Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Nauczyciel Niepełnosprawny Gmina Odolanów
1 Grzegorz Rogala Odolanów - - Ks Krotosz Krotoszyn NIE NIE TAK
2 PAWEŁ SIKORA Ostrów Wlkp. - - - NIE NIE NIE
3 ŁUKASZ MATYSIAK KOBYLA GÓRA - - - NIE NIE NIE
4 KRZYSZTOF KASPRZAK Naratów - - speed zółwik NIE NIE NIE
5 Łukasz Kaczmarczyk Jaszowice - - klubrobotow.pl NIE NIE NIE
6 JANEK MANDAT Oleśnica - - KB Lupus Oleśnica NIE NIE NIE
7 Yuriy Blahodir Ostrow Wlkp - - Budilux NIE NIE NIE
8 Ania Świderska Krotoszyn - - KS KROTOSZ KROTOSZYN NIE NIE NIE
9 Adrian Pawłowski Odolanów - - - NIE NIE TAK
10 Jakub Działocha Odolanów - - Odolanowska Drużyna Biegowa NIE NIE TAK
11 Ania Hazubska Ostrzeszów - - AKTYWNY OSTRZESZÓW NIE NIE NIE
12 ANDRZEJ FRANKOWSKI Ostrów Wlkp. - - - NIE NIE NIE
13 Grzegorz Baros Rudniki - - FALSTART Rudniki NIE NIE NIE
14 Grzegorz Grzywna Olesno - - WKB META LUBLINIEC NIE NIE NIE
15 Michał Szaroleta Ostrów Wielkopolski - - - NIE NIE NIE
16 Jan Cieśla Rudniki - - - NIE NIE NIE
17 ADAM MUSUR Oleśnica - - - NIE NIE NIE
18 Tomek Zając wsss - - dsdf NIE NIE NIE
19 Jarosław Michałek Kraków - - One Way Ticket NIE TAK NIE
20 JAN Sobera Twardogóra - - MLKS Echo Twardogóra NIE NIE NIE
21 ROMAN MODRZEJEWSKI grabów nad prosną - - - NIE NIE NIE
22 ARTUR KORZEŃ Oława - - ATMA NIE NIE NIE
23 Elżbieta Sobańtka Strojec - - - NIE NIE NIE
24 JERZY CIAPIERZYŃSKI Ołobok - - - NIE NIE NIE
25 Dariusz Wiktorek Ostrów Wlkp. - - WODKAN NIE NIE NIE
26 WIESŁAW REJEK Krobia - - - NIE NIE NIE
27 RAFAL SOJKA kobierno - - ks krotosz krotoszyn NIE NIE NIE
28 Sergiusz Sójka kobierno - - KS Krotosz Krotoszyn NIE NIE NIE
29 ANDRZEJ KAWOŃ Namysłów - - - NIE TAK NIE
30 TOMASZ DERESIŃSKI Topola - Osiedle - - - NIE NIE NIE
31 RAFAŁ CZARNOJAŃCZYK Ostrów Wlkp. - - - NIE NIE NIE
32 MARCIN OBAL Zduny - - KS KROTOSZ KROTSZYN NIE NIE NIE
33 Andrzej Dembina suchy las/złotniki - - - NIE NIE NIE
34 Krzysztof Stojanowski Wtórek - - - Speedway - NIE NIE NIE
35 Joanna Zybała Ostrow Wlkp - - LKS Ogniwo Łąkociny NIE NIE NIE
36 Agnieszka Połomska Ostrzeszów - - Biegnę dla Agi i Sebastiana! NIE NIE NIE
37 MACIEJ MAŁUSZEK Odolanów - - ODK NIE NIE TAK
38 Waldemar Gertig Odolanów - - Odolanowska Drużyna Biegowa NIE NIE TAK
39 piotr rudowicz Radłów - - - TAK NIE NIE
40 ZDZISŁAWA Baros Rudniki - - FALSTART Rudniki NIE NIE NIE
41 ANDRZEJ HELICKI Ostrów Wielkopolski - - - NIE NIE NIE
42 Piotr Pudło Dobroszyce - - KB Szerszen Oleśnica NIE NIE NIE
43 NORBERT Cierpka Sośnie - - Center-Team Odolanów NIE NIE NIE
44 Damian Kluczyk Ostrów Wielkopolski - - - NIE NIE NIE
45 Tomasz Klepuszewski Odolanów - - Odolanów NIE NIE TAK
46 Marcin Kamzol Odolanów - - - NIE NIE TAK
47 Edward Zawada Uciechów - - - NIE NIE TAK
48 DAWID SZYCH Ostrów Wlkp. - - NIEZALEŻNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. NIE NIE NIE
49 Natalia Mrowca Ostrów Wlkp. - - - NIE NIE NIE
50 Sebastian Grobarek Odolanów - - - NIE NIE TAK
51 Karol Małuszek Odolanów - - - NIE NIE TAK
52 Daniel Stefaniak jaraczewo - - jaraczewo biega NIE NIE NIE
53 Jan Sobera Twardogóra - - MLKS Echo Twardogóra NIE NIE NIE
54 Piotr kaźmierczak Ostrów Wlkp. - - - NIE NIE NIE
55 Piotr Herbik Odolanów - - - NIE NIE TAK
56 Bartosz Jarysz kobierno - - - NIE NIE NIE
57 Leszek Szubert Przygodzice - - Gmina Przygodzice NIE NIE NIE
58 Michał Kałużny Karski - - - NIE NIE NIE
59 ROBERT GRAF Ostrów Wielkopolski - - - NIE NIE NIE
60 WALDEMAR GŁOWACKI Tarchały Małe - - - NIE NIE TAK
61 KRZYSZTOF KASPRZAK kobierno - - KS Krotosz Krotoszyn NIE NIE NIE
62 Dawid Barczak Odolanów - - Center-Team Odolanów NIE NIE TAK
63 Łukasz Kowalczyk Wrocław - - PKP Ic Wrocław NIE NIE NIE
64 Jan Uciechowski Lędzina - - LZS Tarchalanka NIE NIE NIE
65 Kamila Kubiak Tarchały Wielkie - - - NIE NIE TAK
66 Piotr Świtała Odolanów - - OZK NIE NIE TAK
67 Edmund Pinkowski Ligota - - KS MARATON OSTRÓW WLKP NIE NIE NIE
68 RADEK KRÓL Tarchały Wielkie - - JW1245 NIE NIE TAK
69 Patrycja Jurkiewicz Ostrów Wielkopolski - - - NIE NIE NIE
70 PIOTR MARCINKOWSKI Ostrów Wielkopolski - - OSW TRI TEAM NIE NIE NIE
71 Jan Hyhs Ostrów Wielkopolski - - OSW Tri Team NIE NIE NIE
72 Donata Nentwich Wtórek - - - TAK NIE NIE
73 Mariusz Pełczyński Raczyce - - - NIE NIE TAK
74 Tomasz Sroka Przygodzice - - Center-Team Odolanów TAK NIE TAK
75 Błażej Kaniewski Raszków - - Night Runners NIE NIE NIE
76 Andrzej Jaszczyk Ostrów Wlkp. - - - NIE NIE NIE
77 Łukasz Król Przygodzice - - - NIE NIE NIE
78 Łukasz Król Przygodzice - - - NIE NIE NIE
79 Sylwia Żymełka Ostrów Wielkopolski - - - NIE NIE NIE
80 MAREK GRZEŚCZYK Ostrów Wielkopolski - - KS.Maraton-Ostrów NIE TAK NIE
81 Paweł Puchalski Ostrów Wlkp. - - ZSZ Odolanów TAK NIE NIE
82 Anna Puchalska Ostrów Wlkp. - - ZSZ Odolanów NIE NIE NIE
83 Hieronim Szczypkowski Ostrow Wlkp. - - - NIE TAK NIE
84 Piotr Zawieja Ostrów Wielkopolski - - - NIE NIE NIE
85 krzysztof Raszewski Ostrów Wlkp. - - zielona mila NIE NIE NIE
86 Mariusz Łakomy Uciechów - - - NIE NIE TAK
87 Sławomir Sobiński Goszcz - - - NIE NIE NIE
88 MATEUSZ DRUZGA MOŻDŻANÓW - - KORNIK LEŃ NIE NIE NIE
89 grzegorz poprawa Ostrów Wlkp - - - NIE NIE NIE
90 Szymon Kabat Krotoszyn - - TEAM RomanS NIE NIE NIE
91 Małgorzata Zabadeusz Żelazków - - RAJSPORT ACTIVE NIE NIE NIE
92 Adrian Uram Milicz - - - NIE NIE NIE
93 MARCIN SZCZEPANIK Wolica - - - NIE NIE NIE
94 Janusz Wnuk Milicz - - - NIE NIE NIE
95 Tomasz Wnuk Milicz - - - NIE NIE NIE
96 Artur JABŁOŃSKI Wolsztyn - - NICO MEBLE NIE NIE NIE
97 Dariusz Jarosik Ostrów Wlkp. - - - NIE NIE NIE
98 Ryszard Płochocki Nowe Skalmierzyce - - SUPERMARATON KALISZ NIE NIE NIE
99 Piotr UCIECHOWSKI Tarchały Wielkie - - LZS Tarchalanka Tarchały W. NIE NIE TAK
100 WŁODZIMIERZ JUSZCZAK Ostrzeszów - - SKS SZCZEŚCIE NIE NIE NIE
101 Anna Górska Ostrow Wlkp. - - - NIE NIE NIE
102 Michał Gaworski Odolanów - - - NIE NIE TAK
103 Katarzyna Mocek Granowiec - - - TAK NIE NIE
104 Mariusz Bielecki Sośnie - - NIEZALEŻNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. NIE NIE NIE
105 ANETA MALEC Krotoszyn - - - NIE NIE NIE
106 MAREK FLORCZAK Tarchały Wielkie - - LZS TARCHALANKA NIE NIE TAK
107 MAREK MALEC Zduny - - - NIE NIE NIE
108 Robert Szymański Odolanów - - Center-Team Odolanów NIE NIE TAK
109 JAKUB Walczak sieroszewice - - - NIE NIE NIE
110 Szymon Bodylski Węgry - - - NIE NIE NIE
111 Mateusz Kocik Wrocław - - Przesiąknięty Dźwiękiem NIE NIE NIE
112 Edward Gozdowski Ostrów Wlkp. - - KS Maraton NIE NIE NIE
113 Piotr Kołodziej Tarchały Wielkie - - OZK NIE NIE TAK
114 Dawid Gryta Grochowiska - - ZSZ Odolanów NIE NIE TAK
115 Rakuła Krystian Odolanów - - ZSZ Odolanów NIE NIE TAK
116 Łukasz Grela Granowiec - - ZSZ Odolanów NIE NIE TAK
117 Bartek Duczmal Odolanów - - ZSZ Odolanów NIE NIE TAK
118 Jakub Kurzawski Odolanów - - ZSZ Odolanów NIE NIE TAK
119 PIOTR GRZEMPOWSKI Krotoszyn - - KS KROTOSZ KROTOSZYN NIE NIE NIE
120 Krzysztof Kaik Krotoszyn - - - NIE NIE NIE
121 Magdalena Luty Granowiec - - - NIE NIE NIE
122 MATEUSZ SOŁTYSIAK Odolanów - - - NIE NIE TAK
123 Krzysztof Szymański Ostrów Wlkp. - - - NIE NIE NIE
124 Martyna Orpel Smoszew - - Ks krotosz krotoszyn NIE NIE NIE
125 MICHAŁ PRZERWA Odolanów - - KS ICE MAT Team Ostrów Wielkopolski NIE NIE TAK
126 Kasia Lis Gorzupia - - Ks Krotosz NIE NIE NIE
127 Rafał Walkow Odolanów - - niezrzeszony TAK NIE TAK
128 Leszek Pełczyński Raczyce - - LZS Raczyce 1996 NIE NIE TAK
129 Marian Świtoń Bukownica - - Bukownica Biega NIE NIE NIE
130 Karol Kałużny Krotoszyn - - KS KROTOSZ KROTOSZYN NIE NIE NIE
131 Paweł Grzesiak Kocina - - AKB NIEZALEŻNI NIE NIE NIE
132 Paulina Śródka Uciechów - - - NIE NIE TAK
133 Katarzyna Matyba Sulmierzyce - - - NIE NIE NIE
134 ROMAN MĘDYKOWSKI Tarchały Wielkie - - - TAK NIE TAK
135 Maciej Karolewski Zduny - - Night Runners Krotoszyn NIE NIE NIE
136 MIŁOSZ ŚMIŁOWICZ Ostrów Wlkp - - GPO TAK NIE NIE
137 Mateusz Grajek Ostrów Wielkopolski - - - NIE NIE NIE
138 Arkadiusz Skórzyński Lewków - - Night Runners TAK NIE NIE
139 Andrzej Maciejewski Krotoszyn - - KS KROTOSZ KROTOSZYN NIE NIE NIE
140 SŁAWOMIR NOWAK Wysocko Małe - - ZUS Ostrów NIE NIE NIE
141 Waldemar Sitek Bukownica - - Opatow Biega NIE NIE NIE
142 Katarzyna Panek Tomnice - - KS KROTOSZ KROTOSZYN NIE NIE NIE
143 Marek Żyśko Odolanów - - - NIE NIE TAK
144 KATARZYNA WOJTASZEK Tarchały Wielkie - - LZS TARCHALANKA NIE NIE TAK
145 Łukasz Przybył Ostrów Wielkopolski - - - NIE NIE NIE
146 Julia Szczepanek Janków Zaleśny - - - NIE NIE NIE
147 Paweł Gertig Odolanów - - Odolanowska Drużyna Biegowa NIE NIE TAK
148 Marek Kałka Ostrów Wielkopolski - - - NIE NIE NIE
149 Paweł Szałata Ostrów Wielkopolski - - - NIE NIE NIE
150 Tomasz Błaszczyk Tarchały Wielkie - - LZS TARCHALANKA NIE NIE TAK
151 Andrzej Dudek Ostrów Wielkopolski - - Niezrzeszony NIE NIE NIE
152 Łukasz Szymczak Sławoszowice - - Running Team Milicz NIE NIE NIE
153 Łukasz Lombarski Krośnice - - Running Team Milicz TAK NIE NIE
154 Teresa Okoń Torzeniec - - - NIE NIE NIE
155 Aleksandr Kazimirow Kalisz - - - NIE NIE NIE
156 Olga kazimirowa Kalisz - - - NIE NIE NIE
157 Monika Sobkowiak Krotoszyn - - KS Krotosz NIE NIE NIE
158 Marek Olejnik Zduny - - NIGHT RUNNERS KROTOSZYN NIE NIE NIE
159 Robert Kulesza Odolanów - - KS STAL Ostrów Wielkopolski NIE NIE TAK
160 Beata Przybył Ostrów Wielkopolski - - - NIE NIE NIE
161 WITALIJ MARYNICZ Ostrów Wlkp. - - ICE MAT NIE NIE NIE
162 Dmitro Pozewilow Ostrów Wlkp. - - klub biegacza Rawicz NIE NIE NIE
163 Olena Kytycia Ostrów Wlkp. - - klub biegacza Rawicz NIE NIE NIE
164 Swietlana Olijnyk Ostrów Wlkp. - - klub biegacza Rawicz NIE NIE NIE
165 sebastian czolnik Raczyce - - - NIE NIE TAK
166 Maciej Królik Odolanów - - Odolanowska Drużyna Biegowa NIE NIE TAK
167 SŁAWOMIR TYBURCY Ostrów Wlkp. - - - NIE NIE NIE
168 Fabian Czołnik Raczyce - - - NIE NIE TAK
169 Daria Kudio rybnik - - - NIE NIE NIE
170 Michał Rejek Cieszków - - - NIE NIE NIE
171 Nikodem Wróbel Wysocko Wielkie - - - NIE NIE NIE
172 Krystian Zieliński Ostrow Wielkopolski - - - NIE NIE NIE
173 Łukasz Szymański Odolanów - - - NIE NIE TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 32
Mężczyźni 141
Wszyscy 173