M40 1 KB Somatyzacja
17 Stanisław Sum Kłodzko M30 1 22 bpg
18 Alicja Frąckiewicz Wrocław K40 1 Grupa Triathlonowa RAT
19 Magdalena Owczarek Wrocław K30 1 Kobiety na medal
20 Małgorzata Eichler-Fałowska Wrocław K30 1 Kobiety Na Medal
21 Wojciech Fałowski Wrocław M30 1 Kobiety Na Medal
22 Przemysław Pucek Smolec M40 1 WKB Piast Wrocław
23 Karol Maciejewski Nadolice Wielkie M30 1 -
24 Katarzyna Ciołkowska Wrocław K30 1 -
25 Mariusz Pawłowski Jeszkowice M30 1 Trisfera Wrocław
26 IRENA TRZĘSICKA Krzeptów K40 1 KOBIETY NA MEDAL
27 Tomasz Wroński Lutynia M30 1 Tribition Team
28 Bogdan Bednarczyk Wrocław M40 1 Pro-Run Wrocław
29 Ewelina Maciejewska Nadolice Wielkie K30 1 -
30 KAMIL SKUDLARSKI Wrocław M50 1 Pro-Run Wrocław
31 Bartłomiej Ciesielski Świdnica M30 1 -
32 Tomasz Chmura Wrocław M40 1 -
33 Rafał Wyczyński Wrocław M30 1 brak
34 Artur Baszczyszyn Kudowa Zdrój M30 1 Świat Przesyłek
35 Olgierd Sobiński Wrocław M40 1 Nokia
36 Karol WNUKIEWICZ Wrocław M30 1 Trampka Swąd
37 Robert Kostera Wrocław M40 1 -
38 Krzysztof Olański Wrocław M40 1 Rondo Klecina
39 MICHAŁ BIELAWSKI Biała M30 1 -
40 Tomasz Kałuża Wrocław M40 1 -
41 Maciej Radecki Wrocław M30 1 TRIBITION TEAM
42 Anna Wójtowicz Lubin K40 1 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
43 Paweł Grehl Wrocław M30 1 GVT 2
44 Maciej Borkowski Wrocław M30 1 Sfera Biegania
45 kasia pawlak Wrocław M30 1 radio wrocław
46 Katarzyna Kowalewska Krzeptów K40 1 -
47 Marek Piróg Wrocław M30 1 Tribition Team
48 SZCZEPAN ORCZYKOWSKI Borzygniew M30 1 -
49 Piotr Pietraszek Wrocław M40 1 Radio Wrocław
50 Maciej Stajniak Wilczyn M30 1 Radio Eska Wrocław
51 Mateusz Maśluszczak Oława M30 1 Scott TRISfera
52 JAN PRZYBYSLSKI Żarów M60+ 1 Żarów
53 Magdalena Dąbkowska Wrocław K30 1 Pro run
54 Joanna Jednoróg Długołęka K30 1 Pro-Run Wrocław
55 Jacek Bartodziejski Jaworzyna Śl. M40 1 -
56 Marek Mesjasz Lubin M30 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
57 Jakub Ślęzak Jedlina-Zdrój M20 1 -
58 Błażej Pietrzak Wrocław M30 1 GVT 1
59 jarosław manthaj jelenia gora K50+ 1 private
60 Zbigniew Gucwa Świebodzice M20 1 GVT 3
61 Tomasz Bąk Strzegom M40 1 Strzegomska Dwunastka
62 Marlena Zazula Bolesłwiec K50+ 1 Klub Biegacza Bolesławiec
63 Katarzyna PENKIEWICZ Bolesławiec K30 1 Klub Biegacza Bolesławiec
64 Joanna Lewandowska Bolesławiec K30 1 Klub Biegacza Bolesławiec
65 Marta Kujawińska Bolesławiec K20 1 Klub Biegacza Bolesławiec
66 Monika Domaradzka Bolesławiec K30 1 Klub Biegacza Bolesławiec
67 Katarzyna Kujawińska Bolesławiec K40 1 Klub Biegacza Bolesławiec
68 Elżbieta Pawlus Bolesławiec K30 1 Klub Biegacza Bolesławiec
69 Grzegorz Wężyk Legnica M40 1 -
70 Magdalena Rakowska Brzeg Dolny K30 1 -
71 Łukasz Rakowski Brzeg Dolny M30 1 PCC SQUAD
72 MAGDALENA ROT Wrocław K40 1 Pro-Run Wrocław
73 Maciej Mrugała Wrocław M30 1 Tribition Team
74 Krzysztof Zawadzki Bielany Wrocławskie M30 1 Bielańska Pogoń
75 Aneta Janicka Wrocław K30 1 PRO-RUN WROCŁAW
76 Agnieszka Palus Turawa K20 1 -
77 Bartłomiej Potaniec Kostrzyn nad Odrą M30 1 -
78 Sylwia Ścisłowska Wrocław K30 1 Pro-Run WROCŁAW
79 Emilia Antosz Wrocław K30 1 -
80 Bożena Cedzyńska Wrocław K30 1 -
81 Marcin Mielcarek Wrocław M30 1 Pro-Run WROCŁAW
82 Ewa Mazurczak Kiełczówek K30 1 ASA TEAM biegiem po zdrowie
83 Aleksandra Leśniewska Wrocław K30 1 -
84 Patrycja Mierzejewska Wrocław K30 1 -
85 Piotr Cygan Bielany Wrocławskie M40 1 -
86 Karol WNUKIEWICZ Wrocław M30 1 Pro-Run WROCŁAW
87 BARTOSZ FIRLEJ Świdnica M30 1 -
88 RAFAŁ FIRLEJ Świdnica M40 1 -
89 Aleksandra Kaszuba Zawonia K20 1 Ciesiu Team
90 Małgorzata Sulecka Wrocław K20 1 Biegam dla Taty
91 Aleksander Wlizło Wrocław M50 1 WKB piast
92 Piotr DĄBROWSKI Wrocław M30 1 Grupa Triathlonowa RAT
93 Kamil Pokora Kostomłoty M20 1 Oregon Team
94 Katarzyna Głuszko Góra K20 1 Guziec team
95 Adrian Biernacki Kiełczów M40 1 -
96 Bartłomiej Buczek Skwierzyna M20 1 GVT 1
97 BEATA SOBCZAK Wrocław K30 1 -
98 Alicja BIERNACKA Kiełczów K30 1 -
99 Damian Kos TRZEBNICA M30 1 -
100 Leszek Majka Środa Śląska M40 1 Grupa Triathlonowa RAT
101 Aleksander Kowalski Szczawno-Zdrój M50 1 SZCZAWNORUN
102 Hanna Kęsy-Kowalska Szczawno Zdrój K40 1 SZCZAWNORUN
103 Robert Sempik Ręków M40 1 Pro-Run Wrocław
104 CZESŁAW WILK WRÓW M50 1 PRO RUN WROCŁAW
105 Jacek Marciniak Wrocław M30 1 Fundacja Potrafię Pomóc / GVT
106 Adam Brok Jaczów M40 1 -
107 Agata Raszewska Wrocław K30 1 -
108 Małgorzata Kłepo Wrocław K30 1 -
109 Tomasz Adam KRAUZE Wrocław M40 1 pro-run wrocław
110 Piotr Kuś Wrocław M30 1 Tribition Team
111 JAN POPIEL Wrocław M30 1 -
112 RENATA SOBCZAK Oleśnica K50+ 1 -
113 KONRAD CZERW TRZEBNICA M30 1 -
114 Jerzy Szałajko Wrocław M50 1 -
115 Tomasz Miłkowski Świdnica M40 1 -
116 Jan Karbowski Skalmierzyce M40 1 -
117 Magdalena Ciupka Wrocław K20 1 -
118 Aleksandra Wielgus Mieroszów K20 1 -
119 Maria Bogdanowicz Wrocław K40 1 PRO RUN
120 Artur Bobel Wrocław M30 1 fb.com/grubas.biega
121 Bartosz Tylak Wrocław M30 1 -
122 Cezary Kupiński Wrocław M40 1 SIŁA OGRA
123 ANDRZEJ WĘCLEWSKI Bielawa M60+ 1 Wielka Sowa
124 Łukasz Lewicki Jelcz-Laskowice M30 1 -
125 Marcin Szczepankiewicz Wrocław M30 1 PCC SQUAD
126 Anna Świerk Janowice Wielkie K30 1 NaturalniE Janowice
127 Seweryn Świerk Janowice Wielkie M30 1 NaturalniE Janowice
128 Piotr Łabędź Wrocław M30 1 -
129 DARIUSZ SMEKTAŁA Janowice Wielkie M40 1 NaturalniE Janowice
130 Mateusz SMEKTAŁA Janowice Wielkie M16-19 1 NaturalniE Janowice
131 Paweł Sadowski Janowice Wielkie M20 1 Naturalnie Janowice
132 TOMASZ MARCZYK Janowice Wielkie M30 1 NATURALNIE JANOWICE
133 Mariusz Kreczyk Janowice Wielkie M20 1 NaturalniE Janowice
134 Stanisław Świerk Janowice Wielkie M50 1 NaturalniE Janowice
135 Anna Toczyńska Janowice Wielkie K30 1 NaturalniE Janowice
136 tomasz lachowicz Czernica M30 1 naturalnie janowice
137 Mateusz Dydyna wroclaw M20 1 -
138 Piotr Chorąży Janowice Wielkie M40 1 NaturalniE Janowice
139 Mikołaj Sadowski Janowice Wielkie M16-19 1 NaturalniE Janowice
140 Ludwik Hickiewicz Świętoszów M30 1 -
141 Magdalena Kinal Wrocław K20 1 -
142 Justyna Miliszewska Kudowa Zdrój K20 1 -
143 Grzegorz Kinal Wrocław M30 1 -
144 Maciek Ciesielski Wrocław M30 1 Ciesiu Team
145 Zuzanna Wałkiewicz Wrocław K20 1 -
146 Magdalena Szlęzak Wrocław K30 1 Get Run
147 Ewelina Piętak Wrocław K20 1 -
148 Anna Szumska Wrocław K20 1 -
149 Olga Kielczynska-Chrząszcz Szczawno-Zdrój K40 1 SzczawnoRun
150 Piotr Wengrzik Wrocław M40 1 APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIES
151 Mirosław Srebrny Rogoż M40 1 -
152 Katarzyna Szpyrna Wrocław K30 1 -
153 Marlena Jęczmień Świdnica K20 1 -
154 DARIUSZ RESPONDEK Wrocław M40 1 -
155 Paweł Stefanek Rudna M40 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
156 Weronika Skupin Wrocław K20 1 -
157 Stanisław Bik Lubin M50 1 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
158 Kacper Nowak Wrocław M20 1 -
159 Marta Grzybek Kudowa Zdrój K20 1 -
160 HENRI LEMPEREUR SEVRES M60+ 1 TEAM ETHAN
161 Łukasz Chmiel Kiełczów M30 1 -
162 Maciej Pawlik Bystrzyca Oławska M40 1 -
163 Paweł Chmielewski Wrocław M30 1 -
164 Oliwier Skorupiński Bolesławiec - 1 -
165 Katarzyna Skorupińska Bolesławiec K30 1 -
166 JACEK DRĄG Mirków M40 1 -
167 Daniel Michalak Oława M16-19 1 Maczeta Team Oława
168 Katarzyna Sikoń Wilczyce K30 1 -
169 ROBERT KUBIAK Jedlina-Zdrój M30 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
170 Justyna KACZYNSKA Wrocław K20 1 -
171 Paulina Walczak Świdnica K20 1 Grupa triathlonowa RAT
172 MARCIN FRĄK Świebodzice M30 1 KRAUSE RUNNING TEAM
173 bartosz bąk Wrocław M30 1 -
174 Jarosław Roślicki Ozorowice M30 1 TU EUROPA
175 MAŁGORZATA ŚWIATŁOŃ chojnow K20 1 -
176 Adam Mazur Wojnowice M20 1 White Eagle Running Club
177 Antoni. Starościak Wrocław M60+ 1 jedno osobowa
178 Wojciech Orłowski Świdnica M40 1 Kudelski Team
179 Natalia Myślicka Wrocław K20 1 GVT 1
180 Paweł Bochnak Wrocław M20 1 Biegamy We Wrocławiu
181 Jacek Machata Wrocław M30 1 InTENSO
182 Jarosław BORUKAŁO Kłodzko M40 1 -
183 Łukasz Zakrawacz Sobótka M30 1 -
184 Karol Fornalski Lubin M20 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
185 Julia Iwanow Wrocław K20 1 Biegamy we Wrocławiu
186 Paweł Dreszer Smolec M30 1 -
187 Rafal Zakrzewski Kąty Wrocławskie M40 1 ReadSoft
188 Szymon ROJEK Jędzychów M30 1 Dynamit Jędrzychów
189 Maciej Borkowski Miłoszyce M40 1 -
190 Adam Banasiak Wrocław M40 1 -
191 BOGUSŁAW LIŚKIEWICZ Wrocław M50 1 TEAM-BIEGACZY
192 IZABELA AUGUSTOWSKA WARTKOWICE K30 1 KB Geotermia Uniejów
193 Ewa Zdrzałka-Dąbrowska Wrocław K20 1 Wrocławski Teatr Komedia
194 Andrzej Protas Wałbrzych M20 1 -
195 Ewa Moszyńska Legnica K20 1 KB LEW LEGNICA
196 Zbigniew Klepacki Wrocław M30 1 Sanbiki no Saru
197 Jarosław Kosterkiewicz Niemodlin M30 1 GVT 1
198 Agata Jankowska Wrocław K30 1 Trenuj z Nami
199 Cezary Szafron Wrocław M30 1 Gracze
200 Bartosz Szymański Świdnica M20 1 -
201 Paweł Żukowski Boguszów-Gorce M30 1 NIEZRZESZONY
202 Mieczysław Michalak wroclaw M60+ 1 1
203 Krzysztof Trawiński Kamienna Góra M30 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa
204 WOJCIECH KONON Sokółka M30 1 -
205 Gracjan Rojek Chwałów M30 1 -
206 Daniel Nowak Wrocław M30 1 -
207 Jakub Tereszkiewicz Wrocław M30 1 -
208 Marcin Durkowski Oborniki Śląskie M30 1 -
209 Maciej Chmura Wrocław M20 1 Triathlon Chmura
210 Magda Szałacha Wrocław K30 1 -
211 Marek Patalon Zebrzydów M40 1 -
212 Wojciech Lesisz Wrocław M50 1 -
213 Wojtek Siewruk Ząbkowice Śląskie M30 1 OSIR
214 Izabela Konopka Wrocław K40 1 -
215 Piotr Wilk Wrocław M30 1 -
216 Lesław Fischer Wrocław M30 1 TRISfera Wrocław
217 Anna Janowicz Szalejów Dolny K40 1 -
218 Marcin Moskwa Wrocław M20 1 WHAT THE FOX SAY
219 Maria Sobocińska Świdnica K20 1 -
220 Wojtek Lewandowski Tokary M40 1 -
221 Edward Robak głuszyca M30 1 -
222 Arur Bożek Wałbrzych M30 1 KPII Wałbrzych
223 Małgorzata Sulka Pszenno K20 1 -
224 Anna Skupień Wrocław K30 1 Radia Wrocław
225 Linda Borof Pieszyce K30 1 ekoserv
226 Bartłomiej Jasiówka Polska Nowa Wieś M30 1 OSiR Komprachcice
227 Jakub Biskupski Wrocław M40 1 -
228 BARTŁOMIEJ SZUKALSKI Oleśnica M20 1 K.B.SZERSZEŃ OLEŚNICA
229 Malwina Gucwa Łagiewniki K20 1 GVT 3
230 Krzysztof Głuszko Góra M50 1 -
231 KONRAD DŁUGOŁĘCKI Świdnica M30 1 -
232 DANIEL KUCZA Świdnica M30 1 Niezrzeszony
233 Wojciech Tatara TRZEBNICA M20 1 -
234 Piotr Redzio Środa Śląska M20 1 -
235 Violetta Pawlus SIECHNICE K30 1 -
236 Bogusław Łaciński Brzeg M50 1 -
237 Tomasz Zdziarski Wrocław M40 1 -
238 Radosław Kraus Świdnica M30 1 Zabiegani w Świdnicy
239 Agata Siejka Świdnica K20 1 -
240 Aron Pasieczny Świdnica M20 1 -
241 TOMASZ KRYMSKI JAROSZÓW M30 1 -
242 Katarzyna Włodaków Świdnica K30 1 Zabiegani w Świdnicy
243 Martyna Stryjczak Wrocław K20 1 -
244 Marzanna Baryła Strzelin K30 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit
245 Artur Nawrot TRZEBNICA M30 1 -
246 JACEK JABŁOŃSKI Wrocław M30 1 -
247 Kamil Wołkowski Sulistrowice M30 1 Radio ESKA
248 Artur Drabik Kamieniec Ząbkowicki M40 1 -
249 Marta Drabik Kamieniec Ząbkowicki K30 1 -
250 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów K40 1 -
251 MAGDALENA Lubicka Wrocław K30 1 Natura Vitalis Running Team
252 JOANNA KOZUBAL Wrocław K40 1 Radio Wrocław
253 Łukasz Dominów Lubin M30 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
254 Grzegorz Hansdorfer Wrocław M20 1 -
255 Paweł Żynel Suchy Dwór M30 1 LUKS ŻÓRAWINA/TEAM WĘGRY
256 artur wnek januszkowice M30 1 -
257 TOMASZ LUBICKI Wrocław M30 1 Natura Vitalis Running Team
258 Natalia Biedroń Wrocław K20 1 -
259 małgorzata łaszuk Świdnica K40 1 -
260 Łukasz Sarafin Wrocław M30 1 RADIO ESKA
261 Adriana Tronina Wrocław K30 1 -
262 Agnieszka Rzeźnik Groblice K20 1 -
263 Marcin Haber Groblice M20 1 -
264 WERA JABŁECKA Wrocław K30 1 GVT 2
265 Przemysław Waśko Korczyna M20 1 ASICS FO Wrocław
266 SZYMON FENCZYSZYN Wrocław M30 1 ITMZM 2015
267 Piotr Gabara-Piętka Wrocław M20 1 -
268 Konrad Jankowski Dzierżoniów M30 1 -
269 Paweł Gryszkiewicz Wrocław M20 1 GVT 3
270 Artur Mastalerz Świdnica M50 1 -
271 Małgorzata Mastalerz Świdnica K40 1 -
272 Marek Kamyk Wrocław M30 1 -
273 Mariusz Andrejów Wrocław M40 1 GVT 2
274 ADAM MASTALERZ Wrocław M20 1 -
275 Katarzyna Nijander Chrząstawa Wielka K30 1 GVT 2
276 Henryk Ambrosiewicz Legnica M60+ 1 KB LEW LEGNICA
277 Tomasz Dydycz komorów M30 1 Zabiegani w Świdnicy
278 iwona dydycz komorów K30 1 Zabiegani w Świdnicy
279 Izabela Stajniak-Steliga Wilczyn K30 1 Radio ESKA
280 Leszek Grygiel Wrocław M40 1 Pro-Run Wrocław
281 Paweł Smoliński Wrocław M50 1 PRO-RUN
282 Paweł Stawarz Oleśnica M40 1 LUPUS Oleśnica
283 Wieńczysław Story Wrocław M50 1 Powolniak-Wrocław
284 Marcin Szymański Jelenia Góra M20 1 -
285 adam zenka jastrzebce M30 1 Gotec Team
286 Małgorzata Przeździecka Kiełczówek K30 1 Team Asa Biegiem po zdrowie
287 Kamila Łyskawa Środa Śląska K30 1 -
288 Janusz Garbera Wrocław M30 1 GVT 3
289 Maciej Pleśnar Wrocław M30 1 InTENSO
290 PIOTR ZAWIŚLAK Kraków M30 1 Łowcy Kretów
291 ARTUR KOWAL Wrocław M40 1 KOWALOWIE
292 danuta KOWAL Wrocław K40 1 KOWALOWIE
293 Dorota Hojda Wrocław K30 1 Kobiety na medal
294 Piotr Gancarz Oława M16-19 1 -
295 Błażej Lenard Brzeg M40 1 1 pułk saperów
296 Adrian Czok Bielsko-Biała M40 1 -
297 Łukasz Średziński Wrocław M30 1 Tribition Team
298 Stanisław Faltyn Oleszna M60+ 1 FALTYN CLUB - Klub Wolnych Biegaczy Oleszna
299 Anna Grodzka Wrocław K40 1 Kobiety Na Medal
300 Anna Więcek Wrocław K30 1 -
301 Paweł Studnicki Wrocław M30 1 -
302 Andrzej Sutkowski Wrocław M40 1 GVT 3
303 Anna Bulak kuropatnik K40 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit
304 Grzegorz Lubelczyk Miekinia M40 1 SCW6329
305 Rafał Pierzga Legnica M30 1 -
306 Mateusz Smoluk Wrocław M30 1 -
307 Mirosław Hołdyński Kąty Wrocławskie M50 1 KB Kąty Wrocławskie
308 krzysztof micherda Swidnica M50 1 -
309 Michał Biros Jelenia Góra M20 1 -
310 Barbara Wawrzyniak Wrocław K30 1 RADIO WROCŁAW
311 Filip Gomułkiewicz Wrocław M30 1 wGlowieBiegacza.pl / Pro-Run.pl
312 Karolina Matich Wrocław K20 1 -
313 Jarosław Błaśkiewicz Wrocław M30 1 -
314 Stanisław Czyż Kamieniec Ząbkowicki M40 1 Drużyna Pierścienia
315 Marcin Czyż Kamieniec Ząbkowicki M16-19 1 Drużyna Pierścienia
316 Marta Dyminska Malczow K30 1 -
317 Michal Zakrocki wroclaw M20 1 -
318 Piotr Zając Wrocław M30 1 -
319 Sebastian Figas sadków M30 1 Trisfera Wroclaw
320 Marta Marcinkiewicz Wrocław K40 1 Wroclaw Marathon Team
321 GRZEGORZ KOWALEWSKI Krzeptów M40 1 -
322 Krzysztof Kurilec Wrocław M50 1 Wrocław Maraton Team
323 Jacek Owczarek Oleśnica M30 1 K.B.SZERSZEŃ OLEŚNICA
324 Mieszko Kozłowski Wrocław M20 1 -
325 Grzegorz Brylonek Wrocław M30 1 RADIO WROCŁAW
326 ALAN DOBROWOLSKI Boguszów-Gorce M16-19 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
327 Paweł Hrabia Jedlina Zdrój M30 1 -
328 Monika Stolarczyk Wrocław K20 1 KOBIETY NA MEDAL
329 Michał Herman Wrocław M20 1 -
330 Ryszard Morawski Wrocław M30 1 -
331 Łukasz Krupa CHOJNÓW M20 1 Radio Wrocław
332 Bartosz Zakrzewski Bierzyce M30 1 -
333 Paweł Wróbel Wrocław M20 1 -
334 Robert Kolebuk Wrocław M40 1 Biegamy we Wrocławiu
335 Radosław Jasiczek Świdnica M30 1 Zabiegani w Świdnicy
336 MARLENA KRZEŚNIAK Bielany Wrocławskie K30 1 Bielańska Pogoń
337 Michał Krzysztofik Świdnica M30 1 Zabiegani w Świdnicy
338 Krzysztof Biernacki Wrocław M40 1 -
339 Patryk Dworzyński Świdnica M20 1 Zabiegani w Świdnicy
340 Michał Szczebiotowski Wrocław M30 1 Zabiegani w Świdnicy
341 Piotr Kulbicki Wrocław M30 1 Tribition Team
342 Sylwia Majewska Lubin K30 1 -
343 Dario Serafino Tonesi wroclaw M30 1 NOKIA
344 Dominik Gomółka Wrocław M20 1 -
345 Adam Kłyszejko Jaworzyna Śl. M30 1 Zabiegani w Świdnicy
346 Bartłomiej Kogut Stanowice M30 1 -
347 Grzegorz Góra Wrocław M30 1 -
348 tomasz gromala głuszyca M30 1 -
349 Karolina Cytrycka Jelenia Góra K20 1 Biegam Dla Zdrowia.pl
350 PAWEŁ KMIECIŃSKI Kudowa Zdrój M40 1 -
351 Piotr Puchalski Wrocław M40 1 Tribition Team
352 Grzegorz Karankiewicz Legnica M30 1 Łowcy Kretów
353 Tomasz Ożóg Wrocław M30 1 -
354 Patryk Zwierz Wrocław M30 1 Nokia
355 Michał Giemza Wrocław M20 1 PRO-RUN WROCŁAW
356 Marzena Diesner Wrocław K30 1 -
357 Artur Kozłowski Wałbrzych M30 1 -
358 Sandra Płocińska Chmielów, k. Kątów Wrocławskich K20 1 ANITA-PrzewozyOsobowe.pl
359 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI Wrocław M30 1 -
360 Sylwia Prochowska Wrocław K20 1 Night Runners Wrocław
361 Marcin Kasprzyk Wałbrzych M30 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
362 KATARZYNA BAWIEC Wałbrzych K30 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
363 Rafał Sendecki Wałbrzych M40 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
364 Miłosz Kaczkowski Wałbrzych M20 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
365 Roman Magdziarczyk Wałbrzych M30 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
366 KRZYSZTOF STRONCZAK Wrocław M50 1 -
367 Dariusz Kalisz Wałbrzych M50 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
368 Maciej Słomka Wrocław M30 1 -
369 Łukasz Książek Wałbrzych M30 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
370 Judyta Matelska Sobótka K30 1 PRO-RUN
371 Marcin Bernatek Strzegom M30 1 Strzegomska 12
372 Beata Poprawska Wrocław K50+ 1 RADIO WROCŁAW
373 Weronika Machowska Góra Kalwaria K20 1 Radio Wrocław
374 Wojciech Murzicz Jawor M20 1 Pan Łapka Team
375 AGNIESZKA ŻULEWSKA Wrocław K40 1 RADIO WROCŁAW
376 ŁUKASZ WAWRZYNIAK Walim M30 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
377 Siri Ag wroclaw K20 1 -
378 ZBIGNIEW Żuk Wałbrzych M40 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
379 Henryk Ostropolski Dzierżoniów M50 1 WKB PIAST
380 Mateusz Sionkowski Wrocław M20 1 RevolutionTraining.pl
381 Przemysław Krasiński Wałbrzych M16-19 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
382 Ewelina Misko-Pawlowska Jeszkowice K30 1 KOBIETY NA MEDAL
383 Mirosław Kielar Jedlina Zdrój M30 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
384 Marta Grazdaj Strzelin K30 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit
385 Marek Grazdaj Strzelin M30 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit
386 Krzysztof Wierzbicki Wrocław M30 1 Mizionki4eva
387 Krzysztof Gromala Wałbrzych M30 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
388 BARTOSZ NALICHOWSKI Wrocław M30 1 -
389 Jakub Karbowiak Wrocław M20 1 Capgemini
390 Łukasz Kozłowski Wałbrzych M20 1 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
391 Wojciech Michałkiewicz Wrocław M40 1 Pro-Run Wrocław
392 Artur Dziak Wrocław M30 1 Oxsport
393 Przemysław Seredyński Wrocław M30 1 Espotel Running Team
394 GRZEGORZ PIOTROWSKI Świdnica M30 1 HERMES ŚWIDNICA
395 Wojciech Sobierski Wrocław M30 1 HAKUNA MATATA :)
396 Robert Rosicki Wrocław M30 1 Grupa Triathlonowa RAT
397 Michał Furgoł Wrocław M30 1 Trisfera Wrocław
398 Wiktor Kosiek Wrocław M30 1 NIE
399 ARKADIUSZ JANISZEWSKI Środa Śląska M40 1 GRUPA TRIATHLONOWA RAT
400 Piotr Oskwarek Trzebunia M20 1 wkurw_team
401 Małgorzata Tylkowska Wysoka K30 1 Grupa Triathlonowa RAT
402 Marcin Podsadny 15 M30 1 GRUPA TRIATHLONOWA RAT
403 Oliwia Drobnicka Wysoka K30 1 -
404 Łukasz Andrzejewski Wrocław M30 1 Grupa Triathlonowa RAT
405 Tomasz Duda Śliwice M40 1 Radio Wroclaw
406 Wojciech Rieger Nysa M20 1 Pan Łapka Team
407 Konrad Tomala Wrocław M20 1 Biegamy we Wrocławiu
408 Agnieszka Borawska Gdańsk K30 1 -
409 Ewa Paczóska Oborniki Śląskie K30 1 -
410 Natalia Bihun Wrocław K20 1 Grupa Triathlonowa RAT
411 Bartłomiej Cywiński Wrocław M30 1 Pro-Run Wrocław
412 JAKUB WIŚNIEWSKI Oborniki Śląskie M30 1 -
413 Marcin Wnuk Wrocław M30 1 Grupa Triathlonowa RAT
414 KATARZYNA Lipowicz Polkowice K30 1 Grupa Triathlonowa RAT
415 Tomasz Urbanik Wrocław M50 1 -
416 krzysztof graniczny Wrocław M40 1 -
417 Michał Wojtyło Wrocław M30 1 GRUPA TRIATHLONOWA RAT
418 Cezary Wronka Wrocław M20 1 GRUPA TRIATHLONOWA RAT
419 Dorota Robaczewska wroclaw M30 1 Spartanie Dzieciom
420 TOMASZ BARTECKI Wrocław M30 1 niezrzeszony
421 Krzysztof Jarosz Legnica M50 1 -
422 Filip Rybacki Wrocław M40 1 GT RAT
423 Przemysław Skwarczyński Wrocław M20 1 -
424 Sebastian Harmazy Wrocław M40 1 -
425 Juha Malkamaki Wrocław M30 1 Grupa Triathlonowa RAT
426 Grzegorz Olender Wrocław M30 1 GRUPA TRIATHLONOWA RAT
427 Wiktor Żak Wrocław M60+ 1 GVT2
428 Katarzyna Niemczyk-Machała Bielawa K30 1 -
429 Bartosz Machała Bielawa M30 1 -
430 Anna Babicz Bielawa K30 1 -
431 Dawid Babicz Bielawa M16-19 1 -
432 Kinga Łapińska Radwanice K20 1 -
433 Katarzyna Krym Smolec K30 1 Night Runners Wrocław
434 Kinga Łampika Smolec K30 1 Night Runners Wrocław
435 Monika Gocha Wrocław K30 1 -
436 Mirona Zielińska Wrocław K40 1 Night Runners Wrocław
437 Sylwia Rewers Wrocław K20 1 Trenuj z nami
438 edward kozłowicz Wałbrzych M60+ 1 -
439 Sylwia Turek Warszawa K20 1 -
440 Adrianna Adamczak wroclaw K20 1 -
441 Łukasz Porębski Wrocław M20 1 Proshare Cycling Team
442 Anna Turkiewicz wisznia mała K30 1 WROCŁAW MARATHON TEAM / TRENUJZNAMI.PL
443 PIOTR KRZESZOWSKI Przeworno M20 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit
444 Joanna Jabłońska 1 K30 1 -
445 Robert Garncarz SIECHNICE M30 1 .
446 Remigiusz Dudek Ziębice M30 1 -
447 Rafał Purzycki Wrocław M40 1 -
448 Julia Zając Starczówek K20 1 -
449 Agnieszka Lipińska Wrocław K30 1 READSOFT
450 piotr żyłka Bielawa M30 1 -
451 MAŁGORZATA WARDAK Nowa Ruda K30 1 22 bpg
452 Ewa Pewniak Wrocław K30 1 Night Runners Wrocław
453 JOANNA SZNAJDER Wrocław K30 1 BIEDRONECZKI
454 Jolanta WOSZCZAK Strzelin K40 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit
455 Małgorzata Cielińska-Matuszewska Szczawin K40 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit
456 Agata Knofel-Laszczyńska Strzelin K30 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit
457 Zbigniew Woszczak Strzelin M50 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit
458 Żaneta Gościmska Brzezia Łąka K30 1 GVT 3
459 Grzegorz Sawczuk Wysoka M30 1 BIEDRONECZKI
460 Przemysław Puchalski Wrocław M30 1 BIEDRONECZKI
461 Marcin Berny Wysoka M30 1 GVT 2
462 Małgorzata Berny Wysoka M30 1 GVT 2
463 Jacek Strucki Wrocław M50 1 Readsoft
464 Paweł Posłuszny Wrocław M30 1 AWF Wrocław / KS Artemis
465 Daniel Suchenia Wałbrzych M40 1 Gang Różowych Misiów
466 Bogusław Kozioł Oleśnica M40 1 Gang Różowych Misiów
467 Andrzej Sadowski Polkowice M40 1 KGHM Z.G. Polkowice-Sieroszowice
468 Ewa Waleńska Wrocław K30 1 Grupa Triathlonowa RAT
469 olga janiszewska Zgorzelec K40 1 -
470 ireneusz nalepa Polkowice M40 1 biegająca kasta miedziowego miasta
471 Michał TAMBOR Kłodzko M30 1 EKO-EXPRESS TEAM
472 Łukasz Klatka Wrocław M20 1 -
473 andrzej majewski Prusy M40 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit
474 Dominik Liśkiewicz Wrocław M20 1 TEAM-BIEGACZY
475 Agnieszka Sikora Wrocław K30 1 Biegam we Wrocławiu
476 Patrycja Fiedukiewicz Zawidów K20 1 Aircom
477 Kacper Haracz Wrocław M20 1 Aircom
478 Mateusz Roszkowski wroclaw M30 1 Aircom
479 Marek Świątek Andrychów M20 1 Aircom
480 Daniel Kuk Wrocław M20 1 Aircom
481 Aleksandra Lewandowska Szczodre K20 1 AIRCOM
482 Izabela Kanicka Domaszczyn K30 1 AIRCOM
483 Karolina Haracz Wrocław K20 1 Aircom
484 krzysztof komidaj Świdnica M40 1 -
485 Jolanta Nowak Wrocław K40 1 -
486 Joanna Miedzwiedziuk Kąty Wrocławskie K30 1 -
487 Piotr Majewski Prusy M40 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit
488 Jacek SĘDZIK Wrocław M40 1 -
489 Grzegorz Mutwil; Żary M40 1 -
490 Mateusz Szwajka Wrocław M20 1 -
491 Michał Samol Wrocław M30 1 -
492 Tomasz Krawczyk Strzegom M40 1 Strzegomska Dwunastka
493 Krzysztof Dominikowski Świdnica M30 1 TRISFERA WROCŁAW
494 Krzysztof Machowski Jedlina Zdrój M40 1 Biegaj w Jedlinie
495 Beata Rogozińska Wrocław K30 1 -
496 KRZYSZTOF SITKO Jedlina Zdrój M40 1 Biegaj w Jedlinie
497 Agnieszka Osmolak Wrocław K20 1 PRO RUN Wrocław
498 Bartosz Kołodziej Bogdaszowice M40 1 READSOFT
499 Agata Tekieli Bystrzyca Kłodzka K30 1 Pro-Run Wrocław
500 Piotr Wiśniewski Wilkszyn M40 1 -
501 Radek Piesch Bogdaszowice M30 1 -
502 Marzenna Wiśniewska 9 K40 1 -
503 Łukasz Czechowicz Wąsosz Górny M20 1 -
504 Krzysztof Zacha Wrocław M20 1 -
505 Łukasz Stach Wrocław M20 1 NOKIA
506 Anna Grobelna Świdnica K20 1 -
507 konrad gulczyński Lubsko M20 1 getrun
508 Marcin Jaworek Wrocław M20 1 GET RUN
509 Tomasz Porębski Kamienna Góra M20 1 -
510 ARTUR SITKO Jedlina Zdrój M30 1 Biegaj w Jedlinie
511 Anna Miązek Lubin K30 1 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
512 Michał Wójcik Wrocław M30 1 RDSTeam
513 Anna Berus Wrocław K30 1 -
514 KATARZYNA ŚCISŁOWSKA Jaworzyna Śl. K30 1 -
515 Irek Miski Wrocław M30 1 -
516 Magdalena Rybienik Wrocław K30 1 Trimama
517 Jarosław DOMARADZKI Bolesławiec M30 1 Klub Biegacza Bolesławiec
518 Paweł Kaczmarek Brzeg Dolny M20 1 -
519 Justyna Galecka Mietków K20 1 -
520 Robert Bielawski Dobroszyce M40 1 -
521 Andrzej Smolak Brzeg Dolny M40 1 -
522 Wacław Wanat Wrocław M60+ 1 PRO-RUN Wrocław
523 Marcin Śmietana Wrocław M40 1 -
524 Marcin Hutyra Wrocław M30 1 Wrocław Marathon Team
525 Sebastian Stankiewicz Chocianów M20 1 -
526 Katarzyna Stęchła Żórawina K20 1 -
527 robert dobrowolski Jelenia Góra M50 1 -
528 Bozena Dobrowolska Jelenia Góra K50+ 1 -
529 marcin SZYMCZYNA Oława M40 1 -
530 Maciej Stęchły Żórawina M16-19 1 -
531 Robert Stadnicki Koźlice M40 1 -
532 Dawid Ciurej Otmuchów M20 1 Przyszliśmy popatrzeć
533 Marek Kulczycki Bystrzyca Kłodzka M30 1 -
534 KATARZYNA TURKO-PĘKALA Szczodre K40 1 -
535 ANNA FICNER wilków K30 1 OLAWS ZŁOTORYJA
536 Karolina Sap Gliwice K20 1 Pro-Run Wrocław
537 Mateusz Lipiński Wrocław M30 1 Radio Wrocław
538 Adam Skórka Złotoryja M40 1 Olaws Złotoryja
539 Beata Kucharska Oborniki Śląskie K30 1 -
540 Ewa Bocheńska Wrocław K40 1 -
541 Michał Szymański Strzegom M30 1 Strzegomska Dwunastka
542 Maria Szymańska Strzegom K50+ 1 Strzegomska Dwunastka
543 Dawid Gut Świdnica M30 1 HERMES ŚWIDNICA
544 Tomasz Głowacki SIECHNICE M40 1 -
545 marcin wasilewicz Wałbrzych M30 1 Ronal Biega
546 Anna Wasilewicz Wałbrzych K30 1 Ronal Biega
547 Tomasz Wasilewicz Wałbrzych M30 1 -
548 Maciej Kasprzak Wrocław M40 1 -
549 adam starego Bolesławiec M50 1 klub biegacza bolesławiec

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING M30 - ultimasport.pl TIMING
2 ola żelazowska Wrocław K30 - Pro-Run Wrocław
3 Joanna Banach Wrocław K30 - -
4 Marta Ścieglińska-Sztaba Wrocław K20 - Kobiety na medal
5 Aleksandra Lazarek Wrocław K30 - Kobiety Na Medal
6 Dariusz Polehojko Wrocław M40 - Biegamy we Wrocławiu
7 Józef Maliszewski Wrocław M60+ - -
8 Mirosław Łęczek Ząbkowice Śląskie M50 - -
9 Robert Tomków Niemodlin M40 - FAST FOOT Opole
10 ZBIGNIEW HARENDARZ OBORA M40 - BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
11 Monika Gabryś Wrocław K40 - Kobiety na Medal
12 Ela Jeziorowska Wrocław K50+ - KOBIETY NA MEDAL
13 Szymon Pomianowski Wrocław M30 - Beer Runner Polska
14 Mariusz Skrzypek Wrocław M30 - -
15 Michał Korzeniewski Wrocław M30 - PRO-RUN WROCŁAW
16 Paweł Buganiuk Oleszna M30 - -
17 Paweł Bytniewski Wrocław M30 - -
18 WALDEMAR Sobiński Jelenia Góra M20 - Biegam Dla Zdrowia.pl
19 JACEK DROSZCZ Wrocław M40 - SEKCJA BIEGOWA DBWD WKP-W
20 piotr krzemiński 3 M30 - ZIELONA MILA TEAM
21 DARIUSZ LISTWAN Rudna M40 - -
22 Michał Gałązka Wrocław M30 - KB SOBÓTKA
23 Jan Szturo Podgórzyn M40 - -
24 Zygmunt pawlik Oława M60+ - -
25 Stanisław Skwarek Kąty Wrocławskie M40 - -
26 Marcin Sztypa Oława M30 - ATMA
27 Krzysztof Panowicz Ostrów Wlkp. M40 - KS ICE MAT Team Ostrów Wielkopolski
28 Igor Kaźmierczak Kołobrzeg M30 - GVT
29 Jarosław Żygadło Komorowice M20 - -
30 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie M30 - 10 Wpdow
31 Michał Sroga Kostomłoty M20 - -
32 Marzanna Słotwińska Bolesławiec K40 - brak
33 Klaudia Jeleń Wrocław K20 - Tribition Team
34 Katarzyna Pawlak Wrocław K30 - radio wrocław
35 Elżbieta Kopczyńska Wrocław K30 - -
36 RYSZARD BIELEC Wrocław M50 - PRO-RUN WROCŁAW
37 Dorota Fojtar Krzeptów K40 - -
38 MAŁGORZATA TUL Gniechowice K40 - -
39 Rafał Wyczyński Wrocław M30 - brak
40 Rafał Wyczyński Wrocław M30 - brak
41 Izabela Kaczmarczyk Wrocław K30 - Pro-Run Wrocław
42 GRZEGORZ GRABOWSKI Wrocław M40 - -
43 Robert Oleksiuk Wrocław M40 - Zielona Mila Team
44 Andrzej Dąbrowski Wrocław M30 - Pro-Run Wrocław
45 MAŁGORZATA DYMKOWSKA Wrocław K30 - VELICANTE SPORT TEAM
46 Szymon LATAŁA Środa Śląska M30 - nie
47 Bartłomiej Janaczyk Kalisz M30 - -
48 jacek rostecki Środa Śląska M30 - -
49 Aneta Bukowska Wrocław K30 - Biegamy we Wrocławiu
50 Aleksandra Bocheńska Wrocław K40 - Pro-Run Wrocław
51 Mateusz Szczygieł Wrocław M20 - -
52 KAZIMIERZ NOSAL Świdnica M60+ - HERMES ŚWIDNICA
53 MAREK RASAŁA Strzegom M40 - -
54 Adam Kuzynin Proszkowice M40 - PHU BARTEK
55 Piotr Żak Wrocław M30 - -
56 Łukasz Ząbek Wrocław M30 - PRO-RUN Wrocław
57 JANEK MANDAT Oleśnica M50 - KB Lupus Oleśnica
58 Paweł Olszewski Wrocław M20 - Tribition Team
59 Anna Iwanicka 8 K30 - -
60 Daniel Hendzel Bielawa M20 - -
61 Zdzisław Tomaszewski Wałbrzych M50 - BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ
62 Wojtek Toporowski Słupsk M30 - SIE NIE ŚCIGAM SIE ;)
63 Andrzej Mitrosz Wrocław M50 - PRO-RUN WROCŁAW
64 Adriana Syposz Bystrzyca Kłodzka K20 - -
65 piotr dabrowski Wrocław M30 - bilardziarnia
66 AMADEUSZ ZIARKO Wrocław M20 - Byle do mety
67 Magdalena Młocek Wrocław K30 - -
68 Katarzyna Drągiewicz Legnica K30 - BBL Legnica
69 Konrad Kunicki Wrocław M30 - GVT
70 NORBERT KUBIK Świdnica M40 - -
71 PAWEŁ BALANT TĄPADŁA M30 - KRAUSE RUNNING TEAM
72 Paula Załucka Wrocław K20 - Szaraczki
73 Adam Jędrasik Bielawa M20 - Szaraczki
74 Kamil Olszewski Święta Katarzyna M30 - ReadSoft
75 BOGDAN KULIŃSKI Głogów M50 - DRUŻYNA SZPIKU KGHM
76 Krzysztof Olszewski Wrocław M40 - K-RUN
77 Michal Talaga Folwark M30 - rawrun
78 Jacek Witek Gliwice M30 - Opel Active Team
79 PAWEŁ ZIMOCH Sobótka M20 - WATAHA SOBÓTKA
80 Luis Vela wroclaw M20 - -
81 Olga Dziemidok Wrocław K20 - -
82 Justyna Andrychów Wrocław K20 - Gracze
83 KAMIL LASZCZYŃSKI Zielenice M30 - -
84 Iza meyssner gajkow K40 - ITMZM2015
85 Wojciech Bundyra Wrocław M30 - ITMZM
86 Rafael Tęcza Środa Śląska M30 - Mountain Walkers
87 EWA Łabuz Wrocław K50+ - -
88 Justyna Rembisz Wrocław K20 - -
89 Marcin Suchodolski Oława M30 - Jednostka Wojskowa 2697 Brzeg
90 Małgorzata Motała Wierzbno K30 - ITMZM 2015 Oława
91 Łukasz Ordecha Sulistrowice M30 - KB Sobotka
92 ANDRZEJ BIJAK PIETRZYKOWICE M30 - ZADYSZKA SMOLEC
93 Mirosław Szaniewski Jelenia Góra M40 - Biegam Dla Zdrowia.pl
94 tomasz wróbel Świdnica M30 - -
95 Krzysztof Głuszko Góra M50 - -
96 Anna Bronowicka Kąty Wrocławskie K30 - -
97 Dorota Stępień Świdnica K30 - -
98 Katarzyna Ciołkowska Wrocław K30 - -
99 Rafał Sadłowski Wrocław M30 - -
100 Grzegorz Wołczyk Ziebice M40 - Sparta
101 ARTUR ŻAK Wałbrzych M30 - Aktywny Wałbrzych
102 Daniel Dydyk Marcinowice M30 - -
103 ewa okręglicka TRZEBNICA K30 - -
104 Joanna Żygadło Kąty Wrocławskie K20 - -
105 Mariusz Soczomski Wrocław M30 - Zielona Mila TEAM
106 ROBERT GROMADZIŃSKI Milin M30 - -
107 Tomek Kleszcz Wrocław M30 - Night Runners Wrocław
108 Dawid Gajlusz Oleśnica M30 - KB Szerszeń Oleśnica
109 Anna Skawińska Wrocław K30 - wkb piast wrocław
110 Joanna Michalec wroclaw K20 - -
111 ANNA WÓJCIAK Świdnica K30 - -
112 Sebastian Paczkowski Świdnica M30 - -
113 Mateusz Wielocha Oleśnica M20 - KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
114 Krzysztof Znamirowski Wrocław M40 - Radio Wrocław
115 Arkadiusz Rymarski Wrocław M40 - GVT 1
116 Marta Szałacińska Wrocław K30 - TRIBITION TEAM
117 Tomasz Swatowski Kąty Wrocławskie M30 - Dobry Zły i Brzydki
118 Robert Kwaśnik Wrocław M30 - GVT 3
119 Andrzej Dobieniecki Wrocław M30 - -
120 Ewa Fluder Wałbrzych K30 - -
121 Edyta Samborska Wrocław K30 - NOKIA
122 Krzysztof Matysiak Lubin M30 - Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
123 NATALIA WALEWSKA-WOJCIECHOWSKA Łężyca/Zielona Góra K30 - -
124 Monika Wagner Bolesławiec K30 - Klub Biegacza Bolesławiec
125 Krzysztof Żółtowski Wrocław M50 - -
126 Paweł Gaj Wrocław M30 - -
127 ZBIGNIEW CZURYŁO Kiełczów M30 - FAST FOOT KIEŁCZÓW
128 Anna Kluba Kostomloty K30 - -
129 KRZYSZTOF PRYSTASZ Oława M30 - -
130 Marta Głombowicz Wrocław K20 - glittery assassins
131 Zdzisław Zadorożny Zgorzelec M60+ - EDI TEAM
132 KATARZYNA NIEMIEC Wrocław K30 - WKB PIAST
133 Marcin Domagała Wrocław M40 - -
134 Jacek Mikolajczak wroclaw M30 - Night runners
135 Rafał Mikołajczyk Wrocław M30 - GT RAT
136 Magdalena Biskupska Wrocław K30 - Grupa Triathlonowa RAT
137 Tomasz Sakuta Wrocław M30 - Sidor Team
138 Stanisław Uzdrowski Bielany Wrocławskie M40 - RUN-LOG
139 Marcin Rusek Michałowice M20 - KB Sobótka
140 Agata Bykowska Wrocław K30 - -
141 Ryszard Maćkowiak Wrocław M50 - -
142 Marek Garbacz Oława M40 - -
143 Tomasz Wójtowicz Wrocław M30 - -
144 Jacek Sobas Kędzierzyn-Koźle - - Pro-Run Wrocław
145 Szymon Wójtowicz Racibórz M20 - -
146 ELA BARTELA Wrocław K40 - wisła kraków
147 JACEK JANIK Wrocław K40 - wisła kraków
148 Sławomir Paliszewski Tarnów M40 - -
149 Barbara Filipowicz Sobin K30 - -
150 ANNA WIELICZKO Wrocław K30 - -
151 Dominik Dominas Mietków M16-19 - brak
152 Tomasz Suchocki Wrocław M30 - -
153 Przemysław Podolski Świdnica M50 - -
154 Agnieszka Malik Ząbkowice Śląskie K30 - ZUMBA
155 Izabela Dziedzinska wroclaw K30 - -
156 Grzegorz Bulak Strzelin M40 - MPC Pęcz
157 Katarzyna Czarnecka Nysa K20 - -
158 Aleksandra Adamska Wrocław K20 - -
159 Piotr Święcicki Świdnica M30 - -
160 marta moroz Wrocław K30 - -
161 Maciej Wielgus Wrocław M30 - -
162 Mateusz Krochmal Wrocław M20 - -
163 Andrzej Blonka Wrocław M50 - Andrzej Blonka
164 Grzegorz Wiercigroch Wrocław M30 - Grupa Triathlonowa RAT
165 Marcin URBANOWSKI Wrocław M20 - GVT 1
166 Olga Prudlak Wrocław K30 - -
167 Konrad Czajkowski Wrocław M20 - GVT 1
168 Magda Marcinkowska 13 K30 - Kolka to stan umysłu :)
169 DAMIAN LENCKI Oleśnica M20 - -
170 Grzegorz Rospęk Oleśnica M20 - -
171 MACIEJ TOMASZCZAK Sobótka M20 - KB SOBÓTKA
172 Natalija Olijnyk Ternopil K20 - -
173 Dariusz Osienienko Świdnica M40 - -
174 Łukasz Pawłowski Wrocław M30 - GVT 2


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K16-19 0
K20 63
K30 124
K40 37
K50+ 8
M16-19 10
M20 82
M30 231
M40 114
M50 38
M60+ 14
Kobiety 232
Mężczyźni 491
Wszyscy 723