Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Nazwa Szkoły Szkoła Status zawodnika Klasa
1 Joanna Latało Strzeszkowice Duże ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
2 Nikola Mazur Lublin ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
3 Joanna Trąbka Majdan Krasieniński ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
4 Krzysztof Kaźmierczak Lublin ZSO nr 5 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
5 Piotr Flasiński Lublin ZSO nr 5 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
6 Sandra Podpora Lublin ZSO nr 5 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
7 Mateusz Giszczak Lublin ZSO nr 5 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
8 Krystian Kierepka Świdnik Polska PODSTAWOWA RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
9 Krystian Kierepka Świdnik Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Żołnierzy Armii Kr PODSTAWOWA RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
10 Wojciech Bano Lublin ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
11 Weronika Krzewska Lublin ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
12 Oliwia Michalak Lublin ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
13 Aleksandra Kowalska Krzesimów ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
14 Ewelina Styrnik Lublin ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
15 Natalia Klimek Lublin ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
16 Weronika Lipińska Strzelce ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
17 Kamil Kozicki Ostrów Lubelski ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
18 Mateusz Buczek Palikije Pierwsze ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
19 Mateusz Karwowski Lublin ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
20 Patryk Pawłowski Lublin Gimnazjum nr 5 Lublin GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
21 Kacper Kopeć Lublin Gimnazjum nr 5 Lublin GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
22 Marek Gawroński Lublin Gimnazjum nr 5 Lublin GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
23 Artur Kasperek Lublin Gimnazjum imienia Władysława Lokietka GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
24 Jakub Prawda Lublin Gimnazium nr 5 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
25 Sebastian Mirosław Garbów ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
26 Szymon Osuch Lublin ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
27 Mariusz Adamski Lublin Polska PONADPODSTAWOWA NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
28 Mariusz Adamski Lublin Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych w Lubli PONADPODSTAWOWA NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
29 Krystian Wieczorek Lublin ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
30 Szymon Gałązka Puławy ZSO nr 1 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
31 Kacper Boczuliński Poniatowa ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
32 Dawid Sobieszczański Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
33 Kobiałka Natalia Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
34 Natalia Wołoszyn Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
35 Aleksandra Krępecka Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
36 Katarzyna Kulgawczuk Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
37 Daria Boczkowska Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
38 Krystian Golisewski Lublin Gimnazjum Nr 19 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
39 Wiktoria Zdeb Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
40 Agata Młynarska Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
41 Paulina Zięba Kraśnik ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
42 Sara Kozłowska Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
43 Patrycja Kołodyńska Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
44 Jagoda Pyc Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
45 Teona Esiava Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
46 Karolina Kuś Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
47 Aleksandra Ozimek Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
48 Dawid Kurant Niemce ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
49 Łukasz Nowak Opole Lubelskie ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
50 Katarzyna Sobczak Lublin ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
51 Patrycja Rowińska Lublin IV Liceum im. Stefani Sempołowskiej w Lublini PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
52 Wojciech Rowiński Lubin IV Liceum im. Stefani Sempołowskiej w Lublini PONADPODSTAWOWA RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
53 Wiktoria KRYSA Wierzchowiska Szkoły Podstawowej nr 27 im. Marii Montessori PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
54 Dawid Domański Lublin Gimnazjium nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
55 Kacper Wilczyński Lublin Gimnazjum nr 5 Lublin GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
56 Paweł Świst Lublin Środowiskowy Hufiec Pracy 3-18 PONADPODSTAWOWA NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
57 Krzysztof Fus Lublin Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie PODSTAWOWA UCZEŃ IV PODSTAWOWA
58 Agnieszka Przech-Fus Lublin Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie PODSTAWOWA RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
59 Mariusz Filipek Niedrzwica Duża Szkoła Podstawowa im. im. Bohaterów 7. Kołobr PODSTAWOWA RODZIC VI PODSTAWOWA
60 Wiktoria Mańka Majdan Krasieniński Gimnazjum nr 5 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
61 Marcin Mańka Majdan Krasieniński Gimnazjum nr 5 GIMNAZJUM RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
62 Marcin Mańka Majdan Krasieniński Gimnazjum nr 5 GIMNAZJUM RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
63 Weronika Węgrzynowicz Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
64 Daniel Popławski Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
65 Krystian Małysz Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
66 Aleksander Krupa Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
67 Maciej Świątek Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
68 Mateusz Kuszpa Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
69 Agnieszka Całka Poniatowa ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
70 Damian Korba Wola Duża ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
71 Sebastian Nowak Lublin ZSO nr 5 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
72 Konrad Zając Lublin ZSO nr 5 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
73 Oskar Mrozek Lublin Gimnazjum nr 5 Lublin GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
74 Wiktora Łagowska Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
75 Jakub Fatyga Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
76 Anna Żaczek Dęblin Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 PODSTAWOWA RODZIC V PODSTAWOWA
77 Katarzyna Bednarczyk Puławy ZSO nr 2 PODSTAWOWA NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
78 Beata Kapusta Ryki ZSO nr 2 PODSTAWOWA NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
79 Ewa Kępka Ryki ZSO nr 2 GIMNAZJUM NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
80 Emilia Gospodarek Lublin ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
81 Maciek Warowny Ryki ZSO nr 2 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
82 Monika Zając Ryki ZSO nr 2 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
83 Aleksandra Oździńska Ryki ZSO nr 2 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
84 Jagoda Żaczek Ryki ZSO nr 2 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
85 Daria Stolarczyk Ryki ZSO nr 2 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
86 Kamila Krupińska Ryki ZSO nr 2 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
87 Patryk Nalewajek Ryki ZSO nr 2 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
88 Zuzanna Marciniak Ryki ZSO nr 2 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
89 Eliza Jończyk Ryki ZSO nr 2 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
90 Kinga Buczek Ryki ZSO nr 2 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
91 Zuzanna Tarka Ryki ZSO nr 2 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
92 Zuzanna Czmiel Ryki ZSO nr 2 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
93 Jan Warowny Ryki ZSO nr 2 PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
94 Julia Żaczek Ryki ZSO nr 2 PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
95 Amelia Piwońska Ryki ZSO nr 2 PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
96 Jagna Bożek Lublin SP 38 im. Henryka Sienkiewicza PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
97 Magdalena Stoń Ryki ZSO nr 2 PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
98 Mariusz Bożek Lublin SP 38 im. Henryka Sienkiewicza PODSTAWOWA RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
99 Natalia Wolińska Ryki ZSO nr 2 PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
100 Zuzanna Murat Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
101 Miłosz Dudek Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
102 Jakub Rzepecki Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
103 Alicja Sadowska Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
104 Jan Mazur Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
105 Laila Nassar Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
106 Dariusz Listopad Lublin Gimnazjum Nr 16 GIMNAZJUM RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
107 Daniel Osiński Lublin SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 28 w Lublin PODSTAWOWA NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
108 Klaudia Osińska Lublin GIM nr 6 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
109 Marek Mirosław Lublin Gimnazjum nr 6 GIMNAZJUM NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
110 Zuzanna Żytko Puławy ZSO nr 1 im.KEN Puławy PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
111 Sylwester Stasiewicz Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
112 Marek Krukowski Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
113 Ewa Szabłowska Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
114 Krzysztof Szuptarski Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
115 Angelina Behrens Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
116 Kaja Kędra Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
117 Małgorzata Ochal Lublin 18 im. Macieja Rataja GIMNAZJUM RODZIC GIMNAZJALNA
118 Agata Czekaj Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
119 Alicja Drozd Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
120 Karol Stawecki Lublin ZSEN im. Prof. Kazimierza Drewnowskiego PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
121 Marcin Bernecki Łęczna ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
122 Magdalena Wożnica Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
123 Weronika Flasińska Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
124 Anna Czubacka Rozkopaczew ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
125 Bartosz Zawiślak Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
126 Patryk Kaliciak Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
127 Maciej Janik Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
128 Martyna Kramek Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
129 Maciej Lis Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
130 Anna Kosowska Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
131 Emilia Jakubaszek Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
132 Justyna Zhang Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
133 Andzelika Jachymczak Lublin ZSOW PONADPODSTAWOWA RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
134 Magdalena Kozłowska Zamość III LO PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
135 Monika Kozłowska Zamość III LO PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
136 Monika Kozłowska Zamość III LO PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
137 Karolina Komajda Zamość III LO PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
138 Kamil Żelazek Lubartów Szkoła Podstawowa nr 1 PODSTAWOWA RODZIC IV PODSTAWOWA
139 Gabriel Bidas Gorzyce ZSEL PONADPODSTAWOWA NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
140 Przemysław Mazur Lublin Polska PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
141 Arystydes Krukar Lublin ZSEL PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
142 Mateusz Jakubaszek Lublin ZSEL PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
143 Ireneusz Pytka Lublin ZSEL PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
144 Michał Golas Lublin ZSEL PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
145 Dariusz Golas Lublin ZSEL PONADPODSTAWOWA RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
146 Krzysztof Młynarczyk Lublin SP43 PODSTAWOWA UCZEŃ IV PODSTAWOWA
147 Artur Młynarczyk Lublin SP43 PODSTAWOWA RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
148 Paulina Rachańczyk Lublin ZSO nr 5 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
149 Dominik Małecki Lublin ZSO nr 5 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
150 Marcin Grobel Puławy ZSO nr 1 PONADPODSTAWOWA RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
151 Piotr Arciuch Puławy ZSO nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
152 Joanna Sot Puławy ZSO nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
153 Kacper Włodarczyk Puławy ZSO nr 1 im.KEN Puławy PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
154 Jan Dybalski Puławy ZSO nr 1 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
155 Wiktor Kępka Puławy ZSO nr 1 im.KEN Puławy GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
156 Jakub Matraszek Puławy ZSO nr 1 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
157 Justyna Derebas Puławy ZSO nr 1 im.KEN Puławy PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
158 Lilla Bandzarewicz Lublin Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja GIMNAZJUM RODZIC GIMNAZJALNA
159 Piotr Karaś Lublin ZSEL PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
160 Oliwia Goliszewska Lublin Szkoła Podstawowa nr 24 PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
161 Mateusz Mędykowski Lublin ZSEL PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
162 Agata Czerwiec Puławy ZSO nr 1 im. KEN Puławy PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
163 Karol Kubecki Lublin ZSEL PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
164 Przemyław Libera Lublin ZSEL PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
165 Dominik Topyły Lublin ZSEL PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
166 Michał Zdun Lublin szkoła podstawowa nr 3 PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
167 Artur Zdun Lublin szkoła podstawowa nr 3 PODSTAWOWA RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
168 Dominika Rozwałka Lublin Zespół Szkół Rzemiosła i przedsiębiorczości PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
169 Dominika Rozwałka Lublin Zespół Szkół Rzemiosła i przedsiębiorczości PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
170 Mateusz Maruszak Lublin Zespół Szkół Rzemiosła i przedsiębiorczości PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
171 Paulina Rupniewska Lublin Zespół Szkół Rzemiosła i przedsiębiorczości PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
172 Kacper Drążek Lublin ZSEL PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
173 Małgorzata Ochal Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
174 Adam Dados Lublin Gimnazjum nr.5 im Króla Łokietka GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
175 Adam Dados Lublin Gimnazjum nr.5 im Króla Łokietka GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
176 Monika Szczuryk vel Szczerba Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
177 Zuzanna Olszówka Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
178 Bogumił Piwoni Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
179 Patryk Sobstyl Lublin GIMNAZJUM NR 18 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
180 Filip Wilkołaski Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
181 Radosław Nadzieja Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
182 Justyna Kulik Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
183 Nikola Mikołajczyk Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
184 Amelia Wójtowicz Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
185 Sebastian Styła Lublin ZSEL PONADPODSTAWOWA NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
186 Iga Zbrowska Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
187 Ala Kowalczyk Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
188 Iga Zielińska Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
189 Łukasz Gierszon Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
190 MICHAŁ CZAJKA Lublin ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
191 ADAM GRUDZIŃSKI Lublin ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
192 Jakub Gierszon Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
193 DANIEL KOŁODZIEJ Lublin ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
194 Monika Krakowska Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
195 DARIUSZ SAMARCZENKO Lublin ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
196 JAKUB KASPEREK Lublin ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
197 Adam Dados Lublin Gimnazjum nr 5 Lublin GIMNAZJUM NAUCZYCIEL GIMNAZJALNA
198 Jolanta Rzeźnik Puławy Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN PONADPODSTAWOWA NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
199 Michał Gałan Lublin Gimnazjum Nr 16 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
200 Marianna Gałan Lublin Szkoła Podstawowa nr 43 PODSTAWOWA UCZEŃ IV PODSTAWOWA
201 Małgorzata Gałan Lublin Szkoła Podstawowa nr 43 PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
202 Tomasz Gałan Lublin Szkoła Podstawowa nr 43 PODSTAWOWA RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
203 Justyna Kręglicka Lublin SP.24 Lublin PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
204 Ula Musiedlak Lublin Gimnazjum nr 9 w Lublinie Hieronima Dekutowsk GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
205 Rafał Rynkiewicz Lublin Gimnazjum nr6 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
206 Natalia Zych Lublin Gimnazjum 24 Lublin GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
207 Katarzyna Płonkowska Lubin im. Twardowskiego GIMNAZJUM RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
208 Katarzyna Płonkowska Lublin im. Henryka Sienkiewicza PODSTAWOWA RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
209 Martyna Płonkowska Lublin im. Henryka Sienkiewicza PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
210 Sławomir Płonkowski Lublin im. Henryka Sienkiewicza PODSTAWOWA RODZIC V PODSTAWOWA
211 Wojciech Stoiński Lublin Gimnazjum nr 6 w Lublinie GIMNAZJUM RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
212 Piotr STOIŃSKI Lublin Gimnazjum nr 6 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
213 mateusz tkacz Cyców zs cyców PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
214 Aneta Woźniak-Capała Lublin Polska GIMNAZJUM RODZIC GIMNAZJALNA
215 jakub Żywiec Cyców zs cyców PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
216 Izabela Woźniak Lublin Polska GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
217 konrad chudzik Cyców zs cyców PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
218 mateusz nyszko Cyców zs cyców PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
219 Aneta Woźniak-Capała Lublin ZSO nr.4 GIMNAZJUM RODZIC GIMNAZJALNA
220 hubert nieradko Cyców zs cyców GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
221 Izabela Woźniak Lublin ZSO nr.4 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
222 szymon cywko Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
223 dariusz skórak Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
224 piotr stempel Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
225 rafał wilczewski Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
226 kacper szewczak Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
227 konrad nieradko Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
228 martyna tryksza Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
229 maria zawrotniak Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
230 marlena kloc Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
231 karolina greczkowska Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
232 klaudia wnętrzak Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
233 aleksandra olko Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
234 łukasz demkowski Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
235 natalia pieczykolan Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
236 kacper kołaczkowski Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
237 dariusz tkacz Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
238 ula zawrotniak Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
239 kalina bronecka Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
240 wiktoria sawa Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
241 zuzanna banaszuk Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
242 nikola kogut Cyców zs w cycowie PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
243 nikola olko Cyców zs w cycowie PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
244 klaudia chudzik Cyców zs w cycowie PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
245 krzysztof koniszewski Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
246 karol dragan Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
247 adrian rusin Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
248 albert zalewski Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
249 michał zalewski Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
250 piotr bytys Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
251 jakub kamela Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
252 Weronika Krasnodębska Lublin ZSO 4 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
253 Daria Musińska Lublin ZSO nr 4 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
254 Anna Widomska Lublin Im. Orląt Lwowskich GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
255 Anna Targońska Lublin V LO im. Marii Curie Skłodowskiej PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
256 milena jakubczyk Cyców zs w cycowie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
257 Krystyna Adamiec Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM NAUCZYCIEL RODZIC lub NAUCZYCIEL
258 Daniel Gołębiowska Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
259 Daniel Gołębiowski Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
260 Dariusz Wyroślak Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
261 Jan Michalik Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
262 Kamil Masztalerczuk Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
263 Dominik Sobótka Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
264 Kacper Wójcik Lublin ZSEL PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
265 Rafał Nieznaj Lublin Gimnazjum nr 6 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
266 Sławomir Nieznaj Lublin Gimnazjum nr 6 GIMNAZJUM RODZIC RODZIC lub NAUCZYCIEL
267 Izabela Zielińska Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
268 Małgorzata Staszczak Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
269 Maja Oleszczuk Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
270 JULIA GŁĄB Lublin Gimnazjum nr 6 w ZSO NR 4 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
271 NATALIA WIELEBA Lublin Gimnazjum nr 6 w ZSO NR 4 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
272 Michał Kowalczyk Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
273 Piotr Skrzypek Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
274 Zuzanna Winiarska Lublin Gimnazjum nr 18 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
275 Tomasz Problem Ryki nwm PODSTAWOWA UCZEŃ IV PODSTAWOWA
276 Tomasz Problem Ryki nwm PODSTAWOWA UCZEŃ IV PODSTAWOWA
277 Piotr Majcherski Lubin Gimnazjum nr 25 im. Szarych Szeregów GIMNAZJUM RODZIC GIMNAZJALNA
278 Paweł Skóra Lublin Szkoła Podstawowa nr 24 Lublin PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
279 Michał Chamera Lublin Szkoła Podstawowa nr.24 PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
280 Darriusz Gieroś Opole Lubelskie ZSTK PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
281 wiktoria kosobucka Lublin Gimnazjum nr 6 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
282 Dominika Siuciak Bystrzyca Gimnazjum nr 6 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
283 Kacper Galazadra Lublin ZSTK Lublin PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
284 Kinga Sobot Lublin Zso4 lublin GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
285 Kinga Sobot Lublin Zso4 lublin GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
286 Dawid Wziątek Lubin ZSTK Lublin PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
287 Bartek Kozłowski Lublin ZSTK Lublin PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
288 Mateusz Kozieł Lublin Szkoła Podstawowa nr. 24 PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
289 Julia Pioś Lublin ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
290 Klaudia Strug Lublin ZS nr 1 PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
291 Karolina Szymańska Lublin V liceum ogólnokształcące PONADPODSTAWOWA UCZEŃ PONADPODSTAWOWA
292 Adrian Frąk Lublin Sz. P. nr 24 PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
293 Michał Zawadzki Lublin Gimnazjum nr 6 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
294 Wiktor Lewandowski Lublin Sz. P. nr 24 PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
295 Oliwia Gomułkiewicz Lublin Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Partyzantów Lubel PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
296 Wiktoria Kosobucka Lublin Gimnazjum nr 6 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
297 Wiktoria Kosobucka Lublin Gimnazjum nr 6 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
298 Wiktoria Serej Lublin Gimnazjum nr 6 GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
299 Jakub Lotek Lublin ZSO nr6 Szkoła Podstawowa nr 17 PODSTAWOWA UCZEŃ V PODSTAWOWA
300 Jakub Piskalski Lublin ZSO nr6 Szkoła Podstawowa nr 17 PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
301 Klaudiusz Nowakowski Lublin ZSO nr6 Szkoła Podstawowa nr 17 PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
302 Krystian Kaminski Lublin Szkola podstawowa nr 24 PODSTAWOWA UCZEŃ VI PODSTAWOWA
303 Paweł Grymuza Lublin ZSO nr 4 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA
304 Paweł Grymuza Lublin ZSO nr 4 w Lublinie GIMNAZJUM UCZEŃ GIMNAZJALNA


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 144
Mężczyźni 160
Wszyscy 304