Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Branża budowlana
1 Michał Konieczny Krzywiń MINI MINI_M3 1 KROSS EURO-ROWER PL NIE
2 Marcin Brzozowski Leszno MEGA MEGA_M3 1 Spinko Leszno NIE
3 Paweł Hrankowski Leszno MINI MINI_M3 1 Spinko Leszno NIE
4 Krzysztof Wójt Leszno MINI MINI_M2 1 Spinko Leszno NIE
5 - - Wrocław MINI MINI_M3 1 Spinko Leszno NIE
6 Tomasz Sokołowski Leszno MINI MINI_M3 1 - NIE
7 Krzysztof Łuczak Leszno MINI MINI_M4 - REAL 64-sto NIE
8 Tomasz Rogowicz Pogorzela MINI MINI_M3 1 SKLEP-INSTALACYJNY.PL TAK
9 Sebastian Szerszeń Leszno MEGA MEGA_M3 1 Spinko Leszno NIE
10 Marek Wawrowski Leszno MINI MINI_M3 1 Spinko Leszno NIE
11 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI MINI_M3 1 Spinko Leszno NIE
12 Marcin Matysiak Jutrosin MINI MINI_M2 1 MORO Team NIE
13 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI MINI_M2 1 GKR Gostyń NIE
14 Filip Zinowiew Dąbcze MŁODZIK MŁODZIK - - NIE
15 Artur Olichwer Leszno MINI MINI_M3 1 FEBE & REAL Team TAK
16 Krzysztof Kaźmierowski Leszno MINI MINI_M4 1 Astromal NIE
17 Piotr Kaźmierowski Leszno MŁODZIK MŁODZIK 1 - NIE
18 Przemysław Skorupka Leszno MINI MINI_M2 1 MORO Team NIE
19 Łukasz Zimmer Leszno MINI MINI_M3 1 MORO Team NIE
20 Jerzy Nogała Leszno MINI MINI_M4 1 METABO TORA BIKE NIE
21 Dawid Wojciechowski Leszno JUNIOR JUNIOR - REAL 64-sto NIE
22 PAWEŁ NOWACKI RYDZYNA MINI MINI_M4 1 MEIBES NIE
23 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI MINI_M4 1 Ciesiółka Team NIE
24 MARIUSZ CHMIEL Bądzów MINI MINI_M4 1 Red DevilS Głogów NIE
25 Paweł Waleński Gdańsk MINI MINI_M2 1 Krzysiu Jadę Mordeczko ;) NIE
26 Andrzej Skiba Leszno MEGA MEGA_M3 1 LKK Team NIE
27 Arkadiusz Nędzewicz Leszno MINI MINI_M2 1 METABO TORA BIKE NIE
28 Tomasz Sobczak Leszno MINI MINI_M3 1 Brak NIE
29 Zenon Szoplik Leszno MINI MINI_M4 1 - NIE
30 Filip Sobczak Leszno MŁODZIK MŁODZIK - Brak NIE
31 Mateusz Konopka Osieczna MINI MINI_M2 1 MORO Team TAK
32 Artur Walkowiak Wyciążkowo MINI MINI_M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
33 Dariusz Walczak Leszno MINI MINI_M5 1 Pozytywnie Zakręceni NIE
34 Kamil Dańczak Leszno MINI MINI_M1 1 REAL 64-sto NIE
35 PRZEMYSŁAW KUBIAK Leszno MINI MINI_M4 1 - NIE
36 daniel świątkowski Głogów MEGA MEGA_M3 1 TC Chrobry Głogów NIE
37 Karol Rychlik Leszno MINI MINI_M3 1 4EVER BIKE NIE
38 Marek Jakubowski Leszno MINI MINI_M3 - REAL 64-sto NIE
39 Maciej Bogdanów Leszno MINI MINI_M3 1 CIESIÓŁKA TEAM TAK
40 Dawid Bogdanów Leszno MŁODZIK MŁODZIK - CIESIÓŁKA TEAM NIE
41 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MINI MINI_M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
42 Bartosz Wujczak Leszno MEGA MEGA_M2 - REAL 64-sto NIE
43 Szymon Serbin kłecko MINI MINI_M2 1 - NIE
44 Krzysztof Knasiak kłecko MINI MINI_M1 1 - NIE
45 Szymon GULAREK Nowy Tomysl MEGA MEGA_M3 1 Bero Team NIE
46 ROBERT SCHABEL Leszno MINI MINI_M3 1 Ciesiółka Team NIE
47 Paweł Matykiewicz Leszno MINI MINI_M5 - REAL 64-STO TAK
48 Dariusz Landzwojczak Krzywiń MINI MINI_M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
49 Wacław Florczyk Modrzyca MINI MINI_M6 1 - NIE
50 Krystian MRÓZ RYDZYNA MINI MINI_M2 1 4EVER BIKE NIE
51 Marek Mierzwiczak Oborniki MINI MINI_M5 1 Goggle Pro Active Eyewear TAK
52 Angelika Sworowska Wilkowice JUNIOR JUNIORKA - Orzel Lipno NIE
53 Konrad Danek Klonówiec MINI MINI_M1 1 Orzeł Lipno NIE
54 Zdzisław Binkowski Śrem MINI MINI_M5 1 BRZECHWA TEAM NIE
55 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI MINI_M6 1 BRZECHWA TEAM NIE
56 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI MINI_M3 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
57 Anna Lipowa Krzycko Wielkie MINI MINI_K2 1 Kołownik Włoszakowice NIE
58 Marek Wróblewski Sądzia MINI MINI_M3 1 Kołownik Włoszakowice NIE
59 Amadeusz Wróblewski Sądzia MŁODZIK MŁODZIK - Kołownik Włoszakowice NIE
60 Mikołaj MARCINIAK Osieczna MŁODZIK MŁODZIK - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
61 Paweł Konieczny Osieczna MINI MINI_M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
62 ŁUKASZ MARCINIAK Leszno MINI MINI_M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
63 Marcin Marciniak Krzywiń MINI MINI_M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
64 Grzegorz Karg Turew MINI MINI_M3 1 QUESTY NIE
65 Monika Bąk Poznań MINI MINI_K3 1 QUESTY NIE
66 Iwona Ogrodowska czapury MINI MINI_K2 1 QUESTY NIE
67 Aleksander Jęsiek Leszno MINI MINI_M5 1 Ciesiółka Team NIE
68 Łukasz Nowak Czernina MINI MINI_M3 1 DGR RACING TEAM TAK
69 Marcin Mrozowski Góra MINI MINI_M2 1 - NIE
70 piotr janus Leszno MINI MINI_M4 1 pozytywnie zakręceni NIE
71 Rafał Paszek Leszno MINI MINI_M4 1 Radio Elka NIE
72 Piotr Szymczak Leszno MEGA MEGA_M5 1 TC CHROBRY GŁOGÓW NIE
73 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI MINI_M3 1 Metabo TORA bike NIE
74 Michał KAŹMIERCZAK Leszno MINI - - REAL 64-STO NIE
75 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI MINI_M2 1 metabo tora bike NIE
76 Tomasz Ratajczak Leszno MINI MINI_M5 1 Metabo Tora Bike NIE
77 eryk stróżycki Leszno MŁODZIK MŁODZIK - Metabo Tora Bike NIE
78 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI MINI_M3 1 Ciesiółka Team NIE
79 Marcin Intek Nowy Tomysl MINI MINI_M3 1 Hunters Team NIE
80 Piotr Tonder Leszno MŁODZIK MŁODZIK - Metabo Tora bike NIE
81 Bartosz Browarczyk Śrem MINI MINI_M4 1 - NIE
82 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI MINI_M3 1 GALIBIER-BIKEFUN TEAM TAK
83 Arkadiusz Skrzypiński Leszno MINI MINI_M3 1 --- NIE
84 TOMASZ GRABARA Święciechowa MINI MINI_M3 1 CANYON BIKE TAK
85 Agnieszka Plewka Leszno MINI MINI_K2 1 - NIE
86 Kacper Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIK MŁODZIK - REAL 64-sto NIE
87 Tomasz Kuik Leszno MINI MINI_M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
88 Mikołaj nędza Kąkolewo MINI MINI_M3 - - NIE
89 Mikołaj Garczarek Granowo MINI MINI_M3 1 Garchem Team NIE
90 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI MINI_M5 1 Brzechwa Team NIE
91 Bartosz Wieloch Góra MINI MINI_M3 1 DGR RACING TEAM NIE
92 Przemysław Kęsicki Leszno MINI MINI_M3 1 Elmar NIE
93 Tomasz Kęsicki Leszno MINI MINI_M2 1 Like Team NIE
94 Przemysław Biernat Leszno MINI MINI_M3 1 - NIE
95 Mikołaj Urbaniak jerka MINI MINI_M2 - URBANIAK NIE
96 Daniel FENGLER Lubin MINI MINI_M3 - URBANIAK NIE
97 Łukasz Napierała Bolechówko MINI MINI_M2 1 Goggle Pro Active Eyewear TAK
98 WALDEMAR KORDUS Gostyń MINI MINI_M4 1 - NIE
99 Adam Radkiewicz Poznań MINI MINI_M4 - - NIE
100 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI MINI_M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
101 Marcin BANASZKIEWICZ GRONÓWKO MŁODZIK MŁODZIK - ORZEŁ LIPNO NIE
102 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI MINI_M5 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
103 DARIUSZ DROBNIAK Leszno MEGA MEGA_M5 - STREFASPORTU.PL TAK
104 Remigiusz Wawrzyniak Leszno MEGA MEGA_M3 1 Pozytywnie Zakręceni NIE
105 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI MINI_M3 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM TAK
106 Przemek Kozowski RYDZYNA MŁODZIK MŁODZIK - R-TEAM RYDZYNA NIE
107 Paweł Samol Włoszakowice MINI MINI_M4 1 kolownik wloszakowice NIE
108 Daniel HUZAR Góra MEGA MEGA_M3 1 DGR RACING TEAM TAK
109 Kacper Szłapka Karolewko MINI MINI_M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
110 Przemysław Szłapka Karolewko MINI MINI_M4 1 R-TEAM RYDZYNA TAK
111 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA MEGA_M4 - REAL 64-sto TAK
112 Przemysław Galuba Strzałkowo MINI MINI_M4 1 - NIE
113 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI MINI_M3 1 - TAK
114 Jacek Nowak Leszno MINI MINI_M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
115 Adam Marciniak Gostyń MINI MINI_M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
116 Radosław Łata RYDZYNA MINI MINI_M4 1 R-TEAM RYDZYNA TAK
117 Mateusz Woziwodzki rawicz JUNIOR JUNIOR - LKS SZAWER LESZNO NIE
118 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI MINI_M6 1 Brzechwa team TAK
119 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MEGA MEGA_M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL TAK
120 Mikołaj Kowalczyk LIPNO MEGA MEGA_M3 1 STREFASPORTU.PL TAK
121 Lucjan BURA Leszno MINI MINI_M6 - KLIMA LESZNO TEAM TAK
122 ROBERT SIECLA rawicz MINI MINI_M3 1 - NIE
123 Dariusz Kubiak LIPNO MINI MINI_M3 1 Orzeł Lipno NIE
124 Kacper Jabłoński rawicz MINI MINI_M1 1 RSC Bike Rawicz NIE
125 Maurycy Lewicki Osieczna MINI MINI_M1 1 - NIE
126 Robert Siecla rawicz MINI MINI_M3 1 RSC Bike Rawicz NIE
127 Grzegorz Mądry Kąkolewo MINI MINI_M3 1 - NIE
128 Magdalena Zimniak Leszno MINI MINI_K4 1 GALIBIER BIKE FUN team NIE
129 grzegorz napierała Bolechówko MINI MINI_M6 1 SUPER SPORTOWY TEAM TAK
130 Paweł Jabłoński rawicz MINI MINI_M4 1 RSC Bike Rawicz NIE
131 Jerzy Sochacki Sława. MINI MINI_M4 - Brzechwa Team NIE
132 Karol Kowalski Luboń MINI MINI_M3 1 - TAK
133 Szymon Wasiołka Leszno MINI MINI_M2 1 Orzeł Lipno TAK
134 Mirosław Pleskot Leszno MEGA MEGA_M5 1 Orzeł Lipno TAK
135 TOMASZ NOWAK Śrem MINI MINI_M3 1 REHAU RELAZZO TEAM NIE
136 Mateusz Matuszewski Leszno MINI MINI_M2 1 METABO TORA BIKE NIE
137 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MEGA MEGA_M3 1 SPINKO LESZNO TAK
138 Marcin Przybylak Kościan MINI MINI_M2 1 KROSS EURO-ROWER PL NIE
139 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI MINI_K3 1 Orzeł Lipno TAK
140 Marcin Nowak Śmigiel MINI MINI_M3 1 Orzeł Lipno NIE
141 Karol Kuik Poznań MINI MINI_M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
142 Michał Andrzejewski Wilkowice MEGA MEGA_M2 - REAL 64-STO NIE
143 Filip Sochacki Sława. MŁODZIK MŁODZIK - Brzechwa Team NIE
144 Bartosz Foltyn Poznań MINI MINI_M3 1 - NIE
145 Dominik Łakomy Kościan MINI MINI_M3 1 Spinko Leszno NIE
146 Tomasz Paradowski Głogów MINI MINI_M4 1 - NIE
147 Bartosz Mkołajczak Przemęt MINI MINI_M3 1 - TAK
148 WOJCIECH SOŁTYS Poznań MEGA MEGA_M3 1 Goggle Pro Active Eyewear Team NIE
149 Iwona Chyła Leszno MINI MINI_K4 - Mini NIE
150 Maciej Michnowski Gostyń MINI MINI_M3 1 35 PLUS TAK
151 Szymon Cieśliński Leszno MINI MINI_M3 1 - NIE
152 Karol Cieśliński Leszno MINI MINI_M1 1 64-STO NIE
153 Robert Drozdowski Jerzmanowa MINI MINI_M4 1 team mtb parkietex NIE
154 MARCIN SOBAŃSKI Góra MEGA MEGA_M3 1 DGR RACING TEAM TAK
155 Dariusz Skrzypek Leszno MEGA MEGA_M5 1 Spinko Leszno NIE
156 Dariusz Muszalski Leszno MINI MINI_M2 1 - TAK
157 Hubert Żaba Góra MEGA MEGA_M2 1 DGR RACING TEAM NIE
158 Konrad Konkol Miastko MINI MINI_M3 1 Orzeł Lipno NIE
159 Konrad STANIEWSKI GRONÓWKO MŁODZIK MŁODZIK 1 FEBE & REAL Team NIE
160 Adam Wojtkowiak Przemęt MINI MINI_M2 - Przemęt MTB Team NIE
161 MARCIN JABŁOŃSKI Włoszakowice MINI MINI_M3 1 ASTROMAL NIE
162 Eryk Wawrzyniak RYDZYNA JUNIOR JUNIOR - R-TEAM RYDZYNA NIE
163 BARTOSZ WOLNY Leszno MEGA MEGA_M3 1 Spinko Leszno NIE
164 KAMIL ŁATA RYDZYNA MINI MINI_M2 1 R-Team Rydzyna NIE
165 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA MEGA_M4 1 DGR RACING TEAM NIE
166 Grzegorz Huzar Włodków Górny MINI MINI_M1 1 DGR Racing Team TAK
167 Dariusz Wróblewski Włoszakowice MINI MINI_M3 1 Kołownik Włoszakowice NIE
168 Oskar Skrzypczak Brenno MEGA MEGA_M4 - REAL 64-STO NIE
169 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI MINI_M5 1 Orzeł Lipno NIE
170 WIKTOR STANIEWSKI GRONÓWKO MINI MINI_M4 1 FEBE & REAL Team NIE
171 Jarosław Dawidziak Leszno MINI MINI_M4 1 AMBIT RACING TEAM TAK
172 Łukasz Klupieć Leszno MINI MINI_M3 1 ------ NIE
173 Sylwia Tumiłowicz Góra MINI MINI_K2 1 DGR RACING TEAM NIE
174 Julia NOWAK Śrem MŁODZIK MŁODZICZKA - - NIE
175 Michał Stachowski Leszno MEGA MEGA_M2 - REAL 64-sto NIE
176 Marcin Kowalczyk Nowy Lubosz MINI MINI_M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
177 Marcin Czekaj Leszno MEGA MEGA_M4 1 REAL 64-STO TAK
178 Daniel Dudziński Leszno MINI MINI_M3 1 FEBE & REAL TEAM TAK
179 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI MINI_M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
180 Przemysław Dudziak Leszno MINI MINI_M3 - LKK TEAM NIE
181 Krzysztof Skorliński Leszno MEGA MEGA_M5 1 LKK TEAM NIE
182 Mariusz Rossa Leszno MINI MINI_M3 - REAL 64-STO NIE
183 Gerard Wlekły Kościan MEGA MEGA_M5 1 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM NIE
184 DANUTA WOŹNIAK Leszno MINI MINI_K3 1 NOMINACJA NIE
185 DOROTA STAWIŃSKA Głogów MINI MINI_K4 1 NOMINACJA NIE
186 Patrycja Wasilewska Poznań MINI MINI_K3 1 NOMINACJA NIE
187 Łukasz Darowski Głogów MINI MINI_M3 1 MTB TEAM PARKIETEX NIE
188 Adam Wiśniewski Leszno MINI MINI_M2 1 AMBIT RACING TEAM NIE
189 Paweł Czecholiński Poniec MINI MINI_M4 1 Orzeł Lipno NIE
190 Krzysztof Wisniewski Leszno MINI MINI_M5 1 AMBIT RACING TEAM NIE
191 Arkadiusz Milewski Robakowo MINI MINI_M3 1 PSS POZYTYWNIE ZAKRECENI NIE
192 Barbara Dąbkowska Włoszakowice MINI MINI_K2 - Kołownik Włoszakowice NIE
193 Martyna Dziewic Góra MŁODZIK MŁODZICZKA - - NIE
194 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA MEGA_M4 1 LKK TEAM NIE
195 PAWEŁ DOPIERAŁA Leszno MINI MINI_M4 1 FEBE & REAL TEAM NIE
196 Tomasz Stryczyński Komorniki MINI MINI_M3 1 ALVO Racing Team NIE
197 Jakub Stryczyński Komorniki MINI - 1 AZS AWF Poznań NIE
198 RADOSŁAW MARKIEWICZ Poznań MINI MINI_M2 1 Zgrupka Team TAK
199 łukasz mularczyk rawicz MINI MINI_M3 1 RSC BIKE RAWICZ NIE
200 Monika Cegła Raszków MINI MINI_K3 1 BURGHARDT RASZKÓW NIE
201 Dariusz Markiewicz LIPNO MINI MINI_M3 1 MW Invest Group TAK
202 Wojciech Grajnert LIPNO MINI MINI_M3 1 MW Invest Group TAK
203 MACIEJ KASPRZAK Poznań MEGA MEGA_M3 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE
204 KATARZYNA HENDRZYK - MAJEWSKA Poznań MEGA MEGA_K 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE
205 KAMIL KOWALSKI Leszno MINI MINI_M2 1 Galibier-Bikefun Team TAK
206 PATRYK Müller Zbąszyń MINI MINI_M3 1 DT4YOU MTB TEAM TAK
207 SŁAWOMIR FORMANOWSKI Leszno MINI MINI_M4 1 AMBIT RACING TEAM NIE
208 Robert Kołodziejczyk Leszno MINI MINI_M4 1 FEBE & REAL Team NIE
209 Ryszard Bróździński Poznan MEGA MEGA_M5 1 Supersportowy team TAK
210 Damian Piotrowski Przemęt MINI MINI_M2 - PRZEMĘT MTB TEAM NIE
211 MARTYNA SZUDRA Leszno JUNIOR JUNIORKA - LKS SZAWER LESZNO NIE
212 DAWID SZUDRA Leszno MŁODZIK MŁODZIK - LKS SZAWER LESZNO NIE
213 Wiktor Dominiczak Kościan JUNIOR JUNIOR - LKS Szawer Leszno NIE
214 Artur Janik Leszno MINI MINI_M3 1 AMBIT RACING TEAM NIE
215 Krzysztof Majewski Stara Góra MINI MINI_M3 1 DGR RACING TEAM NIE
216 Fryderyk Gorlas Śmigiel MINI MINI_M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
217 Tomasz Soszyński Krzywiń MINI MINI_M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
218 RAFAŁ PRZYBYLSKI Kalisz MINI MINI_M4 1 eRka MTB Team NIE
219 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA MINI MINI_M3 1 Galibier-Bikefun Team NIE
220 Zbigniew Rozwalka GONIEMBICE MINI MINI_M5 1 GALIBIER-BIKEFUN TEAM TAK
221 Przemysław Kosowicz Gostyń MINI MINI_M3 1 KOSOWICZ TEAM NIE
222 Jakub Kosowicz Gostyń MŁODZIK MŁODZIK - KOSOWICZ TEAM NIE
223 Łukasz Kretschmer Osieczna MŁODZIK MŁODZIK - Szosa Osieczna NIE
224 Tomasz Kretschmer Osieczna MINI MINI_M4 1 Szosa Osieczna TAK
225 Mariusz Stajer Leszno MINI MINI_M4 1 AMBIT RACING TEAM TAK
226 Tomasz Tęgi Leszno MEGA MEGA_M3 - real 64-sto NIE
227 Łukasz Kostrzyński Poznań MINI MINI_M2 - CONNECTOR TEAM NIE
228 Dariusz Wawrzyniak Popówko MINI MINI_M3 - - NIE
229 Jakub Kazubski Leszno MEGA MEGA_M2 1 LKK Team NIE
230 Jan Dominiak Nowy Tomysl MINI MINI_M1 1 NICO MEBLE RACING TEAM NIE
231 KRZYSZTOF MURAWSKI Polkowice MINI MINI_M4 1 Murawscy Riders NIE
232 Piotr Murawski Polkowice MINI MINI_M2 - Murawscy Riders NIE
233 Maciej Kamiński Poznań MINI MINI_M4 - Orła NIE
234 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI MINI_M3 1 4EVER BIKE TAK
235 Roman Szczepaniak Leszno MEGA MEGA_M4 1 lkk team TAK
236 Magdalena Janczura Czerwonak MINI MINI_K2 1 DOORHAN TEAM TAK
237 Wojciech Mizuro Leszno MINI MINI_M3 - Real 64-sto NIE
238 DARIUSZ REMISZ Czempiń MINI MINI_M4 1 - NIE
239 ARKADIUSZ ŁATA RYDZYNA MINI MINI_M4 1 R-Team Rydzyna TAK
240 Dawid Kowalczyk Leszno JUNIOR JUNIOR - Real 64-STO NIE
241 Jakub Mądry Kąkolewo JUNIOR JUNIOR - REAL 64-sto NIE
242 Piotr Grochowy radomicko MINI MINI_M3 1 NOMINACJA NIE
243 Jakub Bordecki Święciechowa MINI MINI_M2 1 GALIBIER-BIKEFUN TEAM TAK
244 Radosław Formanowski Wilkowice MINI MINI_M3 1 Ambit Racing Team NIE
245 Bartosz Skrzypczak Leszno MINI MINI_M3 1 Astromal NIE
246 Marcin Kaźmierczak Leszno MINI MINI_M5 1 LKK LESZNO NIE
247 Bartłomiej Kozdraś Kłodzko Hobby - 1 - NIE
248 Ryszard Kozdraś Kłodzko Hobby - 1 - NIE
249 Filip Obierski Leszno MINI MINI_M3 1 MTB G-Team NIE
250 Daniel Michalak Leszno MINI MINI_M4 1 MTB G-Team NIE
251 Piotr Harężlak Września MINI MINI_M5 1 Września NIE
252 Błażej Kutrowski Leszno JUNIOR JUNIOR - - NIE
253 Jan Szymański Leszno Hobby - - Pozytywnie Zakręceni NIE
254 Dawid Stachowiak Włoszakowice JUNIOR JUNIOR - - NIE
255 Piotr Landyszkowki Leszno MEGA MEGA_M3 1 - NIE
256 Dawid Marcinkowski LIPNO MINI MINI_M2 - MW Invest Group NIE
257 Sebastian Bassa Krzemieniewo MINI MINI_M2 1 KLIMA LESZNO TEAM TAK
258 Lukasz Paszkowski Komorniki MINI MINI_M3 1 - NIE
259 maciej marczak Komorniki MINI MINI_M3 1 - NIE
260 Cezary Szturomski Głogów MINI MINI_M4 - Red Devils Głogów NIE
261 Rafał Wolsztyniak RYDZYNA MINI MINI_M3 1 Meibes NIE
262 Michał Ciekański Leszno MINI MINI_M4 1 35plus TAK
263 Piotr Mikołajczak Leszno Hobby - 1 - TAK
264 Patryk Świerblewski Żerków MEGA MEGA_M2 1 ERKA Team MTB NIE
265 Krystian Michalak Kozłowo MEGA MEGA_M3 - Saroni Garchem Team NIE
266 Darek Świt RYDZYNA JUNIOR JUNIOR - 4EVER BIKE NIE
267 Maciej Bonikowski Leszno MINI MINI_M3 1 SMARTINVEST TAK
268 Jerzy Bonikowski Nowomłyny MINI MINI_M5 1 SMARTINVEST NIE
269 PAWEŁ ŚWIATLAK Sulechów MEGA MEGA_M3 1 SEVEN Perceptus Team NIE
270 Przemyslaw Nalewaj Leszno MINI MINI_M2 - REAL 64-sto NIE
271 Szymon Nowaczyk Leszno MEGA MEGA_M4 1 STREFASPORTU.PL NIE
272 Adam Baksalary Leszno MINI MINI_M3 1 MW Invest Group NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
JUNIOR 9
JUNIORKA 2
MEGA_K 1
MEGA_M2 6
MEGA_M3 18
MEGA_M4 7
MEGA_M5 7
MINI_K2 6
MINI_K3 5
MINI_K4 3
MINI_M1 8
MINI_M2 36
MINI_M3 80
MINI_M4 41
MINI_M5 14
MINI_M6 5
MŁODZICZKA 2
MŁODZIK 16
Kobiety 19
Mężczyźni 253
Wszyscy 272